16. jūlijā Grīziņkalnā norisināsies seriāla “Izskrien Rīgu 2020” ceturtais posms

17.07.2020

16. jūlijā, Grīziņkalnā ar  4.posmu turpināsies sestā sezona populārajam galvaspilsētas skriešanas seriālam “Izskrien Rīgu”, ko piedāvā Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Vairāk nekā pieci simti veselīga dzīvesveida piekritēji un skrējēji pulcēsies kalnainajā Grīziņkalna parkā. Bērniem un veselības distances skrējējiem dalība skrējienā ir bez maksas.

Šajā saulainajā un karstajā vasarā laiks lido vēja spārniem un seriāls “Izskrien Rīgu” jau ir pusē. Lai arī gada sākumu iesākt neizdevās kā iecerēts, dalībnieki atbalsta šo skrējienu nākot uz treniņiem un piedaloties skrējienā. Sestā sezona šim populārajam skriešanas seriālam mūsu galvaspilsētā sākās maija beigās ar pirmo posmu, kas norisinājās kā treniņš, pie Māras dīķa. Otrais posms arī norisinājās kā treniņš Maskavas dārzā, kuru vadīja viens no labākajiem Latvijas skrējējiem Dmitrijs Serjogins. Šogad vēl paredzēti posmi 16.jūlijā Grīziņkalnā, 30.jūlijā jaunā vietā – Ēbelmuižas parkā, 13.augustā Mežaprakā un sezonas noslēgums 27.augustā Dzegužkalnā.

Dalībniekiem tiek piedāvātas 5km un 10km distances, bet bērni varēs veikt ierastos 500m un 800m, saņemt savu saldumu balvu un baudīt priekus sacensību vietā esošajās aktivitātēs. Organizatori ir parūpējušies, lai bērniem un veselības distances skrējējiem nebūt jāmaksā par dalību, ja piesakās vismaz nedēļu pirms sacensībām. Reģistrēšanās sacensībām un vairāk informācijas saitē www.izskrienrigu.lv.

Seriāla noslēgumā Dzegužkalnā tiks apbalvoti arī čaklākie un labākie skrējēji 5 kilometru un 10 kilometru distances kopvērtējumā, tiekot pie seriāla kopvērtējuma balvām. Savukārt, dalībnieki, kas būs piedalījušies un ieguvuši rezultātu vismaz četros seriāla posmos, tiks pie kopvērtējuma piemiņas balvas ar pasākuma simboliku. Arī bērnu distances čaklākie censoņi ar vismaz 4 rezultātiem saņems īpašu piemiņas medaļu ar pasākuma logo.

Sacensību seriālu iedzīvotājiem piedāvā Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, organizē XEvents un atbalsta Isostar, Skrīveru saldumi, Hanzas maiznīca, Magnesia.