Rezultāti

Sezona

Posms

Distance: 10km

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Starpība St. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. 1. 47 kristaps kaimiņš vsk noskrien MV2 0:34:54 +0:00:00 FIN 0:03:49 0:03:06 0:03:11 0:03:11 0:03:11 0:03:12 0:03:09 0:03:10 0:03:08 0:03:07
2. 1. 27 Oskars Cimermanis Riga Ironman Team MV1 0:35:58 +0:01:04 FIN 0:03:51 0:03:08 0:03:12 0:03:14 0:03:15 0:03:17 0:03:21 0:03:19 0:03:19 0:03:21
3. 2. 36 Āris Brantevics MV1 0:36:10 +0:01:16 FIN 0:03:51 0:03:06 0:03:10 0:03:13 0:03:17 0:03:19 0:03:21 0:03:23 0:03:24 0:03:19
4. 1. 22 Gunārs Ķeģis VSK Noskrien MV3 0:36:20 +0:01:26 FIN 0:03:50 0:03:19 0:03:16 0:03:15 0:03:16 0:03:18 0:03:18 0:03:21 0:03:21 0:03:18
5. 2. 53 Dainis Limanāns VSK Noskrien Rieksti MV2 0:36:49 +0:01:55 FIN 0:03:52 0:03:13 0:03:15 0:03:14 0:03:21 0:03:22 0:03:25 0:03:26 0:03:28 0:03:24
6. 3. 3 Raitis Gržibovskis VSK Noskrien MV1 0:38:56 +0:04:02 FIN 0:04:04 0:03:23 0:03:27 0:03:29 0:03:27 0:03:32 0:03:33 0:03:36 0:03:35 0:03:38
7. 4. 19 Rolands Trencis VSK Noskrien/ SK Babīte MV1 0:40:40 +0:05:46 FIN 0:03:55 0:03:31 0:03:29 0:03:42 0:03:49 0:03:53 0:03:53 0:03:52 0:03:48 0:03:46
8. 3. 34 Konstantīns Krjačko MV2 0:40:43 +0:05:49 FIN 0:04:09 0:03:33 0:03:43 0:03:48 0:03:48 0:03:47 0:03:46 0:03:43 0:03:40 0:03:41
9. 5. 65 Alfrēds Apinis MV1 0:41:11 +0:06:17 FIN 0:03:59 0:03:35 0:03:46 0:03:49 0:03:49 0:03:50 0:03:47 0:03:43 0:03:43 0:03:48
10. 4. 12 Andris Ažēns VSK Noskrien MV2 0:41:28 +0:06:34 FIN 0:04:15 0:03:34 0:03:40 0:03:50 0:03:52 0:03:47 0:03:51 0:03:47 0:03:53 0:03:53
11. 5. 39 Mareks Skujiņš veikals 42km195m MV2 0:42:20 +0:07:26 FIN 0:04:08 0:03:38 0:03:44 0:03:50 0:03:53 0:03:53 0:03:57 0:03:58 0:03:52 0:03:52
12. 6. 5 Edgars Rūtiņš MARATONA KLUBS MV2 0:42:40 +0:07:46 FIN 0:04:23 0:03:53 0:03:50 0:03:53 0:03:56 0:03:53 0:03:55 0:03:53 0:03:54 0:03:54
13. 7. 56 Andris Ludriks VSK Noskrien Rieksti MV2 0:43:31 +0:08:37 FIN 0:04:20 0:03:45 0:03:51 0:03:56 0:03:59 0:04:04 0:04:07 0:04:03 0:04:04 0:04:04
14. 2. 4 Edmunds Gržibovskis VSK Noskrien MV3 0:43:37 +0:08:43 FIN 0:04:33 0:03:55 0:03:54 0:03:54 0:03:55 0:03:55 0:03:59 0:04:02 0:04:01 0:04:00
15. 8. 38 Sergejs Pogorelovs LSC MV2 0:43:42 +0:08:48 FIN 0:04:22 0:03:47 0:03:48 0:03:53 0:04:00 0:04:02 0:04:06 0:04:06 0:04:06 0:04:04
16. 9. 24 Mareks Tumašs Spararats MV2 0:44:12 +0:09:18 FIN 0:04:28 0:03:50 0:04:00 0:03:59 0:04:02 0:04:07 0:04:08 0:04:03 0:04:06 0:04:04
17. 10. 9 Aigars Dakteris MV2 0:44:22 +0:09:28 FIN 0:04:25 0:03:44 0:03:51 0:03:58 0:04:03 0:04:07 0:04:06 0:04:10 0:04:14 0:04:14
18. 6. 29 Roberts Jaunzems TRIAR Triathlon Club MV1 0:45:01 +0:10:07 FIN 0:04:40 0:04:04 0:04:05 0:04:10 0:04:07 0:04:04 0:04:04 0:04:09 0:04:07 0:04:08
19. 3. 20 Gatis Krasovskis Sportlat MV3 0:45:12 +0:10:18 FIN 0:04:23 0:03:50 0:03:52 0:03:59 0:04:02 0:04:11 0:04:16 0:04:20 0:04:19 0:04:18
20. 1. 50 Diāna Vitkovska SK Katrīna MS1 0:45:37 +0:10:43 FIN 0:04:49 0:04:14 0:04:01 0:04:03 0:04:07 0:04:15 0:04:16 0:04:14 0:04:12 0:04:09
21. 1. 59 Ilona Frīdmane MS2 0:45:50 +0:10:56 FIN 0:04:38 0:04:12 0:04:07 0:04:11 0:04:13 0:04:12 0:04:12 0:04:13 0:04:11 0:04:11
22. 11. 28 Māris Tocups VSK Noskrien MV2 0:46:44 +0:11:50 FIN 0:05:03 0:04:10 0:04:07 0:04:08 0:04:15 0:04:16 0:04:12 0:04:16 0:04:17 0:04:18
23. 2. 32 VINETA PĒTERSONE VSK noskrien MS2 0:47:15 +0:12:21 FIN 0:04:58 0:04:05 0:04:13 0:04:20 0:04:25 0:04:26 0:04:21 0:04:20 0:04:23 0:04:07
24. 4. 16 Aleksandrs Azarevics LSC MV3 0:47:21 +0:12:27 FIN 0:04:40 0:04:10 0:04:13 0:04:12 0:04:16 0:04:19 0:04:26 0:04:24 0:04:27 0:04:26
25. 5. 52 Guntis Zālītis LVS MV3 0:47:47 +0:12:53 FIN 0:04:40 0:04:11 0:04:10 0:04:16 0:04:18 0:04:24 0:04:24 0:04:30 0:04:31 0:04:27
26. 3. 8 Linda Leja MS2 0:48:29 +0:13:35 FIN 0:04:33 0:04:15 0:04:15 0:04:23 0:04:27 0:04:28 0:04:27 0:04:33 0:04:35 0:04:32
27. 7. 25 Maksims Vitjuks MV1 0:48:38 +0:13:44 FIN 0:04:46 0:04:04 0:04:08 0:04:20 0:04:26 0:04:28 0:04:25 0:04:30 0:04:44 0:04:49
28. 6. 60 Andis Pāže SK LSC "Ozolnieki" MV3 0:48:52 +0:13:58 FIN 0:04:46 0:04:26 0:04:36 0:04:32 0:04:32 0:04:30 0:04:27 0:04:26 0:04:25 0:04:20
29. 7. 61 Aivars Zaķis MV3 0:48:54 +0:14:00 FIN 0:04:39 0:04:17 0:04:23 0:04:30 0:04:32 0:04:29 0:04:34 0:04:34 0:04:35 0:04:33
30. 4. 44 Ilze Limanāne VSK Noskrien MS2 0:49:29 +0:14:35 FIN 0:05:02 0:04:30 0:04:24 0:04:27 0:04:31 0:04:37 0:04:36 0:04:31 0:04:29 0:04:30
31. 1. 10 Zaiga Zvirbule VSK Noskrien MS3 0:51:39 +0:16:45 FIN 0:05:08 0:04:38 0:04:33 0:04:37 0:04:38 0:04:45 0:04:44 0:04:49 0:04:48 0:04:51
32. 12. 57 Ingars Liedags MV2 0:51:52 +0:16:58 FIN 0:04:19 0:04:11 0:04:29 0:04:36 0:05:00 0:05:02 0:05:06 0:05:02 0:05:03 0:04:55
33. 8. 48 Juris Belovs MV1 0:51:57 +0:17:03 FIN 0:05:17 0:04:23 0:04:29 0:04:45 0:04:39 0:04:50 0:04:57 0:04:47 0:04:57 0:04:53
34. 5. 2 Olga Rūguma MS2 0:52:01 +0:17:07 FIN 0:05:07 0:04:31 0:04:37 0:04:40 0:04:48 0:04:50 0:05:22 0:05:01 0:04:26 0:04:38
35. 2. 54 Dana Zandersone MS1 0:52:14 +0:17:20 FIN 0:05:04 0:04:24 0:04:30 0:04:38 0:04:47 0:04:57 0:04:56 0:05:05 0:04:52 0:04:55
36. 13. 14 Guntis Veits MV2 0:53:31 +0:18:37 FIN 0:05:11 0:04:35 0:04:43 0:04:45 0:04:51 0:04:58 0:05:05 0:05:07 0:05:07 0:04:58
37. 6. 15 Arnita Višņevska MS2 0:53:37 +0:18:43 FIN 0:05:37 0:05:00 0:04:59 0:05:02 0:04:53 0:04:54 0:04:45 0:04:52 0:04:56 0:04:44
38. 3. 64 Ineta Purviņa MS1 0:53:40 +0:18:46 FIN 0:05:08 0:04:38 0:04:41 0:04:41 0:04:47 0:04:55 0:05:08 0:05:06 0:05:04 0:05:12
39. 2. 41 Zanda Taupmana VSK Noskrien MS3 0:53:59 +0:19:05 FIN 0:05:03 0:04:45 0:04:53 0:04:58 0:04:58 0:04:57 0:05:00 0:05:07 0:05:03 0:04:59
40. 1. 30 Agnese Nikolajeva TS 0:54:40 +0:19:46 FIN 0:05:39 0:05:08 0:05:01 0:04:58 0:04:58 0:04:58 0:04:59 0:05:01 0:05:02 0:04:49
41. 3. 33 Ilga Žeibe VSK Noskrien MS3 0:55:44 +0:20:50 FIN 0:05:18 0:04:51 0:04:56 0:05:01 0:05:05 0:05:05 0:05:13 0:05:18 0:05:16 0:05:19
42. 4. 45 Inga Pavloviča VSK Noskrien MS1 0:55:45 +0:20:51 FIN 0:05:38 0:04:53 0:05:07 0:05:08 0:05:07 0:04:58 0:05:06 0:05:13 0:05:13 0:05:05
43. 2. 6 Dace Kozlovska TS 0:56:18 +0:21:24 FIN 0:05:43 0:05:10 0:05:09 0:05:05 0:05:10 0:05:10 0:05:12 0:05:08 0:05:03 0:05:06
44. 8. 62 Uldis Alpe MV3 0:56:50 +0:21:56 FIN 0:05:20 0:04:53 0:05:03 0:05:07 0:05:12 0:05:10 0:05:13 0:05:27 0:05:20 0:05:23
45. 14. 49 Ainis Sproģis ABRENES SK MV2 0:58:15 +0:23:21 FIN 0:05:19 0:04:46 0:04:50 0:04:50 0:04:58 0:05:08 0:05:15 0:05:45 0:06:09 0:06:12
46. 3. 40 Laura Ešmite TS 0:58:40 +0:23:46 FIN 0:05:20 0:04:53 0:04:57 0:05:04 0:05:16 0:05:19 0:05:56 0:05:23 0:06:20 0:05:23
47. 4. 63 Zinaida Grīnberga inviduāli MS3 0:59:09 +0:24:15 FIN 0:05:22 0:05:07 0:05:14 0:05:24 0:05:26 0:05:31 0:05:28 0:05:33 0:05:33 0:05:31
48. 7. 11 Evija Šulte MS2 0:59:37 +0:24:43 FIN 0:05:56 0:05:24 0:05:24 0:05:31 0:05:25 0:05:25 0:05:23 0:05:23 0:05:24 0:05:26
49. 5. 55 Anete Kampare MS1 0:59:53 +0:24:59 FIN 0:05:12 0:05:02 0:05:21 0:05:29 0:05:34 0:05:39 0:05:46 0:05:44 0:05:45 0:05:33
50. 6. 17 Olga Ruberte MS1 0:53:14 +0:18:20 DNF 0:05:16 0:04:56 0:05:20 0:05:47 0:06:05 0:06:26 0:06:39 0:06:42
51. 5. 21 Lāsma Āboliņa VSK Noskrien MS3 0:21:21 +0:13:33 DNF 0:05:35 0:05:06 0:05:17

Distance: 5km

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Starpība St. 1. 2. 3. 4. 5.
1. 1. 133 Valerijs Jegorovs LSC TV 0:20:27 +0:00:00 FIN 0:03:57 0:03:21 0:03:28 0:03:30 0:03:35
2. 2. 126 Sandris Šumskis TV 0:22:49 +0:02:22 FIN 0:04:13 0:03:39 0:03:45 0:03:51 0:03:58
3. 1. 107 NIKOLAJS SMALOVIJS LSC MV4 0:22:53 +0:02:26 FIN 0:04:13 0:03:41 0:03:47 0:03:54 0:03:56
4. 3. 141 Jānis Krafts TV 0:23:15 +0:02:48 FIN 0:04:33 0:03:48 0:03:50 0:03:49 0:03:49
5. 2. 119 valerijs hruschovs LSC MV4 0:23:34 +0:03:07 FIN 0:04:21 0:03:51 0:03:56 0:04:04 0:04:01
6. 4. 145 Anatolijs Griškjāns TV 0:23:51 +0:03:24 FIN 0:04:30 0:03:53 0:03:58 0:04:02 0:04:05
7. 1. 139 Patrīcija Zālīte TS 0:24:06 +0:03:39 FIN 0:04:20 0:03:48 0:03:53 0:04:05 0:04:12
8. 3. 113 viktors suborins lsc MV4 0:24:11 +0:03:44 FIN 0:04:14 0:03:50 0:03:56 0:04:04 0:04:08
9. 5. 132 Kristaps Holštroms VSK Noskrien TV 0:24:53 +0:04:26 FIN 0:04:37 0:04:13 0:04:07 0:04:11 0:04:13
10. 6. 104 Nauris Kozuliņš TV 0:25:03 +0:04:36 FIN 0:04:31 0:04:03 0:04:14 0:04:18 0:04:22
11. 7. 155 Dāvis Štrodahs TV 0:25:57 +0:05:30 FIN 0:04:31 0:04:10 0:04:27 0:04:46 0:04:24
12. 8. 136 Zigmunds Cerbulis TV 0:26:16 +0:05:49 FIN 0:04:06 0:04:09 0:04:31 0:04:38 0:04:50
13. 2. 101 Diāna Voļnaga TS 0:26:33 +0:06:06 FIN 0:04:56 0:04:09 0:04:18 0:04:32 0:04:41
14. 9. 142 Keita Stupele TV 0:27:10 +0:06:43 FIN 0:04:47 0:04:21 0:04:34 0:04:43 0:04:42
15. 10. 128 Raivis Dzelzītis VSK Noskrien TV 0:27:34 +0:07:07 FIN 0:05:00 0:04:25 0:04:35 0:04:53 0:04:47
16. 3. 147 Inese Jaunzeme VSK Noskrien TS 0:27:37 +0:07:10 FIN 0:05:07 0:04:30 0:04:40 0:04:35 0:04:37
17. 11. 148 Dzintars Rērihs VSK Noskrien TV 0:27:38 +0:07:11 FIN 0:05:07 0:04:30 0:04:40 0:04:34 0:04:38
18. 4. 151 Renāte Zandersone TS 0:28:11 +0:07:44 FIN 0:05:23 0:04:40 0:04:40 0:04:37 0:04:38
19. 5. 149 Santa Puriņa Global Fitness TS 0:28:16 +0:07:49 FIN 0:05:23 0:04:40 0:04:40 0:04:38 0:04:37
20. 12. 106 Alfrēds Radvils TV 0:28:55 +0:08:28 FIN 0:05:16 0:04:54 0:05:35 0:06:54
21. 4. 102 Viktors Safutins LSC MV4 0:29:47 +0:09:20 FIN 0:05:22 0:04:57 0:05:01 0:05:04 0:05:02
22. 7. 110 Agija Dace Bidiņa TS 0:30:29 +0:10:02 FIN 0:05:35 0:05:01 0:05:09 0:05:12 0:05:18
23. 6. 124 Katerina Vdovina TS 0:30:29 +0:10:02 FIN 0:05:33 0:04:51 0:04:59 0:05:11 0:05:15
24. 13. 116 Dainis Caune TV 0:30:30 +0:10:03 FIN 0:05:40 0:05:10 0:05:19 0:05:14 0:05:11
25. 14. 114 Juris Dzalbs Euro Trading Company TV 0:30:39 +0:10:12 FIN 0:05:09 0:04:51 0:05:04 0:05:13 0:05:29
26. 8. 129 Ieva Koļeda TS 0:30:55 +0:10:28 FIN 0:05:07 0:04:52 0:05:12 0:05:19 0:05:16
27. 9. 134 Tatjana Žiļcova TS 0:31:02 +0:10:35 FIN 0:05:07 0:04:38 0:04:42 0:04:40 0:04:34
28. 10. 108 Elīna Matīsa TS 0:31:13 +0:10:46 FIN 0:05:13 0:05:05 0:05:20 0:05:22 0:05:21
29. 11. 154 Tatjana, Kalibina TS 0:31:22 +0:10:55 FIN 0:05:29 0:05:06 0:05:29 0:05:25 0:05:22
30. 15. 120 Einars Ervarts TV 0:32:47 +0:12:20 FIN 0:05:19 0:05:10 0:05:26 0:06:36 0:05:37
31. 12. 121 Anna Klodāne TS 0:32:48 +0:12:21 FIN 0:05:20 0:05:10 0:05:25 0:06:37 0:05:36
32. 13. 111 Anna Garbuze TS 0:32:50 +0:12:23 FIN 0:05:22 0:05:20 0:05:32 0:05:39 0:05:41
33. 14. 103 Vita Razgale TS 0:33:03 +0:12:36 FIN 0:05:33 0:05:24 0:05:32 0:05:37 0:05:38
34. 16. 135 Niklāvs Alpe TV 0:33:24 +0:12:57 FIN 0:05:20 0:05:07 0:05:41 0:06:12 0:05:53
35. 1. 125 Nadežda Kavtaskina LSC MS4 0:33:35 +0:13:08 FIN 0:05:49 0:05:23 0:05:33 0:05:35 0:05:40
36. 15. 140 Vineta Petjukeviča TS 0:33:37 +0:13:10 FIN 0:05:48 0:05:25 0:05:34 0:05:50 0:05:53
37. 2. 152 Rasma Kalniņa MS4 0:33:50 +0:13:23 FIN 0:05:36 0:05:32 0:05:42 0:05:41 0:05:50
38. 16. 138 Agate Nuķe BJC Daugmale TS 0:34:00 +0:13:33 FIN 0:04:32 0:04:30 0:04:53 0:04:57 0:05:21
39. 17. 131 Agnis Krasovskis Sportlat TV 0:34:55 +0:14:28 FIN 0:06:00 0:05:44 0:05:44 0:05:43 0:06:15
40. 3. 112 Baiba Lejiņa LSC MS4 0:35:05 +0:14:38 FIN 0:06:05 0:05:42 0:05:48 0:05:56 0:05:59
41. 17. 153 Ilva Jirgensone TS 0:38:29 +0:18:02 FIN 0:05:37 0:06:01 0:06:26 0:06:51 0:07:11
42. 18. 143 Dace Tītmane TS 0:39:06 +0:18:39 FIN 0:06:03 0:06:30 0:06:44 0:06:45 0:06:49
43. 18. 144 Alfreids Radvils TV 0:39:09 +0:18:42 FIN 0:05:32 0:05:34 0:05:57 0:06:02 0:05:34
44. 19. 109 Laura Maģe TS 0:19:14 +0:01:13 DNF 0:06:04 0:06:27 0:06:43

Distance: Bērnu (500m)

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Starpība St.
1. 1. 333 Domeniks Keišs BV 0:02:46 +0:00:00 FIN
2. 2. 349 Vladislavs Žilcovs BV 0:02:48 +0:00:02 FIN
3. 3. 334 Paula Tālmane BV 0:02:58 +0:00:12 FIN
4. 4. 331 Marks Vējiņš BV 0:03:00 +0:00:14 FIN
5. 1. 311 Alise Roze Zālīte SK Virsotne BS 0:03:01 +0:00:15 FIN
6. 2. 315 Darja Vdovina BS 0:03:02 +0:00:16 FIN
7. 3. 340 Betija Štāla BS 0:03:06 +0:00:20 FIN
8. 5. 343 Ansis Eglājs BV 0:03:09 +0:00:23 FIN
9. 4. 301 Annija Lāce BJC "Laimīte" BS 0:03:09 +0:00:23 FIN
10. 6. 324 Oskars Veits BV 0:03:09 +0:00:23 FIN
11. 1. 306 Aivars Zaķis LSC MV3 0:03:11 +0:00:25 FIN
12. 7. 338 Dmitrijs Pogorelovs BV 0:03:13 +0:00:27 FIN
13. 5. 317 Justīne Freimane BS 0:03:14 +0:00:28 FIN
14. 8. 332 Deniss Keišs BV 0:03:15 +0:00:29 FIN
15. 6. 346 Anna Olīvija Riekstiņa BS 0:03:15 +0:00:29 FIN
16. 7. 329 Anna Jefimova BS 0:03:17 +0:00:31 FIN
17. 8. 320 Laura Lūse Tīģerpīlīte BS 0:03:17 +0:00:31 FIN
18. 1. 312 Konstantīns Koļeda MV2 0:03:22 +0:00:36 FIN
19. 9. 326 Adrians Šauro-Sadovskis BV 0:03:23 +0:00:37 FIN
20. 1. 341 Anastasija Ulahina MS1 0:03:24 +0:00:38 FIN
21. 9. 330 Anna Jefimova BS 0:03:26 +0:00:40 FIN
22. 10. 325 Keita Stupele BS 0:03:26 +0:00:40 FIN
23. 10. 309 Maksims Pičurovs LSC BV 0:03:29 +0:00:43 FIN
24. 11. 335 Odrija Kampa BS 0:03:30 +0:00:44 FIN
25. 11. 350 Pawels Žilcovs BV 0:03:31 +0:00:45 FIN
26. 12. 344 Eduards Kalniņš BK Jugla BV 0:03:31 +0:00:45 FIN
27. 13. 307 Arturs Smalovijs LSC BV 0:03:35 +0:00:49 FIN
28. 12. 336 Reina Tālmane BS 0:03:35 +0:00:49 FIN
29. 13. 305 Annete Suharjanto BS 0:03:38 +0:00:52 FIN
30. 14. 319 Mārtiņš Freimanis BV 0:03:41 +0:00:55 FIN
31. 14. 308 Katrīna Gintēna BS 0:03:43 +0:00:57 FIN
32. 15. 302 Adriana Renē Borovska BS 0:03:46 +0:01:00 FIN
33. 15. 345 Jānis Kalniņš AUSEKLIS BV 0:03:47 +0:01:01 FIN
34. 16. 303 Martins Borovskis BV 0:03:48 +0:01:02 FIN
35. 1. 348 Māris Knoks TV 0:03:50 +0:01:04 FIN
36. 16. 304 Annele Suharjanto BS 0:03:50 +0:01:04 FIN
37. 17. 342 Ansis Eglājs BV 0:03:55 +0:01:09 FIN
38. 18. 327 Kristiāns Šauro-Sadovskis BV 0:04:01 +0:01:15 FIN
39. 19. 337 Adrians Vanags BV 0:04:09 +0:01:23 FIN
40. 20. 322 Kristers Taupmans BV 0:04:21 +0:01:35 FIN
41. 21. 323 Roberts Cēsnieks BV 0:04:23 +0:01:37 FIN
42. 22. 339 Mihails Pogorelovs BV 0:04:39 +0:01:53 FIN
43. 17. 347 Viktorija Vajevska BS 0:04:43 +0:01:57 FIN
44. 18. 313 Felicita Jerofejeva BS 0:05:19 +0:02:33 FIN
45. 23. 351 Kristiāna Vanaga BV 0:07:26 +0:04:40 FIN
46. 19. 318 Jasmīne Vanaga BS 0:07:44 +0:04:58 FIN

Distance: Veselības

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Starpība St. 1. 2. 3. 4. 5.
1. 1. 202 Andris Trifanovs VSK Noskrien MV2 0:24:11 +0:00:00 FIN 0:05:18 0:04:35 0:04:42 0:04:49 0:04:47
2. 1. 213 Svetlana Pogorelova MS2 0:26:13 +0:02:02 FIN 0:05:40 0:05:09 0:05:07 0:05:12 0:05:05
3. 2. 218 Nellija Baliko MS2 0:27:39 +0:03:28 FIN 0:05:59 0:05:21 0:05:26 0:05:27 0:05:26
4. 3. 204 Svetlana Anna Šauro MS2 0:19:42 +0:04:29 FIN 0:06:03 0:03:52 0:01:44 0:08:03
5. 1. 212 Patrīcija Karpa TS 0:15:24 +0:08:47 FIN 0:05:02 0:05:03 0:05:19
6. 4. 203 Anta Veite MS2 0:16:46 +0:07:25 FIN 0:05:59 0:05:21 0:05:26
7. 2. 214 Ginta Eglīte Peltors TS 0:17:18 +0:06:53 FIN 0:06:02 0:05:33 0:05:43
8. 5. 201 Kristīne Reinholde VSK Noskrien MS2 0:17:20 +0:06:51 FIN 0:05:57 0:05:34 0:05:49
9. 1. 207 Skaidrīte Ezerniece LSC MS4 0:22:46 +0:01:25 FIN 0:07:22 0:07:52 0:07:32
10. 6. 219 Indra Kalniņa MS2 0:10:54 +0:13:17 FIN 0:05:41 0:05:13
11. 7. 210 Jekaterina Vanaga MS2 0:11:19 +0:12:52 FIN 0:05:47 0:05:32
12. 8. 217 Ināra Šauro-Sadovska MS2 0:19:43 +0:04:28 FIN 0:09:55 0:09:48
13. 1. 215 Atis Pāvilsons TV 0:04:55 +0:19:16 FIN 0:04:55
14. 2. 206 Jānis Kalniņš TV 0:05:55 +0:18:16 FIN 0:05:55
15. 9. 220 Sandra Legzdiņa VSK Noskrien MS2 0:08:26 +0:15:45 FIN 0:08:26