Rezultāti

Sezona

Posms

Distance: 10km

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Starpība St. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. 1. 38 Āris Brantevics MV1 00:33:19,1 +0:00:00 FIN 00:03:16,6 0:03:20 0:03:20 0:03:35 0:03:08 0:03:50 0:02:50 0:03:21 0:03:19 0:03:15
2. 1. 24 Gunārs Ķeģis VSK Noskrien MV3 00:34:08,4 +0:00:49 FIN 00:03:26,3 0:03:26 0:03:27 0:03:27 0:03:28 0:03:22 0:03:23 0:03:25 0:03:24 0:03:17
3. 1. 47 kristaps kaimiņš vsk noskrien MV2 00:35:33,5 +0:02:14 FIN 00:03:34,3 0:03:35 0:03:33 0:03:34 0:03:30 0:03:33 0:03:32 0:03:30 0:03:34 0:03:35
4. 2. 28 Oskars Cimermanis Riga Ironman Team MV1 00:35:51,9 +0:02:32 FIN 00:03:16,5 0:03:20 0:03:23 0:03:34 0:03:37 0:03:43 0:03:43 0:03:41 0:03:50 0:03:40
5. 3. 5 Raitis Gržibovskis VSK Noskrien MV1 00:36:14,7 +0:02:55 FIN 00:03:26,3 0:03:27 0:03:32 0:03:35 0:03:38 0:03:42 0:03:40 0:03:45 0:03:43 0:03:43
6. 2. 35 Konstantīns Krjačko MV2 00:36:51,9 +0:03:32 FIN 00:03:23,3 0:03:28 0:03:34 0:03:42 0:03:49 0:03:51 0:03:48 0:03:47 0:03:45 0:03:41
7. 3. 41 Sergejs Pogorelovs LSC MV2 00:39:37,6 +0:06:18 FIN 00:03:46,5 0:03:48 0:03:48 0:03:55 0:04:01 0:04:05 0:04:09 0:04:03 0:04:05 0:03:54
8. 4. 15 Andris Ažēns VSK Noskrien MV2 00:39:49,2 +0:06:30 FIN 00:03:51,3 0:03:49 0:03:54 0:04:00 0:04:04 0:04:05 0:04:06 0:04:06 0:04:04 0:03:46
9. 2. 103 Toms Pikšēns Mārupe MV3 00:40:00,4 +0:06:41 FIN 00:03:36,8 0:03:45 0:03:57 0:03:59 0:04:03 0:04:06 0:04:06 0:04:03 0:04:15 0:04:06
10. 4. 87 Jānis Jerofejevs Veikals 42km195m/Saucony/SIS MV1 00:40:28,5 +0:07:09 FIN 00:03:53,5 0:03:58 0:03:56 0:04:06 0:04:07 0:04:07 0:04:11 0:03:54 0:04:09 0:04:03
11. 3. 102 Ainārs Skrubis Ziemeļkurzeme OK MV3 00:40:35,1 +0:07:16 FIN 00:03:52,3 0:04:00 0:04:06 0:04:11 0:04:05 0:04:07 0:04:09 0:04:05 0:04:06 0:03:51
12. 5. 106 Artūrs Rukhols MV2 00:40:46,7 +0:07:27 FIN 00:03:55,9 0:03:49 0:03:54 0:03:58 0:04:05 0:04:08 0:04:13 0:04:15 0:04:19 0:04:06
13. 4. 4 Andrejs Priedītis LSC. MV3 00:40:51,5 +0:07:32 FIN 00:03:40,1 0:03:59 0:04:01 0:04:08 0:04:07 0:04:09 0:04:14 0:04:15 0:04:16 0:03:57
14. 6. 92 Mareks Jakubovskis MV2 00:41:29,9 +0:08:10 FIN 00:03:51,6 0:03:51 0:04:00 0:04:06 0:04:08 0:04:13 0:04:20 0:04:24 0:04:25 0:04:07
15. 7. 9 Aigars Dakteris MV2 00:42:13,4 +0:08:54 FIN 00:03:50,5 0:03:58 0:04:14 0:04:20 0:04:17 0:04:18 0:04:25 0:04:22 0:04:20 0:04:05
16. 1. 50 Diāna Vitkovska SK Katrīna MS1 00:42:22,4 +0:09:03 FIN 00:03:59,3 0:04:05 0:04:14 0:04:17 0:04:14 0:04:20 0:04:22 0:04:21 0:04:16 0:04:11
17. 5. 6 Edmunds Gržibovskis VSK Noskrien MV3 00:43:03,7 +0:09:44 FIN 00:03:54,5 0:04:06 0:04:13 0:04:17 0:04:17 0:04:22 0:04:28 0:04:28 0:04:30 0:04:26
18. 5. 22 Rolands Trencis VSK Noskrien/ SK Babīte MV1 00:43:34,7 +0:10:15 FIN 00:03:55,4 0:03:55 0:04:08 0:04:15 0:04:22 0:04:26 0:04:39 0:04:54 0:04:35 0:04:20
19. 6. 23 Gatis Krasovskis Sportlat MV3 00:43:38,7 +0:10:19 FIN 00:04:15,4 0:04:23 0:04:22 0:04:20 0:04:21 0:04:25 0:04:25 0:04:20 0:04:21 0:04:22
20. 6. 30 Roberts Jaunzems TRIAR Triathlon Club MV1 00:44:25,7 +0:11:06 FIN 00:04:31,9 0:04:24 0:04:34 0:04:33 0:04:28 0:04:31 0:04:32 0:04:34 0:04:14 0:03:59
21. 1. 8 Linda Leja MS2 00:44:27,8 +0:11:08 FIN 00:04:00,2 0:04:14 0:04:24 0:04:26 0:04:25 0:04:31 0:04:29 0:04:31 0:04:41 0:04:43
22. 7. 19 Aleksandrs Azarevics LSC MV3 00:44:35,0 +0:11:15 FIN 00:04:22,1 0:04:33 0:04:24 0:04:22 0:04:20 0:04:29 0:04:29 0:04:34 0:04:31 0:04:27
23. 8. 86 Jānis Stūrītis SK "Turaida" MV2 00:44:59,5 +0:11:40 FIN 00:04:21,8 0:04:19 0:04:19 0:04:21 0:04:25 0:04:31 0:04:31 0:04:35 0:05:02 0:04:30
24. 7. 76 Ainārs Aizpurietis ABLV Bank, AS MV1 00:45:15,5 +0:11:56 FIN 00:04:26,3 0:04:28 0:04:34 0:04:34 0:04:28 0:04:31 0:04:32 0:04:35 0:04:33 0:04:30
25. 2. 32 VINETA PĒTERSONE VSK noskrien MS2 00:45:42,5 +0:12:23 FIN 00:04:22,1 0:04:24 0:04:29 0:04:33 0:04:41 0:04:40 0:04:41 0:04:40 0:04:38 0:04:29
26. 9. 98 Jānis Kalniņš VSK Noskrien MV2 00:45:46,1 +0:12:27 FIN 00:04:46,5 0:04:28 0:04:27 0:04:33 0:04:26 0:04:34 0:04:32 0:04:33 0:04:25 0:04:56
27. 8. 110 Andis Pāže SK LSC "Ozolnieki" MV3 00:45:52,5 +0:12:33 FIN 00:04:18,3 0:04:22 0:04:27 0:04:32 0:04:36 0:04:41 0:04:44 0:04:49 0:04:39 0:04:40
28. 8. 78 Ojārs Šulte MV1 00:47:28,7 +0:14:09 FIN 00:04:01,3 0:04:12 0:04:29 0:04:47 0:04:55 0:04:58 0:04:58 0:05:09 0:05:03 0:04:53
29. 10. 29 Māris Tocups VSK Noskrien MV2 00:47:45,2 +0:14:26 FIN 00:04:50,1 0:04:46 0:04:39 0:04:44 0:04:44 0:04:52 0:04:50 0:04:54 0:04:52 0:04:30
30. 9. 75 Jānis Zemturis MV3 00:48:03,5 +0:14:44 FIN 00:04:41,1 0:04:42 0:04:52 0:04:53 0:04:53 0:04:54 0:04:52 0:04:47 0:04:54 0:04:31
31. 2. 65 Sana Rūnika MS1 00:48:34,5 +0:15:15 FIN 00:05:01,4 0:04:42 0:04:52 0:04:59 0:04:52 0:04:58 0:04:49 0:04:57 0:04:52 0:04:28
32. 11. 95 Viktors Kuņickis MV2 00:49:08,7 +0:15:49 FIN 00:04:36,1 0:04:41 0:04:54 0:05:01 0:05:00 0:05:00 0:04:59 0:05:07 0:04:55 0:04:51
33. 12. 96 Elmārs Baltiņš MV2 00:49:22,7 +0:16:03 FIN 00:04:41,6 0:04:32 0:04:42 0:05:00 0:04:59 0:05:21 0:05:06 0:05:05 0:05:06 0:04:46
34. 3. 99 Agnese Kalnāja MS2 00:49:37,2 +0:16:18 FIN 00:04:28,9 0:04:37 0:04:48 0:05:01 0:05:12 0:05:10 0:05:05 0:05:02 0:04:47 0:05:21
35. 4. 93 INESE BRENCE MS2 00:49:41,7 +0:16:22 FIN 00:04:57,9 0:04:48 0:04:46 0:04:56 0:04:57 0:05:00 0:05:01 0:05:04 0:05:06 0:05:03
36. 3. 54 Dana Zandersone MS1 00:50:02,4 +0:16:43 FIN 00:04:38,1 0:04:25 0:04:49 0:05:06 0:05:10 0:05:11 0:05:14 0:05:20 0:05:21 0:04:45
37. 4. 74 Aiva Liepiņa MS1 00:50:04,5 +0:16:45 FIN 00:05:00,3 0:04:43 0:04:51 0:05:01 0:04:56 0:05:11 0:04:55 0:05:08 0:05:23 0:04:52
38. 10. 62 normunds vilūns vsk noskrien MV3 00:50:08,1 +0:16:49 FIN 00:04:40,4 0:04:43 0:04:56 0:05:06 0:05:09 0:05:04 0:05:10 0:05:17 0:05:11 0:04:47
39. 1. 11 Zaiga Zvirbule VSK Noskrien MS3 00:50:42,0 +0:17:22 FIN 00:05:24,6 0:05:03 0:05:10 0:05:03 0:05:02 0:05:01 0:05:02 0:05:01 0:05:06 0:04:45
40. 5. 43 Svetlana Pogorelova MS2 00:51:11,7 +0:17:52 FIN 00:05:30,9 0:05:17 0:05:15 0:05:12 0:05:12 0:05:03 0:05:06 0:05:08 0:04:57 0:04:28
41. 6. 60 Elīna Bernava - MS2 00:51:37,7 +0:18:18 FIN 00:05:07,8 0:04:59 0:05:08 0:05:03 0:05:05 0:05:10 0:05:13 0:05:17 0:05:17 0:05:14
42. 9. 48 Juris Belovs MV1 00:51:57,2 +0:18:38 FIN 00:05:14,5 0:04:55 0:05:02 0:05:00 0:05:15 0:05:14 0:05:14 0:05:22 0:05:27 0:05:11
43. 7. 14 Evija Šulte MS2 00:52:07,7 +0:18:48 FIN 00:04:51,3 0:05:05 0:05:21 0:05:20 0:05:23 0:05:16 0:05:14 0:05:23 0:05:12 0:04:58
44. 13. 18 Guntis Veits MV2 00:52:20,5 +0:19:01 FIN 00:04:59,4 0:05:08 0:05:11 0:05:05 0:05:05 0:05:16 0:05:18 0:05:46 0:05:26 0:05:02
45. 2. 44 Zanda Taupmana VSK Noskrien MS3 00:52:26,2 +0:19:07 FIN 00:05:08,5 0:05:05 0:05:17 0:05:12 0:05:18 0:05:26 0:05:18 0:05:20 0:05:19 0:04:59
46. 11. 59 Uldis Alpe MV3 00:52:50,4 +0:19:31 FIN 00:04:57,9 0:04:55 0:05:04 0:05:11 0:05:16 0:05:39 0:05:27 0:05:28 0:05:27 0:05:22
47. 1. 105 00:53:00,7 +0:19:41 FIN 00:05:21,1 0:05:11 0:05:16 0:05:17 0:05:18 0:05:18 0:05:21 0:05:26 0:05:26 0:05:02
48. 8. 3 Olga Rūguma MS2 00:53:53,7 +0:20:34 FIN 00:04:43,4 0:05:03 0:05:10 0:05:40 0:05:53 0:05:19 0:05:28 0:05:56 0:05:32 0:05:07
49. 1. 101 Renārs Miljons Forever alone TV 00:54:11,5 +0:20:52 FIN 00:05:27,4 0:05:50 0:05:58 0:06:04 0:06:05 0:04:52 0:04:49 0:04:53 0:04:57 0:05:13
50. 1. 2 Georgs Jermolajevs LSK MV4 00:55:29,5 +0:22:10 FIN 00:05:09,6 0:05:08 0:05:05 0:05:05 0:05:04 0:06:18 0:05:59 0:06:06 0:05:58 0:05:33
51. 2. 89 Ansis Zvirbulis TV 00:55:40,2 +0:22:21 FIN 00:05:36,1 0:05:38 0:05:31 0:05:42 0:05:41 0:05:46 0:05:43 0:05:28 0:05:27 0:05:04
52. 9. 100 Agnese Puzarele MS2 00:55:47,2 +0:22:28 FIN 00:05:15,4 0:05:20 0:05:41 0:05:43 0:05:46 0:05:40 0:05:48 0:05:45 0:05:36 0:05:08
53. 3. 1 Zinaida Grīnberga inviduāli MS3 00:58:11,2 +0:24:52 FIN 00:05:12,8 0:05:21 0:05:41 0:05:44 0:05:50 0:05:57 0:05:57 0:06:09 0:06:12 0:06:04
54. 10. 68 Iveta Kraze VSK Noskrien MS2 00:58:33,4 +0:25:14 FIN 00:06:12,5 0:05:39 0:05:41 0:05:56 0:05:59 0:05:52 0:05:52 0:06:05 0:05:53 0:05:20
55. 1. 16 Anna Garbuze TS 01:02:48,8 +0:29:29 FIN 00:05:20,6 0:06:02 0:06:08 0:06:20 0:06:20 0:06:31 0:06:37 0:06:39 0:06:35 0:06:14
56. 5. 58 Agnese Neilande !ASAP MS1 00:00:00,0 +0:33:19 DNF 00:05:28,4 0:05:34 0:05:38 0:05:53 0:05:51 0:06:40 0:06:43 0:06:37 0:06:26
57. 14. 97 Edgars Līmanis MV2 00:00:00,0 +0:33:19 DNF 00:03:48,8 0:03:53 0:04:09 0:04:25 0:04:16

Distance: 5km

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Starpība St. 1. 2. 3. 4. 5.
1. 1. 166 Voldemārs Lejnieks TV 00:17:25,3 +0:00:00 FIN 00:03:17,3 0:03:20 0:03:27 0:03:42 0:03:38
2. 2. 167 Maksims Novaks TiMax TV 00:17:36,6 +0:00:11 FIN 00:03:23,9 0:03:26 0:03:32 0:03:36 0:03:37
3. 3. 139 Valerijs Jegorovs LSC TV 00:18:50,8 +0:01:25 FIN 00:03:36,1 0:03:44 0:03:45 0:03:55 0:03:49
4. 1. 120 NIKOLAJS SMALOVIJS LSC MV4 00:19:04,2 +0:01:38 FIN 00:03:43,8 0:03:48 0:03:49 0:03:53 0:03:49
5. 4. 197 Anatolijs Griškjāns TV 00:19:34,6 +0:02:09 FIN 00:03:36,3 0:03:48 0:04:03 0:04:12 0:03:53
6. 5. 194 Sergejs Kulago ZZK TV 00:19:51,7 +0:02:26 FIN 00:03:37,6 0:03:53 0:04:00 0:04:08 0:04:10
7. 2. 125 viktors suborins lsc MV4 00:20:02,2 +0:02:36 FIN 00:03:49,4 0:03:54 0:04:02 0:04:08 0:04:07
8. 6. 183 Jānis Ābele TV 00:20:07,8 +0:02:42 FIN 00:03:56,3 0:04:02 0:04:03 0:04:08 0:03:58
9. 3. 128 valerijs hruschovs LSC MV4 00:20:08,8 +0:02:43 FIN 00:03:52,1 0:04:00 0:04:06 0:04:11 0:03:59
10. 1. 193 Jekaterina ZZK/ "Auseklitis" TS 00:20:24,8 +0:02:59 FIN 00:03:53,8 0:03:59 0:04:07 0:04:12 0:04:12
11. 7. 116 Nauris Kozuliņš TV 00:20:40,7 +0:03:15 FIN 00:03:59,3 0:04:05 0:04:15 0:04:17 0:04:03
12. 8. 142 Zigmunds Cerbulis TV 00:20:53,3 +0:03:28 FIN 00:03:51,3 0:04:04 0:04:10 0:04:23 0:04:24
13. 1. 192 Karīna Mellace ss arkādija BS 00:21:03,7 +0:03:38 FIN 00:04:00,2 0:04:06 0:04:20 0:04:17 0:04:18
14. 9. 146 Jānis Krafts TV 00:21:06,8 +0:03:41 FIN 00:04:23,1 0:04:10 0:04:11 0:04:15 0:04:06
15. 10. 164 Aivars Zaķis TV 00:22:07,6 +0:04:42 FIN 00:04:03,5 0:04:24 0:04:34 0:04:38 0:04:26
16. 4. 158 Edgars Kālis LSC MV4 00:22:24,7 +0:04:59 FIN 00:04:12,3 0:04:31 0:04:35 0:04:39 0:04:25
17. 11. 175 Ričards Bāliņš TV 00:22:32,3 +0:05:07 FIN 00:04:48,1 0:04:27 0:04:28 0:04:32 0:04:16
18. 5. 185 Dainis Zeps VSK Noskrien MV4 00:23:37,7 +0:06:12 FIN 00:04:54,3 0:04:46 0:04:42 0:04:45 0:04:28
19. 2. 191 Daira Jansone - TS 00:23:58,9 +0:06:33 FIN 00:04:45,3 0:04:41 0:04:49 0:04:58 0:04:44
20. 3. 196 AijaGavare individuāli TS 00:24:06,8 +0:06:41 FIN 00:04:49,1 0:04:55 0:04:45 0:04:56 0:04:40
21. 4. 134 Kristīne Škapare TS 00:24:19,9 +0:06:54 FIN 00:05:10,1 0:04:51 0:04:54 0:04:49 0:04:35
22. 12. 147 Keita Stupele TV 00:24:46,8 +0:07:21 FIN 00:04:36,9 0:04:49 0:05:07 0:05:14 0:04:58
23. 13. 190 Laurenz Gilck TV 00:24:57,5 +0:07:32 FIN 00:05:27,4 0:05:05 0:05:03 0:05:02 0:04:18
24. 5. 162 Svetlana Cibuļa Swedbank TS 00:25:04,7 +0:07:39 FIN 00:04:50,8 0:04:52 0:05:03 0:05:16 0:05:01
25. 6. 113 Dace Kozlovska TS 00:25:08,9 +0:07:43 FIN 00:05:06,6 0:05:04 0:05:10 0:05:05 0:04:42
26. 7. 157 Olga Mikulova VSK Noskrien TS 00:25:15,6 +0:07:50 FIN 00:05:00,9 0:04:48 0:05:11 0:05:12 0:05:02
27. 14. 186 Bruno Araujo Torres TV 00:25:17,6 +0:07:52 FIN 00:05:28,3 0:05:08 0:05:01 0:05:01 0:04:38
28. 6. 112 Viktors Safutins LSC MV4 00:25:41,7 +0:08:16 FIN 00:05:14,1 0:05:08 0:05:09 0:05:09 0:05:00
29. 8. 31 Agnese Nikolajeva TS 00:25:42,4 +0:08:17 FIN 00:05:17,3 0:05:08 0:05:07 0:05:08 0:05:00
30. 9. 198 Anastasija Ratņikova TS 00:25:44,5 +0:08:19 FIN 00:04:38,8 0:05:00 0:05:04 0:05:12 0:05:48
31. 10. 189 Elīza Čerņikova TS 00:25:44,7 +0:08:19 FIN 00:05:12,7 0:05:04 0:05:08 0:05:11 0:05:07
32. 11. 187 Lolita Vējiņa TS 00:26:07,2 +0:08:41 FIN 00:04:53,5 0:05:15 0:05:23 0:05:13 0:05:21
33. 12. 123 Agija Dace Bidiņa TS 00:26:27,8 +0:09:02 FIN 00:04:59,3 0:05:26 0:05:39 0:05:30 0:04:51
34. 13. 132 Katerina Vdovina TS 00:26:57,4 +0:09:32 FIN 00:05:29,4 0:04:59 0:05:37 0:05:35 0:05:16
35. 14. 114 Vita Razgale TS 00:27:03,5 +0:09:38 FIN 00:05:17,6 0:05:16 0:05:26 0:05:32 0:05:31
36. 15. 117 Egle Saltinyte TS 00:27:12,3 +0:09:47 FIN 00:05:28,9 0:05:09 0:05:29 0:05:45 0:05:19
37. 16. 148 Ginta Eglīte Peltors TS 00:27:53,9 +0:10:28 FIN 00:05:45,1 0:05:33 0:05:29 0:05:35 0:05:30
38. 17. 179 Diāna Štokmane TS 00:27:55,3 +0:10:30 FIN 00:05:30,1 0:05:49 0:05:49 0:05:42 0:05:03
39. 18. 178 Maija Štokmane TS 00:28:34,7 +0:11:09 FIN 00:05:29,6 0:05:51 0:05:49 0:05:51 0:05:32
40. 19. 195 Ilze Zujeva TS 00:28:38,4 +0:11:13 FIN 00:05:54,2 0:05:19 0:05:37 0:05:54 0:05:53
41. 20. 122 Elīna Matīsa TS 00:29:06,7 +0:11:41 FIN 00:05:23,6 0:05:47 0:05:55 0:06:01 0:05:59
42. 21. 180 Kristiāna Krūma-Mudele Sportlat TS 00:29:26,2 +0:12:00 FIN 00:05:28,6 0:05:48 0:06:00 0:06:04 0:06:03
43. 1. 124 Baiba Lejiņa LSC MS4 00:29:38,2 +0:12:12 FIN 00:05:59,9 0:05:50 0:05:57 0:05:51 0:05:58
44. 22. 145 Vineta Petjukeviča TS 00:29:51,7 +0:12:26 FIN 00:05:41,6 0:05:56 0:06:02 0:06:12 0:05:58
45. 2. 111 Naģežda Kavtaskina SC MS4 00:30:18,2 +0:12:52 FIN 00:05:57,8 0:05:47 0:06:09 0:06:04 0:06:19
46. 23. 168 Viviana Boldasevica TS 00:30:33,7 +0:13:08 FIN 00:05:19,8 0:05:40 0:06:18 0:06:40 0:06:34
47. 24. 171 Elizabete Kitoka TS 00:31:05,2 +0:13:39 FIN 00:05:20,2 0:06:32 0:06:18 0:06:38 0:06:15
48. 15. 169 Kristofers Kraze TV 00:33:37,9 +0:16:12 FIN 00:06:18,4 0:06:35 0:06:38 0:07:12 0:06:54
49. 16. 141 Niklāvs Alpe TV 00:34:00,9 +0:16:35 FIN 00:06:32,5 0:06:49 0:06:43 0:07:26 0:06:29
50. 17. 137 Agnis Krasovskis Sportlat TV 00:34:02,4 +0:16:37 FIN 00:06:33,2 0:06:49 0:06:59 0:07:10 0:06:30

Distance: Bērnu (500m)

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Starpība St. 1.
1. 1. 317 Karīna Mellace ss arkādija BS 00:01:52,3 +0:00:00 FIN 00:01:52,3
2. 1. 331 Domeniks Keišs BV 00:02:02,5 +0:00:10 FIN 00:02:02,5
3. 2. 349 Elīza Anna Valtere BS 00:02:03,5 +0:00:11 FIN 00:02:03,5
4. 2. 353 Kristaps Krieviņš BV 00:02:09,3 +0:00:17 FIN 00:02:09,3
5. 3. 223 Anna Lauša Lučika BS 00:02:12,5 +0:00:20 FIN 00:02:12,5
6. 3. 329 Marks Vējiņš BV 00:02:15,5 +0:00:23 FIN 00:02:15,5
7. 4. 330 Deniss Keišs BV 00:02:19,8 +0:00:27 FIN 00:02:19,8
8. 4. 227 Sandija Bērziņa BS 00:02:22,3 +0:00:30 FIN 00:02:22,3
9. 5. 351 Aurika Portnaja Belkas BS 00:02:23,5 +0:00:31 FIN 00:02:23,5
10. 6. 352 Anna Olīvija Riekstiņa Rīgas Vingrošanas skola BS 00:02:23,8 +0:00:31 FIN 00:02:23,8
11. 7. 327 Anna Jefimova BS 00:02:26,3 +0:00:34 FIN 00:02:26,3
12. 5. 322 Oskars Veits BV 00:02:28,5 +0:00:36 FIN 00:02:28,5
13. 1. 309 Aivars Zaķis LSC MV3 00:02:29,3 +0:00:37 FIN 00:02:29,3
14. 8. 319 Laura Lūse Tīģerpīlīte BS 00:02:32,3 +0:00:40 FIN 00:02:32,3
15. 6. 201 Ansis Eglājs BV 00:02:33,8 +0:00:41 FIN 00:02:33,8
16. 9. 323 Keita Stupele BS 00:02:34,3 +0:00:42 FIN 00:02:34,3
17. 10. 302 Annija Lāce BJC "Laimīte" BS 00:02:35,5 +0:00:43 FIN 00:02:35,5
18. 7. 225 Andris Stupelis BV 00:02:37,2 +0:00:44 FIN 00:02:37,2
19. 11. 313 Alise Roze Zālīte SK Virsotne BS 00:02:39,8 +0:00:47 FIN 00:02:39,8
20. 8. 336 Antons Pronausks BV 00:02:41,2 +0:00:48 FIN 00:02:41,2
21. 12. 226 Paula Bērziņa BS 00:02:42,8 +0:00:50 FIN 00:02:42,8
22. 9. 348 Dāvids Komaško BV 00:02:55,3 +0:01:03 FIN 00:02:55,3
23. 10. 350 Kristians Liepa-Silkāns BV 00:02:57,5 +0:01:05 FIN 00:02:57,5
24. 13. 357 Reina Talmane BS 00:02:59,3 +0:01:07 FIN 00:02:59,3
25. 11. 347 Krisrers Boldasevics BV 00:02:59,5 +0:01:07 FIN 00:02:59,5
26. 14. 311 Katrīna Gintēna BS 00:03:00,3 +0:01:08 FIN 00:03:00,3
27. 12. 359 Valdis Priedītis BV 00:03:03,8 +0:01:11 FIN 00:03:03,8
28. 15. 304 Adriana Renē Borovska BS 00:03:04,3 +0:01:12 FIN 00:03:04,3
29. 13. 305 Martins Borovskis BV 00:03:06,5 +0:01:14 FIN 00:03:06,5
30. 16. 307 Annele Suharjanto BS 00:03:13,2 +0:01:20 FIN 00:03:13,2
31. 14. 334 Adrians Vanags BV 00:03:31,3 +0:01:39 FIN 00:03:31,3
32. 17. 308 Annete Suharjanto BS 00:03:32,8 +0:01:40 FIN 00:03:32,8
33. 15. 301 Ansis Eglājs BV 00:03:35,3 +0:01:43 FIN 00:03:35,3
34. 16. 332 Kārlis Knoks BV 00:03:39,3 +0:01:47 FIN 00:03:39,3
35. 17. 321 Roberts Cēsnieks BV 00:03:44,5 +0:01:52 FIN 00:03:44,5
36. 18. 228 Patricija Laursone BS 00:03:45,3 +0:01:53 FIN 00:03:45,3
37. 19. 355 Signe Ābele BS 00:03:48,8 +0:01:56 FIN 00:03:48,8
38. 20. 354 Anete Ābele BS 00:03:55,2 +0:02:02 FIN 00:03:55,2
39. 18. 360 Andrejs Šcebets BV 00:04:00,6 +0:02:08 FIN 00:04:00,6
40. 19. 230 Artjoms Loss BV 00:04:22,3 +0:02:30 FIN 00:04:22,3
41. 20. 339 Kristaps Krasovskis Sportlat BV 00:04:24,3 +0:02:32 FIN 00:04:24,3
42. 21. 303 Ričards Volgusas BV 00:04:26,8 +0:02:34 FIN 00:04:26,8
43. 21. 314 Felicita Jerofejeva BS 00:04:33,3 +0:02:41 FIN 00:04:33,3
44. 22. 229 Bogdans Šalakitskis BV 00:04:44,2 +0:02:51 FIN 00:04:44,2
45. 22. 335 Kristiāna Vanaga BS 00:07:08,5 +0:05:16 FIN 00:07:08,5
46. 23. 326 Jasmīne Vanaga BS 00:07:52,5 +0:06:00 FIN 00:07:52,5
47. 23. 333 Alekss Volgusas BV 00:07:54,3 +0:06:02 FIN 00:07:54,3

Distance: Veselības

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Starpība St. 1. 2. 3. 4. 5.
1. 1. 222 Domeniks Keišs BV 00:23:02,7 +0:00:00 FIN 00:04:26,5 0:04:28 0:04:40 0:04:41 0:04:45
2. 1. 217 Laura Vilkauša MS1 00:27:09,2 +0:04:06 FIN 00:04:56,1 0:05:21 0:05:41 0:05:47 0:05:23
3. 1. 210 Nellija Baliko MS2 00:27:14,2 +0:04:11 FIN 00:05:21,4 0:05:20 0:05:33 0:05:31 0:05:27
4. 2. 206 Jekaterina Vanaga MS2 00:18:31,7 +0:04:31 FIN 00:06:05,6 0:06:16 0:06:10 0:21:30
5. 2. 212 Rita Zaļā MS1 00:13:03,4 +0:09:59 FIN 00:06:43,9 0:06:19 0:27:01
6. 1. 208 renāte vasiļenoka TS 00:19:19,9 +0:03:42 FIN 00:06:44,6 0:06:20 0:06:14
7. 1. 216 Valda Salmiņa MS3 00:21:00,7 +0:02:02 FIN 00:06:44,1 0:06:58 0:07:18
8. 1. 205 Skaidrīte Ezerniece LSC MS4 00:22:58,4 +0:00:04 FIN 00:07:25,1 0:07:54 0:07:39
9. 2. 219 Arina Bahmatova Belkas MS3 00:24:54,2 +0:01:51 FIN 00:08:22,4 0:08:09 0:08:22
10. 3. 214 Alise Kalniņa MS1 00:26:04,9 +0:03:02 FIN 00:08:04,9 0:09:28 0:08:32
11. 3. 202 Anta Veite MS2 00:18:08,9 +0:04:53 FIN 00:09:00,4 0:09:08
12. 4. 220 Karīna Komaško MS2 00:06:09,1 +0:16:53 FIN 00:06:09,1
13. 1. 218 Anna Jefimova BS 00:06:14,7 +0:16:48 FIN 00:06:14,7
14. 2. 221 Marks Vējiņš BV 00:06:14,8 +0:16:47 FIN 00:06:14,8
15. 5. 207 Sandra Legzdiņa VSK Noskrien MS2 00:10:14,4 +0:12:48 FIN 00:10:14,4