Rezultāti

Sezona

Posms

Distance: 10km

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Starpība St. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. 1. 9 Reinis Tops VSK Noskrien, LSC MV1 00:35:21,6 +0:00:00 FIN 00:03:24,3 0:03:30 0:03:30 0:03:34 0:03:34 0:03:34 0:03:33 0:03:34 0:03:36 0:03:29
2. 2. 55 Āris Brantevics MV1 00:35:48,0 +0:00:26 FIN 00:03:25,4 0:03:29 0:03:30 0:03:34 0:03:34 0:03:33 0:03:38 0:03:40 0:03:42 0:03:37
3. 3. 85 Raitis Gržibovskis VSK Noskrien MV1 00:39:12,1 +0:03:50 FIN 00:03:38,3 0:03:46 0:03:51 0:03:54 0:03:56 0:03:58 0:03:58 0:04:02 0:04:04 0:04:02
4. 1. 58 Konstantīns Krjačko MV2 00:40:28,9 +0:05:07 FIN 00:03:49,3 0:03:54 0:04:07 0:04:08 0:04:11 0:04:06 0:04:07 0:04:03 0:04:03 0:03:57
5. 4. 12 Jānis Jerofejevs Veikals 42km195m/Saucony/SIS MV1 00:42:41,6 +0:07:20 FIN 00:03:48,8 0:03:59 0:04:09 0:04:16 0:04:18 0:04:29 0:04:23 0:04:30 0:04:25 0:04:20
6. 2. 52 Sergejs Pogorelovs LSC MV2 00:43:18,9 +0:07:57 FIN 00:04:06,3 0:04:07 0:04:09 0:04:15 0:04:19 0:04:28 0:04:24 0:04:30 0:04:34 0:04:23
7. 3. 75 Andris Ažēns VSK Noskrien MV2 00:43:29,9 +0:08:08 FIN 00:04:09,6 0:04:04 0:04:11 0:04:19 0:04:24 0:04:23 0:04:24 0:04:32 0:04:33 0:04:27
8. 5. 7 Daniels Buko MV1 00:44:15,6 +0:08:54 FIN 00:04:08,6 0:04:04 0:04:11 0:04:14 0:04:23 0:04:30 0:04:38 0:04:46 0:04:46 0:04:31
9. 6. 1 Didzis Brauns MV1 00:44:35,6 +0:09:14 FIN 00:04:37,5 0:04:40 0:04:37 0:04:27 0:04:27 0:04:27 0:04:26 0:04:18 0:04:23 0:04:11
10. 1. 44 Diāna Vitkovska SK Katrīna MS1 00:45:36,6 +0:10:15 FIN 00:04:34,8 0:04:26 0:04:23 0:04:29 0:04:39 0:04:37 0:04:40 0:04:40 0:04:37 0:04:28
11. 4. 81 Aigars Dakteris MV2 00:45:48,9 +0:10:27 FIN 00:04:04,5 0:04:14 0:04:24 0:04:32 0:04:40 0:04:44 0:04:44 0:04:53 0:04:53 0:04:36
12. 7. 63 Roberts Jaunzems TRIAR Triathlon Club MV1 00:46:53,9 +0:11:32 FIN 00:04:48,5 0:04:25 0:04:30 0:04:36 0:04:37 0:04:38 0:04:45 0:04:54 0:04:51 0:04:46
13. 8. 10 Mārtiņš Teniss MV1 00:47:04,9 +0:11:43 FIN 00:04:15,6 0:04:14 0:04:35 0:05:01 0:04:48 0:04:45 0:04:44 0:04:50 0:05:09 0:04:39
14. 1. 71 Aleksandrs Azarevics LSC MV3 00:47:07,6 +0:11:46 FIN 00:04:33,5 0:04:36 0:04:36 0:04:42 0:04:47 0:04:48 0:04:48 0:04:47 0:04:48 0:04:38
15. 2. 8 Oļegs Poperečņuks Metroons MV3 00:47:30,4 +0:12:08 FIN 00:04:51,3 0:04:35 0:04:41 0:04:44 0:04:42 0:04:49 0:04:49 0:04:51 0:04:49 0:04:36
16. 1. 82 Linda Leja MS2 00:48:10,1 +0:12:48 FIN 00:04:16,8 0:04:22 0:04:36 0:04:46 0:04:54 0:04:55 0:04:59 0:05:08 0:05:11 0:04:58
17. 3. 84 Edmunds Gržibovskis VSK Noskrien MV3 00:48:16,9 +0:12:55 FIN 00:04:42,8 0:04:44 0:04:47 0:04:51 0:04:50 0:04:47 0:04:53 0:04:54 0:04:55 0:04:49
18. 9. 21 Ojārs Šulte MV1 00:49:56,7 +0:14:35 FIN 00:04:35,5 0:04:35 0:04:48 0:04:57 0:05:08 0:05:18 0:05:14 0:05:14 0:05:05 0:04:59
19. 2. 5 Iveta Niedre LSC, VSK Noskrien MS2 00:50:00,4 +0:14:38 FIN 00:04:19,3 0:04:30 0:04:48 0:04:58 0:04:59 0:05:19 0:05:15 0:05:26 0:05:20 0:05:03
20. 4. 90 Andis Pāže SK LSC "Ozolnieki" MV3 00:51:25,9 +0:16:04 FIN 00:04:39,5 0:04:53 0:05:06 0:05:04 0:05:09 0:05:27 0:05:19 0:05:17 0:05:22 0:05:05
21. 2. 30 Sana Rūnika MS1 00:52:07,7 +0:16:46 FIN 00:05:17,5 0:05:10 0:05:05 0:05:12 0:05:12 0:05:14 0:05:23 0:05:29 0:05:08 0:04:54
22. 3. 42 Dana Zandersone MS1 00:53:01,9 +0:17:40 FIN 00:04:53,5 0:04:56 0:05:18 0:05:05 0:05:32 0:05:27 0:05:40 0:05:34 0:05:16 0:05:17
23. 5. 23 Jānis Zemturis MV3 00:53:33,4 +0:18:11 FIN 00:05:30,1 0:05:28 0:05:30 0:05:24 0:05:24 0:05:21 0:05:18 0:05:15 0:05:16 0:05:04
24. 4. 11 Mārīte Kokina MS1 00:53:59,2 +0:18:37 FIN 00:05:22,8 0:05:08 0:05:05 0:05:17 0:05:33 0:05:35 0:05:35 0:05:20 0:05:44 0:05:15
25. 1. 79 Zaiga Zvirbule VSK Noskrien MS3 00:54:39,4 +0:19:17 FIN 00:05:18,8 0:05:13 0:05:16 0:05:26 0:05:29 0:05:31 0:05:30 0:05:41 0:05:42 0:05:28
26. 2. 49 Zanda Taupmana VSK Noskrien MS3 00:56:02,4 +0:20:40 FIN 00:05:22,6 0:05:14 0:05:24 0:05:38 0:05:41 0:05:47 0:05:45 0:05:45 0:05:50 0:05:32
27. 3. 76 Evija Šulte MS2 00:56:06,4 +0:20:44 FIN 00:05:15,5 0:05:29 0:05:33 0:05:52 0:05:47 0:05:48 0:05:41 0:05:40 0:05:43 0:05:14
28. 4. 50 Svetlana Pogorelova MS2 00:56:21,9 +0:21:00 FIN 00:05:57,5 0:05:51 0:05:50 0:05:45 0:05:47 0:05:38 0:05:33 0:05:34 0:05:26 0:04:58
29. 5. 36 Elīna Bernava - MS2 00:56:37,2 +0:21:15 FIN 00:05:22,5 0:05:13 0:05:27 0:05:31 0:05:37 0:05:48 0:05:50 0:05:56 0:05:55 0:05:55
30. 10. 46 Juris Belovs MV1 00:57:15,2 +0:21:53 FIN 00:05:40,8 0:05:21 0:05:48 0:05:38 0:05:47 0:05:59 0:05:53 0:05:55 0:05:21 0:05:48
31. 5. 72 Guntis Veits MV2 00:57:15,7 +0:21:54 FIN 00:05:19,8 0:05:18 0:05:34 0:05:39 0:05:40 0:05:57 0:05:57 0:06:12 0:06:09 0:05:27
32. 6. 87 Olga Rūguma MS2 00:57:57,2 +0:22:35 FIN 00:05:02,3 0:05:20 0:05:30 0:05:49 0:06:07 0:06:00 0:06:40 0:05:52 0:05:51 0:05:43
33. 1. 62 Agnese Nikolajeva TS 00:59:06,9 +0:23:45 FIN 00:05:59,3 0:05:40 0:05:43 0:05:39 0:05:51 0:06:05 0:06:09 0:06:03 0:05:57 0:05:57
34. 5. 28 Līga Pakalna VSK Noskrien MS1 00:59:12,9 +0:23:51 FIN 00:05:51,3 0:05:45 0:05:48 0:05:52 0:05:57 0:06:07 0:06:05 0:06:02 0:06:04 0:05:39
35. 11. 17 Mārtiņš Grigors MV1 01:00:14,4 +0:24:52 FIN 00:05:14,5 0:05:34 0:05:47 0:05:51 0:06:01 0:06:09 0:06:18 0:06:23 0:06:45 0:06:09
36. 7. 4 Oksana Ozoliņa MS2 01:00:22,4 +0:25:00 FIN 00:05:30,6 0:05:31 0:05:43 0:06:06 0:06:17 0:06:17 0:06:20 0:06:02 0:06:22 0:06:10
37. 6. 45 Ainis Sproģis ABRENES SK MV2 01:01:52,7 +0:26:31 FIN 00:05:15,6 0:05:15 0:05:36 0:05:47 0:06:13 0:06:43 0:06:36 0:06:53 0:06:48 0:06:43
38. 6. 37 Uldis Alpe MV3 01:02:47,7 +0:27:26 FIN 00:05:20,8 0:05:12 0:05:37 0:05:56 0:06:22 0:06:53 0:07:02 0:06:57 0:07:04 0:06:21
39. 3. 89 Zinaida Grīnberga inviduāli MS3 01:02:59,7 +0:27:38 FIN 00:05:37,3 0:05:56 0:06:11 0:06:18 0:06:26 0:06:24 0:06:32 0:06:30 0:06:40 0:06:21
40. 2. 74 Anna Garbuze TS 01:07:22,9 +0:32:01 FIN 00:05:33,5 0:06:21 0:06:36 0:06:45 0:07:04 0:07:04 0:06:59 0:07:03 0:06:57 0:06:57
41. 1. 3 Aleksis Ozoliņš TV 01:13:50,4 +0:38:28 FIN 00:05:28,5 0:05:32 0:07:16 0:07:49 0:09:20 0:09:00 0:06:29 0:08:11 0:07:32 0:07:08

Distance: 5km

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Starpība St. 1. 2. 3. 4. 5.
1. 1. 137 Voldemārs Lejnieks TV 00:18:50,8 +0:00:00 FIN 00:03:34,8 0:03:33 0:03:48 0:03:57 0:03:57
2. 2. 161 Valerijs Jegorovs LSC TV 00:20:47,6 +0:01:56 FIN 00:03:57,8 0:04:07 0:04:15 0:04:10 0:04:16
3. 3. 131 Kristaps Kaļinka TV 00:21:05,3 +0:02:14 FIN 00:04:09,3 0:04:08 0:04:14 0:04:21 0:04:11
4. 1. 177 NIKOLAJS SMALOVIJS LSC MV4 00:21:08,9 +0:02:18 FIN 00:04:14,6 0:04:01 0:04:13 0:04:22 0:04:17
5. 2. 174 viktors suborins lsc MV4 00:21:42,6 +0:02:51 FIN 00:04:05,8 0:04:12 0:04:23 0:04:26 0:04:34
6. 4. 154 Jānis Krafts TV 00:21:43,9 +0:02:53 FIN 00:04:15,4 0:04:13 0:04:16 0:04:29 0:04:29
7. 5. 151 Anatolijs Griškjāns TV 00:21:56,8 +0:03:06 FIN 00:04:04,8 0:04:17 0:04:30 0:04:37 0:04:27
8. 3. 169 valerijs hruschovs LSC MV4 00:21:59,6 +0:03:08 FIN 00:04:08,8 0:04:18 0:04:28 0:04:33 0:04:29
9. 6. 129 Kristaps Holštroms MBC/VSK Noskrien TV 00:22:00,3 +0:03:09 FIN 00:04:00,5 0:04:18 0:04:28 0:04:35 0:04:36
10. 7. 111 Jānis Ābele TV 00:22:12,6 +0:03:21 FIN 00:04:03,3 0:04:19 0:04:36 0:04:40 0:04:33
11. 8. 181 Nauris Kozuliņš TV 00:22:18,6 +0:03:27 FIN 00:04:31,5 0:04:23 0:04:29 0:04:32 0:04:22
12. 9. 109 Edmunds Krops TV 00:22:30,6 +0:03:39 FIN 00:04:12,6 0:04:11 0:04:27 0:04:45 0:04:53
13. 10. 186 Jānis Linards Amtmanis TV 00:22:46,8 +0:03:56 FIN 00:04:05,3 0:04:06 0:04:37 0:04:43 0:05:15
14. 11. 158 Zigmunds Cerbulis TV 00:23:31,8 +0:04:41 FIN 00:03:48,3 0:04:36 0:04:55 0:05:22 0:04:49
15. 1. 150 Inese Jaunzeme VSK Noskrien TS 00:23:32,9 +0:04:42 FIN 00:04:33,3 0:04:39 0:04:48 0:04:52 0:04:39
16. 12. 107 Jānis Vilnis TV 00:23:50,8 +0:05:00 FIN 00:04:30,5 0:04:35 0:04:46 0:04:54 0:05:03
17. 4. 144 Edgars Kālis LSC MV4 00:23:52,9 +0:05:02 FIN 00:04:29,6 0:04:46 0:04:54 0:05:02 0:04:40
18. 13. 140 Aivars Zaķis TV 00:24:02,4 +0:05:11 FIN 00:04:26,8 0:04:44 0:04:52 0:05:01 0:04:56
19. 14. 106 Ansis Zvirbulis TV 00:24:03,6 +0:05:12 FIN 00:04:28,5 0:04:42 0:04:53 0:04:55 0:05:03
20. 15. 126 Ričards Bāliņš TV 00:24:37,6 +0:05:46 FIN 00:04:48,3 0:04:51 0:04:56 0:05:02 0:04:58
21. 5. 104 Dainis Zeps VSK Noskrien MV4 00:24:58,6 +0:06:07 FIN 00:05:01,5 0:05:06 0:05:01 0:04:55 0:04:54
22. 2. 157 Linda Korsaka VSK Noskrien TS 00:25:33,0 +0:06:42 FIN 00:04:50,8 0:04:52 0:05:11 0:05:19 0:05:18
23. 16. 147 Māris Knoks TV 00:26:54,4 +0:08:03 FIN 00:05:47,3 0:05:19 0:05:17 0:05:24 0:05:05
24. 3. 184 Dace Kozlovska TS 00:28:02,4 +0:09:11 FIN 00:04:59,3 0:05:21 0:05:41 0:06:18 0:05:41
25. 4. 122 Iveta Kukuma VSK Noskrien TS 00:28:14,3 +0:09:23 FIN 00:05:53,6 0:05:37 0:05:27 0:05:42 0:05:33
26. 6. 185 Viktors Safutins LSC MV4 00:28:24,9 +0:09:34 FIN 00:05:59,5 0:05:43 0:05:35 0:05:37 0:05:29
27. 5. 176 Agija Dace Bidiņa TS 00:28:39,4 +0:09:48 FIN 00:05:22,6 0:05:35 0:05:58 0:06:12 0:05:30
28. 6. 183 Vita Razgale TS 00:28:40,9 +0:09:50 FIN 00:05:30,6 0:05:29 0:05:43 0:05:57 0:05:59
29. 7. 152 Ginta Eglīte Peltors TS 00:29:30,6 +0:10:39 FIN 00:05:56,6 0:05:50 0:05:51 0:06:00 0:05:52
30. 8. 180 Egle Saltinyte TS 00:29:47,1 +0:10:56 FIN 00:05:20,6 0:05:45 0:06:18 0:06:42 0:05:40
31. 9. 166 Katerina Vdovina TS 00:30:02,4 +0:11:11 FIN 00:05:50,6 0:05:49 0:06:00 0:06:21 0:06:00
32. 10. 115 Diāna Štokmane TS 00:30:36,1 +0:11:45 FIN 00:05:46,6 0:06:12 0:06:27 0:06:20 0:05:50
33. 11. 155 Vineta Petjukeviča TS 00:31:04,6 +0:12:13 FIN 00:05:49,8 0:06:06 0:06:21 0:06:28 0:06:18
34. 12. 102 Lolita Vējiņa TS 00:31:06,9 +0:12:16 FIN 00:06:14,3 0:06:10 0:06:19 0:06:16 0:06:07
35. 17. 120 Larsens Pulturs MBC TV 00:31:28,9 +0:12:38 FIN 00:04:57,3 0:05:18 0:06:42 0:07:05 0:07:24
36. 1. 116 Nadežda Kavtaskina LSC MS4 00:31:41,1 +0:12:50 FIN 00:06:16,8 0:06:11 0:06:15 0:06:27 0:06:29
37. 18. 159 Niklāvs Alpe TV 00:31:43,9 +0:12:53 FIN 00:06:09,8 0:05:53 0:06:25 0:06:53 0:06:21
38. 13. 105 Ilze Zujeva TS 00:32:31,9 +0:13:41 FIN 00:06:32,6 0:06:14 0:06:26 0:06:44 0:06:33
39. 2. 175 Baiba Lejiņa LSC MS4 00:32:39,9 +0:13:49 FIN 00:06:31,3 0:06:24 0:06:33 0:06:38 0:06:31
40. 14. 119 Maija Štokmane TS 00:32:58,4 +0:14:07 FIN 00:05:46,6 0:06:11 0:06:43 0:07:10 0:07:06
41. 19. 103 Bruno Araujo Torres TV 00:33:01,9 +0:14:11 FIN 00:04:47,8 0:06:28 0:07:33 0:07:46 0:06:25
42. 15. 114 Kristiāna Krūma-Mudele Sportlat TS 00:34:21,1 +0:15:30 FIN 00:05:26,8 0:06:27 0:07:28 0:07:21 0:07:37
43. 16. 112 Anita Leja TS 00:36:06,1 +0:17:15 FIN 00:07:27,6 0:07:40 0:06:55 0:07:02 0:07:00
44. 17. 113 Inita Kriškovska TS 00:37:46,4 +0:18:55 FIN 00:07:14,8 0:07:17 0:07:35 0:07:57 0:07:41
45. 20. 135 Kristofers Kraze TV 00:39:19,6 +0:20:28 FIN 00:06:34,5 0:08:00 0:08:30 0:08:46 0:07:27
46. 18. 128 Sintija Jakubovska TS +0:18:50 DNF 00:05:58,6 0:06:58 0:08:01 0:08:09
47. 19. 101 Inga Kraiņeva TS +0:18:50 DNF 00:06:19,8 0:10:01

Distance: Bērnu (500m)

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Starpība St. 1.
1. 1. 310 Mārcis Petjukevičs BV 00:02:35,9 +0:00:00 FIN 00:02:35,9
2. 2. 323 Marks Vējiņš BV 00:02:38,6 +0:00:02 FIN 00:02:38,6
3. 3. 225 Kristaps Krieviņš BV 00:02:39,6 +0:00:03 FIN 00:02:39,6
4. 1. 304 Nika Bondare BS 00:02:46,9 +0:00:11 FIN 00:02:46,9
5. 4. 350 Aurika Portnaja BV 00:02:48,6 +0:00:12 FIN 00:02:48,6
6. 5. 302 Ansis Eglājs BV 00:02:49,1 +0:00:13 FIN 00:02:49,1
7. 1. 342 Aivars Zaķis LSC MV3 00:02:50,9 +0:00:15 FIN 00:02:50,9
8. 6. 353 Elīza Lejiņa BV 00:02:52,1 +0:00:16 FIN 00:02:52,1
9. 2. 325 Anna Jefimova BS 00:02:53,6 +0:00:17 FIN 00:02:53,6
10. 3. 333 Laura Lūse Tīģerpīlīte BS 00:02:54,9 +0:00:19 FIN 00:02:54,9
11. 7. 330 Oskars Veits BV 00:02:55,6 +0:00:19 FIN 00:02:55,6
12. 4. 354 Anna Olīvija Riekstiņa BS 00:02:56,1 +0:00:20 FIN 00:02:56,1
13. 8. 355 Dmitrijs Pogorelovs BV 00:02:57,6 +0:00:21 FIN 00:02:57,6
14. 5. 338 Alise Roze Zālīte SK Virsotne BS 00:02:59,6 +0:00:23 FIN 00:02:59,6
15. 6. 348 Annija Lāce BJC "Laimīte" BS 00:03:02,9 +0:00:27 FIN 00:03:02,9
16. 9. 341 Arturs Smalovijs LSC BV 00:03:07,4 +0:00:31 FIN 00:03:07,4
17. 7. 329 Keita Stupele BS 00:03:08,6 +0:00:32 FIN 00:03:08,6
18. 10. 309 Ralfs Briedis BV 00:03:13,1 +0:00:37 FIN 00:03:13,1
19. 11. 305 Dāvids Komaško BV 00:03:15,4 +0:00:39 FIN 00:03:15,4
20. 8. 340 Katrīna Gintēna BS 00:03:20,6 +0:00:44 FIN 00:03:20,6
21. 1. 358 Nauris Kozuliņš TV 00:03:27,9 +0:00:52 FIN 00:03:27,9
22. 12. 306 Krisrers Boldasevics BV 00:03:30,9 +0:00:55 FIN 00:03:30,9
23. 13. 357 Paula Tālmane BV 00:03:33,4 +0:00:57 FIN 00:03:33,4
24. 14. 303 Kristians Liepa-Silkāns BV 00:03:33,4 +0:00:57 FIN 00:03:33,4
25. 10. 335 Darja Vdovina BS 00:03:37,6 +0:01:01 FIN 00:03:37,6
26. 9. 346 Adriana Renē Borovska BS 00:03:37,6 +0:01:01 FIN 00:03:37,6
27. 15. 319 Antons Pronausks BV 00:03:38,4 +0:01:02 FIN 00:03:38,4
28. 16. 345 Martins Borovskis BV 00:03:42,1 +0:01:06 FIN 00:03:42,1
29. 17. 349 Ansis Eglājs BV 00:03:46,4 +0:01:10 FIN 00:03:46,4
30. 18. 339 Maksims Pičurovs LSC BV 00:03:48,4 +0:01:12 FIN 00:03:48,4
31. 11. 344 Annele Suharjanto BS 00:03:51,9 +0:01:16 FIN 00:03:51,9
32. 12. 343 Annete Suharjanto BS 00:03:57,9 +0:01:22 FIN 00:03:57,9
33. 19. 318 Adrians Vanags BV 00:04:11,9 +0:01:36 FIN 00:04:11,9
34. 13. 359 Patricija Laursone BS 00:04:14,4 +0:01:38 FIN 00:04:14,4
35. 20. 331 Roberts Cēsnieks BV 00:04:17,1 +0:01:41 FIN 00:04:17,1
36. 21. 351 Kārlis Šolks BV 00:04:19,9 +0:01:43 FIN 00:04:19,9
37. 22. 356 Mihails Pogorelovs BV 00:04:24,4 +0:01:48 FIN 00:04:24,4
38. 23. 320 Kārlis Knoks BV 00:04:30,4 +0:01:54 FIN 00:04:30,4
39. 14. 337 Felicita Jerofejeva BS 00:05:00,4 +0:02:24 FIN 00:05:00,4
40. 15. 317 Kristiāna Vanaga BS 00:08:32,6 +0:05:56 FIN 00:08:32,6
41. 16. 352 Justīne Šolka BS 00:10:20,4 +0:07:44 FIN 00:10:20,4

Distance: Veselības

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Starpība St. 1. 2. 3. 4. 5.
1. 1. 223 Andris Trifanovs VSK Noskrien MV2 00:26:44,3 +0:00:00 FIN 00:05:19,5 0:05:04 0:05:23 0:05:32 0:05:25
2. 1. 203 Valda Salmiņa MS3 00:23:54,0 +0:02:50 FIN 00:05:48,6 0:05:59 0:05:57 0:06:08
3. 1. 202 Laura Vilkauša MS1 00:24:36,6 +0:02:07 FIN 00:05:44,3 0:06:08 0:06:17 0:06:26
4. 1. 224 Kristīne Reinholde VSK Noskrien MS2 00:25:10,6 +0:01:33 FIN 00:06:06,3 0:06:07 0:06:25 0:06:31
5. 2. 217 Jekaterina Vanaga MS2 00:25:41,3 +0:01:03 FIN 00:06:08,3 0:06:14 0:06:28 0:06:50
6. 1. 214 renāte vasiļenoka TS 00:20:40,8 +0:06:03 FIN 00:06:58,3 0:06:56 0:06:46
7. 1. 209 skaidrīte ezerniece LSC MS4 00:25:00,3 +0:01:44 FIN 00:08:18,7 0:08:19 0:08:22
8. 3. 216 Sandra Legzdiņa VSK Noskrien MS2 00:29:52,6 +0:03:08 FIN 00:09:38,3 0:10:44 0:09:29
9. 2. 204 Silva Lūse Kastesvarde TS 00:10:19,6 +0:16:24 FIN 00:05:23,6 0:04:56
10. 1. 219 Alfrēds Radvils TV 00:10:56,6 +0:15:47 FIN 00:05:05,8 0:05:50
11. 2. 210 Rita Zaļā MS1 00:14:22,6 +0:12:21 FIN 00:07:00,8 0:07:21
12. 1. 201 Anna Jefimova BS 00:16:19,6 +0:10:24 FIN 00:06:18,3 0:10:01
13. 1. 206 Matīss Birkmanis Vecpuisis MV1 00:05:41,6 +0:21:02 FIN 00:05:41,6
14. 2. 215 Raivis Dzelzītis VSK Noskrien TV 00:05:41,6 +0:21:02 FIN 00:05:41,6
15. 2. 205 Elvijs Ozoliņš Klubs MV1 00:05:42,8 +0:21:01 FIN 00:05:42,8
16. 4. 222 Anta Veite MS2 00:09:18,3 +0:17:26 FIN 00:09:18,3