Rezultāti

Sezona

Posms

Pasākuma dienā ONLINE rezultātus skatieties lapā fotofiniss.lv

Distance: 10km

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Temps Apļi 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.
1. 1. 111 Andrejs Dmitrijevs Riga V10 0:34:42 (3.5) 10 3:243:233:223:293:323:283:293:293:293:33
2. 2. 31 Jevgeņijs Stepanovs Stepaškas V10 0:35:55 (3.6) 10 3:333:273:303:363:413:413:353:393:403:29
3. 3. 45 Kristaps Broks Rieksti V10 0:36:52 (3.7) 10 3:323:253:303:383:403:433:473:503:523:50
4. 4. 1 Valdis Aņikejevs Man to nevajag V10 0:37:30 (3.8) 10 3:283:273:353:423:473:523:553:583:573:44
5. 5. 82 Pavels Saveljevs Brotality V10 0:39:33 (4.0) 10 3:363:493:543:584:014:034:044:044:073:53
6. 6. 26 Ņikita Akelāns V10 0:39:42 (4.0) 10 3:413:343:513:553:534:044:064:094:124:12
7. 7. 87 Aleksandrs Soldatjonoks Dpils V10 0:40:07 (4.0) 10 3:453:483:483:554:054:064:114:144:084:02
8. 8. 499 Mārtiņš Niķis A kur jāskrien? V10 0:40:21 (4.0) 10 3:333:403:584:004:094:084:184:194:163:55
9. 9. 507 ALBERTS JASĀNS V10 0:40:40 (4.1) 10 4:333:513:584:113:594:034:084:034:063:43
10. 10. 15 Arturs Onzuls Sēņotāji-ogotāji V10 0:40:46 (4.1) 10 4:043:584:084:094:084:064:114:094:033:45
11. 11. 86 Kalvis Mālnieks V10 0:40:48 (4.1) 10 3:293:453:574:084:054:114:174:204:214:11
12. 1. 68 Valdis Rozentāls Ziepniekkalns VS10 0:40:54 (4.1) 10 4:083:523:573:594:024:064:094:144:144:08
13. 1. 80 Viktorija Bogdanova Bogdanov Running World S10 0:41:02 (4.1) 10 3:433:554:064:114:124:154:224:184:093:46
14. 2. 89 Zanda Malančuka S10 0:41:30 (4.2) 10 4:004:014:084:094:094:124:154:134:134:06
15. 12. 38 vjačeslavs Žunda Piramīda tri club V10 0:41:38 (4.2) 10 3:504:014:064:114:174:094:104:134:154:23
16. 13. 510 Krišjānis Rērihs V10 0:41:50 (4.2) 10 4:084:054:124:164:124:134:144:154:133:57
17. 14. 400 Kaspars Pētersons Team PETERSONI V10 0:41:53 (4.2) 10 3:513:584:124:114:154:164:214:194:234:02
18. 15. 521 Antons Prikulis Žolneroviča SK V10 0:41:57 (4.2) 10 4:043:554:044:054:244:134:184:224:224:06
19. 16. 39 Konstantīns Krjačko V10 0:42:11 (4.2) 10 3:534:004:084:154:174:204:224:254:234:05
20. 17. 106 Kārlis Šķēle Brīvdienu atlēti V10 0:42:38 (4.3) 10 3:513:574:104:144:174:174:214:334:324:23
21. 18. 47 Aivars Berķis SK Rekords V10 0:43:09 (4.3) 10 4:194:074:154:194:194:254:244:274:234:05
22. 3. 23 Līva Puriņa VSK Burkānciems & Co S10 0:43:16 (4.3) 10 4:224:134:214:214:174:214:224:144:204:20
23. 19. 75 Kaspars Vaivods KKDEV V10 0:43:30 (4.4) 10 4:074:054:134:194:214:324:374:384:234:12
24. 20. 10 Kārlis Lauva V10 0:43:32 (4.4) 10 4:114:064:154:204:244:274:274:274:294:22
25. 4. 509 Monta Rēriha S10 0:43:46 (4.4) 10 4:154:204:264:234:184:254:254:224:274:21
26. 21. 63 Jānis Zalaks ASK PATRIA OCR V10 0:43:47 (4.4) 10 4:074:204:314:274:254:314:324:304:253:55
27. 2. 472 Jānis Balevičs VS10 0:43:52 (4.4) 10 4:154:174:224:214:274:264:304:324:264:12
28. 5. 44 Linda Meirēna Legs Miserables S10 0:44:07 (4.4) 10 3:544:094:194:254:294:314:344:424:414:19
29. 22. 494 Ivo Ielītis A KUR JĀSKRIEN? V10 0:44:09 (4.4) 10 3:494:044:144:264:284:304:404:364:404:37
30. 23. 32 Edgars Morozs FD V10 0:44:25 (4.4) 10 4:144:204:214:234:214:264:284:364:324:40
31. 24. 481 Armands Ivanovskis V10 0:44:42 (4.5) 10 4:163:564:114:274:274:394:374:394:464:40
32. 6. 404 Jeļena Ābele Ābelu skriešanas klans S10 0:44:45 (4.5) 10 4:404:344:334:284:284:274:274:274:284:09
33. 25. 425 Mārtiņš Sijāts Sizis V10 0:44:53 (4.5) 10 4:164:124:204:254:324:364:324:354:414:39
34. 26. 498 Arvis Girevics Skrien pēc alus & picas V10 0:45:04 (4.5) 10 3:343:454:004:054:114:164:134:074:158:34
35. 27. 382 Iñigo Torre A KUR JĀSKRIEN? V10 0:45:29 (4.5) 10 4:124:284:324:314:364:384:374:404:404:29
36. 28. 522 Maksims Lescinskis Schwerpunkt V10 0:45:41 (4.6) 10 4:234:174:264:274:304:344:404:375:054:38
37. 29. 388 Edgars Skuja V10 0:46:01 (4.6) 10 4:094:224:334:384:414:434:464:424:474:36
38. 7. 54 Līga Rusiņa Riga Trail Runners S10 0:46:24 (4.6) 10 4:544:274:274:344:394:414:394:324:454:41
39. 30. 103 Mārtiņš Strušels V10 0:46:43 (4.7) 10 4:354:334:394:364:434:454:464:484:484:25
40. 3. 77 Guntis Zālītis Kadiķi VS10 0:46:45 (4.7) 10 4:344:304:324:374:424:464:474:504:504:34
41. 31. 90 Jānis Balodis Balodis Tehno Bunkurs RUN V10 0:46:48 (4.7) 10 4:264:274:364:414:504:514:464:514:484:29
42. 32. 537 Reinis Ozoliņš Šodien solo V10 0:46:49 (4.7) 10 4:334:134:274:394:484:514:444:504:574:42
43. 8. 523 Ilze Leščinska Schwerpunkt S10 0:46:51 (4.7) 10 4:274:254:334:364:424:514:494:514:504:42
44. 4. 468 Igors Bergers SK BULTA VS10 0:46:56 (4.7) 10 5:074:414:424:464:464:404:324:394:364:22
45. 33. 413 Dmitrijs Rumjancevs V10 0:46:57 (4.7) 10 5:004:354:294:354:364:464:584:484:404:25
46. 34. 471 Andris Strazdiņš V10 0:47:17 (4.7) 10 5:044:454:444:414:394:424:404:424:444:33
47. 35. 383 Kaspars Indrevics Auļi V10 0:47:28 (4.7) 10 4:034:174:314:454:454:535:005:085:064:54
48. 36. 66 Kristians Kazainis V10 0:47:28 (4.7) 10 4:254:334:434:504:524:534:574:524:494:30
49. 37. 67 Jānis Kacēns V10 0:47:35 (4.8) 10 4:504:354:354:394:504:494:504:524:464:45
50. 38. 61 Viesturs Sīlis Reliģija V10 0:47:46 (4.8) 10 4:344:344:394:444:524:524:554:484:544:49
51. 39. 380 Kārlis Rozenbergs Sausā mute V10 0:47:55 (4.8) 10 4:504:314:344:494:485:024:534:524:534:38
52. 40. 48 Mārtiņš Ciekurs V10 0:48:10 (4.8) 10 4:584:174:334:465:074:535:015:034:574:31
53. 41. 534 Ilja Soboļevskis V10 0:48:10 (4.8) 10 4:524:244:424:494:514:484:484:545:014:57
54. 9. 43 Inese Otomere Vāveres S10 0:48:12 (4.8) 10 4:174:224:364:454:504:594:595:095:095:01
55. 42. 11 Mareks Brokāns V10 0:48:14 (4.8) 10 4:574:294:344:404:494:494:535:084:584:51
56. 43. 414 Jurģis Balodis V10 0:48:22 (4.8) 10 5:084:294:344:464:574:564:564:594:544:37
57. 44. 503 Rihards Briģis V10 0:48:32 (4.9) 10 4:344:314:424:484:524:554:565:015:065:03
58. 45. 110 Sandris Ozoliņš V10 0:48:43 (4.9) 10 4:234:414:424:514:575:054:575:005:064:54
59. 10. 453 Sanita Roze S10 0:48:43 (4.9) 10 4:364:384:484:514:534:565:025:035:054:48
60. 46. 85 Sergei Avanessov Mad Viestura Dogs V10 0:48:45 (4.9) 10 4:474:484:484:544:504:515:005:044:564:43
61. 5. 5 Jānis Ozoliņš VS10 0:49:00 (4.9) 10 4:254:324:454:504:525:045:115:115:124:54
62. 47. 406 Ilja Kozukovskis Fun Catchers V10 0:49:14 (4.9) 10 4:264:384:514:594:595:025:135:105:104:41
63. 48. 4 Māris Šteinerts V10 0:49:30 (5.0) 10 4:324:374:515:005:045:005:105:105:064:56
64. 49. 41 Kārlis Zuters Romana Sroma oficialais Fanu Klubs V10 0:49:31 (5.0) 10 5:545:165:084:574:594:584:514:464:364:02
65. 50. 8 Elvijs Kukša Romana Sroma oficialais Fanu Klubs V10 0:49:31 (5.0) 10 5:545:155:084:574:584:584:514:464:364:02
66. 51. 34 Edgars Eižvertiņš V10 0:49:32 (5.0) 10 5:415:025:034:585:004:564:494:494:434:26
67. 52. 93 Raimonds Grants RG V10 0:49:40 (5.0) 10 4:504:394:595:075:005:025:095:025:064:41
68. 53. 96 Reinis Gusars RG V10 0:49:40 (5.0) 10 4:504:394:595:084:595:025:105:025:054:41
69. 54. 100 Nikolajs Petrovics Hookah Runners V10 0:49:41 (5.0) 10 4:534:574:565:025:065:195:095:104:524:12
70. 11. 52 Māra Braslava S10 0:49:45 (5.0) 10 5:154:534:574:575:014:594:595:014:574:43
71. 55. 479 Kaspars Mucenieks V10 0:50:03 (5.0) 10 5:034:384:394:494:585:055:035:095:265:10
72. 56. 97 Mikus Saulītis V10 0:50:04 (5.0) 10 4:524:454:464:495:015:005:355:085:074:56
73. 12. 91 Linda Prontenko S10 0:50:28 (5.0) 10 5:374:484:575:025:005:035:025:005:004:55
74. 57. 92 Alvis Bitenieks Riga Wood Baltic V10 0:50:39 (5.1) 10 4:354:505:045:095:115:165:115:145:134:52
75. 58. 442 Gintars Dzirvinskis soniks V10 0:50:44 (5.1) 10 5:054:454:434:474:505:265:165:365:154:57
76. 59. 480 Īvans Mucenieks V10 0:50:45 (5.1) 10 5:104:474:525:005:015:065:145:135:125:05
77. 13. 72 Santa Puriņa S10 0:51:02 (5.1) 10 4:574:525:015:105:045:065:205:095:165:03
78. 6. 16 SALIH BUDILOVICS Salam VS10 0:51:05 (5.1) 10 5:394:384:544:515:015:075:155:165:234:58
79. 14. 13 Dace Ruskule R-A-D S10 0:51:45 (5.2) 10 5:205:245:205:115:175:205:125:044:584:34
80. 60. 107 Arvis Budrevičs DDS crew / Old-r V10 0:51:55 (5.2) 10 5:255:015:035:145:135:145:195:155:124:54
81. 61. 65 Mārtiņš Dambis INSALVO V10 0:52:00 (5.2) 10 5:114:494:545:145:175:195:315:335:234:46
82. 15. 69 Zane Gruberte Auru iela S10 0:52:09 (5.2) 10 5:024:555:035:055:095:195:225:275:255:17
83. 62. 482 Uģis Inka Ziepniekkalns V10 0:52:09 (5.2) 10 5:134:564:585:075:165:285:255:015:255:17
84. 63. 249 Agnis Kabiņeckis V10 0:52:10 (5.2) 10 4:334:174:374:555:035:275:545:585:585:25
85. 64. 457 Eduards Ovčiņņikovs V10 0:52:11 (5.2) 10 5:194:454:595:095:075:075:235:305:345:13
86. 65. 74 Toms Vītoliņš V10 0:52:12 (5.2) 10 4:544:534:555:075:175:225:295:285:295:15
87. 66. 3 Ulvis Pāvuls V10 0:52:25 (5.2) 10 5:345:115:125:185:165:165:155:075:055:06
88. 67. 35 Krišjānis Zviedrāns V10 0:52:25 (5.2) 10 4:464:585:145:245:335:295:335:295:224:32
89. 16. 470 Elīna Lūse Lūši S10 0:52:49 (5.3) 10 5:225:075:135:125:125:135:175:235:325:12
90. 17. 56 Anita Gavare Maratonu klubs S10 0:52:49 (5.3) 10 6:085:124:495:085:135:065:125:295:195:08
91. 68. 102 Artūrs Krišjānis Goba V10 0:52:56 (5.3) 10 5:084:535:025:105:165:275:255:325:505:08
92. 1. 33 Ineta Saulīte SS10 0:53:14 (5.3) 10 5:145:055:085:145:225:245:235:265:255:30
93. 18. 254 Ieva Livčāne Riga Trail Runners S10 0:53:21 (5.3) 10 5:335:115:125:235:165:215:235:255:275:05
94. 19. 112 Anta Veite Veiti S10 0:53:47 (5.4) 10 5:044:525:015:115:265:295:415:465:495:23
95. 7. 88 Agris Dundurs Maratonaklubs VS10 0:53:54 (5.4) 10 5:505:075:065:215:205:235:245:265:285:24
96. 20. 57 Alīna Fisenkova Riga Trail Runners S10 0:54:00 (5.4) 10 5:324:514:555:185:215:515:416:035:215:02
97. 69. 94 Jurijs Makarenko V10 0:54:13 (5.4) 10 5:555:045:065:115:145:255:285:355:375:35
98. 8. 109 Edgars Ogņevs KURTUBIJI VS10 0:54:26 (5.4) 10 5:265:075:065:185:205:475:295:425:365:31
99. 70. 30 Mihails Jazvinskis V10 0:54:27 (5.4) 10 5:255:035:125:155:425:495:425:425:414:51
100. 71. 377 Dāvis Stepāns V10 0:54:49 (5.5) 10 5:515:065:225:285:275:315:325:385:395:10
101. 21. 12 Agita Bērza S10 0:54:52 (5.5) 10 5:395:285:275:325:335:325:335:315:255:08
102. 22. 466 Beāte Lielmane S10 0:54:54 (5.5) 10 4:585:015:185:295:415:435:455:455:485:22
103. 72. 432 Deivids Bļaus Fun Catchers V10 0:54:54 (5.5) 10 4:374:455:035:366:166:145:505:335:185:37
104. 9. 541 Aldis Rocēns Stirnu buks VS10 0:55:00 (5.5) 10 5:224:484:365:165:325:556:026:116:005:14
105. 10. 17 Vilnis Liepiņš Maratona klubs, LSC VS10 0:55:16 (5.5) 10 5:345:135:195:205:355:395:485:365:495:18
106. 73. 2 Oļegs Nikolajevs Rīgas Sēņotāji V10 0:55:23 (5.5) 10 5:205:075:135:245:455:495:545:485:405:18
107. 23. 113 Aija Freiberga Sēņotāji-ogotāji S10 0:55:25 (5.5) 10 5:245:115:295:255:305:405:415:465:455:30
108. 24. 378 Evija Abiļeva ERE S10 0:55:54 (5.6) 10 5:325:185:075:315:295:545:515:455:505:31
109. 11. 58 Jurijs Keišs VS10 0:56:31 (5.7) 10 6:025:375:445:485:435:425:415:395:364:54
110. 2. 53 Daiga Vilkaste ASK Patria SS10 0:56:45 (5.7) 10 6:025:415:355:335:355:365:425:435:385:34
111. 25. 6 Līga Petenko S10 0:56:45 (5.7) 10 5:065:165:255:365:475:495:536:066:105:32
112. 74. 40 Oskars Popēns V10 0:57:07 (5.7) 10 6:345:385:345:345:365:395:395:415:475:21
113. 26. 518 Jeļena Zālīte S10 0:57:12 (5.7) 10 5:475:225:335:345:395:435:455:555:565:53
114. 27. 99 Iveta Dārziņa S10 0:57:27 (5.7) 10 5:575:185:295:395:386:105:465:555:565:35
115. 75. 62 Jānis Jankavs V10 0:57:28 (5.7) 10 5:225:075:185:385:455:595:596:076:095:58
116. 76. 445 Kristaps Rozenvalds Arbor V10 0:57:58 (5.8) 10 6:055:455:505:485:515:565:575:465:395:16
117. 28. 114 Renda Forstmane S10 0:58:18 (5.8) 10 5:545:405:435:455:475:545:515:575:575:44
118. 77. 502 Girts Dejus Siminaitis Triathlon Team V10 0:58:30 (5.9) 10 5:555:345:335:405:485:586:106:135:585:36
119. 29. 22 VINETA PĒTERSONE S10 0:59:26 (5.9) 10 5:485:445:496:005:586:005:506:056:155:53
120. 3. 452 Gunta Fauste SS10 0:59:30 (6.0) 10 5:225:445:536:006:026:096:146:146:145:35
121. 78. 104 Gļebs Fiļipovs V10 0:59:37 (6.0) 10 6:135:545:535:555:586:026:076:015:545:36
122. 79. 392 Jurģis Bička V10 0:59:54 (6.0) 10 5:325:375:526:026:006:116:096:136:106:04
123. 30. 78 Ilze Slaide S10 1:00:11 (6.0) 10 5:425:505:585:586:086:096:126:146:125:44
124. 80. 422 Aigars Freimanis Divplākšņi V10 1:00:18 (6.0) 10 5:535:465:546:006:056:106:126:146:125:49
125. 31. 450 Dana Rone S10 1:00:45 (6.1) 10 6:345:535:545:546:095:546:016:076:076:07
126. 32. 98 Inese Rudzīte S10 1:00:49 (6.1) 10 5:465:375:495:566:006:156:196:226:296:11
127. 33. 7 Laura Esmite S10 1:01:33 (6.2) 10 6:175:525:576:066:146:196:086:106:106:14
128. 81. 511 Dāvis Ērmanis V10 1:02:33 (6.3) 10 7:056:326:056:296:226:096:076:106:035:27
129. 82. 55 Ivars Jankovskis Reliģija V10 1:02:33 (6.3) 10 7:076:306:056:296:226:096:076:106:035:27
130. 34. 440 Ineta Brūkle - S10 1:02:53 (6.3) 10 6:386:196:236:256:256:146:186:236:065:38
131. 35. 18 Diāna Spiridovska Dodkepu.lv S10 1:03:26 (6.3) 10 5:315:385:375:415:455:599:065:598:056:01
132. 36. 27 Dana Igala Igala S10 1:03:34 (6.4) 10 6:125:536:066:166:226:276:336:346:396:27
133. 83. 73 Edgars Babris Rajončiks V10 1:03:54 (6.4) 10 6:335:455:485:536:006:106:296:497:057:18
134. 37. 29 Anda Ciniņa S10 1:04:04 (6.4) 10 6:265:446:046:156:286:386:306:526:326:31
135. 38. 95 Elīna Bērziņa S10 1:04:14 (6.4) 10 6:495:586:186:236:296:296:316:346:286:11
136. 4. 76 Daina Silgale SS10 1:04:35 (6.5) 10 5:346:006:266:326:317:086:286:286:456:40
137. 84. 49 Māris Dembovskis V10 1:05:13 (6.5) 10 6:426:136:166:246:326:396:396:296:266:48
138. 39. 64 Vineta Vanaga S10 1:06:22 (6.6) 10 6:246:006:086:236:366:376:497:067:107:05
139. 85. 456 Mārtiņš Veseris Dredu Spēks V10 1:06:38 (6.7) 10 5:426:126:216:256:366:417:027:137:237:00
140. 86. 415 Vladlens Bogdanovs Brotality V10 1:07:03 (6.7) 10 6:546:416:296:106:497:016:477:256:356:06
141. 40. 84 Nataļja Salaka Brotality S10 1:09:39 (7.0) 10 6:546:416:396:536:587:227:047:017:166:46
142. 87. 115 DAINIS KRONBERGS V10 1:10:48 (7.1) 10 7:146:446:296:527:017:107:087:167:327:17
143. 41. 83 Polina Saveljeva Brotality S10 1:21:54 (8.2) 10 6:567:127:498:298:198:488:548:458:447:53
144. 88. 417 Vladislavs Tokarevs Brotality V10 1:21:54 (8.2) 10 6:557:127:498:308:188:498:548:458:447:54
145. 89. 19 Sergejs Kuzmins V10 0:34:00 (5.7) 6 5:405:275:325:375:406:00
146. 90. 71 Kaspars Svēte V10 0:34:51 (5.8) 6 5:505:275:165:175:297:29
147. 91. 513 Andrejs Grigoļunovičs AG Capital V10 0:23:06 (4.6) 5 4:244:204:354:484:57
148. 92. 14 Valdemārs Timofejevs V10 0:24:24 (4.9) 5 5:074:394:444:495:03
149. 42. 20 Elina Veidenbauma S10 0:33:37 (6.7) 5 6:336:136:286:567:24
150. 43. 42 Rēzija Otomere Vāveres S10 0:08:41 (4.3) 2 4:184:22
151. 93. 431 Daniils Jurenoks Fun Catchers V10 0:42:02 (21.0) 2 :35:004:27
0. 0. 46 KALVIS Silgals Surikati
0. 0. 9 Žanis Lulle
0. 0. 21 Jekaterina Petrova
0. 0. 441 Ruta Saliņa Saliņi

Distance: 5km

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Temps Apļi 1.2.3.4.5.
1. 1. 465 Māris Ābele Ābeļu skriešanas klans VP5 0:16:40 (3.3) 5 3:243:233:183:173:18
2. 2. 166 Mārtiņš Babkins SK BULTA VP5 0:16:51 (3.4) 5 3:293:193:213:243:17
3. 3. 435 Dmitrijs Vecgailis SK BULTA VP5 0:17:05 (3.4) 5 3:253:233:193:253:31
4. 4. 189 Dainis Limanāns Rieksti VP5 0:17:18 (3.5) 5 3:263:263:313:313:22
5. 5. 473 Vitalijs Cibisovs Sashimi and s€x VP5 0:17:35 (3.5) 5 3:253:253:333:343:37
6. 6. 311 Ģirts Viļumovs Matisons runner's club VP5 0:17:54 (3.6) 5 3:223:253:353:443:46
7. 7. 463 Dāvis Uļģis VP5 0:18:05 (3.6) 5 3:333:373:403:403:35
8. 1. 143 Timurs Kukes Triatlona Akadēmija VJ5 0:18:37 (3.7) 5 3:273:323:483:573:50
9. 8. 491 Jonatan Dahlqvist VP5 0:18:45 (3.8) 5 4:143:213:463:443:38
10. 9. 536 Jānis Ābols Maratona klubs VP5 0:18:50 (3.8) 5 3:253:433:593:583:43
11. 10. 514 Jānis Veļķeris Gregor VP5 0:18:50 (3.8) 5 3:373:453:533:533:39
12. 11. 162 Kārlis Evertovskis Sēņotāji-ogotāji VP5 0:18:55 (3.8) 5 3:363:473:533:493:48
13. 12. 190 Ģirts Ļaudaks SK BULTA VP5 0:18:59 (3.8) 5 3:343:463:563:563:45
14. 13. 211 Edijs Tropiņš Riga Trail Runners VP5 0:19:07 (3.8) 5 3:433:433:523:533:54
15. 14. 293 Jānis Liepiņš SK Bulta VP5 0:19:24 (3.9) 5 3:403:534:023:593:47
16. 15. 129 Raivis Berkolds VP5 0:19:44 (3.9) 5 3:313:514:034:124:06
17. 16. 138 Andis Ruskulis R-A-D VP5 0:19:45 (4.0) 5 3:423:514:044:073:59
18. 17. 529 Dēvids Kristapsons ASK Patria VP5 0:19:47 (4.0) 5 3:423:554:124:023:54
19. 18. 149 Oskars Bormanis Lauki VP5 0:19:55 (4.0) 5 3:593:574:024:073:49
20. 1. 191 Harijs Zuļģis VS5 0:19:57 (4.0) 5 3:453:594:094:053:56
21. 19. 221 Mārtiņš Drāke ASK Patria OCR VP5 0:19:58 (4.0) 5 3:524:004:054:053:55
22. 20. 538 Atis Jansons VP5 0:19:59 (4.0) 5 3:533:524:064:064:01
23. 1. 401 Marta Luize Pētersone Team PETERSONI SJ5 0:20:02 (4.0) 5 3:433:554:074:114:05
24. 21. 490 Andrei Kravets SK Bulta VP5 0:20:11 (4.0) 5 4:293:494:004:003:50
25. 22. 178 Agnis Šalučka-Šteinblūms VP5 0:20:16 (4.1) 5 4:043:574:074:034:03
26. 1. 212 Annija Zāģere Riga Trail Runners SP5 0:20:26 (4.1) 5 4:004:004:094:114:04
27. 23. 449 Edgars Rancāns DIVI PLUS DIVI VP5 0:20:34 (4.1) 5 3:504:034:134:174:09
28. 24. 451 Deniss Bočkovs Žolnerovoča skriešanas klubs/Mežezeri Sporto VP5 0:20:44 (4.1) 5 4:064:004:094:174:09
29. 25. 412 Ivo Zemturis Juno Runners VP5 0:20:48 (4.2) 5 4:014:024:114:174:13
30. 2. 245 Izabella Bogdanova Bogdanov Running World SJ5 0:21:03 (4.2) 5 3:384:124:234:324:16
31. 2. 184 Gita Vilensone Vāveres SP5 0:21:07 (4.2) 5 3:584:034:134:294:23
32. 26. 230 Arnis Rāts VP5 0:21:13 (4.2) 5 4:304:184:164:103:58
33. 27. 462 Māris Punculis VP5 0:21:24 (4.3) 5 4:014:064:254:274:24
34. 28. 290 Nikolajs Bogdanovs Triatlons VP5 0:21:36 (4.3) 5 4:154:074:204:304:22
35. 29. 469 Ervīns Lūsis Lūši VP5 0:21:45 (4.3) 5 4:244:144:244:274:13
36. 30. 504 Edgars Rūtiņš MARATONA KLUBS VP5 0:21:50 (4.4) 5 4:344:184:214:224:13
37. 3. 141 Sintija Šaitere SP5 0:21:57 (4.4) 5 3:534:094:324:424:39
38. 31. 262 Arnis Noveičuks Žolneroviča skriešanas klubs VP5 0:21:59 (4.4) 5 4:294:194:274:334:09
39. 32. 421 Denis Stolobkovs VP5 0:22:01 (4.4) 5 3:484:254:384:414:26
40. 33. 292 Dmitrijs Strogonovs VP5 0:22:23 (4.5) 5 4:264:164:254:374:36
41. 34. 118 Aivis Stepanovs Bez Entuziasma Nav Uzvaru VP5 0:22:25 (4.5) 5 4:304:264:344:324:20
42. 2. 117 Didzis Kalniņš Maratona klubs VS5 0:22:25 (4.5) 5 4:304:254:334:344:22
43. 4. 423 KRISTĪNE VĀVERE Man to nevajag SP5 0:22:34 (4.5) 5 4:104:244:384:434:36
44. 35. 411 Sandis Sauka Run With Anita VP5 0:22:36 (4.5) 5 4:294:174:364:394:33
45. 36. 301 Jurģis Stukuls VP5 0:22:38 (4.5) 5 3:544:134:364:564:58
46. 5. 165 Ilze Drozdova SK BULTA SP5 0:22:40 (4.5) 5 4:374:314:374:414:12
47. 37. 528 Armīns Martinsons VP5 0:22:44 (4.5) 5 4:154:234:324:434:49
48. 6. 246 Krista Ozoliņa SP5 0:22:46 (4.6) 5 4:254:354:434:404:22
49. 38. 316 Dmitrijs Karasenko VP5 0:22:49 (4.6) 5 4:224:274:354:434:40
50. 2. 172 Vladislavs Stepanovs Stepaškas VJ5 0:22:54 (4.6) 5 4:114:264:444:454:46
51. 39. 123 Dāvids Zalāns www.davidszalans.lv VP5 0:23:13 (4.6) 5 4:324:414:514:454:23
52. 40. 124 Dmitrijs Kirilovičs VP5 0:23:27 (4.7) 5 4:494:384:344:394:45
53. 41. 286 Intars Abražuns VP5 0:23:29 (4.7) 5 4:324:344:464:544:40
54. 7. 419 Inese Pučeka SK BULTA SP5 0:23:29 (4.7) 5 4:394:384:404:484:41
55. 8. 127 Valentīna Romanova Sēņotāji-ogotāji SP5 0:23:30 (4.7) 5 4:204:324:524:534:51
56. 9. 410 Lauma Čerņevska Vāveres SP5 0:23:35 (4.7) 5 4:304:394:494:484:47
57. 3. 223 Rodrigo Anops vinteko.lv VJ5 0:23:35 (4.7) 5 4:414:504:484:434:31
58. 4. 535 Marats Budjko VJ5 0:23:35 (4.7) 5 4:184:354:584:554:46
59. 42. 418 Sergejs Šķerbergs VP5 0:23:36 (4.7) 5 4:194:404:454:584:53
60. 43. 289 Raivis Asns Maratona Klubs VP5 0:23:51 (4.8) 5 4:314:144:265:305:08
61. 10. 181 Anete Dārta Rožkalne Sēņotāji-ogotāji SP5 0:23:52 (4.8) 5 4:434:434:514:484:46
62. 44. 394 Miks Tomsons VP5 0:24:20 (4.9) 5 4:534:464:555:014:43
63. 45. 390 Leonids Levdanovs VP5 0:24:22 (4.9) 5 4:294:455:045:174:44
64. 11. 255 Zane Tilta-Kūma Vāveres SP5 0:24:23 (4.9) 5 4:384:454:535:005:04
65. 12. 263 Jautrīte Pluša SP5 0:24:31 (4.9) 5 4:484:404:545:015:06
66. 13. 134 Laura Okmane SP5 0:24:41 (4.9) 5 4:324:505:055:075:05
67. 5. 274 Emīls Grandāns BJC Laimīte VJ5 0:24:44 (4.9) 5 5:054:514:515:034:52
68. 14. 214 Lolita Buka ML SP5 0:24:46 (5.0) 5 4:514:435:045:055:01
69. 6. 505 ERNESTS LAPIŅŠ VJ5 0:24:54 (5.0) 5 4:555:015:035:104:43
70. 46. 533 Alfrēds Radvils VP5 0:24:56 (5.0) 5 4:184:445:075:245:21
71. 47. 387 Valters Veiss VP5 0:25:03 (5.0) 5 4:444:445:065:115:16
72. 48. 224 Raivis Anops vinteko.lv VP5 0:25:04 (5.0) 5 4:515:035:075:124:48
73. 49. 200 Jurijs Trallis VP5 0:25:08 (5.0) 5 4:304:475:145:275:07
74. 15. 194 Tatjana Leskova Frozen-samuray SP5 0:25:10 (5.0) 5 4:164:555:125:265:19
75. 16. 163 Indra Urtāne Žolneroviča skriešanas klubs SP5 0:25:12 (5.0) 5 5:024:565:015:055:06
76. 17. 240 Inga Dzene SP5 0:25:13 (5.0) 5 4:374:535:095:265:06
77. 18. 216 Linda Sīle Reliģija SP5 0:25:54 (5.2) 5 4:504:585:135:345:17
78. 19. 426 Līva Veļķere Sizis SP5 0:25:59 (5.2) 5 5:275:025:125:165:00
79. 50. 125 Olegs Suhorukovs ĢN24 VP5 0:26:11 (5.2) 5 5:004:575:115:235:38
80. 51. 489 Intars Krūmiņš VP5 0:26:15 (5.2) 5 5:544:525:055:175:05
81. 52. 266 Rihards Mateuss VP5 0:26:27 (5.3) 5 4:045:385:595:395:05
82. 53. 487 Dmitrijs Stepanovs VP5 0:26:29 (5.3) 5 5:245:065:215:394:59
83. 20. 196 Liene Leite SP5 0:26:31 (5.3) 5 4:534:575:225:425:34
84. 54. 235 Reinis Rinmanis VP5 0:26:32 (5.3) 5 4:374:525:365:535:32
85. 55. 313 Krišjānis Cīrulis VP5 0:26:44 (5.3) 5 5:335:275:205:284:54
86. 21. 303 Sabīne Šķēle Brīvdienu atlēti SP5 0:26:48 (5.4) 5 5:134:565:255:275:45
87. 22. 288 Iveta Asne Maratona Klubs SP5 0:26:57 (5.4) 5 5:075:165:305:405:23
88. 56. 420 Krists Kalniņš VP5 0:27:04 (5.4) 5 6:045:245:235:214:51
89. 7. 154 Andrejs Denisovs VJ5 0:27:05 (5.4) 5 5:515:205:075:115:33
90. 8. 497 Kārlis Šķudītis VJ5 0:27:06 (5.4) 5 5:215:225:275:425:11
91. 1. 229 Aiga Paegle SS5 0:27:10 (5.4) 5 5:295:215:295:305:19
92. 23. 508 Antra Spundiņa SP5 0:27:12 (5.4) 5 5:205:235:265:355:24
93. 24. 250 Madara Šneidere Latvian Cycling Girls SP5 0:27:18 (5.5) 5 4:534:565:305:546:04
94. 57. 222 Viktors Valts VV Investments VP5 0:27:18 (5.5) 5 5:415:145:185:265:37
95. 3. 228 Irina Rozevska SJ5 0:27:22 (5.5) 5 5:365:055:245:345:42
96. 58. 209 Igors Poļežajevs VP5 0:27:31 (5.5) 5 5:495:145:265:325:28
97. 2. 296 Agra Ieleja Divplākšņi SS5 0:27:35 (5.5) 5 5:565:225:245:285:23
98. 25. 161 Gunita Daldere SP5 0:27:47 (5.6) 5 4:565:225:525:475:47
99. 26. 516 Elīna Miezīte SP5 0:27:48 (5.6) 5 6:145:235:335:265:10
100. 59. 252 Atis Matisons VP5 0:27:58 (5.6) 5 6:045:325:375:345:10
101. 27. 217 Arta Groma SP5 0:27:59 (5.6) 5 5:375:195:345:475:40
102. 28. 136 Ludmila Kozačenko Kāpa OK SP5 0:28:03 (5.6) 5 5:455:285:375:385:32
103. 60. 201 Ingars Tiltiņš VP5 0:28:03 (5.6) 5 5:255:185:395:535:46
104. 29. 282 Līga Avotiņa SP5 0:28:04 (5.6) 5 5:375:335:365:365:40
105. 30. 483 Vineta Onckule SP5 0:28:04 (5.6) 5 5:225:455:375:525:27
106. 31. 278 Lelde Niedra SP5 0:28:07 (5.6) 5 6:025:445:265:325:22
107. 61. 198 Rūdolfs Kivlenieks VP5 0:28:10 (5.6) 5 6:265:355:275:235:17
108. 9. 133 Ņikita Carenko VJ5 0:28:12 (5.6) 5 4:385:115:557:135:13
109. 32. 147 Zane Ivanova SP5 0:28:14 (5.6) 5 6:385:365:265:255:08
110. 33. 164 Viktorija Druviete SP5 0:28:16 (5.7) 5 5:355:235:445:515:42
111. 34. 207 Valērija Dmitrijeva - SP5 0:28:19 (5.7) 5 5:115:495:575:545:26
112. 35. 257 Laura Mūrniece SP5 0:28:25 (5.7) 5 5:535:405:405:395:31
113. 4. 213 Madara Bērziņa ML SJ5 0:28:32 (5.7) 5 5:185:205:496:095:54
114. 62. 517 Ēriks Nuķis VP5 0:28:37 (5.7) 5 6:405:375:365:295:13
115. 36. 281 Linda Vēvere SP5 0:28:47 (5.8) 5 6:025:465:455:475:25
116. 37. 233 Krista Mehaņikova SP5 0:28:48 (5.8) 5 6:015:265:345:545:51
117. 3. 270 Aldis Strožs VS5 0:28:54 (5.8) 5 6:155:275:375:475:45
118. 38. 183 Zane Kļava SP5 0:28:54 (5.8) 5 5:535:395:495:545:38
119. 63. 519 Jānis Baduns VP5 0:28:56 (5.8) 5 5:155:466:036:055:44
120. 39. 391 Evita Bička SP5 0:28:56 (5.8) 5 5:555:415:475:475:44
121. 40. 128 Lāsma Caune SP5 0:29:00 (5.8) 5 6:225:365:385:475:36
122. 41. 253 Inese Vilciņa SP5 0:29:04 (5.8) 5 6:175:415:385:535:33
123. 5. 248 Viktorija Kukele Mad Viestura Cats SJ5 0:29:07 (5.8) 5 4:565:256:186:475:38
124. 42. 295 Anna Kozorovicka Greivuļi SP5 0:29:09 (5.8) 5 5:505:485:515:515:47
125. 43. 500 Nellija Baliko SP5 0:29:14 (5.8) 5 6:265:365:365:495:46
126. 44. 302 Zane Timma SP5 0:29:15 (5.8) 5 5:235:375:536:086:12
127. 3. 152 Margita Lagzdiņa SS5 0:29:18 (5.9) 5 5:355:476:006:025:51
128. 45. 395 Olena Fomenko Maratonaklubs SP5 0:29:22 (5.9) 5 7:075:415:465:475:00
129. 46. 225 Marija Musatova Autisma centrs SP5 0:29:26 (5.9) 5 5:225:576:005:586:07
130. 47. 227 Margarita Vasiļevska Autisma centrs SP5 0:29:26 (5.9) 5 5:215:576:005:596:07
131. 10. 135 Regnārs Skaistais Pa skaisto VJ5 0:29:27 (5.9) 5 6:355:475:455:445:35
132. 48. 310 Ieva Gailuma SP5 0:29:30 (5.9) 5 6:025:515:555:575:43
133. 64. 171 Gundars Kristapsons ASK Patria VP5 0:29:40 (5.9) 5 5:255:526:016:136:08
134. 49. 205 Kristīne Dīriņa SP5 0:29:43 (5.9) 5 6:105:445:556:005:52
135. 65. 273 Juris Belovs KKPD VP5 0:29:45 (6.0) 5 6:375:415:475:525:46
136. 50. 215 Ieva Grunska SP5 0:30:11 (6.0) 5 5:485:355:566:356:15
137. 51. 132 Linda Vāgnere SP5 0:30:12 (6.0) 5 5:445:506:136:156:09
138. 52. 271 Anželika Trušele SP5 0:30:17 (6.1) 5 5:546:026:066:116:01
139. 53. 520 Inese Kalniņa Viegli un brīvi SP5 0:30:28 (6.1) 5 7:075:415:465:506:03
140. 54. 247 Jelena Freimane Mad Viestura Cats SP5 0:30:29 (6.1) 5 5:346:066:216:186:08
141. 66. 402 Eduards Paņičevs VP5 0:30:29 (6.1) 5 6:255:526:016:016:09
142. 55. 145 Svetlana Lubgāne SP5 0:30:31 (6.1) 5 6:215:555:586:056:10
143. 56. 269 Ina Graudiņa Vāveres SP5 0:30:33 (6.1) 5 6:245:536:016:046:09
144. 11. 427 Filips Zandersons VJ5 0:30:34 (6.1) 5 6:086:036:126:125:57
145. 57. 434 Liene Petrovska SP5 0:30:34 (6.1) 5 6:076:076:066:096:03
146. 67. 294 Zigurds Greivulis Greivuļi VP5 0:30:35 (6.1) 5 5:486:006:066:226:17
147. 58. 405 Daniela Izotenko SP5 0:30:46 (6.2) 5 6:355:446:076:166:01
148. 59. 464 Christina Tangney SP5 0:30:48 (6.2) 5 6:006:026:216:196:04
149. 12. 241 Aleksandrs ŠARAFUTDINOVS VJ5 0:30:49 (6.2) 5 7:046:106:136:075:13
150. 4. 268 Linards Kanenbergs VS5 0:30:55 (6.2) 5 5:405:416:296:436:20
151. 60. 199 Violeta Garejeva ViVa SP5 0:30:58 (6.2) 5 5:506:056:276:276:05
152. 68. 532 Juris Frīdbergs VP5 0:31:04 (6.2) 5 6:586:086:186:155:23
153. 61. 287 Inese Pundiņa-Desmitniece SP5 0:31:19 (6.3) 5 6:386:076:096:146:09
154. 5. 484 Aigars Ansbergs Ansbergi VS5 0:31:23 (6.3) 5 7:116:306:206:185:02
155. 13. 486 Roberts Ansbergs Ansbergi VJ5 0:31:24 (6.3) 5 7:126:306:206:185:03
156. 6. 210 Lauma Lange Riteņvasara/LiVelo / Zelta Zeme SJ5 0:31:25 (6.3) 5 5:496:376:355:586:24
157. 7. 409 Katrīne Duganova Fun Catchers SJ5 0:31:26 (6.3) 5 5:406:216:266:406:18
158. 62. 242 Ilze Kļaviņa SP5 0:31:28 (6.3) 5 6:486:096:166:116:02
159. 4. 243 Irēna Luckāne SS5 0:31:28 (6.3) 5 6:486:096:166:116:02
160. 5. 244 Dace Lindberga SS5 0:31:28 (6.3) 5 6:486:096:166:116:02
161. 63. 142 Lelde Spriņģe SP5 0:31:37 (6.3) 5 5:536:366:126:156:38
162. 64. 275 Ksenia Derbitskaya SP5 0:31:38 (6.3) 5 6:516:025:586:346:10
163. 65. 264 Ilze Vācere SP5 0:31:39 (6.3) 5 6:226:096:156:286:22
164. 66. 515 Baiba Bule SP5 0:31:40 (6.3) 5 6:126:116:206:296:25
165. 8. 446 Dārta Rozenvalde RFL SJ5 0:31:41 (6.3) 5 6:236:196:196:266:11
166. 67. 539 Anastasija Soboļevska SP5 0:31:46 (6.4) 5 6:566:246:136:155:56
167. 68. 187 Pārsla Miķelsone SP5 0:31:58 (6.4) 5 6:326:086:266:306:20
168. 69. 126 Jekaterina Suhorukova ĢN24 SP5 0:32:11 (6.4) 5 6:476:316:246:226:05
169. 70. 195 Ilze Vilciņa Latvian Cycling Girls SP5 0:32:15 (6.5) 5 6:476:126:246:246:27
170. 69. 202 Jānis Jaksons VP5 0:32:15 (6.5) 5 6:295:305:587:057:11
171. 71. 197 Anita Laganovska SP5 0:32:16 (6.5) 5 6:116:126:296:456:36
172. 9. 121 Evelīna Broka SJ5 0:32:18 (6.5) 5 7:016:256:256:265:59
173. 72. 251 oksana Viļuma SP5 0:32:21 (6.5) 5 6:256:036:466:396:26
174. 73. 512 Kseniia Tarasova-Patrai Patrai SP5 0:32:41 (6.5) 5 6:356:096:266:436:47
175. 74. 291 Maryna Politanska SP5 0:32:44 (6.5) 5 5:206:167:516:356:41
176. 14. 260 Regnārs Saliņš Saliņi VJ5 0:32:54 (6.6) 5 6:556:416:396:146:23
177. 15. 429 Nazar Kulichenko Fun Catchers VJ5 0:32:56 (6.6) 5 4:526:197:037:327:07
178. 16. 259 Mārtiņš Saliņš Saliņi VJ5 0:33:08 (6.6) 5 7:076:306:426:296:19
179. 75. 176 Anna Mitrohina SP5 0:33:26 (6.7) 5 6:246:056:307:107:14
180. 17. 312 Oskars Veits Veiti VJ5 0:33:37 (6.7) 5 6:036:056:487:147:24
181. 76. 443 Nora Aleksīna Pūkaiņi SP5 0:33:40 (6.7) 5 6:036:296:587:136:54
182. 77. 167 Sindija Šube SP5 0:33:45 (6.8) 5 7:006:396:456:446:34
183. 78. 393 Solvita Gaile SP5 0:33:46 (6.8) 5 6:166:386:426:587:10
184. 79. 177 Elīna Prauliņa SP5 0:33:50 (6.8) 5 6:216:356:467:047:03
185. 18. 385 Svjatoslavs Sapa VJ5 0:34:04 (6.8) 5 6:336:066:417:417:01
186. 80. 206 Jekaterīna Kuzmenko SP5 0:34:05 (6.8) 5 7:036:336:426:417:03
187. 81. 231 Anete Amere SP5 0:34:10 (6.8) 5 6:256:387:027:056:58
188. 82. 540 Svetlana Karaļina SP5 0:34:11 (6.8) 5 6:576:306:466:576:59
189. 83. 139 Ļubova Fintjugova SP5 0:34:14 (6.8) 5 6:576:416:466:556:53
190. 84. 297 Natalja Krjuckova SP5 0:34:20 (6.9) 5 6:516:126:567:067:12
191. 85. 226 Jeļena Perebikovska Autisma centrs SP5 0:34:20 (6.9) 5 6:006:377:257:017:16
192. 86. 148 Ilva Zellīte SP5 0:34:23 (6.9) 5 6:596:296:557:036:56
193. 70. 122 Jānis Ļaksa VP5 0:34:24 (6.9) 5 7:016:266:536:597:03
194. 19. 232 Artūrs Vasiļevičs VJ5 0:34:44 (7.0) 5 6:506:387:137:156:46
195. 87. 237 Līva Tauriņa Rajončiks SP5 0:34:46 (7.0) 5 7:126:476:577:046:44
196. 6. 170 Inese Blanka SS5 0:34:48 (7.0) 5 7:036:496:587:066:50
197. 88. 309 Laura Freimane SP5 0:34:49 (7.0) 5 6:446:277:157:027:19
198. 89. 306 Aiga Kursīte SP5 0:34:50 (7.0) 5 6:446:277:147:037:19
199. 90. 438 Santa Reinberga SP5 0:34:52 (7.0) 5 7:246:516:526:576:45
200. 91. 157 Anna Haļčicka RPD SP5 0:35:13 (7.0) 5 6:196:517:137:157:34
201. 10. 153 Viktorija Denisova SJ5 0:35:20 (7.1) 5 6:467:057:147:356:39
202. 71. 155 Vasilijs Denisovs VP5 0:35:20 (7.1) 5 6:467:057:147:366:38
203. 92. 258 Līva Ķirsone SP5 0:35:23 (7.1) 5 6:146:277:088:127:20
204. 72. 299 Alfrēds Saliņš Saliņi VP5 0:35:24 (7.1) 5 7:207:157:176:576:33
205. 93. 261 Ruta Saliņa Saliņi SP5 0:35:24 (7.1) 5 7:197:157:166:576:34
206. 11. 151 Diāna Krūmiņa SJ5 0:35:32 (7.1) 5 6:137:447:367:166:41
207. 94. 493 Daila Stroža SP5 0:36:08 (7.2) 5 7:136:517:067:257:31
208. 7. 120 Zinaida Grīnberga RVSK SS5 0:36:13 (7.2) 5 6:567:007:157:257:35
209. 95. 150 Inga Bogdanova SP5 0:36:15 (7.2) 5 7:007:037:147:317:24
210. 20. 381 Romans Zujevs VJ5 0:36:44 (7.3) 5 6:496:477:177:547:55
211. 12. 408 Jekaterina Litvinenko Fun Catchers SJ5 0:37:14 (7.5) 5 6:017:457:338:297:25
212. 8. 239 Melita Šustikova SS5 0:37:18 (7.5) 5 7:257:217:307:397:21
213. 96. 436 Eva Seļezņeva SP5 0:37:42 (7.5) 5 7:157:227:277:557:41
214. 9. 70 Elita Grante RG SS5 0:38:06 (7.6) 5 7:167:277:518:017:29
215. 73. 218 Atis Gūtmanis VP5 0:39:07 (7.8) 5 7:057:088:048:248:23
216. 97. 317 Kseņja Kiriļenko SP5 0:39:19 (7.9) 5 7:497:487:598:037:37
217. 6. 298 Viktors Safutins LSC VS5 0:40:33 (8.1) 5 7:497:427:588:588:04
218. 13. 407 Milana Loginova Fun Catchers SJ5 0:41:14 (8.2) 5 7:178:148:308:248:47
219. 98. 119 Inga Ozolkalna SP5 0:47:48 (9.6) 5 8:579:329:429:529:43
220. 99. 488 Arta Romanova Sausā mute SP5 1:01:06 (12.2) 5 12:0812:0212:1013:5810:46
221. 21. 158 Alberts Laksis Supereži VJ5 0:23:45 (5.9) 4 5:465:435:586:16
222. 74. 496 Aivars Šķudītis VP5 0:27:07 (6.8) 4 10:455:265:425:13
223. 7. 304 Kārlis Ielejs Divplākšņi VS5 1:01:53 (15.5) 4 :40:005:2716:535:51
224. 14. 430 Anna Babikova Fun Catchers SJ5 0:23:49 (7.9) 3 5:378:589:12
225. 22. 531 Tihons Leskovs Frozen Samurai VJ5 0:25:23 (8.5) 3 7:1611:506:16
226. 100. 160 Dace Lakse Supereži SP5 0:30:40 (10.2) 3 8:4510:3911:15
227. 23. 159 Helmuts Laksis Supereži VJ5 0:30:40 (10.2) 3 8:4510:3811:16
0. 0. 444 Valentīns Dmitrijevs Pūkaiņi
0. 0. 140 Aleksis Ziļevs
0. 0. 168 Edvards Miks Galviņš Galviņi
0. 0. 492 Lauma Drāke Drake family
0. 0. 437 Kata Fredheim
0. 0. 416 Viktorija Potapenko Autisma Centrs
0. 0. 308 Diāna Liepiņa SK Bulta
0. 0. 131 Inta Mihmale Mihmaļi
0. 0. 169 Ričards Jānis Galviņš Galviņi
0. 0. 130 Aivars Mihmalis Mihmaļi
0. 0. 424 MELĀNIJA VĀVERE Man to nevajag
0. 0. 379 Emīlija Abiļeva ERE
0. 0. 300 Māra Saliņa Saliņi
0. 0. 285 Emīlija Vahere-Abražune
0. 0. 428 Rikardo Lopešs-Goveja
0. 0. 283 Matīss Simkevičs
0. 0. 234 Alberts Vasiļevičs
0. 0. 305 Egija Andersone

Distance: Bērnu

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Temps Apļi
1. 1. 1023 Paula Liepiņa SB2 0:02:07 (4.2) 1
2. 1. 1059 Markuss Spredis VB2 0:02:09 (4.3) 1
3. 2. 1044 Makarijs Petuškovs Super Nova VB2 0:02:10 (4.4) 1
4. 2. 1172 Marta Lubgāne SB2 0:02:12 (4.4) 1
5. 3. 1101 Everts Bērziņš VB2 0:02:16 (4.5) 1
6. 4. 1168 Viesturs Veits Veiti VB2 0:02:22 (4.8) 1
7. 5. 1233 Ričards Ubovics VB2 0:02:23 (4.8) 1
8. 3. 1187 Anna Kožukovska Fun Catchers SB2 0:02:25 (4.8) 1
9. 6. 1211 Marsels Ajupovs VB2 0:02:26 (4.9) 1
10. 7. 1086 Jurģis Sīpols VB2 0:02:26 (4.9) 1
11. 4. 1134 Viktorija Morozova SB2 0:02:28 (4.9) 1
12. 5. 1073 Krista Kozuliņa NLK SB2 0:02:28 (5.0) 1
13. 6. 1141 Dārta Kūma OSveikals.lv SB2 0:02:29 (5.0) 1
14. 8. 1061 Olivers Krūmiņš VB2 0:02:31 (5.1) 1
15. 9. 1195 Henrijs Armanis VB2 0:02:32 (5.1) 1
16. 7. 1185 Leila Ābele Ābelu skriešanas klans SB2 0:02:32 (5.1) 1
17. 10. 1016 Helmuts Mihmalis Mihmaļi VB2 0:02:32 (5.1) 1
18. 11. 1062 Rojs Krūmiņš VB2 0:02:33 (5.1) 1
19. 8. 1192 Audra Elija Patmalnika SB2 0:02:33 (5.1) 1
20. 9. 1231 Anna Leščinska Schwerpunkt SB2 0:02:36 (5.2) 1
21. 12. 1069 Aleksandrs Tarans Ģimene VB2 0:02:36 (5.2) 1
22. 10. 1122 Grēta Sīle Reliģija SB2 0:02:36 (5.2) 1
23. 13. 1157 Jānis Zemturis VB2 0:02:36 (5.2) 1
24. 14. 1083 Artūrs Bukolds VB2 0:02:37 (5.3) 1
25. 1. 1092 Otto Maļceva VB1 0:02:38 (5.3) 1
26. 11. 1103 Marija Leskova Frozen-samuray SB2 0:02:39 (5.3) 1
27. 2. 1063 Valters Druvietis VB1 0:02:39 (5.3) 1
28. 12. 1079 Aurēlija Vanaga Zaļais kurss SB2 0:02:39 (5.3) 1
29. 13. 1036 Alise Onzule Sēņotāji-ogotāji SB2 0:02:40 (5.3) 1
30. 14. 1012 Linda Tēraude SB2 0:02:40 (5.4) 1
31. 1. 1175 Paula Dreija SB1 0:02:40 (5.4) 1
32. 15. 1140 Austra Matisone SB2 0:02:45 (5.5) 1
33. 15. 1108 Markuss Garejevs ViVa VB2 0:02:45 (5.5) 1
34. 16. 1143 Enija Leišavniece SB2 0:02:46 (5.6) 1
35. 16. 1223 ALBERTS JASĀNS VB2 0:02:47 (5.6) 1
36. 17. 1186 Polina Pelnika SB2 0:02:47 (5.6) 1
37. 17. 1089 Rihards Hartmanis VB2 0:02:47 (5.6) 1
38. 2. 1188 Emma Kožukovska Fun Catchers SB1 0:02:48 (5.6) 1
39. 18. 1093 Elīza Aizupīte SB2 0:02:52 (5.8) 1
40. 19. 1065 Evelīna Žagata Marienburgas vilki SB2 0:02:53 (5.8) 1
41. 18. 1208 Viestards Pozņaks VB2 0:02:54 (5.8) 1
42. 20. 1154 Marta Ruskule SB2 0:02:55 (5.8) 1
43. 3. 1088 Gabriela Kubliņa SB1 0:02:55 (5.9) 1
44. 19. 1219 Pauls Linde VB2 0:02:59 (6.0) 1
45. 20. 1076 Oskars Eižvertiņš VB2 0:03:01 (6.1) 1
46. 21. 1151 Imants Burģis VB2 0:03:06 (6.2) 1
47. 21. 1106 Estere Kārkle Kārkli SB2 0:03:07 (6.2) 1
48. 4. 1040 Justīne Kuzmina SB1 0:03:09 (6.3) 1
49. 5. 1237 Zlata Bezuščonoka Zp4ik SB1 0:03:15 (6.5) 1
50. 3. 1111 Gusts Dīriņš VB1 0:03:16 (6.6) 1
51. 4. 1123 Krišjānis Groms VB1 0:03:20 (6.7) 1
52. 22. 1162 Rihards Sinkevičs VB2 0:03:21 (6.7) 1
53. 6. 1204 Odrija Dzirvinska soniks SB1 0:03:21 (6.7) 1
54. 7. 1178 Austra Rābe SB1 0:03:21 (6.7) 1
55. 8. 1051 Karīna Taube SB1 0:03:21 (6.7) 1
56. 23. 1209 Leon Patrai Patrai VB2 0:03:25 (6.9) 1
57. 9. 1213 Elza Evertovska BurkānCola SB1 0:03:26 (6.9) 1
58. 24. 1135 Ralfs Vinters VB2 0:03:34 (7.1) 1
59. 5. 1114 Aleksandrs Dmitrijevs - VB1 0:03:36 (7.2) 1
60. 10. 1218 Annika Anna Viškere SB1 0:03:39 (7.3) 1
61. 11. 1027 Reičela Ruskule R-A-D SB1 0:03:40 (7.3) 1
62. 12. 1064 Marta Žagata Marienburgas vilki SB1 0:03:44 (7.5) 1
63. 25. 1158 Ernests Neijs Pēdējās vietas pavēlnieki VB2 0:03:49 (7.7) 1
64. 13. 1235 Maria Tacutanu SB1 0:04:03 (8.1) 1
65. 14. 1166 Odrija Smilga SB1 0:04:05 (8.2) 1
66. 6. 1008 Krišjānis Bethers VB1 0:04:10 (8.3) 1
67. 15. 530 Lauma Ozola SB1 0:04:10 (8.4) 1
68. 7. 1038 Frederiks Ziediņš VB1 0:04:14 (8.5) 1
69. 16. 1075 Emma Eižvertiņa SB1 0:04:23 (8.8) 1
70. 26. 1120 Marsels Grišuļs VB2 0:04:26 (8.9) 1
71. 17. 1139 Jete Matisone SB1 0:04:27 (8.9) 1
72. 8. 1005 Jānis Ļaksa VB1 0:04:57 (9.9) 1
73. 9. 1039 Anthony Fredheim VB1 0:05:02 (10.1) 1
74. 10. 1052 Renārs Taube VB1 0:05:02 (10.1) 1
75. 18. 1095 Amelija Voloho Wood Brothers SB1 0:05:06 (10.2) 1
76. 11. 1174 Gvido Dreija VB1 0:05:08 (10.3) 1
77. 19. 1165 Amēlija Liepiņa SK Bulta SB1 0:05:18 (10.6) 1
78. 20. 1217 Rebeka Drāke Drake family SB1 0:05:20 (10.7) 1
79. 12. 1009 Lūkass Beķeris VB1 0:05:27 (10.9) 1
80. 13. 1179 Reinis Rābe VB1 0:05:29 (11.0) 1
81. 14. 1017 Henrijs Mihmalis Mihmaļi VB1 0:05:43 (11.5) 1
82. 22. 1137 Keitija Litavniece SB2 0:05:46 (11.5) 1
83. 21. 1163 Deina Andersone SB1 0:06:36 (13.2) 1
84. 15. 1148 Artūrs Broks Rieksti VB1 0:07:47 (15.6) 1
85. 16. 1224 MARISS JASĀNS VB1 0:07:50 (15.7) 1
86. 27. 1033 Edgars Lūsis Lūši VB2 0:16:31 (33.1) 1
87. 22. 1205 Daira Aleksīna Pūkaiņi SB1 0:16:49 (33.7) 1
88. 23. 1203 Reičela Izabella Lopeša-Goveja SB2 0:33:57 (67.9) 1
89. 24. 1124 Marta Zalaka SB2 1:37:52 (195.7) 1
90. 28. 1043 Henrijs Bethers VB2 2:05:33 (251.1) 1
1. 1. 1035 Marats Budjko Skriešanas skola VB4 0:02:37 (3.3) 1
2. 2. 1184 Dominiks Pētersons Team PETERSONI VB4 0:02:38 (3.3) 1
3. 1. 1125 Rodrigo Anops vinteko.lv VB5 0:02:38 (3.3) 1
4. 1. 1034 Nelli Budjko Skriešanas skola SB4 0:02:38 (3.3) 1
5. 3. 1230 Roberts Ozols VB4 0:02:40 (3.3) 1
6. 4. 1215 Emīls Grandāns BJC Laimīte VB4 0:02:41 (3.4) 1
7. 1. 1169 Ivans Dmitrijevs Riga VB3 0:02:48 (3.5) 1
8. 5. 1229 Artis Mednis VB4 0:02:52 (3.6) 1
9. 1. 1161 Lada Bogdanova Triatlons SB5 0:02:53 (3.6) 1
10. 2. 1058 Ineta Sprede SB4 0:02:57 (3.7) 1
11. 6. 1170 Maijs-Andrejs Dmitrijevs Riga VB4 0:02:58 (3.7) 1
12. 2. 1046 Simeons Petuškovs Super Nova VB3 0:02:58 (3.7) 1
13. 3. 1001 Jasmīne Vanaga Vanagi SB4 0:02:58 (3.7) 1
14. 1. 1155 Undīne Bērziņa Bērziņu ģim. SB3 0:02:59 (3.7) 1
15. 2. 1118 Svetlana Dolgova SS Arkādija SB5 0:02:59 (3.7) 1
16. 4. 1197 Kerija Pigožņa ROGA TEAM SB4 0:02:59 (3.7) 1
17. 7. 1228 Atis Vrubļevskis Surikati VB4 0:03:00 (3.8) 1
18. 2. 1198 Martins Pigožņa ROGA TEAM VB5 0:03:01 (3.8) 1
19. 3. 1121 Pauls Sīlis Reliģija VB3 0:03:05 (3.9) 1
20. 2. 1112 Anastasija Dmitrijeva Arkādija SB3 0:03:06 (3.9) 1
21. 3. 1087 Emīlija Kubliņa SB3 0:03:06 (3.9) 1
22. 8. 1100 Rino Bērziņš VB4 0:03:06 (3.9) 1
23. 4. 1193 Olivers Strencis VB3 0:03:08 (3.9) 1
24. 9. 1072 Ralfs Slaide VB4 0:03:08 (3.9) 1
25. 5. 1145 Regnārs Saliņš Saliņi VB3 0:03:08 (3.9) 1
26. 4. 1126 Rēzija Anopa vinteko.lv SB3 0:03:09 (3.9) 1
27. 5. 1070 Elīza Stepanova Stepaškas SB3 0:03:10 (4.0) 1
28. 6. 1107 Alekss Garejevs ViVa VB3 0:03:11 (4.0) 1
29. 10. 1130 Emīls Vaivods KKDEV VB4 0:03:14 (4.1) 1
30. 7. 1068 Aleksejs Jazvinskis VB3 0:03:15 (4.1) 1
31. 11. 1232 Kristaps Markvarts VB4 0:03:15 (4.1) 1
32. 12. 1152 Ronalds Lūsis VB4 0:03:16 (4.1) 1
33. 8. 1102 Etjēns Samuševs VB3 0:03:17 (4.1) 1
34. 13. 1190 Oskars Pakula VB4 0:03:17 (4.1) 1
35. 3. 1144 Mārtiņš Saliņš Saliņi VB5 0:03:18 (4.1) 1
36. 5. 1181 Sofija Maria SŪNA - SB4 0:03:19 (4.2) 1
37. 6. 1013 Paula Caune SB3 0:03:21 (4.2) 1
38. 9. 1214 Alberts Ķeizars VB3 0:03:21 (4.2) 1
39. 10. 1212 Maikls Blumbergs VB3 0:03:22 (4.2) 1
40. 3. 1025 Alisija Veļeseviča SB5 0:03:22 (4.2) 1
41. 6. 1128 Viktorija Vasiļeviča SB4 0:03:22 (4.2) 1
42. 4. 1024 Roberts Veļesevičs VB5 0:03:23 (4.2) 1
43. 7. 1227 Krista Medne SB3 0:03:23 (4.2) 1
44. 7. 1048 Diāna Krūmiņa SB4 0:03:23 (4.2) 1
45. 11. 1177 Rihards Rābe VB3 0:03:24 (4.3) 1
46. 5. 1129 Dāvis Vaivods KKDEV VB5 0:03:25 (4.3) 1
47. 8. 1142 Elīna Leišavniece SB4 0:03:25 (4.3) 1
48. 12. 1041 Everts Paļums VB3 0:03:25 (4.3) 1
49. 13. 1196 Gustavs Pudžs VB3 0:03:26 (4.3) 1
50. 8. 1160 Renāte Desmitniece SB3 0:03:27 (4.3) 1
51. 14. 1110 Viesturs Jaksons VB3 0:03:27 (4.3) 1
52. 4. 1055 Daniela Visere SB5 0:03:28 (4.3) 1
53. 9. 1074 Alisa Mitrohina SB4 0:03:28 (4.3) 1
54. 15. 1032 Renārs Lūsis Lūši VB3 0:03:28 (4.4) 1
55. 9. 1199 Alisa Politanska SB3 0:03:31 (4.4) 1
56. 16. 1045 Aleksejs Petuškovs Super Nova VB3 0:03:31 (4.4) 1
57. 10. 1090 Marta Kerele SB4 0:03:35 (4.5) 1
58. 14. 1119 Mārcis Grišuļs VB4 0:03:39 (4.6) 1
59. 10. 1127 Enija Dambe INSALVO SB3 0:03:39 (4.6) 1
60. 17. 1116 JĀNIS KALNIŅŠ VB3 0:03:41 (4.6) 1
61. 11. 1194 Paula Armane SB3 0:03:41 (4.6) 1
62. 15. 1084 Bruno Mičulis VB4 0:03:42 (4.6) 1
63. 12. 1113 Jeļizaveta Dmitrijeva - SB3 0:03:44 (4.7) 1
64. 13. 1156 Elīna Zemture SB3 0:03:45 (4.7) 1
65. 14. 1202 Alisa Pedureca SB3 0:03:45 (4.7) 1
66. 11. 1201 Darina Didkovska Old Zep SB4 0:03:46 (4.7) 1
67. 15. 1077 Tīna Siliņa SB3 0:03:46 (4.7) 1
68. 5. 1085 Beatrise Mičule SB5 0:03:48 (4.8) 1
69. 18. 1147 Henrijs Noveičuks Žolneroviča skriešanas klubs VB3 0:03:50 (4.8) 1
70. 19. 1028 Adrians Osis VB3 0:03:52 (4.8) 1
71. 6. 1191 Elza Patmalnika SB5 0:03:55 (4.9) 1
72. 16. 1091 Madara Kerele SB3 0:03:55 (4.9) 1
73. 20. 1006 Maksims Suhorukovs ĢN24 VB3 0:03:57 (4.9) 1
74. 17. 1167 Lilita Veite Veiti SB3 0:03:57 (5.0) 1
75. 21. 1238 Matvejs Levdanovs VB3 0:04:01 (5.0) 1
76. 18. 1136 Annija Litavniece SB3 0:04:08 (5.2) 1
77. 22. 1019 Kirills Carenko VB3 0:04:15 (5.3) 1
78. 12. 1105 Gabriela Kārkle Kārkli SB4 0:04:19 (5.4) 1
79. 16. 1171 Maksims Ivanovs VB4 0:04:19 (5.4) 1
80. 23. 1210 Maksym Patrai Patrai VB3 0:04:28 (5.6) 1
81. 24. 1071 Hūberts Slaide VB3 0:04:55 (6.2) 1
82. 19. 1037 Henriete Ziediņa SB3 0:05:02 (6.3) 1
83. 25. 1226 Markuss Sidjko VB3 0:05:46 (7.2) 1
84. 26. 1225 Gorans Ceplevičs VB3 0:05:46 (7.2) 1
85. 20. 1002 Melisa Vanaga Vanagi SB3 0:06:13 (7.8) 1
86. 27. 1015 Haralds Mihmalis Mihmaļi VB3 0:06:27 (8.1) 1
87. 28. 1011 Kristaps Tērauds VB3 0:06:48 (8.5) 1
88. 13. 1004 Elizabete Broka SB4 0:07:32 (9.4) 1
89. 21. 1115 MARTA KALNIŅA SB3 0:11:37 (14.5) 1
0. 0. 1067 Emīls Kristofers Galviņš Galviņi
0. 0. 1146 Māra Saliņa Saliņi
0. 0. 1164 Marks Andersons
0. 0. 1109 Ritvars Jaksons
0. 0. 1138 Anastasija Bondare Mad Viestura Cats
0. 0. 1007 Rūta Bethere
0. 0. 1003 Melānija Lupiķe
0. 0. 1200 MĀRTIŅŠ VĀVERE
0. 0. 1183 Raivis Midrijānis
0. 0. 1234 Frīda Martinsone
0. 0. 1026 Dārta Knēziņa SS Arkādija
0. 0. 1176 Rūdolfs Abiļevs ERE
0. 0. 1182 Rūta Midrijāne
0. 0. 1216 Renārs Jansons Jansoni
0. 0. 1159 Atvars Neijs Pēdējās vietas pavēlnieki
0. 0. 1131 Valters Vaivods KKDEV
0. 0. 1097 Aksels Silgals Surikati
0. 0. 1094 Kārlis Meirēns Legs Miserables
0. 0. 1010 Noels Muižnieks
0. 0. 1132 Melisa Galkina
0. 0. 1133 Gabriela Galkina

Distance: Veselības

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Temps Apļi 1.2.3.4.5.
1. 1. 447 Iļja Potapovs SV 0:26:01 (5.2) 5 5:225:065:015:105:20
2. 1. 341 Nauris Kozuliņš NLK VV 0:26:04 (5.2) 5 4:495:065:225:285:16
3. 2. 376 Arnis Bērziņš Bērziņu ģim. VV 0:26:55 (5.4) 5 5:175:095:215:335:33
4. 2. 322 Andreta Līvena SV 0:27:08 (5.4) 5 5:475:345:215:145:10
5. 3. 389 Kristīne Loginova SV 0:28:43 (5.7) 5 5:365:546:146:084:49
6. 3. 369 Voldemārs Burģis VV 0:28:57 (5.8) 5 5:505:516:025:485:24
7. 4. 439 Ilze Putriņa SV 0:29:22 (5.9) 5 6:155:515:505:515:33
8. 4. 324 Salvis Skaistais Pa skaisto VV 0:29:27 (5.9) 5 6:355:475:455:445:34
9. 5. 339 Martina Līvena-Aizupiete SV 0:29:40 (5.9) 5 6:275:545:555:485:35
10. 6. 328 Ilze Talmane MARATONA KLUBS SV 0:24:10 (6.0) 4 5:556:016:026:11
11. 7. 477 Linda Gregersone - SV 0:24:45 (6.2) 4 6:496:035:585:54
12. 8. 365 Dana Alksne Riteņvasara/ LiVelo / Zelta Zeme SV 0:25:16 (6.3) 4 6:325:556:446:03
13. 9. 351 Jolanta Butlere SV 0:25:17 (6.3) 4 5:575:446:526:43
14. 10. 358 Lauma Muceniece SV 0:25:43 (6.4) 4 6:566:026:236:21
15. 5. 458 Artūrs Jakovļevs TUKUMS VV 0:26:05 (6.5) 4 7:286:416:035:51
16. 11. 485 Lizete Ansberga Ansbergi SV 0:26:21 (6.6) 4 7:116:306:196:19
17. 12. 476 Anna Jansone BurkānCola SV 0:27:04 (6.8) 4 6:566:276:556:44
18. 13. 454 Inga Novika Gnomiki SV 0:27:47 (6.9) 4 6:586:367:027:10
19. 14. 340 Indra Supe SV 0:28:10 (7.0) 4 7:086:497:067:06
20. 15. 320 Ilze Andrijauska Maratona klubs SV 0:30:00 (7.5) 4 7:397:548:026:24
21. 16. 319 Zanda Lapiņa Gliemezis SV 0:22:59 (7.7) 3 7:227:158:20
22. 6. 330 Dāvis Šteinerts VV 0:23:08 (7.7) 3 6:448:387:45
23. 17. 403 Andra Vanaga SV 0:23:35 (7.9) 3 7:537:228:20
24. 18. 338 Rasma Kalniņa SV 0:23:48 (7.9) 3 7:118:178:19
25. 19. 367 Olga Tutiņina SV 0:23:52 (8.0) 3 8:028:007:50
26. 20. 364 Lote Lange Riteņvasara/LiVelo / Zelta Zeme SV 0:26:05 (8.7) 3 7:448:399:42
27. 21. 526 Laima Lība Erdmane Ģimene SV 0:26:06 (8.7) 3 7:448:399:42
28. 22. 374 Ksenija Lace Lāči SV 0:27:08 (9.0) 3 9:4511:056:16
29. 23. 357 Laura Jurševska SV 0:13:39 (6.8) 2 6:476:52
30. 24. 361 Valda Kreicberga SV 0:13:41 (6.8) 2 6:556:46
31. 7. 362 Igo Kreicbergs VV 0:14:19 (7.2) 2 6:377:41
32. 25. 347 Kristīne Mičule SV 0:15:19 (7.7) 2 7:347:44
33. 26. 321 Lienite Dundure SV 0:24:24 (12.2) 2 12:0612:17
34. 27. 371 Ērika Burģe SV 0:07:23 (7.4) 1 7:23
35. 28. 375 Aleksandra Lace Lāči SV 0:09:45 (9.8) 1 9:45
36. 8. 399 Raivis Midrijānis VV 0:12:59 (13.0) 1 12:59
37. 29. 398 Rūta Midrijāne SV 0:12:59 (13.0) 1 12:59
38. 30. 397 Lāsma Midrijāne SV 0:12:59 (13.0) 1 12:59
39. 9. 332 Ralfs Vinters VV 0:13:22 (13.4) 1 13:22
40. 31. 333 Annija Litavniece SV 0:13:23 (13.4) 1 13:23
41. 32. 331 Gunita Kniploka SV 0:13:29 (13.5) 1 13:29
42. 33. 334 Keitija Litavniece SV 0:13:30 (13.5) 1 13:30
0. 0. 329 Jekaterina Petuškova Olainfarm
0. 0. 363 Tālis Lohrengel
0. 0. 524 Nils Erdmanis Ģimene
0. 0. 360 Evita Jaksone
0. 0. 370 Glorija Burģe
0. 0. 495 Guna Emīlija Zobena
0. 0. 366 Gatis Lange Riteņvasara