Arkādijas parks  - reģistrēties

Kā reģistrēties atkārtoti?

Lai mēs varētu kvalitatīvi plānot resursus sacensībām, dalībniekiem uz katru posmu ir jāpiesakās atsevišķi mājas lapā. Lai to izdarītu ir nepieciešams zināt savu numuru un dzimšanas datus. 

Ja numurs vēl nav saņemts (piemēram, kad dalībnieks ir pieteicies, bet nav atnācis uz nevienu posmu) tad reģistrēties var izmantojot savu vārdu, uzvārdu un dzimšanas datus. Ja kaut kas nesanāk, lūdzam rakstīt uz xrace@xrace.lv.

Dažas svarīgas lietas:

Sacensību programma

18:00 Sākas dalībnieku ierašanās un numuru izņemšana
18:30 Sākas dalītie starti bērnu distancēm
19:30 Starts 5km, 10km un veselības distancei
20:00 Kontrollaika beigas veselības distancei
20:30 Apbalvošana 5km un 10km distancēm
21:00 Kontrollaika beigas
* - sacensību programma var tikt precizēta pirms posma.

Kā nokļūt?

Sacensību trases

Par parku

Septiņus hektārus plašais Arkādijas parks jeb plašā Pārdaugavas pērle tika izveidota jau 1808. gadā un kopš tā brīža teritorija ir kļuvusi tikai skaistāka. 1900. gadā parkā tika ievadīta Mārupīte, ierīkotas kaskādes, ūdenskritumi, tiltiņi un uzcelta dārznieka māja. Savulaik parka teritorijā bijis restorāns "Arkādija", kas 1958. gadā tika pārveidots par kinoteātri, bet vēlāk tas kalpoja kā šautuve, bumbotava un mūzikas paviljons. 1926. gadā pēc Antona Zeidaka projekta parkā izbūvēja koncerta laukumu, estrādi, kāpnes, atbalsta sienas un iestādīja ziemcietes. Mūsdienās parks joprojām saglabājis savu vēsturisko elpo, skaisto plānojumu ar Mārupīti, kurā mājo pīles un kuras nekad neatsakās no maizes drupačām. Tāpēc parks pārdaugaviešiem ir viena no iecienītākajām pastaigu vietām. Šogad mums būs brīnišķīga iespēja izskriet tam cauri tverot seno vēstures elpu un mūsdienīgos jauninājumus, kas tiek izbūvēti, lai iekārtotu parku vēl skaistāku.