Biežāk uzdotie jautājumi

 • Ko darīt, ja pieteicos, bet neredzu sevi dalībnieku sarakstā?

  Pamēģiniet ielogoties savā kontā un pieteikties vēlreiz, pilnībā aizpildot pieteikuma anketu, jo , iespējams, nav atzīmēta distance vai trūkst kāda cita informācija. Ja arī tas nelīdz, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot uz info@izskrienrigu.lv
 • Vai sacensībās var piedalīties arī iesācēji skriešanā?

  Jā, noteikti. Ikviens dalībnieks, kas nevēlas sasniegt augstu rezultātu vai vēlas tikai kompānijā paskriet treniņu savam priekam, ir aicināts piedalīties Veselības distancē. Šajā distancē dalībniekiem nav jāveic konkrēta distance, bet pa 1 kilometra apli jāveic tik apļu, cik spēj pieveikt 30 minūšu kontrollaika ietvaros.
 • Man ir bērni, bet ar vienu e-pastu var piereģistrēt tikai vienu skrējēju. Ko darīt?

  Katram dalībniekam sistēmā tiek veidots atsevišķs profils - skrējēja konts, tāpēc katram nepieciešams savs e-pasts. Ja pieaugušais vēlas pieteikt bērnus, kuriem nav savu e-pastu, aicinām izmantot mammas vai tēta e-pastu, pievienojot klāt +1; +2 (piemēram, ilze.vanaga+1@inbox.lv; ilze.vanaga+2@inbox.lv). Sistēma šādus e-pastus atpazīst kā vienotu e-pastu - ilze.vanaga@inbox.lv.
 • Vai sacensībās ir mantu glabātuve un ģērbtuve?

  Sacensību centrā būs mantu glabātuve un neliela telts, kur būs iespēja pārģērbties.
 • MAN IR NUMURS, BET AIZMIRSU PIETEIKTIES MĀJAS LAPĀ. KO DARĪT?

  Ja neesi pieteicies mājas lapā pirms posma, bet numurs jau ir, tad var nākt uz reģistrāciju ar savu numuru un reģistrēties. Tad maksa par reģistrāciju uz vietas būs bērniem un veselības distances skrējējiem 1EUR, bet 5km un 10km distances skrējējiem 2EUR.