Rezultāti

Sezona

Posms

Kopvērtējums (10km)

Vieta Vieta grupā Nr Vārds, uzvārds Klubs GrupaArkādijas parksBiķernieku mežsViesturdārzsMaskavas dārzsKopā
1. 1. 94 Rita Anopa Vinteko S1021126
2. 1. 119 Konstantīns Krjačko V10534517
3. 2. 1 Kalvis Mālnieks V10463720
4. 2. 7 Diāna Spiridovska Dodkepu.lv S10665623
5. 3. 146 Laine Strankale S1097101036
6. 3. 80 Jānis Griņevičs vinteko.lv V1011971340
7. 4. 44 Anta Veite S10101113943
8. 5. 111 Kristiana Pole S10158111347
9. 6. 132 Kristīne Gržibovska SK Dzērvene S10817221259
10. 7. 5 Baiba Bitmane S102522171478
11. 8. 72 ILZE Andrijauska S102418181878
12. 4. 11 Arturs Onzuls V103665478
13. 5. 147 Mārtiņš Salnājs V102417152379
14. 9. 59 Evita Baumane S102221211579
15. 6. 52 Anatolijs Griškjāns greetingcards.lv V101621233191
16. 7. 27 Mārtiņš Strušels V1014135815100
17. 10. 62 Ilze Sniega S1027312916103
18. 8. 83 Rolands Zuters V1021342028103
19. 11. 98 Santa Birģele VSK Noskrien, Orkla Latvija S1036292028113
20. 12. 40 Ieva Kalere S1028333222115
21. 13. 30 Guna Šakaliņa S1042272723119
22. 9. 47 Deniss Fjodorovs V1043272229121
23. 14. 115 Liene Valkovska S1031343125121
24. 10. 107 Māris Logins V1035402927131
25. 11. 117 Māris Šteinerts BaronsUltras V1036313035132
26. 12. 54 Jānis Ozoliņš V1025631830136
27. 15. 2 Anna Mitrohina S1044373031142
28. 16. 29 Evija Lapšina S1045433426148
29. 13. 25 Romans Šroms VSK Noskrien V1045393534153
30. 14. 131 Artūrs Ketlers SK Dzērvene V1023464740156
31. 15. 128 Māris Sparāns - V1060565654226
32. 16. 97 Alvis Danovskis Riga Runners V1011-24
33. 17. 133 Uldis Katlaps V1022-37
34. 17. 198 Gita Vilensone S10-2338
35. 18. 123 Gunārs Ķeģis VSK Noskrien V10-42612
36. 18. 181 ILZE JANSONE S10-34512
37. 19. 20 Andžela Staškeviča - S10446-14
38. 20. 125 Aija Freiberga MRC S10557-17
39. 21. 66 Zane Deimante S103-8718
40. 19. 104 Miks Pētersons vsk noskrien V1065-819
41. 20. 114 Valdis Rozentāls V107119-27
42. 21. 34 Artis Šauriņš V1097-1228
43. 22. 46 Kaspars Vaivods V10-861630
44. 22. 82 Zane Gruberte S1012-151138
45. 23. 64 DANA IGALA S10171014-41
46. 23. 18 Jurijs Kondratenko V10-16132049
47. 24. 73 Aigars Dakteris Outdoor Training Club V101315-2250
48. 25. 150 Uģis Inka Vecās kedas V1010-252156
49. 26. 17 Ismael Agudo Maratón Rioja V10-19162459
50. 27. 510 Kalvis Silgals Surikati V10-12361159
51. 24. 48 Annika Nelsone S10-26281973
52. 25. 9 Margita Lagzdiņa - S10232426-73
53. 28. 105 Guntis Zālītis Kadiķi V10222531-78
54. 26. 136 Jelizaveta Gurmane S1019-362479
55. 29. 207 Mārtiņš Ciekurs Ciekuri V10-35192680
56. 30. 101 Kārlis Ielejs V101929-3280
57. 31. 102 Kristaps Pilskalns Supervaroņi V10860-1482
58. 27. 118 Kristīne Karsa S1030-372188
59. 32. 60 Edgars Bikse Latvijas Finieris V1029-323394
60. 33. 85 Modris Ābelīts V1044-272596
61. 34. 209 Dimitrijs Kuļikovs Nike Run Club RIGA V10-33283899
62. 35. 120 Salihs Budilovics SALAM V10273637-100
63. 36. 142 Māris Zirnis V10334424-101
64. 37. 138 Kārlis Zuters indivīds V10373734-108
65. 38. 96 Kaspars Bulindžs V103832-39109
66. 28. 93 Ksenija Ļohina S1041-3930110
67. 29. 33 Ļubova Fintjugova S10343543-112
68. 30. 35 Sabīne Ciemiņa D8 Sports S10464133-120
69. 39. 67 Sergejs Kuzmins V10413846-125
70. 40. 139 Raimonds Spricis Nike Run Club RIGA V10464933-128
71. 41. 31 Jānis Dreimanis V10524140-133
72. 42. 175 Arvis Budrevičs ko??? man toč bij' jābūt TOP3 V10-454149135
73. 43. 50 Ēriks Sarguns V103962-41142
74. 44. 15 Janis Smolenkovs JJ V10-485145144
75. 45. 103 Konstantins Oševerovs Accenture V105543-47145
76. 46. 10 Oskars Popēns V10-524944145
77. 47. 135 Olegs Nikolajevs V1053-5246151
78. 48. 86 Artūrs Šviģis V1056-5048154
79. 49. 92 Konstantin Denisov V1059-5551165
80. 50. 176 Deniss Egils Bolužs V10-645450168
81. 51. 8 Dainis Limanāns RIEKSTI V10--112
82. 31. 218 Māra Drozdova S10--9413
83. 52. 69 Modris Trūlis V10--8917
84. 32. 51 Daiga Siliņa Keybridge S10119--20
85. 53. 515 Mārtiņš Purenkovs LEGS MISERABLES V10-1010-20
86. 33. 112 Sanita Roze S10-16-824
87. 54. 140 Juris Jansons Riga Ironman Team V1012-12-24
88. 34. 15 Nora Austriņa Vrubļevska Surikati S10-1512-27
89. 35. 108 Agnese Katlapa S1013-16-29
90. 55. 398 Māris Ozols Patria NAA V10--111930
91. 56. 42 Atis Jansons ATIS V10-14-1832
92. 57. 391 Ivars Švarcs LVINFO.LV V10--171734
93. 36. 77 Inga Jurčinska S101619--35
94. 37. 84 Ineta Saulīte S10--241741
95. 58. 49 Jānis Amsters V10-2221-43
96. 59. 134 Normunds Langins VSK Noskrien V102023--43
97. 60. 4 Mareks Brokāns VSK Noskrien V101826--44
98. 38. 12 Vineta Onckule S10--252045
99. 61. 141 Nauris Pļaviņš Riga Runners V103424--58
100. 39. 185 Baiba Kurme Orkla Latvija S10-30-3464
101. 62. 57 Kārlis Rozenbergs KeyBridge V104818--66
102. 40. 148 Kristīne Salnāja S10--382967
103. 41. 148 Kristīne Salnāja S103836--74
104. 42. 19 Inese Eklona VSK Noskrien S10-4035-75
105. 63. 221 Māris Dembovskis V10--433780
106. 43. 38 Ilona Zariņa Swedbank skriešanas klubs S1040-40-80
107. 44. 91 Elīna Bērziņa Individuàli S103547--82
108. 64. 195 Ģirts Fridrihsons V10-4739-86
109. 65. 215 Tijmen Kohn V10--444286
110. 45. 24 Līga Jankovska S10-4444-88
111. 66. 61 Arnolds Linītis Mūsējie čempioni V103158--89
112. 67. 87 Kārlis Freimanis V1051-42-93
113. 46. 21 Elza Žumbure Legs Miserables S104746--93
114. 68. 16 Jānis Jankavs V1047-48-95
115. 69. 24 ottis bailey V10-5938-97
116. 47. 37 Inese Ozola Inbank S1055-42-97
117. 70. 487 Normunds Lagzdiņš V104950--99
118. 48. 39 Madara Dabare S105648--104
119. 71. 89 Linards Kanenergs V10-55-52107
120. 72. 65 Dairis Jankovskis V105453--107
121. 73. 143 Sergejs Artemjevs V104067--107
122. 74. 487 Normunds Lagzdiņš V10--5753110
123. 75. 43 Jānis Skutelis V105854--112
124. 76. 90 Mārtiņš Bērziņš individuāli V105765--122
125. 49. 152 Jeļena Ābele Suunto team Latvia S101---1
126. 50. 529 Ilona Marhele S10---11
127. 51. 425 Ieva Moļņika NI S10--2-2
128. 52. 71 Aiga Paegle Engures Sportam S107---7
129. 77. 504 Didzis Brauns V10---1010
130. 53. 156 Jordina Gili S10-12--12
131. 54. 63 Ksenija Tihomirova - S10-13--13
132. 55. 122 Anna Konovalova ClarityLabs S1014---14
133. 78. 263 Rolf Fredheim V10--14-14
134. 56. 68 Jasmine Lundgren - S10-14--14
135. 79. 144 Austris Livdāns V1015---15
136. 80. 151 Toms Jansons V1017---17
137. 57. 124 Ivita Freija S1018---18
138. 58. 539 Dace Saveiko S10--19-19
139. 59. 106 Elīna Irmeja S1020---20
140. 60. 56 Jeļena Vērdiņa S10-20--20
141. 81. 14 Víctor Iglesias Sánchez JVLMA V10-20--20
142. 61. 113 Darja Juhno S1021---21
143. 62. 197 Anita Galasina Global fitness S10-23--23
144. 63. 313 Everita Eizentāle S10--23-23
145. 64. 192 Baiba Pužule Orkla Latvija S10-25--25
146. 65. 129 Marta Dagmāra Jansone S1026---26
147. 82. 405 Natale Carlone Nokia V10--26-26
148. 83. 478 Mārtiņš Freibergs VSK Noskrien V1026---26
149. 66. 527 Guna Losāne S10---2727
150. 84. 199 tom hopkins nil V10-28--28
151. 85. 109 Dmitrijs Olezevskis V1028---28
152. 67. 46 Ilze Zvīdriņa S10-28--28
153. 68. 36 Marina Kaže Auces aeroklubs S1029---29
154. 86. 95 Louis-Méric Ligot V10-30--30
155. 87. 45 Valts Urbanovičs V1030---30
156. 69. 525 Asia Hewapathirana BigShaq Lanka S10---3232
157. 88. 116 Māris Āriņš BaronsUltras V1032---32
158. 70. 22 Natālija Māliņa S10-32--32
159. 71. 58 Inga Šaicāne S1032---32
160. 72. 524 Jekaterina Seraja S10---3333
161. 73. 149 Indra Pedece S1033---33
162. 89. 497 Artjoms Kvacovs BigShaq Lanka V10---3636
163. 74. 99 Sandra Zālamane Orkla Latvija S1037---37
164. 75. 53 Anete Pažusa S10-38--38
165. 76. 74 Irita Misiņa S1039---39
166. 77. 55 Evita Gredzena Realto S10-39--39
167. 78. 387 Sutha Therumalai MYFITNESSCLUB, Riga S10--41-41
168. 79. 81 Aleksandra Burkovska S10-42--42
169. 90. 69 Stepans Stafiks - V10-42--42
170. 91. 126 Andrejs Sergejevs V1042---42
171. 80. 574 Aivars Līcis S10---4343
172. 81. 88 Baiba Zadraka S1043---43
173. 82. 17 Zane Beča S10-45--45
174. 83. 538 Andrejs Semjonovs S10--45-45
175. 84. 26 Maija Ķuda S1048---48
176. 85. 127 Darja Kuzmina S1049---49
177. 86. 123 Inese Neilande S10-49--49
178. 87. 75 Helēna Harmsone S1050---50
179. 92. 6 Ivars Spalis V1050---50
180. 88. 28 Sigita Pilicka S10-50--50
181. 93. 137 Alexey Nazarov ASKfm V10-51--51
182. 89. 76 Ērika Burbo S1051---51
183. 90. 32 Daiga Dreimane S1052---52
184. 94. 210 Rueban Manokara Nil V10--53-53
185. 91. 110 Lelde Ozoliņa S1053---53
186. 92. 486 Katrīna Lagzdiņa S1054---54
187. 95. 130 Valērijs Kušnirs Keybridge V10-57--57
188. 96. 182 Pierre-Maël Dousson V10-61--61

Kopvērtējums (5km)

Vieta Vieta grupā Nr Vārds, uzvārds Klubs GrupaArkādijas parksBiķernieku mežsViesturdārzsMaskavas dārzsKopā
1. 1. 290 Laura Balode SJ511114
2. 1. 305 Sintija Šaitere SP511125
3. 1. 298 Dāvis Uļģis Izturiba VP522217
4. 2. 360 Katrīna Erne riga runners SJ523229
5. 3. 240 Karīna Mellace SJ5323311
6. 2. 291 Dmitrijs Vecgailis VP5554418
7. 4. 234 Darja Vdovina SJ5554418
8. 1. 317 Rodrigo Anops Vinteko VJ5655622
9. 2. 166 Anastasija Kondratjeva LSC SP56410828
10. 3. 154 Kārlis Evertovskis Glaive.pro VP5888731
11. 2. 258 Reinis Gailis VJ59791035
12. 4. 479 Jānis Ābols Maratona klubs VP512910536
13. 5. 300 Anna Marija Zaķe Maratona klubs/LSC SJ510881036
14. 3. 155 Nellija Baliko SP57891236
15. 4. 167 Daina Stonka VSK Noskrien SP55562339
16. 6. 354 Evelīna Broka SJ51399940
17. 5. 363 Ilze Putriņa Salaspils Zīriņi SP5119141448
18. 3. 259 Ritvars Gailis VJ51410121349
19. 5. 341 Elvijs Siliņš VP519149951
20. 6. 349 Jānis Laurs Visa Veida Kustība VP51715111053
21. 7. 205 Kristaps Lapsiņš VP51512121453
22. 8. 294 Deniss Bočkovs massage4you.lv, LSC VP51813131256
23. 7. 220 Janta Putniņa SJ51613121556
24. 6. 169 Ieva Livčāne SP51312161960
25. 7. 165 Gunita Daldere SP51410212267
26. 8. 189 Evita Ukavica SP51221182071
27. 9. 160 Rolands Trencis VP52219162077
28. 9. 177 Lāsma Caune SP51617202477
29. 10. 223 Inga Dzene SP52022192182
30. 10. 158 Dēvids Kristapsons Ātrie vilki VP53621151587
31. 11. 296 Atis Lešinskis VP53318182190
32. 12. 225 Artjoms Gusevs VP53024192497
33. 13. 306 Valdemārs Timofejevs VP524292927109
34. 14. 230 Dmitrijs Karasenko VP531282528112
35. 15. 299 Aivars Zaķis Maratona klubs/LSC VP534262630116
36. 16. 359 Eduards Pāķis Saulkrasti SRT VP532342329118
37. 11. 206 Agnese Žukova SP523323528118
38. 17. 168 Kārlis Stonka VSK Noskrien VP523353632126
39. 18. 348 Salvis Savickis VP556362419135
40. 12. 204 Anda Luža SP534272648135
41. 13. 211 Inga Martinsone VSK Noskrien SP535492840152
42. 19. 232 DAINIS KRONBERGS TUKUMS VP549323243156
43. 20. 344 Gatis Šūpulnieks Glaive.pro VP546453541167
44. 14. 233 Katerīna Vdovina SP548313752168
45. 15. 171 Zinaida Grīnberga LSC SP543393653171
46. 21. 157 Gundars Kristapsons Ātrie vilki VP551433444172
47. 16. 191 Marta Lapiņa SP539444351177
48. 22. 361 Ivo Puškins VP547443949179
49. 17. 342 Madara Ambrēna - SP559404043182
50. 18. 321 Iveta Zinovatnaja SP556303858182
51. 19. 340 Elīna Prauliņa SP574433434185
52. 23. 303 Jurijs Makarenko VP557473747188
53. 24. 386 Viktors Baleišis naf VP552425148193
54. 20. 179 Iveta Kraze SP540554949193
55. 25. 202 Uģis Kalniņš VP554464354197
56. 26. 235 Konstantīns Šatunovs VP558494152200
57. 21. 153 Anete Dārta Rožkalne SP563604738208
58. 27. 328 Atis Matisons VP559604051210
59. 22. 322 Evija Gabrāne nav SP546675646215
60. 23. 208 airisa freimane SP560544666226
61. 24. 250 Karina Akmentiņa SP569485259228
62. 25. 257 Solvita Gaile SP557595762235
63. 28. 251 Jānis Akmentiņš VP567575260236
64. 26. 276 Aiga Rinka SP567585461240
65. 29. 275 Aivars Mihmalis VP568625565250
66. 27. 186 Justīne Kalniņa SP579575167254
67. 28. 262 Vineta Krafta SP564566768255
68. 29. 314 ieva veidemane SP572625969262
69. 30. 382 zane Kļava SP575636164263
70. 31. 238 Zane Tišaņinova SP562657477278
71. 32. 281 Arta Groma SP590646863285
72. 33. 231 Svetlana Matvejeva SP573756978295
73. 34. 222 Indra Supe Rīgas satiksme SP580746584303
74. 35. 358 Anastasija Tetarenko SP581717979310
75. 36. 190 Olga Dadeika SP593848381341
76. 30. 338 Jānis Mežiels ASK Patria VP5111-3
77. 37. 364 Ineta Jerofejeva SP5222-6
78. 4. 164 Miks Jānis Caune VJ53-227
79. 31. 384 Oskars Cimermanis VP53-328
80. 38. 312 Dagmāra Rudzāte Skrējēji SP53-3612
81. 39. 219 Sintija Langenfelde SP5-34714
82. 5. 217 Timurs Kukes VJ5546-15
83. 32. 285 Andis Sakne VP5765-18
84. 8. 207 Jurate Paula Romānova Rīgas Vingrošanas skola SJ5-66618
85. 33. 253 Kaspars Stivriņš LU Medicīnas fakultāte VP5676-19
86. 9. 288 Oksana Kainova SJ57-7721
87. 40. 368 Ieva Spruženiece SP5967-22
88. 10. 175 Anna Olīvija Riekstiņa Rīgas Vingrošanas skola SJ5-710825
89. 11. 273 Kitija Cipkaite LB SJ511115-27
90. 6. Matīss Simkevičs VJ5-813829
91. 41. 286 Zane Tilta - Kūma ZVOC SP58-121030
92. 7. 226 Toms Grandāns VJ513-71131
93. 34. 385 Sergejs Maslobojevs NRC Rīga VP544-2634
94. 35. 318 Elvijs Viļevičs VP51610-1137
95. 8. 377 Ernests Salnājs VJ518-111241
96. 12. 193 Agate Šauriņa SJ51415-1241
97. 9. 289 Ansis Eglājs VJ51712-1746
98. 13. 272 Veronika Alksne LB SJ5181613-47
99. 10. 378 Markuss Jaksts DC VECSALACAS UNITED VJ519-151549
100. 36. 511 Edijs Endols SK Delfīns VP5-20141852
101. 42. 308 Dace Kozlovska SP51515-2656
102. 37. 255 Edijs Tropiņš Maratona klubs VP521-172260
103. 43. 333 Sintija Bērziņa SP5262617-69
104. 44. 162 Inese Rudavina SP5242324-71
105. 45. 295 Olga Trofimova SP52218-3272
106. 38. 241 Olegs Suhorukovs VP526-203177
107. 46. 431 Anna Ivanova SP5-19292977
108. 47. 248 Maija Macuka SP5252825-78
109. 48. 407 Maruta Krūmiņa Maratona klubs SP5-24233178
110. 39. 307 Aivis Stepanovs Bez Entuziasma Nav Uzvaru VP535-222380
111. 40. 170 Haralds Jansons VP52827-2580
112. 49. 481 Pārsla Sizova SP521-273381
113. 41. 266 Dmitrijs Kirilovičs VP52722-3483
114. 42. 350 Māris Katkovskis VP5372527-89
115. 50. 343 Paula Deimante SP53729-3096
116. 51. 203 Madara Vanaga SP531-3139101
117. 43. 173 Mārtiņš Drāke VP5-402838106
118. 44. 172 Intars Krūmiņš VP54031-40111
119. 52. 279 Krista Burģele SP52937-50116
120. 45. 280 Jānis Cimmermanis VP543-3842123
121. 46. 187 Aleksandrs Suhanovs VP55038-36124
122. 53. 252 Santa Briede SP55041-37128
123. 47. 260 Renats Nikitins Rigas satiksme VP55539-55149
124. 54. 242 Kristiāna Siliņa SP549-4556150
125. 55. 316 Laura Balode SP552-4260154
126. 56. 435 Sandra Zālamane Orkla Latvija SP5-425557154
127. 57. 159 Egija Veide DC VECSALACAS UNITED SP551-5847156
128. 48. 249 Aleksandrs Razdorovs VP5605245-157
129. 49. 337 Andrejs Manuhins privat VP5-534758158
130. 50. 434 Jānis Ābele Debešķīgs VP5-515057158
131. 58. 194 Ērika Janvare SP547-4171159
132. 51. 339 Aleksandrs Takašovs VP5665446-166
133. 52. 446 Juris Gailis VP5-555459168
134. 53. 319 Gints Kļaviņš VP5-654856169
135. 54. 332 Dainis Ungurs VP5625849-169
136. 59. 209 Līga Simkeviča SP5-516654171
137. 60. 408 Evita Kļaviņa SP5-696255186
138. 55. 247 Arnis Lukins VP56361-62186
139. 56. 353 Jānis Ļaksa VP565-5667188
140. 57. 366 Mārtiņš Čudars VP56964-66199
141. 61. Dagnija Meiere SP5-666074200
142. 62. 320 Zanda Doļģe SP5716863-202
143. 63. 297 Irita Maculeviča SP57661-73210
144. 64. 229 Inese Pundiņa-Desmitniece SP568-7376217
145. 65. 302 Linda Bebre SP5778071-228
146. 66. 269 Dita Seržāne LB SP5867676-238
147. 67. 389 Aija Strazda SP5-837880241
148. 68. 488 Egita Sprunce SP584-7782243
149. 69. 454 Inese Ābele SP5-778485246
150. 70. 381 Zita Lapiņa SP582-8283247
151. 71. 246 Anete Arāja SP58873-88249
152. 72. 336 Līga Miķelsone SP583-8186250
153. 73. 282 Anete Amere - SP5898280-251
154. 74. 367 Dita Usāre SP59185-89265
155. 11. 438 Atis Krebss VJ5-21-3
156. 12. 484 Nikijs Ziļevs VJ5--336
157. 13. 484 Nikijs Ziļevs VJ543--7
158. 14. 254 Agija Dace Bidiņa SJ544--8
159. 75. 184 Anda Zandberga Riga Runners SP54--48
160. 76. 429 Kristīne Roga ASK Patria SP5--5510
161. 14. 163 Vladislavs Ekersdorfs Wood Brothers VJ58--513
162. 15. 485 Aleksis Ziļevs VJ576--13
163. 58. 292 Alēns Jukšinskis VP59--615
164. 16. 261 Damirs Nikitins Rigas satiksme VJ510--717
165. 77. 533 Linda Lauberga MRC SP5--81119
166. 15. 236 Antonete Martinsone SJ51210--22
167. 17. 485 Aleksis Ziļevs VJ5--41822
168. 18. 283 Andrejs Kondratenko VJ5-914-23
169. 19. 180 Kristofers Kraze VJ5--101424
170. 78. 526 Ilze Drozdova SP5--131326
171. 20. 265 Martins Kondratenko VJ5-1116-27
172. 79. 442 Liene Repele SP5-13-1528
173. 80. 430 Kristīne Vāvere SP5--111829
174. 16. 541 Diāna Dmitrijeva Vingro visi SJ5--111829
175. 17. 369 ELZA EMĪLIJA PUTNIECE nav SJ517--1431
176. 81. 521 Agnese Zīmele SK Tērauds SP5--151732
177. 18. Annija Lāce BJC "Laimīte" SJ5-14-1933
178. 59. 461 Jurģis Kļavpurs VP5--211738
179. 82. 477 Danute Fibiga Daukste SP5--222547
180. 83. 293 Kristīne Jukšinska SP518--3654
181. 84. 197 Zita Zariņa SP5-1639-55
182. 60. 441 Zigmārs Kapteinis VP5-23-3356
183. 85. 271 Ksenija Tkača LB SP53225--57
184. 86. 500 Kristiāna Kirša SP5--302757
185. 87. 376 Elīna Rence SP52733--60
186. 61. 457 Artūrs Gulbis VP5-3031-61
187. 88. 375 Evija PŪLIŅA SP52834--62
188. 62. 351 Jānis Grasis VP538-30-68
189. 89. 183 Anete Vičmane SP53635--71
190. 63. 245 Jānis Linītis VP54233--75
191. 90. 256 Ludmila Kozačenko SP545-32-77
192. 91. 345 Everita Eizentāle SP533--4477
193. 92. 264 Ieva Kondratenko SP5-3644-80
194. 64. 379 Uldis Glāzers VP548-33-81
195. 65. 196 Arturs Zaharovs VP54537--82
196. 66. 489 Viktors Valts VP5--444690
197. 67. 520 Juris Evertovskis Glaive.pro VP5--425092
198. 93. 161 Agita Danenberga SP55345--98
199. 68. 489 Viktors Valts VP55348--101
200. 94. 325 Santa Suta SP55846--104
201. 95. 513 Ilze Vasiļjeva SP5-5353-106
202. 96. 287 Evita Zariņa SP56650--116
203. 69. 324 Gunārs Circenis VP56456--120
204. 70. 219 Krišjānis Segliņš VP5-6357-120
205. 97. 522 Rasma Šņepste SP5--5070120
206. 98. Gita Biezuma SP5--6465129
207. 99. 483 Simona Rutkovska SP56178--139
208. 100. 494 Laura Smukule SP5--7072142
209. 101. 519 Anna Jansone Glaive.pro SP5--7575150
210. 102. 357 Alina Lastovska SP587-85-172
211. 21. 552 Artūrs Jānis Karss SS Arkādija VJ5---11
212. 22. 447 Kristaps Piternieks VJ5-1--1
213. 23. 365 Renārs Leiskins VJ51---1
214. 103. 577 Klinta Lauska Isostar SP5---11
215. 24. 374 Jēkabs Jansons Riga Ironman Team VJ52---2
216. 71. 553 Jānis Vītiņš RIEKSTI VP5---33
217. 72. 406 Mārtiņš Karlsons Sk Tērauds VP5-3--3
218. 104. 549 Sindija Guntra Zaula SkTērauds SP5---33
219. 25. 560 Roberts Kārlis Karss SS Arkādija VJ5---44
220. 19. 548 Emīlija Vahere-Abražune SJ5---55
221. 20. 326 Samanta Ermane SJ56---6
222. 105. 178 Lāsma Caune SP5-7--7
223. 73. 463 Matīss Haritonovs LifeThroughTrails VP5--7-7
224. 26. 274 Jorens Alksnis LB VJ5--8-8
225. 74. 561 Aleksandr Judkin VP5---88
226. 21. 239 Linda Senkāne SJ58---8
227. 22. 309 Laura Poļanska SJ59---9
228. 27. 554 Sandis Dambītis New Village Workout VJ5---99
229. 106. 558 Alise Kalniņa H.T.L SP5---99
230. 107. 372 Zanda Mičule SP510---10
231. 75. 277 Dagnis Sakne VP510---10
232. 76. 301 Toms Peleģis VP511---11
233. 77. 453 Kārlis Ķuzis - VP5-11--11
234. 28. 323 Domeniks Keišs VJ511---11
235. 23. 540 Daniela Feldmane SJ5---1111
236. 108. 228 Ilze Izabella Dindune BMC SP5-11--11
237. 29. 310 Reinis Aņiskovičs VJ512---12
238. 24. 445 Lote Ermane SJ5-12--12
239. 25. Evelīna Žubule SJ5---1313
240. 78. 482 Vitalijs Čibisovs VP513---13
241. 79. 334 Edijs Veide DC Vecsalacas United VP5---1313
242. 109. 432 Jūlija Loginova SP5-14--14
243. 80. 201 Imants Kaldre VSK Noskrien VP514---14
244. 26. 214 Viktorija Ļeškeviča SJ515---15
245. 30. 237 Timotejs Martinsons VJ515---15
246. 110. 572 Mikk Pōdra Estonia SP5---1616
247. 111. 550 Zane Ivanāne Jaunmārupe skrien! SP5---1616
248. 31. 451 Eduards Ābelis VJ5---1616
249. 27. 551 Evelīna Vahere-Abražune SJ5---1616
250. 81. 362 Edmunds Krops VP5-16--16
251. 32. VJ516---16
252. 112. 329 Iveta Liepiņa Metroons SP517---17
253. 82. 396 Egons Ansbergs VP5-17--17
254. 28. 188 Jevgenija Goidina MoveGYM SJ5-17--17
255. 29. 547 Alīna Wright SJ5---1717
256. 113. 371 Sandra Selga SP519---19
257. 83. 380 Jānis Ozoliņš VP520---20
258. 114. 395 Evija Ziediņa SP5-20--20
259. 33. 213 Hugo Gredzens VJ520---20
260. 84. 174 Artis Šmits VSK Noskrien VP525---25
261. 85. 373 Sandris Gulbis VP529---29
262. 115. 352 Baiba Lazdiņa SP530---30
263. 116. 216 Dace Ahiļčenoka SP5--33-33
264. 117. 557 Zane Paula - Pāvula SP5---3535
265. 118. 580 Jānis Mūrnieks SK Tērauds SP5---3535
266. 86. 79 Elvijs Kuksa runAllMajors.com VP5---3737
267. 119. 433 Baiba Narvila SP5-38--38
268. 120. 370 Vineta Onckule SP538---38
269. 87. 383 Rihards Deičmanis VP539---39
270. 88. 182 Gatis Romanausks Privati VP5---3939
271. 121. 576 Marika Lapiņa VAI VAI SP5---4141
272. 89. 355 Ruslans Pisarenoks VP541---41
273. 122. 244 LAURA SEKSTE LAUMIŅAS REZIDENCE SP541---41
274. 123. 516 Ernests Berkmanis SP5-41--41
275. 124. 573 Laima Madžule SP5---4242
276. 125. 347 Kristina Babisko SP542---42
277. 126. SP544---44
278. 90. 330 Ronalds Liepiņš Metroons VP544---44
279. 91. 563 Aleksandrs Azarevics LSC VP5---4545
280. 127. 578 Līva Kupfere SP5---4545
281. 128. 227 Kristīne Urbova SP5-47--47
282. 129. 156 Evija Griņeviča SP5--48-48
283. 92. 437 Jurijs Turkins Graanul Invest VP5-50--50
284. 130. 413 Franziska Berger SP5-52--52
285. 93. 545 Oļegs Tocs Ultimate Bachacha Team VP5---5353
286. 94. 270 Ritvars Alksnis LB VP5--53-53
287. 131. 491 Agnese Kalēja SP554---54
288. 132. 335 Agrita Vingre SP555---55
289. 95. 436 Aleksandrs Loginovs VP5-59--59
290. 96. 544 Nikolajs Žarkihs Ultimate Bachacha Team VP5---6161
291. 97. 243 Kristaps Līsmanis VP561---61
292. 133. 570 Leonids Dedovs SP5---6363
293. 134. 571 Viktors Safutins LSC SP5---6464
294. 135. 224 Natalja Gornika SP565---65
295. 136. 267 Elīna Kupča SP570---70
296. 137. 426 Guna Matveja SP5-70--70
297. 138. 337 Dace Zīle SP5--72-72
298. 139. 311 Baiba Saprovska SP5-72--72
299. 140. 278 Kristīne Reimane SP578---78
300. 141. 414 Eva Schmeissl SP5-79--79
301. 142. 284 Santa Kārkliņa SP5-81--81
302. 143. 200 Luīze Zaksa-Ozola SP585---85
303. 144. 543 Alise Iļjina SP5---8787
304. 145. 212 Evita Gredzena SP592---92
305. 146. 315 Jūlija Krasovska SP594---94
306. 147. 327 Elina Veidenbauma SP595---95

Kopvērtējums (Bērnu (500m))

Nr Vārds, uzvārds Klubs GrupaArkādijas parksBiķernieku mežsViesturdārzsMaskavas dārzsKopā
783 Viesturs Veits VB1xxxx4
905 Elza Patmalnika SB2xxxx4
860 Laura Maculeviča SB1xxxx4
889 Adriana Kanašķe SB1xxxx4
867 Bella Boluža SB2xxxx4
820 Darja Vdovina SB2xxxx4
709 Melisa Vanaga SB1xxxx4
717 Lote Lange Riteņvasara SB2xxxx4
716 Lauma Lange Riteņvasara SB2xxxx4
876 Konstantins Lobovičs VB2xxxx4
873 Frīda Veidemane SB1xxxx4
778 Helmuts Mihmalis VB1xxxx4
803 Agata Gornika SB2xxxx4
787 Daniela Visere SB2xxxx4
786 Adrians Visers VB2xxxx4
895 Viktorjia Vasiļeviča ind. SB1xxxx4
878 Rēzija Anopa Vinteko SB1xxxx4
869 Bruno Mičulis SB1xxxx4
720 Alisa Mitrohina SB1xxxx4
776 Antons Bondarevs VB1xxxx4
777 Haralds Mihmalis VB1xxxx4
734 Paula Caune SB1xxxx4
782 Lilita Veite SB1xxxx4
947 Donatella Knopa SB1xxxx4
794 Henriete Ziediņa SB1xxxx4
799 VERONIKA FEIMANE SB1xxxx4
842 Laura Jēkabsone Rikor SB1xxxx4
902 Evans Voits VB1xxxx4
858 Marsels Grišuļs VB1xxxx4
731 Krista Kozuliņa SB1xxxx4
732 Diāna Dmitrijeva Vingro Visi SB2xxxx4
892 Dmitrijs Jeļistratovs VB2xxxx4
894 Alberts Vasiļevičs ind. VB2xxxx4
877 Rodrigo Anops Vinteko VB2xxxx4
875 Elīna Zemture SB1-xxx3
758 Krišjānis Šīmanis VB1x-xx3
830 Alise Vanaga SB1-xxx3
740 Eliza Dimitrieva JJ SB1-xxx3
901 Samanta PUTNIECE SB1xx-x3
748 Ksenija Kucerenko SB1-xxx3
702 Māra Stonka SB1xxx-3
863 Darina Bočkova massage4you.lv SB1-xxx3
769 Adrija Zellīte SB1-xxx3
813 Paula Pivņenko SB1xx-x3
766 Alise Strazda SB1-xxx3
769 Oskars Strazds VB1-xxx3
815 Audra Elija Patmalnika SB1-xxx3
798 Marta Mankus Saldus OK SB1x-xx3
810 Imants Burģis VB1-xxx3
831 Ernests Vanags VB1-xxx3
721 Elizabete Misjuna SB1-xxx3
754 Regnārs Saliņš VB1x-xx3
708 Jasmīne Vanaga SB1xxx-3
821 Adelija Vdovina SB1x-xx3
809 Mārcis Ambrēns VB1-xxx3
891 Marta Pētersone vsk noskrien SB1xx-x3
711 Gabriela Galkina Wood Brothers SB1xx-x3
788 Kristians Freimanis VB2-xxx3
Anna Olīvija Riekstiņa Rīgas Vingrošanas skola SB2-xxx3
812 Glorija Burģe SB2-xxx3
893 Artūrs Vasiļevičs ind VB1-xxx3
840 Sofija Baukerte SB1-xxx3
896 Austra Matisone SB1-xxx3
759 Madara Šīmane SB1x-xx3
718 Emīls Grandāns VB1x-xx3
706 Rūta Bethere SB1xxx-3
841 Emīlija Romaņuka SB1xxx-3
Emīls Vaivods VB1-xxx3
839 Railija Baukerte SB2-xxx3
811 Ērika Burģe SB1-xxx3
789 Kārlis Cīmurs VB2-xxx3
Dāvis Vaivods VB2-xxx3
797 Amēlija Mankus Saldus OK SB1x-xx3
814 Laura Pivņenko SB1xx-x3
703 Daumants Stonka VB1xxx-3
856 Dārta Kūma SB1x-xx3
736 Jegors Panovs VB1xx-x3
866 Niklāvs Jaksts DC VECSALACAS UNITED VB2x-xx3
982 Marats Budjko VB1xxx-3
872 Ralfs Briedis VB2xx-x3
925 Elizabete Zaprivoda SS Arkādija SB2xx-x3
827 Ansis Eglājs VB2xx-x3
719 Toms Grandāns VB2x-xx3
868 Ralfs Priede VB1x-xx3
832 Roberts Veļesevičs VB2xx-x3
781 Oskars Veits VB2xx-x3
749 Evelīna Jaunzeme SB2xx-x3
790 Nelli Budjko SB1xxx-3
727 Timurs Saldābols VB2xx-x3
903 Artjoms Rutko VB1xx-x3
922 Kristofers Konons VB2xxx-3
890 Mariss Pētersons vsk noskrien VB2xx-x3
833 Alisija Veļeseviča SB2xx-x3
710 Melisa Galkina Wood Brothers SB1xx-x3
753 Mārtiņš Saliņš VB2x-xx3
806 Gustavs Limanāns RIEKSTI VB2x-xx3
773 Iļja Potapovs VB2x-xx3
760 Reina Tãlmane SB2xx-x3
724 Toms Ozols VB2xxx-3
735 Margarita Panova SB1xx-x3
911 Marta Skulte SB1x-x-2
811 Edgars Ratnieks SPORTLAT VB1-xx-2
816 Zane Brikmane SB1-xx-2
913 Henrijs Armanis VB1xx--2
796 Amanda Mankus Saldus OK SB2x-x-2
808 Madara Kerele SB1-x-x2
906 Roberts Teteris VB1-x-x2
807 Marta Kerele SB1-x-x2
810 Elza Ratniece SPORTLAT SB2-xx-2
800 Maija Meijere . SB1-xx-2
835 Georgijs Hačatrjans VB2-x-x2
726 Agate Šauriņa New Village Workout SB2-x-x2
897 Rihards Slapiņš VB2-xx-2
870 Maksims Berežnojs VB2xx--2
750 Henrijs Tavars VB2xx--2
779 Alise Korņeva SB1-xx-2
944 Jeļizaveta Dzmitrijeva SB1x--x2
937 Kārlis Inka Vecās kedas VB2x-x-2
948 Artis Kotlers VB1xx--2
808 Emma Alksne LB SB1-xx-2
857 Mārcis Grišuļs VB1--xx2
887 Jegors Voloho Wood Brothers VB2x-x-2
939 Dāvis Inka Vecās Kedas VB1--xx2
828 Atis Eglājs VB2xx--2
908 Krišs Ādams Grasis VB2x-x-2
930 Paula Sniega SB1x-x-2
730 Regnārs Skaistais Rīgas Franču licejs VB2x-x-2
723 Melānija Vāvere SB1--xx2
859 Emīlija Gertmane SB1--xx2
885 Beatrise Bethere SB1x-x-2
745 Kerija Pigožņa Austriņa SB1--xx2
926 Anastasija Dmitrijeva SB1x--x2
843 Amanda Švarce LVINFO.LV SB1--xx2
921 Markuss Budrevičs VB1x--x2
865 Maria Fjodorova SB1--xx2
931 Kate Sniega SB1x-x-2
829 Liene Eglāja SB1xx--2
912 Paula Armane SB1xx--2
818 Mārtiņš Vāvere VB1--xx2
809 Katrīna Bildere SB2--xx2
765 Gabriela Kārkle Blackbird SB1x--x2
812 Edvīns Ratnieks SPORTLAT VB1-xx-2
738 Martins Pigožņa SK Super Nova VB2--xx2
767 Paula Piņķe-Finka SB2xx--2
881 Filips Fess Fessonki SB2--x-1
740 Atis Vrubļevskis Surikati VB1-x--1
775 Everts Bērziņš VB1--x-1
784 Rino Bērziņš VB1--x-1
746 Berhards Spruds VB2--x-1
838 Megija Sēkliņa SB2-x--1
792 Haralds Brikmanis VB1--x-1
888 Deniss Keišs VB2x---1
845 Anna Līva Lizbovska 41.vidusskola SB2---x1
886 Valters Vaivods KKDEV SB1--x-1
744 Toms Cišs VB1-x--1
823 Ādams Krošs VB1-x--1
Alberts Zīle VB1--x-1
849 Eliza Baļčūna SB1--x-1
anna nesteruka SB1--x-1
879 Kristiāns Krūmiņš VB2x---1
880 Katrīna Fesa SB2--x-1
774 Renārs Lūsis VB1-x--1
761 Viesturs Bebrišs VB1--x-1
822 Nina Nesteruka SB1--x-1
729 Pauls Jēkabs Roga VB1--x-1
853 Andrejs Kondratenko VB2--x-1
927 Mārcis Zariņš Swedbank skriešanas klubs VB2x---1
Emīls Zīle VB1--x-1
Paula Estere Neļubina SB2--x-1
785 Karl Miko Põdra VB1---x1
910 Luīze Skulte SB1x---1
923 Felicita Jerofejeva SB1x---1
852 Undīne Bērziņa SB1x---1
755 Darians Keišs SB1x---1
929 Jēkabs Ziņģis VB1x---1
914 Poļina Fedosejeva SB1x---1
824 Edvards Miks Galviņš Galviņi VB2x---1
826 Emīls Kristofers Galviņš Galviņi VB1x---1
940 Jānis Ozoliņš VB2x---1
805 Alberts Jukšinskis VB1x---1
933 Adelīna Sirjus SB2x---1
874 Ernests Veidemanis VB2x---1
945 Kristers Augustinovičs VB2x---1
701 Vladimirs Daņilovskis VB1x---1
941 Ēriks Ozoliņš VB1x---1
752 Paula Petra Puriņa SB1x---1
935 Simona Saruriņa SB1x---1
942 Gustavs Ozoliņš VB1x---1
751 Frenks Tavars VB1x---1
713 Amēlija Rudavina SB1x---1
918 Adriana Vārna SB1x---1
714 Martins Rudavins VB1x---1
737 Jaroslavs Krivickis VB1x---1
864 Elīza Circene SB1x---1
924 Selīna Jerofejeva SB1x---1
704 Polina Zdanovska SB1x---1
936 Tīna Teiviša SB1x---1
825 Ričards Jānis Galviņš Galviņi VB2x---1
871 Žanete Rožkalne SB1x---1
847 Daniels Petrovskis VB2x---1
932 Rihards Celms SB2---x1
804 Ernests Jukšinskis VB1x---1
899 Elīna Vahere-Abražune SB2---x1
836 Elizabete Broka SB1---x1
837 Dinija Kraze SB2---x1
771 Emīlija Frolova SB2x---1
802 Kitija Cipkaite LB SB2-x--1
801 Veronika Alksne LB SB2-x--1
743 Mārtiņš Cišs VB2-x--1
904 Dmitrijs Students VB2x---1
795 Patrīcija Laursone SB2x---1
861 Paula Veide DC VECSALACAS UNITED SB1---x1
770 Ernests Vaitaitis VB1---x1
907 Henrijs Bethers VB1x---1
919 Marats Dergačovs VB2x---1
920 Amelija Griškjāne greetingcards.lv SB1x---1
712 Eleonora Rudavina SB2x---1
739 Marta Jefimova SB1x---1
915 Rūta Marta Mežale SB1x---1
916 Maija Jete Mežale SB1x---1
854 Paula Kupča SB1x---1
917 Nikolīne Timisenkova SB2x---1
772 Olivers Frolovs VB2x---1
928 Elza Ziņģe SB2x---1
934 Reinis Rudzroga VB2x---1
807 Jorens Alksnis LB VB2-x--1

Kopvērtējums (Veselības)

Nr Vārds, uzvārds Klubs GrupaArkādijas parksBiķernieku mežsViesturdārzsMaskavas dārzsKopā
428 Arina Bahmatova Belkas SVxxxx4
462 Svetlana Šūpulniece SVxxxx4
400 Nauris Kozuliņš VVxxxx4
460 Laura Kozuliņa SVxxxx4
418 Ennija Ozoliņa SVxxxx4
394 Lauma Lange Riteņvasara SVxxxx4
455 Kristīne Mičule SVxxxx4
456 Jānis Baukerts VVxxxx4
439 Marta Mellace SVxxxx4
392 Dana Alksne Riteņvasara SVxxxx4
393 Lote Lange Riteņvasara SVxxxx4
440 Eduards Mellacis VVxxxx4
469 Yana Makarycheva SVxxx-3
401 Jevgēnija Panova SVxx-x3
448 Deniss Panovs VVxx-x3
452 Iveta Kovnacka SVxx-x3
427 Aurika Portnaja Belkas SV-xxx3
422 Katrīna Kvjatkovska SVx-xx3
426 Voldemārs Burģis VV-xxx3
507 Laura Jurševska SV-xxx3
498 Valda Kreicberga SV-xxx3
395 lienite dundure herbbalif SV-xxx3
476 Elīza Valtere SVx-xx3
416 Iļja Potapovs VVx-xx3
473 Toms Pāss VVxx-x3
444 Gatis Lange Riteņvasara VVxxx-3
499 Igo Kreicbergs VV-xxx3
506 Māris Punculis VV-x-x2
459 Lauris Ermanis VVxx--2
472 Guna Emilija Zobena SVx--x2
399 Regnārs Skaistais Rīgas Franču Licejs VVx-x-2
528 Nataļja Krivonosa SV--xx2
421 Andra Vanaga SVx--x2
532 Evija Bāre LVINFO.LV SV--xx2
397 Salvis Skaistais xXx VVx-x-2
508 Salvo Sadikovs VV-x-x2
420 Juta Opmane SVxx--2
423 Inta Cīmure SV-x-x2
424 Agnese Bimšteina SVxx--2
443 Evita Baukerte SV-x-x2
569 Zita Zariņa SV---x1
Dagnija Matisone SV---x1
503 Elita Skadiņa SV-x--1
501 ZANDA EGLĀJA SV-x--1
530 Ilze Talmane Maratona klubs SV--x-1
502 Mārīte Jurgelāne SV-x--1
505 Rita Krūzīte SV-x--1
509 Monta Tīberga SV-x--1
404 Anna Jefimova SVx---1
403 Igors Levins VVx---1
474 Inga Novika Gnomiki SVx---1
467 Patrīcija Laursone SVx---1
466 Eva Laursone SVx---1
409 Deniss Keišs VVx---1
458 Ilze Ermane SVx---1
390 Dmitrijs Zdanovskis VVx---1
475 Kaspars Vītols VVx---1
449 Arnis Bērziņš VVx---1
465 Kristīne Keiša SVx---1
480 Evija Leite SVx---1
470 Voldemārs Lejnieks SK Dzērvene VVx---1
471 Džeina Florence-Jefimova SVx---1
490 Ričards Jānis Galviņš VVx---1
411 Zanda Oga SVx---1
450 Māra Strokša SVx---1
402 Darja Levina SVx---1
417 Laura Zaharova SVx---1
492 Edvards Miks Galviņš VVx---1