Izskrien Rīgu turpinās Ēbelmuižas parkā 29.jūlijā un Mežaparkā 12.augustā

29.07.2021

Skrējēju iecienītais skriešanas seriāla “Izskrien Rīgu” piektais posms norisināsies Ziepniekkalnā Ēbelmuižas parkā 29.jūlijā, kurā pirmo reizi “Izskrien Rīgu” viesojās iepriekšējā sezonā. Pēc divām nedēļām, 12. augustā norisināsies iepriekšpēdējais sezonas posms Mežaparkā.

Pasākums norisinās ievērojot visus pandēmijas ierobežojumus. Aicinām sportistus un aktīvās atpūtas cienītājus doties uz “Izskrien Rīgu” ceturtdienas vakaros, tādējādi izmantojot šo skriešanas seriālu kā treniņu jaukā un draudzīgā gaisotnē kādām citām sacensībām.

Šis būs jau piektais posms skriešanas seriāla “Izskrien Rīgu” ietvaros, tādējādi vēl ir iespēja iegūt kopvērtējuma rezultātu vismaz 4 seriāla posmos un sezonas noslēgumā iegūt piemiņas balvu ar pasākuma simboliku. Balvas tiks pasniegtas sezonas pēdējā seriāla posmā 26.augustā Viesturdārzā.

Šogad skriešanas entuziastiem tiek piedāvātas 4 dažādas distances – 10 kilometri, 5 kilometri, veselības distance un 500 metru bērnu distance. Visi sacensību seriāla posmi šajā sezonā norisinās ceturtdienu vakaros. No plkst. 17.30 sākas dalībnieku numuru izņemšana un reģistrācija, bet plkst. 18:30 ir bērnu distances starti, savukārt veselības, 5 kilometru un 10 kilometru dalībnieki startē plkst. 19:30.  

Skriešanas seriāls “Izskrien Rīgu” norisinās jau septīto gadu un tas pulcē vairākus simtus veselīga dzīvesveida piekritējus katrā no posmiem. Seriālā skriešanas cienītājiem tiek piedāvāta iespēja iepazīt dažādas skaistas mūsu galvaspilsētas vietas

Reģistrēties var pasākuma māja lapā – izskrienrigu.lv/registreties

Sacensību seriālu iedzīvotājiem piedāvā Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, organizē XEvents un atbalsta Isostar, Magnesia.