Rezultāti

Sezona

Posms

Kopvērtējums (10km)

Vieta Vieta grupā Nr Vārds, uzvārds Klubs GrupaMāras dārzs (treniņš)Maskavas dārzs (treniņš)Nordeķu parksKopā
1. 1. 150 Dmitrijs Serjogins ISOSTAR LATVIA V10--11
2. 1. 155 Karīna Helmane-Soročenkova S10--11
3. 2. 140 Valdis Aņikejevs SK Tērauds V10--22
4. 2. Rita Anopa vinteko.lv S10--22
5. 3. 157 Sigita Vāce ultrataka.lv S10--33
6. 3. 139 John Volkenandt SK Tērauds V10--33
7. 4. 83 Kalvis Mālnieks V10--44
8. 4. Lāsma Zebuliņa S10--44
9. 5. ILZE JANSONE S10--55
10. 5. Kalvis Silgals Surikati V10--55
11. 6. 98 Vadims Marinecs Team RRRun V10--66
12. 6. 124 Signe Vilcāne RWA S10--66
13. 7. Māra Drozdova S10--77
14. 7. 159 Mārcis Grīnšteins V10--77
15. 8. 160 Valdis Rozentāls V10--88
16. 8. Diāna Spiridovska Dodkepu.lv S10--88
17. 9. 106 Žanis Lulle V10--99
18. 9. Zane Gruberte S10--99
19. 10. 228 Iveta Niedre S10--1010
20. 10. Imants Kaldre VSK Noskrien V10--1010
21. 11. 149 Dace Tetere Lielie Dibeni S10--1111
22. 11. Māris Āriņš BU2003 V10--1111
23. 12. 113 Edgars Morozs GUP V10--1212
24. 12. 128 Antra Roga Run with Anita/Zoorbagan S10--1212
25. 13. Viktors Saveļjevs RIEKSTI V10--1313
26. 13. 112 Daiga Vilkaste ASK Patria S10--1313
27. 14. Aija Gavare S10--1414
28. 14. 158 Matīss Vecvagaris ultrataka.lv V10--1414
29. 15. Zane Karpenko S10--1515
30. 15. 152 Kaspars Vaivods KKDEV V10--1515
31. 16. 111 Daina Silgale S10--1616
32. 16. 103 Edmunds Garančs V10--1616
33. 17. Dana Rone S10--1717
34. 17. 161 Artis Zariņš OTRĀ ELPA V10--1717
35. 18. Kristiana Pole S10--1818
36. 18. 138 Ivars Jankovskis V10--1818
37. 19. Evita Baumane S10--1919
38. 19. 105 Jurģis Kļavpurs RWA V10--1919
39. 20. 77 Mārtiņš Ciekurs Ciekuri V10--2020
40. 20. 131 Sabīne Ciemiņa S10--2020
41. 21. Māris Šteinerts BaronsUltras V10--2121
42. 22. 154 Ēriks Visockis EVFizioFit V10--2222
43. 23. 125 Edgars Eižvertiņš V10--2323
44. 24. 80 Mārtiņš Strušels V10--2424
45. 25. Mareks Brokans V10--2525
46. 26. 92 Pavels Grigorjevs Mad Zol Dogs V10--2626
47. 27. 136 Guntis Zālītis LVVA V10--2727
48. 28. Kristaps Pilskalns Supervaroņi V10--2828
49. 29. 143 Gintars Dzirvinskis V10--2929
50. 30. 153 Edgars Ogņevs V10--3030
51. 31. Mārtiņš Salnājs V10--3131
52. 32. 162 Ēriks Sarguns V10--3232
53. 33. 151 Māris Dembovskis V10--3333
54. 21. 229 Jānis Krēsliņš SWEDBANK S10--3434
55. 34. Oskars Popēns V10--3535
56. 35. 35 Salih Budilovics SALAM V10--3636
57. 36. 104 Daniels Rēķis Rīgas satiksme V10--3737
58. 37. 126 Ingars Tiltiņš V10--3838
59. 38. KONSTA OSH ITONUS.LV V10--3939
60. 39. Linards Kanenbergs V10--4040
61. 40. Mārtiņš Veseris V10--4141
62. 41. 156 Jānis Ozoliņš V10--4242

Kopvērtējums (5km)

Vieta Vieta grupā Nr Vārds, uzvārds Klubs GrupaMāras dārzs (treniņš)Maskavas dārzs (treniņš)Nordeķu parksKopā
1. 1. 175 Jeļena Ābele Suunto team Latvia SP5--11
2. 1. 116 Emīlija Vahere-Abražune SJ5--11
3. 1. 84 Miks Jānis Caune VJ5--11
4. 1. 182 Oskars Cimermanis VP5--11
5. 2. Dmitrijs Vecgailis VP5--22
6. 2. Laura Balode SS "Arkādija" SJ5--22
7. 2. Sintija Šaitere SP5--22
8. 2. 168 Jānis Mārtiņš Ozoliņš MSC/Ozoliņi Run VJ5--22
9. 3. Timurs Kukes VJ5--33
10. 3. 127 Gita Vilensone SP5--33
11. 3. 78 Evelīna Broka SJ5--33
12. 3. Mārtiņš Babkins Individuāli,perpendikulāri VP5--33
13. 4. 180 Dāvis Uļģis Izturība VP5--44
14. 4. Rodrigo Anops vinteko.lv VJ5--44
15. 4. 171 Kristīne Roga ASK Patria SP5--44
16. 4. 82 Karīna Mellace SJ5--44
17. 5. 108 Vitalijs Cibisovs VP5--55
18. 5. 107 Vilhelms Skudra VJ5--55
19. 5. 137 Kristīne Vāvere SP5--55
20. 5. 130 Anna Olīvija Riekstiņa Rīgas Vingrošanas skola SJ5--55
21. 6. 79 Valentīna Romanova SP5--66
22. 6. 129 Jurate Paula Romānova Rīgas Vingrošanas skola SJ5--66
23. 6. 135 Alēns Jukšinskis VP5--66
24. 6. 86 Emīls Grandāns VJ5--66
25. 7. 115 Elīna Vahere-Abražune SJ5--77
26. 7. 91 Atis Vrubļevskis Surikati VJ5--77
27. 7. 96 Zane Deimante SP5--77
28. 8. 227 Valdis Bogdanovs SP5--77
29. 8. 85 Toms Grandāns VJ5--88
30. 8. 117 Evelīna Vahere-Abražune SJ5--88
31. 7. 164 Elvijs Siliņš VP5--88
32. 9. Ilze Drozdova SP5--88
33. 10. 147 Anda Ansone SP5--99
34. 9. 121 Timotejs Martinsons VJ5--99
35. 8. 119 Atis Jansons VP5--99
36. 11. 93 Aiga Paegle Engures sportam SP5--1010
37. 10. 174 Regnārs Skaistais RFL VJ5--1010
38. 9. 183 Deniss Bočkovs Massage4you.lv VP5--1010
39. 11. 166 Jegors Voloho Wood Brothers VJ5--1111
40. 10. Mārtiņš Drāke VP5--1111
41. 12. 94 Paula Ivanovaite Engures sportam SP5--1111
42. 11. Dmitrijs Kirilovičs VP5--1212
43. 12. 163 Artūrs Vasiļevičs Metroons VJ5--1212
44. 13. Inga Dzene SP5--1212
45. 13. 165 Vladislavs Ekersdorfs Wood Brothers VJ5--1313
46. 14. EVERITA EIZENTĀLE SP5--1313
47. 12. Didzis Kalniņš Maratona klubs VP5--1313
48. 13. 114 Sergejs Čistovs VP5--1414
49. 15. Margita Lagzdiņa - SP5--1414
50. 14. Valdemārs Timofejevs VP5--1515
51. 16. Anete Dārta Rožkalne SP5--1515
52. 15. Dāvids Zalāns www.davidszalans.lv VP5--1616
53. 17. 88 Inga Martinsone VSK Noskrien SP5--1616
54. 16. 89 Dmitrijs Karasenko VP5--1717
55. 18. 109 Ruta Saliņa SP5--1717
56. 19. Sofja Gavrilova SP5--1818
57. 17. 148 Krists Kalniņš VP5--1818
58. 20. 145 Ilze Zujeva KKPD SP5--1919
59. 18. 122 Aivars Mihmalis VP5--1919
60. 19. Raivis Anops vinteko.lv VP5--2020
61. 21. 178 Daira Jansone SP5--2020
62. 20. 179 Kasaprs Vītols VP5--2121
63. 22. 90 Nora Austriņa Surikati SP5--2121
64. 23. Vineta Onckule SP5--2222
65. 21. Atis Matisons VP5--2222
66. 24. 132 Ieva Vēvere SP5--2323
67. 22. Gints Kļaviņš VP5--2323
68. 23. Aivis Stepanovs Bez Entuziasma Nav Uzvaru VP5--2424
69. 25. 177 Inese Ozola Swedbank SP5--2424
70. 24. 173 Salvis Skaistais Gliemezis VP5--2525
71. 26. 176 Ilona Zariņa Swedbank SP5--2525
72. 25. 144 Juris Belovs KKPD VP5--2626
73. 27. 134 Ilze Vilciņa SP5--2626
74. 28. Zinaida Grīnberga LSC SP5--2727
75. 26. 181 Arvis Budrevics ko??? man toč bij' jābūt TOP3 VP5--2727
76. 29. 170 Anna Jansone SP5--2828
77. 27. Viktors Valts VV investments VP5--2828
78. 30. Anna Mitrohina SP5--2929
79. 28. 118 Intars Abražuns VP5--2929
80. 31. Anna Popena SP5--3030
81. 29. 185 Kārlis Ielejs VP5--3030
82. 30. 184 Vitalijs Ozerovs riga VP5--3131
83. 32. 100 Linda Bebre SP5--3131
84. 33. 95 Anna Haļčicka SP5--3232
85. 34. 169 Anastasija Fjodorova SP5--3333
86. 35. Nellija Baliko SP5--3434
87. 36. 101 Aija Strazda SP5--3535
88. 37. Inga Ozolkalna SP5--3636

Kopvērtējums (Bērnu (500m))

Nr Vārds, uzvārds Klubs GrupaMāras dārzs (treniņš)Maskavas dārzs (treniņš)Nordeķu parksKopā
1012 Madara Kerele SB1--x1
1098 Gerogijs Kapilovs SB1--x1
Pauls Jēkabs Roga VB1--x1
1089 Helēna Zariņa Zariņu ģimene SB1--x1
1009 Elizabete Broka SB1--x1
1095 Darja Terjoškina SB1--x1
1090 Paula Armane SB1--x1
1081 Dinārs Gabriels Vītols VB1--x1
1062 Elīna Zemture Dārziņi SB1--x1
Rēzija Anopa vinteko.lv SB1--x1
Regnārs Saliņš VB1--x1
1046 VIKTORIJA Vasiļeviča SB1--x1
1013 Jasmīne Vanaga SB1--x1
1048 Alberts Jukšinskis VB1--x1
1068 Darina Bočkova Massage4you.lv SB1--x1
Liene Eglāja SB1--x1
1019 Alise Strazda SB1--x1
Maria Fjodorova SB1--x1
Krišjānis Bethers VB1--x1
1070 Elza Evertovska SB1--x1
1067 Amelija Voloho Wood Brothers SB1--x1
1066 Valters Vaivods KKDEV VB1--x1
1014 Melisa Vanaga SB1--x1
1052 Emīlija Kubliņa SB1--x1
1054 Gabriela Kubliņa SB1--x1
1060 Gabriela Galkina SB1--x1
1063 Jānis Zemturis Dārziņi VB1--x1
1028 Audra Elija Patmalnika SB1--x1
Rūta Bethere SB1--x1
1020 Oskars Strazds VB1--x1
1091 Henrijs Armanis VB1--x1
1140 Imants Burģis VB1--x1
1085 Karlīna Lalita Vītola SB1--x1
1072 Kerija Pigožņa ASK Patria SB1--x1
1051 Mārtiņš Vāvere Sk Super Nova VB1--x1
1010 ANSIS EGLĀJS VB2--x1
1061 Melisa Galkina SB2--x1
1045 ALBERTS Vasiļevičs VB2--x1
Atis Eglājs VB2--x1
1065 Emīls Vaivods KKDEV VB2--x1
1027 Elza Patmalnika SB2--x1
1076 Nelli Budjko SB2--x1
1092 Kārlis Inka Z-Kalns VB2--x1
1075 Marats Budjko VB2--x1
Rodrigo Anops vinteko.lv VB2--x1
Iļja Potapovs VB2--x1
1097 Kristians Freimanis SB2--x1
1044 Anna Olīvija Riekstiņa Rīgas vingrošanas skola SB2--x1
Regnārs Skaistais xXx VB2--x1
1050 Melānija Vāvere Ss Arkādija SB2--x1
1011 Marta Kerele SB2--x1
Ineta Sprede SB2--x1
1088 Pēteris Zariņš Zariņu ģimene VB2--x1
1087 Emīlija Zariņa Zariņu ģimene SB2--x1
1096 Anastasija Terjoškina SB2--x1
1080 Valters Rāviņš VB2--x1
1022 Daniela Visere SB2--x1
1021 Adrians Visers VB2--x1
1047 Ernests Jukšinskis VB1--x1
Undīne Bērziņa SB1--x1
1139 Ērika Burģe SB2--x1
1138 Glorija Burģe SB2--x1
1086 Beatrise Bethere SB2--x1
1059 Marta Treimane Ss Arkādija SB2--x1
Mārtiņš Saliņš VB2--x1
1064 Dāvis Vaivods KKDEV VB2--x1
Alisa Mitrohina SB2--x1
1073 Diāna Dmitrijeva RVS SB2--x1
Toms Ozols VB2--x1

Kopvērtējums (Veselības)

Nr Vārds, uzvārds Klubs GrupaMāras dārzs (treniņš)Maskavas dārzs (treniņš)Nordeķu parksKopā
Andra Vanaga SV--x1
Igo Kreicbergs VV--x1
Līga Sēja SV--x1
Guna Emilija Zobena SV--x1
188 Aurika Portnaja SV--x1
187 Arina Bahmatova SV--x1
Valda Kreicberga SV--x1
Jana Smirnova SV--x1
Evija G SV--x1
Nataļja Krivonosa SV--x1
206 Ksenija Lace SV--x1
207 Aleksandra Lace SV--x1
191 Lienite Dundure Herbalaif SV--x1
Lote Lange LiVelo/Zelta Zeme SV--x1
212 Lauma Muceniece SV--x1
221 Māris Rāviņš VV--x1
217 Juris Evertovskis VV--x1
Arnis Bērziņš VV--x1
208 Eriks Nukis VV--x1
222 Lelde Rāviņa SV--x1
Iļja Potapovs VV--x1
223 Kārlis Inka Z-Kalns VV--x1
204 Artūrs Jakovļevs VV--x1
Renāte Vasiļenoka SV--x1
200 Dana Alksne LiVelo/Zelta Zeme SV--x1
Inga Novika Gnomiki SV--x1
201 Voldemārs Burģis VV--x1
Voldemārs Lejnieks SK Dzērvene VV--x1