Veiksmīgi izskrieti Rīgas parki un aizvadīts skriešanas seriāls “Izskrien Rīgu”

28.08.2017

24.augustā Pļavniekos noslēdzās skriešanas seriāla “Izskrien Rīgu” 2017. gada sezona. Šogad visi 7 posmu skrējieni norisinājās ceturtdienu vakaros. Seriāls ir devis lielisku iespēju iepazīt dažādas vietas Rīgas pilsētā - Kronvalda parku, AB dambi, Arkādijas parku, Māras dīķi, Grīziņkalna parku, Lucavsalu un Pļavnieku zaļo bērzu birzs parku, sniedzot rīdziniekiem baudījumu un prieku, skrienot un iepazīstot Rīgu dažādās galvaspilsētas vietās.

 

Katrs no septiņiem seriāla posmiem piesaistīja vairāk kā 350 dalībnieku un līdzjutēju, kas atbalstīja savējos vai piedalījās kādā no 4 distancēm – bērnu skrējienā, veselības distance, 5 kilometru vai 10 kilometru skrējienā. Tieši pirms starta darba dienas vakars tika iesākts ar iesildīšanos profesionālu fitnesa treneru pavadībā. Finišā bērnu skrējiena dalībnieki tika iepriecināti ar veselīgo jogurta kokteiļa dzērienu.

 

Noslēdzošajā seriāla posmā Pļavniekos tika apbalvoti seriāla kopvērtējuma uzvarētāji 5 kilometru un 10 kilometru grupās. Sieviešu konkurencē 5 kilometru distancē uzvarēja Karīna Gončarenko, uz otrā vietas pjedestāla kāpa Anda Zandberga un trešo vietu godam izcīnīja Nellija Baliko. No jaunietēm ātrākā kopvērtējumā bija Karīna Mellace, otrā - Agija Dace Bidiņa un trešā vieta Annai Zaķei.

 

Vīriešu konkurencē 5 kilometru distancē nepārspējams palika Vasīlijs Belusovs, aiz viņa Aleksandrs Judkins un trešais - Rolands Trencis. Savukārt, garākās – 10 kilometru distances - uzvarētāja gods tika Dainim Limanānam, otro vietu kopvērtējumā ieguva Voldemārs Lejnieks, bet trešo godalgoto vietu izcīnīja Kaspars Adijāns. No sievietēm ātrākās trīs 10 kilometru kopvērtējumā - Rita Anopa, Sintija Štāle un Ineta Jerofejeva.

 

Šogad sezonas noslēdzošajā posmā īpašas piemiņas balvas – krāsainas mugursomas ar pasākuma simboliku – saņēma visi veselības distances, 5 un 10 kilometru distanču dalībnieki, kas bija piedalījušies un finišējuši vismaz 5 seriāla posmos. Arī bērnu distances čaklākie dalībnieki ar vismaz 5 rezultātiem saņēma īpaši gravētu piemiņas medaļu ar pasākuma logo. Sacensību seriālu iedzīvotājiem piedāvā Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Sīkāka informācija par seriālu pieejama mājas lapā www.izskrienrigu.lv.