“Izskrien Rīgu” treniņi kopā ar Serjoginu notiks 21.maijā Māras dārzā

15.05.2020

Esam priecīgi paziņot, ka Izskrien Rīgu pirmais posms norisināsies kā treniņš, kuru vadīs viens no šī brīža labākajiem Latvijas skrējējiem Dmitrijs Serjogins. Nebūs nedz rezultātu, nedz ierastā sacensību centra un koridora un ierastās drūzmas, bet būs lieliska atmosfēra, vērtīgi padomi no trenera un skrējiens apkārt Māras dīķim, kur bija plānots šī gada pirmais Izskrien Rīgu posms.

Skriešanas seriāls “Izskrien Rīgu” norisināsies jau sesto gadu un parasti tas pulcēja vairākus simtus veselīga dzīvesveida piekritējus. Seriālā skriešanas cienītājiem tiek piedāvāta iespēja iepazīt dažādas skaistas mūsu galvaspilsētas vietas. Pirmajos gados tie bija tikai parki, tāpēc arī nosaukums seriālam sākotnēji bija “Izskrien Rīgas parkus”. Šogad, esošo ierobežojumu laikā, organizatori vēlas saglabāt rīdzinieku un to viesu interesi par Rīgas skaistajiem parkiem un vietām un nodrošināt to, lai arī šajā laikā cilvēki kustētos un uzlabotu savu veselību ejot dabā un nodarbojies ar fizisku aktivitāti.

Šoreiz gan tas nesākies kā ierasts un pirmais posms nenotiks kā skrējiens, bet gan kā treniņš kopā ar treneri un ierobežotā dalībnieku skaitā, jeb 25 cilvēki kopā. Organizatori 21. maiju ir sadalījuši 10 treniņos  – no 10:00 līdz 20:00 un katrā no šīm stundām varēs pieteikties 24 dalībnieki, kuri piedalīsies treniņā ar sertificētu treneri Dmitriju Serjoginu. Treniņa sākumā varēs aprunāties ar Dmitriju, tad būs neliela iesildīšanās un pēc tam visi dosies skrējienā apkārt Māras dīķim. Treniņš ilgs 30 minūtes un ja kāds vēlēsies pariņķot apkārt Māras dīķim ilgāk, tad to, ievērojot pašreizējās drošības prasības saistībā ar Covid-19, varēs arī darīt. Bērniem līdz 7 gadu vecumam būs jāpaciešas un šoreiz piedalīties nevarēs.

Reģistrācija treniņiem:

Ja pieteikumu būs vairāk par 240, tad organizatori izskatīs iespēju palielināt treniņu dienu skaitu.

Dalība treniņā nodrošinās arī oficiālu posma ieskaiti un kā katru gadu, piedaloties vismaz piecos no septiņiem posmiem, dalībnieki sezonas noslēguma posmā saņems medaļu vai pārsteiguma dāvanu. Un par cik treniņš tiek uzskatīts, kā pirmais posms, tad dalības maksa saglabājas simboliska uz visu sezonu un ir atbilstoši nolikumam. Ja Izskrien Rīgu tiks pārcelts vai to pēc pašreizējo ierebožumu termiņa (9.jūnija) varēs turpināt tikai kā treniņus, tad dalības maksas tiks pārceltas uz 2021.gadu vai nodot kādam citam dalībniekam. Tāpat arī vēlamies informēt, ka visi 5km, 10km un veselības distances dalībnieki, kas būs reģistrējušies līdz pirmajam bez ierobežojumu sacensību posmam, saņems numuru ar savu vārdu uz tā.