Rezultāti

Sezona

Posms



Kopvērtējums (10km)

Vieta Vieta grupā Nr Vārds, uzvārds Klubs GrupaUzvaras parksDzegužkalnsKopā
1. 1. 183 Anita Siliņa Run With Anita S10100010002000
2. 1. 148 Dainis Limanāns Bez kluba; RIEKSTI MĪL VĀVERES V1010009431943
3. 2. 260 Diāna Liepiņa BULTA - Liepiņi S109279451872
4. 2. 822 Valdis Bogdanovs Bogdanov’s Running World V109479071854
5. 3. 656 Krista Ozoliņa Bogdanov’s Running World S109089031811
6. 3. 808 Arvis Girevics SK runningcoach.lv V109208591779
7. 4. 558 Pavels Belajevs SK BULTA V109068471753
8. 5. 816 Matīss Vecvagaris Bez kluba; V108798531732
9. 6. 28 Agnis Mūrnieks Bez kluba; V108738491722
10. 7. 569 Mārcis Saliņš SK runningcoach.lv V108358721707
11. 4. 630 Rita Anopa Bez kluba; 5R S108488441692
12. 8. 134 Edgars Morozs V108698231692
13. 1. 904 Valdis Rozentāls VS108608281688
14. 2. 508 KASPARS ROKENS IM run club VS108628261688
15. 9. 562 Girts Burgmanis IM run club V108528301682
16. 1. 78 Zane Gruberte SS108558221677
17. 10. 51 Rihards Briģis Durbes ērgļi V108827951677
18. 11. 528 Mārtiņš Strušels V108418331674
19. 12. 645 Raivis Mainulis V108498241673
20. 13. 14 Česlavs Kižlo SK BULTA V108787951673
21. 2. 30 Sandra Platā SS108448231667
22. 14. 614 Kaspars Vaivods Salaspils Sharks in Rīga parks V108817861667
23. 15. 293 Rūdolfs Leimanis Riga Trail Runners V108488101658
24. 16. 821 Kārlis Kriķis V108877641651
25. 3. 109 Jānis Actiņš Dzegužkalna alpīnisti VS108298091638
26. 17. 101 Sergejs Veselovs Bez kluba; V108467891635
27. 5. 495 Madara Fūrmane S108477871634
28. 18. 755 Mārtiņš Kalniņš Run With Anita V108218091630
29. 19. 784 Jānis Leimanis Run With Anita V108457851630
30. 20. 677 Didzis Zuters Ceplīšu bizotāji V108647621626
31. 21. 45 Edgars Griga V108277921619
32. 6. 137 Inga Dzene SCHWENK Latvija S108177931610
33. 22. 669 Jānis Zalaks ASK Patria V108677431610
34. 7. 108 Elīza Actiņa Dzegužkalna alpīnisti S108107911601
35. 4. 387 Brets Pirtnieks VS108127841596
36. 8. 286 Ilze Limanane Bez kluba; S108107561566
37. 23. 405 Matīss Kučinsks Bez kluba; Kučinski V107927631555
38. 5. 49 Brian Kristensen VS108017431544
39. 24. 544 Žanis Lulle V107787521530
40. 25. 325 Edgars Rancāns DIVI PLUS DIVI V107627471509
41. 26. 275 Kristaps Sūna V107627301492
42. 9. 180 Alise Kalniņa S107677121479
43. 27. 885 Sergejs Kravčenko V107697101479
44. 28. 648 Modris Ābelīts V107627041466
45. 29. 7 Roberts Seržans V107517141465
46. 30. 400 Aivars Šķudītis ultrataka.lv V107896621451
47. 31. 764 Mikus Saulītis Saulīšu zibšņi žiglie V107397071446
48. 10. 139 Kristīne Gailuma S107686731441
49. 32. 649 Andrejs Bičkovs V107107251435
50. 33. 2 Romans Žuks V107526781430
51. 11. 192 Marina Krastiņa Maratona klubs S107546761430
52. 12. 932 Sabīne Bērziņa S106377831420
53. 34. 717 Jānis Balodis V107756441419
54. 35. 714 Kaspars Indrēvics Auļi V107526631415
55. 36. 299 Deniss Fjodorovs V107326801412
56. 37. 222 Rolands Gailītis V107176921409
57. 38. 690 Nauris Striks Eleja V106727351407
58. 39. 386 Māris Romanovskis V107356671402
59. 40. 780 Kārlis Viļums V107246771401
60. 41. 902 Kaspars Sniegs V107116821393
61. 13. 396 Linda Jūdre S107256681393
62. 14. 135 Inese Rudzīte S107326611393
63. 15. 806 Erika Olberkyte S107056871392
64. 16. 512 Diāna Spiridovska Salaspils Sharks in Rīga parks S107046871391
65. 42. 270 Mareks Tumašs Bez kluba; V107286621390
66. 17. 132 Elīza Marija Gailīte Cukurgailītes S106846981382
67. 3. 288 Ineta Saulīte SS107296501379
68. 43. 704 Edgars Pētersons Run With Anita V107456321377
69. 44. 930 Juris Ozoliņš V106986751373
70. 45. 655 Aleksejs Babenko V107436271370
71. 6. 817 Kārlis Ielejs Āgenskalna zaķi VS107166521368
72. 18. 607 Jautrīte Pluša S107466181364
73. 19. 131 Anna Monika Gailīte Cukurgailītes S106836801363
74. 46. 786 Jānis Kacēns V106806711351
75. 47. 505 Aleksis Riguns Ampēriņš V107176341351
76. 48. 122 pāvels janovičs Bez kluba; lsc V107136351348
77. 7. 238 Rafael Sharafutdinov Book club VS106916511342
78. 20. 837 Liene Larnovska S107026401342
79. 21. 543 Laima Melkina S106696711340
80. 8. 929 Artis Zariņš Bez kluba; VS107046351339
81. 49. 557 Ivans Mucenieks V106976331330
82. 50. 836 Kaspars Mucenieks V107046221326
83. 51. 295 Roberts Krūmiņš V105337911324
84. 4. 184 Aiga Paegle SS106626561318
85. 52. 534 Jurģis Sudārs AERODIUM V106856321317
86. 53. 102 Mārtiņš Dambis V106426721314
87. 54. 267 Glebs Voskresenskis - V106616501311
88. 9. 850 Igors Kozlovs VS106476601307
89. 22. 629 Justīne Atiķe S107415581299
90. 55. 115 Jānis Pētersons Bez kluba; Brīvdienu atlēti V106486471295
91. 23. 296 Anita Gavare Bez kluba; S106776161293
92. 24. 170 Aija Dudeniča S106826091291
93. 56. 460 Pāvels Koņins V106796111290
94. 57. 673 Valdis Zuters Ceplīšu bizotāji V106786091287
95. 58. 107 Edgars Eižvertiņš V106586261284
96. 5. 363 Daiga Vilkaste ASK Patria SS106466371283
97. 25. 358 Alda Rusina S106406411281
98. 59. 300 Ivars Jankovskis Reliģija V105547261280
99. 26. 587 Linda Lutere Ampēriņš S106566231279
100. 60. 166 Raitis Austrums KARamba V106696061275
101. 61. 537 Armands Bisenieks AERODIUM V106366321268
102. 62. 332 Gundars Alksnis V106436231266
103. 63. 274 Armands Jasevs V106426181260
104. 64. 67 Kristaps Vītols Bez kluba; V106875721259
105. 65. 316 Evgeniy Kuznetsov Ātri kaķi V106506061256
106. 27. 600 Melita Rusule S106486051253
107. 66. 560 Rihards Melnis V106645871251
108. 67. 653 Jānis Jankavs V106615801241
109. 68. 840 Vjačeslavs Kuzņecovs V106475901237
110. 28. 36 Ilze Slaide Klinšu ērgļi S106565771233
111. 10. 851 valerijs hruscovs VS106325871219
112. 69. 48 Andris Pavlovs 48 V106355831218
113. 29. 144 Dominika Adriāna Ozoliņa Bez kluba; S106155941209
114. 70. 229 Klāvs Kaminskis V106315731204
115. 30. 143 Evita Baumane S106035931196
116. 71. 269 Ģirts Dejus V106265601186
117. 11. 638 Aleksejs Kudrjašovs VS106015831184
118. 72. 918 Jānis Līcis V105346451179
119. 6. 667 Zaiga Zvirbule SS106125651177
120. 31. 215 Inese Dadeika S106075681175
121. 73. 540 Jānis Landsmanis AERODIUM V106005691169
122. 74. 59 Oļegs Nikolajevs V106425151157
123. 75. 897 Kristaps Ķimenieks V106495061155
124. 32. 905 Katrīna Malacanova Bez kluba; Riga Run Club S105895511140
125. 33. 458 Aiva Rabāce S105825551137
126. 76. 278 Kaspars Bulindžs V105915371128
127. 34. 842 Keita Orlovska S105415421083
128. 35. 469 Sigita Lapiņa S105585061064
129. 36. 468 Līga Kūla S105585061064
130. 37. 895 Inna Matvejeva Book club S105255201045
131. 77. 761 DAINIS KRONBERGS Bez kluba; TUKUMS V105444951039
132. 38. 595 Elīza Daine S105285061034
133. 7. 800 Līga Kurpniece SS105324931025
134. 78. 959 Andrejs Dmitrijevs V10-10001000
135. 39. 302 Anna Maklakova S10499462961
136. 12. 838 Aleksandrs Azarevics VS10428524952
137. 79. 956 Alvis Danovskis Trailinity / Supervaroņi V10-945945
138. 80. 379 Kristaps Broks Bez kluba; V10933-933
139. 40. 306 Ieva Grīniece S10928-928
140. 81. 831 Valdis Aņikejevs Bez cīņas Nav uzvaras V10925-925
141. 82. 799 Daniels Kurpnieks V10484439923
142. 83. 111 Kārlis Šķēle BRĪVDIENU ATLĒTI V10918-918
143. 84. 980 Maksims Novaks Signet Bank V10-906906
144. 85. 866 Atis Jansons V10890-890
145. 13. 594 Dmitrijs Čuhalovs VS10868-868
146. 86. 797 Agris Samcovs KengaRunners V10864-864
147. 87. 981 Alvis Reinbergs SK Bulta V10-849849
148. 88. 975 Kalvis Mālnieks V10-844844
149. 89. 340 Edijs Šņickovskis V10836-836
150. 90. 1596 Mārtiņš Purenkovs V10-834834
151. 91. 27 Kalvis Silgals Surikati / eveko poligrāfija / PUK V10832-832
152. 92. 922 Agnis Šalučka-Šteinblūms KARamba V10-828828
153. 93. 660 Gustavs Gailītis Gailīšu skeitborda klubs V10827-827
154. 41. 843 Dace Podkalne SUPERVAROŅI S10826-826
155. 42. 969 LAUMA IZĀKA S10-819819
156. 94. 213 Jānis Nuķis Bez kluba; V10818-818
157. 95. 751 Rolands Ledaks Ledaku ģimene V10-814814
158. 96. 294 Arnis Mālbergs V10811-811
159. 97. 954 Lauris Bitenieks Powerslide-Laimīte V10-805805
160. 43. 834 Līva Puriņa Ceplīšu bizotāji S10-805805
161. 98. 798 Mārtiņš Kāns Bez kluba; V10801-801
162. 44. 232 Anete Vitjazeva S10792-792
163. 45. 872 Ilze Merirande S10788-788
164. 46. 160 Elīna Lūse Lūšu ģimene S10-775775
165. 99. 262 RUSLANS KARASJOVS Fiksi-ki V10775-775
166. 100. 820 Agnis Kabiņeckis V10772-772
167. 101. 490 Matīss Kalvāns V10771-771
168. 102. 380 Viesturs Obersts Reformāti V10770-770
169. 47. 165 Daiga Rudzīte Unbreakable Unit S10769-769
170. 48. 100 Jekaterina ČERNOBROVAJA KARamba S10-763763
171. 103. 463 Ilja Sobolevskis V10753-753
172. 104. 104 Helmūts Vucāns V10744-744
173. 14. 637 Sergejs Strogonovs IM run club VS10724-724
174. 105. 425 Jevgenijs Kārkliņš V10717-717
175. 106. 450 Aigars Kokins Bez kluba; V10711-711
176. 49. 818 Beāte Lielmane S10711-711
177. 107. 586 Reinis Graviņš Get momey V10-711711
178. 50. 448 Laura Muštukova S10706-706
179. 108. 1502 Aigars Runčis Run With Anita V10-706706
180. 109. 611 Dāvis Ērmanis V10702-702
181. 110. 1601 Antons Prikulis Žolneroviča SK V10-700700
182. 111. 983 Lauris Rodionovs V10-693693
183. 112. 813 Oskars Oleksivs LMT V10691-691
184. 8. 181 Daina Silgale SS10690-690
185. 51. 199 Aija Kļaviņa S10690-690
186. 113. 894 Aleksandrs Matvejevs Book club V10-689689
187. 114. 960 Gintars Dzirvinskis V10-684684
188. 115. 961 Zemgus Eglītis V10-684684
189. 52. 541 Tatjana Lasmane S10683-683
190. 116. 610 Vladislavs Punculs SK BULTA V10-682682
191. 117. 265 Ivars Spalis V10676-676
192. 118. 724 Valerijs Kusnirs Unbreakable Unit V10-675675
193. 119. 824 Ģirts Tauriņš V10672-672
194. 53. 601 Zane Zariņa Bez kluba; Riga Run Club S10671-671
195. 15. 190 Guntars Krasovskis VS10665-665
196. 54. 457 Ilze Zvīdriņa S10662-662
197. 55. 953 Arina Bertulsone S10-662662
198. 56. 713 Simona Granta S10-661661
199. 9. 1593 Santa Puriņa SS10-658658
200. 57. 438 Santa Melkurte S10657-657
201. 120. 900 Toms Grēviņš V10-649649
202. 121. 901 Oskars Brīvmanis Reformāti V10649-649
203. 122. 533 Arnis Rubīns AERODIUM V10648-648
204. 58. 347 Elīza Otmane S10647-647
205. 123. 982 Renārs Reiniks V10-647647
206. 59. 986 Antra Spundiņa ultrataka.lv S10-647647
207. 124. 128 Olegs Tokars GoSwift V10646-646
208. 60. 548 Lauma Aleksejeva S10-646646
209. 10. 711 Dana Rone SS10645-645
210. 11. 375 Zita Zilgalve Bez kluba; SS10640-640
211. 125. 718 Kārlis Rozenbergs Unbreakable Unit V10-638638
212. 61. 807 Laura Diāna Sebre - Baltiņa S10637-637
213. 62. 835 Renda Forstmane S10637-637
214. 63. 279 Lelde Drozdova-Auzāne S10635-635
215. 64. 145 Nata Oševerova S10634-634
216. 126. 106 Rihards Dziedātājs V10632-632
217. 127. 974 Roberts Kuzmins V10-631631
218. 128. 605 Romijs Zaķis V10630-630
219. 65. 491 Dana Alksne LiVelo / Zelta Zeme S10628-628
220. 129. 966 Valdis Grava trakajiem pieder pasaule V10-625625
221. 130. 204 Kārlis Cinis Cinīši V10-623623
222. 131. 392 Sergejs Kovaļonoks V10622-622
223. 66. 466 Veronika Viļuma S10621-621
224. 67. 950 Anta Ancveriņa S10-619619
225. 132. 970 DZINTARS IZĀKS V10-618618
226. 133. 437 Girts Fridrihsons V10-617617
227. 68. 385 Dita Maklere S10612-612
228. 134. 465 Arvis Budrevičs KARamba V10-610610
229. 135. 683 Pēteris Skudra V10-610610
230. 136. 988 Dāvis Vecumnieks Fun Catchers V10-601601
231. 69. 553 Viktorija Izotova S10601-601
232. 137. 979 Jānis Neimanis V10-600600
233. 138. 958 Gatis Dekšenieks V10-599599
234. 139. 273 Artūrs Kalniņš V10599-599
235. 70. 887 Alena Serada S10596-596
236. 140. 257 Elvis Švecs V10596-596
237. 71. 971 Sofija Jākobsone S10-595595
238. 141. 29 Ulvis Pāvuls V10-594594
239. 142. 978 Dāvids Meliņš Momento games V10-592592
240. 143. 985 Andrejs Soboļevs Unicorns V10-587587
241. 72. 893 Ieva Cīce S10586-586
242. 73. 194 Linda Vuškāne S10580-580
243. 74. 972 Asya Kožukovska Fun Catchers S10-579579
244. 144. 766 Kristaps Koks V10578-578
245. 145. 674 Imants Kaldre V10567-567
246. 146. 987 Marks Šišlovs V10-565565
247. 147. 8 Armands Zalamanis V10562-562
248. 75. 255 Elīna Gaštola S10559-559
249. 76. 201 Anete Brūvere S10557-557
250. 148. 228 Reinis Jerķis V10-552552
251. 149. 708 Māris Dembovskis V10-550550
252. 77. 381 Anna Marta Žakaite S10541-541
253. 150. 968 Mareks Ispavskis Fun Catchers V10-539539
254. 78. 556 Daiga Kroņkalne S10529-529
255. 79. 339 Beāte Priekule S10526-526
256. 151. 973 Ilja Kožukovskis Fun Catchers V10-515515
257. 80. 976 Rada Matjušina S10-501501
258. 152. 965 Artūrs Krišjānis Goba V10-500500
259. 12. 767 Inese Blanka SS10498-498
260. 81. 230 Sofija Margarita Bliznakova S10497-497
261. 153. 874 Mārtiņš Ješkevics V10496-496
262. 154. 382 Roberts Vīksna V10492-492
263. 155. 899 Mārtiņš Veseris Mežaparka Republika V10487-487
264. 156. 783 Jānis Viļumsons V10474-474
265. 82. 620 Signe Vilcāne Run With Anita S10469-469
266. 83. 730 Evita Gredzena S10409-409
267. 84. 964 Olga Fjodorova S10--0
268. 157. 952 Milans Banada Fun Catchers V10--0
269. 85. 957 Sydney Raines Davis Reformāti S10--0
270. 158. 898 Mihails Kohanovičs Rīgas Satiksme V10--0
271. 86. 883 Ivanda Leja IM run club S10--0
272. 159. 32 Mārtiņš Dzendžs V10--0
273. 87. 555 Linda Prontenko S10--0
274. 160. 796 Gints Dzērve V10--0
275. 88. 185 Paula Ivanovaite S10--0
276. 89. 695 Elvita Alksne ASK Patria S10--0
277. 161. 731 Hugo Gredzens V10--0
278. 162. 852 Nikolajs Petrovics Hookah Runners V10--0
279. 90. 856 Jekaterina Ļežaņina S10--0
280. 163. 882 Nils Leja IM run club V10--0
281. 164. 542 Aleksandrs Grava Bez kluba; V10--0

Kopvērtējums (5km)

Vieta Vieta grupā Nr Vārds, uzvārds Klubs GrupaUzvaras parksDzegužkalnsKopā
1. 1. 699 Andrejs Bānis Bez kluba; VP5100010002000
2. 2. 705 Girts Viļumovs Bez kluba; VP59809891969
3. 1. 879 Diāna Stolniece Salaspils Sharks in Rīga parks SP596010001960
4. 3. 509 Rihards Zeilis IM run club VP59669711937
5. 2. 304 KRISTĪNE VĀVERE SP59419821923
6. 4. 896 Dmitrijs Vecgailis SK BULTA VP59519661917
7. 5. 263 Artūrs Silgals IM run club VP59669401906
8. 6. 188 Mārtiņš Babkins SK BULTA VP59799031882
9. 3. 561 Liene Pētersone-Burgmane IM run club SP59529211873
10. 4. 570 Laine Endole SK BULTA SP59229301852
11. 7. 650 Mārtiņš Drāke ASK Patria VP59359091844
12. 5. 524 Valentīna Romanova Riga Trail Runners SP59059101815
13. 8. 722 Edijs Endols SK Bulta VP59298811810
14. 9. 712 Voldemārs Lejnieks Riga Trail Runners VP59098991808
15. 10. 322 Andris Rozentālbergs VP59068981804
16. 1. 566 Daniils Vakuļičs SHARKY VJ58798991778
17. 1. 567 Anastasija Vakuļiča SHARKY SJ58679101777
18. 6. 117 Nikola Zemīte BRĪVDIENU ATLĒTI SP59078531760
19. 1. 25 Ināra Lūse SS58618911752
20. 11. 679 Raivis Berkolds VP58718801751
21. 2. 810 Timurs Kukes Triatlona Akadēmija VJ58938531746
22. 12. 481 Raitis Grablovskis VP58718701741
23. 13. 488 Deniss Bočkovs Salaspils Sharks in Rīga parks VP58608541714
24. 7. 715 Līga Rusiņa Riga Trail Runners SP58578411698
25. 14. 93 Raimonds Grants RG VP59007931693
26. 3. 651 Vladislavs Stepanovs Stepaškas VJ58258621687
27. 2. 303 MELĀNIJA VĀVERE SJ58528341686
28. 8. 861 Gita Gedrovica SP57279561683
29. 15. 321 Kārlis Stonka SK BULTA VP58478361683
30. 9. 926 Klinta Dambrāne IM run club SP58418231664
31. 16. 80 Maksims Suhihs Bez kluba; VP58248191643
32. 1. 186 Harijs Zuļģis LB sporta klubs VS57988441642
33. 2. 585 Uldis Siecenieks Salaspils Sharks in Rīga parks VS57948441638
34. 10. 452 Marita Veinberga Veinberga Run With Anita SP58098221631
35. 11. 890 Antra Sprēde IM run club SP58227961618
36. 17. 694 Rūdolfs Beļaunieks Bez kluba; VP58177951612
37. 18. 925 Egils Lūsis IM run club VP58397671606
38. 12. 1 Anete Dārta Rožkalne SP58008041604
39. 3. 308 Aigars Ansbergs Bez kluba; Maratonaklubs/Ansbergi VS57748221596
40. 19. 603 Jānis Ābols Bez kluba; VP58467451591
41. 13. 331 Santa Bigāte SP57868041590
42. 4. 689 Ģirts Sarkans VS57808061586
43. 20. 415 Edijs Tropiņš SK BULTA VP58187681586
44. 21. 928 Mārtiņš Pērkons IM run club VP57997851584
45. 14. 762 Andra Ruģele SP57887851573
46. 22. 701 Jurģis Kļavpurs Run With Anita VP57887821570
47. 15. 497 TATJANA LESKOVA Dari tā SP57917781569
48. 23. 493 Gundars Smans IM run club VP58137501563
49. 16. 426 Lolita Buka SP57767811557
50. 17. 741 Liene Kapteine Kapteiņi SP57857691554
51. 24. 13 Viktors Fedjakins VP57627851547
52. 25. 496 Armands Tanasjevs VP57587791537
53. 26. 412 Ivo Zemturis Rabarberu savī VP57667601526
54. 3. 652 Elīza Stepanova Stepaškas SJ57287971525
55. 2. 10 Simona Zilberte SS57467751521
56. 27. 9 Pāvels Gaimovicš SK BULTA VP57517691520
57. 18. 924 Linda Užule SP57617591520
58. 28. 147 Ilmārs Pokšāns Pērnavas skrējēju entuziastu klubs VP57717431514
59. 29. 96 Denis Stolobkovs Bez kluba; VP57497621511
60. 4. 654 Emīls Timaks VJ57607491509
61. 5. 812 Marats Budjko Triatlona Akadēmija VJ57627431505
62. 19. 261 Agija Dace Bidiņa SP57397581497
63. 30. 245 Rihards Amirovs VP57647281492
64. 20. 576 Una Timermane Bez kluba; SP57177681485
65. 31. 287 Miks Tomsons VP57347501484
66. 21. 862 Olena Fomenko Maratonaklubs SP57287521480
67. 32. 449 Kaspars Vārans VP57337411474
68. 33. 345 Gustavs Bērziņš VP57417321473
69. 22. 99 Zane Bule-Mitka Run With Anita SP57497241473
70. 4. 888 Grieta Roze Āgenskalna zaķi SJ57587101468
71. 23. 749 Baiba Niparte SP57377291466
72. 24. 240 Kristīne Opincāne Opā Hopā Kopā SP57257391464
73. 25. 823 Vineta Onckule SP57427161458
74. 34. 127 Uģis Jaunskungs Run With Anita VP57137391452
75. 6. 927 Rodrigo Anops Bez kluba; 5R VJ57826691451
76. 35. 17 Edvīns Elksnītis VP57337171450
77. 26. 118 Liene Ulbina SP57127321444
78. 27. 114 Katrīna Mackeviča Bez kluba; Brīvdienu atlēti SP57127281440
79. 28. 349 Daina Stonka Ākomanda SP55568771433
80. 36. 476 Jurijs Kondratenko Kondratenkos VP57546781432
81. 29. 237 Līga Jākobsone-Mišāne SP56947371431
82. 5. 91 Didzis Kalniņš Maratona klubs VS57127161428
83. 30. 312 Lāsma Dubinska SP57336951428
84. 5. 811 Nelli Budjko Triatlona Akadēmija SJ57466751421
85. 37. 445 Aleksejs Jerigins VP57246771401
86. 38. 289 Sandis Sauka Run With Anita VP57206791399
87. 6. 411 Ronalds Liepiņš VS56986981396
88. 31. 193 Inga Moisejeva SP57206751395
89. 32. 52 Grieta Briģe Durbes ērgļi SP56986951393
90. 7. 97 Ņikita Carenko VJ57216711392
91. 8. 849 Francis Kozlovs VJ56737161389
92. 3. 726 Ginta Jakoviča RG SS56936931386
93. 39. 258 Mārtiņš Zemturis Rabarberu savī VP56727111383
94. 40. 6 Jānis Vanags VP56427241366
95. 41. 510 Pēteris Pētersons RIX Rīgas lidosta VP56746821356
96. 33. 46 Irina Lorence SP56966591355
97. 6. 309 Lizete Ansberga Bez kluba; Maratonaklubs/Ansbergi SJ56936601353
98. 34. 522 Daiga Rudmieze Rudmieži - ğimene un draugi SP56237291352
99. 35. 769 Lelde Spriņģe SP57016511352
100. 36. 696 Zane Vanaga Run With Anita SP56776701347
101. 37. 171 Anna Ķēniņa SP56556901345
102. 38. 545 Santa Marhele IM run club SP56696761345
103. 42. 151 Kristaps Holštroms Bez kluba; VP56586821340
104. 4. 164 Margita Lagzdiņa SS56636761339
105. 43. 684 Artis Āboltiņš VP56826561338
106. 39. 60 Gunita Daldere SP56876511338
107. 40. 789 Inese Vilciņa SP56816521333
108. 41. 746 Madara Brice Aitas Bliež SP56516791330
109. 44. 187 Eduards Blūms Blūmu Ģimene VP56586701328
110. 9. 757 Eduards Ernests Gailums VJ56626641326
111. 45. 53 Aleksejs Paruševs Tjapki VP56906351325
112. 42. 242 Liene Leite SP56796451324
113. 7. 89 Sofija Teremranova Bez kluba; SJ57116111322
114. 43. 564 Elīna Brice-Matisone SP56716501321
115. 10. 475 Martins Kondratenko Kondratenkos VJ57106111321
116. 7. 685 Ģirts Dimdiņš VS56566601316
117. 8. 914 Kims Šifers VS56626511313
118. 46. 596 Dāvids Zalāns Aitas Bliež VP56616421303
119. 11. 792 Olivers Dubinskis VJ56816211302
120. 47. 523 Matīss Rudmiezis Rudmieži - ğimene un draugi VP56736271300
121. 8. 310 Odrija Ansberga Bez kluba; Maratonaklubs/Ansbergi SJ56796211300
122. 9. 853 Arnis Janpaulis VS56276681295
123. 48. 788 Atis Matisons VP56376551292
124. 9. 623 Mia Jasmine klavniece Baltais SJ56556321287
125. 44. 628 Lelde Ģiga SP56656181283
126. 49. 69 Dmitrijs Kirilovičs VP56596191278
127. 45. 622 Amanda Muceniece-Krūmiņa SP56815921273
128. 50. 50 Eduards Paņičevs VP56596101269
129. 46. 68 Rasa Lūse Bez kluba; SP56126561268
130. 12. 815 Jānis Hildebrants Ceplīšu bizotāji VJ56496181267
131. 47. 157 Ginta Sviklāne Bez kluba; SP56126501262
132. 51. 681 Gusts Jonasts VP56566061262
133. 13. 82 Edvards Miks Galviņš Galviņi VJ56416191260
134. 14. 123 Patriks Beļajevs VJ56516061257
135. 52. 285 Vladislavs Zinovskis MOREX.LV VP56266291255
136. 48. 745 Ieva Galeniece SP56496041253
137. 49. 742 Marta Lizuma SP56525991251
138. 53. 162 Andris Petrovs VP56006501250
139. 50. 536 Anna Biseniece AERODIUM SP56146361250
140. 5. 57 Agra Ieleja Āgenskalna zaķi SS56376121249
141. 51. 583 Jekaterina Vasiļenko SP56346141248
142. 52. 756 Ieva Gailuma SP56206271247
143. 6. 244 Elita Grante RG SS56336121245
144. 53. 47 Inga Martinsone Reformāti SP56176231240
145. 54. 584 Kristīne Kalniča-Dorošenko SP56156211236
146. 15. 241 Kristers Opincāns Opā Hopā Kopā VJ56186181236
147. 55. 744 Laura Jansone SP56246101234
148. 7. 889 Santa Roze Āgenskalna zaķi SS56336001233
149. 54. 174 Aivis Stepanovs Bez Entuziasma Nav Uzvaru VP55746581232
150. 10. 565 Patrīcija Laursone SJ56965351231
151. 56. 427 Madara Bērziņa SP56286011229
152. 57. 506 Viktorija Druviete SP56116171228
153. 58. 15 Anna Haļčicka Reformāti SP56176101227
154. 55. 772 Helmuts Zass Balticom VP56196071226
155. 59. 686 Ilze Vācere Cukurzirņi SP56206061226
156. 60. 891 Irita Putrāle SP56016211222
157. 61. 697 Inese Ozola Ozola Swedbank SP56405821222
158. 62. 700 Olga Latišenko Bez kluba; SP56305901220
159. 10. 644 Jānis Zemturis Rabarberu savī VS56166021218
160. 63. 33 Kristīne Volkova SP56086071215
161. 8. 657 LIENE DAVIDOVSKA SS56026101212
162. 56. 173 Sergejs Žmeido VP55996111210
163. 57. 672 Gints Dreija Get momey VP56215891210
164. 58. 710 Mārcis Magone VP56215851206
165. 11. 441 Beatrise Brīvule Zentas bārenīši SJ56415651206
166. 59. 647 Artūrs Kārkliņš VP56006051205
167. 16. 37 Ralfs Slaide Klinšu ērgļi VJ56205821202
168. 60. 243 Andrejs Bērziņš VP56605381198
169. 64. 758 Alīna Fisenkova Riga Trail Runners SP56045921196
170. 65. 179 Dita Rūta Ceriņa SP56345621196
171. 61. 120 Didzis Galauliņš VP56145771191
172. 66. 871 Nadežda Stepanova Stepaškas SP55816091190
173. 12. 20 Sabīne Ceriņa SJ56115721183
174. 17. 606 Ralfs Lerhs Bez kluba; VJ55656111176
175. 11. 593 Arvīds Ozoliņš Bez kluba; BJC Laimīte VS55636111174
176. 67. 163 Zane Petrova SP56215521173
177. 18. 1370 Renārs Saulītis Saulīšu zibšņi žiglie VJ55935781171
178. 13. 428 Antonete Martinsone Reformāti SJ55815891170
179. 68. 805 Baiba Bite - Krūmiņa SP55616081169
180. 69. 877 Viktorija Velce-Cimbēna SP55865831169
181. 9. 582 Melita Šustikova Bez kluba; Brīvdienu atlēti SS56015641165
182. 70. 682 Karlīna Biteniece SP56425231165
183. 62. 54 Olegs Suhorukovs VP56615041165
184. 12. 343 Vilnis Liepiņš Bez kluba; VS56045591163
185. 14. 348 Māra Stonka Ākomanda SJ55566051161
186. 19. 250 Gustavs Atrasts VJ56015601161
187. 15. 612 Daina Ērmane SJ56924671159
188. 71. 706 veronika burova Bez kluba; Burovi SP55735841157
189. 63. 489 Ivans Bočkovs Bez kluba; VP55915661157
190. 72. 155 Lelde Vītola SP55605921152
191. 64. 156 Dmitrijs Stepanovs VP56065431149
192. 65. 207 Sandis Zuzāns 30draugi.lv VP55635851148
193. 73. 906 Annija Kublinska SP55695771146
194. 74. 844 Iveta Kraze SP56135321145
195. 75. 487 Santa Ozola SP55725691141
196. 20. 859 Mārtiņš Kalniņš BJC Laimīte VJ55805581138
197. 76. 865 Jekaterina Seraja SP56774531130
198. 77. 81 Aleksandra Pokatilova Run For Food SP55645641128
199. 78. 329 Viktorija Baranova Nav tāds vārds SP55765451121
200. 66. 472 Jānis Jaksons Bez kluba; VP55555651120
201. 67. 419 Vitālijs Langenfelds Lanpro VP55655551120
202. 79. 486 Una Kundrāte SP55455741119
203. 80. 280 Egija Nežborte SP55475681115
204. 81. 344 Evita Evelīna Rozenšteine SP55076051112
205. 68. 247 Jānis Krēsliņš VP55505591109
206. 82. 559 Laine Helmane KARamba SP55595491108
207. 69. 539 Juris Belovs SSWW VP55605411101
208. 10. 22 Zinaida Grïnberga Bez kluba; SS55685321100
209. 16. 634 Nadežda Burjačenko SJ55515461097
210. 11. 249 Iluta Atraste SS55675281095
211. 83. 218 Ilze Stonka SP55455461091
212. 84. 517 Ravita Rone SP55565351091
213. 12. 236 Sandra Lazdiņa-Gudeļonoka SS55525381090
214. 70. 846 Kristofers Kraze VP55225631085
215. 85. 125 AGNESE SMIĻĢE SP55565231079
216. 86. 212 Gita Medne SP55385401078
217. 87. 721 Linda Vāgnere SP55245531077
218. 88. 172 Nadežda Žmeido SP55385361074
219. 71. 864 Mārtiņš Doniņš Escape World VP56174491066
220. 13. 825 Sandra Rubina Pogas SS55365251061
221. 21. 83 Ričards Jānis Galviņš Galviņi VJ55255271052
222. 89. 563 Rudīte Baranova SP55485041052
223. 90. 234 Madar Miezīte Bez kluba; SP55075431050
224. 22. 814 Gunārs Hildebrants Ceplīšu bizotāji VJ55564841040
225. 72. 910 Aigars Freimanis Bez kluba; VP55414981039
226. 91. 406 Jūlija Bašarova SP55245121036
227. 92. 768 Anastasija Beķere SP55085271035
228. 93. 776 Elina Biņkovska-Skripņika SP55085271035
229. 13. 1438 Normunds Legzdiņš VS55295041033
230. 94. 420 Jūlija Langenfelde Lanpro SP55235041027
231. 73. 440 Artūrs Brīvulis Bez kluba; VP55464721018
232. 95. 857 Sanita Vītola BJC Laimīte SP54965161012
233. 96. 763 Gita Biezuma SP55115011012
234. 23. 459 Raivis Rabācis VJ55214881009
235. 97. 549 Māra Čaure SK BULTA SP51000-1000
236. 74. 931 Alfrēds Apinis IM run club VP5995-995
237. 75. 998 Kristaps Brics SK BULTA VP5-991991
238. 98. 787 Alise Jonāte SP5501481982
239. 99. 154 Agnese Bačinska SP5514468982
240. 76. 759 Vitālijs Fisenkovs Riga Trail Runners VP5505473978
241. 100. 44 Marta Sembele SP5450527977
242. 24. 84 Emīls Kristofers Galviņš Galviņi VJ5475488963
243. 17. 208 Emilia Tilane SJ5456506962
244. 14. 639 Baiba Sloka SS5506452958
245. 77. 18 Vadims Belousovs VP5957-957
246. 78. 90 Arsenii Dmytrenko VP5497459956
247. 25. 858 Andrejs Kalniņš BJC Laimīte VJ5507448955
248. 79. 839 Oļegs Gulua AS LMD VP5952-952
249. 80. 140 Zigurds Greivulis Bez kluba; Greivuļi & Ko VP5483465948
250. 18. 707 Felize Burova Bez kluba; Burovi SJ5489459948
251. 81. 409 Gundars Slaviets VP5474473947
252. 26. 501 Mihails Bērziņš Bez kluba; VJ5483464947
253. 101. 664 Jekaterina Deļvere SP5466476942
254. 82. 317 Oskars Baltais VP5466474940
255. 102. 198 Arta Taurene SP5490447937
256. 103. 676 Katrīna Špundzāne SP5937-937
257. 14. 633 Jevgenijs Burjačenko VS5469456925
258. 83. 680 Staņislavs Fisenkovs VP5470451921
259. 104. 675 Marta Špundzāne SP5920-920
260. 15. 875 Ainārs Naglis VS5470449919
261. 105. 477 Ilze Drozdova SK BULTA SP5916-916
262. 84. 725 Jānis Liniņš VP5447462909
263. 106. 361 Līga Rakšte Maratona klubs SP5457438895
264. 15. 88 Jana Teremranova Bez kluba; SS5428466894
265. 27. 177 Ringolds Gagainis SS Arkādija VJ5-893893
266. 28. 136 Daniels Kazakevičs FOLKMAŅI VJ5892-892
267. 85. 341 Nauris Rozentāls VP5457434891
268. 29. 330 Timurs Baranovs Nav tāds vārds VJ5490383873
269. 107. 161 Linda Gode SP5441431872
270. 86. 729 Aivars Berķis VP5858-858
271. 19. 833 Paula Peipiņa SJ5851-851
272. 20. 693 Dārta Knēziņa SJ5848-848
273. 108. 346 Zane Tilta-Kūma SP5847-847
274. 109. 436 Signe Vilcāne Run With Anita SP5842-842
275. 110. 999 Ieva Butlere IM run club SP5-841841
276. 111. 668 Zita Liepiņa SP5836-836
277. 87. 1457 Aleksandr Judkin Salaspils Sharks in Rīga parks VP5-836836
278. 21. 574 Jeļizaveta Jurčenko Pingvīni SJ5401433834
279. 112. 881 Iryna Zanko Bez kluba; SK BULTA SP5824-824
280. 113. 439 Jūlija Buinova Bez kluba; SP5816-816
281. 88. 1445 Aivars Dobris ASK Patria VP5-815815
282. 114. 1458 Zane Kapteine IM run club SP5-815815
283. 115. 76 Dagnija Turlaja SP5-804804
284. 116. 298 Eva Gaigalniece SP5801-801
285. 89. 259 Jānis Liepiņš BULTA - Liepiņi VP5801-801
286. 90. 878 Jānis Vītiņš VP5797-797
287. 91. 535 Kārlis Ķuzis AERODIUM VP5796-796
288. 117. 703 Laila Spaliņa SP5-794794
289. 118. 1450 Valērija Freiberga SP5-794794
290. 22. 794 Elīna Vahere-Abražune SJ5793-793
291. 119. 1520 Elīna Vesere IM run club SP5-783783
292. 30. 470 Ritvars Jaksons Bez kluba; VJ5412369781
293. 92. 917 Zemgus Eglitis VP5781-781
294. 120. 55 INGA OZOLKALNA SP5406374780
295. 121. 1499 Dace Rozīte-Novicka SP5-780780
296. 122. 19 Karīna Ceriņa SP5-778778
297. 93. 1506 Viktors Smeiļa VP5-778778
298. 94. 442 Sergejs Čistovs VP5775-775
299. 16. 191 Māris Višņevskis VS5773-773
300. 123. 636 Gunta Ozola SP5769-769
301. 124. 991 Laura Anševica Run With Anita SP5-765765
302. 23. 670 Gerda Beatrise Soloha SJ5765-765
303. 125. 903 Sanita Vitkovska Bez kluba; Riga Run Club SP5764-764
304. 126. 830 Sanda Putniņa Riga Trail Runners SP5764-764
305. 127. 417 Karina Andrejevska SP5763-763
306. 128. 1442 Elza Cīrule SP5-762762
307. 31. 1470 Gustavs Lipskis VJ5-761761
308. 32. 502 Nikita Bērziņš Bez kluba; Book club VJ5426333759
309. 129. 1511 Madara Šneidere Latvian Cycling Girls SP5-759759
310. 95. 1599 Andrejs Stupins-Jēgers VP5-759759
311. 24. 1467 Marta Lejstrauta BJC Laimīte SJ5-759759
312. 17. 827 Māris Bisenieks VS5755-755
313. 33. 1443 Maijs Dmitrijevs VJ5-755755
314. 130. 803 Ieva Lazdiņa Run With Anita SP5754-754
315. 96. 933 Mareks Cišeiko SCM VP5750-750
316. 97. 1447 Jānis Dubovičs VP5-748748
317. 25. 79 Evelīna Broka SJ5746-746
318. 34. 1444 Ivans Dmitrijevs VJ5-746746
319. 98. 777 Elmars Pavlovics VP5387357744
320. 18. 1493 Lauris Reinbergs SK BULTA VS5-742742
321. 99. 1522 Viktors Volkovs Get momey VP5-741741
322. 131. 110 Sabīne Šķēle Bez kluba; Brīvdienu atlēti SP5736-736
323. 132. 492 Vita Dreijere-Smane IM run club SP5736-736
324. 26. 916 Katrīna Kapitonova SJ5732-732
325. 100. 1507 Rūdolfs Soloha VP5-731731
326. 133. 314 Dace Ruskule A&D&R SP5727-727
327. 134. 235 Jeļena Bērziņa Book club SP5357364721
328. 101. 892 Ģirts Ļaudaks SK BULTA VP5721-721
329. 135. 105 Anita Rozenberga SP5720-720
330. 136. 880 Gita Avotiņa SP5719-719
331. 35. 514 Alens Ermanis-Marčenko SS Arkādija VJ5-718718
332. 137. 292 Linda Šamanska SP5717-717
333. 102. 206 Armīns Martinsons VP5716-716
334. 103. 1504 Nikolajs Semjonovs Run With Anita VP5-716716
335. 19. 355 Viktors Safutins Maratona klubs VS5380334714
336. 138. 568 Ilvija Bērziņa Run With Anita SP5709-709
337. 139. 1465 Līva Kusiņa KARamba SP5-704704
338. 36. 1469 Karlis Lejstrauts BJC Laimīte VJ5-702702
339. 104. 1476 Emīls Matisons RG VP5-700700
340. 16. 410 Iveta Liepiņa SS5699-699
341. 140. 424 Svetlana Maralina SP5699-699
342. 27. 661 Gabriela Štrause SJ5696-696
343. 141. 431 Ance Pavasare Run With Anita SP5695-695
344. 105. 1595 Kalvis Krīgers SK Bulta VP5-694694
345. 20. 1468 Jānis Lejstrauts BJC Laimīte VS5-693693
346. 142. 362 Daniela Feldmane SP5692-692
347. 143. 1454 Ilze Jansone Bez kluba; SP5-688688
348. 106. 666 Edgars Bole VP5688-688
349. 107. 182 Kristiāns Gozens VP5687-687
350. 108. 1448 Dmitrii Fomin Fiksi-ki VP5-686686
351. 109. 795 Intars Abražuns VP5683-683
352. 110. 284 Artūrs Krusts VP5-681681
353. 144. 360 Elīna Miezīte SP5681-681
354. 145. 195 Tatjana Potrubeiko SP5680-680
355. 146. 551 Annele Tavare SP5679-679
356. 17. 169 RASA LIEPIŅA SS5679-679
357. 147. 483 Ance Ansone Ansonu ģimene SP5679-679
358. 21. 1491 Konstantin Praksin VS5-677677
359. 148. 112 Daina Mukstiņa SP5677-677
360. 149. 665 Inga Zobena SP5677-677
361. 28. 619 Grieta Amerika SJ5676-676
362. 18. 1495 Antra Roga Run With Anita SS5-676676
363. 150. 646 Ilze Vilciņa SP5674-674
364. 151. 290 Laura Lasmane SP5674-674
365. 29. 793 Patrīcija Grava Bez kluba; Riga Run Club SJ5672-672
366. 111. 313 Andis Ruskulis A&D&R VP5670-670
367. 152. 773 Anastasija Muižniece Balticom SP5669-669
368. 37. 239 Etjens Samuševs SS Arkādija VJ5667-667
369. 153. 1489 Anete Pirktiņa Riga Run Club SP5-665665
370. 154. 1523 Valeria Zalygina Bez kluba; Zalygin gimene SP5-664664
371. 38. 1519 Rinalds Veinbergs SS Arkādija VJ5-663663
372. 112. 727 Jēkabs Linde Unbreakable Unit VP5662-662
373. 113. 12 Krišjānis Šulcs SK BULTA VP5661-661
374. 155. 464 Agnese Zapāne SP5660-660
375. 30. 747 Elza Rone SJ5657-657
376. 114. 1446 Ritvars Dortans VP5-657657
377. 19. 733 Sandra Vancāne SK Tērauds SS5657-657
378. 115. 1516 Māris Vainovskis VP5-651651
379. 116. 911 Artis Štrovalds VP5650-650
380. 156. 95 Māra Januškeviča Bez kluba; SP5650-650
381. 157. 920 Dace Cepliša SP5648-648
382. 31. 923 Emīlija Kokina SJ5645-645
383. 117. 992 Edgars Anševics Run With Anita VP5-645645
384. 32. 1498 Dārta Rozenvalde SJ5-644644
385. 33. 422 Alise Langenfelde Lanpro SJ5644-644
386. 20. 829 Ineta Done Bez kluba; Run With Anita SS5-642642
387. 118. 124 Dmitrijs Beļajevs VP5-642642
388. 158. 1463 Ilze Kūliņa SP5-640640
389. 119. 98 Mārtiņš Zviedrāns VP5-639639
390. 39. 934 Marats Cišeiko VJ5639-639
391. 120. 220 Raimonds Peļņa 30draugi.lv VP5637-637
392. 121. 1513 Rolands Šusts VP5-636636
393. 159. 142 Ludmila Kozačenko LMT SP5634-634
394. 160. 435 Dace Ahiļčenoka SP5634-634
395. 122. 552 Edgars Tavars VP5633-633
396. 161. 658 Inga Andiņa Bez kluba; Andiņas SP5-632632
397. 162. 113 Zanda Zariņa BRĪVDIENU ATLĒTI SP5632-632
398. 163. 1501 Agnese Runče Run With Anita SP5-631631
399. 164. 1500 Evija Ruģēna Riga Run Club SP5-629629
400. 165. 618 Lauma Lejēja SP5629-629
401. 123. 791 Jānis Dubinskis VP5628-628
402. 40. 311 Roberts Ansbergs Bez kluba; Maratonaklubs/Ansbergi VJ5-628628
403. 124. 482 Jānis Ansons Ansonu ģimene VP5628-628
404. 125. 921 Edgars Lukjanovičs VP5628-628
405. 126. 691 Raivis Porietis VP5627-627
406. 127. 734 Kārlis Ozoliņš VP5624-624
407. 41. 421 Andrejs Langenfelds Lanpro VJ5624-624
408. 128. 443 Aleksandrs Germanovics Bonger Motors VP5618-618
409. 34. 484 Jūle Ansone Ansonu ģimene SJ5617-617
410. 166. 532 Caroline Newton Reformāti SP5616-616
411. 167. 189 Laura Upmane SP5-616616
412. 168. 462 Anastasija Sobolevska SP5615-615
413. 35. 995 Asnāte Biteniece Powerslide-Laimīte SJ5-615615
414. 169. 919 Zane Indzere SP5614-614
415. 42. 429 Timotejs Martinsons Reformāti VJ5613-613
416. 129. 86 Jānis Ļaksa Bez kluba; VP5613-613
417. 170. 826 Evija Urtāne SP5613-613
418. 130. 1494 Jevgenijs Reunovs Riga Run Strava VP5-613613
419. 43. 1527 ARTŪRS ŽĪGURS VJ5-613613
420. 171. 728 Ļuba Tihomirova SP5612-612
421. 131. 873 Oskars Zāģeris VP5612-612
422. 132. 809 Reinis Skorovs LMT VP5610-610
423. 172. 1584 Daniela Milberga-Zuza SP5-608608
424. 21. 854 Ineta Korneja Bez kluba; RunWithAnita SS5-606606
425. 36. 335 Dafne Jonāne Diriģenti SJ5-602602
426. 173. 1479 Ilze Miķelsone SP5-599599
427. 174. 547 Diāna Aleksandrova SP5599-599
428. 175. 915 Jūlija Kuzņecova SP5598-598
429. 176. 912 Kristīne Freimane SP5595-595
430. 177. 1585 Anna Kristīne Trautmane SP5-594594
431. 178. 870 Kristine Zukule SP5593-593
432. 179. 1509 Arina Stepanova SP5-593593
433. 180. 256 Elizabete Lazda SP5592-592
434. 44. 743 Arsenii Mikulich VJ5591-591
435. 133. 11 Krišjānis Zviedrāns VP5-591591
436. 45. 550 Henrijs Tavars VJ5588-588
437. 181. 214 Jūlija Zolotova SP5585-585
438. 22. 209 Signe Lauva SS5-584584
439. 134. 819 Jurģis Bička Bez kluba; VP5584-584
440. 135. 781 Daniils Važņins VP5583-583
441. 136. 211 Aleksandrs Žurikovs Valsts policija VP5582-582
442. 182. 371 Ruta Saliņa Saliņi SP5-581581
443. 46. 1598 Pēteris Zariņš RCHV VJ5-580580
444. 183. 133 Margarita Šilinika SP5579-579
445. 184. 876 Agate Zīverte Rīgas 1.slimnīca SP5578-578
446. 185. 1518 Laima Vasile SP5-576576
447. 186. 770 Duhovnaja Ineta Balticom SP5575-575
448. 137. 513 Romans Timšāns VP5575-575
449. 187. 869 Olga Mure SP5572-572
450. 188. 413 Pārsla Miķelsone SP5572-572
451. 138. 39 Iļja Likovers VP5-572572
452. 37. 423 Anna Langenfelde Lanpro SJ5570-570
453. 189. 775 Jūlija Kovaļkova Balticom SP5569-569
454. 190. 529 Evita Šlosberga SP5567-567
455. 139. 592 Viktors Valts VV Investments VP5567-567
456. 22. 297 Ingars Tiltiņš BridgeRunTeam VS5566-566
457. 140. 1466 Jānis Lācis Pērnavas skrējēju entuziastu klubs VP5-565565
458. 23. 590 AGNIS HANZOVSKIS VS5562-562
459. 191. 499 Viktorija Potapenko Dari tā SP5560-560
460. 192. 167 Beatrise Austruma KARamba SP5559-559
461. 141. 1510 Iļja Stepanovs VP5-559559
462. 47. 432 Valters Straujais VJ5558-558
463. 193. 418 Viktorija Trofimovica SP5557-557
464. 194. 3 Anete Arāja A.A.A. SP5555-555
465. 48. 760 Aleksandrs Šarafutdinovs Riga Trail Runners VJ5553-553
466. 195. 518 Madara Odnorale SP5551-551
467. 142. 291 Vladimirs Selms VP5547-547
468. 38. 737 Jasmīne Vanaga SJ5-546546
469. 143. 1505 Jānis Sīpols Riga Trail Runners VP5-544544
470. 196. 739 Nellija Baliko SP5-544544
471. 197. 546 Anna Jāvalde SP5544-544
472. 198. 641 Ilze Kļaviņa SP5539-539
473. 23. 642 Dace Lindberga SS5538-538
474. 24. 643 Irēna Luckāne SS5538-538
475. 24. 1452 Alexey Ignatiev VS5-537537
476. 199. 735 Irina Nožkina SP5-536536
477. 144. 231 Andris Rozentāls VP5-534534
478. 49. 1482 Aleksis Novickis VJ5-533533
479. 145. 467 Jānis Ķikuts VP5532-532
480. 50. 1477 Krists Mazurs Opā Hopā Kopā VJ5-526526
481. 200. 1478 Renāte Pablaka SP5-524524
482. 201. 801 Egita Liepiņa Baltais SP5-521521
483. 51. 1521 Evans Voits VJ5-516516
484. 146. 205 Jānis Riekstiņš VP5516-516
485. 147. 479 Artūrs Priščepenko VP5514-514
486. 52. 233 Kristofers Vitjazevs VJ5512-512
487. 148. 391 Ita Bērziņa-Lāce VP5512-512
488. 39. 671 Annija Purcena SJ5511-511
489. 53. 1461 Miķelis Kozlovskis VJ5-511511
490. 202. 471 Evita Jaksone Bez kluba; SP5-511511
491. 25. 993 Elīza Bērziņa Bērziņu ģimene Salaspils SS5-511511
492. 25. 886 Linards Kanenbergs VS5-509509
493. 54. 802 Lamins Roberts Savo Baltais VJ5506-506
494. 149. 1492 Ojārs Vilmārs Ratnieks VP5-496496
495. 203. 138 Ieva Dalbina Reformāti SP5494-494
496. 204. 863 Māra Rozentāle Escape World SP5-490490
497. 55. 1487 Jegors Pavlovs Pavlovi VJ5-490490
498. 150. 1486 Sergejs Pavlovs VP5-488488
499. 151. 868 Uğis Zariņš BRĪVDIENU ATLĒTI VP5485-485
500. 205. 225 Sindija Pranta SP5482-482
501. 26. 119 Andris Unbedahts VS5473-473
502. 40. 1471 Milana Loginova Fun Catchers SJ5-472472
503. 26. 1485 Jeļena Pavlova Pavlovi SS5-459459
504. 56. 994 Gerhards Bērziņš Bērziņu ģimene Salaspils VJ5-455455
505. 57. 1456 Jēkabs Jaunromāns Bērziņu ģimene Salaspils VJ5-451451
506. 206. 990 Anete Amere SP5-449449
507. 152. 640 Patriks Filips Kaņejevs VP5444-444
508. 207. 804 Ilze Rozentāle Bez kluba; Escape World SP5443-443
509. 58. 1490 ROBERTS POGA Pogas VJ5-439439
510. 153. 736 Kirills Zarubins VP5421-421
511. 59. 1475 Artjems Matisans Fun Catchers VJ5-411411
512. 60. 1451 Romils Gaļičs Fun Catchers VJ5-411411
513. 208. 94 Samanta Baumgarte Bez kluba; SP5408-408
514. 209. 87 Kristīne Celmiņa Reformāti SP5385-385
515. 154. 573 Ainārs Jurčenko Pingvīni VP5-362362
516. 61. 503 Ruslans Šarafutdinovs Bez kluba; Book club VJ5342-342
517. 62. 498 Tihons Leskovs Dari tā VJ5328-328
518. 63. 373 Regnārs Saliņš Saliņi VJ5--0
519. 64. 374 Mārtiņš Saliņš Saliņi VJ5--0
520. 210. 430 Anda Martinsone Reformāti SP5--0
521. 155. 909 Oleksandr Potapenko VP5--0
522. 156. 1000 Dmitrijs Serjogins SK BULTA VP5--0
523. 65. 474 Andrejs Kondratenko Kondratenkos VJ5--0
524. 211. 66 Justīne Misjuna SP5--0
525. 212. 121 Marina Politanska SP5--0
526. 213. 203 Santa Cine Cinīši SP5--0
527. 157. 266 Pēteris Druvietis VP5--0
528. 41. 359 Emīlija Kubliņa SJ5--0
529. 214. 383 Kristiāna Tomsone SP5--0
530. 66. 678 Roberts Zuters Ceplīšu bizotāji VJ5--0
531. 42. 860 Kristīne Ovčarenko SJ5--0
532. 67. 698 Redžinalds Šaicāns VJ5--0
533. 215. 719 Linda Laviņa SP5--0
534. 1. --0
535. 43. 738 Melisa Vanaga SJ5--0
536. 158. 748 Ralfs Ronis VP5--0
537. 68. 790 Ralfs Konrads VJ5--0
538. 216. 855 Elizabete Jonikāne SP5--0
539. 44. 659 Sanita Andiņa Bez kluba; Andiņas SJ5--0

Kopvērtējums (Bērnu)

Nr Vārds, uzvārds Klubs GrupaUzvaras parksDzegužkalnsKopā
1042 Edvards Papenkovs Kompot VB1xx2
1300 Emīlija Zvejniece SB3xx2
1254 Imants Burģis VB3xx2
1202 Emīlija Romaņuka SB3xx2
1183 Marsels Grišuļs Brawl Stars VB3xx2
1091 Odrija Zosēna SB1xx2
1349 Emīls Kazaks VB3xx2
1359 Greisa Līce SB3xx2
1107 Krista Kozuliņa SB3xx2
1327 Alberts Baranovs VB3xx2
1028 Madara Sergeja GirlPowerTeika SB3xx2
1148 Rainers Leigavnieks VB3xx2
1098 Marta Ruskule SB3xx2
1291 Vladislavs Bočkovs Dream Fit VB3xx2
1211 Arina Kuznetsova Ātri kaķi SB3xx2
1125 Laura Zuļģe LB sporta klubs SB3xx2
1147 Everts Romankivs VB3xx2
1087 Gabriela Galkina SB3xx2
1145 Elza Motejuna SB3xx2
1022 Linda Tēraude SB3xx2
1132 Emīls Moisejevs SB3xx2
1400 Rihards Makars VB4xx2
1094 Elza Giptere SB4xx2
1099 Ernests Gusts Sviklāns 3 pāri pēdu VB4xx2
1280 Matīss Erns Lidojošie gliemeži VB4xx2
1345 Mia Jasmine Kļavniece Baltais SB4xx2
1163 Mihail Zalygin Zalygin gimene VB4xx2
1274 Adrians Osis VB4xx2
1389 Liene Eglāja SB4xx2
1271 Artūrs Bukolds VB3xx2
1180 Helmuts Mihmalis Brawl Stars VB3xx2
1230 Stefans Čuksts Čuksti VB4xx2
1276 Jurģis Sīpols VB3xx2
1360 Elza Līce SB2xx2
1120 Elīna Vaišļa Daugavieši SB2xx2
1204 Lauma Jurķāne SB2xx2
1205 Rodžers Vendiņš BJC Laimīte VB3xx2
1366 Nikole Fomina SB3xx2
1043 Paula Liepiņa MPS SB3xx2
1362 Oskars Teteris R&O VB3xx2
1236 Krišs Brūklis VB3xx2
1353 Makarijs Petuškovs VB3xx2
1113 Audra Elija Patmalnika SB3xx2
1024 Gustavs Ķipsna VB3xx2
1090 Markuss Garejevs ViVa VB3xx2
1196 Hovards Circenis VB3xx2
1137 Viktorija Rebeka Petrakova 48 SB3xx2
1421 Laine Kreitāle SB3xx2
1234 Daumants Stonka Ākomanda VB3xx2
1308 Rojs Valtmanis BJC Laimīte VB3xx2
1057 Marta Zalaka SB3xx2
1134 Sintija Eilande SB3xx2
1136 Bruno Jānis Pavlovs 48 VB3xx2
1155 Arons Rozentāls VB3xx2
1061 Paulis Mitka VB3xx2
1126 Marselo Eduards Blūms Blūmu Ģimene VB3xx2
1049 Paula Millere SB3xx2
1393 Deniss Matvejevs Book club VB3xx2
1373 Austra Matisone SB3xx2
1238 Krista Prēdele SB3xx2
1019 Beatrise Kronberga SB3xx2
1315 Amēlija Biseniece AERODIUM SB4xx2
1102 Renārs Lūsis Lūšu ģimene VB4xx2
1283 Lauma Mellakaula SB2xx2
1154 Madara Jansone SB5xx2
1273 Kirils Samuščenkovs VB4xx2
1175 Kirills Širokovs VB4xx2
1027 Hūberts Slaide Klinšu ērgļi VB4xx2
1079 Marta Rimša SB4xx2
1419 Darina Didkovska SB5xx2
1367 Daniels Fomins VB4xx2
1416 Hugo Atis Celms IM run club VB5xx2
1399 Jevgenijs Semencuks VB5xx2
1255 Antra Jūlmane SB5xx2
1115 Andžejs Smuļkevičs VB5xx2
1392 Andrejs Eglits VB5xx2
1169 Marta Kerele SB5xx2
1002 Jasmīne Vanaga Vanagas SB5xx2
1375 Ksenija Kučerenko K+K=māsas SB4xx2
1086 Melisa Galkina SB5xx2
1311 Marta Kramēna SB5xx2
1124 Mārtiņš Zuļģis LB sporta klubs VB5xx2
1111 Mihails Bogdanovičs Turtles VB5xx2
1131 Oskars Pakula VB5xx2
1170 Anands Rozumans VB5xx2
1182 Mārcis Grišuļs Brawl Stars VB5xx2
1114 Jegors Žmeido VB5xx2
1193 Arīna Zinovska MOREX.LV SB5xx2
1059 Elīna Leišavniece SB5xx2
1235 Hugo Brūklis VB5xx2
1332 Anastasija Jurčenko Pingvīni SB5xx2
1063 Maksims Ivanovs Ivanovi VB5xx2
1038 Diana Miloslavska SB4xx2
1312 Katrīna Ladusāne SB4xx2
1361 Roberts Teteris R&O VB4xx2
1160 Marija Miezīte Reformāti SB4xx2
1166 Amanda Opincāne Opā Hopā Kopā SB4xx2
1344 Karolaina Druka-Jaunzeme SB4xx2
1347 Rēzija Anopa SB4xx2
1231 Sofija Čukste Čuksti SB4xx2
1307 Laura Valtmane BJC Laimīte SB4xx2
1386 Elīza Stepanova Stepaškas SB4xx2
1089 Alekss Garejevs ViVa VB4xx2
1167 Agneta Opincāne Opā Hopā Kopā SB4xx2
1062 Enija Dambe SB4xx2
1023 Kristaps Tērauds VB4xx2
1299 Oskars Pētersons RIX Rīgas lidosta VB4xx2
1364 Melānija Lupiķe SB4xx2
1313 Elīza Ladusāne SB4xx2
1248 Viesturs Jaksons Bruņurupucīši VB4xx2
1257 Elīna Jūlmane SB4xx2
1159 Alma Miezīte Reformāti SB4xx2
1146 Rodrigo Romankivs VB4xx2
1168 Madara Kerele SB4xx2
1268 Jēkabs Martinsons Reformāti VB4xx2
74 Ance Stupele SB4xx2
1149 Emīlija Grēta Medne SB4xx2
1179 Haralds Mihmalis Brawl Stars VB4xx2
1264 Amēlija Kučinska SB4xx2
1039 Elizabete Misjuna SB4xx2
1293 Melānija Nadeja Melānija team SB4xx2
1256 Alise Jūlmane SB4xx2
1058 Kirills Carenko VB4xx2
1354 Aleksejs Petuškovs VB4xx2
1054 Gusts Vītols Susuriņi VB2xx2
1281 Ernests Neijs Pēdējās vietas pavēlnieki VB3xx2
1033 EMĪLIJA ŠADRINA SB2xx2
1047 Adrians Sandis Kreitāls VB1xx2
1021 Alvis Pāvuls VB1xx2
1290 Rūta Ozola SB1xx2
1221 Alekss Baranovskis Baranovski VB1xx2
1263 Dārta Kučinska SB1xx2
1127 Markuss Martins Blūms Blūmu Ģimene VB1xx2
1092 Edvarts Zosēns VB1xx2
1064 Mihails Ivanovs Ivanovi VB1xx2
1121 Dāvids Vaišļa Daugavieši VB1xx2
1034 Linda Igare SB1xx2
1253 Edvards Broks RIEKSTI VB1xx2
1424 Kalvis Buka VB1xx2
1412 Harijs Zigurs VB1xx2
1228 Aija Sece SB1xx2
1351 Everts Striks Eleja VB1xx2
1095 Enija Giptere SB1xx2
1198 Jēkabs Zemturis Rabarberu savī VB1xx2
1387 Eila Cimbēna SB1xx2
1077 Nikola Beļajeva SB2xx2
1266 Viljams Martinsons Reformāti VB2xx2
1164 Petr Zalygin Zalygin gimene VB2xx2
1020 Alise Kronberga SB1xx2
1041 Roberts Papenkovs Kompot VB2xx2
1165 Varvara Zalygina Zalygin gimene SB1xx2
1067 Hanna Lebedoka OK Kurmis SB1xx2
1037 Kristians Sevastjanovs VB1xx2
1383 Robins Mickēvičs VB2xx2
1395 Patriks KOVALONOKS VB2xx2
1363 Patrīcija Lupiķe SB1xx2
1040 Tomass Vītols Susuriņi VB1xx2
1258 Atis Artūrs Jūlmanis VB2xx2
1203 Kristofers Romaņuks VB1xx2
1050 Elīna Millere SB1xx2
1252 Artūrs Broks RIEKSTI VB1xx2
1053 Jānis Ļaksa Tēvs un Dēls VB1xx2
1143 Miks Zuzāns 30draugi.lv VB1xx2
1101 Kārlis Lūsis Lūšu ģimene VB1xx2
1150 Amēlija Grēta Medne SB1xx2
1404 Dārta Lizuma SB1xx2
1104 Ance Petrova SB1xx2
1377 Haralds Skulte VB1xx2
1074 Elīna Jurgēvica Ģimene SB1xx2
1110 Ričards Bogdanovičs Turtles VB1xx2
1304 Šarlote Rudmieze Rudmieži - ğimene un draugi SB1xx2
1112 Adele Kulbe SB1xx2
1348 Roze Anopa SB1xx2
1405 Gustavs Dzenītis VB2xx2
1237 Lote Brūkle SB1xx2
1394 Miķelis Ķimenieks VB1xx2
1310 Adrians Valtmanis BJC Laimīte VB1xx2
1305 Markuss Liepiņš Rudmieži - ğimene un draugi VB1xx2
1172 Francis Andžejevskis VB1xx2
1314 Austris Bisenieks AERODIUM VB1xx2
1068 Ella Lebedoka OK Kurmis SB1xx2
1103 Līva Petrova SB1xx2
1076 elīza janoviča SB1xx2
1144 Alberts Grablovskis VB1xx2
1275 Gabriela Ose SB1xx2
1398 Marsels Saulītis Saulīšu zibšņi žiglie VB1xx2
1088 Rihards Belijs VB2xx2
1406 Reinis Dzenītis VB1xx2
1323 Emīlija Jode SB2xx2
1219 Amelī Kocekoglu amī SB2xx2
1309 Linda Valtmane BJC Laimīte SB2xx2
1138 Matīss Cinis Cinīši VB2xx2
1415 Simona Sidorko SB2xx2
1376 Kira Kučerenko K+K=māsas SB2xx2
1142 Una Zuzāne 30draugi.lv SB2xx2
1181 Henrijs Mihmalis Brawl Stars VB2xx2
1073 Kristiāns Jurgēvics Ģimene VB2xx2
1357 Frederiks Ziediņš VB2xx2
1306 Adrija Laiviņa SB2xx2
1396 Matilde Liepiņa SB2xx2
1029 Marsels Likovers VB2xx2
1199 Amanda Leimane SB2xx2
1282 Atvars Neijs Pēdējās vietas pavēlnieki VB2xx2
1046 Nora Milda Stupele SB2xx2
1184 Lūkass Konaševičs VB2xx2
1371 Odrija Smilga SB2xx2
1156 Miriama Rozentāle SB2xx2
1297 Denīze Rožkalne SB2xx2
1329 Artūrs Švaļuks VB2xx2
1298 Valters Druvietis VB2xx2
1100 Vestards Sviklāns 3 pāri pēdu VB2xx2
1075 sofija janoviča SB2xx2
1288 Reinis Rābe VB1-x1
1286 Rihards Rābe VB4-x1
1553 Adelina Fjodorova SB1-x1
1369 Emīls Kapteinis Kapteiņi VB1x-1
1550 Ivans Dmitrijevs VB4-x1
1586 Karolīna Skriķe SB3-x1
1414 Polīna Kraiņeva SB1x-1
1153 Andris Jansons VB5x-1
1106 Tifānija Austruma SB2-x1
1117 Gabriela Kārkle Kārkli SB5x-1
1561 Eva Kožukovsa Fun Catchers SB1-x1
1130 Jēkabs Grundāns VB1x-1
1374 Odita Dubinska SB5x-1
1188 Knuts Ramiņš VB4-x1
1554 Glorija Fjodorova SB1-x1
1250 Regnārs Saliņš Saliņi VB4-x1
1338 Tālija Ceriņa SB1x-1
1218 Kirils Baranovs Nav tāds vārds VB4-x1
1031 Annija Litavniece SB4x-1
1551 Maijs Dmitrijevs VB5-x1
1580 Atis Zosēns VB4-x1
1423 Adelīna Mālniece SB4x-1
1577 Alans Varčenko VB4-x1
1190 Ausma Auzāne SB2-x1
1569 Elīza Novicka SB3-x1
1403 Kārlis Ķezberis VB1x-1
1378 Roberts Poga Pogas VB4x-1
1572 Alise Saulīte Saulīšu zibšņi žiglie SB4-x1
1573 Demija Smirnova SB4-x1
1543 Žans Banada Fun Catchers VB4-x1
1594 Sofija Rodrigesa SB4-x1
1579 Elīza Zeltiņa SB4-x1
1408 Paula Zariņa SB5x-1
1350 Laura Andiņa SB3-x1
1287 Austra Rābe SB2-x1
1544 Haralds Baumanis VB1-x1
1227 Sāra Šņickovska SB1x-1
1568 Valters Misjuns VB1-x1
1051 Elizabete Broka SB5x-1
1140 Odrija Martinsone SB5x-1
1591 Ernests Zoltans VB2-x1
1425 Elija Velduma SB5x-1
1269 Haralds Kupra VB1-x1
1426 Agnija Karasjova SB5x-1
1562 Emma Kožukovska Fun Catchers SB2-x1
1418 Lukas Himicevs VB5x-1
1322 Frenks Tavars VB5x-1
1410 Helēna Zariņa RCHV SB5x-1
1546 Keita Brenča SB2-x1
1556 Varvara Jankovska SB2-x1
1552 Madara Erštiķe SB3-x1
1547 Kristers Brenčs VB3-x1
1422 Luize Mālniece SB5x-1
1545 Ilze Bērziņa Bērziņu ģimene Salaspils SB3-x1
1409 Pēteris Zariņš RCHV VB5x-1
1557 Bogdans Jankovskis VB3-x1
1563 Anna Kožukovska Fun Catchers SB3-x1
1292 Darina Bočkova Dream Fit SB5x-1
1581 Stella Eiduka SB1-x1
1249 Māra Saliņa Saliņi SB2-x1
1566 Klāvs Lūsis VB1-x1
1555 Karolīne Grīnberga SB3-x1
1380 Enija Turlaja SB3-x1
1565 Kārlis Līsmanis Ozons VB3-x1
1346 Nils Gabriels Kļavnieks Baltais VB5x-1
74 Renārs Stupelis SB5x-1
1267 Anna Martinsone Reformāti SB5x-1
1036 Maksims Suhorukovs VB4x-1
1265 Luīze Junkure SB1x-1
1109 Amina Djagileva Djagilevi SB2x-1
1318 Amanda Liepiņa Rudmieži - ğimene un draugi SB3x-1
1129 Alise Onzule Līvānu VK junior SB3x-1
1384 Beatrise Matīsa SB3x-1
1060 Enija Leišavniece SB3x-1
1316 Henrijs Bethers VB3x-1
1296 Marija Leskova Dari tā SB3x-1
1385 Aurēlija Vanaga SB3x-1
1262 Jānis Zemturis Rabarberu savī VB3x-1
1030 Ralfs Vinters VB3x-1
1379 Otto Pētersons VB3x-1
1072 Nikoleta Politanska SB3x-1
1116 Andrejs Proņins Proņins Team VB2x-1
1151 Kārlis Apinis VB3x-1
1161 Filips Pēteris Miezītis Reformāti VB3x-1
1003 Aleksis Lukins A.A.A. VB2x-1
1157 Ernests Vitjazevs VB3x-1
1105 Nauris Mucenieks VB1x-1
1080 Tomass Skribāns VB3x-1
1358 Ārons Šaicāns VB3x-1
1084 Karīna Taube SB2x-1
1195 Anna Lukina Run For Food SB3x-1
1279 Krišs Dūklavs-Kokins 4H Pastaiga VB2x-1
1007 Bella Ģērmane SB2x-1
1081 Haralds Niklass VB2x-1
1135 Anna Valtere SB2x-1
1217 Simona Segliņa Segliņas SB2x-1
1216 Estere Segliņa Segliņas SB2x-1
1246 Florence Beatrise Vestmane Vestmaņu Ģimene SB2x-1
1328 Anna Vakuļiča SHARKY SB2x-1
1411 Elīza Priede SB2x-1
1066 Bernards Bērziņš VB2x-1
1044 Adrija Šīmane Reformāti SB2x-1
1171 Ansis Andžejevskis VB2x-1
1372 Jete Matisone SB2x-1
1324 Miks Prontenko VB3x-1
1390 Karlīna Cintiņa SB2x-1
1240 Ernests Ļeontjevs VB3x-1
1186 Katrīna Šuļja SB3x-1
1108 Damir Djagilev Djagilevi VB2x-1
1173 Amēlija Liepiņa BULTA - Liepiņi SB2x-1
1232 Dārta Kūma SB3x-1
1402 Elīza Priede SB2x-1
1567 Timotejs Nikolajs Miezītis Reformāti VB5-x1
1220 Dominika Simsone SB3x-1
1097 Everts Paļums VB4x-1
1191 Teo Kazanovs VB4x-1
1206 Paula Caune SB4x-1
1242 Emīlija Kubliņa SB4x-1
1052 Gustavs Broks VB1x-1
1197 Jānis Lasmanis VB4x-1
1355 Līva Dubava Swedbank SB1x-1
1045 Marats Šīmanis Reformāti VB4x-1
1261 Elīna Zemture Rabarberu savī SB4x-1
1343 Ernests Ameriks VB4x-1
1247 Vincenta Greta Vestmane Vestmaņu Ģimene SB1x-1
1339 Nauris Ceriņš VB4x-1
1001 Melisa Vanaga Vanagas SB4x-1
1082 Hanna Niklase SB1x-1
1119 Leonards Kārklis Kārkli VB1x-1
1303 Jurģis Odnoralis VB1x-1
1065 Leonards Bērziņš VB1x-1
1071 Alisa Politanska SB4x-1
1233 Kārlis Kūms VB1x-1
1174 Maria Ovcarova SB4x-1
1401 Jegors Pavlovs VB4x-1
1391 Renards Cintiņš VB4x-1
1225 Odrija Priekule SB1x-1
1085 Renārs Taube VB1x-1
1013 Aksels Silgals Surikati VB1x-1
1356 Henriete Ziediņa SB4x-1
1295 Vilis Kitenbergs VB1x-1
1289 Šarlote Ansone Ansonu ģimene SB1x-1
1141 Frīda Martinsone SB3x-1
1012 Ruslans Belousovs VB3x-1
1118 Estere Kārkle Kārkli SB3x-1
1420 Džonna Zalmone SB3x-1
1382 Elza Serjogina SK BULTA SB1x-1
1032 Keitija Litavniece SB3x-1
1004 Amēlija Lukina A.A.A. SB1x-1
1209 Reičela Ruskule A&D&R SB2x-1
1243 Gabriela Kubliņa SB2x-1
1330 Pauls Čaijakiete VB3x-1
1239 Rinalds Miks Kuzņecovs VB3x-1
1192 Otto Maļcevs VB2x-1
1200 Adrians Dambis VB3x-1
1439 Amēlija Vainovska SB2x-1

Kopvērtējums (Veselības)

Nr Vārds, uzvārds Klubs GrupaUzvaras parksDzegužkalnsKopā
223 Dāvis Šteinerts VVxx2
389 Glorija Burģe SVxx2
554 Henrijs Jodis VVxx2
572 Sintija Liepa SVxx2
530 Inga Roze - Valtmane BJC Laimīte SVxx2
401 Māra Brežinska Mellužu pelmeņi SVxx2
56 ILZE ANDRIJAUSKA SVxx2
196 Valda Kreicberga SVxx2
197 Igo Kreicbergs VVxx2
26 Lienīte Dundure SVxx2
908 Sigita Briedīte SVxx2
210 Signe Ķīvīte Ģimene SVxx2
720 Zanda Birze SVxx2
150 Jana Smirnova SVxx2
402 Gustavs Soms Mellužu pelmeņi VVxx2
480 Krista Puriņa SVxx2
384 Elza Patmalnika SVxx2
444 Yurii Rozuman VVxx2
35 Jekaterina Bezručenko - SVxx2
571 Jānis Laurs VVxx2
621 Denisa Druka-Jaunzeme SVxx2
403 Gundega Homčenko Mellužu pelmeņi SVxx2
129 Evita Rimša SVxx2
687 Ingrīda Alma Vācere Cukurzirņi SVxx2
342 Baiba Leigavniece SVxx2
217 Romans Lastovskis VVxx2
580 Linda Ribakova SVxx2
575 Olga Ribakova SVxx2
578 Laura Poļanska SVxx2
175 Līga Sēja Solis tuvāk SVxx2
454 Mārtiņš Erns Lidojošie gliemeži VVxx2
130 Marta Rimša SVxx2
913 Ģertrūde Silauniece SVxx2
577 Markuss Timermanis BJC Laimīte VVxx2
867 Kristiāna Pogule SVxx2
581 Māra Timermane BJC Laimīte SVxx2
226 Olga Tutiņina SVxx2
24 Ričards Calkovskis VVxx2
884 Skara Vitmane SVxx2
754 Rūta Midrijāne SVxx2
750 Lauma Muceniece SVxx2
92 Evija Aišpure SVxx2
319 Ilze Vilks SVxx2
282 Māris Punculis 🦥 VVxx2
149 Iļja Potapovs VVxx2
168 Nauris Kozuliņš VVxx2
455 Katrīna Erne Lidojošie gliemeži SVxx2
152 Lelde Niedra SVxx2
34 Linda Gregersone SVxx2
350 Ineta Brūkle SVxx2
72 Aleksandrs Papenkovs Kompot VVxx2
845 Evelīna Gegerniece SVxx2
158 Renārs Lūsis Lūšu ģimene VVxx2
404 Reinis Homčenko Mellužu pelmeņi VVxx2
159 Edgars Lūsis Lūšu ģimene VVxx2
216 Sanda Apine SVxx2
307 Kristaps Igars VVxx2
246 Olga Amirova SVxx2
378 Igors Polezajevs VVxx2
23 Simona Calkovska SVxx2
176 Jekaterīna Kuzmenko SVxx2
631 Elīna Vītola SVxx2
305 Daniela Visere SVxx2
103 Enija Dambe SVxx2
414 Paula Kučinska SVxx2
141 Violeta Garejeva ViVa SVxx2
281 TOMS PĀSS VVxx2
1533 Jeļena Gaļiča Fun Catchers SV-x1
276 Aiga Ramiņa SV-x1
73 Zane Šīmane Reformāti SVx-1
1536 Oksana Loginova Fun Catchers SV-x1
1589 Renārs Stupelis VV-x1
507 Aija Boroduļina SVx-1
604 Ingūna Maļinovska SV-x1
1532 Juris Brūklis VV-x1
515 Jolanta Ermane Motosports Racing Team SV-x1
1535 Džuljeta Kubliņa MD māsas SV-x1
268 Sintija Bērziņa SV-x1
453 Kristīne Erne Lidojošie gliemeži SV-x1
1587 Dmitrijs Serjogins SK BULTA VV-x1
1540 Andra Vanaga SV-x1
1600 Inga Novika SV-x1
1529 Aldis Berģis VV-x1
320 Gints Ģērmanis VV-x1
1534 Mareks Homčenko Mellužu pelmeņi VV-x1
1530 Agnese Birkvalde SV-x1
1583 Linda Vuškāne SV-x1
1528 Silvestrs Aišpurs VV-x1
390 Ērika Burģe SV-x1
224 Māris Šteinerts VVx-1
688 Gerda Rasa Vācere Cukurzirņi SVx-1
520 Viktors Bogdanovičs Turtles VVx-1
38 Tatjana Vjatkina GirlPowerTeika SVx-1
334 Aleksandrs Baranovskis Baranovski VVx-1
519 Kirills Bogdanovičs Turtles VVx-1
64 Artūrs Jermolovs VVx-1
63 Madara Jermolova SVx-1
62 Līga Jermolova SVx-1
283 Artūrs Jakovļevs VVx-1
407 Ernests Dimants VVx-1
494 Agita Ermika SVx-1
828 Lote Lange LiVelo / Zelta Zeme SVx-1
58 Andreta Līvena SVx-1
779 Jurijs Keišs VVx-1
323 Salvis Skaistais Riteņvasara VVx-1
178 Ieva Zariņa SVx-1
388 Voldemārs Burģis VVx-1
264 Ruslans Samuševs VVx-1
485 Viesturs Ansons Ansonu ģimene VVx-1
65 Iveta Linuža SVx-1
1537 Kristīne Matisāne Fun Catchers SV-x1
328 Anete Segliņa Segliņas SVx-1
624 Monta Elīna Ozoliņa SVx-1
625 Andris Smilškalns VVx-1
907 Evita Balode SVx-1
370 Vincenta Greta Vestmane Vestmaņu Ģimene SVx-1
272 Zanda Taupmana SVx-1
367 Kristaps Vestmanis Vestmaņu Ģimene VVx-1
369 Florence Beatrise Vestmane Vestmaņu Ģimene SVx-1
602 Laura Lapa SVx-1