Rezultāti

Sezona

Posms

Kopvērtējums (10km)

Vieta Vieta grupā Nr Vārds, uzvārds Klubs GrupaArkādijas parksBiķernieku mežsViesturdārzsMaskavas dārzsMežaparksMāras dārzsLucavsalas ADzegužkalnsKopā
1. 1. 94 Rita Anopa Vinteko S10211221227
2. 1. 97 Alvis Danovskis Riga Runners V1011-214-27
3. 2. 8 Dainis Limanāns RIEKSTI V10--11-1238
4. 3. 133 Uldis Katlaps V1022-323-412
5. 2. 198 Gita Vilensone S10-233434415
6. 4. 119 Konstantīns Krjačko V105345363518
7. 5. 123 Gunārs Ķeģis VSK Noskrien V10-4264-4820
8. 3. 181 ILZE JANSONE S10-345645521
9. 6. 1 Kalvis Mālnieks V104637575723
10. 4. 20 Andžela Staškeviča - S10446-7-10627
11. 5. 7 Diāna Spiridovska Dodkepu.lv S10665615561528
12. 7. 104 Miks Pētersons vsk noskrien V1065-87--632
13. 6. 125 Aija Freiberga MRC S10557-167-832
14. 7. 66 Zane Deimante S103-87888733
15. 8. 46 Kaspars Vaivods V10-86161988939
16. 8. 44 Anta Veite S10101113913991348
17. 9. 34 Artis Šauriņš V1097-12171291148
18. 9. 146 Laine Strankale S1097101012---48
19. 10. 111 Kristiana Pole S1015811131911181053
20. 11. 82 Zane Gruberte S1012-151111-11954
21. 12. 51 Daiga Siliņa Keybridge S10119---10141256
22. 10. 27 Mārtiņš Strušels V101413581591110-57
23. 11. 510 Kalvis Silgals Surikati V10-1236111020131258
24. 12. 80 Jānis Griņevičs vinteko.lv V1011971320-182058
25. 13. 114 Valdis Rozentāls V107119---161558
26. 14. 504 Didzis Brauns V10---101214111461
27. 15. 42 Atis Jansons ATIS V10-14-181413121366
28. 13. 64 DANA IGALA S10171014-3015151468
29. 14. 132 Kristīne Gržibovska SK Dzērvene S1081722129---68
30. 16. 102 Kristaps Pilskalns Supervaroņi V10860-142117171672
31. 15. 84 Ineta Saulīte S10--2417181216-87
32. 17. 18 Jurijs Kondratenko V10-1613202221231989
33. 16. 72 ILZE Andrijauska S1024181818251720-91
34. 17. 59 Evita Baumane S1022212115--231796
35. 18. 5 Baiba Bitmane S10252217142420--97
36. 18. 147 Mārtiņš Salnājs V102417152325242826103
37. 19. 17 Ismael Agudo Maratón Rioja V10-19162424222427105
38. 19. 48 Annika Nelsone S10-26281923192421106
39. 20. 73 Aigars Dakteris Outdoor Training Club V101315-2226303241106
40. 20. 9 Margita Lagzdiņa - S10232426-22182124108
41. 21. 98 Santa Birģele VSK Noskrien, Orkla Latvija S103629202826-1322109
42. 22. 62 Ilze Sniega S102731291621-2718109
43. 23. 136 Jelizaveta Gurmane S1019-362428162626111
44. 21. 83 Rolands Zuters V102134202830252524115
45. 22. 52 Anatolijs Griškjāns greetingcards.lv V10162123312728-28115
46. 24. 40 Ieva Kalere S102833322233242927130
47. 25. 115 Liene Valkovska S1031343125-222529132
48. 23. 47 Deniss Fjodorovs V1043272229293430-137
49. 24. 150 Uģis Inka Vecās kedas V1010-2521--4933138
50. 25. 101 Kārlis Ielejs V101929-3263314529140
51. 26. 11 Arturs Onzuls V103665462---140
52. 27. 85 Modris Ābelīts V1044-272537262940144
53. 26. 148 Kristīne Salnāja S103836382932253328147
54. 27. 118 Kristīne Karsa S1030-3721--3032150
55. 28. 2 Anna Mitrohina S104437303134283231152
56. 29. 30 Guna Šakaliņa S1042272723--34-153
57. 28. 107 Māris Logins V10354029273236-30153
58. 29. 105 Guntis Zālītis Kadiķi V10222531-43-3938155
59. 30. 93 Ksenija Ļohina S1041-393027--19156
60. 31. 19 Inese Eklona VSK Noskrien S10-4035-312131-158
61. 30. 54 Jānis Ozoliņš V1025631830-4738-158
62. 31. 209 Dimitrijs Kuļikovs Nike Run Club RIGA V10-33283842273636160
63. 32. 117 Māris Šteinerts BaronsUltras V103631303531353535162
64. 33. 60 Edgars Bikse Latvijas Finieris V1029-3233-384042172
65. 34. 138 Kārlis Zuters indivīds V10373734-33324745173
66. 35. 142 Māris Zirnis V10334424-41374144176
67. 32. 33 Ļubova Fintjugova S10343543-35--30177
68. 36. 25 Romans Šroms VSK Noskrien V1045393534393348-180
69. 33. 29 Evija Lapšina S1045433426--35-183
70. 34. 21 Elza Žumbure Legs Miserables S104746--372636-192
71. 37. 131 Artūrs Ketlers SK Dzērvene V102346474038---194
72. 38. 221 Māris Dembovskis V10--433745394646210
73. 39. 175 Arvis Budrevičs ko??? man toč bij' jābūt TOP3 V10-45414946-5449230
74. 40. 139 Raimonds Spricis Nike Run Club RIGA V10464933---5251231
75. 41. 31 Jānis Dreimanis V10524140-49-53-235
76. 42. 10 Oskars Popēns V10-52494451425052236
77. 43. 16 Jānis Jankavs V1047-48-484055-238
78. 44. 103 Konstantins Oševerovs Accenture V105543-4753455753241
79. 45. 135 Olegs Nikolajevs V1053-524655416257247
80. 46. 86 Artūrs Šviģis V1056-504852446059250
81. 47. 50 Ēriks Sarguns V103962-41--6147250
82. 48. 487 Normunds Lagzdiņš V104950575354-59-263
83. 49. 128 Māris Sparāns - V106056565459466560271
84. 50. 92 Konstantin Denisov V1059-555158--58281
85. 51. 89 Linards Kanenergs V10-55-5256-6356282
86. 52. 176 Deniss Egils Bolužs V10-64545057-64-289
87. 35. 152 Jeļena Ābele Suunto team Latvia S101---1-114
88. 36. 218 Māra Drozdova S10--94-67-26
89. 53. 515 Mārtiņš Purenkovs LEGS MISERABLES V10-1010-1310--43
90. 37. 108 Agnese Katlapa S1013-16-17-17-63
91. 38. 586 Antra Beitāne S10----2014222076
92. 39. 15 Nora Austriņa Vrubļevska Surikati S10-1512-14-39-80
93. 40. 36 Marina Kaže Auces aeroklubs S1029---292328-109
94. 54. 134 Normunds Langins VSK Noskrien V102023--36-31-110
95. 55. 207 Mārtiņš Ciekurs Ciekuri V10-351926--37-117
96. 56. 57 Kārlis Rozenbergs KeyBridge V104818---2933-128
97. 57. 96 Kaspars Bulindžs V103832-3944---153
98. 41. 35 Sabīne Ciemiņa D8 Sports S10464133---37-157
99. 58. 67 Sergejs Kuzmins V10413846-50---175
100. 42. 567 Sigita Vāce ultrataka.lv S10----32-38
101. 59. Matīss Vecvagaris ultartaka.lv V10-----971026
102. 43. 112 Sanita Roze S10-16-8---1640
103. 60. 140 Juris Jansons Riga Ironman Team V1012-12---20-44
104. 61. 398 Māris Ozols Patria NAA V10--111918---48
105. 62. 391 Ivars Švarcs LVINFO.LV V10--171716---50
106. 63. 566 Andrejs Bičkovs V10----1519-2155
107. 64. 562 Jānis Matvejs V10----28-222575
108. 65. 559 Sandis Zukulis Surikati V10----34-342391
109. 44. 185 Baiba Kurme Orkla Latvija S10-30-34---3397
110. 66. 120 Salihs Budilovics SALAM V10273637-----100
111. 67. 478 Mārtiņš Freibergs VSK Noskrien V1026---40--34100
112. 68. 143 Sergejs Artemjevs V104067----21-128
113. 45. 32 Daiga Dreimane S1052---39-40-131
114. 46. 37 Inese Ozola Inbank S1055-42---38-135
115. 69. 15 Janis Smolenkovs JJ V10-485145----144
116. 70. 24 ottis bailey V10-5938--48--145
117. 71. 195 Ģirts Fridrihsons V10-4739-60---146
118. 72. 546 Edgars Ogņevs V10----47-5650153
119. 73. 69 Modris Trūlis V10--89----17
120. 74. 555 Jānis Balevičs V10----11--1728
121. 75. 602 Uģis Kronbergs V10-----1514-29
122. 76. 636 Vadims Marinecs V10------151833
123. 47. 77 Inga Jurčinska S101619------35
124. 77. 637 Andrejs Stupins-Jēgers V10-----1819-37
125. 48. 56 Jeļena Vērdiņa S10-20----19-39
126. 78. 49 Jānis Amsters V10-2221-----43
127. 79. 4 Mareks Brokāns VSK Noskrien V101826------44
128. 49. 12 Vineta Onckule S10--2520----45
129. 80. Dāvis Poliņš VSK Noskrien, Supervaroņi V10------272249
130. 81. 141 Nauris Pļaviņš Riga Runners V103424------58
131. 50. 99 Sandra Zālamane Orkla Latvija S1037------2360
132. 51. 524 Jekaterina Seraja S10---3338---71
133. 82. 631 Sergei Avanessov Mad Viestura Dogs V10------433275
134. 52. 38 Ilona Zariņa Swedbank skriešanas klubs S1040-40-----80
135. 83. 178 Edgars Eižvertiņš V10------423981
136. 53. 91 Elīna Bērziņa Individuàli S103547------82
137. 84. 215 Tijmen Kohn V10--4442----86
138. 54. 24 Līga Jankovska S10-4444-----88
139. 85. 61 Arnolds Linītis Mūsējie čempioni V103158------89
140. 86. 87 Kārlis Freimanis V1051-42-----93
141. 87. 640 Pavels Grigorjevs Mad ZOL dogs V10------514899
142. 55. 39 Madara Dabare S105648------104
143. 88. 65 Dairis Jankovskis V105453------107
144. 89. 43 Jānis Skutelis V105854------112
145. 90. 130 Valērijs Kušnirs Keybridge V10-57-----61118
146. 91. 90 Mārtiņš Bērziņš individuāli V105765------122
147. 56. 683 Dmitrijs Serjogins Līvānu VK S10------1-1
148. 57. 529 Ilona Marhele S10---1----1
149. 92. 697 Konstantīns Biktimirovs Supervaroni V10-------11
150. 58. 659 Jānis Vītiņš Rieksti S10-----2--2
151. 59. 425 Ieva Moļņika NI S10--2-----2
152. 60. 642 Kristīne Roga ASK Patria S10------3-3
153. 93. 587 Voldemārs Lejnieks SK Dzērvene V10-----5--5
154. 61. 535 Lauma Čerņevska VSK Noskrien S10----5---5
155. 62. 679 Valdis Bogdanovs S10------6-6
156. 94. 556 Ritvars Kalniņš Skrienam kopā V10----6---6
157. 63. 71 Aiga Paegle Engures Sportam S107-------7
158. 95. 630 Lauris Bitenieks BJC Laimīte V10----8---8
159. 64. 464 Santa Puriņa S10----10---10
160. 65. 693 Klinta Gritāne S10-------1111
161. 66. 156 Jordina Gili S10-12------12
162. 67. 643 Olga Luksa S10------12-12
163. 68. 63 Ksenija Tihomirova - S10-13------13
164. 69. 663 Sigita Birzniece S10-----13--13
165. 96. 263 Rolf Fredheim V10--14-----14
166. 70. 68 Jasmine Lundgren - S10-14------14
167. 71. 122 Anna Konovalova ClarityLabs S1014-------14
168. 97. 144 Austris Livdāns V1015-------15
169. 98. 617 Ivo Grandāns Sauleskalns V10-----16--16
170. 99. 151 Toms Jansons V1017-------17
171. 72. 124 Ivita Freija S1018-------18
172. 73. 539 Dace Saveiko S10--19-----19
173. 74. 106 Elīna Irmeja S1020-------20
174. 100. 14 Víctor Iglesias Sánchez JVLMA V10-20------20
175. 75. 113 Darja Juhno S1021-------21
176. 101. 531 Toms Biders Legs Miserables V10----23---23
177. 76. 197 Anita Galasina Global fitness S10-23------23
178. 77. 313 Everita Eizentāle S10--23-----23
179. 102. 632 Vladimir Tarasov V10-----23--23
180. 78. 692 Zane Tuča S10-------2525
181. 79. 192 Baiba Pužule Orkla Latvija S10-25------25
182. 80. 129 Marta Dagmāra Jansone S1026-------26
183. 103. 644 Pāvels Stupins V10------26-26
184. 104. 405 Natale Carlone Nokia V10--26-----26
185. 81. 527 Guna Losāne S10---27----27
186. 82. 633 Marika Lapiņa VAI VAI S10-----27--27
187. 105. 109 Dmitrijs Olezevskis V1028-------28
188. 83. 46 Ilze Zvīdriņa S10-28------28
189. 106. 199 tom hopkins nil V10-28------28
190. 84. 634 Ksenija Lace S10-----29--29
191. 107. 45 Valts Urbanovičs V1030-------30
192. 108. 95 Louis-Méric Ligot V10-30------30
193. 109. 696 Artis Zariņš OTRĀ ELPA V10-------3131
194. 85. 22 Natālija Māliņa S10-32------32
195. 86. 525 Asia Hewapathirana BigShaq Lanka S10---32----32
196. 87. 58 Inga Šaicāne S1032-------32
197. 110. 116 Māris Āriņš BaronsUltras V1032-------32
198. 88. 149 Indra Pedece S1033-------33
199. 111. 882 Pēteris Skudra V10----35---35
200. 89. 585 LAIMA Štolniece S10----36---36
201. 112. 497 Artjoms Kvacovs BigShaq Lanka V10---36----36
202. 90. 1009 Pēteris Spuriņš S10-------3737
203. 91. 53 Anete Pažusa S10-38------38
204. 92. 55 Evita Gredzena Realto S10-39------39
205. 93. 74 Irita Misiņa S1039-------39
206. 94. 387 Sutha Therumalai MYFITNESSCLUB, Riga S10--41-----41
207. 95. 81 Aleksandra Burkovska S10-42------42
208. 113. 126 Andrejs Sergejevs V1042-------42
209. 114. 69 Stepans Stafiks - V10-42------42
210. 96. 88 Baiba Zadraka S1043-------43
211. 97. 574 Aivars Līcis S10---43----43
212. 115. 635 Denis Čugunovs V10-----43--43
213. 116. 694 Oskars Suheckis V10-------4343
214. 98. 681 Andrejs Komatovskis S10------44-44
215. 99. 538 Andrejs Semjonovs S10--45-----45
216. 100. 17 Zane Beča S10-45------45
217. 101. 26 Maija Ķuda S1048-------48
218. 102. 127 Darja Kuzmina S1049-------49
219. 103. 123 Inese Neilande S10-49------49
220. 104. 28 Sigita Pilicka S10-50------50
221. 117. 6 Ivars Spalis V1050-------50
222. 105. 75 Helēna Harmsone S1050-------50
223. 118. 137 Alexey Nazarov ASKfm V10-51------51
224. 106. 76 Ērika Burbo S1051-------51
225. 119. 210 Rueban Manokara Nil V10--53-----53
226. 107. 110 Lelde Ozoliņa S1053-------53
227. 120. 487 Normunds Lagzdiņš V10-------5454
228. 108. 486 Katrīna Lagzdiņa S1054-------54
229. 121. 695 Andris Stepītis V10-------5555
230. 122. 638 Pēteris Auziņš V10------58-58
231. 123. 182 Pierre-Maël Dousson V10-61------61
232. 124. 628 Aivars Līcis V10----61---61

Kopvērtējums (5km)

Vieta Vieta grupā Nr Vārds, uzvārds Klubs GrupaArkādijas parksBiķernieku mežsViesturdārzsMaskavas dārzsMežaparksMāras dārzsLucavsalas ADzegužkalnsKopā
1. 1. 577 Klinta Lauska Isostar SP5---111115
2. 1. 365 Renārs Leiskins VJ51---11115
3. 1. 338 Jānis Mežiels ASK Patria VP5111-11-35
4. 1. 290 Laura Balode SJ5111111-15
5. 2. 305 Sintija Šaitere SP511122-227
6. 2. 298 Dāvis Uļģis Izturiba VP5222122158
7. 2. 360 Katrīna Erne riga runners SJ52322222310
8. 3. 240 Karīna Mellace SJ53233431211
9. 2. 164 Miks Jānis Caune VJ53-22223311
10. 3. 364 Ineta Jerofejeva SP5222-3-4413
11. 3. 384 Oskars Cimermanis VP53-326952414
12. 3. 484 Nikijs Ziļevs VJ543333---16
13. 4. 184 Anda Zandberga Riga Runners SP54--4423-17
14. 4. 234 Darja Vdovina SJ555443-3418
15. 4. 385 Sergejs Maslobojevs NRC Rīga VP544-26334818
16. 5. 291 Dmitrijs Vecgailis VP55544443619
17. 5. 219 Sintija Langenfelde SP5-347535520
18. 4. 217 Timurs Kukes VJ5546-536522
19. 6. 429 Kristīne Roga ASK Patria SP5--5564-323
20. 5. 317 Rodrigo Anops Vinteko VJ56556749626
21. 6. 285 Andis Sakne VP5765-6761030
22. 5. 288 Oksana Kainova SJ57-77774732
23. 6. 485 Aleksis Ziļevs VJ5764188-7-32
24. 7. 253 Kaspars Stivriņš LU Medicīnas fakultāte VP5676-867932
25. 6. 207 Jurate Paula Romānova Rīgas Vingrošanas skola SJ5-6665--1033
26. 7. 166 Anastasija Kondratjeva LSC SP56410813109936
27. 8. 167 Daina Stonka VSK Noskrien SP55562312--836
28. 7. 354 Evelīna Broka SJ5139996106838
29. 8. 154 Kārlis Evertovskis Glaive.pro VP5888768108-39
30. 8. 175 Anna Olīvija Riekstiņa Rīgas Vingrošanas skola SJ5-710886-1139
31. 9. 479 Jānis Ābols Maratona klubs VP51291057-101541
32. 9. 300 Anna Marija Zaķe Maratona klubs/LSC SJ51088101088941
33. 9. 430 Kristīne Vāvere SP5--11181077742
34. 10. 155 Nellija Baliko SP578912218101142
35. 7. 258 Reinis Gailis VJ597910208141943
36. 11. 286 Zane Tilta - Kūma ZVOC SP58-12109--645
37. 8. 226 Toms Grandāns VJ513-711116121146
38. 12. 526 Ilze Drozdova SP5--1313868-48
39. 10. 561 Aleksandr Judkin VP5---8101191250
40. 9. 259 Ritvars Gailis VJ514101213157161254
41. 13. 363 Ilze Putriņa Salaspils Zīriņi SP51191414-9111554
42. 11. 341 Elvijs Siliņš VP5191499-12121355
43. 10. Matīss Simkevičs VJ5-813813-13-55
44. 11. 283 Andrejs Kondratenko VJ5-914-149181056
45. 10. 193 Agate Šauriņa SJ51415-12161291360
46. 12. 377 Ernests Salnājs VJ518-1112175171661
47. 12. 349 Jānis Laurs Visa Veida Kustība VP51715111011-161461
48. 13. 205 Kristaps Lapsiņš VP515121214914141761
49. 14. 318 Elvijs Viļevičs VP51610-111313151862
50. 13. 180 Kristofers Kraze VJ5--10141610211363
51. 14. 165 Gunita Daldere SP5141021221912151768
52. 14. 378 Markuss Jaksts DC VECSALACAS UNITED VJ519-15151811151470
53. 15. 294 Deniss Bočkovs massage4you.lv, LSC VP518131312191521-71
54. 15. 169 Ieva Livčāne SP5131216191713-1971
55. 15. 265 Martins Kondratenko VJ5-1116-1912-1775
56. 16. 289 Ansis Eglājs VJ51712-1712-201876
57. 16. 223 Inga Dzene SP5202219212011121880
58. 16. 158 Dēvids Kristapsons Ātrie vilki VP53621151515-202186
59. 17. 255 Edijs Tropiņš Maratona klubs VP521-1722141619-87
60. 17. 189 Evita Ukavica SP51221182018---89
61. 18. 511 Edijs Endols SK Delfīns VP5-2014182118232291
62. 19. 296 Atis Lešinskis VP5331818212517-1993
63. 18. 295 Olga Trofimova SP52218-322216182195
64. 19. 177 Lāsma Caune SP51617202426-212397
65. 20. 160 Rolands Trencis VP5221916202322252399
66. 20. 431 Anna Ivanova SP5-19292939171620101
67. 21. 348 Salvis Savickis VP556362419221922-106
68. 21. 206 Agnese Žukova SP52332352836152422112
69. 22. 225 Artjoms Gusevs VP5302419242720-36114
70. 23. 241 Olegs Suhorukovs VP526-203134212724118
71. 22. 211 Inga Martinsone VSK Noskrien SP53549284027182326122
72. 23. 343 Paula Deimante SP53729-30-192224124
73. 24. 407 Maruta Krūmiņa Maratona klubs SP5-24233133243127129
74. 24. 359 Eduards Pāķis Saulkrasti SRT VP53234232932242827131
75. 25. 299 Aivars Zaķis Maratona klubs/LSC VP53426263031272926134
76. 26. 306 Valdemārs Timofejevs VP52429292730-3125134
77. 27. 170 Haralds Jansons VP52827-2528--28136
78. 28. 230 Dmitrijs Karasenko VP531282528352533-137
79. 25. 204 Anda Luža SP5342726482530-31139
80. 26. 340 Elīna Prauliņa SP57443343429322025140
81. 29. 266 Dmitrijs Kirilovičs VP52722-3436-24-143
82. 30. 350 Māris Katkovskis VP5372527--3132-152
83. 31. 168 Kārlis Stonka VSK Noskrien VP52335363226---152
84. 32. 307 Aivis Stepanovs Bez Entuziasma Nav Uzvaru VP535-2223--3835153
85. 27. 248 Maija Macuka SP5252825-66334354154
86. 28. 279 Krista Burģele SP52937-50402129-156
87. 29. 321 Iveta Zinovatnaja SP556303858-282635157
88. 30. 252 Santa Briede SP55041-3741272528158
89. 31. 159 Egija Veide DC VECSALACAS UNITED SP551-584734263330170
90. 32. 153 Anete Dārta Rožkalne SP563604738382232-177
91. 33. 187 Aleksandrs Suhanovs VP55038-3639304334177
92. 33. 233 Katerīna Vdovina SP54831375246-3429177
93. 34. 232 DAINIS KRONBERGS TUKUMS VP5493232434932-39178
94. 34. 250 Karina Akmentiņa SP56948525942292733179
95. 35. 173 Mārtiņš Drāke VP5-40283841--32179
96. 35. 171 Zinaida Grīnberga LSC SP54339365349233943180
97. 36. 191 Marta Lapiņa SP539444351-313536184
98. 36. 344 Gatis Šūpulnieks Glaive.pro VP54645354145283943186
99. 37. 361 Ivo Puškins VP547443949-383633190
100. 38. 303 Jurijs Makarenko VP55747374747-4138210
101. 39. 386 Viktors Baleišis naf VP55242514848354540210
102. 40. 489 Viktors Valts VP55348444650344048212
103. 37. 179 Iveta Kraze SP540554949453940-213
104. 41. 157 Gundars Kristapsons Ātrie vilki VP55143344443---215
105. 38. 242 Kristiāna Siliņa SP549-455650-3734215
106. 39. 281 Arta Groma SP59064686347403638224
107. 42. 235 Konstantīns Šatunovs VP55849415256395046225
108. 43. 260 Renats Nikitins Rigas satiksme VP55539-554633--228
109. 44. 319 Gints Kļaviņš VP5-65485652424842232
110. 40. 208 airisa freimane SP56054466655-3839232
111. 45. 249 Aleksandrs Razdorovs VP5605245-64415144233
112. 46. 337 Andrejs Manuhins privat VP5-53475855404945234
113. 41. 408 Evita Kļaviņa SP5-69625552365240235
114. 47. 328 Atis Matisons VP55960405158-4741237
115. 42. 382 zane Kļava SP57563616456354442238
116. 43. 257 Solvita Gaile SP55759576261374546242
117. 48. 520 Juris Evertovskis Glaive.pro VP5--42506736-47242
118. 44. 322 Evija Gabrāne nav SP54667564643--52243
119. 45. 262 Vineta Krafta SP56456676858424744247
120. 46. 276 Aiga Rinka SP56758546151-4941253
121. 49. 251 Jānis Akmentiņš VP56757526060445250255
122. 50. 446 Juris Gailis VP5-55545962465551261
123. 47. 186 Justīne Kalniņa SP579575167-47-50272
124. 48. 231 Svetlana Matvejeva SP57375697859415551275
125. 49. 519 Anna Jansone Glaive.pro SP5--75755734-47288
126. 51. 247 Arnis Lukins VP56361-6263--53302
127. 50. 389 Aija Strazda SP5-83788068445660306
128. 51. 320 Zanda Doļģe SP5716863-53--53308
129. 52. 238 Zane Tišaņinova SP562657477--5949309
130. 53. 314 ieva veidemane SP572625969---48310
131. 54. 297 Irita Maculeviča SP57661-7364-5756311
132. 55. 190 Olga Dadeika SP593848381634351-321
133. 56. 282 Anete Amere - SP5898280-74496457324
134. 57. 488 Egita Sprunce SP584-7782654658-328
135. 58. 222 Indra Supe Rīgas satiksme SP580746584--54-357
136. 59. 454 Inese Ābele SP5-77848571-62-379
137. 60. 367 Dita Usāre SP59185-89--6563393
138. 11. 254 Agija Dace Bidiņa SJ544---4-517
139. 17. 163 Vladislavs Ekersdorfs Wood Brothers VJ58--510--831
140. 12. 273 Kitija Cipkaite LB SJ511115---7-34
141. 52. 292 Alēns Jukšinskis VP59--6--111137
142. 13. 220 Janta Putniņa SJ516131215----56
143. 14. 272 Veronika Alksne LB SJ5181613---10-57
144. 61. 442 Liene Repele SP5-13-1515--1457
145. 15. 551 Evelīna Vahere-Abražune SJ5---161711-1559
146. 53. 201 Imants Kaldre VSK Noskrien VP514---17-131660
147. 62. 308 Dace Kozlovska SP51515-26--19-75
148. 63. 333 Sintija Bērziņa SP5262617---17-86
149. 64. 481 Pārsla Sizova SP521-273324---105
150. 54. 441 Zigmārs Kapteinis VP5-23-3333--30119
151. 55. 79 Elvijs Kuksa runAllMajors.com VP5---373723-31128
152. 65. 203 Madara Vanaga SP531-313931---132
153. 66. 264 Ieva Kondratenko SP5-3644---2864172
154. 67. 342 Madara Ambrēna - SP559404043----182
155. 68. 435 Sandra Zālamane Orkla Latvija SP5-42555737---191
156. 56. 202 Uģis Kalniņš VP554464354----197
157. 69. 209 Līga Simkeviča SP5-516654--41-212
158. 57. 544 Nikolajs Žarkihs Ultimate Bachacha Team VP5---615343-56213
159. 70. 571 Viktors Safutins LSC SP5---64-456054223
160. 58. 434 Jānis Ābele Debešķīgs VP5-51505766---224
161. 71. Gita Biezuma SP5--646560-48-237
162. 59. 275 Aivars Mihmalis VP568625565----250
163. 60. 366 Mārtiņš Čudars VP56964-66---55254
164. 72. 229 Inese Pundiņa-Desmitniece SP568-7376--53-270
165. 73. Dagnija Meiere SP5-66607475---275
166. 74. 302 Linda Bebre SP5778071----61289
167. 75. 381 Zita Lapiņa SP582-8283---55302
168. 76. 358 Anastasija Tetarenko SP581717979----310
169. 77. 246 Anete Arāja SP58873-8862---311
170. 18. 552 Artūrs Jānis Karss SS Arkādija VJ5---1--225
171. 78. 312 Dagmāra Rudzāte Skrējēji SP53-36----12
172. 16. 548 Emīlija Vahere-Abražune SJ5---5-5-616
173. 19. 560 Roberts Kārlis Karss SS Arkādija VJ5---4--8719
174. 79. 368 Ieva Spruženiece SP5967-----22
175. 61. 482 Vitalijs Čibisovs VP513---58--26
176. 20. 261 Damirs Nikitins Rigas satiksme VJ510--79---26
177. 17. 603 Elīna Vahere-Abražune SJ5----159-1236
178. 18. 541 Diāna Dmitrijeva Vingro visi SJ5--1118---1443
179. 80. 521 Agnese Zīmele SK Tērauds SP5--151714---46
180. 62. 334 Edijs Veide DC Vecsalacas United VP5---1318-17-48
181. 81. 477 Danute Fibiga Daukste SP5--222516---63
182. 63. 461 Jurģis Kļavpurs VP5--2117--26-64
183. 82. 162 Inese Rudavina SP5242324-----71
184. 64. 174 Artis Šmits VSK Noskrien VP525----2630-81
185. 83. 558 Alise Kalniņa H.T.L SP5---9--661287
186. 84. 183 Anete Vičmane SP53635--23---94
187. 85. 345 Everita Eizentāle SP533--4428---105
188. 65. 605 Dāvids Zalāns www.davidszalans.lv VP5----42-3729108
189. 66. 172 Intars Krūmiņš VP54031-40----111
190. 67. 379 Uldis Glāzers VP548-33---42-123
191. 68. 280 Jānis Cimmermanis VP543-3842----123
192. 86. 589 Dārta Arta Medne SP5----483846-132
193. 69. 563 Aleksandrs Azarevics LSC VP5---4544-44-133
194. 70. 545 Oļegs Tocs Ultimate Bachacha Team VP5---535137--141
195. 87. 316 Laura Balode SP552-4260----154
196. 88. 256 Ludmila Kozačenko SP545-32-77---154
197. 71. 604 Intars Abražuns VP5----6145-52158
198. 89. 194 Ērika Janvare SP547-4171----159
199. 90. 513 Ilze Vasiļjeva SP5-5353-54---160
200. 72. 339 Aleksandrs Takašovs VP5665446-----166
201. 73. 332 Dainis Ungurs VP5625849-----169
202. 74. 219 Krišjānis Segliņš VP5-6357-65---185
203. 75. 353 Jānis Ļaksa VP565-5667----188
204. 91. 494 Laura Smukule SP5--707267---209
205. 92. 269 Dita Seržāne LB SP5867676-----238
206. 93. 336 Līga Miķelsone SP583-8186----250
207. 21. 438 Atis Krebss VJ5-21-----3
208. 22. 374 Jēkabs Jansons Riga Ironman Team VJ52-----5-7
209. 23. 598 Rodrigo Ābele VJ5----4-4-8
210. 24. 616 Dāniels Ziemelis VJ5----6--410
211. 94. 596 Madara Sila SP5----7-6-13
212. 95. 533 Linda Lauberga MRC SP5--811----19
213. 19. 236 Antonete Martinsone SJ51210------22
214. 96. 673 Anda Ansone SP5------131023
215. 76. 612 Andis Ruskulis VP5----12-18-30
216. 20. 369 ELZA EMĪLIJA PUTNIECE nav SJ517--14----31
217. 21. Annija Lāce BJC "Laimīte" SJ5-14-19----33
218. 25. 451 Eduards Ābelis VJ5---16--19-35
219. 97. 580 Jānis Mūrnieks SK Tērauds SP5---35---237
220. 98. 293 Kristīne Jukšinska SP518--36----54
221. 99. 653 Monta Lūse SP5-----2530-55
222. 100. 197 Zita Zariņa SP5-1639-----55
223. 101. 271 Ksenija Tkača LB SP53225------57
224. 102. 500 Kristiāna Kirša SP5--3027----57
225. 77. 453 Kārlis Ķuzis - VP5-11---47--58
226. 103. 376 Elīna Rence SP52733------60
227. 78. 457 Artūrs Gulbis VP5-3031-----61
228. 104. 375 Evija PŪLIŅA SP52834------62
229. 79. 351 Jānis Grasis VP538-30-----68
230. 80. Ingars Tiltiņš VP5------353772
231. 81. 245 Jānis Linītis VP54233------75
232. 105. 576 Marika Lapiņa VAI VAI SP5---41---3778
233. 82. 196 Arturs Zaharovs VP54537------82
234. 106. 491 Agnese Kalēja SP554---30---84
235. 107. 161 Agita Danenberga SP55345------98
236. 83. 667 Vladimirs Seļms VP5------5349102
237. 108. 325 Santa Suta SP55846------104
238. 109. 570 Leonids Dedovs SP5---63-48--111
239. 110. 287 Evita Zariņa SP56650------116
240. 84. 324 Gunārs Circenis VP56456------120
241. 111. 670 Lauma Rusele SP5------6159120
242. 85. 243 Kristaps Līsmanis VP561---59---120
243. 112. 522 Rasma Šņepste SP5--5070----120
244. 113. 674 Anastasija Fjodorova SP5------6358121
245. 114. 483 Simona Rutkovska SP56178------139
246. 115. 357 Alina Lastovska SP587-85-----172
247. 116. 683 Dmitrijs Serjogins Līvānu VK SP5-------11
248. 26. 447 Kristaps Piternieks VJ5-1------1
249. 86. 553 Jānis Vītiņš RIEKSTI VP5---3----3
250. 117. 549 Sindija Guntra Zaula SkTērauds SP5---3----3
251. 87. 406 Mārtiņš Karlsons Sk Tērauds VP5-3------3
252. 118. Helēna Bormane SP5-----5--5
253. 22. 647 Tatjana Maleeva SJ5------5-5
254. 119. 684 Mārtiņš Babkins Līvānu VK SP5------5-5
255. 23. 326 Samanta Ermane SJ56-------6
256. 88. 690 Rihards Linde Valmieras VK VP5-------77
257. 89. 463 Matīss Haritonovs LifeThroughTrails VP5--7-----7
258. 120. 178 Lāsma Caune SP5-7------7
259. 24. 239 Linda Senkāne SJ58-------8
260. 27. 274 Jorens Alksnis LB VJ5--8-----8
261. 28. 554 Sandis Dambītis New Village Workout VJ5---9----9
262. 25. 1008 Kārlis Spuriņš SJ5-------99
263. 90. Oskars Bormanis Lauki VP5-----9--9
264. 26. 309 Laura Poļanska SJ59-------9
265. 27. 608 Sophia Wirth SJ5----9---9
266. 121. 372 Zanda Mičule SP510-------10
267. 29. 650 Matīss Ošāns Vinteko VJ5------10-10
268. 91. 277 Dagnis Sakne VP510-------10
269. 92. 301 Toms Peleģis VP511-------11
270. 28. Elza Klavniece lbjsc SJ5------11-11
271. 122. 595 Lolita Bērziņa SP5----11---11
272. 29. 621 Elizabete Granta SJ5----11---11
273. 30. 323 Domeniks Keišs VJ511-------11
274. 31. Regnārs Melderis VJ5------11-11
275. 30. 540 Daniela Feldmane SJ5---11----11
276. 123. 228 Ilze Izabella Dindune BMC SP5-11------11
277. 31. 607 Luīze Gavere SJ5----12---12
278. 32. 310 Reinis Aņiskovičs VJ512-------12
279. 32. madara klavniece LBJSC Carnikava SJ5------12-12
280. 33. 445 Lote Ermane SJ5-12------12
281. 34. Evelīna Žubule SJ5---13----13
282. 124. 672 Austėja Denisovaitė MARATONAS SP5-------1313
283. 35. 599 Līga Zlaugotne SJ5----13---13
284. 125. 432 Jūlija Loginova SP5-14------14
285. 126. 671 Solvita Bernande SP5------14-14
286. 127. 654 Ruta Mālniece SP5-----14--14
287. 36. SJ5----14---14
288. 33. 691 Orests Ruselis VJ5-------1515
289. 34. 237 Timotejs Martinsons VJ515-------15
290. 37. 214 Viktorija Ļeškeviča SJ515-------15
291. 35. VJ516-------16
292. 128. 572 Mikk Pōdra Estonia SP5---16----16
293. 93. 362 Edmunds Krops VP5-16------16
294. 129. 678 Daira Jansone SP5-------1616
295. 130. 550 Zane Ivanāne Jaunmārupe skrien! SP5---16----16
296. 94. 620 Arnis Rāts VP5----16---16
297. 131. 329 Iveta Liepiņa Metroons SP517-------17
298. 38. 547 Alīna Wright SJ5---17----17
299. 39. 188 Jevgenija Goidina MoveGYM SJ5-17------17
300. 95. 396 Egons Ansbergs VP5-17------17
301. 40. 600 Madara Bērziņa SJ5----18---18
302. 132. 371 Sandra Selga SP519-------19
303. 36. 213 Hugo Gredzens VJ520-------20
304. 96. 601 Arnis Noveičuks Latvijas Olimpiskā vienība VP5----20---20
305. 133. 395 Evija Ziediņa SP5-20------20
306. 134. 1006 Jānis Ķemers SP5-------2020
307. 97. 380 Jānis Ozoliņš VP520-------20
308. 135. 646 Sabīne Mackeviča SP5-----20--20
309. 98. 614 Sandis Sauka Run With Anita VP5----24---24
310. 99. 645 Jānis Deksnis VP5-----29--29
311. 100. 593 Lauris Laumanis Crossfit rīdzene VP5----29---29
312. 101. 373 Sandris Gulbis VP529-------29
313. 136. 352 Baiba Lazdiņa SP530-------30
314. 137. 664 Inga Šūpulniece SP5-------3232
315. 138. 618 Vineta Krutko SP5----32---32
316. 139. 216 Dace Ahiļčenoka SP5--33-----33
317. 140. 685 Valērijs Kušmirs KeyBridge SP5------34-34
318. 141. 610 Svetlana Astashkina SP5----35---35
319. 142. 557 Zane Paula - Pāvula SP5---35----35
320. 143. 370 Vineta Onckule SP538-------38
321. 102. 594 Arnis Buka VP5----38---38
322. 144. 433 Baiba Narvila SP5-38------38
323. 103. 182 Gatis Romanausks Privati VP5---39----39
324. 104. 383 Rihards Deičmanis VP539-------39
325. 105. 591 Dmitrijs Pokatovs VP5----40---40
326. 145. 244 LAURA SEKSTE LAUMIŅAS REZIDENCE SP541-------41
327. 146. 516 Ernests Berkmanis SP5-41------41
328. 106. 355 Ruslans Pisarenoks VP541-------41
329. 147. 675 Anissa Cheremukhina SP5------42-42
330. 148. 347 Kristina Babisko SP542-------42
331. 149. 573 Laima Madžule SP5---42----42
332. 150. SP544-------44
333. 107. 330 Ronalds Liepiņš Metroons VP544-------44
334. 151. 597 Sandra Siņicina Orkla Latvija SP5----44---44
335. 152. 578 Līva Kupfere SP5---45----45
336. 153. Dace Stakena SP5-------4545
337. 108. 666 Pāvels Adsons VP5------46-46
338. 154. 227 Kristīne Urbova SP5-47------47
339. 155. 156 Evija Griņeviča SP5--48-----48
340. 109. 639 Raimonds Škrabe Keybridge VP5-----48--48
341. 156. 264 Kristīne Krakope Latvijas Universitātes Medicīnas Fakultāte SP5-----50--50
342. 157. 687 Elīna Zariņa SP5------50-50
343. 110. 437 Jurijs Turkins Graanul Invest VP5-50------50
344. 158. 413 Franziska Berger SP5-52------52
345. 111. 270 Ritvars Alksnis LB VP5--53-----53
346. 112. 592 Sintija Kraule VP5----54---54
347. 113. 668 Juris Stengrevics VP5------54-54
348. 159. 335 Agrita Vingre SP555-------55
349. 160. 688 Mārtiņš Skrullis SP5------56-56
350. 114. 611 Staņislavs Uldrihs VP5----57---57
351. 115. 436 Aleksandrs Loginovs VP5-59------59
352. 161. Anita Bethere SP5-------6262
353. 162. 224 Natalja Gornika SP565-------65
354. 163. 590 Ieva Dīvāne Vinteko SP5----69---69
355. 164. 426 Guna Matveja SP5-70------70
356. 165. SP5----70---70
357. 166. 267 Elīna Kupča SP570-------70
358. 167. 606 Denise Wirth SP5----72---72
359. 168. 311 Baiba Saprovska SP5-72------72
360. 169. 337 Dace Zīle SP5--72-----72
361. 170. 609 Edīte Beliha SP5----73---73
362. 171. 619 Maryam Ismaeel SP5----76---76
363. 172. 278 Kristīne Reimane SP578-------78
364. 173. 414 Eva Schmeissl SP5-79------79
365. 174. 284 Santa Kārkliņa SP5-81------81
366. 175. 200 Luīze Zaksa-Ozola SP585-------85
367. 176. 543 Alise Iļjina SP5---87----87
368. 177. 212 Evita Gredzena SP592-------92
369. 178. 315 Jūlija Krasovska SP594-------94
370. 179. 327 Elina Veidenbauma SP595-------95

Kopvērtējums (Bērnu (500m))

Nr Vārds, uzvārds Klubs GrupaArkādijas parksBiķernieku mežsViesturdārzsMaskavas dārzsMežaparksMāras dārzsLucavsalas ADzegužkalnsKopā
782 Lilita Veite SB1xxxxxxxx8
777 Haralds Mihmalis VB1xxxxxxxx8
720 Alisa Mitrohina SB1xxxxxxxx8
842 Laura Jēkabsone Rikor SB1xxxxxxxx8
783 Viesturs Veits VB1xxxxxxxx8
709 Melisa Vanaga SB1xxxxxxxx8
858 Marsels Grišuļs VB1xxxxxxxx8
857 Mārcis Grišuļs VB1xxxxxxxx8
778 Helmuts Mihmalis VB1xxxxxxxx8
717 Lote Lange Riteņvasara SB2xxxxxxxx8
731 Krista Kozuliņa SB1xxxxxxxx8
866 Niklāvs Jaksts DC VECSALACAS UNITED VB2x-xxxxxx7
776 Antons Bondarevs VB1xxxxx-xx7
718 Emīls Grandāns VB1x-xxxxxx7
791 Marats Budjko VB1xxx-xxxx7
869 Bruno Mičulis SB1xxxx-xxx7
787 Daniela Visere SB2xxxxxxx-7
766 Alise Strazda SB1-xxxxxxx7
716 Lauma Lange Riteņvasara SB2xxxxxxx-7
820 Darja Vdovina SB2xxxxx-xx7
875 Elīna Zemture SB1-xxxxxxx7
839 Railija Baukerte SB2-xxxxxxx7
790 Nelli Budjko SB1xxx-xxxx7
Emīls Vaivods VB1-xxxxxxx7
863 Darina Bočkova massage4you.lv SB1-xxxxxxx7
840 Sofija Baukerte SB1-xxxxxxx7
748 Ksenija Kucerenko SB1-xxxxxxx7
905 Elza Patmalnika SB2xxxx-xxx7
753 Mārtiņš Saliņš VB2x-xxxxxx7
813 Paula Pivņenko SB1xx-xxxxx7
902 Evans Voits VB1xxxxxxx-7
814 Laura Pivņenko SB1xx-xxxxx7
947 Donatella Knopa SB1xxxxx-xx7
708 Jasmīne Vanaga SB1xxx-xxxx7
754 Regnārs Saliņš VB1x-xxxxxx7
794 Henriete Ziediņa SB1xxxx-xxx7
734 Paula Caune SB1xxxxx-xx7
769 Oskars Strazds VB1-xxxxxxx7
860 Laura Maculeviča SB1xxxxx-xx7
719 Toms Grandāns VB2x-xxxxxx7
878 Rēzija Anopa Vinteko SB1xxxxx-xx7
827 Ansis Eglājs VB2xx-xxxxx7
877 Rodrigo Anops Vinteko VB2xxxxx-xx7
710 Melisa Galkina Wood Brothers SB1xx-x-xxx6
896 Austra Matisone SB1-xxxx-xx6
868 Ralfs Priede VB1x-xx-xxx6
788 Kristians Freimanis VB2-xxxx-xx6
Anna Olīvija Riekstiņa Rīgas Vingrošanas skola SB2-xxxx-xx6
706 Rūta Bethere SB1xxx-xx-x6
889 Adriana Kanašķe SB1xxxxx--x6
821 Adelija Vdovina SB1x-xxx-xx6
829 Liene Eglāja SB1xx--xxxx6
926 Anastasija Dmitrijeva SB1x--xxxxx6
944 Jeļizaveta Dzmitrijeva SB1x--xxxxx6
841 Emīlija Romaņuka SB1xxx-xx-x6
727 Timurs Saldābols VB2xx-x-xxx6
903 Artjoms Rutko VB1xx-xx-xx6
711 Gabriela Galkina Wood Brothers SB1xx-x-xxx6
892 Dmitrijs Jeļistratovs VB2xxxx-xx-6
789 Kārlis Cīmurs VB2-xxx-xxx6
760 Reina Tãlmane SB2xx-x-xxx6
876 Konstantins Lobovičs VB2xxxxx-x-6
773 Iļja Potapovs VB2x-xxxxx-6
828 Atis Eglājs VB2xx--xxxx6
726 Agate Šauriņa New Village Workout SB2-x-xxxxx6
808 Madara Kerele SB1-x-xxxxx6
872 Ralfs Briedis VB2xx-xx-xx6
721 Elizabete Misjuna SB1-xxxxxx-6
832 Roberts Veļesevičs VB2xx-xxx-x6
818 Mārtiņš Vāvere VB1--xxxxxx6
738 Martins Pigožņa SK Super Nova VB2--xxxxxx6
810 Imants Burģis VB1-xxx-xxx6
732 Diāna Dmitrijeva Vingro Visi SB2xxxx--xx6
831 Ernests Vanags VB1-xxxx-xx6
815 Audra Elija Patmalnika SB1-xxx-xxx6
803 Agata Gornika SB2xxxx--xx6
830 Alise Vanaga SB1-xxxx-xx6
867 Bella Boluža SB2xxxxx-x-6
835 Georgijs Hačatrjans VB2-x-xxxxx6
786 Adrians Visers VB2xxxxx--x6
Dāvis Vaivods VB2-xxx-xxx6
812 Glorija Burģe SB2-xxx-xxx6
897 Rihards Slapiņš VB2-xx-xxxx6
740 Atis Vrubļevskis Surikati VB1-xx-xxxx6
865 Maria Fjodorova SB1--xxxxxx6
769 Adrija Zellīte SB1-xxxx-xx6
745 Kerija Pigožņa Austriņa SB1--xxxxxx6
723 Melānija Vāvere SB1--xxxxxx6
811 Ērika Burģe SB1-xxx-xxx6
833 Alisija Veļeseviča SB2xx-xxx-x6
807 Marta Kerele SB1-x-xxxxx6
925 Elizabete Zaprivoda SS Arkādija SB2xx-xx-x-5
730 Regnārs Skaistais Rīgas Franču licejs VB2x-x--xxx5
873 Frīda Veidemane SB1xxxx---x5
724 Toms Ozols VB2xxx---xx5
856 Dārta Kūma SB1x-xxx--x5
797 Amēlija Mankus Saldus OK SB1x-xxx-x-5
853 Andrejs Kondratenko VB2--x-xxxx5
859 Emīlija Gertmane SB1--xxxx-x5
798 Marta Mankus Saldus OK SB1x-xxx-x-5
781 Oskars Veits VB2xx-xxx--5
796 Amanda Mankus Saldus OK SB2x-x-xxx-5
749 Evelīna Jaunzeme SB2xx-xx--x5
937 Kārlis Inka Vecās kedas VB2x-x-x-xx5
806 Gustavs Limanāns RIEKSTI VB2x-xx--xx5
715 Jegors Voloho Wood Brothers VB2x-x-x-xx5
750 Henrijs Tavars VB2xx---xxx5
894 Alberts Vasiļevičs ind. VB2xxxx----4
922 Kristofers Konons VB2xxx---x-4
729 Pauls Jēkabs Roga VB1--x--xxx4
703 Daumants Stonka VB1xxx----x4
759 Madara Šīmane SB1x-xx--x-4
895 Viktorjia Vasiļeviča ind. SB1xxxx----4
921 Markuss Budrevičs VB1x--x-xx-4
758 Krišjānis Šīmanis VB1x-xx--x-4
736 Jegors Panovs VB1xx-xx---4
891 Marta Pētersone vsk noskrien SB1xx-xx---4
799 VERONIKA FEIMANE SB1xxxx----4
885 Beatrise Bethere SB1x-x--x-x4
740 Eliza Dimitrieva JJ SB1-xxxx---4
890 Mariss Pētersons vsk noskrien VB2xx-xx---4
735 Margarita Panova SB1xx-xx---4
702 Māra Stonka SB1xxx----x4
816 Zane Brikmane SB1-xx---xx4
809 Katrīna Bildere SB2--xxx-x-4
701 Vladimirs Daņilovskis VB1xxx-----3
936 Tīna Teiviša SB1x----xx-3
930 Paula Sniega SB1x-x----x3
809 Mārcis Ambrēns VB1-xxx----3
804 Ernests Jukšinskis VB1x-----xx3
939 Dāvis Inka Vecās Kedas VB1--xx--x-3
920 Amelija Griškjāne greetingcards.lv SB1xx--x---3
950 Renārs Deksnis VB1----xx-x3
931 Kate Sniega SB1x-x-x---3
955 Haralds Jaunzems Superbēbis VB1----xx-x3
893 Artūrs Vasiļevičs ind VB1-xxx----3
901 Samanta PUTNIECE SB1xx-x----3
949 Kristiāna Deksne SB1----xx-x3
805 Alberts Jukšinskis VB1x-----xx3
906 Roberts Teteris VB1-x-xx---3
792 Haralds Brikmanis VB1--x---xx3
843 Amanda Švarce LVINFO.LV SB1--xxx---3
808 Emma Alksne LB SB1-xx-----2
779 Alise Korņeva SB1-xx-----2
800 Maija Meijere . SB1-xx-----2
767 Paula Piņķe-Finka SB2xx------2
823 Ādams Krošs VB1-x---x--2
874 Ernests Veidemanis VB2x------x2
870 Maksims Berežnojs VB2xx------2
836 Elizabete Broka SB1---xx---2
770 Ernests Vaitaitis VB1---x--x-2
762 Krišjānis Bethers VB1-----x-x2
976 Lauma Ķemere SB1------xx2
Kevin Ikpanvosa Isibor VB1------xx2
965 Teodors Baltiņš VB1------xx2
975 Jēkabs Ķemers SB1------xx2
811 Edgars Ratnieks SPORTLAT VB1-xx-----2
966 Eveīna Baltiņa SB1------xx2
812 Edvīns Ratnieks SPORTLAT VB1-xx-----2
774 Renārs Lūsis VB1-x--x---2
879 Kristiāns Krūmiņš VB2x-----x-2
852 Undīne Bērziņa SB1x------x2
912 Paula Armane SB1xx------2
765 Gabriela Kārkle Blackbird SB1x--x----2
908 Krišs Ādams Grasis VB2x-x-----2
948 Artis Kotlers VB1xx------2
913 Henrijs Armanis VB1xx------2
911 Marta Skulte SB1x-x-----2
810 Elza Ratniece SPORTLAT SB2-xx-----2
907 Henrijs Bethers VB1x------x2
793 Olivers Krutko VB2----x---1
886 Valters Vaivods KKDEV SB1--x-----1
952 Megija Vieļecka SB2----x---1
951 Markuss Timermanis BJC "Laimīte" VB2----x---1
954 Kārlis Lejstrauts VB2----x---1
704 Polina Zdanovska SB1x-------1
714 Martins Rudavins VB1x-------1
938 Rolands Mürnieks VB1----x---1
900 Roberts Mūrnieks VB1----x---1
826 Emīls Kristofers Galviņš Galviņi VB1x-------1
722 Alberts Jansons SB2----x---1
739 Marta Jefimova SB1x-------1
957 Teo Jermaks VB2----x---1
861 Paula Veide DC VECSALACAS UNITED SB1---x----1
871 Žanete Rožkalne SB1x-------1
785 Karl Miko Põdra VB1---x----1
932 Rihards Celms SB2---x----1
918 Adriana Vārna SB1x-------1
899 Elīna Vahere-Abražune SB2---x----1
837 Dinija Kraze SB2---x----1
956 Hugo Jermaks VB2----x---1
845 Anna Līva Lizbovska 41.vidusskola SB2---x----1
764 Andrejs Cvetkovs VB1----x---1
953 Marta Lejstrauta SB2----x---1
924 Selīna Jerofejeva SB1x-------1
1004 Katrīna Lišmane SB2-------x1
1005 Laura Lišmane SB2-------x1
755 Darians Keišs SB1x-------1
941 Ēriks Ozoliņš VB1x-------1
910 Luīze Skulte SB1x-------1
974 Rebeka Grīnberga SB2-------x1
979 Vladislavs Stepanovs VB1-------x1
988 Elīza Stepanova SB1-------x1
Līva Grīnfogele SB1-------x1
721 Rodions Senkans VB1-------x1
1007 Helēna Zariņa SB1-------x1
987 Pēteris Zariņš VB1-------x1
959 Ričards Skolmeisters VB1------x-1
Mia Kļavniece laimite SB1------x-1
962 Jēkabs Martinsons VB1-----x--1
970 Evelīna Vanaga SB1-----x--1
971 Roberts Slapiņš SB1-----x--1
961 Anna Martinsone SB1-----x--1
935 Simona Saruriņa SB1x-------1
802 Deivids Šuškjalo VB2------x-1
848 Gustavs Lipskis VB2------x-1
958 Gustavs Zvirgzdiņš VB1------x-1
968 Tīna Tovstuļaka SB1------x-1
Nils Gabriels Kļavnieks VB2------x-1
801 Rihards Šuškjalo VB2------x-1
993 Vasilisa Maleeva SK Romastikovo SB2------x-1
846 Alise Onzule Līvānu VK Junior VB1----x---1
Alberts Zīle VB1--x-----1
929 Jēkabs Ziņģis VB1x-------1
864 Elīza Circene SB1x-------1
919 Marats Dergačovs VB2x-------1
850 Sandija Bērziņa SB2-------x1
851 Paula Bērziņa SB2-------x1
934 Reinis Rudzroga VB2x-------1
928 Elza Ziņģe SB2x-------1
917 Nikolīne Timisenkova SB2x-------1
752 Paula Petra Puriņa SB1x-------1
772 Olivers Frolovs VB2x-------1
914 Poļina Fedosejeva SB1x-------1
712 Eleonora Rudavina SB2x-------1
825 Ričards Jānis Galviņš Galviņi VB2x-------1
923 Felicita Jerofejeva SB1x-------1
801 Veronika Alksne LB SB2-x------1
802 Kitija Cipkaite LB SB2-x------1
743 Mārtiņš Cišs VB2-x------1
807 Jorens Alksnis LB VB2-x------1
824 Edvards Miks Galviņš Galviņi VB2x-------1
940 Jānis Ozoliņš VB2x-------1
933 Adelīna Sirjus SB2x-------1
838 Megija Sēkliņa SB2-x------1
945 Kristers Augustinovičs VB2x-------1
942 Gustavs Ozoliņš VB1x-------1
737 Jaroslavs Krivickis VB1x-------1
849 Eliza Baļčūna SB1--x-----1
anna nesteruka SB1--x-----1
751 Frenks Tavars VB1x-------1
915 Rūta Marta Mežale SB1x-------1
881 Filips Fess Fessonki SB2--x-----1
761 Viesturs Bebrišs VB1--x-----1
822 Nina Nesteruka SB1--x-----1
775 Everts Bērziņš VB1--x-----1
784 Rino Bērziņš VB1--x-----1
927 Mārcis Zariņš Swedbank skriešanas klubs VB2x-------1
Emīls Zīle VB1--x-----1
744 Toms Cišs VB1-x------1
880 Katrīna Fesa SB2--x-----1
713 Amēlija Rudavina SB1x-------1
746 Berhards Spruds VB2--x-----1
771 Emīlija Frolova SB2x-------1
847 Daniels Petrovskis VB2x-------1
888 Deniss Keišs VB2x-------1
795 Patrīcija Laursone SB2x-------1
854 Paula Kupča SB1x-------1
Paula Estere Neļubina SB2--x-----1
904 Dmitrijs Students VB2x-------1
916 Maija Jete Mežale SB1x-------1

Kopvērtējums (Veselības)

Nr Vārds, uzvārds Klubs GrupaArkādijas parksBiķernieku mežsViesturdārzsMaskavas dārzsMežaparksMāras dārzsLucavsalas ADzegužkalnsKopā
393 Lote Lange Riteņvasara SVxxxxxxxx8
394 Lauma Lange Riteņvasara SVxxxxxxxx8
392 Dana Alksne Riteņvasara SVxxxxxxxx8
428 Arina Bahmatova Belkas SVxxxxxxxx8
456 Jānis Baukerts VVxxxxxxxx8
440 Eduards Mellacis VVxxxxxxx-7
439 Marta Mellace SVxxxxxxx-7
462 Svetlana Šūpulniece SVxxxx-xxx7
400 Nauris Kozuliņš VVxxxxxxx-7
452 Iveta Kovnacka SVxx-xxxxx7
476 Elīza Valtere SVx-xxxxxx7
460 Laura Kozuliņa SVxxxxxxx-7
498 Valda Kreicberga SV-xxxxxxx7
427 Aurika Portnaja Belkas SV-xxxxxxx7
499 Igo Kreicbergs VV-xxxxxxx7
395 lienite dundure herbbalif SV-xxxxxxx7
444 Gatis Lange Riteņvasara VVxxx-xxxx7
421 Andra Vanaga SVx--xxxxx6
426 Voldemārs Burģis VV-xxx-xxx6
443 Evita Baukerte SV-x-xxxxx6
473 Toms Pāss VVxx-xx-xx6
416 Iļja Potapovs VVx-xxxxx-6
418 Ennija Ozoliņa SVxxxxx--x6
Dagnija Matisone SV---xxxxx5
569 Zita Zariņa SV---xxxxx5
507 Laura Jurševska SV-xxxx-x-5
472 Guna Emilija Zobena SVx--xxxx-5
399 Regnārs Skaistais Rīgas Franču Licejs VVx-x--xxx5
397 Salvis Skaistais xXx VVx-x-xx--4
506 Māris Punculis VV-x-x-x-x4
455 Kristīne Mičule SVxxxx----4
501 ZANDA EGLĀJA SV-x--x-xx4
401 Jevgēnija Panova SVxx-xx---4
528 Nataļja Krivonosa SV--xx-x-x4
449 Arnis Bērziņš VVx----xxx4
532 Evija Bāre LVINFO.LV SV--xxx-x-4
423 Inta Cīmure SV-x-x-x-x4
448 Deniss Panovs VVxx-x----3
627 Dmitrijs Golonovs VV----x-xx3
625 Kārlis Inka Vecās Kedas VV----x-xx3
422 Katrīna Kvjatkovska SVx-xx----3
624 Berta Lerhe SV----x-xx3
469 Yana Makarycheva SVxxx-----3
658 Sabīne K SV-----xxx3
508 Salvo Sadikovs VV-x-x----2
420 Juta Opmane SVxx------2
459 Lauris Ermanis VVxx------2
Daiga Jurševska SV----x-x-2
424 Agnese Bimšteina SVxx------2
474 Inga Novika Gnomiki SVx-----x-2
470 Voldemārs Lejnieks SK Dzērvene VVx---x---2
467 Patrīcija Laursone SVx-------1
466 Eva Laursone SVx-------1
390 Dmitrijs Zdanovskis VVx-------1
480 Evija Leite SVx-------1
402 Darja Levina SVx-------1
465 Kristīne Keiša SVx-------1
471 Džeina Florence-Jefimova SVx-------1
1002 Egons Lācis VV-------x1
Sanita Kokina - SV------x-1
490 Ričards Jānis Galviņš VVx-------1
656 Agnese Kalvīte SV-----x--1
530 Ilze Talmane Maratona klubs SV--x-----1
680 Gustavs Lipskis SV------x-1
475 Kaspars Vītols VVx-------1
502 Mārīte Jurgelāne SV-x------1
505 Rita Krūzīte SV-x------1
450 Māra Strokša SVx-------1
403 Igors Levins VVx-------1
404 Anna Jefimova SVx-------1
409 Deniss Keišs VVx-------1
411 Zanda Oga SVx-------1
503 Elita Skadiņa SV-x------1
509 Monta Tīberga SV-x------1
492 Edvards Miks Galviņš VVx-------1
417 Laura Zaharova SVx-------1
458 Ilze Ermane SVx-------1