Rezultāti

Sezona

Posms

Kopvērtējums (10km)

Vieta Vieta grupā Nr Vārds, uzvārds Klubs GrupaViesturdārzsĒbelmuižas parksKopā
1. 1. 68 Valdis Rozentāls Ziepniekkalns VS101-1
2. 1. 80 Viktorija Bogdanova Bogdanov Running World S101-1
3. 1. 33 Ineta Saulīte SS101-1
4. 1. 111 Andrejs Dmitrijevs Riga V101-1
5. 2. 53 Daiga Vilkaste ASK Patria SS102-2
6. 2. 31 Jevgeņijs Stepanovs Stepaškas V102-2
7. 2. 472 Jānis Balevičs VS102-2
8. 2. 89 Zanda Malančuka S102-2
9. 3. 77 Guntis Zālītis Kadiķi VS103-3
10. 3. 45 Kristaps Broks Rieksti V103-3
11. 3. 23 Līva Puriņa VSK Burkānciems & Co S103-3
12. 3. 452 Gunta Fauste SS103-3
13. 4. 76 Daina Silgale SS104-4
14. 4. 509 Monta Rēriha S104-4
15. 4. 468 Igors Bergers SK BULTA VS104-4
16. 4. 1 Valdis Aņikejevs Man to nevajag V104-4
17. 5. 82 Pavels Saveljevs Brotality V105-5
18. 5. 44 Linda Meirēna Legs Miserables S105-5
19. 5. 5 Jānis Ozoliņš VS105-5
20. 6. 404 Jeļena Ābele Ābelu skriešanas klans S106-6
21. 6. 16 SALIH BUDILOVICS Salam VS106-6
22. 6. 26 Ņikita Akelāns V106-6
23. 7. 54 Līga Rusiņa Riga Trail Runners S107-7
24. 7. 88 Agris Dundurs Maratonaklubs VS107-7
25. 7. 87 Aleksandrs Soldatjonoks Dpils V107-7
26. 8. 109 Edgars Ogņevs KURTUBIJI VS108-8
27. 8. 523 Ilze Leščinska Schwerpunkt S108-8
28. 8. 499 Mārtiņš Niķis A kur jāskrien? V108-8
29. 9. 43 Inese Otomere Vāveres S109-9
30. 9. 507 ALBERTS JASĀNS V109-9
31. 1. 541 Aldis Rocēns Stirnu buks SB19-9
32. 9. 17 Vilnis Liepiņš Maratona klubs, LSC VS1010-10
33. 10. 15 Arturs Onzuls Sēņotāji-ogotāji V1010-10
34. 10. 453 Sanita Roze S1010-10
35. 11. 86 Kalvis Mālnieks V1011-11
36. 10. 58 Jurijs Keišs VS1011-11
37. 11. 52 Māra Braslava S1011-11
38. 12. 38 vjačeslavs Žunda Piramīda tri club V1012-12
39. 12. 91 Linda Prontenko S1012-12
40. 13. 72 Santa Puriņa S1013-13
41. 13. 510 Krišjānis Rērihs V1013-13
42. 14. 400 Kaspars Pētersons Team PETERSONI V1014-14
43. 14. 13 Dace Ruskule R-A-D S1014-14
44. 15. 521 Antons Prikulis Žolneroviča SK V1015-15
45. 15. 69 Zane Gruberte Auru iela S1015-15
46. 16. 470 Elīna Lūse Lūši S1016-16
47. 16. 39 Konstantīns Krjačko V1016-16
48. 17. 106 Kārlis Šķēle Brīvdienu atlēti V1017-17
49. 17. 56 Anita Gavare Maratonu klubs S1017-17
50. 18. S1018-18
51. 18. 47 Aivars Berķis SK Rekords V1018-18
52. 19. 112 Anta Veite Veiti S1019-19
53. 19. 75 Kaspars Vaivods KKDEV V1019-19
54. 20. 57 Alīna Fisenkova Riga Trail Runners S1020-20
55. 20. 10 Kārlis Lauva V1020-20
56. 21. 12 Agita Bērza S1021-21
57. 21. 63 Jānis Zalaks ASK PATRIA OCR V1021-21
58. 22. 494 Ivo Ielītis A KUR JĀSKRIEN? V1022-22
59. 22. 466 Beāte Lielmane S1022-22
60. 23. 113 Aija Freiberga Sēņotāji-ogotāji S1023-23
61. 23. 32 Edgars Morozs FD V1023-23
62. 24. 378 Evija Abiļeva ERE S1024-24
63. 24. 481 Armands Ivanovskis V1024-24
64. 25. 425 Mārtiņš Sijāts Sizis V1025-25
65. 25. 6 Līga Petenko S1025-25
66. 26. 518 Jeļena Zālīte S1026-26
67. 26. 498 Arvis Girevics Skrien pēc alus & picas V1026-26
68. 27. 382 Iñigo Torre A KUR JĀSKRIEN? V1027-27
69. 27. 99 Iveta Dārziņa S1027-27
70. 28. 522 Maksims Lescinskis Schwerpunkt V1028-28
71. 28. 114 Renda Forstmane S1028-28
72. 29. 388 Edgars Skuja V1029-29
73. 29. 22 VINETA PĒTERSONE S1029-29
74. 30. 78 Ilze Slaide S1030-30
75. 30. 103 Mārtiņš Strušels V1030-30
76. 31. 90 Jānis Balodis Balodis Tehno Bunkurs RUN V1031-31
77. 31. 450 Dana Rone S1031-31
78. 32. 98 Inese Rudzīte S1032-32
79. 32. 537 Reinis Ozoliņš Šodien solo V1032-32
80. 33. 413 Dmitrijs Rumjancevs V1033-33
81. 33. 7 Laura Esmite S1033-33
82. 34. 471 Andris Strazdiņš V1034-34
83. 34. 440 Ineta Brūkle - S1034-34
84. 35. 383 Kaspars Indrevics Auļi V1035-35
85. 35. 18 Diāna Spiridovska Dodkepu.lv S1035-35
86. 36. 66 Kristians Kazainis V1036-36
87. 36. 27 Dana Igala Igala S1036-36
88. 37. 67 Jānis Kacēns V1037-37
89. 37. 29 Anda Ciniņa S1037-37
90. 38. 61 Viesturs Sīlis Reliģija V1038-38
91. 38. 95 Elīna Bērziņa S1038-38
92. 39. 380 Kārlis Rozenbergs Sausā mute V1039-39
93. 39. 64 Vineta Vanaga S1039-39
94. 40. 48 Mārtiņš Ciekurs V1040-40
95. 40. 84 Nataļja Salaka Brotality S1040-40
96. 41. 534 Ilja Soboļevskis V1041-41
97. 41. 83 Polina Saveljeva Brotality S1041-41
98. 42. 20 Elina Veidenbauma S1042-42
99. 42. 11 Mareks Brokāns V1042-42
100. 43. 42 Rēzija Otomere Vāveres S1043-43
101. 43. 414 Jurģis Balodis V1043-43
102. 44. 503 Rihards Briģis V1044-44
103. 45. 110 Sandris Ozoliņš V1045-45
104. 46. 85 Sergei Avanessov Mad Viestura Dogs V1046-46
105. 47. 406 Ilja Kozukovskis Fun Catchers V1047-47
106. 48. 4 Māris Šteinerts V1048-48
107. 49. 41 Kārlis Zuters Romana Sroma oficialais Fanu Klubs V1049-49
108. 50. 8 Elvijs Kukša Romana Sroma oficialais Fanu Klubs V1050-50
109. 51. 34 Edgars Eižvertiņš V1051-51
110. 52. 93 Raimonds Grants RG V1052-52
111. 53. 96 Reinis Gusars RG V1053-53
112. 54. 100 Nikolajs Petrovics Hookah Runners V1054-54
113. 55. 479 Kaspars Mucenieks V1055-55
114. 56. 97 Mikus Saulītis V1056-56
115. 57. 92 Alvis Bitenieks Riga Wood Baltic V1057-57
116. 58. 442 Gintars Dzirvinskis soniks V1058-58
117. 59. 480 Īvans Mucenieks V1059-59
118. 60. 107 Arvis Budrevičs DDS crew / Old-r V1060-60
119. 61. 65 Mārtiņš Dambis INSALVO V1061-61
120. 62. 482 Uģis Inka Ziepniekkalns V1062-62
121. 63. 249 Agnis Kabiņeckis V1063-63
122. 64. 457 Eduards Ovčiņņikovs V1064-64
123. 65. 74 Toms Vītoliņš V1065-65
124. 66. 3 Ulvis Pāvuls V1066-66
125. 67. 35 Krišjānis Zviedrāns V1067-67
126. 68. 102 Artūrs Krišjānis Goba V1068-68
127. 69. 94 Jurijs Makarenko V1069-69
128. 70. 30 Mihails Jazvinskis V1070-70
129. 71. 377 Dāvis Stepāns V1071-71
130. 72. 432 Deivids Bļaus Fun Catchers V1072-72
131. 73. 2 Oļegs Nikolajevs Rīgas Sēņotāji V1073-73
132. 74. 40 Oskars Popēns V1074-74
133. 75. 62 Jānis Jankavs V1075-75
134. 76. 445 Kristaps Rozenvalds Arbor V1076-76
135. 77. 502 Girts Dejus Siminaitis Triathlon Team V1077-77
136. 78. 104 Gļebs Fiļipovs V1078-78
137. 79. 392 Jurģis Bička V1079-79
138. 80. 422 Aigars Freimanis Divplākšņi V1080-80
139. 81. 511 Dāvis Ērmanis V1081-81
140. 82. 55 Ivars Jankovskis Reliģija V1082-82
141. 83. 73 Edgars Babris Rajončiks V1083-83
142. 84. 49 Māris Dembovskis V1084-84
143. 85. 456 Mārtiņš Veseris Dredu Spēks V1085-85
144. 86. 415 Vladlens Bogdanovs Brotality V1086-86
145. 87. 115 DAINIS KRONBERGS V1087-87
146. 88. 417 Vladislavs Tokarevs Brotality V1088-88
147. 89. 19 Sergejs Kuzmins V1089-89
148. 90. 71 Kaspars Svēte V1090-90
149. 91. 513 Andrejs Grigoļunovičs AG Capital V1091-91
150. 92. 14 Valdemārs Timofejevs V1092-92
151. 93. 431 Daniils Jurenoks Fun Catchers V1093-93

Kopvērtējums (5km)

Vieta Vieta grupā Nr Vārds, uzvārds Klubs GrupaViesturdārzsĒbelmuižas parksKopā
1. 1. 191 Harijs Zuļģis VS51-1
2. 1. 143 Timurs Kukes Triatlona Akadēmija VJ51-1
3. 1. 229 Aiga Paegle SS51-1
4. 1. 465 Māris Ābele Ābeļu skriešanas klans VP51-1
5. 1. 401 Marta Luize Pētersone Team PETERSONI SJ51-1
6. 1. 212 Annija Zāģere Riga Trail Runners SP51-1
7. 2. 245 Izabella Bogdanova Bogdanov Running World SJ52-2
8. 2. 184 Gita Vilensone Vāveres SP52-2
9. 2. 172 Vladislavs Stepanovs Stepaškas VJ52-2
10. 2. 117 Didzis Kalniņš Maratona klubs VS52-2
11. 2. 296 Agra Ieleja Divplākšņi SS52-2
12. 2. 166 Mārtiņš Babkins SK BULTA VP52-2
13. 3. 141 Sintija Šaitere SP53-3
14. 1. 270 Aldis Strožs SB13-3
15. 3. 223 Rodrigo Anops vinteko.lv VJ53-3
16. 3. 435 Dmitrijs Vecgailis SK BULTA VP53-3
17. 3. 152 Margita Lagzdiņa SS53-3
18. 3. 228 Irina Rozevska SJ53-3
19. 4. 423 KRISTĪNE VĀVERE Man to nevajag SP54-4
20. 4. 243 Irēna Luckāne SS54-4
21. 4. 535 Marats Budjko VJ54-4
22. 4. 213 Madara Bērziņa ML SJ54-4
23. 3. 268 Linards Kanenbergs VS54-4
24. 4. 189 Dainis Limanāns Rieksti VP54-4
25. 4. 484 Aigars Ansbergs Ansbergi VS55-5
26. 5. 274 Emīls Grandāns BJC Laimīte VJ55-5
27. 5. 165 Ilze Drozdova SK BULTA SP55-5
28. 5. 244 Dace Lindberga SS55-5
29. 5. 248 Viktorija Kukele Mad Viestura Cats SJ55-5
30. 5. 473 Vitalijs Cibisovs Sashimi and s€x VP55-5
31. 6. 170 Inese Blanka SS56-6
32. 6. 311 Ģirts Viļumovs Matisons runner's club VP56-6
33. 6. 505 ERNESTS LAPIŅŠ VJ56-6
34. 5. 298 Viktors Safutins LSC VS56-6
35. 6. 246 Krista Ozoliņa SP56-6
36. 6. 210 Lauma Lange Riteņvasara/LiVelo / Zelta Zeme SJ56-6
37. 7. 419 Inese Pučeka SK BULTA SP57-7
38. 7. 463 Dāvis Uļģis VP57-7
39. 6. 304 Kārlis Ielejs Divplākšņi VS57-7
40. 7. 154 Andrejs Denisovs VJ57-7
41. 7. 120 Zinaida Grīnberga RVSK SS57-7
42. 7. 409 Katrīne Duganova Fun Catchers SJ57-7
43. 8. 446 Dārta Rozenvalde RFL SJ58-8
44. 8. 127 Valentīna Romanova Sēņotāji-ogotāji SP58-8
45. 8. 239 Melita Šustikova SS58-8
46. 8. 497 Kārlis Šķudītis VJ58-8
47. 8. 491 Jonatan Dahlqvist VP58-8
48. 9. 536 Jānis Ābols Maratona klubs VP59-9
49. 9. 410 Lauma Čerņevska Vāveres SP59-9
50. 9. 70 Elita Grante RG SS59-9
51. 9. 121 Evelīna Broka SJ59-9
52. 9. 133 Ņikita Carenko VJ59-9
53. 10. 153 Viktorija Denisova SJ510-10
54. 10. 181 Anete Dārta Rožkalne Sēņotāji-ogotāji SP510-10
55. 10. 135 Regnārs Skaistais Pa skaisto VJ510-10
56. 10. 514 Jānis Veļķeris Gregor VP510-10
57. 11. 162 Kārlis Evertovskis Sēņotāji-ogotāji VP511-11
58. 11. 427 Filips Zandersons VJ511-11
59. 11. 151 Diāna Krūmiņa SJ511-11
60. 11. 255 Zane Tilta-Kūma Vāveres SP511-11
61. 12. 263 Jautrīte Pluša SP512-12
62. 12. 241 Aleksandrs ŠARAFUTDINOVS VJ512-12
63. 12. 408 Jekaterina Litvinenko Fun Catchers SJ512-12
64. 12. 190 Ģirts Ļaudaks SK BULTA VP512-12
65. 13. 407 Milana Loginova Fun Catchers SJ513-13
66. 13. 486 Roberts Ansbergs Ansbergi VJ513-13
67. 13. 134 Laura Okmane SP513-13
68. 13. 211 Edijs Tropiņš Riga Trail Runners VP513-13
69. 14. 260 Regnārs Saliņš Saliņi VJ514-14
70. 14. 214 Lolita Buka ML SP514-14
71. 14. 430 Anna Babikova Fun Catchers SJ514-14
72. 14. 293 Jānis Liepiņš SK Bulta VP514-14
73. 15. 429 Nazar Kulichenko Fun Catchers VJ515-15
74. 15. 129 Raivis Berkolds VP515-15
75. 15. 194 Tatjana Leskova Frozen-samuray SP515-15
76. 16. 163 Indra Urtāne Žolneroviča skriešanas klubs SP516-16
77. 16. 259 Mārtiņš Saliņš Saliņi VJ516-16
78. 16. 138 Andis Ruskulis R-A-D VP516-16
79. 17. 240 Inga Dzene SP517-17
80. 17. 529 Dēvids Kristapsons ASK Patria VP517-17
81. 17. 312 Oskars Veits Veiti VJ517-17
82. 18. 385 Svjatoslavs Sapa VJ518-18
83. 18. 149 Oskars Bormanis Lauki VP518-18
84. 18. 216 Linda Sīle Reliģija SP518-18
85. 19. 426 Līva Veļķere Sizis SP519-19
86. 19. 232 Artūrs Vasiļevičs VJ519-19
87. 19. 221 Mārtiņš Drāke ASK Patria OCR VP519-19
88. 20. 538 Atis Jansons VP520-20
89. 20. 381 Romans Zujevs VJ520-20
90. 20. 196 Liene Leite SP520-20
91. 21. 490 Andrei Kravets SK Bulta VP521-21
92. 21. 158 Alberts Laksis Supereži VJ521-21
93. 21. 303 Sabīne Šķēle Brīvdienu atlēti SP521-21
94. 22. 288 Iveta Asne Maratona Klubs SP522-22
95. 22. 178 Agnis Šalučka-Šteinblūms VP522-22
96. 22. 531 Tihons Leskovs Frozen Samurai VJ522-22
97. 23. 159 Helmuts Laksis Supereži VJ523-23
98. 23. 449 Edgars Rancāns DIVI PLUS DIVI VP523-23
99. 23. 508 Antra Spundiņa SP523-23
100. 24. 250 Madara Šneidere Latvian Cycling Girls SP524-24
101. 24. 451 Deniss Bočkovs Žolnerovoča skriešanas klubs/Mežezeri Sporto VP524-24
102. 25. 161 Gunita Daldere SP525-25
103. 25. 412 Ivo Zemturis Juno Runners VP525-25
104. 26. 230 Arnis Rāts VP526-26
105. 26. 516 Elīna Miezīte SP526-26
106. 27. 217 Arta Groma SP527-27
107. 27. 462 Māris Punculis VP527-27
108. 28. 136 Ludmila Kozačenko Kāpa OK SP528-28
109. 28. 290 Nikolajs Bogdanovs Triatlons VP528-28
110. 29. 469 Ervīns Lūsis Lūši VP529-29
111. 29. 282 Līga Avotiņa SP529-29
112. 30. 483 Vineta Onckule SP530-30
113. 30. 504 Edgars Rūtiņš MARATONA KLUBS VP530-30
114. 31. 262 Arnis Noveičuks Žolneroviča skriešanas klubs VP531-31
115. 31. 278 Lelde Niedra SP531-31
116. 32. 147 Zane Ivanova SP532-32
117. 32. 421 Denis Stolobkovs VP532-32
118. 33. 292 Dmitrijs Strogonovs VP533-33
119. 33. 164 Viktorija Druviete SP533-33
120. 34. 118 Aivis Stepanovs Bez Entuziasma Nav Uzvaru VP534-34
121. 34. 207 Valērija Dmitrijeva - SP534-34
122. 35. 411 Sandis Sauka Run With Anita VP535-35
123. 35. 257 Laura Mūrniece SP535-35
124. 36. 301 Jurģis Stukuls VP536-36
125. 36. 281 Linda Vēvere SP536-36
126. 37. 233 Krista Mehaņikova SP537-37
127. 37. 528 Armīns Martinsons VP537-37
128. 38. 316 Dmitrijs Karasenko VP538-38
129. 38. 183 Zane Kļava SP538-38
130. 39. 123 Dāvids Zalāns www.davidszalans.lv VP539-39
131. 39. 391 Evita Bička SP539-39
132. 40. 128 Lāsma Caune SP540-40
133. 40. 124 Dmitrijs Kirilovičs VP540-40
134. 41. 286 Intars Abražuns VP541-41
135. 41. 253 Inese Vilciņa SP541-41
136. 42. 418 Sergejs Šķerbergs VP542-42
137. 42. 295 Anna Kozorovicka Greivuļi SP542-42
138. 43. 500 Nellija Baliko SP543-43
139. 43. 289 Raivis Asns Maratona Klubs VP543-43
140. 44. 302 Zane Timma SP544-44
141. 44. 394 Miks Tomsons VP544-44
142. 45. 395 Olena Fomenko Maratonaklubs SP545-45
143. 45. 390 Leonids Levdanovs VP545-45
144. 46. 533 Alfrēds Radvils VP546-46
145. 46. 225 Marija Musatova Autisma centrs SP546-46
146. 47. 387 Valters Veiss VP547-47
147. 47. 227 Margarita Vasiļevska Autisma centrs SP547-47
148. 48. 224 Raivis Anops vinteko.lv VP548-48
149. 48. 310 Ieva Gailuma SP548-48
150. 49. 200 Jurijs Trallis VP549-49
151. 49. 205 Kristīne Dīriņa SP549-49
152. 50. 125 Olegs Suhorukovs ĢN24 VP550-50
153. 50. 215 Ieva Grunska SP550-50
154. 51. 132 Linda Vāgnere SP551-51
155. 51. 489 Intars Krūmiņš VP551-51
156. 52. 271 Anželika Trušele SP552-52
157. 52. 266 Rihards Mateuss VP552-52
158. 53. 487 Dmitrijs Stepanovs VP553-53
159. 53. 520 Inese Kalniņa Viegli un brīvi SP553-53
160. 54. 235 Reinis Rinmanis VP554-54
161. 54. 247 Jelena Freimane Mad Viestura Cats SP554-54
162. 55. 145 Svetlana Lubgāne SP555-55
163. 55. 313 Krišjānis Cīrulis VP555-55
164. 56. 420 Krists Kalniņš VP556-56
165. 56. 269 Ina Graudiņa Vāveres SP556-56
166. 57. 434 Liene Petrovska SP557-57
167. 57. 222 Viktors Valts VV Investments VP557-57
168. 58. 209 Igors Poļežajevs VP558-58
169. 58. 405 Daniela Izotenko SP558-58
170. 59. 252 Atis Matisons VP559-59
171. 59. 464 Christina Tangney SP559-59
172. 60. 199 Violeta Garejeva ViVa SP560-60
173. 60. 201 Ingars Tiltiņš VP560-60
174. 61. 287 Inese Pundiņa-Desmitniece SP561-61
175. 61. 198 Rūdolfs Kivlenieks VP561-61
176. 62. 517 Ēriks Nuķis VP562-62
177. 62. 242 Ilze Kļaviņa SP562-62
178. 63. 142 Lelde Spriņģe SP563-63
179. 63. 519 Jānis Baduns VP563-63
180. 64. 275 Ksenia Derbitskaya SP564-64
181. 64. 171 Gundars Kristapsons ASK Patria VP564-64
182. 65. 264 Ilze Vācere SP565-65
183. 65. 273 Juris Belovs KKPD VP565-65
184. 66. 515 Baiba Bule SP566-66
185. 66. 402 Eduards Paņičevs VP566-66
186. 67. 294 Zigurds Greivulis Greivuļi VP567-67
187. 67. 539 Anastasija Soboļevska SP567-67
188. 68. 532 Juris Frīdbergs VP568-68
189. 68. 187 Pārsla Miķelsone SP568-68
190. 69. 126 Jekaterina Suhorukova ĢN24 SP569-69
191. 69. 202 Jānis Jaksons VP569-69
192. 70. 122 Jānis Ļaksa VP570-70
193. 70. 195 Ilze Vilciņa Latvian Cycling Girls SP570-70
194. 71. 155 Vasilijs Denisovs VP571-71
195. 71. 197 Anita Laganovska SP571-71
196. 72. 299 Alfrēds Saliņš Saliņi VP572-72
197. 72. 251 oksana Viļuma SP572-72
198. 73. 512 Kseniia Tarasova-Patrai Patrai SP573-73
199. 73. 218 Atis Gūtmanis VP573-73
200. 74. 291 Maryna Politanska SP574-74
201. 74. 496 Aivars Šķudītis VP574-74
202. 75. 176 Anna Mitrohina SP575-75
203. 76. 443 Nora Aleksīna Pūkaiņi SP576-76
204. 77. 167 Sindija Šube SP577-77
205. 78. 393 Solvita Gaile SP578-78
206. 79. 177 Elīna Prauliņa SP579-79
207. 80. 206 Jekaterīna Kuzmenko SP580-80
208. 81. 231 Anete Amere SP581-81
209. 82. 540 Svetlana Karaļina SP582-82
210. 83. 139 Ļubova Fintjugova SP583-83
211. 84. 297 Natalja Krjuckova SP584-84
212. 85. 226 Jeļena Perebikovska Autisma centrs SP585-85
213. 86. 148 Ilva Zellīte SP586-86
214. 87. 237 Līva Tauriņa Rajončiks SP587-87
215. 88. 309 Laura Freimane SP588-88
216. 89. 306 Aiga Kursīte SP589-89
217. 90. 438 Santa Reinberga SP590-90
218. 91. 157 Anna Haļčicka RPD SP591-91
219. 92. 258 Līva Ķirsone SP592-92
220. 93. 261 Ruta Saliņa Saliņi SP593-93
221. 94. 493 Daila Stroža SP594-94
222. 95. 150 Inga Bogdanova SP595-95
223. 96. 436 Eva Seļezņeva SP596-96
224. 97. 317 Kseņja Kiriļenko SP597-97
225. 98. 119 Inga Ozolkalna SP598-98
226. 99. 488 Arta Romanova Sausā mute SP599-99
227. 100. 160 Dace Lakse Supereži SP5100-100

Kopvērtējums (Bērnu)

Nr Vārds, uzvārds Klubs GrupaViesturdārzsĒbelmuižas parksKopā
1068 Aleksejs Jazvinskis VB3x-1
1232 Kristaps Markvarts VB4x-1
1152 Ronalds Lūsis VB4x-1
1102 Etjēns Samuševs VB3x-1
1130 Emīls Vaivods KKDEV VB4x-1
1107 Alekss Garejevs ViVa VB3x-1
1072 Ralfs Slaide VB4x-1
1145 Regnārs Saliņš Saliņi VB3x-1
1126 Rēzija Anopa vinteko.lv SB3x-1
1070 Elīza Stepanova Stepaškas SB3x-1
1190 Oskars Pakula VB4x-1
1144 Mārtiņš Saliņš Saliņi VB5x-1
1128 Viktorija Vasiļeviča SB4x-1
1024 Roberts Veļesevičs VB5x-1
1227 Krista Medne SB3x-1
1048 Diāna Krūmiņa SB4x-1
1025 Alisija Veļeseviča SB5x-1
1212 Maikls Blumbergs VB3x-1
1181 Sofija Maria SŪNA - SB4x-1
1013 Paula Caune SB3x-1
1214 Alberts Ķeizars VB3x-1
1193 Olivers Strencis VB3x-1
1100 Rino Bērziņš VB4x-1
1169 Ivans Dmitrijevs Riga VB3x-1
1229 Artis Mednis VB4x-1
1161 Lada Bogdanova Triatlons SB5x-1
1023 Paula Liepiņa SB2x-1
1215 Emīls Grandāns BJC Laimīte VB4x-1
1230 Roberts Ozols VB4x-1
1184 Dominiks Pētersons Team PETERSONI VB4x-1
1125 Rodrigo Anops vinteko.lv VB5x-1
1034 Nelli Budjko Skriešanas skola SB4x-1
1170 Maijs-Andrejs Dmitrijevs Riga VB4x-1
1046 Simeons Petuškovs Super Nova VB3x-1
1198 Martins Pigožņa ROGA TEAM VB5x-1
1121 Pauls Sīlis Reliģija VB3x-1
1112 Anastasija Dmitrijeva Arkādija SB3x-1
1087 Emīlija Kubliņa SB3x-1
1228 Atis Vrubļevskis Surikati VB4x-1
1197 Kerija Pigožņa ROGA TEAM SB4x-1
1001 Jasmīne Vanaga Vanagi SB4x-1
1155 Undīne Bērziņa Bērziņu ģim. SB3x-1
1118 Svetlana Dolgova SS Arkādija SB5x-1
1177 Rihards Rābe VB3x-1
1129 Dāvis Vaivods KKDEV VB5x-1
1238 Matvejs Levdanovs VB3x-1
1136 Annija Litavniece SB3x-1
1019 Kirills Carenko VB3x-1
1105 Gabriela Kārkle Kārkli SB4x-1
1167 Lilita Veite Veiti SB3x-1
1006 Maksims Suhorukovs ĢN24 VB3x-1
1147 Henrijs Noveičuks Žolneroviča skriešanas klubs VB3x-1
1028 Adrians Osis VB3x-1
1191 Elza Patmalnika SB5x-1
1091 Madara Kerele SB3x-1
1171 Maksims Ivanovs VB4x-1
1210 Maksym Patrai Patrai VB3x-1
1015 Haralds Mihmalis Mihmaļi VB3x-1
1011 Kristaps Tērauds VB3x-1
1004 Elizabete Broka SB4x-1
1115 MARTA KALNIŅA SB3x-1
1002 Melisa Vanaga Vanagi SB3x-1
1225 Gorans Ceplevičs VB3x-1
1071 Hūberts Slaide VB3x-1
1037 Henriete Ziediņa SB3x-1
1226 Markuss Sidjko VB3x-1
1085 Beatrise Mičule SB5x-1
1077 Tīna Siliņa SB3x-1
1055 Daniela Visere SB5x-1
1074 Alisa Mitrohina SB4x-1
1032 Renārs Lūsis Lūši VB3x-1
1199 Alisa Politanska SB3x-1
1110 Viesturs Jaksons VB3x-1
1160 Renāte Desmitniece SB3x-1
1142 Elīna Leišavniece SB4x-1
1041 Everts Paļums VB3x-1
1196 Gustavs Pudžs VB3x-1
1045 Aleksejs Petuškovs Super Nova VB3x-1
1090 Marta Kerele SB4x-1
1113 Jeļizaveta Dmitrijeva - SB3x-1
1156 Elīna Zemture SB3x-1
1202 Alisa Pedureca SB3x-1
1201 Darina Didkovska Old Zep SB4x-1
1084 Bruno Mičulis VB4x-1
1194 Paula Armane SB3x-1
1119 Mārcis Grišuļs VB4x-1
1127 Enija Dambe INSALVO SB3x-1
1116 JĀNIS KALNIŅŠ VB3x-1
1035 Marats Budjko Skriešanas skola VB4x-1
1058 Ineta Sprede SB4x-1
1012 Linda Tēraude SB2x-1
1175 Paula Dreija SB1x-1
1140 Austra Matisone SB2x-1
1108 Markuss Garejevs ViVa VB2x-1
1036 Alise Onzule Sēņotāji-ogotāji SB2x-1
1079 Aurēlija Vanaga Zaļais kurss SB2x-1
1083 Artūrs Bukolds VB2x-1
1092 Otto Maļceva VB1x-1
1103 Marija Leskova Frozen-samuray SB2x-1
1063 Valters Druvietis VB1x-1
1143 Enija Leišavniece SB2x-1
1223 ALBERTS JASĀNS VB2x-1
1208 Viestards Pozņaks VB2x-1
1154 Marta Ruskule SB2x-1
1088 Gabriela Kubliņa SB1x-1
1219 Pauls Linde VB2x-1
1065 Evelīna Žagata Marienburgas vilki SB2x-1
1093 Elīza Aizupīte SB2x-1
1043 Henrijs Bethers VB2x-1
1089 Rihards Hartmanis VB2x-1
1188 Emma Kožukovska Fun Catchers SB1x-1
1157 Jānis Zemturis VB2x-1
1122 Grēta Sīle Reliģija SB2x-1
1233 Ričards Ubovics VB2x-1
1187 Anna Kožukovska Fun Catchers SB2x-1
1211 Marsels Ajupovs VB2x-1
1086 Jurģis Sīpols VB2x-1
1168 Viesturs Veits Veiti VB2x-1
1101 Everts Bērziņš VB2x-1
1059 Markuss Spredis VB2x-1
1044 Makarijs Petuškovs Super Nova VB2x-1
1172 Marta Lubgāne SB2x-1
1134 Viktorija Morozova SB2x-1
1073 Krista Kozuliņa NLK SB2x-1
1062 Rojs Krūmiņš VB2x-1
1192 Audra Elija Patmalnika SB2x-1
1231 Anna Leščinska Schwerpunkt SB2x-1
1069 Aleksandrs Tarans Ģimene VB2x-1
1016 Helmuts Mihmalis Mihmaļi VB2x-1
1185 Leila Ābele Ābelu skriešanas klans SB2x-1
1141 Dārta Kūma OSveikals.lv SB2x-1
1061 Olivers Krūmiņš VB2x-1
1195 Henrijs Armanis VB2x-1
1076 Oskars Eižvertiņš VB2x-1
1186 Polina Pelnika SB2x-1
1095 Amelija Voloho Wood Brothers SB1x-1
1174 Gvido Dreija VB1x-1
1165 Amēlija Liepiņa SK Bulta SB1x-1
1151 Imants Burģis VB2x-1
1052 Renārs Taube VB1x-1
1039 Anthony Fredheim VB1x-1
1075 Emma Eižvertiņa SB1x-1
1120 Marsels Grišuļs VB2x-1
1139 Jete Matisone SB1x-1
1005 Jānis Ļaksa VB1x-1
1009 Lūkass Beķeris VB1x-1
1179 Reinis Rābe VB1x-1
1033 Edgars Lūsis Lūši VB2x-1
1205 Daira Aleksīna Pūkaiņi SB1x-1
1203 Reičela Izabella Lopeša-Goveja SB2x-1
1124 Marta Zalaka SB2x-1
1224 MARISS JASĀNS VB1x-1
1148 Artūrs Broks Rieksti VB1x-1
1017 Henrijs Mihmalis Mihmaļi VB1x-1
1137 Keitija Litavniece SB2x-1
1163 Deina Andersone SB1x-1
1038 Frederiks Ziediņš VB1x-1
1217 Rebeka Drāke Drake family SB1x-1
1162 Rihards Sinkevičs VB2x-1
1204 Odrija Dzirvinska soniks SB1x-1
1178 Austra Rābe SB1x-1
1051 Karīna Taube SB1x-1
1123 Krišjānis Groms VB1x-1
1111 Gusts Dīriņš VB1x-1
530 Lauma Ozola SB1x-1
1040 Justīne Kuzmina SB1x-1
1237 Zlata Bezuščonoka Zp4ik SB1x-1
1209 Leon Patrai Patrai VB2x-1
1106 Estere Kārkle Kārkli SB2x-1
1158 Ernests Neijs Pēdējās vietas pavēlnieki VB2x-1
1235 Maria Tacutanu SB1x-1
1166 Odrija Smilga SB1x-1
1213 Elza Evertovska BurkānCola SB1x-1
1064 Marta Žagata Marienburgas vilki SB1x-1
1008 Krišjānis Bethers VB1x-1
1135 Ralfs Vinters VB2x-1
1027 Reičela Ruskule R-A-D SB1x-1
1114 Aleksandrs Dmitrijevs - VB1x-1
1218 Annika Anna Viškere SB1x-1

Kopvērtējums (Veselības)

Nr Vārds, uzvārds Klubs GrupaViesturdārzsĒbelmuižas parksKopā
374 Ksenija Lace Lāči SVx-1
357 Laura Jurševska SVx-1
361 Valda Kreicberga SVx-1
362 Igo Kreicbergs VVx-1
526 Laima Lība Erdmane Ģimene SVx-1
364 Lote Lange Riteņvasara/LiVelo / Zelta Zeme SVx-1
403 Andra Vanaga SVx-1
338 Rasma Kalniņa SVx-1
447 Iļja Potapovs VVx-1
347 Kristīne Mičule SVx-1
321 Lienite Dundure SVx-1
332 Ralfs Vinters VVx-1
333 Annija Litavniece SVx-1
331 Gunita Kniploka SVx-1
334 Keitija Litavniece SVx-1
397 Lāsma Midrijāne SVx-1
398 Rūta Midrijāne SVx-1
371 Ērika Burģe SVx-1
375 Aleksandra Lace Lāči SVx-1
399 Raivis Midrijānis VVx-1
330 Dāvis Šteinerts VVx-1
367 Olga Tutiņina SVx-1
439 Ilze Putriņa SVx-1
319 Zanda Lapiņa Gliemezis SVx-1
339 Martina Līvena-Aizupiete SVx-1
328 Ilze Talmane MARATONA KLUBS SVx-1
369 Voldemārs Burģis VVx-1
389 Kristīne Loginova SVx-1
341 Nauris Kozuliņš NLK VVx-1
376 Arnis Bērziņš Bērziņu ģim. VVx-1
322 Andreta Līvena SVx-1
477 Linda Gregersone - SVx-1
324 Salvis Skaistais Pa skaisto VVx-1
454 Inga Novika Gnomiki SVx-1
365 Dana Alksne Riteņvasara/ LiVelo / Zelta Zeme SVx-1
320 Ilze Andrijauska Maratona klubs SVx-1
476 Anna Jansone BurkānCola SVx-1
340 Indra Supe SVx-1
485 Lizete Ansberga Ansbergi SVx-1
358 Lauma Muceniece SVx-1
351 Jolanta Butlere SVx-1
458 Artūrs Jakovļevs TUKUMS VVx-1