Rezultāti

Sezona

Posms



Rezultāti pašlaik tiek publicēti. Ja pamani kādu nepilnību vai kļūdu raksti xevents@xevents.lv.

Distance: 10km

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Temps Apļi Diploms
1. 1. 148 Dainis Limanāns RIEKSTI V10 0:37:24 0:03:30 10
2. 2. 822 Valdis Bogdanovs Bogdanov’s Running World V10 0:39:30 0:03:41 10
3. 3. 379 Kristaps Broks RIEKSTI V10 0:40:05 0:03:45 10
4. 4. 831 Valdis Aņikejevs Bez cīņas Nav uzvaras V10 0:40:25 0:03:47 10
5. 5. 808 Arvis Girevics SK runningcoach.lv V10 0:40:38 0:03:48 10
6. 6. 111 Kārlis Šķēle BRĪVDIENU ATLĒTI V10 0:40:45 0:03:49 10
7. 1. 183 Anita Siliņa Run With Anita S10 0:41:05 0:03:50 10
8. 7. 558 Pavels Belajevs SK BULTA V10 0:41:18 0:03:52 10
9. 8. 866 Atis Jansons   V10 0:42:01 0:03:56 10
10. 9. 821 Kārlis Kriķis   V10 0:42:10 0:03:56 10
11. 10. 51 Rihards Briģis Durbes ērgļi V10 0:42:23 0:03:58 10
12. 11. 614 Kaspars Vaivods Salaspils Sharks in Rīga parks V10 0:42:28 0:03:58 10
13. 12. 816 Matīss Vecvagaris ultrataka.lv V10 0:42:33 0:03:59 10
14. 13. 14 Česlavs Kižlo SK BULTA V10 0:42:36 0:03:59 10
15. 14. 28 Agnis Mūrnieks OVI V10 0:42:51 0:04:00 10
16. 15. 134 Edgars Morozs   V10 0:43:03 0:04:01 10
17. 1. 594 Dmitrijs Čuhalovs   VS10 0:43:06 0:04:02 10
18. 16. 669 Jānis Zalaks ASK Patria V10 0:43:09 0:04:02 10
19. 17. 677 Didzis Zuters Ceplīšu bizotāji V10 0:43:16 0:04:03 10
20. 18. 797 Agris Samcovs KengaRunners V10 0:43:17 0:04:03 10
21. 2. 508 KASPARS ROKENS IM run club VS10 0:43:24 0:04:03 10
22. 3. 904 Valdis Rozentāls   VS10 0:43:28 0:04:04 10
23. 19. 562 Girts Burgmanis IM run club V10 0:43:54 0:04:06 10
24. 20. 645 Raivis Mainulis   V10 0:44:04 0:04:07 10
25. 21. 293 Rūdolfs Leimanis Riga Trail Runners V10 0:44:06 0:04:07 10
26. 22. 101 Sergejs Veselovs Running family V10 0:44:14 0:04:08 10
27. 23. 784 Jānis Leimanis Run With Anita V10 0:44:15 0:04:08 10
28. 2. 306 Ieva Grīniece   S10 0:44:17 0:04:08 10
29. 3. 260 Diāna Liepiņa BULTA - Liepiņi S10 0:44:18 0:04:08 10
30. 24. 528 Mārtiņš Strušels   V10 0:44:28 0:04:09 10
31. 25. 340 Edijs Šņickovskis   V10 0:44:44 0:04:11 10
32. 26. 569 Mārcis Saliņš SK runningcoach.lv V10 0:44:47 0:04:11 10
33. 27. 27 Kalvis Silgals Surikati / eveko poligrāfija / PUK V10 0:44:58 0:04:12 10
34. 4. 109 Jānis Actiņš Dzegužkalna alpīnisti VS10 0:45:06 0:04:13 10
35. 28. 45 Edgars Griga   V10 0:45:12 0:04:13 10
36. 29. 660 Gustavs Gailītis Gailīšu skeitborda klubs V10 0:45:12 0:04:13 10
37. 4. 656 Krista Ozoliņa Bogdanov’s Running World S10 0:45:15 0:04:14 10
38. 30. 755 Mārtiņš Kalniņš Run With Anita V10 0:45:34 0:04:16 10
39. 31. 213 Jānis Nuķis Ziepniekkalns V10 0:45:42 0:04:16 10
40. 5. 387 Brets Pirtnieks   VS10 0:46:03 0:04:18 10
41. 32. 294 Arnis Mālbergs   V10 0:46:08 0:04:19 10
42. 33. 798 Mārtiņš Kāns Run With Anita V10 0:46:40 0:04:22 10
43. 6. 49 Brian Kristensen   VS10 0:46:43 0:04:22 10
44. 34. 405 Matīss Kučinsks   V10 0:47:13 0:04:25 10
45. 35. 400 Aivars Šķudītis ultrataka.lv V10 0:47:23 0:04:26 10
46. 1. 78 Zane Gruberte   SS10 0:48:04 0:04:30 10
47. 36. 544 Žanis Lulle   V10 0:48:05 0:04:30 10
48. 37. 262 RUSLANS KARASJOVS Fiksi-ki V10 0:48:14 0:04:30 10
49. 38. 717 Jānis Balodis   V10 0:48:17 0:04:31 10
50. 5. 630 Rita Anopa   S10 0:48:26 0:04:32 10
51. 39. 820 Agnis Kabiņeckis   V10 0:48:27 0:04:32 10
52. 6. 495 Madara Fūrmane   S10 0:48:29 0:04:32 10
53. 40. 490 Matīss Kalvāns   V10 0:48:32 0:04:32 10
54. 41. 380 Viesturs Obersts Reformāti V10 0:48:35 0:04:32 10
55. 42. 885 Sergejs Kravčenko   V10 0:48:38 0:04:33 10
56. 2. 30 Sandra Platā   SS10 0:48:40 0:04:33 10
57. 43. 648 Modris Ābelīts   V10 0:49:04 0:04:35 10
58. 44. 275 Kristaps Sūna   V10 0:49:05 0:04:35 10
59. 45. 325 Edgars Rancāns DIVI PLUS DIVI V10 0:49:05 0:04:35 10
60. 46. 463 Ilja Sobolevskis   V10 0:49:40 0:04:39 10
61. 7. 843 Dace Podkalne SUPERVAROŅI S10 0:49:43 0:04:39 10
62. 47. 714 Kaspars Indrēvics Auļi V10 0:49:43 0:04:39 10
63. 48. 2 Romans Žuks   V10 0:49:46 0:04:39 10
64. 49. 7 Roberts Seržans   V10 0:49:47 0:04:39 10
65. 50. 704 Edgars Pētersons Run With Anita V10 0:50:12 0:04:41 10
66. 8. 137 Inga Dzene SCHWENK Latvija S10 0:50:16 0:04:42 10
67. 51. 104 Helmūts Vucāns   V10 0:50:18 0:04:42 10
68. 52. 655 Aleksejs Babenko   V10 0:50:21 0:04:42 10
69. 53. 764 Mikus Saulītis Saulīšu zibšņi žiglie V10 0:50:35 0:04:44 10
70. 9. 108 Elīza Actiņa Dzegužkalna alpīnisti S10 0:50:43 0:04:44 10
71. 10. 286 Ilze Limanane Vāveres S10 0:50:44 0:04:44 10
72. 54. 386 Māris Romanovskis   V10 0:50:54 0:04:45 10
73. 55. 299 Deniss Fjodorovs   V10 0:51:05 0:04:46 10
74. 56. 270 Mareks Tumašs Spararats V10 0:51:22 0:04:48 10
75. 7. 637 Sergejs Strogonovs IM run club VS10 0:51:38 0:04:50 10
76. 57. 780 Kārlis Viļums   V10 0:51:40 0:04:50 10
77. 11. 232 Anete Vitjazeva   S10 0:51:51 0:04:51 10
78. 58. 222 Rolands Gailītis   V10 0:52:08 0:04:52 10
79. 12. 872 Ilze Merirande   S10 0:52:09 0:04:52 10
80. 59. 425 Jevgenijs Kārkliņš   V10 0:52:10 0:04:53 10
81. 60. 505 Aleksis Riguns Ampēriņš V10 0:52:11 0:04:53 10
82. 8. 817 Kārlis Ielejs Āgenskalna zaķi VS10 0:52:15 0:04:53 10
83. 61. 122 pāvels janovičs   V10 0:52:28 0:04:54 10
84. 62. 450 Aigars Kokins 4H Pastaiga V10 0:52:35 0:04:55 10
85. 63. 902 Kaspars Sniegs   V10 0:52:38 0:04:55 10
86. 64. 649 Andrejs Bičkovs   V10 0:52:41 0:04:55 10
87. 9. 929 Artis Zariņš Roja Marathon Festival VS10 0:53:08 0:04:58 10
88. 65. 836 Kaspars Mucenieks   V10 0:53:09 0:04:58 10
89. 66. 611 Dāvis Ērmanis   V10 0:53:15 0:04:59 10
90. 13. 165 Daiga Rudzīte Unbreakable Unit S10 0:53:26 0:05:00 10
91. 14. 139 Kristīne Gailuma   S10 0:53:29 0:05:00 10
92. 15. 180 Alise Kalniņa   S10 0:53:33 0:05:00 10
93. 67. 930 Juris Ozoliņš   V10 0:53:37 0:05:01 10
94. 68. 557 Ivans Mucenieks   V10 0:53:41 0:05:01 10
95. 69. 813 Oskars Oleksivs LMT V10 0:54:07 0:05:03 10
96. 10. 238 Rafael Sharafutdinov Book club VS10 0:54:08 0:05:04 10
97. 70. 67 Kristaps Vītols Susuriņi V10 0:54:25 0:05:05 10
98. 16. 192 Marina Krastiņa Maratona klubs S10 0:54:29 0:05:06 10
99. 71. 534 Jurģis Sudārs AERODIUM V10 0:54:38 0:05:06 10
100. 72. 786 Jānis Kacēns   V10 0:55:00 0:05:08 10
101. 73. 460 Pāvels Koņins   V10 0:55:04 0:05:09 10
102. 17. 607 Jautrīte Pluša   S10 0:55:06 0:05:09 10
103. 74. 673 Valdis Zuters Ceplīšu bizotāji V10 0:55:08 0:05:09 10
104. 75. 265 Ivars Spalis   V10 0:55:19 0:05:10 10
105. 18. 629 Justīne Atiķe   S10 0:55:26 0:05:11 10
106. 76. 690 Nauris Striks Eleja V10 0:55:37 0:05:12 10
107. 77. 824 Ģirts Tauriņš   V10 0:55:39 0:05:12 10
108. 78. 166 Raitis Austrums KARamba V10 0:55:52 0:05:13 10
109. 19. 135 Inese Rudzīte   S10 0:56:08 0:05:15 10
110. 11. 190 Guntars Krasovskis   VS10 0:56:12 0:05:15 10
111. 3. 288 Ineta Saulīte   SS10 0:56:20 0:05:16 10
112. 79. 560 Rihards Melnis   V10 0:56:22 0:05:16 10
113. 80. 267 Glebs Voskresenskis - V10 0:56:34 0:05:17 10
114. 81. 653 Jānis Jankavs   V10 0:56:35 0:05:17 10
115. 20. 396 Linda Jūdre   S10 0:56:38 0:05:18 10
116. 82. 107 Edgars Eižvertiņš   V10 0:56:48 0:05:19 10
117. 83. 316 Evgeniy Kuznetsov Ātri kaķi V10 0:57:34 0:05:23 10
118. 84. 901 Oskars Brīvmanis Reformāti V10 0:57:36 0:05:23 10
119. 85. 897 Kristaps Ķimenieks   V10 0:57:40 0:05:23 10
120. 86. 115 Jānis Pētersons BRĪVDIENU ATLĒTI V10 0:57:41 0:05:23 10
121. 87. 533 Arnis Rubīns AERODIUM V10 0:57:44 0:05:24 10
122. 21. 818 Beāte Lielmane   S10 0:57:46 0:05:24 10
123. 88. 840 Vjačeslavs Kuzņecovs   V10 0:57:47 0:05:24 10
124. 12. 850 Igors Kozlovs   VS10 0:57:48 0:05:24 10
125. 89. 128 Olegs Tokars GoSwift V10 0:57:51 0:05:24 10
126. 22. 448 Laura Muštukova   S10 0:58:10 0:05:26 10
127. 90. 332 Gundars Alksnis   V10 0:58:11 0:05:26 10
128. 91. 102 Mārtiņš Dambis   V10 0:58:15 0:05:27 10
129. 23. 806 Erika Olberkyte   S10 0:58:17 0:05:27 10
130. 92. 59 Oļegs Nikolajevs   V10 0:58:17 0:05:27 10
131. 93. 274 Armands Jasevs   V10 0:58:17 0:05:27 10
132. 24. 512 Diāna Spiridovska Salaspils Sharks in Rīga parks S10 0:58:22 0:05:27 10
133. 25. 837 Liene Larnovska   S10 0:58:31 0:05:28 10
134. 94. 537 Armands Bisenieks AERODIUM V10 0:58:51 0:05:30 10
135. 95. 48 Andris Pavlovs 48 V10 0:58:54 0:05:30 10
136. 96. 106 Rihards Dziedātājs   V10 0:59:09 0:05:32 10
137. 13. 851 valerijs hruscovs   VS10 0:59:12 0:05:32 10
138. 97. 229 Klāvs Kaminskis   V10 0:59:19 0:05:33 10
139. 98. 605 Romijs Zaķis   V10 0:59:22 0:05:33 10
140. 26. 199 Aija Kļaviņa   S10 0:59:31 0:05:34 10
141. 4. 181 Daina Silgale   SS10 0:59:34 0:05:34 10
142. 99. 269 Ģirts Dejus   V10 0:59:44 0:05:35 10
143. 27. 132 Elīza Marija Gailīte Cukurgailītes S10 1:00:04 0:05:37 10
144. 28. 131 Anna Monika Gailīte Cukurgailītes S10 1:00:07 0:05:37 10
145. 29. 541 Tatjana Lasmane   S10 1:00:07 0:05:37 10
146. 100. 392 Sergejs Kovaļonoks   V10 1:00:08 0:05:37 10
147. 30. 170 Aija Dudeniča   S10 1:00:13 0:05:38 10
148. 31. 296 Anita Gavare Maratonaklubs S10 1:00:41 0:05:40 10
149. 32. 601 Zane Zariņa   S10 1:01:14 0:05:43 10
150. 33. 543 Laima Melkina   S10 1:01:25 0:05:44 10
151. 34. 457 Ilze Zvīdriņa   S10 1:02:02 0:05:48 10
152. 5. 184 Aiga Paegle   SS10 1:02:03 0:05:48 10
153. 14. 638 Aleksejs Kudrjašovs   VS10 1:02:12 0:05:49 10
154. 101. 540 Jānis Landsmanis AERODIUM V10 1:02:23 0:05:50 10
155. 102. 273 Artūrs Kalniņš   V10 1:02:28 0:05:50 10
156. 35. 438 Santa Melkurte   S10 1:02:31 0:05:51 10
157. 36. 36 Ilze Slaide Klinšu ērgļi S10 1:02:37 0:05:51 10
158. 37. 587 Linda Lutere Ampēriņš S10 1:02:37 0:05:51 10
159. 103. 257 Elvis Švecs   V10 1:02:48 0:05:52 10
160. 104. 278 Kaspars Bulindžs   V10 1:03:16 0:05:55 10
161. 38. 600 Melita Rusule   S10 1:03:25 0:05:56 10
162. 39. 347 Elīza Otmane   S10 1:03:32 0:05:56 10
163. 6. 363 Daiga Vilkaste ASK Patria SS10 1:03:36 0:05:57 10
164. 7. 711 Dana Rone   SS10 1:03:42 0:05:57 10
165. 8. 375 Zita Zilgalve IM run club SS10 1:04:09 0:06:00 10
166. 40. 358 Alda Rusina   S10 1:04:10 0:06:00 10
167. 41. 807 Laura Diāna Sebre - Baltiņa   S10 1:04:29 0:06:02 10
168. 42. 835 Renda Forstmane   S10 1:04:31 0:06:02 10
169. 43. 932 Sabīne Bērziņa   S10 1:04:32 0:06:02 10
170. 44. 279 Lelde Drozdova-Auzāne   S10 1:04:40 0:06:03 10
171. 105. 766 Kristaps Koks   V10 1:04:44 0:06:03 10
172. 45. 145 Nata Oševerova   S10 1:04:48 0:06:03 10
173. 46. 491 Dana Alksne LiVelo / Zelta Zeme S10 1:05:28 0:06:07 10
174. 106. 674 Imants Kaldre   V10 1:05:55 0:06:10 10
175. 47. 466 Veronika Viļuma   S10 1:06:11 0:06:11 10
176. 107. 8 Armands Zalamanis   V10 1:06:31 0:06:13 10
177. 48. 144 Dominika Adriāna Ozoliņa - S10 1:06:50 0:06:15 10
178. 9. 667 Zaiga Zvirbule   SS10 1:07:06 0:06:16 10
179. 49. 385 Dita Maklere   S10 1:07:11 0:06:17 10
180. 108. 300 Ivars Jankovskis Reliģija V10 1:07:32 0:06:19 10
181. 50. 215 Inese Dadeika   S10 1:07:43 0:06:20 10
182. 51. 143 Evita Baumane   S10 1:08:11 0:06:22 10
183. 52. 553 Viktorija Izotova   S10 1:08:20 0:06:23 10
184. 109. 761 DAINIS KRONBERGS   V10 1:08:42 0:06:25 10
185. 53. 887 Alena Serada   S10 1:08:53 0:06:26 10
186. 54. 905 Katrīna Malacanova   S10 1:09:48 0:06:31 10
187. 55. 893 Ieva Cīce   S10 1:10:03 0:06:33 10
188. 110. 918 Jānis Līcis   V10 1:10:06 0:06:33 10
189. 111. 295 Roberts Krūmiņš   V10 1:10:10 0:06:33 10
190. 56. 458 Aiva Rabāce   S10 1:10:37 0:06:36 10
191. 57. 194 Linda Vuškāne   S10 1:10:47 0:06:37 10
192. 58. 255 Elīna Gaštola   S10 1:13:29 0:06:52 10
193. 59. 469 Sigita Lapiņa   S10 1:13:41 0:06:53 10
194. 60. 468 Līga Kūla   S10 1:13:41 0:06:53 10
195. 61. 201 Anete Brūvere   S10 1:13:43 0:06:53 10
196. 112. 874 Mārtiņš Ješkevics   V10 1:15:20 0:07:02 10
197. 62. 381 Anna Marta Žakaite   S10 1:15:54 0:07:06 10
198. 113. 382 Roberts Vīksna   V10 1:15:57 0:07:06 10
199. 63. 842 Keita Orlovska   S10 1:15:58 0:07:06 10
200. 114. 899 Mārtiņš Veseris Mežaparka Republika V10 1:16:49 0:07:11 10
201. 115. 799 Daniels Kurpnieks   V10 1:17:12 0:07:13 10
202. 10. 800 Līga Kurpniece   SS10 1:17:12 0:07:13 10
203. 64. 556 Daiga Kroņkalne   S10 1:17:39 0:07:15 10
204. 65. 595 Elīza Daine   S10 1:17:49 0:07:16 10
205. 66. 339 Beāte Priekule   S10 1:18:02 0:07:18 10
206. 67. 895 Inna Matvejeva Book club S10 1:18:13 0:07:19 10
207. 116. 783 Jānis Viļumsons   V10 1:18:53 0:07:22 10
208. 68. 302 Anna Maklakova   S10 1:22:23 0:07:42 10
209. 11. 767 Inese Blanka   SS10 1:22:25 0:07:42 10
210. 69. 230 Sofija Margarita Bliznakova   S10 1:22:41 0:07:44 10
211. 15. 838 Aleksandrs Azarevics   VS10 1:27:29 0:08:11 10
212. 70. 620 Signe Vilcāne Run With Anita S10 1:27:34 0:08:11 10
213. 71. 730 Evita Gredzena   S10 1:40:21 0:09:23 10
214. 117. 32 Mārtiņš Dzendžs   V10 0:41:36 0:04:19 9
215. 72. 160 Elīna Lūse Lūšu ģimene S10 0:48:18 0:05:01 9
216. 73. 555 Linda Prontenko   S10 0:48:40 0:05:03 9
217. 118. 796 Gints Dzērve   V10 0:46:40 0:04:51 9
218. 0. 29 Ulvis Pāvuls   numurs izņemts
218. 0. 185 Paula Ivanovaite   numurs izņemts
218. 0. 204 Kārlis Cinis Cinīši numurs izņemts
218. 0. 695 Elvita Alksne ASK Patria numurs izņemts
218. 0. 731 Hugo Gredzens   numurs izņemts
218. 0. 834 Līva Puriņa Ceplīšu bizotāji numurs izņemts
218. 0. 852 Nikolajs Petrovics Hookah Runners numurs izņemts
218. 0. 856 Jekaterina Ļežaņina   numurs izņemts
218. 0. 882 Nils Leja IM run club numurs izņemts
218. 0. 883 Ivanda Leja IM run club numurs izņemts
218. 0. 894 Aleksandrs Matvejevs Book club numurs izņemts
218. 0. 898 Mihails Kohanovičs Rīgas Satiksme numurs izņemts
218. 0. 900 Toms Grēviņš   numurs izņemts
218. 0. 922 Agnis Šalučka-Šteinblūms KARamba numurs izņemts

Distance: 5km

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Temps Apļi 1.2.3.4.5.Diploms
1. 1. 699 Andrejs Bānis Otters VP5 0:17:33 0:03:17 5 0:03:280:03:350:03:350:02:520:04:03
2. 2. 931 Alfrēds Apinis IM run club VP5 0:17:38 0:03:18 5 0:03:300:03:370:03:340:03:320:03:25
3. 3. 705 Girts Viļumovs Matisons Runner's Club VP5 0:17:55 0:03:21 5 0:03:260:03:370:03:370:03:400:03:35
4. 4. 188 Mārtiņš Babkins SK BULTA VP5 0:17:56 0:03:21 5 0:03:310:03:390:03:390:03:390:03:29
5. 5. 509 Rihards Zeilis IM run club VP5 0:18:10 0:03:24 5 0:03:360:03:410:03:440:03:350:03:35
6. 6. 263 Artūrs Silgals IM run club VP5 0:18:10 0:03:24 5 0:03:300:03:380:03:430:03:470:03:32
7. 7. 18 Vadims Belousovs   VP5 0:18:20 0:03:26 5 0:03:220:03:440:03:440:03:480:03:42
8. 8. 839 Oļegs Gulua AS LMD VP5 0:18:26 0:03:27 5 0:03:370:03:420:03:460:03:460:03:35
9. 9. 896 Dmitrijs Vecgailis SK BULTA VP5 0:18:27 0:03:27 5 0:03:380:03:420:03:420:03:420:03:42
10. 10. 650 Mārtiņš Drāke ASK Patria VP5 0:18:46 0:03:30 5 0:03:280:03:500:03:500:03:500:03:50
11. 11. 722 Edijs Endols SK Bulta VP5 0:18:54 0:03:32 5 0:03:380:03:450:03:450:03:530:03:53
12. 12. 712 Voldemārs Lejnieks Riga Trail Runners VP5 0:19:19 0:03:37 5 0:03:540:03:530:03:540:03:550:03:43
13. 13. 322 Andris Rozentālbergs   VP5 0:19:22 0:03:37 5 0:03:460:03:540:03:570:03:580:03:47
14. 14. 93 Raimonds Grants RG VP5 0:19:30 0:03:39 5 0:03:540:03:540:03:540:03:540:03:54
15. 1. 810 Timurs Kukes Triatlona Akadēmija VJ5 0:19:39 0:03:40 5 0:03:480:03:560:04:000:04:000:03:56
16. 2. 136 Daniels Kazakevičs FOLKMAŅI VJ5 0:19:41 0:03:41 5 0:03:370:03:550:04:030:04:080:03:58
17. 3. 566 Daniils Vakuļičs SHARKY VJ5 0:19:58 0:03:44 5 0:03:420:03:550:04:130:04:130:03:55
18. 15. 679 Raivis Berkolds   VP5 0:20:09 0:03:46 5 0:03:370:04:000:04:080:04:160:04:08
19. 16. 481 Raitis Grablovskis   VP5 0:20:09 0:03:46 5 0:04:000:04:060:04:050:04:010:03:57
20. 17. 488 Deniss Bočkovs Salaspils Sharks in Rīga parks VP5 0:20:24 0:03:49 5 0:04:010:04:070:04:070:04:090:04:00
21. 18. 729 Aivars Berķis   VP5 0:20:27 0:03:49 5 0:03:530:04:020:04:100:04:150:04:07
22. 1. 549 Māra Čaure SK BULTA SP5 0:20:36 0:03:51 5 0:04:020:04:050:04:080:04:120:04:09
23. 19. 321 Kārlis Stonka SK BULTA VP5 0:20:43 0:03:52 5 0:04:060:04:090:04:110:04:120:04:05
24. 20. 603 Jānis Ābols Maratona klubs VP5 0:20:45 0:03:53 5 0:03:440:04:200:04:100:04:260:04:05
25. 21. 925 Egils Lūsis IM run club VP5 0:20:55 0:03:55 5 0:04:050:04:100:04:160:04:120:04:12
26. 4. 651 Vladislavs Stepanovs Stepaškas VJ5 0:21:17 0:03:59 5 0:04:020:04:190:04:190:04:190:04:19
27. 22. 80 Maksims Suhihs Run For Food VP5 0:21:18 0:03:59 5 0:04:170:04:160:04:180:04:180:04:10
28. 23. 415 Edijs Tropiņš SK BULTA VP5 0:21:28 0:04:01 5 0:04:110:04:180:04:220:04:220:04:15
29. 2. 879 Diāna Stolniece Salaspils Sharks in Rīga parks SP5 0:21:28 0:04:01 5 0:04:180:04:180:04:180:04:180:04:18
30. 24. 694 Rūdolfs Beļaunieks Get momey VP5 0:21:29 0:04:01 5 0:04:280:04:120:04:200:04:220:04:07
31. 25. 493 Gundars Smans IM run club VP5 0:21:36 0:04:02 5 0:04:420:04:120:04:120:04:210:04:10
32. 3. 561 Liene Pētersone-Burgmane IM run club SP5 0:21:38 0:04:03 5 0:04:090:04:160:04:260:04:260:04:22
33. 4. 304 KRISTĪNE VĀVERE   SP5 0:21:54 0:04:06 5 0:04:040:04:230:04:290:04:290:04:29
34. 26. 259 Jānis Liepiņš BULTA - Liepiņi VP5 0:21:54 0:04:06 5 0:04:240:04:240:04:220:04:220:04:22
35. 27. 928 Mārtiņš Pērkons IM run club VP5 0:21:58 0:04:06 5 0:04:110:04:190:04:260:04:340:04:28
36. 5. 676 Katrīna Špundzāne   SP5 0:21:59 0:04:07 5 0:04:310:04:180:04:220:04:260:04:22
37. 1. 186 Harijs Zuļģis LB sporta klubs VS5 0:22:00 0:04:07 5 0:04:230:04:320:04:370:04:260:04:02
38. 28. 878 Jānis Vītiņš   VP5 0:22:01 0:04:07 5 0:04:370:04:370:04:160:04:160:04:16
39. 29. 535 Kārlis Ķuzis AERODIUM VP5 0:22:03 0:04:07 5 0:04:190:04:200:04:270:04:290:04:28
40. 2. 585 Uldis Siecenieks Salaspils Sharks in Rīga parks VS5 0:22:06 0:04:08 5 0:05:030:04:090:04:180:04:180:04:18
41. 30. 701 Jurģis Kļavpurs Run With Anita VP5 0:22:16 0:04:10 5 0:04:310:04:250:04:250:04:250:04:31
42. 6. 570 Laine Endole SK BULTA SP5 0:22:21 0:04:11 5 0:04:250:04:300:04:300:04:280:04:28
43. 7. 675 Marta Špundzāne   SP5 0:22:23 0:04:11 5 0:04:180:04:130:04:340:04:340:04:44
44. 5. 927 Rodrigo Anops   VJ5 0:22:27 0:04:12 5 0:04:470:04:300:04:290:04:260:04:15
45. 31. 917 Zemgus Eglitis   VP5 0:22:28 0:04:12 5 0:04:200:04:300:04:300:04:370:04:31
46. 8. 477 Ilze Drozdova SK BULTA SP5 0:22:29 0:04:12 5 0:04:210:04:280:04:330:04:370:04:30
47. 3. 689 Ģirts Sarkans   VS5 0:22:30 0:04:12 5 0:03:590:04:280:04:410:04:480:04:34
48. 32. 442 Sergejs Čistovs   VP5 0:22:38 0:04:14 5 0:04:450:04:310:04:270:04:270:04:27
49. 4. 308 Aigars Ansbergs   VS5 0:22:41 0:04:14 5 0:04:550:04:250:04:100:05:030:04:08
50. 9. 117 Nikola Zemīte BRĪVDIENU ATLĒTI SP5 0:22:42 0:04:15 5 0:04:250:04:310:04:410:04:390:04:26
51. 5. 191 Māris Višņevskis   VS5 0:22:42 0:04:15 5 0:03:300:05:170:04:360:04:400:04:40
52. 10. 524 Valentīna Romanova Riga Trail Runners SP5 0:22:45 0:04:15 5 0:04:270:04:320:04:360:04:350:04:35
53. 33. 147 Ilmārs Pokšāns Pērnavas skrējēju entuziastu klubs VP5 0:22:46 0:04:15 5 0:04:290:04:300:04:300:04:440:04:33
54. 34. 412 Ivo Zemturis Rabarberu savī VP5 0:22:54 0:04:17 5 0:04:320:04:330:04:350:04:370:04:37
55. 35. 245 Rihards Amirovs   VP5 0:22:59 0:04:18 5 0:04:270:04:280:04:400:04:460:04:38
56. 6. 812 Marats Budjko Triatlona Akadēmija VJ5 0:23:01 0:04:18 5 0:04:270:04:270:04:420:04:420:04:42
57. 36. 13 Viktors Fedjakins   VP5 0:23:02 0:04:18 5 0:05:050:04:270:04:380:04:290:04:23
58. 7. 654 Emīls Timaks   VJ5 0:23:05 0:04:19 5 0:04:460:04:310:04:360:04:360:04:36
59. 37. 496 Armands Tanasjevs   VP5 0:23:10 0:04:20 5 0:04:530:04:400:04:400:04:290:04:29
60. 6. 827 Māris Bisenieks   VS5 0:23:14 0:04:21 5 0:04:310:04:370:04:470:04:450:04:34
61. 38. 476 Jurijs Kondratenko Kondratenkos VP5 0:23:17 0:04:21 5 0:04:400:04:370:04:400:04:400:04:40
62. 39. 9 Pāvels Gaimovicš SK BULTA VP5 0:23:23 0:04:22 5 0:04:300:04:280:04:500:04:480:04:47
63. 40. 96 Denis Stolobkovs VSK Noskrien VP5 0:23:25 0:04:23 5 0:03:590:04:360:04:580:04:590:04:53
64. 41. 345 Gustavs Bērziņš   VP5 0:23:41 0:04:26 5 0:05:180:04:420:04:420:04:420:04:18
65. 1. 567 Anastasija Vakuļiča SHARKY SJ5 0:23:45 0:04:26 5 0:04:190:04:550:04:550:04:550:04:41
66. 42. 287 Miks Tomsons   VP5 0:23:54 0:04:28 5 0:05:170:04:410:04:420:04:470:04:27
67. 1. 25 Ināra Lūse   SS5 0:23:56 0:04:28 5 0:04:480:04:410:04:490:04:490:04:49
68. 43. 17 Edvīns Elksnītis   VP5 0:23:56 0:04:28 5 0:04:480:04:400:04:510:04:470:04:50
69. 44. 449 Kaspars Vārans   VP5 0:23:57 0:04:29 5 0:05:250:04:380:04:410:04:450:04:28
70. 11. 715 Līga Rusiņa Riga Trail Runners SP5 0:24:03 0:04:30 5 0:04:390:04:490:05:000:04:510:04:44
71. 2. 303 MELĀNIJA VĀVERE   SJ5 0:24:11 0:04:31 5 0:04:240:04:510:05:040:04:590:04:53
72. 3. 833 Paula Peipiņa   SJ5 0:24:13 0:04:31 5 0:04:170:04:170:05:220:05:220:04:56
73. 45. 445 Aleksejs Jerigins   VP5 0:24:15 0:04:32 5 0:04:480:04:350:04:530:05:000:05:00
74. 4. 693 Dārta Knēziņa   SJ5 0:24:17 0:04:32 5 0:04:230:04:520:05:030:05:020:04:57
75. 12. 346 Zane Tilta-Kūma   SP5 0:24:19 0:04:33 5 0:04:460:04:480:04:580:04:570:04:50
76. 8. 97 Ņikita Carenko   VJ5 0:24:20 0:04:33 5 0:04:510:04:510:04:580:04:540:04:47
77. 46. 892 Ģirts Ļaudaks SK BULTA VP5 0:24:21 0:04:33 5 0:05:090:04:460:04:500:04:480:04:48
78. 47. 289 Sandis Sauka Run With Anita VP5 0:24:23 0:04:33 5 0:05:030:04:460:04:580:04:550:04:41
79. 13. 436 Signe Vilcāne Run With Anita SP5 0:24:28 0:04:34 5 0:05:120:04:470:04:500:04:560:04:43
80. 14. 926 Klinta Dambrāne IM run club SP5 0:24:30 0:04:35 5 0:04:440:04:530:05:020:05:370:04:14
81. 48. 206 Armīns Martinsons   VP5 0:24:31 0:04:35 5 0:04:290:04:390:04:570:05:190:05:07
82. 49. 127 Uģis Jaunskungs Run With Anita VP5 0:24:36 0:04:36 5 0:05:050:04:480:04:510:04:560:04:56
83. 7. 91 Didzis Kalniņš Maratona klubs VS5 0:24:39 0:04:36 5 0:05:030:04:520:04:580:04:590:04:47
84. 15. 668 Zita Liepiņa   SP5 0:24:39 0:04:36 5 0:04:570:04:560:05:020:04:520:04:52
85. 9. 475 Martins Kondratenko Kondratenkos VJ5 0:24:44 0:04:37 5 0:04:450:04:510:05:030:05:030:05:03
86. 16. 881 Iryna Zanko   SP5 0:25:00 0:04:40 5 0:05:310:04:540:04:570:04:560:04:42
87. 17. 890 Antra Sprēde IM run club SP5 0:25:03 0:04:41 5 0:04:510:05:050:05:050:05:050:04:57
88. 8. 411 Ronalds Liepiņš   VS5 0:25:09 0:04:42 5 0:05:120:05:060:05:060:04:540:04:51
89. 18. 439 Jūlija Buinova inpace SP5 0:25:15 0:04:43 5 0:04:580:04:540:04:550:04:520:05:36
90. 50. 53 Aleksejs Paruševs Tjapki VP5 0:25:27 0:04:45 5 0:04:330:05:030:05:200:05:180:05:13
91. 19. 452 Marita Veinberga Veinberga Run With Anita SP5 0:25:27 0:04:45 5 0:05:080:04:560:05:130:05:100:05:00
92. 51. 666 Edgars Bole   VP5 0:25:31 0:04:46 5 0:05:200:05:010:05:070:05:080:04:55
93. 52. 182 Kristiāns Gozens   VP5 0:25:33 0:04:47 5 0:04:590:05:030:05:160:05:170:04:58
94. 53. 795 Intars Abražuns   VP5 0:25:42 0:04:48 5 0:04:440:05:030:05:130:05:230:05:19
95. 20. 298 Eva Gaigalniece   SP5 0:25:43 0:04:48 5 0:05:080:05:080:05:080:05:100:05:10
96. 54. 684 Artis Āboltiņš   VP5 0:25:44 0:04:49 5 0:05:360:04:550:04:540:05:100:05:10
97. 21. 1 Anete Dārta Rožkalne   SP5 0:25:45 0:04:49 5 0:05:100:05:070:05:100:05:120:05:06
98. 10. 792 Olivers Dubinskis   VJ5 0:25:47 0:04:49 5 0:04:530:04:510:05:150:05:240:05:24
99. 5. 794 Elīna Vahere-Abražune   SJ5 0:25:58 0:04:51 5 0:04:390:05:090:05:210:05:310:05:18
100. 22. 497 TATJANA LESKOVA Dari tā SP5 0:26:03 0:04:52 5 0:05:090:05:050:05:200:05:190:05:10
101. 55. 510 Pēteris Pētersons RIX Rīgas lidosta VP5 0:26:03 0:04:52 5 0:04:350:05:000:05:230:05:340:05:31
102. 56. 523 Matīss Rudmiezis Rudmieži - ğimene un draugi VP5 0:26:04 0:04:52 5 0:05:400:05:110:05:110:05:080:04:54
103. 11. 849 Francis Kozlovs   VJ5 0:26:05 0:04:53 5 0:04:540:05:060:05:280:05:190:05:19
104. 57. 258 Mārtiņš Zemturis Rabarberu savī VP5 0:26:07 0:04:53 5 0:05:290:05:060:05:100:05:110:05:11
105. 23. 762 Andra Ruģele   SP5 0:26:09 0:04:53 5 0:05:470:05:130:05:100:05:090:04:50
106. 58. 313 Andis Ruskulis A&D&R VP5 0:26:11 0:04:54 5 0:04:190:07:320:04:420:04:440:04:54
107. 24. 331 Santa Bigāte   SP5 0:26:13 0:04:54 5 0:05:140:05:080:05:160:05:190:05:16
108. 25. 741 Liene Kapteine Kapteiņi SP5 0:26:14 0:04:54 5 0:05:190:05:150:05:130:05:130:05:13
109. 12. 239 Etjens Samuševs SS Arkādija VJ5 0:26:18 0:04:55 5 0:05:130:04:590:05:240:04:570:05:45
110. 59. 727 Jēkabs Linde Unbreakable Unit VP5 0:26:30 0:04:57 5 0:05:390:05:000:05:150:05:220:05:14
111. 9. 914 Kims Šifers   VS5 0:26:30 0:04:57 5 0:06:000:05:060:05:100:05:100:05:04
112. 13. 757 Eduards Ernests Gailums   VJ5 0:26:31 0:04:57 5 0:05:260:05:290:05:290:05:120:04:55
113. 60. 54 Olegs Suhorukovs   VP5 0:26:32 0:04:58 5 0:05:520:05:040:05:090:05:130:05:14
114. 26. 426 Lolita Buka   SP5 0:26:33 0:04:58 5 0:06:020:05:260:05:150:05:010:04:49
115. 61. 12 Krišjānis Šulcs SK BULTA VP5 0:26:34 0:04:58 5 0:05:520:05:100:05:120:05:200:05:00
116. 62. 596 Dāvids Zalāns Aitas Bliež VP5 0:26:34 0:04:58 5 0:05:150:05:250:05:280:05:240:05:02
117. 63. 243 Andrejs Bērziņš   VP5 0:26:36 0:04:58 5 0:05:250:05:020:05:170:05:260:05:26
118. 64. 50 Eduards Paņičevs   VP5 0:26:38 0:04:59 5 0:05:030:05:130:05:210:05:350:05:26
119. 65. 69 Dmitrijs Kirilovičs   VP5 0:26:38 0:04:59 5 0:05:510:05:040:05:110:05:140:05:18
120. 66. 187 Eduards Blūms Blūmu Ģimene VP5 0:26:40 0:04:59 5 0:05:400:05:130:05:180:05:270:05:02
121. 67. 151 Kristaps Holštroms VSK Noskrien VP5 0:26:41 0:04:59 5 0:05:300:05:180:05:180:05:180:05:18
122. 10. 685 Ģirts Dimdiņš   VS5 0:26:45 0:05:00 5 0:06:290:05:070:04:540:05:320:04:43
123. 68. 681 Gusts Jonasts   VP5 0:26:45 0:05:00 5 0:06:000:05:150:05:160:04:580:05:16
124. 27. 636 Gunta Ozola   SP5 0:26:47 0:05:00 5 0:05:270:05:160:05:240:05:200:05:20
125. 6. 670 Gerda Beatrise Soloha   SJ5 0:26:56 0:05:02 5 0:05:070:05:230:05:300:05:370:05:19
126. 14. 123 Patriks Beļajevs   VJ5 0:26:57 0:05:02 5 0:04:590:04:590:05:240:05:430:05:53
127. 28. 830 Sanda Putniņa Riga Trail Runners SP5 0:26:57 0:05:02 5 0:05:490:05:220:05:160:05:150:05:15
128. 29. 903 Sanita Vitkovska   SP5 0:26:58 0:05:02 5 0:05:170:05:180:05:310:05:330:05:19
129. 30. 417 Karina Andrejevska   SP5 0:27:00 0:05:03 5 0:05:380:05:180:05:180:05:230:05:23
130. 69. 911 Artis Štrovalds   VP5 0:27:01 0:05:03 5 0:06:580:04:330:04:330:04:330:06:23
131. 15. 815 Jānis Hildebrants Ceplīšu bizotāji VJ5 0:27:02 0:05:03 5 0:05:430:05:090:05:200:05:250:05:25
132. 31. 924 Linda Užule   SP5 0:27:04 0:05:04 5 0:05:350:05:270:05:220:05:200:05:20
133. 7. 888 Grieta Roze Āgenskalna zaķi SJ5 0:27:11 0:05:05 5 0:07:170:05:350:04:550:04:550:04:29
134. 32. 803 Ieva Lazdiņa Run With Anita SP5 0:27:19 0:05:06 5 0:05:350:05:250:05:320:05:350:05:12
135. 70. 6 Jānis Vanags   VP5 0:27:20 0:05:07 5 0:03:070:06:200:05:490:05:480:06:16
136. 16. 82 Edvards Miks Galviņš Galviņi VJ5 0:27:24 0:05:07 5 0:06:050:05:090:05:090:05:310:05:31
137. 17. 934 Marats Cišeiko   VJ5 0:27:27 0:05:08 5 0:06:150:05:240:05:260:05:110:05:11
138. 33. 933 Mareks Cišeiko SCM SP5 0:27:29 0:05:08 5 0:06:150:05:230:05:250:05:130:05:13
139. 34. 99 Zane Bule-Mitka Run With Anita SP5 0:27:31 0:05:09 5 0:05:440:05:240:05:270:05:310:05:25
140. 71. 788 Atis Matisons   VP5 0:27:32 0:05:09 5 0:05:420:05:420:05:290:05:320:05:08
141. 72. 220 Raimonds Peļņa 30draugi.lv VP5 0:27:33 0:05:09 5 0:05:180:05:120:05:340:05:500:05:39
142. 8. 79 Evelīna Broka   SJ5 0:27:36 0:05:10 5 0:05:290:05:320:05:320:05:480:05:16
143. 2. 10 Simona Zilberte   SS5 0:27:36 0:05:10 5 0:05:540:05:280:05:290:05:310:05:14
144. 9. 811 Nelli Budjko Triatlona Akadēmija SJ5 0:27:37 0:05:10 5 0:05:150:05:340:05:340:05:380:05:38
145. 73. 552 Edgars Tavars   VP5 0:27:44 0:05:11 5 0:05:220:05:220:05:210:05:430:05:57
146. 35. 823 Vineta Onckule   SP5 0:27:45 0:05:11 5 0:05:350:05:200:05:340:05:400:05:36
147. 36. 261 Agija Dace Bidiņa   SP5 0:27:52 0:05:13 5 0:05:020:05:230:05:450:05:510:05:51
148. 74. 921 Edgars Lukjanovičs   VP5 0:27:56 0:05:13 5 0:06:240:05:010:05:300:05:440:05:17
149. 75. 791 Jānis Dubinskis   VP5 0:27:57 0:05:13 5 0:06:390:05:330:05:240:05:230:04:58
150. 37. 749 Baiba Niparte   SP5 0:27:58 0:05:14 5 0:06:010:05:190:05:290:05:360:05:33
151. 76. 482 Jānis Ansons Ansonu ģimene VP5 0:27:58 0:05:14 5 0:06:270:05:180:05:320:05:210:05:21
152. 11. 853 Arnis Janpaulis   VS5 0:27:59 0:05:14 5 0:06:200:05:370:05:320:04:010:06:29
153. 38. 110 Sabīne Šķēle BRĪVDIENU ATLĒTI SP5 0:27:59 0:05:14 5 0:06:200:05:420:05:250:05:160:05:16
154. 77. 691 Raivis Porietis   VP5 0:28:00 0:05:14 5 0:05:460:05:240:05:360:05:360:05:39
155. 39. 492 Vita Dreijere-Smane IM run club SP5 0:28:00 0:05:14 5 0:05:390:05:180:05:410:05:470:05:35
156. 78. 285 Vladislavs Zinovskis MOREX.LV VP5 0:28:02 0:05:14 5 0:05:040:05:330:05:490:05:570:05:39
157. 40. 312 Lāsma Dubinska   SP5 0:28:07 0:05:15 5 0:06:390:05:320:05:240:05:280:05:04
158. 18. 421 Andrejs Langenfelds Lanpro VJ5 0:28:08 0:05:15 5 0:06:170:05:300:05:300:05:300:05:22
159. 79. 734 Kārlis Ozoliņš   VP5 0:28:08 0:05:16 5 0:06:250:05:210:05:210:05:370:05:24
160. 10. 916 Katrīna Kapitonova   SJ5 0:28:08 0:05:16 5 0:06:070:05:230:05:280:05:350:05:35
161. 80. 672 Gints Dreija Get momey VP5 0:28:15 0:05:17 5 0:05:500:05:260:05:470:05:360:05:36
162. 81. 710 Mārcis Magone   VP5 0:28:17 0:05:17 5 0:05:280:05:190:05:580:05:460:05:46
163. 11. 652 Elīza Stepanova Stepaškas SJ5 0:28:17 0:05:17 5 0:05:510:05:360:05:360:05:370:05:37
164. 41. 862 Olena Fomenko Maratonaklubs SP5 0:28:18 0:05:17 5 0:05:400:05:400:05:400:05:400:05:40
165. 42. 314 Dace Ruskule A&D&R SP5 0:28:19 0:05:18 5 0:06:300:05:340:05:300:05:310:05:14
166. 19. 37 Ralfs Slaide Klinšu ērgļi VJ5 0:28:19 0:05:18 5 0:05:180:05:220:05:290:06:050:06:05
167. 43. 861 Gita Gedrovica   SP5 0:28:21 0:05:18 5 0:05:460:05:360:05:450:05:370:05:37
168. 82. 772 Helmuts Zass Balticom VP5 0:28:22 0:05:18 5 0:06:240:05:260:05:320:05:390:05:21
169. 83. 443 Aleksandrs Germanovics Bonger Motors VP5 0:28:23 0:05:18 5 0:06:220:05:340:05:220:05:230:05:42
170. 20. 241 Kristers Opincāns Opā Hopā Kopā VJ5 0:28:25 0:05:19 5 0:06:010:05:330:05:450:05:410:05:25
171. 44. 240 Kristīne Opincāne Opā Hopā Kopā SP5 0:28:26 0:05:19 5 0:06:020:05:330:05:420:05:430:05:26
172. 12. 644 Jānis Zemturis Rabarberu savī VS5 0:28:29 0:05:19 5 0:05:560:05:440:05:400:05:380:05:31
173. 84. 120 Didzis Galauliņš   VP5 0:28:35 0:05:21 5 0:05:530:05:370:05:400:05:430:05:42
174. 45. 193 Inga Moisejeva   SP5 0:28:36 0:05:21 5 0:05:570:05:290:05:400:05:490:05:41
175. 85. 86 Jānis Ļaksa Tēvs un Dēls VP5 0:28:37 0:05:21 5 0:05:310:05:270:05:410:05:590:05:59
176. 46. 105 Anita Rozenberga   SP5 0:28:37 0:05:21 5 0:06:280:05:210:05:320:05:370:05:39
177. 21. 429 Timotejs Martinsons Reformāti VJ5 0:28:38 0:05:21 5 0:07:050:06:270:05:090:04:580:04:59
178. 47. 880 Gita Avotiņa   SP5 0:28:40 0:05:21 5 0:05:370:05:300:05:490:05:520:05:52
179. 86. 873 Oskars Zāģeris   VP5 0:28:41 0:05:22 5 0:06:130:05:260:05:320:05:450:05:45
180. 48. 576 Una Timermane BJC Laimīte SP5 0:28:44 0:05:22 5 0:05:160:05:360:05:580:05:570:05:57
181. 49. 292 Linda Šamanska   SP5 0:28:45 0:05:22 5 0:05:400:05:400:05:490:05:490:05:49
182. 87. 809 Reinis Skorovs LMT VP5 0:28:45 0:05:22 5 0:06:220:05:440:05:350:05:320:05:32
183. 50. 118 Liene Ulbina   SP5 0:28:57 0:05:25 5 0:06:300:05:350:05:350:05:470:05:30
184. 51. 114 Katrīna Mackeviča BRĪVDIENU ATLĒTI SP5 0:28:57 0:05:25 5 0:06:210:05:410:05:330:05:350:05:47
185. 88. 156 Dmitrijs Stepanovs   VP5 0:28:57 0:05:25 5 0:06:120:05:300:05:390:05:530:05:43
186. 12. 89 Sofija Teremranova Teremok SJ5 0:28:58 0:05:25 5 0:05:110:05:430:05:370:06:060:06:21
187. 52. 568 Ilvija Bērziņa Run With Anita SP5 0:29:03 0:05:26 5 0:06:100:05:410:05:400:05:440:05:48
188. 13. 343 Vilnis Liepiņš Maratona klubs VS5 0:29:04 0:05:26 5 0:06:090:05:510:05:430:05:440:05:37
189. 22. 250 Gustavs Atrasts   VJ5 0:29:13 0:05:28 5 0:06:330:05:460:05:420:05:440:05:28
190. 89. 647 Artūrs Kārkliņš   VP5 0:29:14 0:05:28 5 0:06:520:05:500:05:500:05:360:05:07
191. 90. 162 Andris Petrovs   VP5 0:29:15 0:05:28 5 0:06:480:05:280:05:410:05:390:05:39
192. 91. 173 Sergejs Žmeido   VP5 0:29:19 0:05:29 5 0:06:210:05:460:05:450:05:410:05:46
193. 53. 769 Lelde Spriņģe   SP5 0:29:22 0:05:29 5 0:05:540:05:530:05:500:06:000:05:45
194. 3. 410 Iveta Liepiņa   SS5 0:29:29 0:05:31 5 0:05:550:05:430:05:540:05:590:05:58
195. 54. 424 Svetlana Maralina   SP5 0:29:29 0:05:31 5 0:05:540:05:540:05:540:05:540:05:54
196. 55. 52 Grieta Briģe Durbes ērgļi SP5 0:29:30 0:05:31 5 0:06:030:06:050:05:560:05:520:05:34
197. 56. 46 Irina Lorence   SP5 0:29:35 0:05:32 5 0:06:090:05:540:05:530:05:570:05:42
198. 13. 565 Patrīcija Laursone   SJ5 0:29:35 0:05:32 5 0:05:480:06:060:06:120:06:180:05:11
199. 14. 661 Gabriela Štrause   SJ5 0:29:36 0:05:32 5 0:05:480:06:060:06:110:06:180:05:13
200. 23. 1370 Renārs Saulītis Saulīšu zibšņi žiglie VJ5 0:29:37 0:05:32 5 0:05:410:06:000:06:030:06:030:05:50
201. 57. 431 Ance Pavasare Run With Anita SP5 0:29:38 0:05:32 5 0:06:070:05:540:05:540:05:520:05:52
202. 92. 489 Ivans Bočkovs Dream Fit VP5 0:29:41 0:05:33 5 0:06:250:05:530:05:460:05:520:05:45
203. 24. 743 Arsenii Mikulich   VJ5 0:29:41 0:05:33 5 0:04:460:06:140:06:140:06:140:06:14
204. 58. 237 Līga Jākobsone-Mišāne   SP5 0:29:42 0:05:33 5 0:05:590:05:220:05:260:05:330:07:22
205. 15. 309 Lizete Ansberga   SJ5 0:29:43 0:05:33 5 0:06:080:05:570:05:530:05:320:06:13
206. 4. 726 Ginta Jakoviča RG SS5 0:29:44 0:05:33 5 0:05:520:05:520:06:040:06:060:05:51
207. 16. 612 Daina Ērmane   SJ5 0:29:45 0:05:34 5 0:06:440:06:440:05:260:05:260:05:26
208. 59. 362 Daniela Feldmane   SP5 0:29:46 0:05:34 5 0:06:040:05:540:05:500:05:580:06:00
209. 25. 550 Henrijs Tavars   VJ5 0:29:50 0:05:35 5 0:06:460:05:520:05:440:05:440:05:44
210. 60. 60 Gunita Daldere   SP5 0:29:59 0:05:36 5 0:06:110:05:440:06:040:06:000:06:00
211. 93. 819 Jurģis Bička Aetteriuss VP5 0:30:04 0:05:37 5 0:05:560:05:510:05:590:06:090:06:09
212. 94. 781 Daniils Važņins   VP5 0:30:07 0:05:38 5 0:05:570:06:010:06:030:06:030:06:03
213. 95. 211 Aleksandrs Žurikovs Valsts policija VP5 0:30:10 0:05:38 5 0:06:460:05:500:05:460:05:540:05:54
214. 61. 360 Elīna Miezīte   SP5 0:30:16 0:05:39 5 0:06:580:06:010:06:020:05:520:05:23
215. 62. 622 Amanda Muceniece-Krūmiņa   SP5 0:30:16 0:05:39 5 0:06:580:06:010:06:020:05:510:05:24
216. 63. 789 Inese Vilciņa   SP5 0:30:16 0:05:39 5 0:06:320:05:570:05:550:06:080:05:44
217. 26. 859 Mārtiņš Kalniņš BJC Laimīte VJ5 0:30:17 0:05:40 5 0:04:540:05:570:06:470:06:320:06:07
218. 64. 195 Tatjana Potrubeiko   SP5 0:30:18 0:05:40 5 0:05:510:05:510:06:130:06:170:06:07
219. 5. 169 RASA LIEPIŅA   SS5 0:30:19 0:05:40 5 0:06:210:05:370:05:530:06:140:06:14
220. 17. 310 Odrija Ansberga   SJ5 0:30:19 0:05:40 5 0:06:230:05:560:06:020:06:030:05:55
221. 65. 483 Ance Ansone Ansonu ģimene SP5 0:30:20 0:05:40 5 0:06:270:05:590:06:170:05:590:05:38
222. 66. 551 Annele Tavare   SP5 0:30:21 0:05:40 5 0:06:300:06:300:06:100:05:460:05:25
223. 67. 242 Liene Leite   SP5 0:30:21 0:05:40 5 0:06:020:05:550:06:080:06:090:06:07
224. 68. 665 Inga Zobena   SP5 0:30:25 0:05:41 5 0:06:100:05:490:06:040:06:110:06:11
225. 69. 865 Jekaterina Seraja   SP5 0:30:25 0:05:41 5 0:06:100:05:490:06:040:06:110:06:11
226. 70. 696 Zane Vanaga Run With Anita SP5 0:30:25 0:05:41 5 0:06:370:06:010:06:020:05:550:05:50
227. 71. 112 Daina Mukstiņa   SP5 0:30:26 0:05:41 5 0:06:470:05:440:05:550:06:020:05:58
228. 18. 619 Grieta Amerika   SJ5 0:30:28 0:05:42 5 0:05:240:05:350:06:150:06:580:06:16
229. 96. 513 Romans Timšāns   VP5 0:30:30 0:05:42 5 0:07:120:06:170:05:550:05:400:05:26
230. 72. 646 Ilze Vilciņa   SP5 0:30:33 0:05:43 5 0:06:160:06:160:06:000:06:010:06:01
231. 73. 290 Laura Lasmane   SP5 0:30:33 0:05:43 5 0:06:320:05:580:06:030:06:030:05:57
232. 97. 174 Aivis Stepanovs Bez Entuziasma Nav Uzvaru VP5 0:30:36 0:05:43 5 0:06:160:06:080:06:070:06:110:05:54
233. 19. 793 Patrīcija Grava   SJ5 0:30:38 0:05:44 5 0:06:170:06:170:06:240:06:160:05:24
234. 74. 564 Elīna Brice-Matisone   SP5 0:30:41 0:05:44 5 0:06:420:05:490:06:040:06:110:05:55
235. 75. 545 Santa Marhele IM run club SP5 0:30:47 0:05:45 5 0:06:080:06:010:06:080:06:150:06:15
236. 76. 773 Anastasija Muižniece Balticom SP5 0:30:47 0:05:45 5 0:06:410:05:420:06:000:06:090:06:15
237. 77. 592 Viktors Valts VV Investments SP5 0:30:57 0:05:47 5 0:06:400:05:530:06:080:06:080:06:08
238. 78. 628 Lelde Ģiga   SP5 0:30:58 0:05:47 5 0:06:250:06:250:06:000:06:110:05:57
239. 14. 297 Ingars Tiltiņš BridgeRunTeam VS5 0:30:59 0:05:47 5 0:06:050:06:050:06:170:06:160:06:16
240. 6. 164 Margita Lagzdiņa   SS5 0:31:03 0:05:48 5 0:06:120:06:060:06:150:06:150:06:15
241. 98. 419 Vitālijs Langenfelds Lanpro VP5 0:31:04 0:05:48 5 0:06:430:06:290:05:530:06:020:05:57
242. 27. 606 Ralfs Lerhs BJC Laimīte VJ5 0:31:05 0:05:49 5 0:06:440:06:130:06:130:06:170:05:39
243. 99. 207 Sandis Zuzāns 30draugi.lv VP5 0:31:09 0:05:49 5 0:05:280:06:330:06:230:06:300:06:15
244. 15. 593 Arvīds Ozoliņš   VS5 0:31:10 0:05:50 5 0:06:420:06:080:06:200:06:160:05:44
245. 79. 464 Agnese Zapāne   SP5 0:31:14 0:05:50 5 0:06:120:05:580:06:060:06:290:06:29
246. 16. 590 AGNIS HANZOVSKIS   VS5 0:31:14 0:05:50 5 0:06:530:06:000:06:040:06:090:06:09
247. 100. 539 Juris Belovs SSWW VP5 0:31:19 0:05:51 5 0:07:140:05:550:06:110:06:140:05:45
248. 7. 733 Sandra Vancāne SK Tērauds SS5 0:31:21 0:05:52 5 0:06:190:06:130:06:210:06:140:06:14
249. 20. 747 Elza Rone   SJ5 0:31:22 0:05:52 5 0:06:190:06:190:06:150:06:130:06:16
250. 28. 432 Valters Straujais   VJ5 0:31:26 0:05:53 5 0:06:380:05:570:06:200:06:210:06:10
251. 21. 623 Mia Jasmine klavniece Baltais SJ5 0:31:27 0:05:53 5 0:06:070:06:130:06:170:06:360:06:14
252. 80. 171 Anna Ķēniņa   SP5 0:31:28 0:05:53 5 0:06:340:06:300:06:230:06:180:05:43
253. 29. 814 Gunārs Hildebrants Ceplīšu bizotāji VJ5 0:31:33 0:05:54 5 0:06:500:05:350:06:010:06:340:06:34
254. 81. 742 Marta Lizuma   SP5 0:31:36 0:05:54 5 0:05:580:06:150:06:250:06:310:06:27
255. 82. 746 Madara Brice Aitas Bliež SP5 0:31:38 0:05:55 5 0:05:580:06:180:06:360:06:360:06:10
256. 101. 472 Jānis Jaksons Bruņurupucīši VP5 0:31:39 0:05:55 5 0:06:370:05:560:06:060:06:290:06:31
257. 83. 95 Māra Januškeviča SaMāra SP5 0:31:42 0:05:56 5 0:06:390:06:010:06:140:06:170:06:31
258. 84. 745 Ieva Galeniece   SP5 0:31:45 0:05:56 5 0:06:110:06:150:06:250:06:270:06:27
259. 30. 760 Aleksandrs Šarafutdinovs Riga Trail Runners VJ5 0:31:45 0:05:56 5 0:06:400:06:400:06:280:06:230:05:34
260. 85. 920 Dace Cepliša   SP5 0:31:46 0:05:56 5 0:07:070:06:010:06:080:06:240:06:06
261. 102. 247 Jānis Krēsliņš   VP5 0:31:53 0:05:58 5 0:07:210:06:010:05:590:06:160:06:16
262. 22. 923 Emīlija Kokina   SJ5 0:31:57 0:05:58 5 0:05:300:07:510:06:140:06:130:06:09
263. 23. 422 Alise Langenfelde Lanpro SJ5 0:32:00 0:05:59 5 0:06:210:06:190:06:330:06:270:06:20
264. 103. 291 Vladimirs Selms   VP5 0:32:04 0:06:00 5 0:06:470:06:040:06:160:06:320:06:25
265. 86. 682 Karlīna Biteniece   SP5 0:32:04 0:06:00 5 0:07:050:06:320:06:450:05:510:05:51
266. 104. 440 Artūrs Brīvulis Zentas bārenīši VP5 0:32:08 0:06:00 5 0:06:450:06:100:06:180:06:310:06:24
267. 24. 441 Beatrise Brīvule Zentas bārenīši SJ5 0:32:08 0:06:00 5 0:06:450:06:100:06:180:06:300:06:25
268. 87. 697 Inese Ozola Ozola Swedbank SP5 0:32:11 0:06:01 5 0:07:130:06:260:06:110:06:110:06:10
269. 8. 57 Agra Ieleja Āgenskalna zaķi SS5 0:32:21 0:06:03 5 0:06:590:06:190:06:190:06:210:06:23
270. 105. 910 Aigars Freimanis Āgenskalna zaķi VP5 0:32:28 0:06:04 5 0:06:410:06:410:06:270:06:200:06:20
271. 88. 583 Jekaterina Vasiļenko   SP5 0:32:29 0:06:04 5 0:06:570:06:010:06:270:06:310:06:33
272. 89. 179 Dita Rūta Ceriņa   SP5 0:32:30 0:06:04 5 0:03:540:03:540:03:540:03:540:06:30
273. 90. 435 Dace Ahiļčenoka   SP5 0:32:31 0:06:05 5 0:06:590:06:130:06:280:06:280:06:23
274. 91. 142 Ludmila Kozačenko LMT SP5 0:32:31 0:06:05 5 0:06:590:06:140:06:260:06:280:06:24
275. 9. 889 Santa Roze Āgenskalna zaķi SS5 0:32:32 0:06:05 5 0:07:280:06:150:06:190:06:190:06:11
276. 10. 244 Elita Grante RG SS5 0:32:34 0:06:05 5 0:06:340:06:270:06:330:06:380:06:22
277. 92. 113 Zanda Zariņa BRĪVDIENU ATLĒTI SP5 0:32:36 0:06:06 5 0:06:450:06:300:06:320:06:290:06:20
278. 93. 700 Olga Latišenko Otters SP5 0:32:42 0:06:07 5 0:06:550:06:290:06:190:06:370:06:22
279. 94. 618 Lauma Lejēja   SP5 0:32:46 0:06:07 5 0:05:470:06:280:06:480:07:150:06:28
280. 95. 427 Madara Bērziņa   SP5 0:32:48 0:06:08 5 0:07:080:06:260:06:260:06:380:06:10
281. 106. 467 Jānis Ķikuts   VP5 0:33:01 0:06:10 5 0:07:080:06:510:06:380:06:260:05:58
282. 96. 744 Laura Jansone   SP5 0:33:02 0:06:10 5 0:06:560:06:250:06:540:06:250:06:22
283. 97. 522 Daiga Rudmieze Rudmieži - ğimene un draugi SP5 0:33:04 0:06:11 5 0:06:270:06:140:06:570:07:010:06:25
284. 17. 1438 Normunds Legzdiņš   VS5 0:33:09 0:06:12 5 0:07:340:06:190:06:020:06:370:06:37
285. 98. 163 Zane Petrova   SP5 0:33:10 0:06:12 5 0:06:450:06:450:06:370:06:340:06:29
286. 99. 756 Ieva Gailuma   SP5 0:33:13 0:06:13 5 0:06:350:06:320:06:390:06:510:06:36
287. 100. 686 Ilze Vācere Cukurzirņi SP5 0:33:14 0:06:13 5 0:06:360:06:360:06:290:06:390:06:55
288. 101. 15 Anna Haļčicka Reformāti SP5 0:33:22 0:06:14 5 0:06:040:06:400:07:030:07:000:06:35
289. 102. 47 Inga Martinsone Reformāti SP5 0:33:22 0:06:14 5 0:07:300:06:250:06:290:06:340:06:24
290. 25. 484 Jūle Ansone Ansonu ģimene SJ5 0:33:23 0:06:14 5 0:07:110:06:220:06:390:07:120:05:59
291. 107. 864 Mārtiņš Doniņš Escape World VP5 0:33:24 0:06:15 5 0:05:360:06:440:06:380:07:130:07:13
292. 103. 532 Caroline Newton Reformāti SP5 0:33:25 0:06:15 5 0:07:060:06:430:06:410:06:370:06:18
293. 31. 83 Ričards Jānis Galviņš Galviņi VJ5 0:33:27 0:06:15 5 0:07:250:06:180:06:440:06:400:06:20
294. 104. 584 Kristīne Kalniča-Dorošenko   SP5 0:33:31 0:06:16 5 0:06:570:06:420:06:390:06:370:06:37
295. 105. 462 Anastasija Sobolevska   SP5 0:33:31 0:06:16 5 0:06:570:06:210:06:370:06:480:06:48
296. 106. 919 Zane Indzere   SP5 0:33:33 0:06:16 5 0:06:230:06:270:06:470:06:580:06:58
297. 107. 536 Anna Biseniece AERODIUM SP5 0:33:34 0:06:16 5 0:07:260:06:300:06:330:06:320:06:33
298. 108. 846 Kristofers Kraze   VP5 0:33:36 0:06:17 5 0:05:320:05:300:07:000:08:370:06:57
299. 108. 844 Iveta Kraze   SP5 0:33:36 0:06:17 5 0:05:330:05:300:06:560:07:490:07:49
300. 109. 826 Evija Urtāne   SP5 0:33:37 0:06:17 5 0:06:480:06:510:06:540:06:410:06:23
301. 110. 728 Ļuba Tihomirova   SP5 0:33:39 0:06:17 5 0:06:560:06:560:06:430:06:430:06:21
302. 111. 68 Rasa Lūse Susuriņi SP5 0:33:40 0:06:18 5 0:07:090:06:320:06:410:06:390:06:39
303. 112. 157 Ginta Sviklāne 3 pāri pēdu SP5 0:33:40 0:06:18 5 0:06:450:06:160:06:310:07:030:07:05
304. 32. 459 Raivis Rabācis   VJ5 0:33:43 0:06:18 5 0:06:540:06:240:06:270:07:200:06:38
305. 113. 506 Viktorija Druviete   SP5 0:33:43 0:06:18 5 0:07:050:06:110:07:380:06:270:06:22
306. 26. 20 Sabīne Ceriņa   SJ5 0:33:44 0:06:18 5 0:06:030:06:290:07:040:07:040:07:04
307. 114. 33 Kristīne Volkova   SP5 0:33:53 0:06:20 5 0:06:520:06:310:06:440:06:530:06:53
308. 109. 205 Jānis Riekstiņš   VP5 0:33:59 0:06:21 5 0:07:130:06:170:06:430:06:570:06:49
309. 115. 758 Alīna Fisenkova Riga Trail Runners SP5 0:34:08 0:06:23 5 0:07:150:06:460:07:150:06:260:06:26
310. 110. 479 Artūrs Priščepenko   VP5 0:34:10 0:06:23 5 0:07:370:06:540:06:490:06:250:06:25
311. 11. 657 LIENE DAVIDOVSKA   SS5 0:34:12 0:06:24 5 0:06:370:06:380:07:050:07:090:06:43
312. 116. 891 Irita Putrāle   SP5 0:34:15 0:06:24 5 0:07:270:06:270:06:270:06:570:06:57
313. 33. 233 Kristofers Vitjazevs   VJ5 0:34:15 0:06:24 5 0:06:510:06:490:06:530:06:500:06:52
314. 12. 582 Melita Šustikova BRĪVDIENU ATLĒTI SS5 0:34:16 0:06:24 5 0:06:490:06:490:06:530:06:580:06:48
315. 117. 547 Diāna Aleksandrova   SP5 0:34:25 0:06:26 5 0:07:010:07:030:06:570:06:580:06:26
316. 118. 915 Jūlija Kuzņecova   SP5 0:34:28 0:06:27 5 0:07:390:06:460:06:480:06:380:06:38
317. 119. 912 Kristīne Freimane   SP5 0:34:36 0:06:28 5 0:07:290:06:530:06:410:06:550:06:38
318. 34. 858 Andrejs Kalniņš BJC Laimīte VJ5 0:34:37 0:06:28 5 0:06:250:07:160:07:370:07:260:05:53
319. 35. 802 Lamins Roberts Savo Baltais VJ5 0:34:39 0:06:29 5 0:06:370:06:370:06:550:07:350:06:55
320. 120. 870 Kristine Zukule   SP5 0:34:43 0:06:29 5 0:07:200:06:510:06:510:06:510:06:51
321. 111. 759 Vitālijs Fisenkovs Riga Trail Runners VP5 0:34:44 0:06:30 5 0:07:440:06:480:06:440:06:440:06:44
322. 121. 256 Elizabete Lazda   SP5 0:34:47 0:06:30 5 0:07:020:07:020:07:020:07:020:07:02
323. 122. 877 Viktorija Velce-Cimbēna   SP5 0:35:10 0:06:34 5 0:07:020:07:020:07:020:07:020:07:02
324. 123. 214 Jūlija Zolotova   SP5 0:35:13 0:06:35 5 0:07:090:06:420:07:060:07:140:07:02
325. 112. 90 Arsenii Dmytrenko   VP5 0:35:17 0:06:36 5 0:05:450:07:220:07:360:07:400:06:54
326. 124. 871 Nadežda Stepanova Stepaškas SP5 0:35:26 0:06:37 5 0:07:240:07:010:07:060:06:590:06:56
327. 27. 428 Antonete Martinsone Reformāti SJ5 0:35:28 0:06:38 5 0:07:060:06:260:06:510:07:320:07:33
328. 125. 133 Margarita Šilinika   SP5 0:35:34 0:06:39 5 0:07:380:06:520:07:030:07:030:06:58
329. 126. 876 Agate Zīverte Rīgas 1.slimnīca SP5 0:35:37 0:06:39 5 0:07:330:06:530:07:060:07:020:07:03
330. 36. 330 Timurs Baranovs Nav tāds vārds VJ5 0:35:47 0:06:41 5 0:07:010:07:010:07:010:07:310:07:14
331. 127. 329 Viktorija Baranova Nav tāds vārds SP5 0:35:47 0:06:41 5 0:07:040:06:430:07:130:07:310:07:16
332. 128. 770 Duhovnaja Ineta Balticom SP5 0:35:48 0:06:41 5 0:07:570:07:260:06:550:06:490:06:41
333. 129. 706 veronika burova   SP5 0:35:57 0:06:43 5 0:06:100:07:010:07:530:07:530:07:01
334. 130. 413 Pārsla Miķelsone   SP5 0:36:01 0:06:44 5 0:07:110:06:470:07:210:07:210:07:21
335. 131. 869 Olga Mure   SP5 0:36:02 0:06:44 5 0:07:420:07:010:07:190:07:000:07:00
336. 132. 487 Santa Ozola   SP5 0:36:02 0:06:44 5 0:06:590:06:540:07:180:07:310:07:20
337. 28. 423 Anna Langenfelde Lanpro SJ5 0:36:08 0:06:45 5 0:06:440:06:420:06:470:07:580:07:58
338. 133. 775 Jūlija Kovaļkova Balticom SP5 0:36:11 0:06:46 5 0:08:090:07:140:06:590:06:560:06:53
339. 134. 906 Annija Kublinska   SP5 0:36:11 0:06:46 5 0:07:360:07:030:07:210:07:210:06:50
340. 113. 868 Uğis Zariņš BRĪVDIENU ATLĒTI VP5 0:36:12 0:06:46 5 0:07:330:07:330:07:140:07:020:06:51
341. 13. 22 Zinaida Grïnberga RVSK SS5 0:36:15 0:06:47 5 0:07:070:07:040:07:260:07:310:07:07
342. 14. 249 Iluta Atraste   SS5 0:36:19 0:06:47 5 0:07:170:07:010:07:140:07:280:07:19
343. 37. 501 Mihails Bērziņš Book club VJ5 0:36:20 0:06:47 5 0:07:030:07:030:07:050:07:330:07:36
344. 114. 140 Zigurds Greivulis Greivuļi VP5 0:36:21 0:06:48 5 0:07:530:06:550:07:070:07:180:07:08
345. 135. 529 Evita Šlosberga   SP5 0:36:21 0:06:48 5 0:07:520:06:350:07:160:07:230:07:15
346. 136. 81 Aleksandra Pokatilova Run For Food SP5 0:36:30 0:06:49 5 0:07:440:07:110:07:110:07:120:07:12
347. 137. 805 Baiba Bite - Krūmiņa   SP5 0:36:44 0:06:52 5 0:08:130:07:220:07:190:07:090:06:41
348. 138. 499 Viktorija Potapenko Dari tā SP5 0:36:47 0:06:53 5 0:07:300:07:220:07:300:07:130:07:13
349. 139. 155 Lelde Vītola   SP5 0:36:48 0:06:53 5 0:07:210:07:180:07:340:07:220:07:13
350. 140. 559 Laine Helmane KARamba SP5 0:36:52 0:06:53 5 0:06:550:07:210:07:380:07:380:07:21
351. 141. 167 Beatrise Austruma KARamba SP5 0:36:53 0:06:54 5 0:06:560:07:210:07:380:07:380:07:21
352. 38. 84 Emīls Kristofers Galviņš Galviņi VJ5 0:36:57 0:06:54 5 0:06:430:06:190:07:500:08:150:07:50
353. 142. 418 Viktorija Trofimovica   SP5 0:37:00 0:06:55 5 0:07:530:07:120:07:280:07:140:07:14
354. 115. 409 Gundars Slaviets   VP5 0:37:00 0:06:55 5 0:06:540:07:080:07:190:07:380:08:01
355. 29. 348 Māra Stonka Ākomanda SJ5 0:37:02 0:06:55 5 0:07:100:07:400:07:020:07:450:07:25
356. 143. 517 Ravita Rone   SP5 0:37:03 0:06:56 5 0:07:420:07:110:07:240:07:230:07:23
357. 144. 125 AGNESE SMIĻĢE   SP5 0:37:04 0:06:56 5 0:07:370:07:170:07:210:07:290:07:20
358. 145. 349 Daina Stonka Ākomanda SP5 0:37:04 0:06:56 5 0:07:100:07:400:07:030:07:440:07:27
359. 18. 119 Andris Unbedahts   VS5 0:37:06 0:06:56 5 0:08:320:07:130:07:010:07:110:07:09
360. 146. 3 Anete Arāja A.A.A. SP5 0:37:09 0:06:57 5 0:07:380:06:540:07:120:07:360:07:49
361. 116. 680 Staņislavs Fisenkovs   VP5 0:37:19 0:06:59 5 0:07:430:07:110:07:110:07:380:07:38
362. 15. 236 Sandra Lazdiņa-Gudeļonoka   SS5 0:37:20 0:06:59 5 0:07:160:07:200:07:350:07:350:07:35
363. 19. 875 Ainārs Naglis   VS5 0:37:20 0:06:59 5 0:07:160:07:200:07:350:07:350:07:35
364. 147. 518 Madara Odnorale   SP5 0:37:22 0:06:59 5 0:07:560:07:230:07:350:07:210:07:07
365. 20. 633 Jevgenijs Burjačenko   VS5 0:37:25 0:07:00 5 0:07:340:06:550:07:140:07:280:08:14
366. 30. 634 Nadežda Burjačenko   SJ5 0:37:25 0:07:00 5 0:07:340:06:550:07:130:07:270:08:16
367. 148. 563 Rudīte Baranova   SP5 0:37:37 0:07:02 5 0:08:200:07:080:07:150:07:310:07:23
368. 149. 280 Egija Nežborte   SP5 0:37:41 0:07:03 5 0:07:580:07:150:07:230:07:330:07:32
369. 117. 317 Oskars Baltais   VP5 0:37:41 0:07:03 5 0:07:580:07:150:07:220:07:340:07:32
370. 150. 486 Una Kundrāte   SP5 0:37:47 0:07:04 5 0:07:400:07:190:07:350:07:390:07:34
371. 151. 218 Ilze Stonka   SP5 0:37:48 0:07:04 5 0:07:390:07:090:07:310:07:400:07:49
372. 152. 546 Anna Jāvalde   SP5 0:37:53 0:07:05 5 0:07:010:07:260:07:480:07:490:07:49
373. 153. 641 Ilze Kļaviņa   SP5 0:38:14 0:07:09 5 0:07:450:07:450:07:380:07:330:07:33
374. 16. 642 Dace Lindberga   SS5 0:38:16 0:07:09 5 0:08:030:07:280:07:390:07:330:07:33
375. 17. 643 Irēna Luckāne   SS5 0:38:18 0:07:10 5 0:08:020:07:300:07:360:07:350:07:35
376. 154. 212 Gita Medne   SP5 0:38:18 0:07:10 5 0:07:260:07:260:08:040:07:410:07:41
377. 155. 172 Nadežda Žmeido   SP5 0:38:19 0:07:10 5 0:07:270:07:380:07:390:07:480:07:47
378. 118. 341 Nauris Rozentāls   VP5 0:38:26 0:07:11 5 0:07:180:07:370:07:490:07:510:07:51
379. 18. 825 Sandra Rubina Pogas SS5 0:38:28 0:07:11 5 0:09:010:08:240:06:500:07:050:07:08
380. 156. 721 Linda Vāgnere   SP5 0:39:17 0:07:21 5 0:08:580:08:040:08:040:07:160:06:55
381. 119. 725 Jānis Liniņš   VP5 0:39:17 0:07:21 5 0:08:570:08:550:07:140:07:140:06:57
382. 157. 406 Jūlija Bašarova   SP5 0:39:18 0:07:21 5 0:07:190:07:550:08:190:08:100:07:35
383. 158. 420 Jūlija Langenfelde Lanpro SP5 0:39:25 0:07:22 5 0:07:410:07:450:07:570:08:020:08:00
384. 120. 640 Patriks Filips Kaņejevs   VP5 0:39:33 0:07:24 5 0:07:560:06:460:08:530:07:590:07:59
385. 159. 154 Agnese Bačinska   SP5 0:40:03 0:07:29 5 0:07:470:07:400:07:580:08:400:07:58
386. 121. 391 Ita Bērziņa-Lāce   VP5 0:40:14 0:07:31 5 0:08:180:07:430:07:570:08:080:08:08
387. 160. 763 Gita Biezuma   SP5 0:40:17 0:07:32 5 0:08:160:07:470:08:000:08:030:08:11
388. 31. 671 Annija Purcena   SJ5 0:40:19 0:07:32 5 0:06:240:07:510:07:530:08:160:09:55
389. 161. 776 Elina Biņkovska-Skripņika   SP5 0:40:33 0:07:35 5 0:09:030:07:570:08:150:07:550:07:23
390. 162. 768 Anastasija Beķere   SP5 0:40:34 0:07:35 5 0:09:020:07:590:08:130:07:550:07:25
391. 163. 344 Evita Evelīna Rozenšteine   SP5 0:40:38 0:07:36 5 0:08:160:07:550:08:010:08:090:08:17
392. 164. 234 Madar Miezīte Reformāti SP5 0:40:39 0:07:36 5 0:08:320:08:060:07:570:08:020:08:02
393. 19. 639 Baiba Sloka   SS5 0:40:45 0:07:37 5 0:08:190:07:590:08:040:08:190:08:04
394. 165. 787 Alise Jonāte   SP5 0:41:06 0:07:41 5 0:09:000:08:020:08:080:08:050:07:51
395. 39. 502 Nikita Bērziņš   VJ5 0:41:09 0:07:41 5 0:08:280:09:500:07:370:07:370:07:37
396. 166. 857 Sanita Vītola BJC Laimīte SP5 0:41:31 0:07:46 5 0:08:330:08:080:08:350:08:220:07:53
397. 167. 138 Ieva Dalbina Reformāti SP5 0:41:41 0:07:47 5 0:08:360:08:060:08:370:08:110:08:11
398. 122. 736 Kirills Zarubins   VP5 0:41:44 0:07:48 5 0:08:220:07:550:08:300:08:290:08:29
399. 168. 198 Arta Taurene   SP5 0:42:03 0:07:52 5 0:07:310:08:150:08:430:09:060:08:28
400. 32. 707 Felize Burova   SJ5 0:42:09 0:07:53 5 0:06:360:07:530:08:160:09:420:09:42
401. 40. 470 Ritvars Jaksons Bruņurupucīši VJ5 0:42:37 0:07:58 5 0:06:330:08:230:08:570:09:220:09:22
402. 169. 225 Sindija Pranta   SP5 0:42:42 0:07:59 5 0:08:450:08:290:08:340:08:350:08:19
403. 170. 664 Jekaterina Deļvere   SP5 0:44:10 0:08:15 5 0:09:330:08:350:08:340:08:440:08:44
404. 171. 361 Līga Rakšte Maratona klubs SP5 0:45:04 0:08:25 5 0:07:510:09:000:09:090:09:010:10:03
405. 33. 208 Emilia Tilane   SJ5 0:45:13 0:08:27 5 0:07:120:08:330:09:450:11:020:08:41
406. 123. 777 Elmars Pavlovics   VP5 0:45:24 0:08:29 5 0:08:230:08:130:09:000:10:240:09:24
407. 172. 44 Marta Sembele   SP5 0:45:44 0:08:33 5 0:08:170:08:190:09:050:08:340:11:29
408. 21. 355 Viktors Safutins Maratona klubs VS5 0:46:10 0:08:38 5 0:09:510:09:000:08:550:09:120:09:12
409. 173. 804 Ilze Rozentāle Escape World SP5 0:46:27 0:08:41 5 0:08:570:09:260:09:190:09:190:09:26
410. 174. 161 Linda Gode   SP5 0:46:40 0:08:43 5 0:08:200:09:070:09:280:09:510:09:54
411. 20. 88 Jana Teremranova Teremok SS5 0:48:07 0:09:00 5 0:07:480:09:360:10:020:10:420:09:59
412. 175. 94 Samanta Baumgarte SaMāra SP5 0:50:29 0:09:26 5 0:08:130:09:460:10:350:10:110:11:44
413. 176. 55 INGA OZOLKALNA   SP5 0:50:48 0:09:30 5 0:09:040:10:090:10:200:10:410:10:34
414. 41. 503 Ruslans Šarafutdinovs   VJ5 0:51:20 0:09:36 5 0:08:270:09:470:11:150:11:390:10:12
415. 34. 574 Jeļizaveta Jurčenko Pingvīni SJ5 0:51:22 0:09:36 5 0:06:390:09:550:11:330:11:550:11:20
416. 177. 87 Kristīne Celmiņa Reformāti SP5 0:53:27 0:09:59 5 0:10:460:10:210:10:560:10:420:10:42
417. 42. 498 Tihons Leskovs Dari tā VJ5 0:53:35 0:10:01 5 0:09:450:11:290:11:140:10:110:10:56
418. 178. 235 Jeļena Bērziņa Book club SP5 0:57:45 0:10:48 5 0:11:510:11:400:11:200:11:200:11:34
419. 0. 66 Justīne Misjuna   Numurs izņemts
420. 0. 76 Dagnija Turlaja   Numurs izņemts
421. 0. 121 Marina Politanska   Numurs izņemts
422. 0. 124 Dmitrijs Beļajevs   Numurs izņemts
423. 0. 177 Ringolds Gagainis SS Arkādija Numurs izņemts
424. 0. 189 Laura Upmane   Numurs izņemts
425. 0. 203 Santa Cine Cinīši Numurs izņemts
426. 0. 231 Andris Rozentāls   Numurs izņemts
427. 0. 266 Pēteris Druvietis   Numurs izņemts
428. 0. 311 Roberts Ansbergs   Numurs izņemts
429. 0. 359 Emīlija Kubliņa   Numurs izņemts
430. 0. 383 Kristiāna Tomsone   Numurs izņemts
431. 0. 471 Evita Jaksone Bruņurupucīši Numurs izņemts
432. 0. 474 Andrejs Kondratenko Kondratenkos Numurs izņemts
433. 0. 573 Ainārs Jurčenko Pingvīni Numurs izņemts
434. 0. 678 Roberts Zuters Ceplīšu bizotāji Numurs izņemts
435. 0. 698 Redžinalds Šaicāns   Numurs izņemts
436. 0. 719 Linda Laviņa   Numurs izņemts
437. 0. 732 Einārs Semulis   Numurs izņemts
438. 0. 735 Irina Nožkina   Numurs izņemts
439. 0. 737 Jasmīne Vanaga   Numurs izņemts
440. 0. 738 Melisa Vanaga   Numurs izņemts
441. 0. 739 Nellija Baliko   Numurs izņemts
442. 0. 748 Ralfs Ronis   Numurs izņemts
443. 0. 790 Ralfs Konrads   Numurs izņemts
444. 0. 829 Ineta Done RunWithAnita Numurs izņemts
445. 0. 854 Ineta Korneja Run With Anita Numurs izņemts
446. 0. 855 Elizabete Jonikāne   Numurs izņemts
447. 0. 860 Kristīne Ovčarenko   Numurs izņemts
448. 0. 863 Māra Rozentāle Escape World Numurs izņemts
449. 0. 875 Ainārs Naglis   Numurs izņemts
450. 0. 886 Linards Kanenbergs   Numurs izņemts
451. 0. 909 Oleksandr Potapenko   Numurs izņemts
452. 0. 1000 Dmitrijs Serjogins SK BULTA Numurs izņemts

Distance: Bērnu

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Temps Apļi Diploms
1. 5. 1042 Edvards Papenkovs Kompot VB1 0:01:03 0:03:30 1
2. 3. 1091 Odrija Zosēna   SB1 0:01:24 0:04:40 1
3. 6. 1037 Kristians Sevastjanovs   VB1 0:01:27 0:04:50 1
4. 4. 1067 Hanna Lebedoka OK Kurmis SB1 0:01:33 0:05:10 1
5. 5. 1020 Alise Kronberga   SB1 0:01:38 0:05:27 1
6. 6. 1227 Sāra Šņickovska   SB1 0:01:39 0:05:30 1
7. 7. 1198 Jēkabs Zemturis Rabarberu savī VB1 0:01:39 0:05:30 1
8. 7. 1095 Enija Giptere   SB1 0:01:46 0:05:53 1
9. 8. 1228 Aija Sece   SB1 0:01:48 0:06:00 1
10. 9. 1034 Linda Igare   SB1 0:01:50 0:06:07 1
11. 8. 1127 Markuss Martins Blūms Blūmu Ģimene VB1 0:01:50 0:06:07 1
12. 10. 1363 Patrīcija Lupiķe   SB1 0:01:51 0:06:10 1
13. 9. 1351 Everts Striks Eleja VB1 0:01:51 0:06:10 1
14. 11. 1275 Gabriela Ose   SB1 0:01:52 0:06:13 1
15. 12. 1076 elīza janoviča   SB1 0:01:53 0:06:17 1
16. 13. 1103 Līva Petrova   SB1 0:01:53 0:06:17 1
17. 10. 1314 Austris Bisenieks AERODIUM VB1 0:01:54 0:06:20 1
18. 11. 1130 Jēkabs Grundāns   VB1 0:01:55 0:06:23 1
19. 12. 1305 Markuss Liepiņš Rudmieži - ğimene un draugi VB1 0:01:55 0:06:23 1
20. 14. 1414 Polīna Kraiņeva   SB1 0:01:57 0:06:30 1
21. 13. 1369 Emīls Kapteinis Kapteiņi VB1 0:01:58 0:06:33 1
22. 14. 1203 Kristofers Romaņuks   VB1 0:02:01 0:06:43 1
23. 15. 1104 Ance Petrova   SB1 0:02:02 0:06:47 1
24. 15. 1403 Kārlis Ķezberis   VB1 0:02:02 0:06:47 1
25. 16. 1338 Tālija Ceriņa   SB1 0:02:04 0:06:53 1
26. 16. 1053 Jānis Ļaksa Tēvs un Dēls VB1 0:02:04 0:06:53 1
27. 17. 1406 Reinis Dzenītis   VB1 0:02:06 0:07:00 1
28. 17. 1265 Luīze Junkure   SB1 0:02:08 0:07:07 1
29. 18. 1165 Varvara Zalygina Zalygin gimene SB1 0:02:09 0:07:10 1
30. 18. 1105 Nauris Mucenieks   VB1 0:02:09 0:07:10 1
31. 19. 1050 Elīna Millere   SB1 0:02:10 0:07:13 1
32. 20. 1289 Šarlote Ansone Ansonu ģimene SB1 0:02:10 0:07:13 1
33. 19. 1252 Artūrs Broks RIEKSTI VB1 0:02:10 0:07:13 1
34. 20. 1295 Vilis Kitenbergs   VB1 0:02:10 0:07:13 1
35. 21. 1143 Miks Zuzāns 30draugi.lv VB1 0:02:14 0:07:27 1
36. 22. 1013 Aksels Silgals Surikati VB1 0:02:15 0:07:30 1
37. 23. 1101 Kārlis Lūsis Lūšu ģimene VB1 0:02:18 0:07:40 1
38. 24. 1085 Renārs Taube   VB1 0:02:21 0:07:50 1
39. 21. 1225 Odrija Priekule   SB1 0:02:25 0:08:03 1
40. 22. 1150 Amēlija Grēta Medne   SB1 0:02:28 0:08:13 1
41. 23. 1404 Dārta Lizuma   SB1 0:02:28 0:08:13 1
42. 25. 1377 Haralds Skulte   VB1 0:02:30 0:08:20 1
43. 24. 1074 Elīna Jurgēvica Ģimene SB1 0:02:31 0:08:23 1
44. 26. 1110 Ričards Bogdanovičs Turtles VB1 0:02:32 0:08:27 1
45. 25. 1304 Šarlote Rudmieze Rudmieži - ğimene un draugi SB1 0:02:33 0:08:30 1
46. 26. 1112 Adele Kulbe   SB1 0:02:35 0:08:37 1
47. 27. 1233 Kārlis Kūms   VB1 0:02:38 0:08:47 1
48. 27. 1237 Lote Brūkle   SB1 0:02:42 0:09:00 1
49. 28. 1394 Miķelis Ķimenieks   VB1 0:02:42 0:09:00 1
50. 29. 1310 Adrians Valtmanis BJC Laimīte VB1 0:02:45 0:09:10 1
51. 30. 1065 Leonards Bērziņš   VB1 0:02:48 0:09:20 1
52. 31. 1172 Francis Andžejevskis   VB1 0:02:50 0:09:27 1
53. 32. 1303 Jurģis Odnoralis   VB1 0:03:00 0:10:00 1
54. 28. 1082 Hanna Niklase   SB1 0:03:06 0:10:20 1
55. 29. 1068 Ella Lebedoka OK Kurmis SB1 0:03:09 0:10:30 1
56. 33. 1144 Alberts Grablovskis   VB1 0:03:09 0:10:30 1
57. 30. 1247 Vincenta Greta Vestmane Vestmaņu Ģimene SB1 0:03:12 0:10:40 1
58. 34. 1398 Marsels Saulītis Saulīšu zibšņi žiglie VB1 0:03:13 0:10:43 1
59. 31. 1348 Roze Anopa   SB1 0:03:26 0:11:27 1
60. 35. 1040 Tomass Vītols Susuriņi VB1 0:03:28 0:11:33 1
61. 36. 1021 Alvis Pāvuls   VB1 0:03:29 0:11:37 1
62. 32. 1290 Rūta Ozola   SB1 0:03:30 0:11:40 1
63. 37. 1221 Alekss Baranovskis Baranovski VB1 0:03:41 0:12:17 1
64. 33. 1263 Dārta Kučinska   SB1 0:03:46 0:12:33 1
65. 34. 1355 Līva Dubava Swedbank SB1 0:04:06 0:13:40 1
66. 38. 1092 Edvarts Zosēns   VB1 0:04:06 0:13:40 1
67. 39. 1052 Gustavs Broks   VB1 0:04:15 0:14:10 1
68. 40. 1064 Mihails Ivanovs Ivanovi VB1 0:04:22 0:14:33 1
69. 41. 1121 Dāvids Vaišļa Daugavieši VB1 0:04:22 0:14:33 1
70. 42. 1253 Edvards Broks RIEKSTI VB1 0:04:31 0:15:03 1
71. 43. 1424 Kalvis Buka   VB1 0:04:31 0:15:03 1
72. 44. 1412 Harijs Zigurs   VB1 0:04:31 0:15:03 1
73. 45. 1047 Adrians Sandis Kreitāls   VB1 0:04:31 0:15:03 1
74. 46. 1119 Leonards Kārklis Kārkli VB1 0:04:31 0:15:03 1
75. 35. 1382 Elza Serjogina SK BULTA SB1 0:06:23 0:21:17 1
76. 36. 1004 Amēlija Lukina A.A.A. SB1 0:06:23 0:21:17 1
77. 37. 1387 Eila Cimbēna   SB1 0:06:23 0:21:17 1
1. 6. 1209 Reičela Ruskule A&D&R SB2 0:00:58 0:03:13 1
2. 7. 1077 Nikola Beļajeva   SB2 0:00:59 0:03:17 1
3. 8. 1243 Gabriela Kubliņa   SB2 0:01:03 0:03:30 1
4. 5. 1266 Viljams Martinsons Reformāti VB2 0:01:05 0:03:37 1
5. 6. 1164 Petr Zalygin Zalygin gimene VB2 0:01:06 0:03:40 1
6. 7. 1041 Roberts Papenkovs Kompot VB2 0:01:07 0:03:43 1
7. 8. 1192 Otto Maļcevs   VB2 0:01:08 0:03:47 1
8. 9. 1439 Amēlija Vainovska   SB2 0:01:09 0:03:50 1
9. 9. 1383 Robins Mickēvičs   VB2 0:01:09 0:03:50 1
10. 10. 1395 Patriks KOVALONOKS   VB2 0:01:09 0:03:50 1
11. 10. 1402 Elīza Priede   SB2 0:01:10 0:03:53 1
12. 11. 1088 Rihards Belijs   VB2 0:01:11 0:03:57 1
13. 12. 1258 Atis Artūrs Jūlmanis   VB2 0:01:11 0:03:57 1
14. 13. 1003 Aleksis Lukins A.A.A. VB2 0:01:13 0:04:03 1
15. 11. 1323 Emīlija Jode   SB2 0:01:14 0:04:07 1
16. 14. 1116 Andrejs Proņins Proņins Team VB2 0:01:15 0:04:10 1
17. 12. 1297 Denīze Rožkalne   SB2 0:01:16 0:04:13 1
18. 15. 1298 Valters Druvietis   VB2 0:01:16 0:04:13 1
19. 16. 1100 Vestards Sviklāns 3 pāri pēdu VB2 0:01:17 0:04:17 1
20. 17. 1329 Artūrs Švaļuks   VB2 0:01:18 0:04:20 1
21. 13. 1075 sofija janoviča   SB2 0:01:19 0:04:23 1
22. 14. 1109 Amina Djagileva Djagilevi SB2 0:01:19 0:04:23 1
23. 18. 1357 Frederiks Ziediņš   VB2 0:01:19 0:04:23 1
24. 15. 1371 Odrija Smilga   SB2 0:01:20 0:04:27 1
25. 16. 1309 Linda Valtmane BJC Laimīte SB2 0:01:21 0:04:30 1
26. 19. 1138 Matīss Cinis Cinīši VB2 0:01:21 0:04:30 1
27. 17. 1084 Karīna Taube   SB2 0:01:22 0:04:33 1
28. 18. 1156 Miriama Rozentāle   SB2 0:01:22 0:04:33 1
29. 19. 1415 Simona Sidorko   SB2 0:01:23 0:04:37 1
30. 20. 1044 Adrija Šīmane Reformāti SB2 0:01:24 0:04:40 1
31. 21. 1376 Kira Kučerenko K+K=māsas SB2 0:01:24 0:04:40 1
32. 22. 1142 Una Zuzāne 30draugi.lv SB2 0:01:25 0:04:43 1
33. 23. 1173 Amēlija Liepiņa BULTA - Liepiņi SB2 0:01:25 0:04:43 1
34. 20. 1181 Henrijs Mihmalis Brawl Stars VB2 0:01:25 0:04:43 1
35. 21. 1108 Damir Djagilev Djagilevi VB2 0:01:26 0:04:47 1
36. 24. 1219 Amelī Kocekoglu amī SB2 0:01:28 0:04:53 1
37. 25. 1390 Karlīna Cintiņa   SB2 0:01:29 0:04:57 1
38. 22. 1073 Kristiāns Jurgēvics Ģimene VB2 0:01:29 0:04:57 1
39. 26. 1306 Adrija Laiviņa   SB2 0:01:31 0:05:03 1
40. 27. 1396 Matilde Liepiņa   SB2 0:01:31 0:05:03 1
41. 23. 1029 Marsels Likovers   VB2 0:01:31 0:05:03 1
42. 28. 1199 Amanda Leimane   SB2 0:01:32 0:05:07 1
43. 29. 1372 Jete Matisone   SB2 0:01:34 0:05:13 1
44. 24. 1282 Atvars Neijs Pēdējās vietas pavēlnieki VB2 0:01:34 0:05:13 1
45. 30. 1328 Anna Vakuļiča SHARKY SB2 0:01:35 0:05:17 1
46. 31. 1046 Nora Milda Stupele   SB2 0:01:35 0:05:17 1
47. 25. 1184 Lūkass Konaševičs   VB2 0:01:35 0:05:17 1
48. 26. 1405 Gustavs Dzenītis   VB2 0:01:35 0:05:17 2
49. 32. 1033 EMĪLIJA ŠADRINA   SB2 0:01:37 0:05:23 1
50. 33. 1283 Lauma Mellakaula   SB2 0:01:39 0:05:30 1
51. 27. 1054 Gusts Vītols Susuriņi VB2 0:01:39 0:05:30 1
52. 34. 1360 Elza Līce   SB2 0:01:40 0:05:33 1
53. 35. 1007 Bella Ģērmane   SB2 0:01:48 0:06:00 1
54. 28. 1081 Haralds Niklass   VB2 0:01:51 0:06:10 1
55. 36. 1135 Anna Valtere   SB2 0:01:52 0:06:13 1
56. 37. 1120 Elīna Vaišļa Daugavieši SB2 0:01:52 0:06:13 1
57. 38. 1217 Simona Segliņa Segliņas SB2 0:01:52 0:06:13 1
58. 39. 1216 Estere Segliņa Segliņas SB2 0:01:53 0:06:17 1
59. 40. 1246 Florence Beatrise Vestmane Vestmaņu Ģimene SB2 0:01:53 0:06:17 1
60. 41. 1204 Lauma Jurķāne   SB2 0:01:53 0:06:17 1
61. 42. 1411 Elīza Priede   SB2 0:01:53 0:06:17 1
62. 29. 1279 Krišs Dūklavs-Kokins 4H Pastaiga VB2 0:01:54 0:06:20 1
63. 30. 1066 Bernards Bērziņš   VB2 0:01:57 0:06:30 1
64. 31. 1171 Ansis Andžejevskis   VB2 0:02:00 0:06:40 1
1. 1. 1205 Rodžers Vendiņš BJC Laimīte VB3 0:02:00 0:03:20 2
2. 2. 1366 Nikole Fomina   SB3 0:02:06 0:03:30 2
3. 3. 1043 Paula Liepiņa MPS SB3 0:02:08 0:03:33 2
4. 2. 1324 Miks Prontenko   VB3 0:02:12 0:03:40 2
5. 3. 1362 Oskars Teteris R&O VB3 0:02:15 0:03:45 2
6. 4. 1236 Krišs Brūklis   VB3 0:02:19 0:03:52 2
7. 5. 1353 Makarijs Petuškovs   VB3 0:02:20 0:03:53 2
8. 4. 1113 Audra Elija Patmalnika   SB3 0:02:24 0:04:00 2
9. 6. 1024 Gustavs Ķipsna   VB3 0:02:24 0:04:00 2
10. 7. 1240 Ernests Ļeontjevs   VB3 0:02:24 0:04:00 2
11. 5. 1186 Katrīna Šuļja   SB3 0:02:25 0:04:02 2
12. 8. 1090 Markuss Garejevs ViVa VB3 0:02:25 0:04:02 2
13. 9. 1196 Hovards Circenis   VB3 0:02:25 0:04:02 2
14. 10. 1276 Jurģis Sīpols   VB3 0:02:25 0:04:02 2
15. 6. 1137 Viktorija Rebeka Petrakova 48 SB3 0:02:26 0:04:03 2
16. 7. 1232 Dārta Kūma   SB3 0:02:26 0:04:03 2
17. 11. 1234 Daumants Stonka Ākomanda VB3 0:02:26 0:04:03 2
18. 12. 1308 Rojs Valtmanis BJC Laimīte VB3 0:02:26 0:04:03 2
19. 8. 1057 Marta Zalaka   SB3 0:02:28 0:04:07 2
20. 9. 1134 Sintija Eilande   SB3 0:02:28 0:04:07 2
21. 13. 1136 Bruno Jānis Pavlovs 48 VB3 0:02:29 0:04:08 2
22. 14. 1155 Arons Rozentāls   VB3 0:02:30 0:04:10 2
23. 15. 1379 Otto Pētersons   VB3 0:02:30 0:04:10 2
24. 16. 1358 Ārons Šaicāns   VB3 0:02:31 0:04:12 2
25. 10. 1318 Amanda Liepiņa Rudmieži - ğimene un draugi SB3 0:02:33 0:04:15 2
26. 11. 1129 Alise Onzule Līvānu VK junior SB3 0:02:36 0:04:20 2
27. 12. 1384 Beatrise Matīsa   SB3 0:02:37 0:04:22 2
28. 17. 1061 Paulis Mitka   VB3 0:02:37 0:04:22 2
29. 13. 1060 Enija Leišavniece   SB3 0:02:39 0:04:25 2
30. 18. 1126 Marselo Eduards Blūms Blūmu Ģimene VB3 0:02:39 0:04:25 2
31. 14. 1049 Paula Millere   SB3 0:02:40 0:04:27 2
32. 19. 1316 Henrijs Bethers   VB3 0:02:40 0:04:27 2
33. 20. 1393 Deniss Matvejevs Book club VB3 0:02:41 0:04:28 2
34. 15. 1296 Marija Leskova Dari tā SB3 0:02:42 0:04:30 2
35. 16. 1385 Aurēlija Vanaga   SB3 0:02:42 0:04:30 2
36. 21. 1262 Jānis Zemturis Rabarberu savī VB3 0:02:42 0:04:30 2
37. 17. 1373 Austra Matisone   SB3 0:02:43 0:04:32 2
38. 22. 1030 Ralfs Vinters   VB3 0:02:43 0:04:32 2
39. 18. 1238 Krista Prēdele   SB3 0:02:44 0:04:33 2
40. 19. 1019 Beatrise Kronberga   SB3 0:02:45 0:04:35 2
41. 20. 1072 Nikoleta Politanska   SB3 0:02:45 0:04:35 2
42. 21. 1421 Laine Kreitāle   SB3 0:02:45 0:04:35 2
43. 23. 1180 Helmuts Mihmalis Brawl Stars VB3 0:02:45 0:04:35 2
44. 22. 1125 Laura Zuļģe LB sporta klubs SB3 0:02:46 0:04:37 2
45. 24. 1271 Artūrs Bukolds   VB3 0:02:46 0:04:37 2
46. 25. 1151 Kārlis Apinis   VB3 0:02:47 0:04:38 2
47. 26. 1161 Filips Pēteris Miezītis Reformāti VB3 0:02:47 0:04:38 2
48. 27. 1254 Imants Burģis   VB3 0:02:47 0:04:38 2
49. 23. 1202 Emīlija Romaņuka   SB3 0:02:49 0:04:42 2
50. 28. 1157 Ernests Vitjazevs   VB3 0:02:49 0:04:42 2
51. 29. 1080 Tomass Skribāns   VB3 0:02:49 0:04:42 3
52. 30. 1183 Marsels Grišuļs Brawl Stars VB3 0:02:50 0:04:43 2
53. 31. 1281 Ernests Neijs Pēdējās vietas pavēlnieki VB3 0:02:52 0:04:47 2
54. 32. 1349 Emīls Kazaks   VB3 0:02:52 0:04:47 2
55. 24. 1195 Anna Lukina Run For Food SB3 0:02:53 0:04:48 2
56. 25. 1359 Greisa Līce   SB3 0:02:57 0:04:55 2
57. 26. 1107 Krista Kozuliņa   SB3 0:02:58 0:04:57 2
58. 27. 1220 Dominika Simsone   SB3 0:02:58 0:04:57 2
59. 33. 1327 Alberts Baranovs   VB3 0:02:58 0:04:57 2
60. 28. 1420 Džonna Zalmone   SB3 0:02:59 0:04:58 2
61. 29. 1028 Madara Sergeja GirlPowerTeika SB3 0:02:59 0:04:58 2
62. 30. 1118 Estere Kārkle Kārkli SB3 0:03:01 0:05:02 2
63. 34. 1148 Rainers Leigavnieks   VB3 0:03:01 0:05:02 2
64. 35. 1239 Rinalds Miks Kuzņecovs   VB3 0:03:02 0:05:03 2
65. 36. 1330 Pauls Čaijakiete   VB3 0:03:02 0:05:03 2
66. 31. 1098 Marta Ruskule   SB3 0:03:04 0:05:07 2
67. 37. 1291 Vladislavs Bočkovs Dream Fit VB3 0:03:06 0:05:10 2
68. 32. 1300 Emīlija Zvejniece   SB3 0:03:08 0:05:13 2
69. 33. 1211 Arina Kuznetsova Ātri kaķi SB3 0:03:09 0:05:15 2
70. 38. 1147 Everts Romankivs   VB3 0:03:09 0:05:15 2
71. 34. 1087 Gabriela Galkina   SB3 0:03:10 0:05:17 2
72. 35. 1145 Elza Motejuna   SB3 0:03:12 0:05:20 2
73. 36. 1032 Keitija Litavniece   SB3 0:03:17 0:05:28 2
74. 37. 1022 Linda Tēraude   SB3 0:03:24 0:05:40 2
75. 39. 1200 Adrians Dambis   VB3 0:03:54 0:06:30 2
76. 40. 1012 Ruslans Belousovs   VB3 0:04:00 0:06:40 2
77. 38. 1132 Emīls Moisejevs   SB3 0:04:21 0:07:15 2
78. 39. 1141 Frīda Martinsone   SB3 0:20:13 0:33:42 2
1. 2. 1191 Teo Kazanovs   VB4 0:01:50 0:03:03 2
2. 3. 1400 Rihards Makars   VB4 0:01:51 0:03:05 2
3. 3. 1206 Paula Caune   SB4 0:01:54 0:03:10 2
4. 4. 1094 Elza Giptere   SB4 0:01:59 0:03:18 2
5. 4. 1099 Ernests Gusts Sviklāns 3 pāri pēdu VB4 0:02:00 0:03:20 2
6. 5. 1280 Matīss Erns Lidojošie gliemeži VB4 0:02:00 0:03:20 2
7. 5. 1242 Emīlija Kubliņa   SB4 0:02:02 0:03:23 2
8. 6. 1345 Mia Jasmine Kļavniece Baltais SB4 0:02:02 0:03:23 2
9. 6. 1163 Mihail Zalygin Zalygin gimene VB4 0:02:07 0:03:32 2
10. 7. 1274 Adrians Osis   VB4 0:02:07 0:03:32 2
11. 8. 1197 Jānis Lasmanis   VB4 0:02:07 0:03:32 2
12. 7. 1389 Liene Eglāja   SB4 0:02:09 0:03:35 2
13. 8. 1315 Amēlija Biseniece AERODIUM SB4 0:02:10 0:03:37 2
14. 9. 1230 Stefans Čuksts Čuksti VB4 0:02:10 0:03:37 2
15. 10. 1102 Renārs Lūsis Lūšu ģimene VB4 0:02:11 0:03:38 2
16. 11. 1361 Roberts Teteris R&O VB4 0:02:11 0:03:38 2
17. 9. 1166 Amanda Opincāne Opā Hopā Kopā SB4 0:02:12 0:03:40 2
18. 12. 1045 Marats Šīmanis Reformāti VB4 0:02:12 0:03:40 2
19. 10. 1261 Elīna Zemture Rabarberu savī SB4 0:02:13 0:03:42 2
20. 11. 1344 Karolaina Druka-Jaunzeme   SB4 0:02:14 0:03:43 2
21. 12. 1347 Rēzija Anopa   SB4 0:02:15 0:03:45 2
22. 13. 1343 Ernests Ameriks   VB4 0:02:15 0:03:45 2
23. 13. 1231 Sofija Čukste Čuksti SB4 0:02:17 0:03:48 2
24. 14. 1307 Laura Valtmane BJC Laimīte SB4 0:02:17 0:03:48 2
25. 15. 1386 Elīza Stepanova Stepaškas SB4 0:02:17 0:03:48 2
26. 14. 1339 Nauris Ceriņš   VB4 0:02:18 0:03:50 2
27. 16. 1001 Melisa Vanaga Vanagas SB4 0:02:19 0:03:52 2
28. 15. 1089 Alekss Garejevs ViVa VB4 0:02:19 0:03:52 2
29. 16. 1097 Everts Paļums   VB4 0:02:19 0:03:52 2
30. 17. 1167 Agneta Opincāne Opā Hopā Kopā SB4 0:02:20 0:03:53 2
31. 18. 1062 Enija Dambe   SB4 0:02:22 0:03:57 2
32. 17. 1023 Kristaps Tērauds   VB4 0:02:22 0:03:57 2
33. 18. 1299 Oskars Pētersons RIX Rīgas lidosta VB4 0:02:23 0:03:58 2
34. 19. 1364 Melānija Lupiķe   SB4 0:02:24 0:04:00 2
35. 20. 1313 Elīza Ladusāne   SB4 0:02:25 0:04:02 2
36. 21. 1071 Alisa Politanska   SB4 0:02:26 0:04:03 2
37. 22. 1160 Marija Miezīte Reformāti SB4 0:02:26 0:04:03 2
38. 19. 1036 Maksims Suhorukovs   VB4 0:02:27 0:04:05 2
39. 20. 1248 Viesturs Jaksons Bruņurupucīši VB4 0:02:28 0:04:07 2
40. 23. 1159 Alma Miezīte Reformāti SB4 0:02:31 0:04:12 2
41. 24. 1174 Maria Ovcarova   SB4 0:02:31 0:04:12 2
42. 21. 1146 Rodrigo Romankivs   VB4 0:02:31 0:04:12 2
43. 22. 1401 Jegors Pavlovs   VB4 0:02:31 0:04:12 2
44. 25. 1168 Madara Kerele   SB4 0:02:32 0:04:13 2
45. 23. 1268 Jēkabs Martinsons Reformāti VB4 0:02:32 0:04:13 2
46. 26. 74 Ance Stupele   SB4 0:02:35 0:04:18 2
47. 24. 1391 Renards Cintiņš   VB4 0:02:35 0:04:18 2
48. 27. 1149 Emīlija Grēta Medne   SB4 0:02:37 0:04:22 2
49. 25. 1179 Haralds Mihmalis Brawl Stars VB4 0:02:37 0:04:22 2
50. 28. 1264 Amēlija Kučinska   SB4 0:02:38 0:04:23 2
51. 29. 1039 Elizabete Misjuna   SB4 0:02:39 0:04:25 2
52. 30. 1293 Melānija Nadeja Melānija team SB4 0:02:39 0:04:25 2
53. 31. 1256 Alise Jūlmane   SB4 0:02:39 0:04:25 2
54. 26. 1058 Kirills Carenko   VB4 0:02:39 0:04:25 2
55. 32. 1356 Henriete Ziediņa   SB4 0:02:40 0:04:27 2
56. 27. 1354 Aleksejs Petuškovs   VB4 0:02:41 0:04:28 2
57. 33. 1257 Elīna Jūlmane   SB4 0:02:42 0:04:30 2
58. 34. 1312 Katrīna Ladusāne   SB4 0:02:42 0:04:30 2
59. 35. 1375 Ksenija Kučerenko K+K=māsas SB4 0:02:42 0:04:30 2
60. 36. 1038 Diana Miloslavska   SB4 0:02:43 0:04:32 2
61. 28. 1273 Kirils Samuščenkovs   VB4 0:02:43 0:04:32 2
62. 29. 1175 Kirills Širokovs   VB4 0:02:49 0:04:42 2
63. 30. 1027 Hūberts Slaide Klinšu ērgļi VB4 0:02:50 0:04:43 2
64. 37. 1031 Annija Litavniece   SB4 0:02:55 0:04:52 2
65. 38. 1079 Marta Rimša   SB4 0:02:56 0:04:53 2
66. 39. 1423 Adelīna Mālniece   SB4 0:02:56 0:04:53 2
67. 40. 1419 Darina Didkovska   SB4 0:02:56 0:04:53 2
68. 31. 1367 Daniels Fomins   VB4 0:04:36 0:07:40 2
69. 32. 1378 Roberts Poga Pogas VB4 0:04:36 0:07:40 2
1. 1. 1416 Hugo Atis Celms IM run club VB5 0:02:54 0:03:13 3
2. 2. 1153 Andris Jansons   VB5 0:02:55 0:03:14 3
3. 3. 1399 Jevgenijs Semencuks   VB5 0:02:58 0:03:18 3
4. 4. 1255 Antra Jūlmane   SB5 0:03:04 0:03:24 3
5. 4. 1115 Andžejs Smuļkevičs   VB5 0:03:07 0:03:28 3
6. 5. 1392 Andrejs Eglits   VB5 0:03:10 0:03:31 3
7. 5. 1169 Marta Kerele   SB5 0:03:18 0:03:40 3
8. 6. 1374 Odita Dubinska   SB5 0:03:20 0:03:42 3
9. 7. 1154 Madara Jansone   SB5 0:03:21 0:03:43 3
10. 8. 1002 Jasmīne Vanaga Vanagas SB5 0:03:24 0:03:47 3
11. 9. 1086 Melisa Galkina   SB5 0:03:24 0:03:47 3
12. 10. 1311 Marta Kramēna   SB5 0:03:24 0:03:47 3
13. 6. 1409 Pēteris Zariņš RCHV VB5 0:03:27 0:03:50 3
14. 7. 1124 Mārtiņš Zuļģis LB sporta klubs VB5 0:03:32 0:03:56 3
15. 8. 1111 Mihails Bogdanovičs Turtles VB5 0:03:33 0:03:57 3
16. 9. 1131 Oskars Pakula   VB5 0:03:34 0:03:58 3
17. 10. 1346 Nils Gabriels Kļavnieks Baltais VB5 0:03:34 0:03:58 3
18. 11. 74 Renārs Stupelis   VB5 0:03:34 0:03:58 3
19. 12. 1170 Anands Rozumans   VB5 0:03:35 0:03:59 3
20. 13. 1322 Frenks Tavars   VB5 0:03:36 0:04:00 3
21. 14. 1418 Lukas Himicevs   VB5 0:03:42 0:04:07 3
22. 15. 1182 Mārcis Grišuļs Brawl Stars VB5 0:03:46 0:04:11 3
23. 11. 1426 Agnija Karasjova   SB5 0:03:47 0:04:12 3
24. 16. 1114 Jegors Žmeido   VB5 0:03:49 0:04:14 3
25. 12. 1425 Elija Velduma   SB5 0:03:50 0:03:50 3
26. 13. 1193 Arīna Zinovska MOREX.LV SB5 0:03:51 0:04:17 3
27. 14. 1140 Odrija Martinsone   SB5 0:03:53 0:04:19 3
28. 15. 1051 Elizabete Broka   SB5 0:03:54 0:04:20 3
29. 16. 1059 Elīna Leišavniece   SB5 0:03:55 0:04:21 3
30. 17. 1422 Luize Mālniece   SB5 0:03:55 0:04:21 3
31. 17. 1235 Hugo Brūklis   VB5 0:03:55 0:04:21 3
32. 18. 1410 Helēna Zariņa RCHV SB5 0:04:01 0:04:28 3
33. 19. 1267 Anna Martinsone Reformāti SB5 0:04:02 0:04:29 3
34. 20. 1292 Darina Bočkova Dream Fit SB5 0:04:05 0:04:32 3
35. 21. 1332 Anastasija Jurčenko Pingvīni SB5 0:04:14 0:04:42 3
36. 18. 1063 Maksims Ivanovs Ivanovi VB5 0:04:18 0:04:47 3
37. 22. 1408 Paula Zariņa   SB5 0:04:20 0:04:49 3
38. 23. 1117 Gabriela Kārkle Kārkli SB5 0:04:54 0:05:27 3
0. 0. 1326 Astra Zalāne   numurs izņemts
0. 0. 1413 Keita Jašina   numurs izņemts
0. 0. 1008 Paula Dreija   numurs izņemts
0. 0. 1106 Tifānija Austruma   numurs izņemts
0. 0. 1177 Amelija Voloho   numurs izņemts
0. 0. 1190 Ausma Auzāne   numurs izņemts
0. 0. 1397 Paula Ablaževiča   numurs izņemts
0. 0. 1176 Elizabet Širokova   numurs izņemts
0. 0. 1015 Rūta Bethere   numurs izņemts
0. 0. 1417 Klaudia Himiceva   numurs izņemts
0. 0. 1152 Alisa Mitrohina   numurs izņemts
0. 0. 1317 Beatrise Bethere   numurs izņemts
0. 0. 1407 Anna Sevriuk   numurs izņemts
0. 0. 1009 Gvido Dreija   numurs izņemts
0. 0. 1017 Tomass Beķeris   numurs izņemts
0. 0. 1018 Noels Muižnieks   numurs izņemts
0. 0. 1139 Reinis Cinis Cinīši numurs izņemts
0. 0. 1014 Krišjānis Bethers   numurs izņemts
0. 0. 1016 Lūkass Beķeris   numurs izņemts
0. 0. 1331 Gustavs Bērziņš Run With Anita numurs izņemts
0. 0. 1388 Norberts Naļivaiko   numurs izņemts
0. 0. 1218 Kirils Baranovs Nav tāds vārds numurs izņemts

Distance: Veselības

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Temps Apļi 1.2.3.4.5.6.7.Diploms
1. 1. 224 Māris Šteinerts   VV 0:26:41 0:04:09 6 0:04:320:04:090:04:230:04:250:04:360:04:36
2. 2. 571 Jānis Laurs   VV 0:27:55 0:04:21 6 0:04:470:04:360:04:410:04:370:04:370:04:37
3. 3. 282 Māris Punculis 🦥 VV 0:29:37 0:04:37 6 0:04:510:04:510:04:590:04:570:05:050:04:54
4. 4. 264 Ruslans Samuševs   VV 0:24:09 0:04:31 5 0:04:570:04:580:05:080:04:390:04:27
5. 5. 149 Iļja Potapovs   VV 0:24:21 0:04:33 5 0:05:060:04:430:04:480:04:490:04:55
6. 6. 168 Nauris Kozuliņš   VV 0:27:33 0:05:09 5 0:05:580:05:200:05:250:05:250:05:25
7. 1. 455 Katrīna Erne Lidojošie gliemeži SV 0:28:02 0:05:14 5 0:06:210:05:350:05:220:05:220:05:22
8. 2. 152 Lelde Niedra   SV 0:29:03 0:05:26 5 0:06:060:05:440:05:480:05:500:05:35
9. 3. 34 Linda Gregersone   SV 0:23:12 0:05:25 4 0:05:580:05:490:05:490:05:36
10. 7. 388 Voldemārs Burģis   VV 0:24:24 0:05:42 4 0:05:560:06:150:06:130:06:00
11. 4. 350 Ineta Brūkle   SV 0:24:25 0:05:42 4 0:06:240:05:570:06:040:06:00
12. 8. 72 Aleksandrs Papenkovs Kompot VV 0:24:55 0:05:49 4 0:06:260:06:100:06:110:06:08
13. 5. 845 Evelīna Gegerniece   SV 0:24:56 0:05:50 4 0:06:310:06:160:06:090:06:00
14. 6. 178 Ieva Zariņa   SV 0:25:32 0:05:58 4 0:05:590:06:090:06:360:06:48
15. 9. 323 Salvis Skaistais Riteņvasara VV 0:25:55 0:06:03 4 0:06:230:05:480:06:520:06:52
16. 10. 779 Jurijs Keišs   VV 0:26:15 0:06:08 4 0:07:190:06:300:06:190:06:07
17. 7. 58 Andreta Līvena   SV 0:26:27 0:06:11 4 0:07:170:06:310:06:180:06:21
18. 8. 828 Lote Lange LiVelo / Zelta Zeme SV 0:26:28 0:06:11 4 0:07:160:06:240:06:240:06:24
19. 11. 158 Renārs Lūsis Lūšu ģimene VV 0:26:36 0:06:13 4 0:06:380:06:270:06:370:06:54
20. 12. 404 Reinis Homčenko Mellužu pelmeņi VV 0:26:37 0:06:13 4 0:07:540:06:290:06:070:06:07
21. 13. 159 Edgars Lūsis Lūšu ģimene VV 0:26:38 0:06:13 4 0:06:000:06:000:07:020:07:36
22. 14. 407 Ernests Dimants   VV 0:26:48 0:06:16 4 0:07:100:06:230:06:380:06:37
23. 15. 520 Viktors Bogdanovičs Turtles VV 0:27:00 0:06:19 4 0:07:170:06:330:06:350:06:35
24. 9. 216 Sanda Apine   SV 0:27:05 0:06:20 4 0:07:110:06:450:06:400:06:29
25. 16. 283 Artūrs Jakovļevs   VV 0:27:07 0:06:20 4 0:08:020:06:490:06:070:06:09
26. 17. 307 Kristaps Igars   VV 0:27:20 0:06:23 4 0:07:170:06:280:06:460:06:49
27. 10. 319 Ilze Vilks   SV 0:27:24 0:06:24 4 0:07:340:06:350:06:440:06:31
28. 18. 378 Igors Polezajevs   VV 0:27:27 0:06:25 4 0:07:330:06:330:06:380:06:43
29. 11. 176 Jekaterīna Kuzmenko   SV 0:27:30 0:06:26 4 0:07:320:06:330:06:390:06:46
30. 12. 141 Violeta Garejeva ViVa SV 0:27:33 0:06:26 4 0:06:490:06:490:07:030:06:53
31. 13. 414 Paula Kučinska   SV 0:27:34 0:06:26 4 0:07:320:06:360:06:430:06:43
32. 14. 23 Simona Calkovska   SV 0:27:35 0:06:27 4 0:07:150:06:270:06:380:07:15
33. 15. 305 Daniela Visere   SV 0:27:37 0:06:27 4 0:06:300:07:000:07:000:07:07
34. 16. 631 Elīna Vītola   SV 0:27:38 0:06:27 4 0:07:280:06:440:06:430:06:43
35. 19. 281 TOMS PĀSS   VV 0:27:58 0:06:32 4 0:07:220:06:500:06:530:06:53
36. 17. 62 Līga Jermolova   SV 0:28:04 0:06:33 4 0:08:110:07:010:06:330:06:19
37. 18. 63 Madara Jermolova   SV 0:28:05 0:06:34 4 0:08:100:07:010:06:330:06:21
38. 20. 64 Artūrs Jermolovs   VV 0:28:06 0:06:34 4 0:08:140:06:590:06:340:06:19
39. 21. 519 Kirills Bogdanovičs Turtles VV 0:28:17 0:06:36 4 0:08:160:07:160:06:230:06:23
40. 19. 103 Enija Dambe   SV 0:28:30 0:06:40 4 0:07:280:07:060:07:250:06:31
41. 22. 334 Aleksandrs Baranovskis Baranovski VV 0:28:41 0:06:42 4 0:06:500:07:170:07:170:07:17
42. 20. 92 Evija Aišpure   SV 0:28:41 0:06:42 4 0:06:490:07:070:07:160:07:29
43. 21. 621 Denisa Druka-Jaunzeme   SV 0:29:24 0:06:52 4 0:07:590:07:180:07:240:06:43
44. 22. 754 Rūta Midrijāne   SV 0:29:30 0:06:54 4 0:08:200:07:030:07:030:07:03
45. 23. 750 Lauma Muceniece   SV 0:29:33 0:06:54 4 0:08:200:07:120:06:530:07:08
46. 24. 38 Tatjana Vjatkina GirlPowerTeika SV 0:29:43 0:06:57 4 0:06:550:07:200:07:260:08:02
47. 23. 485 Viesturs Ansons Ansonu ģimene VV 0:20:42 0:06:27 3 0:06:150:06:130:08:14
48. 25. 384 Elza Patmalnika   SV 0:20:52 0:06:30 3 0:06:330:07:240:06:55
49. 26. 480 Krista Puriņa   SV 0:21:13 0:06:37 3 0:07:000:07:010:07:12
50. 24. 402 Gustavs Soms Mellužu pelmeņi VV 0:21:14 0:06:37 3 0:07:520:06:320:06:50
51. 27. 65 Iveta Linuža   SV 0:21:46 0:06:47 3 0:08:120:07:020:06:32
52. 28. 150 Jana Smirnova   SV 0:22:07 0:06:53 3 0:07:300:07:050:07:32
53. 29. 720 Zanda Birze   SV 0:22:10 0:06:54 3 0:08:010:07:010:07:08
54. 30. 210 Signe Ķīvīte Ģimene SV 0:22:58 0:07:09 3 0:07:240:07:470:07:47
55. 31. 26 Lienīte Dundure   SV 0:23:12 0:07:14 3 0:07:430:07:430:07:47
56. 32. 389 Glorija Burģe   SV 0:23:19 0:07:16 3 0:07:410:07:490:07:49
57. 25. 197 Igo Kreicbergs   VV 0:23:20 0:07:16 3 0:07:450:07:440:07:51
58. 33. 196 Valda Kreicberga   SV 0:23:22 0:07:17 3 0:08:070:07:380:07:37
59. 34. 56 ILZE ANDRIJAUSKA   SV 0:23:58 0:07:28 3 0:08:240:07:540:07:40
60. 35. 401 Māra Brežinska Mellužu pelmeņi SV 0:24:12 0:07:32 3 0:08:450:07:440:07:43
61. 36. 530 Inga Roze - Valtmane BJC Laimīte SV 0:24:34 0:07:39 3 0:08:060:08:090:08:19
62. 37. 572 Sintija Liepa   SV 0:24:41 0:07:41 3 0:08:270:08:080:08:06
63. 26. 554 Henrijs Jodis   VV 0:24:45 0:07:43 3 0:09:000:09:000:06:45
64. 38. 35 Jekaterina Bezručenko - SV 0:24:54 0:07:45 3 0:06:520:08:150:09:47
65. 39. 908 Sigita Briedīte   SV 0:24:54 0:07:45 3 0:08:360:07:560:08:22
66. 40. 602 Laura Lapa   SV 0:25:23 0:07:54 3 0:08:280:08:280:08:28
67. 27. 223 Dāvis Šteinerts   VV 0:25:24 0:07:55 3 0:07:230:09:240:08:37
68. 28. 454 Mārtiņš Erns Lidojošie gliemeži VV 0:25:29 0:07:56 3 0:08:030:07:370:09:49
69. 41. 370 Vincenta Greta Vestmane Vestmaņu Ģimene SV 0:25:54 0:08:04 3 0:08:380:08:380:08:38
70. 42. 884 Skara Vitmane   SV 0:26:02 0:08:07 3 0:08:250:08:430:08:54
71. 43. 369 Florence Beatrise Vestmane Vestmaņu Ģimene SV 0:26:12 0:08:10 3 0:08:440:08:440:08:44
72. 44. 226 Olga Tutiņina   SV 0:26:13 0:08:10 3 0:09:000:08:410:08:32
73. 29. 367 Kristaps Vestmanis Vestmaņu Ģimene VV 0:26:15 0:08:11 3 0:08:450:08:450:08:45
74. 45. 867 Kristiāna Pogule   SV 0:26:22 0:08:13 3 0:08:400:08:380:09:04
75. 46. 272 Zanda Taupmana   SV 0:26:25 0:08:14 3 0:09:020:08:440:08:39
76. 47. 913 Ģertrūde Silauniece   SV 0:26:43 0:08:19 3 0:08:310:08:510:09:21
77. 48. 130 Marta Rimša   SV 0:26:46 0:08:20 3 0:10:320:08:070:08:07
78. 49. 175 Līga Sēja Solis tuvāk SV 0:26:47 0:08:21 3 0:09:300:08:490:08:28
79. 50. 403 Gundega Homčenko Mellužu pelmeņi SV 0:26:55 0:08:23 3 0:08:470:09:040:09:04
80. 51. 907 Evita Balode   SV 0:27:33 0:08:35 3 0:08:110:09:410:09:41
81. 30. 625 Andris Smilškalns   VV 0:27:55 0:08:42 3 0:08:510:09:320:09:32
82. 52. 624 Monta Elīna Ozoliņa   SV 0:27:56 0:08:42 3 0:08:500:09:330:09:33
83. 53. 328 Anete Segliņa Segliņas SV 0:28:20 0:08:50 3 0:08:190:09:480:10:13
84. 31. 217 Romans Lastovskis   VV 0:29:19 0:09:08 3 0:10:040:09:380:09:37
85. 54. 494 Agita Ermika   SV 0:29:21 0:09:09 3 0:09:470:09:470:09:47
86. 55. 688 Gerda Rasa Vācere Cukurzirņi SV 0:29:44 0:09:16 3 0:09:300:10:440:09:30
87. 56. 687 Ingrīda Alma Vācere Cukurzirņi SV 0:29:45 0:09:16 3 0:09:290:10:470:09:29
88. 57. 129 Evita Rimša   SV 0:20:19 0:09:30 2 0:10:340:09:45
89. 58. 246 Olga Amirova   SV 0:20:32 0:09:36 2 0:09:430:10:49
90. 32. 444 Yurii Rozuman   VV 0:20:33 0:09:36 2 0:09:380:10:55
91. 59. 342 Baiba Leigavniece   SV 0:20:34 0:09:37 2 0:10:170:10:17
92. 60. 73 Zane Šīmane Reformāti SV 0:21:06 0:09:52 2 0:10:480:10:18
93. 61. 507 Aija Boroduļina   SV 0:21:28 0:10:02 2 0:12:420:08:46
94. 62. 580 Linda Ribakova   SV 0:25:19 0:11:50 2 0:12:430:12:36
95. 63. 575 Olga Ribakova   SV 0:25:20 0:11:50 2 0:12:480:12:32
96. 64. 578 Laura Poļanska   SV 0:25:23 0:11:52 2 0:12:440:12:39
97. 33. 577 Markuss Timermanis BJC Laimīte VV 0:27:48 0:12:59 2 0:13:540:13:54
98. 65. 581 Māra Timermane BJC Laimīte SV 0:28:12 0:13:11 2 0:14:060:14:06
99. 41. 24 Ričards Calkovskis   VV numurs izņemts
99. 0. 40 Gunita Kniploka   numurs izņemts
99. 0. 41 Ralfs Vinters   numurs izņemts
99. 0. 42 Annija Litavniece   numurs izņemts
99. 0. 43 Keitija Litavniece   numurs izņemts
99. 0. 71 Arina Papenkova Kompot numurs izņemts
99. 0. 85 Edvards Miks Galviņš Galviņi numurs izņemts
99. 0. 221 Anna Mitrohina   numurs izņemts
99. 0. 248 Kristers Leigavnieks   numurs izņemts
99. 0. 320 Gints Ģērmanis   numurs izņemts
99. 0. 324 Regnārs Skaistais Riteņvasara numurs izņemts
99. 0. 390 Ērika Burģe   numurs izņemts
99. 0. 408 Olivers Dimants   numurs izņemts
99. 0. 453 Kristīne Erne Lidojošie gliemeži numurs izņemts
99. 0. 473 Ieva Kondratenko Kondratenkos numurs izņemts
99. 0. 579 Daniels Poļanskis   numurs izņemts
99. 0. 604 Ingūna Maļinovska   numurs izņemts
99. 0. 613 Māra Ērmane   numurs izņemts