"Izskrien Rīgu" sezonu atklās Kronvalda parkā 18.maijā

02.05.2017

Sākot ar 18.maiju startēs skriešanas seriāls “Izskrien Rīgu”, kas visiem skriet gribētājiem dos iespēju iepazīt un izskriet Rīgas pazīstamākos parkus un citas skriešanai piemērotākās vietas pilsētā. Seriāla ietvaros notiks 7 posmi, un katrs posms dalībniekus iepazīstinās ar citu Rīgas daļu – 18.maijā posms norisināsies Kronvalda parkā, 8.jūnijā sacensības notiks Arkādijas parkā,  22.jūnijā dalībnieki pulcēsies AB dambī, 6.jūlijā tiks izskriets Lucavsalas parks, 20.jūlijā pirmo reizi seriāls notiks pie Māras dīķa, 3.augustā – pie Grīziņkalna, bet noslēgums seriālam notiks 24.augustā Pļavnieku sporta un aktīvās atpūtas centra apkārtnē.   

 

Šogad skriešanas entuziastiem tiek piedāvātas 4 dažādas distances – 10 kilometri, 5 kilometri, veselības distance un 500 metru bērnu distance. Visi sacensību seriāla posmi norisināsies ceturtdienu vakaros, kas ir lielākais sezonas jaunums. Ierašanās paredzēta jau no plkst. 18.00, bērnu distances starts paredzēts plkst. 18.30, bet pārējās distances startēs plkst. 19.00.

 

Sacensību seriālu rīdziniekiem piedāvā Rīgas dome, nodrošinot iespēju bērnu distances dalībniekiem un veselības distances dalībniekiem seriālā piedalīties bez dalības maksas. 10 kilometru un 5 kilometru distanču dalībniekiem pieaugušo grupās seriāla dalības maksa ir 5 EUR par visiem 7 sezonas posmiem, ja reģistrācija tiek veikta savlaicīgi – līdz sacensību nedēļai - mājas labā izskrienrigu.lv. Pieteikties sacensībām var arī uz vietas, bet par dārgāku dalības maksu, kas tiks piemērota visiem dalībniekiem, neatkarīgi no vecuma.

 

Seriāla noslēgumā tiks apbalvoti arī čaklākie un labākie skrējēji – 5kilometru un 10 kilometru distancēs par katru posmu tiks rēķināts kopvērtējums un sezonas pēdējā posmā labākie dalībnieki tiks pie seriāla kopvērtējuma balvām. Savukārt, dalībnieki, kas piedalīsies un iegūs rezultātu vismaz 5 seriāla posmos, tiks pie kopvērtējuma piemiņas balvas ar pasākuma simboliku. Balvas tiks pasniegtas pēdējā seriāla posmā. Sacensību seriālu piedāva Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Sīkāka informācija par seriālu un pieteikšanos pieejama mājas lapā www.izskrienrigu.lv