Rezultāti

Sezona

Posms

Distance: 10km

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Starpība St. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. 1. 29 Oskars Cimermanis Riga Ironman Team MV1 00:49:15,7 +0:00:00 FIN 00:05:02,9 0:04:48 0:04:53 0:05:05 0:04:51 0:04:48 0:04:54 0:04:56 0:04:59 0:04:54
2. 2. 41 Āris Brantevics MV1 00:50:45,4 +0:01:29 FIN 00:05:04,0 0:04:48 0:04:54 0:05:05 0:04:54 0:05:02 0:05:07 0:05:13 0:05:19 0:05:16
3. 1. 38 Konstantīns Krjačko MV2 00:51:42,3 +0:02:26 FIN 00:05:08,4 0:05:02 0:05:10 0:05:15 0:05:13 0:05:14 0:05:17 0:05:15 0:05:04 0:05:01
4. 1. 89 Edijs Kizenbahs Metroons MV3 00:53:09,1 +0:03:53 FIN 00:05:23,4 0:05:08 0:05:10 0:05:17 0:05:21 0:05:17 0:05:21 0:05:24 0:05:25 0:05:20
5. 3. 96 Janis Duka JD Group MV1 00:53:48,0 +0:04:32 FIN 00:05:08,0 0:05:02 0:04:04 0:05:00 0:05:00 0:07:42 0:04:17 0:06:00 0:06:00 0:05:32
6. 4. 5 Raitis Gržibovskis VSK Noskrien MV1 00:53:51,5 +0:04:35 FIN 00:05:22,5 0:05:07 0:05:12 0:05:17 0:05:20 0:05:21 0:05:31 0:05:37 0:05:34 0:05:25
7. 2. 12 Ivars Švarcs LVINFO.LV MV2 00:54:50,2 +0:05:34 FIN 00:05:07,9 0:05:10 0:05:30 0:05:25 0:05:27 0:05:24 0:05:22 0:05:53 0:05:44 0:05:43
8. 1. 79 Maksims Novaks TiMax TV 00:56:04,9 +0:06:49 FIN 00:06:55,6 0:05:54 0:05:12 0:05:20 0:05:23 0:05:12 0:05:16 0:05:26 0:05:43 0:05:39
9. 5. 22 Rolands Trencis VSK Noskrien/ SK Babīte MV1 00:56:44,8 +0:07:29 FIN 00:05:22,1 0:05:08 0:05:17 0:05:36 0:05:43 0:05:38 0:05:54 0:06:00 0:06:06 0:05:57
10. 3. 99 Marats Jakubovskis MV2 00:58:35,5 +0:09:19 FIN 00:05:44,4 0:05:25 0:05:37 0:05:48 0:05:59 0:06:04 0:06:03 0:06:03 0:06:05 0:05:45
11. 2. 4 Andrejs Priedītis LSC. MV3 00:58:35,8 +0:09:20 FIN 00:05:46,1 0:05:35 0:05:41 0:05:45 0:05:53 0:05:58 0:06:03 0:06:00 0:06:03 0:05:49
12. 3. 6 Edmunds Gržibovskis VSK Noskrien MV3 00:59:31,0 +0:10:15 FIN 00:05:50,6 0:05:33 0:05:41 0:05:51 0:05:55 0:06:02 0:06:05 0:06:07 0:06:13 0:06:10
13. 4. 62 Andris Ludriks VSK Noskrien Rieksti MV2 00:59:37,1 +0:10:21 FIN 00:05:36,7 0:05:42 0:06:05 0:06:03 0:06:03 0:06:03 0:06:08 0:06:04 0:06:05 0:05:44
14. 5. 44 Sergejs Pogorelovs LSC MV2 00:59:45,1 +0:10:29 FIN 00:05:40,9 0:05:28 0:05:35 0:05:49 0:06:00 0:06:05 0:06:15 0:06:19 0:06:20 0:06:11
15. 6. 7 Edgars Rūtiņš MARATONA KLUBS MV2 00:59:47,0 +0:10:31 FIN 00:05:52,0 0:05:33 0:06:36 0:04:48 0:06:03 0:06:09 0:06:13 0:06:28 0:06:22 0:05:39
16. 7. 26 Mareks Tumašs Spararats MV2 01:00:35,5 +0:11:19 FIN 00:06:11,7 0:05:49 0:05:51 0:06:06 0:06:02 0:06:05 0:06:14 0:06:14 0:06:05 0:05:53
17. 8. 30 Māris Tocups VSK Noskrien MV2 01:01:23,2 +0:12:07 FIN 00:05:57,9 0:05:44 0:06:04 0:06:12 0:06:12 0:06:24 0:06:17 0:06:14 0:06:15 0:05:58
18. 9. 11 Aigars Dakteris MV2 01:01:49,2 +0:12:33 FIN 00:05:39,6 0:05:43 0:05:53 0:06:03 0:06:08 0:06:14 0:06:27 0:06:39 0:06:39 0:06:20
19. 10. 42 Konstantīns Koļeda MV2 01:03:01,3 +0:13:45 FIN 00:05:50,1 0:06:00 0:06:27 0:06:15 0:06:21 0:06:28 0:06:27 0:06:28 0:06:30 0:06:11
20. 4. 23 Gatis Krasovskis Sportlat MV3 01:03:05,9 +0:13:50 FIN 00:06:12,7 0:05:55 0:06:01 0:06:19 0:06:14 0:06:19 0:06:26 0:06:38 0:06:32 0:06:25
21. 6. 31 Roberts Jaunzems TRIAR Triathlon Club MV1 01:03:19,0 +0:14:03 FIN 00:06:51,9 0:06:15 0:06:14 0:06:09 0:06:11 0:06:18 0:06:22 0:06:31 0:06:23 0:06:01
22. 11. 81 Jānis Ābols MV2 01:03:23,4 +0:14:07 FIN 00:06:01,4 0:05:46 0:06:08 0:06:32 0:06:35 0:06:25 0:06:31 0:06:29 0:06:38 0:06:15
23. 1. 34 VINETA PĒTERSONE VSK noskrien MS2 01:03:25,8 +0:14:10 FIN 00:06:24,4 0:06:06 0:06:02 0:06:12 0:06:19 0:06:25 0:06:30 0:06:30 0:06:38 0:06:17
24. 12. 21 Gatis Pļaviņš MV2 01:04:06,3 +0:14:50 FIN 00:05:45,1 0:06:06 0:06:13 0:06:30 0:06:35 0:06:48 0:06:29 0:06:54 0:06:35 0:06:08
25. 2. 10 Linda Leja MS2 01:05:19,5 +0:16:03 FIN 00:06:19,6 0:06:07 0:06:23 0:06:21 0:06:29 0:06:36 0:06:42 0:06:48 0:06:48 0:06:43
26. 5. 19 Aleksandrs Azarevics LSC MV3 01:06:21,3 +0:17:05 FIN 00:06:32,6 0:06:12 0:06:17 0:06:23 0:06:24 0:06:51 0:06:52 0:07:04 0:06:49 0:06:54
27. 7. 94 Ojārs Šulte MV1 01:06:51,5 +0:17:35 FIN 00:06:09,1 0:06:05 0:06:26 0:06:36 0:06:43 0:06:48 0:06:59 0:07:03 0:07:04 0:06:55
28. 8. 88 Ainārs Aizpurietis ABLV Bank, AS MV1 01:06:56,4 +0:17:40 FIN 00:06:41,7 0:06:18 0:06:26 0:06:39 0:06:41 0:07:01 0:06:48 0:06:54 0:06:51 0:06:33
29. 1. 92 Simona Radoviča MS1 01:07:14,8 +0:17:59 FIN 00:06:21,7 0:06:15 0:06:22 0:06:37 0:06:46 0:07:00 0:06:54 0:06:59 0:07:05 0:06:53
30. 2. 75 Sana Rūnika MS1 01:07:27,4 +0:18:11 FIN 00:07:03,4 0:06:23 0:06:31 0:06:36 0:06:50 0:06:25 0:06:51 0:07:06 0:06:51 0:06:46
31. 6. 97 Andis Pāže SK LSC "Ozolnieki" MV3 01:07:43,4 +0:18:27 FIN 00:06:27,9 0:06:26 0:06:27 0:06:40 0:06:56 0:07:01 0:06:51 0:06:55 0:06:49 0:07:06
32. 3. 85 Aiva Liepiņa MS1 01:07:46,3 +0:18:30 FIN 00:07:03,2 0:06:22 0:06:33 0:06:34 0:06:38 0:06:38 0:06:57 0:07:00 0:07:15 0:06:41
33. 1. 13 Zaiga Zvirbule VSK Noskrien MS3 01:09:50,3 +0:20:34 FIN 00:07:14,9 0:06:44 0:06:51 0:07:03 0:07:03 0:06:59 0:06:58 0:07:00 0:07:07 0:06:49
34. 13. 93 Arnis Bērziņš Bērziņi MV2 01:10:04,1 +0:20:48 FIN 00:06:44,6 0:06:39 0:06:51 0:07:06 0:07:13 0:07:07 0:07:21 0:07:11 0:07:22 0:06:25
35. 9. 90 Timofejs Kizenbahs MV1 01:10:19,4 +0:21:03 FIN 00:07:29,9 0:06:31 0:06:38 0:06:54 0:06:56 0:07:01 0:07:15 0:07:27 0:07:07 0:06:56
36. 4. 60 Dana Zandersone MS1 01:10:36,4 +0:21:20 FIN 00:07:09,9 0:06:44 0:06:38 0:07:06 0:07:09 0:07:17 0:07:22 0:07:17 0:07:11 0:06:38
37. 3. 66 Elīna Bernava - MS2 01:11:10,3 +0:21:54 FIN 00:07:23,7 0:06:52 0:06:52 0:06:48 0:06:55 0:07:03 0:07:19 0:07:15 0:07:24 0:07:15
38. 4. 98 Arnita Višņevska MS2 01:11:59,4 +0:22:43 FIN 00:07:47,9 0:07:20 0:07:01 0:07:04 0:07:13 0:07:08 0:07:08 0:07:25 0:07:11 0:06:37
39. 5. 3 Olga Rūguma MS2 01:12:22,3 +0:23:06 FIN 00:07:07,1 0:06:39 0:06:49 0:07:31 0:07:30 0:07:19 0:07:28 0:07:25 0:07:18 0:07:13
40. 5. 95 Vita Zeltzaķe VSK Noskrien MS1 01:13:45,6 +0:24:29 FIN 00:07:22,4 0:07:02 0:07:20 0:07:34 0:07:35 0:07:23 0:07:34 0:07:30 0:07:29 0:06:52
41. 10. 53 Juris Belovs MV1 01:14:17,8 +0:25:02 FIN 00:07:46,4 0:06:48 0:07:05 0:07:21 0:07:31 0:07:35 0:07:33 0:07:26 0:07:31 0:07:37
42. 7. 86 Jānis Zemturis MV3 01:15:09,6 +0:25:53 FIN 00:07:41,9 0:07:19 0:07:21 0:07:25 0:07:33 0:07:40 0:07:43 0:07:39 0:07:25 0:07:20
43. 1. 74 Svetlana Cibuļa Swedbank TS 01:15:15,3 +0:25:59 FIN 00:07:08,1 0:06:48 0:07:09 0:07:28 0:07:26 0:07:34 0:07:42 0:07:52 0:08:04 0:08:00
44. 6. 87 Aija Melezere MS1 01:15:45,6 +0:26:29 FIN 00:07:34,7 0:07:20 0:07:29 0:07:27 0:07:37 0:07:32 0:07:42 0:07:45 0:07:39 0:07:36
45. 8. 69 normunds vilūns vsk noskrien MV3 01:15:49,1 +0:26:33 FIN 00:07:12,0 0:07:06 0:07:27 0:07:31 0:07:33 0:07:40 0:07:52 0:07:06 0:08:06 0:08:12
46. 6. 46 Svetlana Pogorelova MS2 01:16:39,8 +0:27:24 FIN 00:08:25,2 0:07:55 0:07:42 0:07:40 0:07:39 0:07:32 0:07:34 0:07:36 0:07:25 0:07:08
47. 11. 70 Lauris Požarnovs MV1 01:16:54,3 +0:27:38 FIN 00:08:17,9 0:07:44 0:07:36 0:08:00 0:08:06 0:07:59 0:08:07 0:07:19 0:06:58 0:06:44
48. 2. 37 Ilga Žeibe VSK Noskrien MS3 01:17:38,6 +0:28:22 FIN 00:07:30,9 0:07:28 0:07:42 0:07:46 0:07:47 0:07:50 0:07:57 0:07:59 0:07:52 0:07:42
49. 3. 47 Zanda Taupmana VSK Noskrien MS3 01:18:04,3 +0:28:48 FIN 00:07:17,2 0:07:27 0:07:53 0:07:42 0:07:59 0:07:54 0:08:06 0:07:51 0:08:03 0:07:49
50. 14. 18 Guntis Veits MV2 01:19:26,8 +0:30:11 FIN 00:06:54,9 0:07:02 0:07:23 0:07:31 0:08:03 0:08:15 0:08:41 0:08:52 0:08:53 0:07:48
51. 9. 65 Uldis Alpe MV3 01:20:06,2 +0:30:50 FIN 00:07:15,9 0:07:11 0:07:36 0:07:51 0:08:02 0:08:17 0:08:37 0:08:33 0:08:42 0:07:59
52. 7. 14 Evija Šulte MS2 01:20:06,3 +0:30:50 FIN 00:07:47,7 0:07:26 0:07:50 0:07:49 0:08:06 0:07:57 0:08:11 0:08:00 0:07:45 0:09:10
53. 7. 36 Linda Līmane MS1 01:21:12,3 +0:31:56 FIN 00:08:18,2 0:07:45 0:07:37 0:07:58 0:08:06 0:07:58 0:08:08 0:08:20 0:08:14 0:08:44
54. 8. 78 Iveta Kraze VSK Noskrien MS2 01:27:58,3 +0:38:42 FIN 00:09:20,2 0:08:00 0:08:00 0:08:21 0:10:30 0:08:57 0:08:35 0:08:43 0:08:54 0:08:34
55. 2. 16 Anna Garbuze TS 01:28:22,8 +0:39:07 FIN 00:07:33,4 0:07:52 0:08:17 0:08:26 0:08:38 0:08:53 0:09:06 0:10:05 0:10:38 0:08:51
56. 8. 33 Laura Zaharova MS1 01:32:22,3 +0:43:06 FIN 00:09:14,4 0:09:32 0:08:42 0:08:57 0:09:09 0:09:05 0:09:46 0:09:19 0:09:42 0:08:52
57. 9. 71 Lolita Joselsone MS1 01:34:44,3 +0:45:28 FIN 00:09:10,2 0:08:32 0:08:30 0:08:57 0:09:44 0:09:28 0:10:18 0:10:07 0:09:49 0:10:04
58. 12. 83 Mārtiņš Sējējs MV1 00:53:49,1 +0:04:33 DNF 00:05:33,2 0:05:41 0:06:06 0:06:23 0:06:14 0:06:11 0:06:19 0:06:09 0:05:09
59. 1. 76 Juris Bērziņš SK Ozolnieki-LSC MV4 00:39:31,7 +0:09:44 DNF 00:08:26,9 0:07:45 0:07:49 0:07:40 0:07:49
60. 10. 64 Agnese Neilande !ASAP MS1 +0:49:15 DNS
61. 3. 32 Agnese Nikolajeva TS +0:49:15 DNS
62. 11. 49 Agnese Skrastiņa MS1 +0:49:15 DNS
63. 15. 59 Agris, Meilerts Latte MV2 +0:49:15 DNS
64. 16. 54 Ainis Sproģis ABRENES SK MV2 +0:49:15 DNS
65. 13. 68 Aivis Beķeris MV1 +0:49:15 DNS
66. 17. 15 Andris Ažēns VSK Noskrien MV2 +0:49:15 DNS
67. 12. 61 Anete Kampare MS1 +0:49:15 DNS
68. 9. 17 Anita Strazdina MS2 +0:49:15 DNS
69. 18. 48 Anrijs Tērauds Rītarosme Arkādijā MV2 +0:49:15 DNS
70. 14. 77 Arturs Onzuls Team DS93 MV1 +0:49:15 DNS
71. 4. 8 Dace Kozlovska TS +0:49:15 DNS
72. 10. 82 Daiga Kalniņa-Vīndedzkalna VSK noskrien MS2 +0:49:15 DNS
73. 19. 58 Dainis Limanāns VSK Noskrien Rieksti MV2 +0:49:15 DNS
74. 13. 55 Diāna Vitkovska SK Katrīna MS1 +0:49:15 DNS
75. 14. 84 Elīna Magdalēna Stabule MS1 +0:49:15 DNS
76. 10. 57 Guntis Zālītis LVS MV3 +0:49:15 DNS
77. 15. 35 Ieva Finstere MS1 +0:49:15 DNS
78. 11. 50 Ilze Limanāne VSK Noskrien MS2 +0:49:15 DNS
79. 12. 2 Indra Jansone MS2 +0:49:15 DNS
80. 4. 43 Ingūna Gulbe MS3 +0:49:15 DNS
81. 16. 40 Iveta Bērziņa MS1 +0:49:15 DNS
82. 17. 51 Karīna Voitkeviča MS1 +0:49:15 DNS
83. 15. 39 Kaspars Livčāns MV1 +0:49:15 DNS
84. 18. 80 Katrīna Stašinska MS1 +0:49:15 DNS
85. 20. 52 kristaps kaimiņš vsk noskrien MV2 +0:49:15 DNS
86. 19. 91 Kristine Markus - MS1 +0:49:15 DNS
87. 20. 9 Kristīne Kinda VSK Noskrien MS1 +0:49:15 DNS
88. 21. 72 Ksenija Turkina MS1 +0:49:15 DNS
89. 5. 24 Lāsma Āboliņa VSK Noskrien MS3 +0:49:15 DNS
90. 22. 56 Madara Ose MS1 +0:49:15 DNS
91. 16. 27 Maksims Vitjuks MV1 +0:49:15 DNS
92. 21. 45 Mareks Skujiņš veikals 42km195m MV2 +0:49:15 DNS
93. 23. 20 Olga Ruberte MS1 +0:49:15 DNS
94. 22. 63 Oskars Dambrovs MV2 +0:49:15 DNS
95. 24. 28 Rūta Misāne MS1 +0:49:15 DNS
96. 25. 73 Simona Laure MS1 +0:49:15 DNS
97. 26. 67 Zane Greidina MS1 +0:49:15 DNS
98. 6. 1 Zinaida Grīnberga inviduāli MS3 +0:49:15 DNS
99. 17. 25 Ēriks Dovnarovičs VSK Noskrien MV1 +0:49:15 DNS

Distance: 5km

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Starpība St. 1. 2. 3. 4. 5.
1. 1. 168 Voldemārs Lejnieks TV 00:24:48,9 +0:00:00 FIN 00:05:04,0 0:04:47 0:04:53 0:05:06 0:04:57
2. 2. 160 Gatis Štulbergs Maratona Klubs/Skrundas PVS TV 00:24:49,9 +0:00:01 FIN 00:05:06,2 0:04:49 0:04:54 0:05:04 0:04:55
3. 3. 159 Vladislavs Jaickis SK Metroons TV 00:25:43,0 +0:00:54 FIN 00:05:03,2 0:04:59 0:05:14 0:05:19 0:05:05
4. 4. 127 Valerijs Jegorovs LSC TV 00:26:02,0 +0:01:13 FIN 00:05:14,7 0:05:05 0:05:09 0:05:15 0:05:17
5. 5. 177 Kristaps Kaļinka TV 00:26:29,4 +0:01:40 FIN 00:05:07,4 0:05:08 0:05:22 0:05:30 0:05:19
6. 1. 107 NIKOLAJS SMALOVIJS LSC MV4 00:27:55,7 +0:03:06 FIN 00:05:44,4 0:05:23 0:05:34 0:05:40 0:05:33
7. 6. 188 Sandris Šumskis TV 00:28:03,7 +0:03:14 FIN 00:05:15,4 0:05:29 0:05:47 0:05:53 0:05:38
8. 7. 152 Jānis Linards Amtmanis TV 00:28:39,0 +0:03:50 FIN 00:05:13,2 0:05:45 0:05:40 0:06:06 0:05:53
9. 1. 156 Kristīne Jansone TS 00:29:52,2 +0:05:03 FIN 00:06:02,1 0:05:55 0:06:02 0:06:02 0:05:49
10. 2. 133 Patrīcija Zālīte TS 00:29:55,6 +0:05:06 FIN 00:05:46,9 0:05:38 0:06:05 0:06:28 0:05:56
11. 2. 111 viktors suborins lsc MV4 00:29:58,2 +0:05:09 FIN 00:05:52,4 0:05:49 0:06:01 0:06:11 0:06:04
12. 8. 104 Nauris Kozuliņš TV 00:30:37,0 +0:05:48 FIN 00:06:00,4 0:05:59 0:06:10 0:06:19 0:06:07
13. 9. 180 Aleksandrs Tolpigins TV 00:31:38,5 +0:06:49 FIN 00:06:08,6 0:06:17 0:06:31 0:06:38 0:06:02
14. 3. 185 Lina Paimina JD Group TS 00:31:49,2 +0:07:00 FIN 00:06:37,7 0:06:21 0:06:30 0:06:10 0:06:09
15. 4. 140 Inese Jaunzeme VSK Noskrien TS 00:32:24,7 +0:07:35 FIN 00:06:43,6 0:06:13 0:06:22 0:06:38 0:06:27
16. 1. 190 Miks Meijers BV 00:32:42,5 +0:07:53 FIN 00:06:14,7 0:05:59 0:06:23 0:07:09 0:06:54
17. 5. 132 Linda Korsaka VSK Noskrien TS 00:32:54,7 +0:08:05 FIN 00:07:02,1 0:06:36 0:06:28 0:06:23 0:06:24
18. 10. 162 Aivars Zaķis TV 00:33:18,8 +0:08:29 FIN 00:06:31,1 0:06:04 0:06:34 0:06:55 0:07:12
19. 11. 123 Raivis Dzelzītis VSK Noskrien TV 00:33:28,7 +0:08:39 FIN 00:06:56,1 0:06:33 0:06:35 0:06:56 0:06:26
20. 6. 106 Jurate Paula Romānova TS 00:33:40,5 +0:08:51 FIN 00:06:02,9 0:06:15 0:07:07 0:07:08 0:07:07
21. 3. 150 Edgars Kālis LSC MV4 00:33:44,7 +0:08:55 FIN 00:06:22,4 0:06:38 0:06:49 0:07:00 0:06:53
22. 12. 139 Anatolijs Griškjāns TV 00:34:23,2 +0:09:34 FIN 00:06:38,4 0:06:30 0:06:51 0:07:12 0:07:10
23. 13. 189 Viktors Sidorovs TV 00:34:29,7 +0:09:40 FIN 00:07:31,9 0:06:40 0:06:39 0:06:53 0:06:45
24. 4. 130 Georgs Jermolajevs LSK MV4 00:34:33,7 +0:09:44 FIN 00:06:49,9 0:06:51 0:07:01 0:07:06 0:06:44
25. 14. 146 Māris Knoks TV 00:35:15,8 +0:10:26 FIN 00:06:32,1 0:06:23 0:06:43 0:09:20 0:06:15
26. 7. 172 Valērija Prokudina TS 00:36:03,2 +0:11:14 FIN 00:06:59,9 0:07:09 0:07:15 0:07:31 0:07:06
27. 8. 164 Ilze Florence TS 00:36:26,5 +0:11:37 FIN 00:07:48,2 0:07:18 0:07:22 0:07:09 0:06:48
28. 9. 109 Agija Dace Bidiņa TS 00:37:03,2 +0:12:14 FIN 00:07:20,9 0:07:27 0:07:29 0:07:26 0:07:18
29. 15. 158 Anastasios Kolliopoulos TV 00:37:07,7 +0:12:18 FIN 00:06:45,4 0:07:10 0:07:24 0:08:03 0:07:44
30. 5. 102 Viktors Safutins LSC MV4 00:37:22,8 +0:12:33 FIN 00:07:41,4 0:07:12 0:07:29 0:07:29 0:07:30
31. 10. 149 Olga Mikulova VSK Noskrien TS 00:37:42,0 +0:12:53 FIN 00:07:43,2 0:07:19 0:07:32 0:07:50 0:07:17
32. 16. 147 Alfrēds Radvils TV 00:37:42,5 +0:12:53 FIN 00:07:18,2 0:07:25 0:07:44 0:07:51 0:07:23
33. 11. 154 Maruta Krūmiņa TS 00:37:43,0 +0:12:54 FIN 00:07:43,2 0:07:19 0:07:32 0:07:50 0:07:18
34. 12. 121 Katerina Vdovina TS 00:37:44,5 +0:12:55 FIN 00:07:54,4 0:07:03 0:07:36 0:07:49 0:07:20
35. 13. 187 Anna Proskurina TS 00:37:44,5 +0:12:55 FIN 00:07:48,7 0:07:18 0:07:36 0:07:25 0:07:35
36. 14. 124 Ieva Koļeda TS 00:38:29,2 +0:13:40 FIN 00:07:30,9 0:07:34 0:07:41 0:07:51 0:07:51
37. 15. 173 Lada Leidmane - TS 00:39:03,5 +0:14:14 FIN 00:07:47,2 0:07:58 0:08:10 0:08:01 0:07:06
38. 16. 153 Eliza Chernikova TS 00:39:04,8 +0:14:15 FIN 00:07:46,4 0:07:58 0:08:10 0:07:59 0:07:09
39. 17. 169 Viviana Boldasevica TS 00:40:10,7 +0:15:21 FIN 00:06:50,2 0:07:18 0:08:27 0:09:08 0:08:25
40. 18. 192 Tatjana, Kalibina TS 00:40:15,5 +0:15:26 FIN 00:07:58,4 0:07:38 0:08:11 0:08:08 0:08:17
41. 19. 103 Vita Razgale TS 00:40:26,2 +0:15:37 FIN 00:07:45,9 0:07:46 0:08:18 0:08:19 0:08:16
42. 17. 105 Alfrēds Radvils TV 00:40:33,2 +0:15:44 FIN 00:07:14,4 0:08:03 0:07:57 0:08:34 0:08:43
43. 20. 165 Linda Florence TS 00:40:35,5 +0:15:46 FIN 00:08:27,7 0:07:59 0:08:03 0:08:05 0:07:59
44. 1. 163 skaidrīte ezerniece LSC MS4 00:40:49,5 +0:16:00 FIN 00:08:13,9 0:08:03 0:08:12 0:08:08 0:08:11
45. 21. 174 Elizabete Kitoka TS 00:40:52,7 +0:16:03 FIN 00:06:49,4 0:07:56 0:08:53 0:08:59 0:08:14
46. 22. 108 Elīna Matīsa TS 00:41:14,2 +0:16:25 FIN 00:07:45,4 0:07:58 0:08:24 0:08:36 0:08:29
47. 23. 138 Ginta Eglīte Peltors TS 00:41:23,2 +0:16:34 FIN 00:08:23,2 0:08:02 0:08:00 0:08:23 0:08:33
48. 24. 157 Jekaterīna Safronova TS 00:41:29,7 +0:16:40 FIN 00:08:09,4 0:08:20 0:08:18 0:08:39 0:08:02
49. 18. 129 Niklāvs Alpe TV 00:41:45,0 +0:16:56 FIN 00:08:01,2 0:07:35 0:08:11 0:08:49 0:09:07
50. 25. 134 Vineta Petjukeviča TS 00:41:47,7 +0:16:58 FIN 00:08:09,2 0:08:09 0:08:29 0:08:34 0:08:24
51. 2. 161 Rasma Kalniņa MS4 00:42:00,2 +0:17:11 FIN 00:07:56,6 0:08:24 0:08:25 0:08:33 0:08:40
52. 3. 110 Baiba Lejiņa LSC MS4 00:44:21,0 +0:19:32 FIN 00:08:58,4 0:08:34 0:08:48 0:08:58 0:09:02
53. 19. 126 Agnis Krasovskis Sportlat TV 00:46:35,5 +0:21:46 FIN 00:08:01,9 0:08:07 0:10:30 0:09:59 0:09:56
54. 26. 181 Ilma Elsberga TS 00:48:40,5 +0:23:51 FIN 00:10:38,4 0:09:42 0:08:42 0:09:40 0:09:58
55. 20. 170 Kristofers Kraze TV 00:55:04,8 +0:30:15 FIN 00:09:54,7 0:09:54 0:10:54 0:11:36 0:12:45
56. 21. 184 kārlis lagzdiņš TV 00:56:14,2 +0:31:25 FIN 00:10:38,7 0:09:41 0:18:22 0:09:58 0:07:33
57. 27. 131 Laura Ešmite TS 00:31:27,5 +0:06:38 DNF 00:07:42,9 0:07:26 0:08:01 0:08:16
58. 28. 151 Jūlija Dolgopolova TS 00:16:17,4 +0:08:31 DNF 00:07:46,6 0:08:30
59. 29. 183 Aija Līga Lagzdiņa TS 00:10:39,7 +0:14:09 DNF 00:10:39,7
60. 30. 137 Agne Lapsa TS +0:24:48 DNS
61. 22. 120 Alens Jānis Vīksniņš TV +0:24:48 DNS
62. 31. 119 Anna Klodāne TS +0:24:48 DNS
63. 32. 114 Anna Pečerska TS +0:24:48 DNS
64. 23. 115 Dainis Caune TV +0:24:48 DNS
65. 33. 101 Diāna Voļnaga TS +0:24:48 DNS
66. 34. 144 Duber Maris Ospina Alvarez TS +0:24:48 DNS
67. 24. 118 Einars Ervarts TV +0:24:48 DNS
68. 35. 176 Elīna Smirnova TS +0:24:48 DNS
69. 36. 166 Gunta Siliņa TS +0:24:48 DNS
70. 25. 143 Heinrihs, Meilerts Latte TV +0:24:48 DNS
71. 37. 191 ieva vajevska TS +0:24:48 DNS
72. 26. 182 Juris Birznieks TV +0:24:48 DNS
73. 27. 112 Juris Dzalbs Euro Trading Company TV +0:24:48 DNS
74. 28. 113 Jānis Kalniņš TV +0:24:48 DNS
75. 29. 135 Jānis Krafts TV +0:24:48 DNS
76. 30. 178 Jānis Puriņš TV +0:24:48 DNS
77. 38. 145 Karīna Morozova TS +0:24:48 DNS
78. 31. 136 Keita Stupele TV +0:24:48 DNS
79. 1. 142 Keta, Meilerte Latte BS +0:24:48 DNS
80. 39. 122 Kristīne Škapare TS +0:24:48 DNS
81. 40. 141 Kristīne, Meilerte Latte TS +0:24:48 DNS
82. 41. 175 Marita Runce TS +0:24:48 DNS
83. 32. 148 Mārtiņš Plūme SB '' Liesma'' TV +0:24:48 DNS
84. 33. 125 Raimonds Meija VSK Noskrien TV +0:24:48 DNS
85. 34. 167 Rihards Čaiba VSK Noskrien, Jūrmala TV +0:24:48 DNS
86. 42. 186 Sigita Žagata TS +0:24:48 DNS
87. 43. 128 Tatjana Žiļcova TS +0:24:48 DNS
88. 6. 117 valerijs hruschovs LSC MV4 +0:24:48 DNS
89. 44. 179 Viktorija TS +0:24:48 DNS
90. 45. 116 Zane Džule TS +0:24:48 DNS

Distance: Bērnu (500m)

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Starpība St. 1.
1. 1. 315 Karīna Mellace ss arkādija BS 00:02:00,8 +0:00:00 FIN 00:02:00,8
2. 1. 328 Domeniks Keišs BV 00:02:10,3 +0:00:09 FIN 00:02:10,3
3. 2. 326 Marks Vējiņš BV 00:02:15,6 +0:00:14 FIN 00:02:15,6
4. 3. 334 Renāts Margevičs BV 00:02:15,6 +0:00:14 FIN 00:02:15,6
5. 2. 314 Darja Vdovina BS 00:02:19,3 +0:00:18 FIN 00:02:19,3
6. 4. 339 Eduards Kalniņš BV 00:02:19,6 +0:00:18 FIN 00:02:19,6
7. 3. 302 Annija Lāce BJC "Laimīte" BS 00:02:20,8 +0:00:20 FIN 00:02:20,8
8. 5. 352 Ansis Eglājs BV 00:02:22,8 +0:00:22 FIN 00:02:22,8
9. 4. 311 Alise Roze Zālīte SK Virsotne BS 00:02:23,8 +0:00:23 FIN 00:02:23,8
10. 5. 348 Sandija Bērziņa BS 00:02:25,8 +0:00:25 FIN 00:02:25,8
11. 6. 319 Oskars Veits BV 00:02:25,9 +0:00:25 FIN 00:02:25,9
12. 6. 324 Anna Jefimova BS 00:02:31,6 +0:00:30 FIN 00:02:31,6
13. 1. 307 Aivars Zaķis LSC MV3 00:02:31,7 +0:00:30 FIN 00:02:31,7
14. 7. 346 Valters Voičis BV 00:02:32,8 +0:00:32 FIN 00:02:32,8
15. 8. 344 Timurs Badretdinovs TiMax BV 00:02:34,6 +0:00:33 FIN 00:02:34,6
16. 7. 356 Anna Olīvija Riekstiņa BS 00:02:37,3 +0:00:36 FIN 00:02:37,3
17. 9. 327 Deniss Keišs BV 00:02:37,8 +0:00:37 FIN 00:02:37,8
18. 8. 316 Laura Lūse Tīģerpīlīte BS 00:02:41,3 +0:00:40 FIN 00:02:41,3
19. 9. 325 Anna Jefimova BS 00:02:42,8 +0:00:42 FIN 00:02:42,8
20. 10. 321 Adrians Šauro-Sadovskis BV 00:02:45,3 +0:00:44 FIN 00:02:45,3
21. 11. 350 Marija Koleda BV 00:02:45,3 +0:00:44 FIN 00:02:45,3
22. 12. 308 Arturs Smalovijs LSC BV 00:02:46,6 +0:00:45 FIN 00:02:46,6
23. 13. 335 Tailers Gulbinskis BV 00:02:48,3 +0:00:47 FIN 00:02:48,3
24. 14. 342 Kiril Prokudins BV 00:02:49,6 +0:00:48 FIN 00:02:49,6
25. 10. 341 Katrīna Laura Terentjeva VSK Noskrien BS 00:02:49,7 +0:00:48 FIN 00:02:49,7
26. 1. 340 Jānis Kalniņš TV 00:02:49,8 +0:00:49 FIN 00:02:49,8
27. 11. 347 Paula Bērziņa BS 00:02:51,3 +0:00:50 FIN 00:02:51,3
28. 15. 304 Martins Borovskis BV 00:02:51,3 +0:00:50 FIN 00:02:51,3
29. 16. 330 Antons Pronausks BV 00:02:52,8 +0:00:52 FIN 00:02:52,8
30. 12. 320 Keita Stupele BS 00:02:53,8 +0:00:53 FIN 00:02:53,8
31. 13. 309 Katrīna Gintēna BS 00:02:54,8 +0:00:54 FIN 00:02:54,8
32. 17. 338 Kristers Boldasevics BV 00:02:56,8 +0:00:56 FIN 00:02:56,8
33. 18. 301 Ansis Eglājs BV 00:03:07,6 +0:01:06 FIN 00:03:07,6
34. 19. 310 Maksims Pičurovs LSC BV 00:03:09,3 +0:01:08 FIN 00:03:09,3
35. 14. 303 Adriana Renē Borovska BS 00:03:11,6 +0:01:10 FIN 00:03:11,6
36. 15. 305 Annele Suharjanto BS 00:03:14,3 +0:01:13 FIN 00:03:14,3
37. 16. 349 Katrīna Elizabete Gilnere BS 00:03:14,6 +0:01:13 FIN 00:03:14,6
38. 20. 331 Adrians Vanags BV 00:03:16,8 +0:01:16 FIN 00:03:16,8
39. 17. 306 Annete Suharjanto BS 00:03:16,8 +0:01:16 FIN 00:03:16,8
40. 21. 329 Kārlis Knoks BV 00:03:17,3 +0:01:16 FIN 00:03:17,3
41. 18. 333 Angeļina Minogina BS 00:03:18,6 +0:01:17 FIN 00:03:18,6
42. 22. 358 Renos Kolliopoulos BV 00:03:25,3 +0:01:24 FIN 00:03:25,3
43. 23. 317 Kristers Taupmans BV 00:03:25,6 +0:01:24 FIN 00:03:25,6
44. 24. 318 Roberts Cēsnieks BV 00:03:28,7 +0:01:27 FIN 00:03:28,7
45. 25. 354 Kārlis Šolks BV 00:03:29,8 +0:01:29 FIN 00:03:29,8
46. 26. 322 Kristiāns Šauro-Sadovskis BV 00:03:30,8 +0:01:30 FIN 00:03:30,8
47. 27. 357 Jānis Kolliopoulos BV 00:03:34,8 +0:01:34 FIN 00:03:34,8
48. 19. 353 Patricija Laursone BS 00:03:46,8 +0:01:46 FIN 00:03:46,8
49. 20. 355 Viktorija Vajevska BS 00:03:47,3 +0:01:46 FIN 00:03:47,3
50. 28. 343 Kristaps Krasovskis Sportlat BV 00:04:24,8 +0:02:24 FIN 00:04:24,8
51. 21. 351 Anna Margevica BS 00:05:31,8 +0:03:31 FIN 00:05:31,8
52. 22. 332 Kristiāna Vanaga BS 00:07:53,8 +0:05:53 FIN 00:07:53,8
53. 23. 336 Gerda Laganovska BS 00:08:31,3 +0:06:30 FIN 00:08:31,3
54. 24. 313 Emanuela Bole BS +0:02:00 DNS
55. 25. 312 Felicita Jerofejeva BS +0:02:00 DNS
56. 29. 337 Ēriks Laganovskis BV +0:02:00 DNS

Distance: Veselības

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Starpība St. 1. 2. 3.
1. 1. 218 Atis Pāvilsons Kastesvarde TV 00:22:45,4 +0:00:00 RUN 00:07:47,2 0:07:11 0:07:47
2. 1. 221 Sanita Zute MS1 00:23:54,9 +0:01:09 RUN 00:08:00,4 0:07:56 0:07:58
3. 1. 225 Anna Proskurina TS 00:24:06,2 +0:01:20 RUN 00:08:02,6 0:07:50 0:08:13
4. 1. 201 Kristīne Reinholde VSK Noskrien MS2 00:24:36,4 +0:01:51 RUN 00:08:14,4 0:08:02 0:08:19
5. 2. 206 Jekaterina Vanaga MS2 00:24:44,5 +0:01:59 RUN 00:08:20,4 0:07:58 0:08:26
6. 1. 214 Skaidrīte Ezerniece LSC MS4 00:26:58,4 +0:04:13 RUN 00:10:42,2 0:11:34 0:04:41
7. 2. 205 Laura Maģe TS 00:28:27,9 +0:05:42 RUN 00:08:40,4 0:08:55 0:10:52
8. 3. 202 Anta Veite MS2 00:28:52,2 +0:06:06 RUN 00:09:48,7 0:09:43 0:09:19
9. 3. 217 Silva Lūse Kastesvarde TS 00:14:50,7 +0:07:54 RUN 00:07:44,4 0:07:06
10. 4. 223 Patrīcija Kauškale TS 00:17:21,2 +0:05:24 RUN 00:08:37,9 0:08:43
11. 5. 208 renāte vasiļenoka TS 00:20:14,2 +0:02:31 RUN 00:10:15,7 0:09:58
12. 2. 211 Rita Zaļā MS1 00:20:14,7 +0:02:30 RUN 00:10:15,7 0:09:59
13. 4. 207 Sandra Legzdiņa VSK Noskrien MS2 00:25:19,9 +0:02:34 RUN 00:12:44,2 0:12:35
14. 1. 222 Melānija Lūse BS 00:08:51,7 +0:13:53 RUN 00:08:51,7
15. 5. 203 Svetlana Anna Šauro MS2 00:15:31,2 +0:07:14 RUN 00:15:31,2
16. 6. 209 Ināra Šauro-Sadovska MS2 00:15:32,2 +0:07:13 RUN 00:15:32,2
17. 3. 219 Alise Kalniņa MS1 00:00:00,0 +0:22:45 DNS
18. 2. 220 Anna Jakubovska BS 00:00:00,0 +0:22:45 DNS
19. 4. 216 Inta Zīriuse VSK Noskrien MS1 00:00:00,0 +0:22:45 DNS
20. 7. 215 Laura Kalniņa MS2 00:00:00,0 +0:22:45 DNS
21. 6. 213 Madara Gintēna TS 00:00:00,0 +0:22:45 DNS
22. 1. 224 Marats Jakubovskis MV2 00:00:00,0 +0:22:45 DNS
23. 2. 212 Mareks Kirilovs MV2 00:00:00,0 +0:22:45 DNS
24. 1. 204 MARTINS BRIEDIS MV1 00:00:00,0 +0:22:45 DNS