Arkādijas parkā noslēgsies skriešanas seriāls “Izskrien Rīgu”

24.08.2022

Ceturtdien, 25. augustā, Arkādijas parkā noslēgumu piedzīvos skriešanas seriāla “Izskrien Rīgu” astotā – līdz šim apmeklētākā – sezona. Piedalīties un iepazīt vēl vienu galvaspilsētas parku ir aicināts ikviens sportists un aktīvās atpūtas cienītājs.

Dalībnieki arī šoreiz var pieteikties 10 kilometru, 5 kilometru vai veselības distancei, bet bērniem būs iespēja veikt ierastos 500-800 metrus. Reģistrēšanās sacensībām un papildu informācija ir pieejama tīmekļvietnē www.izskrienrigu.lv

Skriešanas seriāla “Izskrien Rīgu” piektā posma noslēgumā – 25. augustā ap plkst. 20.30 – tiks apbalvoti labākie skrējēji 10 kilometru un 5 kilometru distancē, kur par katru posmu tiek piešķirti punkti. Labākie dalībnieki šoreiz iegūs arī godam izcīnītās kopvērtējuma balvas.

Savukārt aktīvākie dalībnieki, kuri būs piedalījušies un ieguvuši rezultātu vismaz četros no pieciem posmiem, saņems kopvērtējuma piemiņas balvas ar pasākuma simboliku. Šī gada novitāte ir komandu un ģimeņu ieskaite, kur tiek aicināti piedalīties dažādu uzņēmumu darbinieki, sporta klubu pārstāvji, kā arī ģimenes. Noslēgumā ar goda kliņģeri apbalvos ātrākās no visām komandām/klubiem un ģimenēm.

Pasākums ir pieejams visām sabiedrības grupām, turklāt bērniem un veselības distances dalībniekiem tas ir bez maksas. Pirmajos četros posmos, kas notika Viesturdārzā, Ēbelmuižas parkā, Grīziņkalnā un Dzegužkalnā, piedalījās 2739 dalībnieki. “Mums ir milzu gandarījums par to, ka šī ir “Izskrien Rīgu” labākā sezona un ka esam varējuši tik daudziem rīdziniekiem un tās viesiem radīt prieku un nodrošināt šo skrējienu! Skrējiena noslēgumā būs kopīga kliņģera baudīšana, tāpēc visi ir aicināti uzkavēties, parunāties un kopīgi atcerēties to, cik šovasar labi skrējās,” uzsver organizators Jānis Vanags.

Sacensību norisi atbalsta Rīgas dome. Tās organizē biedrība “Piedzīvojumu sacensību apvienība” sadarbībā ar SIA “XEVENTS”.