“Izskrien Rīgu 2021” treniņi sāksies 27.maijā pie Māras dīķa

19.05.2021

Esam priecīgi paziņot, ka Izskrien Rīgu pirmais posms norisināsies kā treniņš, kuru vadīs viens no šī brīža viens no labākajiem Latvijas skrējējiem Dmitrijs Serjogins. Ievērojot visus pandēmijas ierobežojumus pasākums norisināsies kā treniņš ar kontrolskrējienu caur arku, kur automātiski fiksē apļa laiku.

Skriešanas seriāls “Izskrien Rīgu” norisināsies jau septīto gadu un parasti tas pulcēja vairākus simtus veselīga dzīvesveida piekritējus. Seriālā skriešanas cienītājiem tiek piedāvāta iespēja iepazīt dažādas skaistas mūsu galvaspilsētas vietas. Pirmajos gados tie bija tikai parki, tāpēc arī nosaukums seriālam sākotnēji bija “Izskrien Rīgas parkus”. Šogad, esošo ierobežojumu laikā, organizatori vēlas saglabāt rīdzinieku un to viesu interesi par Rīgas skaistajiem parkiem un vietām un nodrošināt to, lai arī šajā laikā cilvēki kustētos un uzlabotu savu veselību ejot dabā un nodarbojies ar fizisku aktivitāti.

Pirmais posms pie Māras dīķa notiks kā treniņš kopā ar treneri un ierobežotā dalībnieku skaitā. Organizatori 27. maiju ir sadalījuši treniņos  – ik pa 15 minūtēm laika posmā no 10:00 līdz 20:00 un katrā no šiem treniņiem varēs pieteikties. Treniņa sākumā varēs aprunāties ar Dmitriju, tad būs neliela iesildīšanās un pēc tam dosies skrējienā apkārt Māras dīķim fiksējot savu laiku zem arkas. Treniņš ilgs tik ilgi, kamēr tiks pabeigts kontrolskrējiens un fiksēts rezultāts. Pulcēšanās pirms un pēc treniņa ir kategoriski aizliegta.

Pasākuma nolikums – https://izskrienrigu.lv/nolikums/

Reģistrācija treniņiem – https://izskrienrigu.lv/registreties/ un reģistrācijā norādīt savu vēlamo treniņa laiku. Reģistrējoties līdz 23.maijam, dalībnieki saņems numuru ar savu vārdu uz tā.

Dalība treniņā nodrošinās arī oficiālu posma ieskaiti un kā katru gadu, dalībnieki sezonas noslēguma posmā saņems medaļu vai pārsteiguma dāvanu.

Sacensību seriālu iedzīvotājiem piedāvā Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, organizē XEvents un atbalsta Isostar, Hanzas maiznīca, Magnesia.