Rezultāti

Sezona

Posms



Provizoriskie rezultāti.
Ja pamaniet kādu nepilnību vai kļūdu rakstiet xevents@xevents.lv.

Ģimenes komandas

IM run club Ilze Jansone (5km)
Liene Pētersone-Burgmane (5km)
Rihards Zeilis (5km)
Vita Dreijere-Smane (5km)
Gundars Smans (5km)
Sergejs Strogonovs (10km)
Elīna Vesere (5km)
Girts Burgmanis (10km)
Egils Lūsis (5km)
Artūrs Silgals (5km)
KASPARS ROKENS (10km)
Antra Sprēde (5km)
Zane Kapteine (5km)
Mārtiņš Pērkons (5km)
Klinta Dambrāne (5km)
Ieva Butlere (5km)
Santa Marhele (5km)
Hugo Atis Celms (Bērnu)
1801
ASK Patria Daiga Vilkaste (10km)
Dēvids Kristapsons (5km)
Mārtiņš Drāke (5km)
Aivars Dobris (5km)
Jānis Zalaks (10km)
Marta Zalaka (Bērnu)
1652
5R Rodrigo Anops (5km)
Roze Anopa (Bērnu)
Rēzija Anopa (Bērnu)
Rita Anopa (10km)
1513
Saulīšu zibšņi žiglie Renārs Saulītis (5km)
Mikus Saulītis (10km)
Marsels Saulītis (Bērnu)
Alise Saulīte (Bērnu)
1285
AERODIUM Jānis Landsmanis (10km)
Armands Bisenieks (10km)
Jurģis Sudārs (10km)
Anna Biseniece (5km)
Austris Bisenieks (Bērnu)
Amēlija Biseniece (Bērnu)
1268
Susuriņi Kristaps Vītols (10km)
Rasa Lūse (5km)
Gusts Vītols (Bērnu)
Tomass Vītols (Bērnu)
1228
Klinšu ērgļi Ilze Slaide (10km)
Ralfs Slaide (5km)
Hūberts Slaide (Bērnu)
1159
Book club Rafael Sharafutdinov (10km)
Ruslans Šarafutdinovs (5km)
Nikita Bērziņš (5km)
Jeļena Bērziņa (5km)
Mihails Bērziņš (5km)
Luka Sitovs (Bērnu)
Inna Matvejeva (10km)
Deniss Matvejevs (Bērnu)
Aleksandrs Matvejevs (10km)
1153
Fun Catchers Ilja Kožukovskis (10km)
Asya Kožukovska (10km)
Anna Kožukovska (Bērnu)
Emma Kožukovska (Bērnu)
Milans Banada (10km)
Milana Loginova (5km)
Mareks Ispavskis (10km)
Eva Kožukovsa (Bērnu)
Artjems Matisans (5km)
Kristīne Matisāne (Veselības)
Oksana Loginova (Veselības)
Dāvis Vecumnieks (10km)
Romils Gaļičs (5km)
Jeļena Gaļiča (Veselības)
Žans Banada (Bērnu)
1073
Reformāti Anna Haļčicka (5km)
Kristīne Celmiņa (5km)
Inga Martinsone (5km)
Sydney Raines Davis (10km)
Timotejs Nikolajs Miezītis (Bērnu)
Antonete Martinsone (5km)
Viljams Martinsons (Bērnu)
Jēkabs Martinsons (Bērnu)
623

Sporta komandas, klubi un sporta skolas

Salaspils Sharks in Rīga parks Uldis Siecenieks (5km)
Diāna Stolniece (5km)
Aleksandr Judkin (5km)
Deniss Bočkovs (5km)
Diāna Spiridovska (10km)
Kaspars Vaivods (10km)
2640
Run With Anita Zane Vanaga (5km)
Marita Veinberga Veinberga (5km)
Aigars Runčis (10km)
Zane Bule-Mitka (5km)
Antra Roga (5km)
Agnese Runče (5km)
Sandis Sauka (5km)
Edgars Anševics (5km)
Laura Anševica (5km)
Jānis Leimanis (10km)
Ilvija Bērziņa (5km)
Uģis Jaunskungs (5km)
Edgars Pētersons (10km)
Mārtiņš Kalniņš (10km)
Jautrīte Pedāne (5km)
Jurģis Kļavpurs (5km)
Nikolajs Semjonovs (5km)
Anita Siliņa (10km)
Ance Pavasare (5km)
Ineta Korneja (5km)
Ineta Done (5km)
2631
Riga Trail Runners Rūdolfs Leimanis (10km)
Voldemārs Lejnieks (5km)
Alīna Fisenkova (5km)
Vitālijs Fisenkovs (5km)
Valentīna Romanova (5km)
Līga Rusiņa (5km)
Jānis Sīpols (5km)
2619
KARamba Agnis Šalučka-Šteinblūms (10km)
Jekaterina ČERNOBROVAJA (10km)
Raitis Austrums (10km)
Laine Helmane (5km)
Līva Kusiņa (5km)
2295
Get momey Līva Vita Kaufmanr (5km)
Gints Dreija (5km)
Rūdolfs Beļaunieks (5km)
Reinis Graviņš (10km)
Viktors Volkovs (5km)
2247
Ceplīšu bizotāji Didzis Zuters (10km)
Valdis Zuters (10km)
Jānis Hildebrants (5km)
Gunārs Hildebrants (5km)
Līva Puriņa (10km)
2185
Maratona klubs Jānis Ābols (5km)
Līga Rakšte (5km)
Marina Krastiņa (10km)
Didzis Kalniņš (5km)
Viktors Safutins (5km)
2137
Āgenskalna zaķi Agra Ieleja (5km)
Kārlis Ielejs (10km)
Grieta Roze (5km)
Santa Roze (5km)
1974
Brīvdienu atlēti Melita Šustikova (5km)
Katrīna Mackeviča (5km)
Jānis Pētersons (10km)
Sabīne Šķēle (5km)
1939
Riga Run Club Evija Ruģēna (5km)
Anete Pirktiņa (5km)
Patrīcija Grava (5km)
Sanita Vitkovska (5km)
Zane Zariņa (10km)
Katrīna Malacanova (10km)
1845