Rezultāti

Sezona

Posms

Kopvērtējums (10km)

Vieta Vieta grupā Nr Vārds, uzvārds Klubs GrupaLucavsala Austrumu pusePie Rīgas 84. vidusskolasĒbelmuižas parksMežaparksViesturdārzsKopā
1. 1. 385 Klinta Lauska Rīgas Brīvostas pārvalde S1011-215
2. 1. 302 Sergejs Maslobojevs Ķengaraga SK V10232228
3. 2. 58 Rita Anopa vinteko.lv S105-13211
4. 3. 44 Ilze Drozdova SK Bulta S10-424313
5. 2. 178 Valdis Aņikejevs SK Tērauds V104-43314
6. 4. 11 Alise Kalniņa H.T.L. S10473-418
7. 5. 1 Zane Gruberte S1086-5625
8. 3. 187 Kalvis Mālnieks RIMI V107866625
9. 6. 16 Ineta Saulīte S1012956828
10. 4. 43 Aleksandr Judkin V10-7781234
11. 5. 6 KALVIS SILGALS Surikati V106-1012937
12. 7. 13 Iveta Niedre Maratona Klubs; LSC S101411681739
13. 8. 19 Anita Gavare Gavare Maratonu klubs S1013149101042
14. 9. 15 Daina Silgale S101713716945
15. 6. 60 Kaspars Vaivods KKDEV V109-11141145
16. 10. 264 Diāna Spiridovska Dodkepu.lv S101112-151149
17. 7. 42 Voldemārs Lejnieks SK Dzērvene V103655-551
18. 11. 5 Ļubova Fintjugova S10201610121351
19. 8. 56 Dēvids Kristapsons ASK Patria V101913-151360
20. 9. 18 Kārlis Lauva V1013141716-60
21. 10. 10 Žanis Lulle V101415-181966
22. 11. 261 Viesturs Sīlis Reliģija V10211815191870
23. 12. 277 Guntis Zālītis LVVA V10151921262075
24. 13. 50 Māris Šteinerts V10162923252286
25. 14. 14 Deniss Fjodorovs V10262019222687
26. 15. 25 Edgars Eižvertiņš V102221293328100
27. 16. 8 Kārlis Ielejs Divplākšņi V103730252724106
28. 17. 285 Māris Višņevskis V1033273031-121
29. 18. 296 Raimonds Spricis Mežaparka Republika V103831343531131
30. 19. 311 Vilnis Liepiņš Maratona klubs, LSC V10-33333432132
31. 20. 292 Kaspars Svēte V10-35363630137
32. 21. 51 Dimitrijs Kulikovs V10-34383833143
33. 22. 45 Mārtiņš Veseris Dredu Spēks V104136404034150
34. 23. 283 Andrejs Dmitrijevs V101--113
35. 12. 304 Amanda Krūmiņa Ķengaraga SK S1022-1-5
36. 24. 268 Uldis Katlaps V10-434-11
37. 25. 250 Jevgeņijs Stepanovs V103161--20
38. 26. 1228 Leonids Levdanovs V105-13-826
39. 27. 48 Māris Āriņš ASK PATRIA V108-813-29
40. 13. 28 Alīna Fisenkova AVIA/Lacerta Running Team S109--91230
41. 14. 334 Diāna Laugale S10--11131539
42. 15. 36 Inese Blanka S1021--141449
43. 28. 164 Ivars Jankovskis Reliģija V1020-2023-63
44. 29. 57 Deniss Denisenko Sanctimony V103224--2379
45. 30. 319 JĀNIS KRĒSLIŅŠ Swedbank V10-262730-83
46. 31. 174 Igors Bergers V10--28292784
47. 32. 333 Ulvis Pāvuls V10--32322993
48. 33. 274 Māris Dembovskis V10393235--106
49. 16. 7 Inese Otomere S1033---6
50. 17. 273 Santa Puriņa S1075---12
51. 34. 324 Valdis Bogdanovs - V10-11-7-18
52. 18. 184 Gita Kolerte S10108---18
53. 35. 351 Valdis Rozentāls Ziepniekkalns V10--910-19
54. 36. 193 Edgars Morozs FD V101210---22
55. 37. 245 EDIJS VEIDE DC VECSALACAS UNITED/HU V10-914--23
56. 38. 315 Mārtiņš Strušels V10-1212--24
57. 39. 314 Aleksandrs Serovs V10-1716--33
58. 40. 2 Andrejs Stupins-Jēgers V1017---1633
59. 41. 294 Kārlis Stonka SK Kalnieši V1018-18--36
60. 42. 376 Andrejs Grigoļunovičs V10---241539
61. 43. 383 Roberts Sļadzevskis V10---202141
62. 44. 344 Romāns Giruckis V10--22-2547
63. 45. Aldis Bulis BAT V10-2326--49
64. 46. 299 Andris Pavlovs V103437---71
65. 47. 195 Gatis Krūze Maratona klubs V10-38-37-75
66. 48. 33 Oļegs Nikolajevs V1040-37--77
67. 49. 328 Dmitrijs Serjogins SK Bulta V10-1---1
68. 50. 318 Raivo Saulgriezis Jēkabpils SC V10-2---2
69. 19. 338 Linda Rolle S10--4--4
70. 51. 394 Henrijs Lērme V10----44
71. 20. 400 Māra Braslava Supervaroņu treniņi S10----55
72. 52. 368 Māris Pakārklis Maratona klubs V10---5-5
73. 53. 317 Martins Purenkovs Legs Miserables / Supervaroņi V10-6---6
74. 21. 20 Sanita Roze S106----6
75. 22. 398 Vineta Petersone S10----77
76. 54. 397 Jānis Velķeris V10----77
77. 23. 34 Nora Austriņa Surikati S10---7-7
78. 24. 9 Ginta Gusare S10--8--8
79. 55. 364 Didzis Brauns V10---9-9
80. 56. 393 Rihards Bebris V10----1010
81. 25. 21 Renda Forstmane S10-10---10
82. 57. 309 Mārcis Gedrovičs V1010----10
83. 58. 381 Jānis Ķemers V10---11-11
84. 26. 3 Kristiana Pole S10---11-11
85. 59. 248 Andrejs Varčenko Col Du Marine V1011----11
86. 60. 395 Matīss Vecvagaris ultrataka.lv V10----1414
87. 27. 49 Samanta Deila IG: Samanta.runner S1015----15
88. 28. 316 Kamilla Krilova Swedbank S10-15---15
89. 29. 22 Zane Karpenko S1016----16
90. 30. 399 Elīna Kūle S10----1616
91. 61. 370 Gundars Ošmucnieks Babītes trakie V10---17-17
92. 31. 251 Rebeka Paula Leontia Žakaite S10-17---17
93. 62. 396 Spodris Maļinausks ASK Patria V10----1717
94. 32. 242 Ieva Irbina S1018----18
95. 33. 32 Jeļizaveta Gurmane S1019----19
96. 63. 373 Maris Karlsons Babītes trakie V10---21-21
97. 64. 320 Lauris Magazeinis Veikals Bezglutēns V10-22---22
98. 65. 256 Edgars Juhnevics V1023----23
99. 66. 341 Jānis Matvejs V10--24--24
100. 67. 295 Jānis Mikšus Reliģija V1024----24
101. 68. 289 Ints Vovers V1025----25
102. 69. 26 Konsta Osh ITONUS.LV V10-25---25
103. 70. 280 Mārtiņš Zīle motorsvelk V1027----27
104. 71. 197 Aigars Ansbergs Maratona klubs V1028----28
105. 72. 227 Agnis Šalučka-Šteinblūms V10---28-28
106. 73. 186 Raitis Bardavskis V10-28---28
107. 74. 244 Ģirts Krastiņš V1029----29
108. 75. 255 Heinrihs Otomers V1030----30
109. 76. 337 Ivo Rollis V10--31--31
110. 77. 191 Edgars Rūtiņš MARATONA KLUBS V1031----31
111. 78. 12 Oskars Popēns V1035----35
112. 79. 349 Dainis Aņisimovs V10--39--39
113. 80. 4 Toms Rajunčus V10---39-39

Kopvērtējums (5km)

Vieta Vieta grupā Nr Vārds, uzvārds Klubs GrupaLucavsala Austrumu pusePie Rīgas 84. vidusskolasĒbelmuižas parksMežaparksViesturdārzsKopā
1. 1. 92 Māra Drozdova Sk Bulta SP5111214
2. 1. 67 Timurs Kukes VJ51-1114
3. 1. 86 Dmitrijs Vecgailis VP5111124
4. 2. 84 Aleksis Ziļevs VJ5312328
5. 2. 90 Mārtiņs Babkins Sk Bulta VP5222248
6. 3. 120 Rodrigo Anops vinteko.lv VJ52235310
7. 1. 93 Evelīna Broka SJ5-233311
8. 2. 202 Gita Vilensone SP53344212
9. 3. 281 Kristīne Roga SP522-5312
10. 2. 74 Marta Ceriņa SJ5214-512
11. 3. 254 Janis Abols Maratona klubs VP53336715
12. 4. 275 Kristīne Vāvere ASK PATRIA SP544-6418
13. 3. 98 Ineta Sprede SJ53-54618
14. 4. 252 Vladislavs Stepanovs VJ5834-419
15. 4. 240 Kārlis Evertovskis VP55557520
16. 5. 166 Laura Okmane SP56668725
17. 5. 61 Vilhelms Skudra VJ5-578525
18. 6. 228 Ņikita Carenko VJ59789630
19. 5. 266 Atis Jansons VP587711830
20. 6. 112 Inese Pučeka SK Bulta SP59-79631
21. 6. 172 Jānis Cīmurs Cīmurēni VP5-8108632
22. 7. 190 Mārtiņš Saliņš VJ5109911-39
23. 8. 194 Regnārs Saliņš VJ5128137-40
24. 7. 72 Karīna Ceriņa SP52078-944
25. 7. 218 Deniss Bočkovs Mežezeri Sporto VP5111013-1145
26. 8. 88 Andis Ruskulis VP510915141245
27. 8. 165 Nellija Baliko SP5131013122548
28. 9. 78 Anete Dārta Rožkalne SP5181112141350
29. 10. 260 Linda Sīle Reliģija SP5151215131050
30. 11. 85 Andreta Līvena SP516-14111152
31. 9. 307 Dmitrijs Strogonovs inpace.run VP51213-161354
32. 10. 259 Mārcis Saliņš VP516-16151057
33. 12. 272 Anita Šķinuma SP519-16151464
34. 11. 63 Aivis Stepanovs Bez Entuziasma Nav Uzvaru VP5181520191668
35. 12. 69 Raivis Asns Maratona Klubs VP51514-231870
36. 13. 77 Anna Ivanova SP5-1418211770
37. 14. 107 Inese Vilciņa SP5-1621161871
38. 13. 89 Didzis Kalniņš Maratona klubs VP5191723281473
39. 14. 207 Intars Abražuns VP5231822291780
40. 15. 215 Aivars Mihmalis VP52220-172180
41. 16. 356 Jānis Vanags ISOSTAR VP5-1218361581
42. 15. 68 Marika Lapiņa VAI VAI SP5271523-1984
43. 17. 233 Mesrops Avagjans Arnis VP521162127-85
44. 18. 216 Dmitrijs Kirilovičs VP528211920-88
45. 19. 196 Dmitrijs Karasenko VP5251925-1988
46. 16. 80 Zinaida Grīnberga RVSK SP5282125222189
47. 17. 97 Ginta Sprede SP533-26202099
48. 18. 96 Inese Zeltina SP53523282626103
49. 20. 238 Sergejs Kuzmins VP52622293227104
50. 21. 65 Jevgēnijs Šlihto VP53227263122106
51. 19. 79 Inga Ozolkalna SP54025302827110
52. 20. 110 Iveta Kraze SP534-272524110
53. 22. 119 Raivis Anops vinteko.lv VP53523303424111
54. 21. 188 Ruta Saliņa SP538242927-118
55. 23. 117 Atis Matisons VP53326323529120
56. 24. 212 Ingars Tiltiņš VP53130333326120
57. 25. 181 Olegs Suhorukovs VP527283530-120
58. 26. 116 Gundars Kristapsons ASK Patria VP54032-3830140
59. 27. 82 Viktors Safutins LSC VP54233384032143
60. 9. 111 Kristofers Kraze VJ54-54-13
61. 4. 206 Evelīna Vahere-Abražune SJ5-3-5816
62. 22. 354 Valentīna Romanova SP5--57517
63. 23. 94 Olena Fomenko Maratona klubs, tusatriteam, LSC SP511810--29
64. 10. 332 Markus Jaksts DC VECSALACAS UNITED VJ5--1012830
65. 11. 83 Nikijs Ziļevs VJ51110-13-34
66. 24. 66 Agra Ieleja Divplākšņi SP512-11-1235
67. 25. 106 Ilze Vilciņa SP5-172217-56
68. 26. 246 Baiba Bule SP5311924--74
69. 27. 271 Līga Āboliņa SP529--232274
70. 28. 239 Jānis Jankavs VP524-28-2375
71. 29. 91 Aleksandrs Azarevičs LSC VP530-31-3495
72. 30. 313 KONSTA (5km) OSH ITONUS.LV VP5-293739-105
73. 31. 231 Vitālijs Fisenkovs AVIA/Lacerta Running Team VP541--3731109
74. 5. 335 Marta Luize Pētersone Scott Running Latvia SJ5--11-2
75. 32. 377 Andis Sakne ASK Patria OCR VP5---336
76. 28. 293 Sanita Gertmane SP55-2--7
77. 29. 305 Ilona Marhele SP57--1-8
78. 33. 308 Alvis Reinbergs SK BULTA VP54-4--8
79. 34. 209 Arturs Onzuls INPACE.RUN VP5-4-5-9
80. 12. 312 Artjoms Novozilovs VJ5-46--10
81. 13. 234 Aleksandrs Šarafutdinovs AVIA/Lacerta Running Team VJ57---714
82. 35. 336 Kaspars Pētersons Matisons Runner's Club VP5--610-16
83. 14. 322 Alberts Vasiļevičs Lode VJ5-6-10-16
84. 30. 379 Julija Buinova SP5---10818
85. 36. 359 Ilvars Bisenieks VP5--812-20
86. 37. 361 Kalvis Krīgers VP5--129-21
87. 38. 347 Raivis Berkolds VP5--913-22
88. 31. 115 Lāsma Caune SP5149---23
89. 32. 232 Laura Smukule nav SP52313---36
90. 39. 270 Atis Bērziņš VP517--21-38
91. 33. 95 Margita Lagzdiņa SP521-19--40
92. 34. 262 Simona Rutkovska Ilona Marhele team! SP52220---42
93. 40. 203 Sergejs Čistovs VP520--24-44
94. 35. 71 Anna Mitrohina SP526--19-45
95. 36. 236 Marina Politanska AVIA/Lacerta Running Team SP53018---48
96. 41. 350 Austin Nicholas VP5--2426-50
97. 42. 346 Sandis Sauka Run With Anita VP5--2725-52
98. 37. 114 ieva veidemane SP53622---58
99. 43. 167 Pāvels Janovičs Lsc VP53424---58
100. 44. 345 Dmitrijs Koršunovs VP5--34-2862
101. 6. 258 Ilga Līne SJ51----1
102. 7. 366 Amanda BARANAUSKA SS Arkādija SJ5----11
103. 45. 1226 Dmitrijs Serjogins SK Bulta VP5----11
104. 8. 205 Emīlija Vahere-Abražune SS Arkādija SJ5---2-2
105. 9. 357 Vlada Kārkliņa SS Arkādija SJ5--2--2
106. 10. 372 Elizabete Zaprivoda SS Arkādija SJ5----22
107. 15. 374 Deniss Korņijenko SS Arkādija VJ5---2-2
108. 38. 331 Diāna Laterere SP5--3--3
109. 39. 243 Marita kiļupa sk tērauds SP5---3-3
110. 46. 371 Niks Saulītis VP5---4-4
111. 11. 380 Madara Bērziņa SJ5----44
112. 12. 226 Alise Saļuka AVIA/Lacerta Running Team SJ54----4
113. 40. 288 Signe Vilcāne Lielie Dibeni SP5-5---5
114. 16. 211 Andris Roze VJ55----5
115. 17. 290 Emīls Pavasars Zaļie zirnīši VJ56----6
116. 47. 306 Daniils Blats SK Bulta VP56----6
117. 48. 310 Pāvels Beļajevs SK BULTA VP5-6---6
118. 18. 363 Toms Sīlis Reliģija VJ5---6-6
119. 13. 1220 Dafne Jonāne SJ5----77
120. 49. 230 Artūrs Šits Run With Anita VP57----7
121. 41. 269 Daina Stonka SP58----8
122. 50. 1222 Kaspars Podskočijs VP5----99
123. 42. 221 Krista Ozoliņa SP5--9--9
124. 51. 182 Alēns Jukšinskis VP59----9
125. 43. 189 Zane Šmite SP510----10
126. 52. 229 Jānis Zalaks Sporto Rīga VP5-11---11
127. 53. 353 Edijs Tropiņš Maratona klubs VP5--11--11
128. 19. 339 Artūrs Pormanis VJ5--11--11
129. 20. 355 Roberts Lamins Baltais VJ5--12--12
130. 54. 210 Arnis Noveičuks Žolneroviča skriešanas klubs VP513----13
131. 55. 330 Igors Zaščirinskis VP5--14--14
132. 56. 278 Lauris Reinbergs sk Bulta VP514----14
133. 44. 388 Ludmila Kozačenko SP5----1515
134. 45. 390 Evija Kristberga SP5----1616
135. 57. 362 Ģirts Brants SK Rekords VP5--17--17
136. 46. 303 Agnese Kalēja SP517----17
137. 47. Ilona Sedleniece SP5--17--17
138. 48. 365 Ilze Vācere SP5---18-18
139. 58. 375 Artis Zariņš OTRĀ ELPA VP5---18-18
140. 59. 387 Valters Veiss VP5----2020
141. 49. 360 Paula Bergfelde SP5--20--20
142. 60. 384 Krišjānis Cīrulis VP5---22-22
143. 50. 389 Anna Vasiljeva SP5----2323
144. 51. 378 Zane Tuča SP5---24-24
145. 52. 263 Inga Kalnina SP524----24
146. 61. 386 Vilnis Cacs Vienkarsi noskrien VP5----2525
147. 62. 321 Roberts Kuplovs-Oginskis Veikals Bezglutēns VP5-25---25
148. 53. 257 Anna Mazjane SP525----25
149. 63. VP529----29
150. 64. 235 Māris Luberts Suunto VP5-31---31
151. 54. 87 Gita Biezuma SP532----32
152. 65. 1227 Reinis Ozoliņš VP5----3333
153. 66. Andrejs Druganovs VP5--36--36
154. 67. 267 Arkadiy Barulya VP536----36
155. 68. 247 Anton Chuikin AVIA/Lacerta Running Team VP537----37
156. 55. 249 Natalja Varčenko Col Du Marine SP537----37
157. 69. 291 Arnis Rāts Zaļie zirnīši VP538----38
158. 70. 163 Gints Kļaviņš VP539----39
159. 56. 287 Linda Bebre SP539----39
160. 57. 122 Elīna Miezīte SP541----41

Kopvērtējums (Bērnu (500m))

Nr Vārds, uzvārds Klubs GrupaLucavsala Austrumu pusePie Rīgas 84. vidusskolasĒbelmuižas parksMežaparksViesturdārzsKopā
1059 Anastasija Dmitrijeva - SB1xxxxx7
1060 Jeļizaveta Dmitrijeva - SB1xxxxx7
1043 Roberts Teteris VB1xxxxx7
1021 Alisa Mitrohina SB2xxxxx7
1017 Evans Voits VB1xxxxx7
1063 Renards Cintiņš VB1xxxxx7
1049 Paula Liepiņa SB1xxxxx7
1073 Imants Burģis VB1xxxxx7
1084 Rodrigo Anops vinteko.lv VB2xxxxx7
1061 Aleksandrs Dmitrijevs - VB1xxxxx7
1013 Kirills Carenko VB1xxxxx7
1044 Oskars Teteris VB1xxxxx7
1070 Paula Caune SB1xxxxx7
1018 Lote Lange LiVelo/Zelta Zeme/Riteņvasara SB2xxxxx7
1029 Jasmīne vanaga ar puķi rokās SB2xxxxx7
1062 Gustavs Lazovskis VB1xxx-x6
1071 Glorija Burģe SB2x-xxx6
1077 Mārcis Grišuļs VB2xx-xx6
1080 Madara Kerele SB1xxxx-6
1038 Adrians Visers VB2xxx-x6
1050 Elizabete Broka SB2-xxxx6
1072 Ērika Burģe SB2x-xxx6
1074 Haralds Mihmalis VB1xx-xx6
1075 Helmuts Mihmalis VB1xx-xx6
1076 Henrijs Mihmalis VB1xx-xx6
1079 Marta Kerele SB2xxxx-6
1051 Haralds Jaunzems VB1-xxxx6
1078 Marsels Grišuļs VB1xx-xx6
1169 Paula Dreija SB1xxxxx6
1037 Daniela Visere SB2xxx-x6
1036 Sabīne Ceriņa SB2xxx-x6
1094 Kārlis Cīmurs Cīmurēni VB2-xxxx6
1123 Melānija Lupiķe SB1xxxxx6
1028 Melisa Vanaga SB1x-xxx6
1027 TOM OSH ITONUS.LV VB1xxx--5
1083 Rēzija Anopa vinteko.lv SB1x-xxx5
1048 Edgars Lūsis Lūšu ģimene VB1xx-xx5
1156 Rolands Baranausks VB2xxxxx5
1053 Maksims Berežnojs VB2-xxx-5
1055 Markuss Spredis VB1x-xxx5
1009 Marats Budjko VB2--xxx5
1057 Melisa Galkina SB2-xx-x5
1026 Rino Bērziņš VB2-xxx-5
1153 Kerija Pigožņa SB2xxxxx5
1117 Elza Patmalnika SB2xx-xx5
1010 Nelli Budjko SB2--xxx5
1221 Alise Onzule INPACE.RUN junior SB1x--xx5
1093 Viesturs Cīmurs Cīmurēni VB1-xx-x5
1035 Evelīna Jaunzeme SB2-xx-x5
1033 Henrijs Tavars VB2xx--x5
1019 Lauma Lange Riteņvasara SB2xxxx-5
1155 Amanda BARANAUSKA SS Arkādija SB2xxxxx5
1047 Renārs Lūsis Lūšu ģimene VB1xx-xx5
1052 Dmitrijs Students VB2-xxx-5
1109 Regnārs Saliņš VB1xxxxx5
1154 Martins Pigožņa VB2xxxxx5
1103 Laura Andiņa SB1xxxxx5
1110 Krista Kozuliņa SB1xxx-x5
1118 Audra Elija Patmalnika SB1xx-xx5
1119 Darina Bočkova Massage4you.lv VB2-xx-x4
1114 Elīna Vahere-Abražune SS Arkādija SB2-x-xx4
1086 Emīlija Kubliņa SB1x-xx-4
1144 Una Ceriņa SB2xxx-x4
1056 Gabriela Galkina SB1-x--x4
1087 Gabriela Kubliņa SB1x-xx-4
1025 Everts Bērziņš VB1--xx-4
1104 Māra Saliņa SB1xxxx-4
1134 Vladislavs Bočkovs Mežezeri Sporto VB1xxx-x4
1142 Jānis Zemturis VB1xx-xx4
1108 Mārtiņš Saliņš VB2xxxx-4
1164 Austra Matisone SB1-xxxx4
1034 Frenks Tavars VB2-x--x4
1166 Rikardo Lopešs-Goveja VB4-xxxx4
1191 Katalina Lieģe SB3-xxxx4
Lada Bogdanova SB2-xxxx4
1126 Rūta Bethere SB1xx-xx4
1024 Oskars Eižvertiņš VB1x-xxx4
1135 Elīza Stepanova SB1xxx-x4
1167 Reičela Izabella Lopeša-Goveja SB1-xxxx4
1092 Sanita Andiņa SB2xxx-x4
1165 Jete Matisone SB1-xxxx4
1140 Elīna Zemture SB1xx-xx4
1171 Dārta Knēzińa Arkādija SB4--xxx3
1151 Alisa Politanska AVIA/Lacerta Running Team SB1xx--x3
1143 PAULA VEIDE DC VECSALACAS UNITED/HU SB2-xxx-3
1015 Estere Kārkle Blackbird SB1-xx--3
1145 Elizabete Zaprivoda SS Arkādija SB2xx--x3
1016 Olīvija Kivlāne H.T.L. SB1x--xx3
1149 Mārtiņš Vāvere SK SUPERNOVA VB1x--xx3
1150 Melānija Vāvere Sporta skola "ARKĀDIJA" SB2x--xx3
1158 Maijs Dmitrijevs VB2x--xx3
1152 Ivans Dmitrijevs VB1x--xx3
1014 Gabriela Kārkle Blackbird SB2-xx--3
1023 Dārta Kūma SB1--xx-3
1097 Līva Grīnfogele SB1x----3
1065 Everts Paļums VB1x----3
1058 Sofija Janovica Riga SB1x----3
1066 EMĪLS TOČS VB1x----3
1042 Kristofers Konons VB2-----2
1199 Viktoria Denisova Laimite SB2---xx2
1003 Alisija Veļeseviča SB2-----2
1138 Elisaveta Filipu SB1x-x--2
1137 Maria Fjodorova SB1xx---2
1200 Henrijs Bethers VB2---xx2
1040 Rodrigo Pāķis Saulkrasti SPP VB1-----2
1081 Dinārs Gabriels Vītols Vītolu ģimene VB1x----2
1012 Ņikita Carenko VB2-----2
Justīne Kuzmina SB1--xx-2
1181 Maksims Suhorukovs VB2--xx-2
1064 Laura Jēkabsone HS Rīga SB2-----2
1039 Madara Pāķe Saulkrasti SPP SB2-----2
1176 Enija Dambe SB3--xx-2
1002 Roberts Veļesevičs VB2-----2
1001 Georgijs Hačatrjans VB2-----2
1020 Laima Lība Erdmane Riteņvasara SB2-----2
1115 Emīlija Gertmane SB2--x--2
1116 Bernards Gertmanis VB1--x--2
1202 Beatrise Bethere SB4---xx2
1182 Matvejs Levdanovs VB3--x--1
1194 Jegors Murāsko VB3--x--1
1207 Helēna Zariņa SB3---x-1
1186 Elizabete Veide DC Vecsalacas United SB3--x--1
1208 Nils Gabriels Kļavnieks 66.vidusskola VB4---x-1
1183 Anna Seile SB3--x--1
1190 Vladislavs Čolno VB5--x--1
1008 Deniss Keišs FK Mārupe VB2-----1
1189 Luīze Vecmuktāne SB2--x--1
SB2--x--1
1172 Ērika Zandere sporta skola Arkādija SB5--x--1
1203 Adrians osis VB2----x1
1177 Nora Brūne Cīmurēni SB3--x--1
1198 Lauma Sala SB4--x--1
1205 Emīlija Zariņa SB5---x-1
1179 Deivids Šuškjalo VB5--x--1
1204 Elizabete MISJUNA SB2---x-1
1160 Maija Vinogradova SB2--x--1
1212 Maksimilians Slarauskas VB2---x-1
Renārs Jansons Team Jansoni VB1----x1
1225 Valeria Tarvedyon SB3----x1
1133 Grēta Sīle Reliģija SB2---x-1
1136 Viesturs Bebrišs VB3----x1
1219 Noels Muižnieks VB1----x1
1224 Knuts Sleja VB1----x1
1210 Reičela Ruskule SB1---x-1
Marks Dubrovskis VB3---x-1
1178 Rihards Šuškjalo VB5--x--1
1132 Pauls Sīlis Reliģija VB3---x-1
1209 Pēteris Zariņā VB4---x-1
1211 Kārlis Trukšs VB2---x-1
1213 Andrejs Bistrovs VB4---x-1
1214 Ralfs Laškovs VB1---x-1
1174 Izabella Degute SB1---x-1
1089 Emīls Vaivods KKDEV VB2-----1
1147 Mārtiņš Bogdans VB2x----1
1090 Valters Vaivods KKDEV VB1-----1
1112 Roberts Ansbergs FS Metta VB2-----1
1046 Igors Jefimovs VB1-----1
1041 Ernests Vaitaitis VB1-----1
1068 Emīlija Kalviņa SB2-----1
1099 Ernests Jukšinskis VB2x----1
1045 Marta Jefimova SB1-----1
1148 Marta Treimane Sporta skola "ARKĀDIJA" SB2x----1
1121 Mia Kļavniece Baltais SB1-----1
1111 Hanna Strode Maratona klubs SB1-----1
1105 Konstantins Lobovičs VB2-----1
1120 Tālis Lohrengel VB1-----1
1113 Bella Boluža SB2-----1
1069 Gustavs Limanāns Limanāni VB2-----1
1122 Nils Gabriels Kļavnieks 66.vidusskola VB2-----1
1107 Platons Lobovičs VB1-----1
1067 Frīda Veidemane SB2-----1
1031 Ņina Nesteruka SB1x----1
1106 Polina Loboviča SB1-----1
1170 Minh Khang VB2-x---1
1146 Rihards Celms VB4-x---1
1180 Milāna Šuškjalo SB1--x--1
1193 Makars Orobvskis VB1--x--1
1187 Marta Pētersone SB2--x--1
1192 Maksims Ļebedičs VB2--x--1
1188 Magnuss Pētersons VB1--x--1
1184 Lote Seile SB2--x--1
1007 Darians Keišs VB1-----1
1088 Dāvis Vaivods KKDEV VB2-----1
1082 Karlīna Lalita Vītola Vītolu ģimene SB1x----1
1096 Edvards Juškevičs VB1-----1
1011 Laura Gudena SB1-----1
1162 Kate Birzniece SB5-x---1
Viktorija Vasiļeviča Lode SB2-x---1
1161 Alberts Vasiļevičs VB5-x---1
1163 Lizete Ansberga SB3-x---1

Kopvērtējums (Veselības)

Nr Vārds, uzvārds Klubs GrupaLucavsala Austrumu pusePie Rīgas 84. vidusskolasĒbelmuižas parksMežaparksViesturdārzsKopā
127 Dana Alksne LiVelo/ZeltaZeme/Riteņvasara SVxxxxx7
145 Līga Sēja SVxxxxx7
153 Valda Kreicberga SVxxxxx7
154 Igo Kreicbergs VVxxxxx7
124 Evita Česka SV-xxxx6
222 Lauma Muceniece SVxxxxx6
130 Lote Lange LiVelo/Zelta Zeme/Riteņvasara SVxxxx-6
129 Lauma Lange Riteņvasara SVxxxx-6
157 Voldemārs Burģis VVxxxx-6
160 Inta Cīmure Cīmurēni SV-xxxx6
159 Nauris Kozuliņš VVxxx-x5
142 Andra Vanaga SVx-xxx5
265 Dāvis Šteinerts VVxxxxx5
136 Iļja Potapovs VVx-x--4
137 Jana Smirnova SVx-x--4
214 Artūrs Jakovļevs ViensVilks VVx-x-x4
146 Lienīte Dundure SV--xxx4
128 Gatis Lange Riteņvasara VVx--x-4
158 Glorija Burģe SVx-xx-3
199 Eduards Pāķis Saulkrasti Showel Racing Team VVxx---3
151 Inga Novika Gnomiki SVx----3
134 Ilze Tālmane SV----x2
133 Elīna Erdmane Riteņvasara SV-----2
185 Evija Z SVx----2
208 Jānis Ābols Maratona Klubs VVx----2
161 Mareks Brokans VV-----2
382 Gatis Štulbergs Maratona klubs VVx--x-2
297 Uģis Inka OK Meridiāns VVx-x--2
132 Laima Lība Erdmane Riteņvasara SV-----2
284 Roberts Ansbergs FS Metta VVx----1
Līga Rakšte Maratona klubs SVx----1
298 Egons Lācis VV-x---1
340 Mārtiņš Dambis VV--x--1
342 Berta Lerhe SV--x--1
369 Mārtiņš Dambis VV---x-1
352 Aija Valtmane SV--x--1
343 Dmitrijs Golonovs VV--x--1
348 Namejs Brūns Cīmurēni VV--x--1
152 Salvis Skaistais Riteņvasara VVx----1
230 Artis Šmits VSK Noskrien VVx----1
126 Normunds Gudens VV-----1
155 Lelde Rāviņa SV-----1
156 Karīna Krūmiņliepa SV-----1
143 Guna Emīlija Zobena SV-----1
204 Deniss Egils Bolužs VV-----1
131 Nils Erdmanis Riteņvasara VV-----1
138 Jānis Kūms Isostar team Latvia VV-----1
139 JULIJA OSH ITONUS.LV SV-----1
213 Ieva Vītola SV-----1
217 Anna Laura Lucika SV-----1
253 Arnis Bērziņš VVx----1