Nākamais posms šonedēļ gleznainajā Arkādijas parkā

20.06.2017

Tieši Līgo svētku priekšvakarā, 22.jūnijā, skriešanas seriāls “Izskrien Rīgu” pulcēs skriet gribētājus, lai dotu lielisku iespēju veselīgi izkustēties pirms svētkiem un baudīt zaļo, ainavisko Arkādijas parka ainavu. Skrējienā varēs izjust kopīgu skriešanas prieku, uzlabot savu rezultātu vai cīnīties par godalgotu vietu. Seriāla dalībniekiem svarīgi ir atcerēties paņemt līdzi savu starta numuru, kas paredzēts visai sezonai un atzīmēties uz vietas, ka esat ieradies.

 

Šis būs jau trešais posms skriešanas seriāla “Izskrien Rīgu” ietvaros, tādējādi vēl ir iespēja iegūt kopvērtējuma rezultātu vismaz 5 seriāla posmos un sezonas noslēgumā iegūt piemiņas balvu ar pasākuma simboliku. Balvas tiks pasniegtas pēdējā seriāla posmā. Atlikušie 5 posmi norisināsies 22.jūnijā Arkādijas parkā, 6.jūlijā Grīziņkalna parkā, 20.jūlijā pie Māras dīķa, 3.augustā – Lucavsalas parkā, bet noslēgums seriālam notiks 24.augustā Pļavnieku sporta un aktīvās atpūtas centra apkārtnē.

 

Šogad skriešanas entuziastiem tiek piedāvātas 4 dažādas distances – 10 kilometri, 5 kilometri, veselības distance un 500 metru bērnu distance. Visi sacensību seriāla posmi norisināsies ceturtdienu vakaros, kas ir lielākais sezonas jaunums. Ierašanās paredzēta jau no plkst. 17.30, bērnu distances starts paredzēts plkst. 18.30, bet pārējās distances startēs plkst. 19.00.

 

Sacensību seriālu rīdziniekiem piedāvā Rīgas dome, nodrošinot iespēju bērnu distances dalībniekiem un veselības distances dalībniekiem seriālā piedalīties bez dalības maksas. 10 kilometru un 5 kilometru distanču dalībniekiem pieaugušo grupās seriāla dalības maksa ir 5 EUR par visiem 7 sezonas posmiem, ja reģistrācija tiek veikta savlaicīgi – līdz sacensību nedēļai - mājas labā izskrienrigu.lv. Pieteikties sacensībām var arī uz vietas, bet par dārgāku dalības maksu, kas tiks piemērota visiem dalībniekiem, neatkarīgi no vecuma.

 

Seriāla noslēgumā tiks apbalvoti arī čaklākie un labākie skrējēji – 5kilometru un 10 kilometru distancēs par katru posmu tiks rēķināts kopvērtējums un sezonas pēdējā posmā labākie dalībnieki tiks pie seriāla kopvērtējuma balvām. Balvas tiks pasniegtas pēdējā seriāla posmā. Sacensību seriālu piedāvā Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, atbalsta ISOSTAR, Baltais un Vitamax. Sīkāka informācija par seriālu un pieteikšanos pieejama mājas lapā www.izskrienrigu.lv.