Māras dārzs (treniņš) - 27. maijā

Lūdzu reģistrēties šiet - http://izskrienrigu.lv/registreties/ un reģistrācijā norādīt savu vēlamo treniņa laiku. Treniņa diena būs sadalīta 15m intervālos, kur katrā varēs piedalīties MK noteikumos norādīto cilvēku skaits (pašlaik 20). Pēc tam varēs veikt kontrolskrējienu atbilstoši izvēlētajai distancei un fiksēt savu laiku.

Bērnu distance - 1 aplis (600m)
Īsā distance - 4 apļi
Garā distance - 7 apļi

Kā reģistrēties pirmo reizi?

Reģistrējoties jaunajai sezonai, vecās sezonas numuri nav derīgi, tapēc reģistrācija ir jāveic no jauna. Ja kaut kas nesanāk, lūdzam rakstīt uz izskrienrigu@xrace.lv.

Kā nokļūt?

Sacensību centrs atrodas Māras dārzā pie rotaļu laukuma. Spied te, lai saņemtu norādes.

Sacensību trases

Par Māras dīķi

Māras dīķa apstādījumi atrodas starp Mārupes, Ojāra Vācieša un Mazo Nometņu ielu. Apstādījumu platība ir 11 ha. Māras dīķa apkārtne bija iemīļota pilsētnieku atpūtas vieta jau 18. gs. beigās. Īpaši atpūtas vieta „Altona”, kas tika ierīkota 1794. gadā. 1959. gadā tika veikta Māras dīķa apstādījumu rekonstrukcija pēc P. Seļecka projekta, kad tika ierīkoti pastaigu celiņi apkārt dīķim, tika iestādīti jauni kokaugi, vienlaicīgi saglabājot arī vecos kokus. 

Māras dīķa apstādījumu centrā atrodas Māras dīķis, kas ir Māras dzirnavu ezers, izveidots cilvēku darbības rezultātā. Māras dīķa platība ir 5 ha, krasta līnijas garums ir 1,2 km, kas atsevišķās vietās ir nostiprināts. Rīgas dome Vides departaments 2009. gadā arī ir plānojis veikt Māras dīķa apstādījumu un teritorijas labiekārtošanu par vairāk nekā miljonu latu. Māras dīķa labiekārtošanas laikā plānots iztīrīt Māras dīķi, kā arī uzcelt sabiedrisko tualeti. 

Avots: http://www.citariga.lv/lat/agenskalns/parki/maras-darzs/