Rezultāti

Sezona

Posms



Provizoriskie rezultāti.
Ja pamaniet kādu nepilnību vai kļūdu rakstiet xevents@xevents.lv.

Distance: 10km

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Temps Apļi 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.Diploms
1. 1. 959 Andrejs Dmitrijevs   V10 0:34:10 (3.4) 10 3:123:213:213:223:273:283:293:293:313:26
2. 2. 956 Alvis Danovskis Trailinity / Supervaroņi V10 0:36:09 (3.6) 10 3:313:363:303:373:363:393:443:423:403:30
3. 3. 148 Dainis Limanāns RIEKSTI V10 0:36:15 (3.6) 10 3:313:353:313:383:513:333:563:373:333:26
4. 4. 822 Valdis Bogdanovs Bogdanov’s Running World V10 0:37:39 (3.8) 10 3:323:373:473:493:513:483:543:513:523:35
5. 5. 980 Maksims Novaks Signet Bank V10 0:37:43 (3.8) 10 3:373:413:433:453:473:513:563:513:503:38
6. 1. 183 Anita Siliņa Run With Anita S10 0:38:22 (3.8) 10 3:403:403:463:513:513:533:563:543:563:50
7. 6. 569 Mārcis Saliņš SK runningcoach.lv V10 0:39:12 (3.9) 10 3:553:493:483:553:513:564:053:564:003:54
8. 7. 808 Arvis Girevics SK runningcoach.lv V10 0:39:46 (4.0) 10 3:263:353:473:544:034:044:194:174:173:59
9. 8. 816 Matīss Vecvagaris ultrataka.lv V10 0:40:03 (4.0) 10 3:593:553:583:584:084:013:594:004:033:58
10. 9. 981 Alvis Reinbergs SK Bulta V10 0:40:16 (4.0) 10 3:473:483:544:044:104:084:044:074:103:58
11. 10. 28 Agnis Mūrnieks OVI V10 0:40:16 (4.0) 10 3:423:554:004:054:084:064:064:094:053:56
12. 11. 558 Pavels Belajevs SK BULTA V10 0:40:19 (4.0) 10 3:473:493:594:004:054:034:124:084:104:01
13. 12. 975 Kalvis Mālnieks   V10 0:40:28 (4.0) 10 3:453:453:533:574:134:084:114:194:124:02
14. 2. 260 Diāna Liepiņa BULTA - Liepiņi S10 0:40:35 (4.1) 10 3:563:564:014:004:064:084:104:114:063:57
15. 13. 1596 Mārtiņš Purenkovs   V10 0:40:57 (4.1) 10 3:493:543:564:074:124:114:154:154:094:06
16. 14. 528 Mārtiņš Strušels   V10 0:41:00 (4.1) 10 3:463:383:554:024:154:204:274:244:163:54
17. 15. 562 Girts Burgmanis IM run club V10 0:41:10 (4.1) 10 4:054:004:044:074:094:124:134:134:113:51
18. 1. 904 Valdis Rozentāls   VS10 0:41:16 (4.1) 10 4:033:543:553:594:094:094:094:124:174:25
19. 16. 922 Agnis Šalučka-Šteinblūms KARamba V10 0:41:17 (4.1) 10 3:463:474:014:064:144:144:224:254:183:59
20. 2. 940 KASPARS ROKENS IM run club VS10 0:41:22 (4.1) 10 3:564:004:044:064:134:174:184:164:133:55
21. 17. 645 Raivis Mainulis   V10 0:41:29 (4.1) 10 4:473:584:114:074:084:104:074:094:003:48
22. 18. 134 Edgars Morozs   V10 0:41:30 (4.2) 10 4:043:564:044:074:074:164:134:154:194:04
23. 19. 751 Rolands Ledaks Ledaku ģimene V10 0:41:57 (4.2) 10 3:493:524:004:114:174:194:204:224:284:15
24. 20. 293 Rūdolfs Leimanis Riga Trail Runners V10 0:42:10 (4.2) 10 4:054:024:074:064:084:144:304:274:234:04
25. 3. 109 Jānis Actiņš Dzegužkalna alpīnisti VS10 0:42:15 (4.2) 10 4:064:014:024:104:144:194:224:224:254:09
26. 21. 755 Mārtiņš Kalniņš Run With Anita V10 0:42:15 (4.2) 10 4:194:044:154:144:154:224:224:184:103:53
27. 22. 954 Lauris Bitenieks Powerslide-Laimīte V10 0:42:27 (4.2) 10 3:564:014:094:174:184:224:234:274:274:01
28. 3. 656 Krista Ozoliņa Bogdanov’s Running World S10 0:42:30 (4.2) 10 4:134:094:194:074:134:184:204:164:174:13
29. 23. 14 Česlavs Kižlo SK BULTA V10 0:42:58 (4.3) 10 3:543:594:084:214:294:244:314:334:264:08
30. 24. 51 Rihards Briģis Durbes ērgļi V10 0:42:59 (4.3) 10 3:453:564:064:124:124:244:314:354:524:22
31. 25. 45 Edgars Griga   V10 0:43:08 (4.3) 10 3:343:544:074:184:294:334:414:154:304:42
32. 26. 295 Roberts Krūmiņš   V10 0:43:13 (4.3) 10 4:024:034:064:144:214:294:364:394:314:08
33. 27. 101 Sergejs Veselovs Running family V10 0:43:19 (4.3) 10 3:584:064:164:224:284:234:344:254:294:13
34. 28. 614 Kaspars Vaivods Salaspils Sharks in Rīga parks V10 0:43:29 (4.3) 10 4:074:014:314:224:224:294:264:314:254:10
35. 29. 784 Jānis Leimanis Run With Anita V10 0:43:30 (4.3) 10 3:524:044:154:244:284:304:314:334:434:05
36. 4. 387 Brets Pirtnieks   VS10 0:43:35 (4.4) 10 4:094:064:184:214:244:284:284:274:264:20
37. 30. 821 Kārlis Kriķis   V10 0:44:45 (4.5) 10 5:034:034:144:214:184:324:254:594:254:19
38. 31. 405 Matīss Kučinsks   V10 0:44:47 (4.5) 10 4:394:194:334:354:444:304:304:324:263:56
39. 32. 677 Didzis Zuters Ceplīšu bizotāji V10 0:44:51 (4.5) 10 3:594:104:294:304:384:394:484:494:434:04
40. 33. 544 Žanis Lulle   V10 0:45:26 (4.5) 10 4:324:274:324:404:384:394:354:374:314:11
41. 4. 630 Rita Anopa   S10 0:45:28 (4.5) 10 4:294:224:314:294:404:344:404:364:334:29
42. 34. 325 Edgars Rancāns DIVI PLUS DIVI V10 0:45:45 (4.6) 10 4:214:194:254:304:374:414:414:444:424:40
43. 5. 49 Brian Kristensen   VS10 0:45:58 (4.6) 10 4:124:174:274:374:434:554:434:404:464:34
44. 35. 669 Jānis Zalaks ASK Patria V10 0:45:59 (4.6) 10 4:084:214:294:364:394:484:424:474:544:31
45. 36. 690 Nauris Striks Eleja V10 0:46:30 (4.7) 10 4:334:324:394:314:384:454:544:464:424:25
46. 1. 30 Sandra Platā   SS10 0:46:38 (4.7) 10 4:434:324:454:484:414:344:374:454:414:27
47. 2. 78 Zane Gruberte   SS10 0:46:40 (4.7) 10 4:564:344:414:384:424:344:394:414:364:35
48. 37. 275 Kristaps Sūna   V10 0:46:50 (4.7) 10 5:234:214:254:284:334:424:424:504:444:38
49. 5. 969 LAUMA IZĀKA   S10 0:46:51 (4.7) 10 4:324:184:344:404:364:534:404:504:534:52
50. 38. 300 Ivars Jankovskis Reliģija V10 0:47:02 (4.7) 10 6:124:244:234:194:344:294:444:444:424:27
51. 39. 649 Andrejs Bičkovs   V10 0:47:09 (4.7) 10 4:394:364:454:474:544:585:024:254:184:42
52. 6. 834 Līva Puriņa Ceplīšu bizotāji S10 0:47:40 (4.8) 10 4:334:374:434:424:444:474:335:004:584:58
53. 40. 7 Roberts Seržans   V10 0:47:53 (4.8) 10 4:094:084:184:364:544:445:195:125:215:10
54. 41. 586 Reinis Graviņš Get momey V10 0:48:04 (4.8) 10 4:214:304:384:424:484:585:025:065:034:55
55. 42. 885 Sergejs Kravčenko   V10 0:48:08 (4.8) 10 4:354:314:434:454:524:554:574:534:564:55
56. 43. 764 Mikus Saulītis Saulīšu zibšņi žiglie V10 0:48:20 (4.8) 10 4:434:284:414:454:564:575:005:094:574:39
57. 7. 137 Inga Dzene SCHWENK Latvija S10 0:48:22 (4.8) 10 4:394:364:434:484:524:525:064:584:584:44
58. 44. 1502 Aigars Runčis Run With Anita V10 0:48:25 (4.8) 10 4:314:214:414:444:504:575:095:115:134:44
59. 8. 108 Elīza Actiņa Dzegužkalna alpīnisti S10 0:48:30 (4.8) 10 4:534:354:484:524:594:564:504:544:524:46
60. 45. 648 Modris Ābelīts   V10 0:48:33 (4.9) 10 4:394:344:454:484:544:585:015:055:084:37
61. 9. 495 Madara Fūrmane   S10 0:48:44 (4.9) 10 4:044:194:344:505:045:085:165:125:105:01
62. 46. 1601 Antons Prikulis Žolneroviča SK V10 0:48:48 (4.9) 10 6:044:354:474:494:494:434:394:444:444:49
63. 10. 397 Sabīne Bērziņa   S10 0:49:01 (4.9) 10 4:404:454:584:554:594:565:035:074:514:43
64. 47. 983 Lauris Rodionovs   V10 0:49:20 (4.9) 10 4:094:124:254:595:095:125:115:305:015:28
65. 48. 222 Rolands Gailītis   V10 0:49:23 (4.9) 10 5:164:304:474:525:035:015:065:005:004:44
66. 11. 160 Elīna Lūse Lūšu ģimene S10 0:49:29 (4.9) 10 5:014:474:544:555:014:564:585:024:594:52
67. 49. 894 Aleksandrs Matvejevs Book club V10 0:49:35 (5.0) 10 5:184:224:374:494:575:024:565:055:075:18
68. 50. 960 Gintars Dzirvinskis   V10 0:49:57 (5.0) 10 5:254:444:394:454:425:025:035:195:155:00
69. 51. 961 Zemgus Eglītis   V10 0:49:57 (5.0) 10 4:514:355:005:075:215:145:105:174:594:18
70. 52. 610 Vladislavs Punculs SK BULTA V10 0:50:06 (5.0) 10 4:024:194:484:404:466:295:165:145:304:59
71. 53. 902 Kaspars Sniegs   V10 0:50:07 (5.0) 10 4:434:394:524:575:035:115:125:135:174:55
72. 54. 299 Deniss Fjodorovs   V10 0:50:16 (5.0) 10 5:054:394:515:045:015:025:075:095:055:08
73. 12. 100 Jekaterina ČERNOBROVAJA KARamba S10 0:50:18 (5.0) 10 4:344:434:585:045:055:065:135:125:125:06
74. 55. 2 Romans Žuks   V10 0:50:22 (5.0) 10 4:154:204:515:045:335:175:155:205:165:05
75. 56. 780 Kārlis Viļums   V10 0:50:30 (5.0) 10 6:044:244:364:494:535:005:025:235:165:00
76. 57. 930 Juris Ozoliņš   V10 0:50:36 (5.1) 10 5:074:304:505:025:095:035:125:095:135:16
77. 58. 724 Valerijs Kusnirs Unbreakable Unit V10 0:50:39 (5.1) 10 6:024:284:404:424:504:565:005:155:225:21
78. 13. 286 Ilze Limanane Vāveres S10 0:50:44 (5.1) 10 4:574:484:555:035:085:165:185:175:064:52
79. 59. 102 Mārtiņš Dambis   V10 0:50:50 (5.1) 10 6:466:184:424:314:354:424:445:014:534:34
80. 60. 786 Jānis Kacēns   V10 0:50:56 (5.1) 10 4:444:084:474:565:125:275:295:335:305:09
81. 61. 386 Māris Romanovskis   V10 0:51:14 (5.1) 10 5:134:224:454:565:085:125:245:335:374:59
82. 62. 714 Kaspars Indrēvics Auļi V10 0:51:34 (5.2) 10 4:164:274:384:465:025:345:535:285:385:47
83. 63. 270 Mareks Tumašs Spararats V10 0:51:35 (5.2) 10 5:394:544:545:005:075:105:155:185:174:56
84. 64. 400 Aivars Šķudītis ultrataka.lv V10 0:51:37 (5.2) 10 4:584:374:504:575:025:185:265:395:275:17
85. 6. 850 Igors Kozlovs   VS10 0:51:48 (5.2) 10 4:364:525:035:205:215:275:145:185:354:57
86. 7. 817 Kārlis Ielejs Āgenskalna zaķi VS10 0:52:25 (5.2) 10 5:274:414:555:085:125:125:215:275:295:29
87. 8. 238 Rafael Sharafutdinov Book club VS10 0:52:29 (5.2) 10 5:514:404:465:045:085:145:315:185:375:15
88. 65. 267 Glebs Voskresenskis - V10 0:52:34 (5.3) 10 5:204:474:555:035:115:125:205:335:345:35
89. 66. 900 Toms Grēviņš   V10 0:52:40 (5.3) 10 7:015:085:015:105:085:124:584:595:025:01
90. 67. 115 Jānis Pētersons BRĪVDIENU ATLĒTI V10 0:52:48 (5.3) 10 5:535:005:125:205:215:215:135:085:194:57
91. 68. 982 Renārs Reiniks   V10 0:52:48 (5.3) 10 5:594:534:575:075:135:145:155:155:205:31
92. 69. 918 Jānis Līcis   V10 0:52:59 (5.3) 10 6:274:494:555:055:145:075:215:215:215:14
93. 70. 717 Jānis Balodis   V10 0:53:02 (5.3) 10 5:214:384:454:474:555:095:225:174:527:53
94. 71. 718 Kārlis Rozenbergs Unbreakable Unit V10 0:53:33 (5.4) 10 6:044:515:155:205:305:405:315:165:074:54
95. 9. 1597 Artis Zariņš Roja Marathon Festival VS10 0:53:49 (5.4) 10 4:494:565:045:095:175:255:335:465:555:51
96. 72. 122 pāvels janovičs   V10 0:53:49 (5.4) 10 4:494:585:225:345:305:375:365:305:435:05
97. 73. 505 Aleksis Riguns Ampēriņš V10 0:53:52 (5.4) 10 4:374:384:595:135:265:325:475:546:005:42
98. 14. 180 Alise Kalniņa   S10 0:53:53 (5.4) 10 4:524:445:085:115:416:075:286:035:305:04
99. 74. 557 Ivans Mucenieks   V10 0:53:59 (5.4) 10 5:324:565:105:205:215:256:225:175:275:03
100. 75. 704 Edgars Pētersons Run With Anita V10 0:54:02 (5.4) 10 5:314:424:575:075:295:255:465:525:465:21
101. 76. 534 Jurģis Sudārs AERODIUM V10 0:54:04 (5.4) 10 5:155:205:165:185:265:375:365:225:255:25
102. 77. 537 Armands Bisenieks AERODIUM V10 0:54:04 (5.4) 10 5:364:595:155:185:265:365:375:335:305:10
103. 78. 974 Roberts Kuzmins   V10 0:54:10 (5.4) 10 5:125:025:075:175:225:385:375:445:445:22
104. 79. 655 Aleksejs Babenko   V10 0:54:32 (5.5) 10 6:595:154:574:565:095:195:165:305:345:32
105. 80. 107 Edgars Eižvertiņš   V10 0:54:37 (5.5) 10 6:565:245:135:145:165:185:215:255:145:12
106. 81. 966 Valdis Grava trakajiem pieder pasaule V10 0:54:38 (5.5) 10 6:045:295:275:275:265:165:195:185:305:17
107. 82. 332 Gundars Alksnis   V10 0:54:49 (5.5) 10 6:585:295:235:185:245:195:205:105:165:07
108. 83. 204 Kārlis Cinis Cinīši V10 0:54:50 (5.5) 10 6:484:585:035:145:275:305:315:335:325:10
109. 84. 836 Kaspars Mucenieks   V10 0:54:56 (5.5) 10 5:294:254:454:595:256:046:115:526:015:40
110. 15. 132 Elīza Marija Gailīte Cukurgailītes S10 0:55:00 (5.5) 10 5:155:065:265:285:195:345:275:266:015:51
111. 85. 970 DZINTARS IZĀKS   V10 0:55:16 (5.5) 10 5:064:485:135:215:305:355:446:025:575:55
112. 86. 274 Armands Jasevs   V10 0:55:17 (5.5) 10 6:065:135:165:235:305:325:325:365:355:30
113. 87. 437 Girts Fridrihsons   V10 0:55:23 (5.5) 10 7:275:315:195:084:585:195:105:205:505:15
114. 16. 806 Erika Olberkyte   S10 0:55:49 (5.6) 10 5:595:055:145:205:346:035:365:545:445:17
115. 17. 512 Diāna Spiridovska Salaspils Sharks in Rīga parks S10 0:55:50 (5.6) 10 5:345:205:265:315:455:365:405:395:495:26
116. 88. 460 Pāvels Koņins   V10 0:55:54 (5.6) 10 7:415:334:595:125:175:185:165:275:285:37
117. 89. 465 Arvis Budrevičs KARamba V10 0:55:59 (5.6) 10 6:215:205:265:275:325:345:355:375:395:23
118. 90. 683 Pēteris Skudra   V10 0:56:03 (5.6) 10 4:574:375:095:296:055:375:516:356:055:34
119. 91. 673 Valdis Zuters Ceplīšu bizotāji V10 0:56:04 (5.6) 10 6:144:565:085:145:435:405:596:036:044:58
120. 92. 316 Evgeniy Kuznetsov Ātri kaķi V10 0:56:24 (5.6) 10 8:115:025:005:265:475:395:385:275:124:58
121. 18. 131 Anna Monika Gailīte Cukurgailītes S10 0:56:25 (5.6) 10 5:155:075:265:425:415:535:525:445:575:42
122. 93. 166 Raitis Austrums KARamba V10 0:56:25 (5.6) 10 5:354:555:175:275:435:485:586:036:095:26
123. 19. 192 Marina Krastiņa Maratona klubs S10 0:56:46 (5.7) 10 6:055:105:165:225:335:355:475:475:546:14
124. 94. 988 Dāvis Vecumnieks Fun Catchers V10 0:56:52 (5.7) 10 7:225:335:305:335:265:295:355:305:305:19
125. 95. 979 Jānis Neimanis   V10 0:56:56 (5.7) 10 7:065:235:215:295:375:365:375:445:375:20
126. 20. 139 Kristīne Gailuma   S10 0:56:59 (5.7) 10 5:145:095:195:355:505:525:546:016:035:58
127. 96. 958 Gatis Dekšenieks   V10 0:57:01 (5.7) 10 5:374:415:005:215:305:295:486:206:346:38
128. 21. 543 Laima Melkina   S10 0:57:09 (5.7) 10 6:195:225:225:265:425:515:475:515:545:31
129. 22. 396 Linda Jūdre   S10 0:57:25 (5.7) 10 5:265:215:445:445:575:596:025:535:425:31
130. 97. 29 Ulvis Pāvuls   V10 0:57:33 (5.8) 10 6:345:415:345:425:385:415:425:445:405:32
131. 98. 978 Dāvids Meliņš Momento games V10 0:57:41 (5.8) 10 6:135:145:215:235:456:155:596:125:315:42
132. 99. 840 Vjačeslavs Kuzņecovs   V10 0:57:57 (5.8) 10 6:195:275:275:455:375:496:035:555:555:35
133. 23. 953 Arina Bertulsone   S10 0:57:59 (5.8) 10 6:195:265:285:455:375:506:025:555:555:37
134. 24. 135 Inese Rudzīte   S10 0:58:04 (5.8) 10 6:425:175:395:415:345:465:565:585:505:36
135. 25. 713 Simona Granta   S10 0:58:05 (5.8) 10 5:275:285:385:385:405:596:056:096:025:56
136. 10. 851 valerijs hruscovs   VS10 0:58:10 (5.8) 10 5:475:305:385:525:565:525:565:565:575:41
137. 100. 985 Andrejs Soboļevs Unicorns V10 0:58:11 (5.8) 10 7:155:185:125:535:465:415:435:536:125:13
138. 101. 560 Rihards Melnis   V10 0:58:12 (5.8) 10 5:084:545:185:456:046:066:056:026:176:28
139. 3. 1593 Santa Puriņa   SS10 0:58:16 (5.8) 10 5:475:195:325:425:505:595:576:126:075:46
140. 4. 184 Aiga Paegle   SS10 0:58:31 (5.9) 10 5:215:335:365:435:575:595:545:596:196:05
141. 102. 48 Andris Pavlovs 48 V10 0:58:34 (5.9) 10 6:125:055:175:255:335:476:066:176:306:17
142. 11. 638 Aleksejs Kudrjašovs   VS10 0:58:37 (5.9) 10 6:095:265:345:435:485:506:006:116:095:43
143. 103. 653 Jānis Jankavs   V10 0:58:57 (5.9) 10 6:025:095:275:385:566:056:036:176:175:57
144. 5. 288 Ineta Saulīte   SS10 0:59:00 (5.9) 10 5:295:205:275:435:566:066:086:166:186:13
145. 26. 986 Antra Spundiņa ultrataka.lv S10 0:59:17 (5.9) 10 5:555:485:455:505:515:535:586:066:056:02
146. 27. 548 Lauma Aleksejeva   S10 0:59:22 (5.9) 10 7:065:225:265:365:395:445:506:096:166:11
147. 104. 229 Klāvs Kaminskis   V10 0:59:35 (6.0) 10 6:335:535:505:485:465:495:536:075:565:56
148. 105. 67 Kristaps Vītols Susuriņi V10 0:59:44 (6.0) 10 7:136:126:256:566:335:155:225:235:224:59
149. 28. 358 Alda Rusina   S10 0:59:49 (6.0) 10 7:255:535:575:455:505:515:435:475:555:39
150. 29. 837 Liene Larnovska   S10 0:59:56 (6.0) 10 5:385:405:405:466:015:596:326:096:126:15
151. 106. 540 Jānis Landsmanis AERODIUM V10 1:00:05 (6.0) 10 5:515:245:375:406:076:006:376:296:175:59
152. 6. 363 Daiga Vilkaste ASK Patria SS10 1:00:12 (6.0) 10 6:185:505:476:035:515:596:036:026:106:03
153. 107. 987 Marks Šišlovs   V10 1:00:31 (6.1) 10 6:154:575:546:196:226:276:386:125:465:37
154. 108. 269 Ģirts Dejus   V10 1:01:02 (6.1) 10 6:425:375:425:456:026:106:236:336:155:48
155. 30. 587 Linda Lutere Ampēriņš S10 1:01:33 (6.2) 10 6:585:575:586:076:056:046:096:146:065:51
156. 109. 228 Reinis Jerķis   V10 1:01:55 (6.2) 10 6:405:555:545:566:075:576:096:276:366:10
157. 31. 950 Anta Ancveriņa   S10 1:02:00 (6.2) 10 6:165:305:425:535:596:095:557:067:256:01
158. 32. 607 Jautrīte Pluša   S10 1:02:05 (6.2) 10 5:065:075:265:355:395:4111:395:586:005:50
159. 110. 708 Māris Dembovskis   V10 1:02:05 (6.2) 10 6:415:495:555:596:136:256:276:276:185:48
160. 33. 296 Anita Gavare Maratonaklubs S10 1:02:15 (6.2) 10 5:495:545:596:066:186:176:156:296:306:34
161. 34. 170 Aija Dudeniča   S10 1:03:02 (6.3) 10 7:295:275:385:586:286:236:296:156:196:32
162. 111. 968 Mareks Ispavskis Fun Catchers V10 1:03:25 (6.3) 10 7:225:345:305:335:306:186:256:527:556:22
163. 35. 600 Melita Rusule   S10 1:03:26 (6.3) 10 6:455:285:305:486:236:526:417:206:385:57
164. 112. 278 Kaspars Bulindžs   V10 1:03:39 (6.4) 10 6:325:385:486:006:246:276:367:026:596:08
165. 36. 971 Sofija Jākobsone   S10 1:04:29 (6.4) 10 7:476:156:156:206:276:236:306:346:195:34
166. 37. 144 Dominika Adriāna Ozoliņa - S10 1:04:37 (6.5) 10 5:565:316:476:205:547:075:448:196:316:24
167. 38. 143 Evita Baumane   S10 1:04:43 (6.5) 10 7:076:036:146:166:186:426:346:326:286:23
168. 12. 838 Aleksandrs Azarevics   VS10 1:05:13 (6.5) 10 7:555:277:325:107:345:177:505:217:445:17
169. 113. 973 Ilja Kožukovskis Fun Catchers V10 1:06:18 (6.6) 10 7:276:266:136:286:346:427:016:456:415:56
170. 39. 972 Asya Kožukovska Fun Catchers S10 1:06:18 (6.6) 10 7:276:256:136:296:356:427:006:576:216:05
171. 114. 59 Oļegs Nikolajevs   V10 1:06:19 (6.6) 10 7:276:246:156:276:346:437:016:566:315:57
172. 40. 36 Ilze Slaide Klinšu ērgļi S10 1:06:30 (6.7) 10 7:036:166:226:326:416:446:506:596:516:06
173. 115. 897 Kristaps Ķimenieks   V10 1:07:30 (6.8) 10 7:346:056:046:096:427:147:167:347:035:44
174. 41. 215 Inese Dadeika   S10 1:07:34 (6.8) 10 6:275:566:156:266:526:487:017:067:247:16
175. 7. 667 Zaiga Zvirbule   SS10 1:07:51 (6.8) 10 7:196:256:346:336:406:466:517:017:076:32
176. 116. 965 Artūrs Krišjānis Goba   V10 1:08:21 (6.8) 10 6:525:406:066:366:537:067:207:277:356:42
177. 42. 629 Justīne Atiķe   S10 1:08:47 (6.9) 10 6:547:016:556:556:436:576:547:026:516:30
178. 117. 761 DAINIS KRONBERGS   V10 1:09:01 (6.9) 10 7:456:066:126:227:047:107:136:527:226:51
179. 43. 458 Aiva Rabāce   S10 1:09:07 (6.9) 10 7:045:535:506:196:406:527:147:337:487:48
180. 44. 905 Katrīna Malacanova   S10 1:09:39 (7.0) 10 7:276:026:207:077:467:297:128:017:075:02
181. 45. 842 Keita Orlovska   S10 1:10:46 (7.1) 10 7:276:026:207:067:477:297:118:027:066:11
182. 46. 895 Inna Matvejeva Book club S10 1:13:44 (7.4) 10 7:596:426:507:137:097:297:327:367:177:54
183. 47. 595 Elīza Daine   S10 1:15:48 (7.6) 10 7:506:416:506:5613:366:476:456:566:546:28
184. 48. 468 Līga Kūla   S10 1:15:50 (7.6) 10 8:066:527:017:087:377:487:437:538:037:33
185. 49. 469 Sigita Lapiņa   S10 1:15:50 (7.6) 10 8:056:547:017:097:387:507:417:538:037:32
186. 50. 976 Rada Matjušina   S10 1:16:38 (7.7) 10 8:476:347:007:227:397:497:567:548:067:26
187. 8. 800 Līga Kurpniece   SS10 1:17:49 (7.8) 10 7:547:007:177:357:517:588:218:068:057:38
188. 118. 799 Daniels Kurpnieks   V10 1:17:49 (7.8) 10 7:546:597:187:357:507:598:218:068:067:37
189. 51. 302 Anna Maklakova   S10 1:23:06 (8.3) 10 9:167:588:018:258:088:138:238:108:128:15
190. 119. 611 Dāvis Ērmanis   V10 0:53:30 (5.9) 9 6:004:425:085:265:476:096:197:196:36
191. 120. 104 Helmūts Vucāns   V10 0:53:35 (6.0) 9 5:164:475:135:245:176:007:317:027:02
192. 52. 964 Olga Fjodorova   S10 1:00:52 (6.8) 9 6:316:006:307:026:556:577:177:016:34
193. 121. 952 Milans Banada Fun Catchers V10 1:09:08 (7.7) 9 7:116:176:597:568:028:178:258:037:53
194. 53. 957 Sydney Raines Davis Reformāti S10 0:45:27 (6.5) 7 5:364:555:135:305:346:3611:59
195. 54. 730 Evita Gredzena   S10 0:51:05 (7.3) 7 5:585:505:535:597:166:4213:25
196. 122. 542 Aleksandrs Grava trakajiem pieder pasaule V10 0:51:06 (7.3) 7 4:444:344:474:555:155:1921:28
197. 123. 273 Artūrs Kalniņš   V10 0:33:37 (5.6) 6 6:065:025:145:415:445:47
198. 55. 145 Nata Oševerova   S10 0:40:31 (6.8) 6 7:576:286:336:296:316:31
199. 124. 731 Hugo Gredzens   V10 0:44:54 (7.5) 6 5:575:295:337:499:5610:07
200. 125. 32 Mārtiņš Dzendžs   V10 0:23:29 (4.7) 5 5:114:264:474:344:29
201. 126. 392 Sergejs Kovaļonoks   V10 0:29:05 (5.8) 5 6:095:335:405:575:44
202. 56. 347 Elīza Otmane   S10 0:33:38 (6.7) 5 6:116:056:367:257:20
203. 127. 379 Kristaps Broks RIEKSTI V10 0:15:57 (4.0) 4 3:403:383:474:51
204. 13. 637 Sergejs Strogonovs IM run club VS10 0:24:27 (6.1) 4 10:014:484:494:47
205. 128. 783 Jānis Viļumsons   V10 0:31:43 (7.9) 4 7:385:0411:237:37
206. 57. 230 Sofija Margarita Bliznakova   S10 0:33:45 (8.4) 4 8:307:388:349:02
207. 58. 887 Alena Serada   S10 0:20:11 (10.1) 2 13:566:14
208. 59. 601 Zane Zariņa   S10 0:25:06 (12.6) 2 12:1112:54

Distance: 5km

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Temps Apļi 1.2.3.4.5.Diploms
1. 1. 699 Andrejs Bānis Otters VP5 0:16:28 (3.3) 5 3:123:223:213:213:11
2. 2. 998 Kristaps Brics SK BULTA VP5 0:16:37 (3.3) 5 3:133:213:213:223:19
3. 3. 705 Girts Viļumovs Matisons Runner's Club VP5 0:16:39 (3.3) 5 3:133:213:223:263:14
4. 4. 509 Rihards Zeilis IM run club VP5 0:16:58 (3.4) 5 3:163:223:263:283:24
5. 5. 896 Dmitrijs Vecgailis SK BULTA VP5 0:17:03 (3.4) 5 3:193:263:243:253:28
6. 6. 263 Artūrs Silgals IM run club VP5 0:17:31 (3.5) 5 3:183:253:373:363:33
7. 7. 650 Mārtiņš Drāke ASK Patria VP5 0:18:07 (3.6) 5 3:233:363:383:443:46
8. 8. 188 Mārtiņš Babkins SK BULTA VP5 0:18:14 (3.6) 5 3:183:253:234:163:50
9. 9. 712 Voldemārs Lejnieks Riga Trail Runners VP5 0:18:19 (3.7) 5 3:343:303:393:503:45
10. 1. 566 Daniils Vakuļičs SHARKY VJ5 0:18:19 (3.7) 5 3:273:363:483:533:33
11. 10. 322 Andris Rozentālbergs   VP5 0:18:20 (3.7) 5 3:353:363:443:473:36
12. 2. 177 Ringolds Gagainis SS Arkādija VJ5 0:18:27 (3.7) 5 3:313:393:503:453:40
13. 11. 722 Edijs Endols SK Bulta VP5 0:18:41 (3.7) 5 3:283:413:513:533:46
14. 12. 679 Raivis Berkolds   VP5 0:18:43 (3.7) 5 3:193:423:514:043:44
15. 13. 481 Raitis Grablovskis   VP5 0:18:55 (3.8) 5 3:393:423:503:533:49
16. 3. 651 Vladislavs Stepanovs Stepaškas VJ5 0:19:06 (3.8) 5 3:493:493:503:493:49
17. 14. 488 Deniss Bočkovs Salaspils Sharks in Rīga parks VP5 0:19:17 (3.9) 5 3:433:453:584:003:49
18. 4. 810 Timurs Kukes Triatlona Akadēmija VJ5 0:19:18 (3.9) 5 3:313:373:504:124:05
19. 1. 585 Uldis Siecenieks Salaspils Sharks in Rīga parks VS5 0:19:30 (3.9) 5 3:553:483:553:593:51
20. 2. 186 Harijs Zuļģis LB sporta klubs VS5 0:19:30 (3.9) 5 3:483:543:593:573:51
21. 15. 321 Kārlis Stonka SK BULTA VP5 0:19:42 (3.9) 5 3:493:554:014:033:53
22. 16. 1457 Aleksandr Judkin Salaspils Sharks in Rīga parks VP5 0:19:42 (3.9) 5 3:463:454:044:014:05
23. 1. 935 Diāna Stolniece Salaspils Sharks in Rīga parks SP5 0:19:43 (3.9) 5 3:553:503:574:023:58
24. 3. 308 Aigars Ansbergs   VS5 0:20:02 (4.0) 5 3:543:503:594:124:04
25. 2. 304 KRISTĪNE VĀVERE   SP5 0:20:05 (4.0) 5 3:484:004:024:084:05
26. 17. 80 Maksims Suhihs Run For Food VP5 0:20:06 (4.0) 5 4:023:554:034:044:00
27. 18. 1445 Aivars Dobris ASK Patria VP5 0:20:12 (4.0) 5 3:493:574:024:084:15
28. 4. 689 Ģirts Sarkans   VS5 0:20:26 (4.1) 5 3:524:024:134:154:02
29. 3. 861 Gita Gedrovica   SP5 0:20:38 (4.1) 5 3:444:024:134:194:17
30. 19. 694 Rūdolfs Beļaunieks Get momey VP5 0:20:43 (4.1) 5 4:114:064:084:154:01
31. 20. 938 Raimonds Grants RG VP5 0:20:46 (4.2) 5 4:093:594:214:114:04
32. 21. 928 Mārtiņš Pērkons IM run club VP5 0:20:58 (4.2) 5 4:104:034:224:174:03
33. 22. 13 Viktors Fedjakins   VP5 0:20:59 (4.2) 5 4:063:574:134:204:20
34. 23. 701 Jurģis Kļavpurs Run With Anita VP5 0:21:03 (4.2) 5 4:194:044:144:144:10
35. 24. 496 Armands Tanasjevs   VP5 0:21:08 (4.2) 5 3:554:114:294:264:05
36. 25. 1506 Viktors Smeiļa   VP5 0:21:10 (4.2) 5 5:223:463:564:073:58
37. 4. 570 Laine Endole SK BULTA SP5 0:21:12 (4.2) 5 4:074:054:224:254:11
38. 5. 561 Liene Pētersone-Burgmane IM run club SP5 0:21:24 (4.3) 5 4:024:104:284:244:18
39. 26. 9 Pāvels Gaimovicš SK BULTA VP5 0:21:24 (4.3) 5 4:134:134:204:244:12
40. 27. 415 Edijs Tropiņš SK BULTA VP5 0:21:26 (4.3) 5 4:004:064:294:304:19
41. 28. 925 Egils Lūsis IM run club VP5 0:21:28 (4.3) 5 4:234:174:254:184:02
42. 29. 96 Denis Stolobkovs VSK Noskrien VP5 0:21:36 (4.3) 5 4:004:144:254:314:24
43. 5. 1470 Gustavs Lipskis   VJ5 0:21:39 (4.3) 5 4:064:174:274:274:20
44. 1. 567 Anastasija Vakuļiča SHARKY SJ5 0:21:40 (4.3) 5 3:524:184:304:304:28
45. 30. 412 Ivo Zemturis Rabarberu savī VP5 0:21:40 (4.3) 5 4:214:174:224:244:14
46. 6. 524 Valentīna Romanova Riga Trail Runners SP5 0:21:40 (4.3) 5 4:134:174:234:264:19
47. 31. 1599 Andrejs Stupins-Jēgers   VP5 0:21:41 (4.3) 5 4:304:164:254:264:02
48. 6. 1443 Maijs Dmitrijevs   VJ5 0:21:48 (4.4) 5 4:404:234:314:193:53
49. 32. 493 Gundars Smans IM run club VP5 0:21:57 (4.4) 5 4:334:164:264:214:19
50. 33. 287 Miks Tomsons   VP5 0:21:57 (4.4) 5 4:014:104:404:434:21
51. 7. 654 Emīls Timaks   VJ5 0:21:59 (4.4) 5 3:494:034:314:464:48
52. 34. 1447 Jānis Dubovičs   VP5 0:22:00 (4.4) 5 4:264:034:284:344:27
53. 8. 1444 Ivans Dmitrijevs   VJ5 0:22:04 (4.4) 5 4:404:234:314:184:09
54. 35. 603 Jānis Ābols Maratona klubs VP5 0:22:07 (4.4) 5 3:414:084:234:485:06
55. 1. 25 Ināra Lūse   SS5 0:22:08 (4.4) 5 4:424:184:214:234:21
56. 9. 812 Marats Budjko Triatlona Akadēmija VJ5 0:22:09 (4.4) 5 4:064:224:364:454:17
57. 36. 147 Ilmārs Pokšāns Pērnavas skrējēju entuziastu klubs VP5 0:22:09 (4.4) 5 4:404:144:294:314:13
58. 5. 1493 Lauris Reinbergs SK BULTA VS5 0:22:11 (4.4) 5 4:254:194:274:294:29
59. 37. 1522 Viktors Volkovs Get momey VP5 0:22:13 (4.4) 5 4:154:174:284:374:34
60. 38. 449 Kaspars Vārans   VP5 0:22:13 (4.4) 5 4:184:154:334:374:28
61. 39. 127 Uģis Jaunskungs Run With Anita VP5 0:22:17 (4.5) 5 4:214:244:284:364:25
62. 7. 349 Daina Stonka Ākomanda SP5 0:22:29 (4.5) 5 4:254:244:314:374:31
63. 40. 345 Gustavs Bērziņš   VP5 0:22:30 (4.5) 5 4:344:084:254:354:47
64. 41. 1507 Rūdolfs Soloha   VP5 0:22:32 (4.5) 5 5:014:024:224:444:21
65. 42. 245 Rihards Amirovs   VP5 0:22:37 (4.5) 5 5:094:114:214:314:24
66. 43. 6 Jānis Vanags   VP5 0:22:45 (4.5) 5 5:214:204:244:234:15
67. 10. 514 Alens Ermanis-Marčenko SS Arkādija VJ5 0:22:57 (4.6) 5 4:114:234:514:454:45
68. 44. 17 Edvīns Elksnītis   VP5 0:22:58 (4.6) 5 4:184:254:314:494:53
69. 11. 849 Francis Kozlovs   VJ5 0:22:59 (4.6) 5 4:344:354:364:404:33
70. 6. 91 Didzis Kalniņš Maratona klubs VS5 0:22:59 (4.6) 5 4:294:274:424:454:35
71. 45. 1504 Nikolajs Semjonovs Run With Anita VP5 0:23:00 (4.6) 5 5:184:084:284:454:19
72. 8. 117 Nikola Zemīte BRĪVDIENU ATLĒTI SP5 0:23:07 (4.6) 5 4:404:224:484:414:34
73. 46. 258 Mārtiņš Zemturis Rabarberu savī VP5 0:23:09 (4.6) 5 4:534:374:404:394:18
74. 9. 999 Ieva Butlere IM run club SP5 0:23:26 (4.7) 5 4:294:254:574:564:36
75. 10. 715 Līga Rusiņa Riga Trail Runners SP5 0:23:27 (4.7) 5 4:284:264:435:034:44
76. 12. 1469 Karlis Lejstrauts BJC Laimīte VJ5 0:23:27 (4.7) 5 4:294:344:514:494:42
77. 47. 1476 Emīls Matisons RG VP5 0:23:32 (4.7) 5 4:214:254:454:565:03
78. 7. 411 Ronalds Liepiņš   VS5 0:23:36 (4.7) 5 4:464:384:504:384:42
79. 2. 303 MELĀNIJA VĀVERE   SJ5 0:23:39 (4.7) 5 3:594:394:505:015:07
80. 48. 1595 Kalvis Krīgers SK Bulta VP5 0:23:44 (4.7) 5 4:224:174:495:075:07
81. 8. 1468 Jānis Lejstrauts BJC Laimīte VS5 0:23:45 (4.8) 5 4:444:505:154:354:20
82. 11. 926 Klinta Dambrāne IM run club SP5 0:23:57 (4.8) 5 4:294:505:035:054:28
83. 12. 452 Marita Veinberga Veinberga Run With Anita SP5 0:24:00 (4.8) 5 4:474:354:524:574:46
84. 49. 1448 Dmitrii Fomin Fiksi-ki VP5 0:24:00 (4.8) 5 4:304:364:534:595:00
85. 50. 510 Pēteris Pētersons RIX Rīgas lidosta VP5 0:24:08 (4.8) 5 4:194:325:015:135:01
86. 51. 151 Kristaps Holštroms VSK Noskrien VP5 0:24:09 (4.8) 5 5:164:424:424:444:42
87. 52. 284 Artūrs Krusts   VP5 0:24:11 (4.8) 5 5:244:414:414:484:36
88. 13. 1458 Zane Kapteine IM run club SP5 0:24:12 (4.8) 5 5:254:314:464:504:38
89. 53. 289 Sandis Sauka Run With Anita VP5 0:24:16 (4.9) 5 4:224:375:035:204:53
90. 54. 476 Jurijs Kondratenko Kondratenkos VP5 0:24:18 (4.9) 5 5:504:364:404:384:32
91. 9. 1491 Konstantin Praksin   VS5 0:24:19 (4.9) 5 5:434:334:444:364:40
92. 55. 445 Aleksejs Jerigins   VP5 0:24:19 (4.9) 5 6:074:224:294:424:36
93. 14. 76 Dagnija Turlaja   SP5 0:24:31 (4.9) 5 4:274:435:015:105:08
94. 15. 331 Santa Bigāte   SP5 0:24:31 (4.9) 5 4:504:404:555:074:58
95. 16. 1 Anete Dārta Rožkalne   SP5 0:24:32 (4.9) 5 4:514:414:565:025:00
96. 13. 97 Ņikita Carenko   VJ5 0:24:32 (4.9) 5 4:504:214:375:175:26
97. 56. 187 Eduards Blūms Blūmu Ģimene VP5 0:24:35 (4.9) 5 4:554:394:535:084:57
98. 14. 927 Rodrigo Anops   VJ5 0:24:37 (4.9) 5 4:184:165:065:325:24
99. 10. 853 Arnis Janpaulis   VS5 0:24:40 (4.9) 5 5:504:434:434:424:41
100. 3. 652 Elīza Stepanova Stepaškas SJ5 0:24:45 (5.0) 5 4:224:495:095:085:14
101. 17. 890 Antra Sprēde IM run club SP5 0:24:46 (5.0) 5 4:454:485:025:035:07
102. 15. 757 Eduards Ernests Gailums   VJ5 0:24:47 (5.0) 5 5:204:194:285:225:16
103. 18. 703 Laila Spaliņa   SP5 0:24:50 (5.0) 5 5:084:445:004:545:02
104. 19. 1450 Valērija Freiberga   SP5 0:24:50 (5.0) 5 4:394:575:055:134:54
105. 16. 1519 Rinalds Veinbergs SS Arkādija VJ5 0:24:50 (5.0) 5 4:504:415:275:184:32
106. 11. 685 Ģirts Dimdiņš   VS5 0:24:58 (5.0) 5 5:134:424:585:124:50
107. 57. 174 Aivis Stepanovs Bez Entuziasma Nav Uzvaru VP5 0:25:01 (5.0) 5 5:184:524:565:054:50
108. 58. 1446 Ritvars Dortans   VP5 0:25:04 (5.0) 5 4:414:434:565:145:28
109. 59. 684 Artis Āboltiņš   VP5 0:25:06 (5.0) 5 5:294:314:515:125:01
110. 20. 762 Andra Ruģele   SP5 0:25:07 (5.0) 5 5:504:484:534:564:38
111. 60. 788 Atis Matisons   VP5 0:25:09 (5.0) 5 5:124:565:035:084:47
112. 21. 1520 Elīna Vesere IM run club SP5 0:25:10 (5.0) 5 4:314:495:085:185:21
113. 22. 426 Lolita Buka   SP5 0:25:14 (5.0) 5 5:314:415:065:054:49
114. 12. 914 Kims Šifers   VS5 0:25:17 (5.1) 5 5:274:564:575:044:51
115. 23. 1499 Dace Rozīte-Novicka   SP5 0:25:17 (5.1) 5 6:214:454:474:484:35
116. 61. 1516 Māris Vainovskis   VP5 0:25:17 (5.1) 5 6:184:454:484:454:39
117. 24. 497 TATJANA LESKOVA Dari tā SP5 0:25:20 (5.1) 5 4:584:485:005:145:18
118. 62. 162 Andris Petrovs   VP5 0:25:20 (5.1) 5 5:044:535:085:194:55
119. 25. 19 Karīna Ceriņa   SP5 0:25:21 (5.1) 5 4:514:505:095:225:07
120. 2. 10 Simona Zilberte   SS5 0:25:27 (5.1) 5 5:065:025:065:115:01
121. 63. 992 Edgars Anševics Run With Anita VP5 0:25:32 (5.1) 5 5:484:434:555:064:58
122. 26. 741 Liene Kapteine Kapteiņi SP5 0:25:38 (5.1) 5 5:044:525:175:215:01
123. 64. 596 Dāvids Zalāns Aitas Bliež VP5 0:25:38 (5.1) 5 4:484:545:245:285:03
124. 65. 124 Dmitrijs Beļajevs   VP5 0:25:39 (5.1) 5 5:364:484:565:135:04
125. 27. 576 Una Timermane BJC Laimīte SP5 0:25:41 (5.1) 5 4:494:505:175:235:19
126. 66. 98 Mārtiņš Zviedrāns   VP5 0:25:46 (5.2) 5 5:074:204:565:255:57
127. 28. 991 Laura Anševica Run With Anita SP5 0:25:46 (5.2) 5 5:364:524:565:095:11
128. 67. 1513 Rolands Šusts   VP5 0:25:53 (5.2) 5 5:464:434:555:165:11
129. 29. 1442 Elza Cīrule   SP5 0:25:53 (5.2) 5 5:474:424:565:165:11
130. 68. 53 Aleksejs Paruševs Tjapki VP5 0:25:55 (5.2) 5 4:194:525:155:315:57
131. 30. 924 Linda Užule   SP5 0:25:58 (5.2) 5 5:065:035:055:275:15
132. 4. 1467 Marta Lejstrauta BJC Laimīte SJ5 0:25:59 (5.2) 5 4:454:505:185:335:32
133. 31. 1511 Madara Šneidere Latvian Cycling Girls SP5 0:25:59 (5.2) 5 4:484:465:205:375:27
134. 32. 261 Agija Dace Bidiņa   SP5 0:26:00 (5.2) 5 4:565:065:145:315:11
135. 69. 285 Vladislavs Zinovskis MOREX.LV VP5 0:26:11 (5.2) 5 4:565:075:275:225:16
136. 17. 311 Roberts Ansbergs   VJ5 0:26:13 (5.2) 5 6:275:085:084:564:32
137. 33. 936 Olena Fomenko Maratonaklubs SP5 0:26:14 (5.2) 5 5:145:065:155:225:15
138. 70. 523 Matīss Rudmiezis Rudmieži - ğimene un draugi VP5 0:26:16 (5.3) 5 6:225:165:144:594:23
139. 18. 792 Olivers Dubinskis   VJ5 0:26:32 (5.3) 5 6:094:505:035:195:09
140. 19. 82 Edvards Miks Galviņš Galviņi VJ5 0:26:35 (5.3) 5 6:175:075:285:164:25
141. 71. 69 Dmitrijs Kirilovičs   VP5 0:26:36 (5.3) 5 5:135:055:205:265:31
142. 20. 815 Jānis Hildebrants Ceplīšu bizotāji VJ5 0:26:38 (5.3) 5 4:384:555:455:595:18
143. 21. 241 Kristers Opincāns Opā Hopā Kopā VJ5 0:26:39 (5.3) 5 5:225:015:195:315:23
144. 34. 240 Kristīne Opincāne Opā Hopā Kopā SP5 0:26:40 (5.3) 5 5:225:025:185:315:25
145. 35. 237 Līga Jākobsone-Mišāne   SP5 0:26:46 (5.4) 5 5:245:045:185:295:29
146. 22. 1527 ARTŪRS ŽĪGURS   VJ5 0:26:51 (5.4) 5 6:145:164:595:105:09
147. 72. 1494 Jevgenijs Reunovs Riga Run Strava VP5 0:26:52 (5.4) 5 7:094:444:534:545:09
148. 23. 475 Martins Kondratenko Kondratenkos VJ5 0:26:56 (5.4) 5 5:074:445:085:296:27
149. 73. 173 Sergejs Žmeido   VP5 0:26:56 (5.4) 5 5:284:545:225:285:42
150. 36. 118 Liene Ulbina   SP5 0:26:57 (5.4) 5 5:035:025:425:365:32
151. 13. 593 Arvīds Ozoliņš   VS5 0:26:58 (5.4) 5 6:034:555:205:225:15
152. 24. 606 Ralfs Lerhs BJC Laimīte VJ5 0:26:58 (5.4) 5 6:044:595:165:275:10
153. 74. 50 Eduards Paņičevs   VP5 0:27:01 (5.4) 5 6:115:135:155:175:03
154. 37. 522 Daiga Rudmieze Rudmieži - ğimene un draugi SP5 0:27:02 (5.4) 5 6:205:255:095:074:58
155. 38. 749 Baiba Niparte   SP5 0:27:02 (5.4) 5 6:185:165:055:115:10
156. 39. 114 Katrīna Mackeviča BRĪVDIENU ATLĒTI SP5 0:27:06 (5.4) 5 5:535:085:075:255:30
157. 75. 772 Helmuts Zass Balticom VP5 0:27:09 (5.4) 5 5:175:045:245:405:42
158. 76. 681 Gusts Jonasts   VP5 0:27:10 (5.4) 5 5:065:095:345:465:33
159. 25. 123 Patriks Beļajevs   VJ5 0:27:11 (5.4) 5 5:305:025:345:295:33
160. 77. 647 Artūrs Kārkliņš   VP5 0:27:12 (5.4) 5 6:175:055:125:145:23
161. 40. 99 Zane Bule-Mitka Run With Anita SP5 0:27:14 (5.4) 5 5:405:075:235:355:26
162. 14. 644 Jānis Zemturis Rabarberu savī VS5 0:27:20 (5.5) 5 6:005:265:265:205:06
163. 41. 823 Vineta Onckule   SP5 0:27:32 (5.5) 5 5:025:155:405:405:53
164. 5. 888 Grieta Roze Āgenskalna zaķi SJ5 0:27:47 (5.6) 5 7:125:415:115:044:37
165. 78. 11 Krišjānis Zviedrāns   VP5 0:27:51 (5.6) 5 5:485:085:285:445:41
166. 79. 672 Gints Dreija Get momey VP5 0:27:57 (5.6) 5 5:015:145:435:396:17
167. 42. 1465 Līva Kusiņa KARamba SP5 0:28:01 (5.6) 5 5:335:115:335:565:47
168. 80. 710 Mārcis Magone   VP5 0:28:08 (5.6) 5 5:525:325:405:475:16
169. 81. 207 Sandis Zuzāns 30draugi.lv VP5 0:28:10 (5.6) 5 5:555:185:245:405:51
170. 26. 37 Ralfs Slaide Klinšu ērgļi VJ5 0:28:17 (5.7) 5 5:355:215:336:005:47
171. 43. 52 Grieta Briģe Durbes ērgļi SP5 0:28:21 (5.7) 5 5:135:456:016:025:18
172. 27. 1598 Pēteris Zariņš RCHV VJ5 0:28:22 (5.7) 5 6:025:295:395:425:28
173. 44. 312 Lāsma Dubinska   SP5 0:28:23 (5.7) 5 6:525:185:245:335:14
174. 28. 1370 Renārs Saulītis Saulīšu zibšņi žiglie VJ5 0:28:28 (5.7) 5 5:375:335:595:575:20
175. 3. 726 Ginta Jakoviča RG SS5 0:28:28 (5.7) 5 5:425:265:395:545:45
176. 82. 120 Didzis Galauliņš   VP5 0:28:31 (5.7) 5 6:175:245:295:395:41
177. 45. 171 Anna Ķēniņa   SP5 0:28:35 (5.7) 5 5:115:266:026:075:47
178. 46. 1454 Ilze Jansone IM run club SP5 0:28:39 (5.7) 5 5:505:235:455:575:42
179. 83. 39 Iļja Likovers   VP5 0:28:46 (5.8) 5 6:195:255:435:585:20
180. 47. 746 Madara Brice Aitas Bliež SP5 0:29:01 (5.8) 5 5:305:416:016:015:46
181. 84. 489 Ivans Bočkovs Dream Fit VP5 0:29:06 (5.8) 5 5:505:415:576:035:33
182. 4. 164 Margita Lagzdiņa   SS5 0:29:09 (5.8) 5 5:475:555:555:535:37
183. 85. 1466 Jānis Lācis Pērnavas skrējēju entuziastu klubs VP5 0:29:09 (5.8) 5 6:395:385:415:525:16
184. 86. 472 Jānis Jaksons Bruņurupucīši VP5 0:29:09 (5.8) 5 5:585:245:496:125:44
185. 5. 1495 Antra Roga Run With Anita SS5 0:29:10 (5.8) 5 6:435:455:375:355:28
186. 48. 545 Santa Marhele IM run club SP5 0:29:10 (5.8) 5 5:455:265:515:596:08
187. 6. 811 Nelli Budjko Triatlona Akadēmija SJ5 0:29:12 (5.8) 5 5:045:536:106:155:48
188. 49. 193 Inga Moisejeva   SP5 0:29:13 (5.8) 5 6:445:265:405:335:47
189. 87. 846 Kristofers Kraze   VP5 0:29:14 (5.8) 5 6:424:325:466:405:32
190. 29. 250 Gustavs Atrasts   VJ5 0:29:24 (5.9) 5 7:015:115:216:255:25
191. 50. 696 Zane Vanaga Run With Anita SP5 0:29:25 (5.9) 5 6:435:475:405:415:31
192. 88. 1510 Iļja Stepanovs   VP5 0:29:26 (5.9) 5 6:155:485:366:235:21
193. 89. 247 Jānis Krēsliņš   VP5 0:29:29 (5.9) 5 7:155:315:295:415:31
194. 15. 343 Vilnis Liepiņš Maratona klubs VS5 0:29:29 (5.9) 5 6:085:425:446:025:51
195. 30. 859 Mārtiņš Kalniņš BJC Laimīte VJ5 0:29:30 (5.9) 5 5:585:585:406:275:26
196. 51. 1489 Anete Pirktiņa Riga Run Club SP5 0:29:38 (5.9) 5 7:095:365:365:455:30
197. 52. 1523 Valeria Zalygina   SP5 0:29:41 (5.9) 5 6:065:225:475:596:24
198. 90. 419 Vitālijs Langenfelds Lanpro VP5 0:29:41 (5.9) 5 6:055:435:486:036:00
199. 7. 309 Lizete Ansberga   SJ5 0:29:52 (6.0) 5 6:285:265:415:526:23
200. 53. 46 Irina Lorence   SP5 0:29:54 (6.0) 5 6:265:315:466:175:51
201. 54. 68 Rasa Lūse Susuriņi SP5 0:30:02 (6.0) 5 6:315:325:476:046:07
202. 55. 789 Inese Vilciņa   SP5 0:30:14 (6.0) 5 6:015:355:546:236:19
203. 91. 1505 Jānis Sīpols Riga Trail Runners VP5 0:30:16 (6.1) 5 6:456:274:537:294:40
204. 56. 60 Gunita Daldere   SP5 0:30:16 (6.1) 5 5:475:396:156:306:03
205. 57. 769 Lelde Spriņģe   SP5 0:30:18 (6.1) 5 6:355:415:565:596:05
206. 58. 564 Elīna Brice-Matisone   SP5 0:30:19 (6.1) 5 6:495:435:505:595:56
207. 59. 157 Ginta Sviklāne 3 pāri pēdu SP5 0:30:19 (6.1) 5 6:095:295:526:116:36
208. 92. 156 Dmitrijs Stepanovs   VP5 0:30:19 (6.1) 5 7:085:415:506:035:35
209. 93. 539 Juris Belovs SSWW VP5 0:30:25 (6.1) 5 7:355:245:415:575:45
210. 60. 242 Liene Leite   SP5 0:30:35 (6.1) 5 6:175:415:576:166:23
211. 94. 243 Andrejs Bērziņš   VP5 0:30:35 (6.1) 5 6:245:345:576:156:23
212. 8. 1498 Dārta Rozenvalde   SJ5 0:30:36 (6.1) 5 6:105:435:486:216:32
213. 16. 1452 Alexey Ignatiev   VS5 0:30:39 (6.1) 5 5:575:566:076:196:18
214. 6. 829 Ineta Done RunWithAnita SS5 0:30:43 (6.1) 5 6:445:465:386:316:02
215. 61. 1463 Ilze Kūliņa   SP5 0:30:48 (6.2) 5 6:045:436:076:256:27
216. 95. 231 Andris Rozentāls   VP5 0:30:49 (6.2) 5 5:445:406:426:106:31
217. 31. 1482 Aleksis Novickis   VJ5 0:30:55 (6.2) 5 6:205:026:067:475:37
218. 62. 536 Anna Biseniece AERODIUM SP5 0:31:00 (6.2) 5 6:445:486:076:205:58
219. 63. 658 Inga Andiņa   SP5 0:31:11 (6.2) 5 6:035:416:026:376:46
220. 9. 623 Mia Jasmine klavniece Baltais SJ5 0:31:12 (6.2) 5 5:416:456:266:375:41
221. 32. 83 Ričards Jānis Galviņš Galviņi VJ5 0:31:15 (6.3) 5 6:515:346:096:535:45
222. 64. 1501 Agnese Runče Run With Anita SP5 0:31:16 (6.3) 5 6:576:006:036:086:06
223. 33. 1477 Krists Mazurs Opā Hopā Kopā VJ5 0:31:19 (6.3) 5 4:275:317:017:097:09
224. 65. 1500 Evija Ruģēna Riga Run Club SP5 0:31:21 (6.3) 5 7:115:385:526:156:22
225. 66. 756 Ieva Gailuma   SP5 0:31:27 (6.3) 5 6:316:006:126:236:19
226. 67. 47 Inga Martinsone Reformāti SP5 0:31:39 (6.3) 5 7:066:125:566:186:05
227. 68. 584 Kristīne Kalniča-Dorošenko   SP5 0:31:44 (6.3) 5 7:015:526:266:216:01
228. 69. 891 Irita Putrāle   SP5 0:31:45 (6.4) 5 6:276:016:106:336:32
229. 10. 310 Odrija Ansberga   SJ5 0:31:45 (6.4) 5 6:416:006:076:406:15
230. 70. 628 Lelde Ģiga   SP5 0:31:53 (6.4) 5 7:075:486:096:276:20
231. 34. 1521 Evans Voits   VJ5 0:31:55 (6.4) 5 5:075:346:296:557:48
232. 71. 506 Viktorija Druviete   SP5 0:31:56 (6.4) 5 7:325:556:076:086:11
233. 72. 189 Laura Upmane   SP5 0:31:59 (6.4) 5 6:346:006:066:346:44
234. 11. 995 Asnāte Biteniece Powerslide-Laimīte SJ5 0:32:04 (6.4) 5 5:326:036:336:407:15
235. 73. 583 Jekaterina Vasiļenko   SP5 0:32:06 (6.4) 5 7:255:356:076:416:16
236. 7. 244 Elita Grante RG SS5 0:32:13 (6.4) 5 6:386:206:256:346:14
237. 8. 57 Agra Ieleja Āgenskalna zaķi SS5 0:32:14 (6.4) 5 7:136:216:186:156:05
238. 35. 1461 Miķelis Kozlovskis   VJ5 0:32:15 (6.5) 5 6:446:076:326:336:17
239. 12. 89 Sofija Teremranova Teremok SJ5 0:32:17 (6.5) 5 5:355:466:407:316:44
240. 74. 15 Anna Haļčicka Reformāti SP5 0:32:18 (6.5) 5 7:066:126:156:346:08
241. 9. 657 LIENE DAVIDOVSKA   SS5 0:32:19 (6.5) 5 6:286:056:256:496:30
242. 75. 744 Laura Jansone   SP5 0:32:20 (6.5) 5 6:576:026:116:376:31
243. 17. 886 Linards Kanenbergs   VS5 0:32:20 (6.5) 5 7:145:556:126:346:24
244. 76. 871 Nadežda Stepanova Stepaškas SP5 0:32:21 (6.5) 5 7:005:596:206:406:22
245. 77. 805 Baiba Bite - Krūmiņa   SP5 0:32:25 (6.5) 5 7:316:086:126:206:12
246. 78. 1584 Daniela Milberga-Zuza   SP5 0:32:26 (6.5) 5 6:266:196:406:466:13
247. 79. 33 Kristīne Volkova   SP5 0:32:30 (6.5) 5 7:116:126:206:246:21
248. 80. 686 Ilze Vācere Cukurzirņi SP5 0:32:32 (6.5) 5 7:076:086:216:276:28
249. 10. 854 Ineta Korneja Run With Anita SS5 0:32:33 (6.5) 5 7:446:036:086:226:14
250. 81. 344 Evita Evelīna Rozenšteine   SP5 0:32:35 (6.5) 5 6:266:196:246:506:35
251. 13. 348 Māra Stonka Ākomanda SJ5 0:32:36 (6.5) 5 7:016:026:276:316:33
252. 82. 745 Ieva Galeniece   SP5 0:32:40 (6.5) 5 6:536:166:346:336:22
253. 96. 54 Olegs Suhorukovs   VP5 0:32:40 (6.5) 5 5:154:518:397:286:26
254. 18. 1438 Normunds Legzdiņš   VS5 0:32:42 (6.5) 5 7:305:406:326:236:36
255. 14. 335 Dafne Jonāne Diriģenti SJ5 0:32:46 (6.6) 5 6:125:476:247:117:11
256. 83. 427 Madara Bērziņa   SP5 0:32:48 (6.6) 5 7:296:036:046:446:26
257. 11. 889 Santa Roze Āgenskalna zaķi SS5 0:32:53 (6.6) 5 7:146:086:276:346:29
258. 84. 742 Marta Lizuma   SP5 0:32:55 (6.6) 5 7:085:596:196:436:44
259. 85. 1479 Ilze Miķelsone   SP5 0:32:55 (6.6) 5 6:496:056:346:386:47
260. 97. 910 Aigars Freimanis Āgenskalna zaķi VP5 0:33:03 (6.6) 5 7:006:136:346:436:33
261. 98. 1492 Ojārs Vilmārs Ratnieks   VP5 0:33:10 (6.6) 5 7:216:266:266:306:26
262. 86. 1585 Anna Kristīne Trautmane   SP5 0:33:13 (6.6) 5 6:256:196:426:546:51
263. 87. 1509 Arina Stepanova   SP5 0:33:16 (6.7) 5 6:416:146:446:556:40
264. 88. 155 Lelde Vītola   SP5 0:33:20 (6.7) 5 7:136:136:256:566:32
265. 89. 939 Amanda Muceniece-Krūmiņa   SP5 0:33:20 (6.7) 5 7:536:266:326:206:08
266. 90. 758 Alīna Fisenkova Riga Trail Runners SP5 0:33:20 (6.7) 5 7:266:246:156:286:46
267. 91. 700 Olga Latišenko Otters SP5 0:33:25 (6.7) 5 7:366:316:236:316:21
268. 15. 428 Antonete Martinsone Reformāti SJ5 0:33:27 (6.7) 5 6:566:216:336:446:52
269. 36. 1487 Jegors Pavlovs Pavlovi VJ5 0:33:35 (6.7) 5 6:076:196:577:087:02
270. 37. 84 Emīls Kristofers Galviņš Galviņi VJ5 0:33:43 (6.7) 5 7:376:407:066:515:27
271. 12. 209 Signe Lauva   SS5 0:33:44 (6.7) 5 7:086:236:406:466:45
272. 99. 1486 Sergejs Pavlovs   VP5 0:33:46 (6.8) 5 6:166:366:547:156:42
273. 92. 706 veronika burova   SP5 0:33:46 (6.8) 5 5:496:427:057:126:56
274. 38. 459 Raivis Rabācis   VJ5 0:33:46 (6.8) 5 6:406:086:517:226:43
275. 93. 877 Viktorija Velce-Cimbēna   SP5 0:33:48 (6.8) 5 7:416:146:286:436:42
276. 94. 697 Inese Ozola Ozola Swedbank SP5 0:33:52 (6.8) 5 7:506:166:156:297:01
277. 95. 371 Ruta Saliņa Saliņi SP5 0:33:55 (6.8) 5 6:476:197:186:536:36
278. 39. 814 Gunārs Hildebrants Ceplīšu bizotāji VJ5 0:34:03 (6.8) 5 5:446:537:087:246:53
279. 96. 906 Annija Kublinska   SP5 0:34:12 (6.8) 5 7:056:376:467:006:42
280. 97. 1518 Laima Vasile   SP5 0:34:15 (6.8) 5 7:236:326:487:026:28
281. 98. 486 Una Kundrāte   SP5 0:34:21 (6.9) 5 6:466:396:596:586:57
282. 16. 20 Sabīne Ceriņa   SJ5 0:34:29 (6.9) 5 5:426:407:027:427:22
283. 99. 487 Santa Ozola   SP5 0:34:40 (6.9) 5 6:136:216:577:077:59
284. 100. 317 Oskars Baltais   VP5 0:34:43 (6.9) 5 7:106:276:567:166:52
285. 100. 280 Egija Nežborte   SP5 0:34:44 (6.9) 5 7:106:266:567:166:53
286. 101. 409 Gundars Slaviets   VP5 0:34:49 (7.0) 5 6:076:417:167:227:21
287. 102. 759 Vitālijs Fisenkovs Riga Trail Runners VP5 0:34:51 (7.0) 5 7:446:446:376:466:57
288. 103. 440 Artūrs Brīvulis Zentas bārenīši VP5 0:34:54 (7.0) 5 5:337:376:298:436:30
289. 17. 441 Beatrise Brīvule Zentas bārenīši SJ5 0:34:55 (7.0) 5 5:327:376:298:446:31
290. 13. 582 Melita Šustikova BRĪVDIENU ATLĒTI SS5 0:34:56 (7.0) 5 7:027:016:596:566:56
291. 101. 81 Aleksandra Pokatilova Run For Food SP5 0:34:58 (7.0) 5 7:126:336:497:167:06
292. 102. 942 Dita Rūta Ceriņa   SP5 0:35:06 (7.0) 5 5:386:188:208:256:23
293. 104. 140 Zigurds Greivulis Greivuļi VP5 0:35:25 (7.1) 5 8:036:146:307:426:54
294. 40. 501 Mihails Bērziņš Book club VJ5 0:35:29 (7.1) 5 6:346:058:296:567:23
295. 105. 725 Jānis Liniņš   VP5 0:35:38 (7.1) 5 7:426:407:017:067:08
296. 103. 721 Linda Vāgnere   SP5 0:35:39 (7.1) 5 7:426:407:007:067:08
297. 104. 163 Zane Petrova   SP5 0:35:42 (7.1) 5 7:076:086:397:577:49
298. 106. 90 Arsenii Dmytrenko   VP5 0:35:51 (7.2) 5 7:337:127:067:246:33
299. 105. 1592 Laine Helmane KARamba SP5 0:35:53 (7.2) 5 6:187:057:307:277:31
300. 106. 218 Ilze Stonka   SP5 0:36:05 (7.2) 5 7:146:527:107:317:17
301. 19. 633 Jevgenijs Burjačenko   VS5 0:36:06 (7.2) 5 7:246:427:097:407:09
302. 18. 634 Nadežda Burjačenko   SJ5 0:36:06 (7.2) 5 7:246:427:087:417:10
303. 19. 737 Jasmīne Vanaga   SJ5 0:36:08 (7.2) 5 7:377:037:057:037:18
304. 107. 329 Viktorija Baranova Nav tāds vārds SP5 0:36:11 (7.2) 5 7:016:567:117:287:32
305. 41. 994 Gerhards Bērziņš Bērziņu ģimene Salaspils VJ5 0:36:12 (7.2) 5 5:476:547:247:588:07
306. 108. 739 Nellija Baliko   SP5 0:36:14 (7.2) 5 7:397:057:156:497:24
307. 109. 234 Madar Miezīte Reformāti SP5 0:36:19 (7.3) 5 7:306:527:087:277:20
308. 107. 680 Staņislavs Fisenkovs   VP5 0:36:29 (7.3) 5 7:446:237:107:427:27
309. 110. 212 Gita Medne   SP5 0:36:31 (7.3) 5 6:327:207:377:397:21
310. 42. 1456 Jēkabs Jaunromāns Bērziņu ģimene Salaspils VJ5 0:36:33 (7.3) 5 5:466:567:318:118:08
311. 20. 865 Ainārs Naglis   VS5 0:36:39 (7.3) 5 6:467:117:287:347:37
312. 14. 236 Sandra Lazdiņa-Gudeļonoka   SS5 0:36:40 (7.3) 5 6:487:107:297:357:36
313. 108. 863 Mārtiņš Doniņš Escape World VP5 0:36:40 (7.3) 5 6:487:107:297:347:37
314. 43. 858 Andrejs Kalniņš BJC Laimīte VJ5 0:36:46 (7.4) 5 7:057:087:307:467:14
315. 111. 735 Irina Nožkina   SP5 0:36:48 (7.4) 5 7:417:157:067:237:20
316. 112. 172 Nadežda Žmeido   SP5 0:36:48 (7.4) 5 7:267:027:287:297:21
317. 20. 565 Patrīcija Laursone   SJ5 0:36:50 (7.4) 5 7:577:017:097:317:11
318. 113. 517 Ravita Rone   SP5 0:36:52 (7.4) 5 7:116:326:527:578:18
319. 15. 22 Zinaida Grïnberga RVSK SS5 0:37:02 (7.4) 5 7:297:097:217:217:39
320. 114. 844 Iveta Kraze   SP5 0:37:05 (7.4) 5 7:406:336:399:226:49
321. 16. 249 Iluta Atraste   SS5 0:37:21 (7.5) 5 8:046:517:417:287:15
322. 115. 44 Marta Sembele   SP5 0:37:25 (7.5) 5 8:247:037:167:287:12
323. 116. 768 Anastasija Beķere   SP5 0:37:26 (7.5) 5 8:336:537:247:167:18
324. 117. 776 Elina Biņkovska-Skripņika   SP5 0:37:26 (7.5) 5 8:346:527:247:167:18
325. 44. 1490 ROBERTS POGA Pogas VJ5 0:37:33 (7.5) 5 7:307:107:267:517:35
326. 17. 825 Sandra Rubina Pogas SS5 0:37:33 (7.5) 5 7:297:107:277:507:35
327. 118. 1478 Renāte Pablaka   SP5 0:37:36 (7.5) 5 7:137:147:347:577:36
328. 119. 125 AGNESE SMIĻĢE   SP5 0:37:40 (7.5) 5 7:147:047:367:547:50
329. 120. 682 Karlīna Biteniece   SP5 0:37:42 (7.5) 5 6:537:007:118:018:35
330. 121. 801 Egita Liepiņa Baltais SP5 0:37:51 (7.6) 5 6:417:167:398:207:53
331. 109. 341 Nauris Rozentāls   VP5 0:37:57 (7.6) 5 6:247:308:288:047:28
332. 122. 857 Sanita Vītola BJC Laimīte SP5 0:38:13 (7.6) 5 7:497:227:297:517:40
333. 123. 406 Jūlija Bašarova   SP5 0:38:29 (7.7) 5 7:597:197:377:527:40
334. 18. 993 Elīza Bērziņa Bērziņu ģimene Salaspils SS5 0:38:36 (7.7) 5 7:107:177:488:068:13
335. 124. 471 Evita Jaksone Bruņurupucīši SP5 0:38:37 (7.7) 5 7:047:217:548:138:03
336. 21. 208 Emilia Tilane   SJ5 0:38:58 (7.8) 5 7:596:457:498:547:29
337. 125. 420 Jūlija Langenfelde Lanpro SP5 0:39:09 (7.8) 5 7:257:237:408:068:32
338. 126. 563 Rudīte Baranova   SP5 0:39:09 (7.8) 5 8:107:207:418:087:48
339. 127. 763 Gita Biezuma   SP5 0:39:23 (7.9) 5 7:238:107:517:597:57
340. 45. 1451 Romils Gaļičs Fun Catchers VJ5 0:40:06 (8.0) 5 8:237:217:448:258:11
341. 46. 1475 Artjems Matisans Fun Catchers VJ5 0:40:06 (8.0) 5 8:217:207:408:318:12
342. 128. 864 Māra Rozentāle Escape World SP5 0:40:14 (8.0) 5 6:426:036:2312:408:24
343. 129. 787 Alise Jonāte   SP5 0:41:01 (8.2) 5 8:337:338:138:288:13
344. 130. 664 Jekaterina Deļvere   SP5 0:41:26 (8.3) 5 8:147:338:158:268:56
345. 22. 1471 Milana Loginova Fun Catchers SJ5 0:41:48 (8.4) 5 8:348:128:258:258:10
346. 131. 154 Agnese Bačinska   SP5 0:42:09 (8.4) 5 7:377:518:369:009:03
347. 23. 612 Daina Ērmane   SJ5 0:42:11 (8.4) 5 7:567:318:249:548:24
348. 19. 88 Jana Teremranova Teremok SS5 0:42:17 (8.5) 5 7:437:368:468:499:22
349. 20. 1485 Jeļena Pavlova Pavlovi SS5 0:42:55 (8.6) 5 8:078:098:388:579:02
350. 24. 707 Felize Burova   SJ5 0:42:56 (8.6) 5 6:037:279:2810:389:18
351. 47. 330 Timurs Baranovs Nav tāds vārds VJ5 0:43:00 (8.6) 5 7:017:398:359:2410:20
352. 132. 937 Jekaterina Seraja   SP5 0:43:33 (8.7) 5 8:448:138:428:548:59
353. 21. 639 Baiba Sloka   SS5 0:43:40 (8.7) 5 7:437:298:239:0610:57
354. 133. 990 Anete Amere   SP5 0:43:52 (8.8) 5 8:337:598:389:189:23
355. 134. 198 Arta Taurene   SP5 0:44:04 (8.8) 5 7:287:248:2910:2610:15
356. 48. 470 Ritvars Jaksons Bruņurupucīši VJ5 0:44:36 (8.9) 5 8:208:519:539:487:40
357. 135. 361 Līga Rakšte Maratona klubs SP5 0:45:01 (9.0) 5 8:219:009:139:538:32
358. 25. 574 Jeļizaveta Jurčenko Pingvīni SJ5 0:45:33 (9.1) 5 8:417:529:109:4210:07
359. 110. 573 Ainārs Jurčenko Pingvīni VP5 0:45:33 (9.1) 5 8:407:529:119:4310:06
360. 136. 161 Linda Gode   SP5 0:45:45 (9.2) 5 8:378:349:189:349:41
361. 111. 777 Elmars Pavlovics   VP5 0:46:08 (9.2) 5 8:258:269:2510:429:08
362. 21. 355 Viktors Safutins Maratona klubs VS5 0:49:15 (9.9) 5 9:529:399:459:4710:09
363. 49. 502 Nikita Bērziņš   VJ5 0:49:30 (9.9) 5 9:539:3410:4511:078:09
364. 137. 55 INGA OZOLKALNA   SP5 0:52:43 (10.5) 5 8:3910:1711:0811:2111:16
365. 138. 235 Jeļena Bērziņa Book club SP5 0:54:07 (10.8) 5 10:5310:5110:4210:5610:44
366. 50. 373 Regnārs Saliņš Saliņi VJ5 0:21:49 (5.5) 4 6:145:295:025:03
367. 51. 374 Mārtiņš Saliņš Saliņi VJ5 0:21:57 (5.5) 4 6:205:235:035:09
368. 139. 195 Tatjana Potrubeiko   SP5 0:30:19 (7.6) 4 6:365:4111:566:04
369. 140. 66 Justīne Misjuna   SP5 0:32:17 (8.1) 4 7:597:268:188:32
370. 141. 876 Agate Zīverte Rīgas 1.slimnīca SP5 0:33:46 (8.4) 4 7:396:1513:116:40
371. 52. 802 Lamins Roberts Savo Baltais VJ5 0:34:47 (8.7) 4 12:597:267:047:16
372. 112. 819 Jurģis Bička Aetteriuss VP5 0:35:09 (8.8) 4 5:395:2511:3112:32
373. 113. 640 Patriks Filips Kaņejevs   VP5 0:37:26 (9.4) 4 6:316:447:2716:43
374. 142. 413 Pārsla Miķelsone   SP5 0:20:11 (6.7) 3 6:296:526:49
375. 143. 430 Anda Martinsone Reformāti SP5 0:21:16 (7.1) 3 7:136:407:21
376. 26. 793 Patrīcija Grava   SJ5 0:21:34 (7.2) 3 7:127:047:16
377. 27. 833 Paula Peipiņa   SJ5 0:25:31 (8.5) 3 7:358:549:01
378. 53. 790 Ralfs Konrads   VJ5 0:28:39 (9.6) 3 14:167:177:05
379. 144. 920 Dace Cepliša   SP5 0:32:58 (11.0) 3 6:546:0020:03
380. 145. 804 Ilze Rozentāle Escape World SP5 0:20:15 (10.1) 2 10:1110:04
381. 28. 659 Sanita Andiņa   SJ5 0:37:48 (18.9) 2 11:45:02:00

Distance: Bērnu

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Temps Apļi Diploms
1. 1. 1037 Kristians Sevastjanovs   VB1 0:01:08 (4.5) 1
2. 2. 1566 Klāvs Lūsis   VB1 0:01:08 (4.6) 1
3. 3. 1127 Markuss Martins Blūms Blūmu Ģimene VB1 0:01:15 (5.0) 1
4. 1. 1067 Hanna Lebedoka OK Kurmis SB1 0:01:16 (5.1) 1
5. 4. 1314 Austris Bisenieks AERODIUM VB1 0:01:16 (5.1) 1
6. 5. 1198 Jēkabs Zemturis Rabarberu savī VB1 0:01:18 (5.2) 1
7. 6. 1412 Harijs Zigurs   VB1 0:01:21 (5.4) 1
8. 7. 1305 Markuss Liepiņš Rudmieži - ğimene un draugi VB1 0:01:24 (5.6) 1
9. 2. 1034 Linda Igare   SB1 0:01:24 (5.7) 1
10. 3. 1228 Aija Sece   SB1 0:01:25 (5.7) 1
11. 4. 1095 Enija Giptere   SB1 0:01:28 (5.9) 1
12. 5. 1363 Patrīcija Lupiķe   SB1 0:01:31 (6.1) 1
13. 6. 1275 Gabriela Ose   SB1 0:01:32 (6.1) 1
14. 7. 1553 Adelina Fjodorova   SB1 0:01:32 (6.2) 1
15. 8. 1103 Līva Petrova   SB1 0:01:34 (6.3) 1
16. 9. 1104 Ance Petrova   SB1 0:01:34 (6.3) 1
17. 8. 1143 Miks Zuzāns 30draugi.lv VB1 0:01:35 (6.4) 1
18. 9. 1203 Kristofers Romaņuks   VB1 0:01:36 (6.5) 1
19. 10. 1351 Everts Striks Eleja VB1 0:01:38 (6.6) 1
20. 10. 1150 Amēlija Grēta Medne   SB1 0:01:39 (6.7) 1
21. 11. 1252 Artūrs Broks RIEKSTI VB1 0:01:40 (6.7) 1
22. 12. 1144 Alberts Grablovskis   VB1 0:01:42 (6.8) 1
23. 13. 1406 Reinis Dzenītis   VB1 0:01:44 (7.0) 1
24. 11. 1050 Elīna Millere   SB1 0:01:46 (7.1) 1
25. 14. 1377 Haralds Skulte   VB1 0:01:47 (7.2) 1
26. 12. 1076 elīza janoviča   SB1 0:01:48 (7.3) 1
27. 13. 1165 Varvara Zalygina Zalygin gimene SB1 0:01:50 (7.4) 1
28. 15. 1053 Jānis Ļaksa Tēvs un Dēls VB1 0:01:50 (7.4) 1
29. 14. 1020 Alise Kronberga   SB1 0:01:52 (7.5) 1
30. 15. 1304 Šarlote Rudmieze Rudmieži - ğimene un draugi SB1 0:01:57 (7.9) 1
31. 16. 1387 Eila Cimbēna   SB1 0:01:58 (7.9) 1
32. 16. 1110 Ričards Bogdanovičs Turtles VB1 0:02:03 (8.2) 1
33. 17. 1288 Reinis Rābe   VB1 0:02:03 (8.2) 1
34. 17. 1237 Lote Brūkle   SB1 0:02:05 (8.4) 1
35. 18. 1091 Odrija Zosēna   SB1 0:02:07 (8.5) 1
36. 19. 1404 Dārta Lizuma   SB1 0:02:07 (8.5) 1
37. 20. 1561 Eva Kožukovsa Fun Catchers SB1 0:02:09 (8.6) 1
38. 21. 1074 Elīna Jurgēvica Ģimene SB1 0:02:16 (9.1) 1
39. 22. 1581 Stella Eiduka   SB1 0:02:16 (9.1) 1
40. 18. 1269 Haralds Kupra   VB1 0:02:18 (9.2) 1
41. 23. 1112 Adele Kulbe   SB1 0:02:23 (9.6) 1
42. 19. 1064 Mihails Ivanovs Ivanovi VB1 0:02:26 (9.8) 1
43. 24. 1290 Rūta Ozola   SB1 0:02:28 (9.9) 1
44. 20. 1040 Tomass Vītols Susuriņi VB1 0:02:29 (9.9) 1
45. 21. 1121 Dāvids Vaišļa Daugavieši VB1 0:02:38 (10.5) 1
46. 25. 1068 Ella Lebedoka OK Kurmis SB1 0:02:38 (10.6) 1
47. 22. 1310 Adrians Valtmanis BJC Laimīte VB1 0:02:40 (10.7) 1
48. 26. 1554 Glorija Fjodorova   SB1 0:02:43 (10.9) 1
49. 23. 1047 Adrians Sandis Kreitāls   VB1 0:02:44 (10.9) 1
50. 24. 1172 Francis Andžejevskis   VB1 0:02:44 (11.0) 1
51. 25. 1021 Alvis Pāvuls   VB1 0:02:49 (11.3) 1
52. 26. 1398 Marsels Saulītis Saulīšu zibšņi žiglie VB1 0:02:53 (11.6) 1
53. 27. 1394 Miķelis Ķimenieks   VB1 0:02:55 (11.7) 1
54. 28. 1221 Alekss Baranovskis Baranovski VB1 0:02:59 (11.9) 1
55. 29. 1042 Edvards Papenkovs Kompot VB1 0:03:00 (12.0) 1
56. 30. 1544 Haralds Baumanis   VB1 0:03:01 (12.1) 1
57. 31. 1424 Kalvis Buka   VB1 0:03:03 (12.3) 1
58. 32. 1568 Valters Misjuns   VB1 0:03:15 (13.1) 1
59. 33. 1101 Kārlis Lūsis Lūšu ģimene VB1 0:03:17 (13.1) 1
60. 27. 1348 Roze Anopa   SB1 0:03:18 (13.2) 1
61. 34. 1092 Edvarts Zosēns   VB1 0:03:27 (13.9) 1
62. 28. 1263 Dārta Kučinska   SB1 0:04:23 (17.6) 1
63. 35. 1253 Edvards Broks RIEKSTI VB1 0:04:58 (19.9) 1
1. 1. 1266 Viljams Martinsons Reformāti VB2 0:00:43 (2.9) 1
2. 2. 1041 Roberts Papenkovs Kompot VB2 0:00:44 (2.9) 1
3. 3. 1164 Petr Zalygin Zalygin gimene VB2 0:00:48 (3.3) 1
4. 4. 1383 Robins Mickēvičs   VB2 0:00:49 (3.3) 1
5. 5. 1405 Gustavs Dzenītis   VB2 0:00:51 (3.4) 1
6. 6. 1591 Ernests Zoltans   VB2 0:00:52 (3.5) 1
7. 1. 1077 Nikola Beļajeva   SB2 0:00:52 (3.5) 1
8. 7. 1258 Atis Artūrs Jūlmanis   VB2 0:00:54 (3.6) 1
9. 8. 1395 Patriks KOVALONOKS   VB2 0:00:54 (3.7) 1
10. 2. 1120 Elīna Vaišļa Daugavieši SB2 0:00:56 (3.8) 1
11. 9. 1100 Vestards Sviklāns 3 pāri pēdu VB2 0:00:56 (3.8) 1
12. 10. 1088 Rihards Belijs   VB2 0:00:56 (3.8) 1
13. 3. 1323 Emīlija Jode   SB2 0:00:57 (3.9) 1
14. 11. 1357 Frederiks Ziediņš   VB2 0:00:57 (3.9) 1
15. 4. 1562 Emma Kožukovska Fun Catchers SB2 0:00:58 (3.9) 1
16. 12. 1073 Kristiāns Jurgēvics Ģimene VB2 0:00:59 (4.0) 1
17. 13. 1298 Valters Druvietis   VB2 0:00:59 (4.0) 1
18. 14. 1029 Marsels Likovers   VB2 0:01:00 (4.0) 1
19. 5. 1075 sofija janoviča   SB2 0:01:00 (4.0) 1
20. 15. 1138 Matīss Cinis Cinīši VB2 0:01:01 (4.1) 1
21. 16. 1181 Henrijs Mihmalis Brawl Stars VB2 0:01:01 (4.1) 1
22. 6. 1297 Denīze Rožkalne   SB2 0:01:02 (4.2) 1
23. 7. 1156 Miriama Rozentāle   SB2 0:01:03 (4.2) 1
24. 8. 1219 Amelī Kocekoglu amī SB2 0:01:04 (4.3) 1
25. 9. 1415 Simona Sidorko   SB2 0:01:05 (4.3) 1
26. 17. 1588 Artūrs Švaļuks   VB2 0:01:05 (4.4) 1
27. 10. 1546 Keita Brenča   SB2 0:01:05 (4.4) 1
28. 11. 1371 Odrija Smilga   SB2 0:01:06 (4.4) 1
29. 12. 1376 Kira Kučerenko K+K=māsas SB2 0:01:08 (4.6) 1
30. 13. 1309 Linda Valtmane BJC Laimīte SB2 0:01:09 (4.6) 1
31. 14. 1287 Austra Rābe   SB2 0:01:10 (4.7) 1
32. 15. 1396 Matilde Liepiņa   SB2 0:01:12 (4.8) 1
33. 18. 1282 Atvars Neijs Pēdējās vietas pavēlnieki VB2 0:01:13 (4.9) 1
34. 16. 1306 Adrija Laiviņa   SB2 0:01:14 (5.0) 1
35. 17. 1046 Nora Milda Stupele   SB2 0:01:14 (5.0) 1
36. 19. 1184 Lūkass Konaševičs   VB2 0:01:15 (5.1) 1
37. 20. 1054 Gusts Vītols Susuriņi VB2 0:01:16 (5.1) 1
38. 18. 1283 Lauma Mellakaula   SB2 0:01:16 (5.1) 1
39. 19. 1142 Una Zuzāne 30draugi.lv SB2 0:01:17 (5.1) 1
40. 20. 1106 Tifānija Austruma   SB2 0:01:19 (5.3) 1
41. 21. 1190 Ausma Auzāne   SB2 0:01:19 (5.3) 1
42. 22. 1556 Varvara Jankovska   SB2 0:01:22 (5.5) 1
43. 23. 1360 Elza Līce   SB2 0:01:22 (5.5) 1
44. 24. 1199 Amanda Leimane   SB2 0:01:22 (5.5) 1
45. 25. 1204 Lauma Jurķāne   SB2 0:01:28 (5.9) 1
46. 26. 1033 EMĪLIJA ŠADRINA   SB2 0:01:35 (6.3) 1
47. 27. 1249 Māra Saliņa Saliņi SB2 0:01:57 (7.8) 1
1. 1. 1205 Rodžers Vendiņš BJC Laimīte VB3 0:01:40 (3.3) 2
2. 1. 1366 Nikole Fomina   SB3 0:01:42 (3.4) 2
3. 2. 1043 Paula Liepiņa MPS SB3 0:01:45 (3.5) 2
4. 2. 1362 Oskars Teteris R&O VB3 0:01:47 (3.6) 2
5. 3. 1113 Audra Elija Patmalnika   SB3 0:01:47 (3.6) 2
6. 3. 1276 Jurģis Sīpols   VB3 0:01:50 (3.7) 2
7. 4. 1024 Gustavs Ķipsna   VB3 0:01:50 (3.7) 2
8. 4. 1057 Marta Zalaka   SB3 0:01:52 (3.7) 2
9. 5. 1565 Kārlis Līsmanis Ozons VB3 0:01:52 (3.8) 2
10. 6. 1353 Makarijs Petuškovs   VB3 0:01:53 (3.8) 2
11. 7. 1236 Krišs Brūklis   VB3 0:01:53 (3.8) 2
12. 5. 1380 Enija Turlaja   SB3 0:01:54 (3.8) 2
13. 8. 1155 Arons Rozentāls   VB3 0:01:56 (3.9) 2
14. 6. 1555 Karolīne Grīnberga   SB3 0:01:56 (3.9) 2
15. 9. 1136 Bruno Jānis Pavlovs 48 VB3 0:01:56 (3.9) 2
16. 10. 1090 Markuss Garejevs ViVa VB3 0:01:57 (3.9) 2
17. 11. 1547 Kristers Brenčs   VB3 0:01:57 (3.9) 2
18. 7. 1137 Viktorija Rebeka Petrakova 48 SB3 0:01:58 (3.9) 2
19. 12. 1308 Rojs Valtmanis BJC Laimīte VB3 0:01:58 (4.0) 2
20. 8. 1563 Anna Kožukovska Fun Catchers SB3 0:01:58 (4.0) 2
21. 13. 1234 Daumants Stonka Ākomanda VB3 0:02:01 (4.0) 2
22. 14. 1196 Hovards Circenis   VB3 0:02:02 (4.1) 2
23. 15. 1393 Deniss Matvejevs Book club VB3 0:02:02 (4.1) 2
24. 9. 1019 Beatrise Kronberga   SB3 0:02:09 (4.3) 2
25. 16. 1557 Bogdans Jankovskis   VB3 0:02:10 (4.3) 2
26. 10. 1125 Laura Zuļģe LB sporta klubs SB3 0:02:10 (4.4) 2
27. 17. 1132 Emīls Moisejevs   VB3 0:02:12 (4.4) 2
28. 11. 1134 Sintija Eilande   SB3 0:02:13 (4.5) 2
29. 12. 1545 Ilze Bērziņa Bērziņu ģimene Salaspils SB3 0:02:14 (4.5) 2
30. 13. 1107 Krista Kozuliņa   SB3 0:02:14 (4.5) 2
31. 18. 1061 Paulis Mitka   VB3 0:02:14 (4.5) 2
32. 19. 1126 Marselo Eduards Blūms Blūmu Ģimene VB3 0:02:15 (4.5) 2
33. 14. 1552 Madara Erštiķe   SB3 0:02:16 (4.6) 2
34. 15. 1350 Laura Andiņa   SB3 0:02:18 (4.6) 2
35. 20. 1180 Helmuts Mihmalis Brawl Stars VB3 0:02:20 (4.7) 2
36. 21. 1271 Artūrs Bukolds   VB3 0:02:20 (4.7) 2
37. 16. 1373 Austra Matisone   SB3 0:02:21 (4.7) 2
38. 17. 1211 Arina Kuznetsova Ātri kaķi SB3 0:02:22 (4.7) 2
39. 18. 1359 Greisa Līce   SB3 0:02:22 (4.8) 2
40. 22. 1254 Imants Burģis   VB3 0:02:22 (4.8) 2
41. 19. 1421 Laine Kreitāle   SB3 0:02:22 (4.8) 2
42. 20. 1202 Emīlija Romaņuka   SB3 0:02:23 (4.8) 2
43. 21. 1238 Krista Prēdele   SB3 0:02:23 (4.8) 2
44. 23. 1327 Alberts Baranovs   VB3 0:02:24 (4.8) 2
45. 22. 1569 Elīza Novicka   SB3 0:02:24 (4.8) 2
46. 24. 1183 Marsels Grišuļs Brawl Stars VB3 0:02:25 (4.8) 2
47. 25. 1148 Rainers Leigavnieks   VB3 0:02:27 (4.9) 2
48. 23. 1049 Paula Millere   SB3 0:02:28 (4.9) 2
49. 26. 1349 Emīls Kazaks   VB3 0:02:31 (5.0) 2
50. 24. 1028 Madara Sergeja GirlPowerTeika SB3 0:02:32 (5.1) 2
51. 25. 1098 Marta Ruskule   SB3 0:02:32 (5.1) 2
52. 26. 1022 Linda Tēraude   SB3 0:02:33 (5.1) 2
53. 27. 1087 Gabriela Galkina   SB3 0:02:34 (5.2) 2
54. 27. 1147 Everts Romankivs   VB3 0:02:35 (5.2) 2
55. 28. 1586 Karolīna Skriķe   SB3 0:02:42 (5.4) 2
56. 29. 1300 Emīlija Zvejniece   SB3 0:02:43 (5.4) 2
57. 28. 1281 Ernests Neijs Pēdējās vietas pavēlnieki VB3 0:02:44 (5.5) 2
58. 30. 1145 Elza Motejuna   SB3 0:03:04 (6.1) 2
59. 29. 1291 Vladislavs Bočkovs Dream Fit VB3 0:04:01 (8.0) 2
1. 1. 1550 Ivans Dmitrijevs   VB4 0:01:30 (3.0) 2
2. 2. 1367 Daniels Fomins   VB4 0:01:32 (3.1) 2
3. 1. 1094 Elza Giptere   SB4 0:01:35 (3.2) 2
4. 2. 1345 Mia Jasmine Kļavniece Baltais SB4 0:01:38 (3.3) 2
5. 3. 1582 Rihards Makars   VB4 0:01:38 (3.3) 2
6. 4. 1102 Renārs Lūsis Lūšu ģimene VB4 0:01:42 (3.4) 2
7. 3. 1389 Liene Eglāja   SB4 0:01:43 (3.4) 2
8. 5. 1280 Matīss Erns Lidojošie gliemeži VB4 0:01:43 (3.5) 2
9. 4. 1231 Sofija Čukste Čuksti SB4 0:01:43 (3.5) 2
10. 5. 1166 Amanda Opincāne Opā Hopā Kopā SB4 0:01:45 (3.5) 2
11. 6. 1286 Rihards Rābe   VB4 0:01:45 (3.5) 2
12. 7. 1099 Ernests Gusts Sviklāns 3 pāri pēdu VB4 0:01:46 (3.6) 2
13. 6. 1307 Laura Valtmane BJC Laimīte SB4 0:01:47 (3.6) 2
14. 8. 1163 Mihail Zalygin Zalygin gimene VB4 0:01:47 (3.6) 2
15. 7. 1386 Elīza Stepanova Stepaškas SB4 0:01:47 (3.6) 2
16. 9. 1230 Stefans Čuksts Čuksti VB4 0:01:49 (3.6) 2
17. 8. 75 Ance Stupele   SB4 0:01:49 (3.7) 2
18. 9. 1347 Rēzija Anopa   SB4 0:01:49 (3.7) 2
19. 10. 1160 Marija Miezīte Reformāti SB4 0:01:50 (3.7) 2
20. 11. 1344 Karolaina Druka-Jaunzeme   SB4 0:01:50 (3.7) 2
21. 12. 1159 Alma Miezīte Reformāti SB4 0:01:50 (3.7) 2
22. 10. 1188 Knuts Ramiņš   VB4 0:01:51 (3.7) 2
23. 11. 1250 Regnārs Saliņš Saliņi VB4 0:01:52 (3.8) 2
24. 12. 1361 Roberts Teteris R&O VB4 0:01:54 (3.8) 2
25. 13. 1167 Agneta Opincāne Opā Hopā Kopā SB4 0:01:54 (3.8) 2
26. 13. 1274 Adrians Osis   VB4 0:01:55 (3.9) 2
27. 14. 1089 Alekss Garejevs ViVa VB4 0:01:55 (3.9) 2
28. 15. 1299 Oskars Pētersons RIX Rīgas lidosta VB4 0:01:56 (3.9) 2
29. 14. 1062 Enija Dambe   SB4 0:01:57 (3.9) 2
30. 15. 1579 Elīza Zeltiņa   SB4 0:01:58 (3.9) 2
31. 16. 1257 Elīna Jūlmane   SB4 0:01:58 (4.0) 2
32. 16. 1354 Aleksejs Petuškovs   VB4 0:01:58 (4.0) 2
33. 17. 1264 Amēlija Kučinska   SB4 0:01:59 (4.0) 2
34. 17. 1248 Viesturs Jaksons Bruņurupucīši VB4 0:01:59 (4.0) 2
35. 18. 1594 Sofija Rodrigesa   SB4 0:02:00 (4.0) 2
36. 19. 1364 Melānija Lupiķe   SB4 0:02:02 (4.1) 2
37. 20. 1375 Ksenija Kučerenko K+K=māsas SB4 0:02:03 (4.1) 2
38. 18. 1543 Žans Banada Fun Catchers VB4 0:02:04 (4.2) 2
39. 21. 1149 Emīlija Grēta Medne   SB4 0:02:05 (4.2) 2
40. 22. 1315 Amēlija Biseniece AERODIUM SB4 0:02:05 (4.2) 2
41. 19. 1023 Kristaps Tērauds   VB4 0:02:06 (4.2) 2
42. 20. 1179 Haralds Mihmalis Brawl Stars VB4 0:02:06 (4.2) 2
43. 23. 1039 Elizabete Misjuna   SB4 0:02:08 (4.3) 2
44. 24. 1313 Elīza Ladusāne   SB4 0:02:08 (4.3) 2
45. 25. 1256 Alise Jūlmane   SB4 0:02:09 (4.3) 2
46. 21. 1268 Jēkabs Martinsons Reformāti VB4 0:02:09 (4.3) 2
47. 26. 1312 Katrīna Ladusāne   SB4 0:02:10 (4.3) 2
48. 27. 1293 Melānija Nadeja Melānija team SB4 0:02:13 (4.5) 2
49. 22. 1218 Kirils Baranovs Nav tāds vārds VB4 0:02:14 (4.5) 2
50. 28. 1168 Madara Kerele   SB4 0:02:14 (4.5) 2
51. 23. 1146 Rodrigo Romankivs   VB4 0:02:14 (4.5) 2
52. 29. 1573 Demija Smirnova   SB4 0:02:16 (4.6) 2
53. 24. 1273 Kirils Samuščenkovs   VB4 0:02:17 (4.6) 2
54. 25. 1058 Kirills Carenko   VB4 0:02:20 (4.7) 2
55. 30. 1572 Alise Saulīte Saulīšu zibšņi žiglie SB4 0:02:20 (4.7) 2
56. 31. 1038 Diana Miloslavska   SB4 0:02:23 (4.8) 2
57. 26. 1577 Alans Varčenko   VB4 0:02:24 (4.8) 2
58. 32. 1079 Marta Rimša   SB4 0:02:28 (4.9) 2
59. 27. 1175 Kirills Širokovs   VB4 0:02:34 (5.1) 2
60. 28. 1027 Hūberts Slaide Klinšu ērgļi VB4 0:02:40 (5.3) 2
61. 29. 1580 Atis Zosēns   VB4 0:00:56 (3.8) 1
1. 1. 1416 Hugo Atis Celms IM run club VB5 0:02:15 (3.0) 3
2. 2. 1551 Maijs Dmitrijevs   VB5 0:02:15 (3.0) 3
3. 3. 1399 Jevgenijs Semencuks   VB5 0:02:19 (3.1) 3
4. 4. 1115 Andžejs Smuļkevičs   VB5 0:02:28 (3.3) 3
5. 5. 1392 Andrejs Eglits   VB5 0:02:34 (3.4) 3
6. 6. 1567 Timotejs Nikolajs Miezītis Reformāti VB5 0:02:34 (3.4) 3
7. 1. 1255 Antra Jūlmane   SB5 0:02:35 (3.5) 3
8. 2. 1086 Melisa Galkina   SB5 0:02:40 (3.6) 3
9. 3. 1169 Marta Kerele   SB5 0:02:41 (3.6) 3
10. 4. 1154 Madara Jansone   SB5 0:02:42 (3.6) 3
11. 7. 1124 Mārtiņš Zuļģis LB sporta klubs VB5 0:02:52 (3.8) 3
12. 5. 1002 Jasmīne Vanaga Vanagas SB5 0:02:56 (3.9) 3
13. 6. 1311 Marta Kramēna   SB5 0:02:57 (3.9) 3
14. 8. 1170 Anands Rozumans   VB5 0:03:00 (4.0) 3
15. 9. 1111 Mihails Bogdanovičs Turtles VB5 0:03:02 (4.0) 3
16. 10. 1182 Mārcis Grišuļs Brawl Stars VB5 0:03:09 (4.2) 3
17. 7. 1193 Arīna Zinovska MOREX.LV SB5 0:03:09 (4.2) 3
18. 8. 1059 Elīna Leišavniece   SB5 0:03:11 (4.2) 3
19. 11. 1114 Jegors Žmeido   VB5 0:03:13 (4.3) 3
20. 12. 1235 Hugo Brūklis   VB5 0:03:28 (4.6) 3
21. 9. 1332 Anastasija Jurčenko Pingvīni SB5 0:03:33 (4.7) 3
22. 13. 1063 Maksims Ivanovs Ivanovi VB5 0:03:45 (5.0) 3
23. 10. 1419 Darina Didkovska   SB5 0:03:47 (5.1) 3
24. 14. 1131 Oskars Pakula   VB5 0:04:17 (5.7) 3

Distance: Veselības

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Temps Apļi 1.2.3.4.5.6.Diploms
1. 1. 571 Jānis Laurs   VV 0:25:52 (4.3) 6 4:294:034:144:144:224:26
2. 2. 1589 Renārs Stupelis   VV 0:30:00 (5.0) 6 4:394:464:535:065:195:15
3. 3. 168 Nauris Kozuliņš   VV 0:24:57 (5.0) 5 4:384:525:115:135:01
4. 4. 1534 Mareks Homčenko Mellužu pelmeņi VV 0:25:20 (5.1) 5 6:024:224:515:064:57
5. 1. 152 Lelde Niedra   SV 0:27:45 (5.6) 5 5:315:305:375:355:30
6. 2. 845 Evelīna Gegerniece   SV 0:28:24 (5.7) 5 6:565:095:165:265:35
7. 5. 24 Ričards Calkovskis   VV 0:28:48 (5.8) 5 6:485:405:185:165:43
8. 3. 350 Ineta Brūkle   SV 0:29:00 (5.8) 5 5:545:485:505:465:40
9. 4. 276 Aiga Ramiņa   SV 0:29:01 (5.8) 5 6:275:375:455:495:22
10. 6. 1532 Juris Brūklis   VV 0:29:01 (5.8) 5 5:545:485:495:465:42
11. 5. 515 Jolanta Ermane Motosports Racing Team SV 0:29:30 (5.9) 5 6:385:435:475:505:30
12. 7. 149 Iļja Potapovs   VV 0:20:09 (5.0) 4 5:074:424:575:22
13. 6. 34 Linda Gregersone   SV 0:23:21 (5.8) 4 6:575:265:335:24
14. 7. 631 Elīna Vītola   SV 0:24:47 (6.2) 4 6:275:476:026:29
15. 8. 1602 TOMS PĀSS   VV 0:24:48 (6.2) 4 6:215:576:126:16
16. 8. 268 Sintija Bērziņa   SV 0:25:25 (6.4) 4 6:485:356:056:55
17. 9. 141 Violeta Garejeva ViVa SV 0:25:26 (6.4) 4 6:296:096:346:12
18. 9. 1528 Silvestrs Aišpurs   VV 0:25:44 (6.4) 4 6:335:396:087:22
19. 10. 554 Henrijs Jodis   VV 0:25:53 (6.5) 4 7:485:405:576:26
20. 10. 455 Katrīna Erne Lidojošie gliemeži SV 0:25:55 (6.5) 4 7:406:155:586:00
21. 11. 480 Krista Puriņa   SV 0:26:36 (6.7) 4 7:146:246:356:21
22. 11. 72 Aleksandrs Papenkovs Kompot VV 0:26:37 (6.7) 4 7:376:546:295:36
23. 12. 402 Gustavs Soms Mellužu pelmeņi VV 0:26:46 (6.7) 4 7:055:516:516:58
24. 13. 404 Reinis Homčenko Mellužu pelmeņi VV 0:26:46 (6.7) 4 7:055:516:516:58
25. 14. 307 Kristaps Igars   VV 0:26:52 (6.7) 4 7:316:106:276:43
26. 15. 378 Igors Polezajevs   VV 0:26:58 (6.7) 4 7:396:346:306:15
27. 12. 389 Glorija Burģe   SV 0:27:23 (6.8) 4 6:196:347:167:13
28. 13. 384 Elza Patmalnika   SV 0:27:31 (6.9) 4 6:517:516:096:39
29. 14. 319 Ilze Vilks   SV 0:27:55 (7.0) 4 8:026:396:386:35
30. 16. 320 Gints Ģērmanis   VV 0:27:55 (7.0) 4 8:026:406:426:30
31. 15. 176 Jekaterīna Kuzmenko   SV 0:27:56 (7.0) 4 7:386:356:436:57
32. 16. 750 Lauma Muceniece   SV 0:28:13 (7.1) 4 8:077:077:035:54
33. 17. 1583 Linda Vuškāne   SV 0:28:20 (7.1) 4 7:576:506:386:53
34. 18. 305 Daniela Visere   SV 0:28:32 (7.1) 4 6:507:546:147:32
35. 19. 92 Evija Aišpure   SV 0:28:42 (7.2) 4 6:416:577:247:39
36. 20. 23 Simona Calkovska   SV 0:28:48 (7.2) 4 6:485:408:267:53
37. 21. 1530 Agnese Birkvalde   SV 0:29:48 (7.5) 4 7:127:157:337:47
38. 17. 158 Renārs Lūsis Lūšu ģimene VV 0:19:39 (6.6) 3 6:096:346:55
39. 22. 414 Paula Kučinska   SV 0:20:11 (6.7) 3 6:306:526:49
40. 23. 216 Sanda Apine   SV 0:20:23 (6.8) 3 7:036:266:54
41. 24. 390 Ērika Burģe   SV 0:20:23 (6.8) 3 6:196:417:22
42. 25. 720 Zanda Birze   SV 0:20:46 (6.9) 3 7:016:576:48
43. 26. 150 Jana Smirnova   SV 0:21:18 (7.1) 3 7:516:436:43
44. 18. 159 Edgars Lūsis Lūšu ģimene VV 0:21:20 (7.1) 3 6:406:288:11
45. 27. 621 Denisa Druka-Jaunzeme   SV 0:22:10 (7.4) 3 8:017:007:08
46. 28. 401 Māra Brežinska Mellužu pelmeņi SV 0:22:48 (7.6) 3 8:097:077:30
47. 29. 35 Jekaterina Bezručenko - SV 0:22:52 (7.6) 3 7:317:327:49
48. 19. 223 Dāvis Šteinerts   VV 0:23:07 (7.7) 3 7:078:047:55
49. 30. 913 Ģertrūde Silauniece   SV 0:23:41 (7.9) 3 7:397:538:08
50. 20. 1529 Aldis Berģis   VV 0:24:22 (8.1) 3 7:376:3110:13
51. 31. 884 Skara Vitmane   SV 0:24:44 (8.2) 3 7:568:258:23
52. 32. 226 Olga Tutiņina   SV 0:24:47 (8.3) 3 8:527:538:01
53. 33. 867 Kristiāna Pogule   SV 0:25:04 (8.4) 3 8:327:299:03
54. 34. 572 Sintija Liepa   SV 0:25:05 (8.4) 3 8:327:299:03
55. 35. 530 Inga Roze - Valtmane BJC Laimīte SV 0:25:12 (8.4) 3 9:058:028:04
56. 36. 1600 Inga Novika   SV 0:25:45 (8.6) 3 8:287:249:52
57. 21. 282 Māris Punculis 🦥 VV 0:25:56 (8.6) 3 10:1710:365:01
58. 37. 1540 Andra Vanaga   SV 0:26:17 (8.8) 3 10:058:347:36
59. 38. 175 Līga Sēja Solis tuvāk SV 0:26:17 (8.8) 3 10:068:327:38
60. 39. 403 Gundega Homčenko Mellužu pelmeņi SV 0:26:25 (8.8) 3 8:368:469:02
61. 22. 217 Romans Lastovskis   VV 0:26:42 (8.9) 3 10:198:098:13
62. 40. 56 ILZE ANDRIJAUSKA   SV 0:27:28 (9.2) 3 9:429:018:44
63. 41. 754 Rūta Midrijāne   SV 0:28:12 (9.4) 3 8:0714:115:54
64. 42. 103 Enija Dambe   SV 0:13:05 (6.5) 2 6:476:18
65. 23. 197 Igo Kreicbergs   VV 0:14:30 (7.3) 2 7:157:15
66. 43. 580 Linda Ribakova   SV 0:14:32 (7.3) 2 7:516:40
67. 44. 210 Signe Ķīvīte Ģimene SV 0:14:59 (7.5) 2 7:457:13
68. 45. 1535 Džuljeta Kubliņa MD māsas SV 0:14:59 (7.5) 2 7:577:01
69. 46. 196 Valda Kreicberga   SV 0:15:35 (7.8) 2 8:147:20
70. 24. 577 Markuss Timermanis BJC Laimīte VV 0:16:48 (8.4) 2 8:178:31
71. 47. 908 Sigita Briedīte   SV 0:17:50 (8.9) 2 9:038:47
72. 48. 687 Ingrīda Alma Vācere Cukurzirņi SV 0:19:35 (9.8) 2 9:0510:30
73. 49. 578 Laura Poļanska   SV 0:20:08 (10.1) 2 10:0210:05
74. 50. 453 Kristīne Erne Lidojošie gliemeži SV 0:22:20 (11.2) 2 11:4710:32
75. 51. 129 Evita Rimša   SV 0:22:20 (11.2) 2 11:4510:35
76. 52. 130 Marta Rimša   SV 0:22:21 (11.2) 2 11:4610:34
77. 53. 581 Māra Timermane BJC Laimīte SV 0:22:39 (11.3) 2 12:0610:33
78. 54. 26 Lienīte Dundure   SV 0:23:43 (11.9) 2 21:102:33
79. 55. 604 Ingūna Maļinovska   SV 0:24:36 (12.3) 2 12:4411:51
80. 56. 246 Olga Amirova   SV 0:27:05 (13.5) 2 13:3513:30
81. 25. 444 Yurii Rozuman   VV 0:27:07 (13.6) 2 13:3513:31
82. 26. 454 Mārtiņš Erns Lidojošie gliemeži VV 0:02:49 (2.8) 1 2:49
83. 27. 1587 Dmitrijs Serjogins SK BULTA VV 0:03:11 (3.2) 1 3:11
84. 57. 342 Baiba Leigavniece   SV 0:10:54 (10.9) 1 10:54
85. 58. 1536 Oksana Loginova Fun Catchers SV 0:12:43 (12.7) 1 12:43
86. 59. 1533 Jeļena Gaļiča Fun Catchers SV 0:12:46 (12.8) 1 12:46
87. 60. 1537 Kristīne Matisāne Fun Catchers SV 0:12:46 (12.8) 1 12:46
88. 61. 575 Olga Ribakova   SV 0:13:04 (13.1) 1 13:04