Dalībnieki

Sezona

Posms



Ģimenes komandas

R-A-D Andis Ruskulis (5km)
Dace Ruskule (10km)
Reičela Ruskule (Bērnu)
Lūši Renārs Lūsis (Bērnu)
Edgars Lūsis (Bērnu)
Ervīns Lūsis (5km)
Elīna Lūse (10km)
Stepaškas Vladislavs Stepanovs (5km)
Elīza Stepanova (Bērnu)
Jevgeņijs Stepanovs (10km)
Rieksti Kristaps Broks (10km)
Dainis Limanāns (5km)
Artūrs Broks (Bērnu)
- Jeļizaveta Dmitrijeva (Bērnu)
Aleksandrs Dmitrijevs (Bērnu)
Valērija Dmitrijeva (5km)
Sofija Maria SŪNA (Bērnu)
Ineta Brūkle (10km)
Linda Gregersone (Veselības)
Reliģija Ivars Jankovskis (10km)
Viesturs Sīlis (10km)
Linda Sīle (5km)
Pauls Sīlis (Bērnu)
Grēta Sīle (Bērnu)
Saliņi Mārtiņš Saliņš (Bērnu)
Regnārs Saliņš (Bērnu)
Māra Saliņa (Bērnu)
Mārtiņš Saliņš (5km)
Regnārs Saliņš (5km)
Ruta Saliņa (5km)
Alfrēds Saliņš (5km)
Māra Saliņa (5km)
Ruta Saliņa (10km)
OSH KONSTA 10KM OSH (10km)
KONSTA 5KM OSH (5km)
TOM OSH (Bērnu)
JŪLIJA OSH (Veselības)
DENI OSH (Veselības)
Veiti Anta Veite (10km)
Oskars Veits (5km)
Lilita Veite (Bērnu)
Viesturs Veits (Bērnu)
ERE Evija Abiļeva (10km)
Emīlija Abiļeva (5km)
Rūdolfs Abiļevs (Bērnu)
Team PETERSONI Kaspars Pētersons (10km)
Marta Luize Pētersone (5km)
Dominiks Pētersons (Bērnu)
Ābeļu skriešanas klans Jeļena Ābele (10km)
Leila Ābele (Bērnu)
Māris Ābele (5km)
Fun Catchers Ilja Kozukovskis (10km)
Anna Kožukovska (Bērnu)
Emma Kožukovska (Bērnu)
Milana Loginova (5km)
Jekaterina Litvinenko (5km)
Katrīne Duganova (5km)
Nazar Kulichenko (5km)
Anna Babikova (5km)
Daniils Jurenoks (10km)
Deivids Bļaus (10km)
Kristers Rūdolfs (10km)

Sporta komandas, klubi un sporta skolas

Man to nevajag Valdis Aņikejevs (10km)
Andis Sakne (5km)
KRISTĪNE VĀVERE (5km)
MELĀNIJA VĀVERE (5km)
Margarita Epermane (5km)
Sēņotāji-ogotāji Valentīna Romanova (5km)
Arturs Onzuls (10km)
Kārlis Evertovskis (5km)
Anete Dārta Rožkalne (5km)
Aija Freiberga (10km)
SK BULTA Ilze Drozdova (5km)
Mārtiņš Babkins (5km)
Ģirts Ļaudaks (5km)
Jānis Liepiņš (5km)
Diāna Liepiņa (5km)
Inese Pučeka (5km)
Dmitrijs Vecgailis (5km)
Igors Bergers (10km)
Andrei Kravets (5km)
ASK Patria Gundars Kristapsons (5km)
Daiga Vilkaste (10km)
Dēvids Kristapsons (5km)
Vāveres Gita Vilensone (5km)
Rēzija Otomere (10km)
Inese Otomere (10km)
Zane Tilta-Kūma (5km)
Ina Graudiņa (5km)
Lauma Čerņevska (5km)
Riga Trail Runners Līga Rusiņa (10km)
Edijs Tropiņš (5km)
Alīna Fisenkova (10km)
Annija Zāģere (5km)
Ieva Livčāne (5km)
Rajončiks Līva Tauriņa (5km)
Elīna Dīcmane (5km)
Edgars Babris (10km)
RG Raimonds Grants (10km)
Elita Grante (5km)
Reinis Gusars (10km)
Divplākšņi Agra Ieleja (5km)
Kārlis Ielejs (5km)
Aigars Freimanis (10km)