Maskavas dārzs - 10. jūnijā (treniņš) - reģistrēties

Kā reģistrēties atkārtoti?

Reģistrējoties jaunajai sezonai, vecās sezonas numuri nav derīgi, tapēc reģistrācija ir jāveic no jauna. Ja kaut kas nesanāk, lūdzam rakstīt uz izskrienrigu@xrace.lv.

Kā nokļūt?

Sacensību centrs atrodas Maskavas dārzā pie Rīgas Nacionālās sporta manēžas. Spied te, lai saņemtu norādes.

Sacensību trases

Par Maskavas dārzu

Maskavas parks, jeb dārzs, atrodas starp Mazā Krasta, Maskavas, Balvu un Kojusalas ielām. Dārza platība ir 6,2 ha. Dārzu sāka ierīkot 1937.gadā pēc A.Zeidaka projekta, tā sākotnējais nosaukums bija Latgales dārzs. Tas tika ierīkots neapbūvētā laukumā bijušās dārzniecības vietā. Tika iestādīti koki un krūmi un izveidots bradājamais baseins un bērnu rotaļu laukums.

1945. gadā Latgales dārzs tika pārsaukts par Maskavas dārzu, bet 1965.gadā Maskavas dārza teritorijā pēc arhitektu V.Mellenberga un E.Ābula projekta uzcēla Sporta manēžu, kas bija viena no modernākajām sava laika sporta būvēm valstī. Lielajā sporta zālē bija 3500-5000 skatītāju vietas – atkarībā no sporta veida. Lielās zāles platība bija 24x42 metri, kā arī bija trīs vieglatlētikas skrejceļi. Tāpat bija arī treniņu zāles, rehabilitācijas centrs, garderobe un citas palīgtelpas. Sporta pilī regulāri notika dažāda līmeņa sporta sacensības, tāpat arī telpas tika izmantotas izstāžu rīkošanai un koncertiem. Pēc Sporta manēžas uzcelšanas dārzā tika mainīts arī celiņu izvietojums un ierīkoti jauni apstādījumi.