Skriešanas seriāla “Izskrien Rīgu” noslēguma posms Pļavniekos 24.augustā

23.08.2017

24.augustā norisināsies skriešanas seriāla “Izskrien Rīgu” noslēdzošais sezonas posms. Šoreiz skrējēji izbaudīs skrējienu Pļavniekos, skrienot caur zaļo bērzu birzi. Seriāls devis iespēju iepazīt Kronvalda parku, AB dambi, Arkādijas parku, Māras dīķi, Grīziņkalna parku un Lucavsalu, sniedzot rīdziniekiem baudījumu un prieku, skrienot un iepazīstot Rīgu arvien vairāk.

Izskrien Rīgu 7.posmā Pļavniekos tiks apbalvoti seriāla kopvērtējuma uzvarētāji visās 5 kilometru un 10 kilometru grupās, bet īpašas piemiņas balvas – mugursomas ar pasākuma simboliku – saņems visi veselības distances, 5 un 10 kilometru distanču dalībnieki, kas skrējuši vismaz 5 seriāla posmos. Arī bērnu distances čaklākie censoņi ar vismaz 5 rezultātiem saņems īpaši gravētu piemiņas medaļu ar pasākuma logo.

 Šogad skriešanas entuziastiem tiek piedāvātas 4 dažādas distances – 10 kilometri, 5 kilometri, veselības distance un 500 metru bērnu distance. Visi sacensību seriāla posmi šajā sezonā norisinās ceturtdienu vakaros. No plkst. 17.30 sākas dalībnieku numuru izņemšana un reģistrācija, bet plkst. 18:30 ir bērnu distances starts, savukārt veselības, 5 kilometru un 10 kilometru dalībnieki startē plkst. 19:00.  

Sacensību seriālu piedāvā Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Sīkāka informācija par seriālu un pieteikšanos pieejama mājas lapā www.izskrienrigu.lv