Rezultāti

Sezona

Posms

Ir publicēti provizoriskie rezultāti. Jautājumu gadījumā rakstīt uz izskrienrigu@xrace.lv. 

Distance: 10km

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Temps Apļi 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.
1. 1. 97 Alvis Danovskis Riga Runners V10 0:34:29 (3.5) 10 3:133:183:263:283:293:273:313:303:313:31
2. 2. 133 Uldis Katlaps V10 0:36:04 (3.6) 10 3:193:273:353:363:383:383:423:423:473:37
3. 3. 119 Konstantīns Krjačko Ronako V10 0:36:20 (3.6) 10 3:193:283:353:393:413:443:453:453:433:36
4. 4. 53 Gunārs Ķeģis VSK Noskrien V10 0:37:13 (3.7) 10 3:513:453:493:483:453:433:413:363:343:37
5. 5. 1 Kalvis Mālnieks V10 0:38:06 (3.8) 10 3:273:333:463:493:573:563:543:553:573:48
6. 6. 556 Ritvars Kalniņš Skrienam kopā V10 0:38:13 (3.8) 10 3:503:403:433:423:483:493:523:573:593:50
7. 1. 152 Jeļena Ābele Suunto team Latvia S10 0:38:35 (3.9) 10 3:533:483:533:513:533:523:513:543:523:45
8. 7. 104 Miks Pētersons vsk noskrien V10 0:39:25 (3.9) 10 3:473:403:463:503:554:044:014:134:063:59
9. 8. 630 Lauris Bitenieks BJC Laimīte V10 0:39:40 (4.0) 10 3:493:493:563:564:034:024:044:094:093:40
10. 9. 27 Mārtiņš Strušels V10 0:40:04 (4.0) 10 3:573:543:593:574:004:104:084:074:053:44
11. 10. 626 Kalvis Silgals Surikati V10 0:40:04 (4.0) 10 3:453:503:573:574:024:024:044:094:094:04
12. 11. 555 Jānis Balevičs V10 0:40:06 (4.0) 10 3:414:014:044:014:054:104:074:064:023:43
13. 12. 504 Didzis Brauns V10 0:40:19 (4.0) 10 3:363:554:054:064:044:164:144:014:043:53
14. 13. 515 Mārtiņš Purenkovs LEGS MISERABLES V10 0:40:54 (4.1) 10 3:523:473:544:004:184:154:104:134:164:06
15. 14. 13 Atis Jansons ATIS V10 0:40:57 (4.1) 10 3:523:493:564:034:034:084:184:093:574:38
16. 15. 566 Andrejs Bičkovs V10 0:41:03 (4.1) 10 3:503:503:563:554:024:024:034:234:184:39
17. 2. 94 Rita Anopa Vinteko S10 0:41:04 (4.1) 10 3:533:524:034:024:074:094:134:134:164:12
18. 16. 391 Ivars Švarcs LVINFO.LV V10 0:41:16 (4.1) 10 3:473:473:584:064:054:094:164:114:154:38
19. 17. 34 Artis Šauriņš New Village Workout V10 0:41:20 (4.1) 10 3:253:404:004:064:134:194:204:214:254:26
20. 18. 398 Māris Ozols Patria NAA V10 0:41:32 (4.2) 10 4:013:524:004:064:124:124:194:194:184:09
21. 19. 42 V10 0:41:44 (4.2) 10 3:513:534:034:084:164:214:224:234:204:02
22. 20. 80 Jānis Griņevičs vinteko.lv V10 0:41:52 (4.2) 10 3:533:544:024:084:154:224:224:234:214:09
23. 21. 102 Kristaps Pilskalns Supervaroņi V10 0:42:06 (4.2) 10 4:053:594:124:144:134:174:184:194:194:06
24. 22. 18 Jurijs Kondratenko V10 0:42:08 (4.2) 10 4:093:554:114:154:134:174:154:164:174:14
25. 3. 567 Sigita Vāce ultrataka.lv S10 0:42:57 (4.3) 10 4:174:074:104:144:164:194:224:264:254:18
26. 23. 531 Toms Biders Legs Miserables V10 0:43:01 (4.3) 10 4:434:004:034:314:154:144:304:124:184:11
27. 24. 17 Ismael Agudo Maratón Rioja V10 0:43:15 (4.3) 10 4:084:134:134:214:204:224:264:254:244:17
28. 25. 147 Mārtiņš Salnājs V10 0:43:59 (4.4) 10 4:264:134:174:204:214:284:274:294:374:17
29. 26. 73 Aigars Dakteris Outdoor Training Club V10 0:44:27 (4.4) 10 4:574:174:194:164:254:344:314:284:264:10
30. 4. 198 Gita Vilensone S10 0:44:38 (4.5) 10 4:074:094:164:204:324:294:414:444:474:29
31. 27. 52 Anatolijs Griškjāns greetingcards.lv V10 0:44:58 (4.5) 10 4:314:134:214:214:284:334:384:404:374:31
32. 28. 562 Jānis Matvejs V10 0:45:20 (4.5) 10 4:194:044:244:304:504:414:344:394:344:40
33. 29. 47 Deniss Fjodorovs V10 0:45:29 (4.5) 10 4:534:254:254:274:314:334:384:344:334:25
34. 5. 535 Lauma Čerņevska VSK Noskrien S10 0:45:44 (4.6) 10 4:164:194:284:324:374:384:424:434:454:39
35. 30. 83 Rolands Zuters V10 0:45:48 (4.6) 10 4:084:084:184:404:274:524:454:494:564:41
36. 31. 623 Māris Šteinerts BaronsUltras V10 0:46:00 (4.6) 10 4:144:124:214:334:424:474:504:554:494:32
37. 32. 107 Māris Logins V10 0:46:02 (4.6) 10 4:224:234:344:414:424:444:454:444:454:18
38. 33. 138 Kārlis Zuters indivīds V10 0:46:06 (4.6) 10 4:154:084:244:364:364:484:534:454:584:38
39. 6. 181 ILZE JANSONE S10 0:46:19 (4.6) 10 4:324:224:314:404:444:444:424:424:434:36
40. 34. 559 Sandis Zukulis Surikati V10 0:46:32 (4.7) 10 4:414:314:314:334:424:444:484:494:454:23
41. 7. 20 Andžela Staškeviča S10 0:46:34 (4.7) 10 5:074:294:324:294:314:384:404:444:414:38
42. 35. 882 Pēteris Skudra V10 0:46:39 (4.7) 10 4:414:174:234:304:394:504:444:444:554:52
43. 36. 134 Normunds Langins VSK Noskrien V10 0:46:47 (4.7) 10 4:474:294:334:284:364:384:414:464:544:50
44. 37. 85 Modris Ābelīts V10 0:46:59 (4.7) 10 5:174:204:254:374:414:484:434:434:444:37
45. 8. 66 Zane Deimante S10 0:47:13 (4.7) 10 4:354:284:384:394:434:494:514:564:564:34
46. 38. 131 Artūrs Ketlers SK Dzērvene V10 0:47:28 (4.7) 10 4:534:384:324:284:434:515:124:515:164:01
47. 9. 132 Kristīne Gržibovska SK Dzērvene S10 0:47:29 (4.7) 10 5:074:424:394:414:474:394:484:444:464:31
48. 39. 25 Romans Šroms VSK Noskrien V10 0:47:34 (4.8) 10 4:304:274:364:374:504:564:544:405:014:58
49. 40. 478 Mārtiņš Freibergs VSK Noskrien V10 0:47:51 (4.8) 10 4:314:234:314:324:554:544:594:585:044:59
50. 10. 464 Santa Puriņa S10 0:48:14 (4.8) 10 4:384:264:384:464:545:055:045:005:004:39
51. 41. 142 Māris Zirnis V10 0:48:29 (4.8) 10 4:394:344:354:365:005:145:044:575:064:39
52. 11. 82 Zane Gruberte S10 0:48:30 (4.9) 10 5:114:424:454:464:454:494:514:564:494:51
53. 42. 209 Dimitrijs Kuļikovs Nike Run Club RIGA V10 0:49:00 (4.9) 10 4:314:124:214:225:445:145:115:215:084:51
54. 12. 537 Laine Strankale S10 0:49:05 (4.9) 10 4:514:334:434:534:564:595:035:045:054:55
55. 43. 105 Guntis Zālītis Kadiķi V10 0:49:06 (4.9) 10 5:064:424:404:394:484:525:015:135:034:56
56. 44. 96 Kaspars Bulindžs V10 0:49:24 (4.9) 10 4:594:374:384:514:505:065:025:095:094:58
57. 45. 221 Māris Dembovskis V10 0:49:42 (5.0) 10 5:004:504:524:564:585:015:065:105:174:27
58. 46. 175 Arvis Budrevičs ko??? man toč bij' jābūt TOP3 V10 0:49:49 (5.0) 10 5:294:354:484:504:595:045:045:095:084:38
59. 47. 546 Edgars Ogņevs V10 0:49:50 (5.0) 10 4:544:434:444:504:545:115:095:155:074:58
60. 13. 44 Anta Veite S10 0:50:22 (5.0) 10 5:064:424:464:595:025:095:125:205:044:57
61. 14. 41 Nora Austriņa Vrubļevska Surikati S10 0:51:26 (5.1) 10 5:244:594:584:575:025:105:085:115:155:18
62. 15. 7 Diāna Spiridovska Dodkepu.lv S10 0:52:20 (5.2) 10 5:425:055:205:155:195:085:155:115:054:54
63. 16. 125 Aija Freiberga MRC S10 0:52:34 (5.3) 10 4:184:344:505:035:117:045:295:435:274:50
64. 17. 108 Agnese Katlapa S10 0:52:36 (5.3) 10 6:135:075:105:115:155:095:085:135:154:49
65. 48. 16 Jānis Jankavs V10 0:52:45 (5.3) 10 4:504:394:525:005:165:355:315:375:415:38
66. 18. 84 Ineta Saulīte S10 0:52:46 (5.3) 10 5:335:035:025:065:125:275:175:195:305:12
67. 19. 111 Kristiana Pole S10 0:52:59 (5.3) 10 6:495:135:144:575:035:095:035:105:085:09
68. 49. 31 Jānis Dreimanis V10 0:53:00 (5.3) 10 5:164:474:535:045:175:295:365:325:365:26
69. 50. 67 Sergejs Kuzmins V10 0:53:15 (5.3) 10 6:065:175:075:165:165:205:145:225:204:54
70. 20. 586 Antra Beitāne S10 0:53:25 (5.3) 10 5:345:035:045:065:145:175:275:315:245:41
71. 51. 10 Oskars Popēns V10 0:53:59 (5.4) 10 5:594:474:445:115:205:355:285:305:375:43
72. 21. 62 Ilze Sniega S10 0:54:34 (5.5) 10 5:285:115:185:225:275:315:385:415:425:11
73. 22. 9 Margita Lagzdiņa - S10 0:54:46 (5.5) 10 5:005:095:075:205:255:505:425:455:565:28
74. 23. 48 Annika Nelsone S10 0:54:54 (5.5) 10 6:025:105:195:315:365:335:345:325:315:01
75. 52. 86 Artūrs Šviģis V10 0:55:02 (5.5) 10 4:324:364:475:065:165:235:315:325:568:17
76. 53. 103 Konstantins Oševerovs Accenture Latvija V10 0:55:28 (5.5) 10 5:505:125:195:275:375:395:375:425:405:20
77. 24. 5 Baiba Bitmane S10 0:55:30 (5.6) 10 5:315:125:215:315:335:365:405:495:455:29
78. 25. 72 ILZE Andrijauska S10 0:55:31 (5.6) 10 5:325:125:205:315:325:365:415:485:455:29
79. 26. 98 Santa Birģele VSK Noskrien, Orkla Latvija, Supervaroņi S10 0:56:24 (5.6) 10 5:575:345:255:415:345:395:465:345:325:39
80. 27. 93 Ksenija Ļohina S10 0:56:46 (5.7) 10 6:145:405:435:365:325:345:325:405:495:22
81. 54. 487 V10 0:57:05 (5.7) 10 6:445:165:175:415:495:285:435:435:415:38
82. 55. 135 Olegs Nikolajevs V10 0:57:30 (5.8) 10 6:245:195:295:225:575:346:145:366:205:10
83. 28. 136 Jelizaveta Gurmane S10 0:57:30 (5.8) 10 6:245:205:285:235:575:336:135:386:125:18
84. 29. 36 Marina Kaže Auces aeroklubs S10 0:57:55 (5.8) 10 5:235:195:375:485:525:536:095:566:125:43
85. 30. 64 DANA IGALA S10 0:57:57 (5.8) 10 6:485:005:175:255:385:486:016:006:095:47
86. 31. 78 Inese Eklona VSK Noskrien S10 0:59:00 (5.9) 10 6:485:405:435:515:485:555:545:585:535:27
87. 32. 148 Kristīne Salnāja S10 0:59:02 (5.9) 10 5:465:415:405:425:576:006:186:106:065:39
88. 56. 89 Linards Kanenergs V10 0:59:12 (5.9) 10 6:125:285:405:555:516:015:566:076:095:49
89. 33. 40 Ieva Kalere Artificial Intelligence S10 0:59:25 (5.9) 10 6:265:415:425:456:026:006:056:005:595:42
90. 57. 176 Deniss Egils Bolužs V10 0:59:43 (6.0) 10 6:295:236:036:075:495:536:065:596:195:30
91. 34. 2 Anna Mitrohina S10 0:59:43 (6.0) 10 6:225:375:505:465:565:586:046:055:546:06
92. 35. 33 Ļubova Fintjugova S10 1:00:04 (6.0) 10 6:025:405:485:475:596:056:136:106:106:05
93. 58. 92 V10 1:00:52 (6.1) 10 6:135:415:435:355:395:576:226:346:236:41
94. 36. 585 LAIMA Štolniece S10 1:04:20 (6.4) 10 5:546:206:366:346:426:376:466:406:205:47
95. 37. 21 Elza Žumbure Legs Miserables S10 1:04:31 (6.5) 10 6:376:036:076:086:186:316:357:006:246:45
96. 59. 128 Māris Sparāns - V10 1:12:48 (7.3) 10 6:536:256:457:057:318:027:587:417:207:02
97. 38. 524 Jekaterina Seraja S10 1:13:07 (7.3) 10 7:226:356:477:107:407:347:447:217:277:23
98. 60. 195 Ģirts Fridrihsons V10 0:30:17 (5.0) 6 5:354:544:485:044:535:01
99. 61. 628 Aivars Līcis V10 0:43:33 (7.3) 6 5:024:575:015:085:1818:05
100. 39. 32 Daiga Dreimane S10 1:00:06 (10.0) 6 7:136:376:376:457:05:46:00
101. 62. 11 Arturs Onzuls V10 0:10:24 (3.5) 3 3:193:273:37
102. 63. 101 Kārlis Ielejs V10 0:59:37 (29.8) 2 :14:0012:22

Distance: 5km

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Temps Apļi 1.2.3.4.5.
1. 1. 536 Jānis Mežiels ASK Patria VP5 00:15:54 (3.2) 5 03:0203:1203:1303:1203:12
2. 2. 298 Dāvis Uļģis Izturiba VP5 00:16:15 (3.3) 5 03:0403:1403:1803:1903:19
3. 3. 385 Sergejs Maslobojevs NRC Rīga VP5 00:16:34 (3.3) 5 03:1003:1803:2303:2303:17
4. 4. 291 Dmitrijs Vecgailis VP5 00:17:00 (3.4) 5 03:1103:1803:2603:3003:33
5. 5. 482 Vitalijs Čibisovs VP5 00:17:10 (3.4) 5 03:2603:2003:2603:3103:25
6. 1. 365 Renārs Leiskins VJ5 00:17:18 (3.5) 5 03:1403:2803:3303:3403:26
7. 6. 285 Andis Sakne Staff Batallion VP5 00:17:27 (3.5) 5 03:1703:2403:3203:3703:34
8. 7. 479 Jānis Ābols Maratona klubs VP5 00:17:30 (3.5) 5 03:1603:2703:3403:3503:36
9. 1. 577 Klinta Lauska Isostar SP5 00:17:32 (3.5) 5 03:1903:2503:3303:3603:37
10. 8. 253 Kaspars Stivriņš LU Medicīnas fakultāte VP5 00:17:37 (3.5) 5 03:3503:2803:3803:3303:21
11. 9. 205 Kristaps Lapsiņš VP5 00:18:31 (3.7) 5 03:0803:2703:4204:0104:12
12. 10. 561 Aleksandr Judkin VP5 00:18:33 (3.7) 5 03:5003:3703:4303:3703:45
13. 11. 349 Jānis Laurs Visa Veida Kustība VP5 00:18:43 (3.7) 5 03:4603:4203:4603:4803:39
14. 2. 164 Miks Jānis Caune VJ5 00:18:43 (3.7) 5 03:2603:3803:5403:5603:47
15. 12. 612 Andis Ruskulis VP5 00:18:50 (3.8) 5 03:2703:4903:5403:5303:46
16. 13. 318 Elvijs Viļevičs VP5 00:19:08 (3.8) 5 03:3403:4403:5404:0503:49
17. 14. 255 Edijs Tropiņš Maratona klubs VP5 00:19:14 (3.8) 5 03:4103:4403:5404:0103:52
18. 15. 158 Dēvids Kristapsons Ātrie vilki VP5 00:19:20 (3.9) 5 03:2903:5603:5603:5703:59
19. 16. 620 Arnis Rāts VP5 00:19:25 (3.9) 5 03:5503:5603:5703:5003:46
20. 17. 201 Imants Kaldre VSK Noskrien VP5 00:19:27 (3.9) 5 03:4303:4603:5903:5704:00
21. 18. 334 Edijs Veide DC Vecsalacas United VP5 00:19:29 (3.9) 5 03:3603:5404:0004:0803:49
22. 2. 305 Sintija Šaitere SP5 00:19:32 (3.9) 5 03:3003:5104:0204:0704:00
23. 19. 294 Deniss Bočkovs massage4you.lv, LSC VP5 00:19:40 (3.9) 5 03:5703:5204:0104:0203:46
24. 20. 601 Arnis Noveičuks Latvijas Olimpiskā vienība VP5 00:19:50 (4.0) 5 04:0803:4903:5404:0503:51
25. 21. 511 Edijs Endols SK Delfīns VP5 00:19:51 (4.0) 5 03:4503:5304:0504:1003:55
26. 3. 364 Ineta Jerofejeva SP5 00:20:04 (4.0) 5 03:5303:5304:0404:0804:04
27. 22. 348 Salvis Savickis VP5 00:20:06 (4.0) 5 04:4703:5703:4903:5203:39
28. 4. 184 Anda Zandberga Riga Runners SP5 00:20:13 (4.0) 5 03:5003:5704:0704:1304:04
29. 3. 484 Nikijs Ziļevs VJ5 00:20:13 (4.0) 5 03:5103:5704:1204:0804:03
30. 23. 160 Rolands Trencis VP5 00:20:14 (4.0) 5 03:5203:5104:1004:1604:04
31. 24. 614 Sandis Sauka Run With Anita VP5 00:20:24 (4.1) 5 03:4003:5604:1104:2204:14
32. 1. 290 Laura Balode SJ5 00:20:40 (4.1) 5 04:0904:0604:1104:1403:59
33. 5. 219 Sintija Langenfelde SP5 00:20:44 (4.1) 5 04:0803:5904:1104:1504:10
34. 25. 296 Atis Lešinskis VP5 00:20:47 (4.2) 5 03:4404:0204:1904:2304:18
35. 6. 429 Kristīne Roga ASK Patria SP5 00:20:57 (4.2) 5 03:5204:0904:2004:2304:12
36. 26. 168 Kārlis Stonka VSK Noskrien VP5 00:21:00 (4.2) 5 04:1004:0604:1004:2304:08
37. 27. 225 Artjoms Gusevs VP5 00:21:12 (4.2) 5 03:5704:0104:1504:2604:32
38. 28. 170 Haralds Jansons VP5 00:21:13 (4.2) 5 03:5604:0704:2204:2604:21
39. 29. 593 Lauris Laumanis Crossfit rīdzene VP5 00:21:26 (4.3) 5 04:3304:0404:1204:2304:12
40. 4. 598 Rodrigo Ābele VJ5 00:21:33 (4.3) 5 04:1704:2404:2504:2404:01
41. 7. 596 Madara Sila SP5 00:21:38 (4.3) 5 04:2404:1604:1704:2204:16
42. 5. 983 Timurs Kukes VJ5 00:21:39 (4.3) 5 03:4704:1904:5004:3304:09
43. 6. 616 Dāniels Ziemelis VJ5 00:21:40 (4.3) 5 03:5104:2604:3504:3004:17
44. 30. 306 Valdemārs Timofejevs VP5 00:21:46 (4.4) 5 04:0504:1604:2504:2904:29
45. 31. 299 Aivars Zaķis Maratona klubs/LSC VP5 00:21:48 (4.4) 5 04:1904:1804:2404:2704:18
46. 32. 359 Eduards Pāķis Saulkrasti SRT VP5 00:21:57 (4.4) 5 04:1804:1904:3604:2804:14
47. 33. 441 Zigmārs Kapteinis VP5 00:21:57 (4.4) 5 04:3104:0804:2204:3304:20
48. 2. 360 Katrīna Erne riga runners SJ5 00:22:01 (4.4) 5 03:5904:2204:3604:3704:25
49. 3. 234 Darja Vdovina Sporta skola Arkādija SJ5 00:22:01 (4.4) 5 04:0704:1904:3304:3004:31
50. 8. 526 Ilze Drozdova SP5 00:22:06 (4.4) 5 04:3504:1904:2104:2404:25
51. 9. 286 Zane Tilta - Kūma ZVOC SP5 00:22:07 (4.4) 5 04:3504:1804:3304:3004:09
52. 34. 241 Olegs Suhorukovs VP5 00:22:09 (4.4) 5 04:3804:2104:3204:2704:09
53. 35. 230 Dmitrijs Karasenko VP5 00:22:10 (4.4) 5 04:2804:1704:3004:3004:23
54. 36. 266 Dmitrijs Kirilovičs VP5 00:22:11 (4.4) 5 04:3804:2104:1904:2204:28
55. 37. 579 Elvijs Kuksa runAllMajors.com VP5 00:22:12 (4.4) 5 04:2804:2304:4204:2804:10
56. 10. 430 Kristīne Vāvere SP5 00:22:14 (4.4) 5 04:1404:2704:3504:3204:24
57. 38. 594 Arnis Buka VP5 00:22:25 (4.5) 5 04:2804:2404:3004:3504:26
58. 39. 187 Aleksandrs Suhanovs VP5 00:22:28 (4.5) 5 04:2904:2804:3604:3004:23
59. 11. 595 Lolita Bērziņa SP5 00:22:28 (4.5) 5 04:2604:2504:2904:3904:27
60. 40. 591 Dmitrijs Pokatovs VP5 00:22:30 (4.5) 5 05:1104:0004:2104:2904:27
61. 12. 167 Daina Stonka VSK Noskrien SP5 00:22:36 (4.5) 5 04:3204:2504:2804:3504:33
62. 4. 240 Karīna Mellace SJ5 00:22:45 (4.6) 5 04:0604:2604:3704:4504:50
63. 41. 173 Mārtiņš Drāke VP5 00:23:05 (4.6) 5 05:2004:2904:2404:2804:21
64. 13. 166 SP5 00:23:12 (4.6) 5 04:0104:4204:5605:0004:31
65. 7. 317 Rodrigo Anops Vinteko VJ5 00:23:12 (4.6) 5 04:3504:4404:4604:4304:21
66. 42. 605 Dāvids Zalāns www.davidszalans.lv VP5 00:23:16 (4.7) 5 04:1104:2404:4604:5404:59
67. 43. 157 Gundars Kristapsons Ātrie vilki VP5 00:23:28 (4.7) 5 04:2504:3604:4504:5404:46
68. 8. 485 Aleksis Ziļevs VJ5 00:23:50 (4.8) 5 04:2704:3604:5305:0504:47
69. 44. 563 Aleksandrs Azarevics LSC VP5 00:23:54 (4.8) 5 05:0304:3504:3804:4904:46
70. 14. 581 Agnese Zīmele SK Tērauds SP5 00:24:00 (4.8) 5 04:3204:3604:5504:5904:56
71. 15. 442 Liene Repele SP5 00:24:03 (4.8) 5 04:5704:4304:4804:5404:39
72. 16. 477 Danute Fibiga Daukste SP5 00:24:06 (4.8) 5 04:5904:4204:4804:5404:42
73. 17. 169 Ieva Livčāne SP5 00:24:07 (4.8) 5 04:4304:4304:5404:5904:47
74. 45. 344 Gatis Šūpulnieks Glaive.pro VP5 00:24:09 (4.8) 5 04:5004:3704:4705:0104:53
75. 5. 319 Jurate Paula Romānova Rīgas Vingrošanas skola SJ5 00:24:22 (4.9) 5 04:1804:5805:0405:0104:58
76. 46. 260 Renats Nikitins Rigas satiksme VP5 00:24:25 (4.9) 5 04:5504:4004:4905:0304:56
77. 9. 261 Damirs Nikitins Rigas satiksme VJ5 00:24:25 (4.9) 5 04:5504:3904:5105:0204:56
78. 47. 303 Jurijs Makarenko VP5 00:24:31 (4.9) 5 05:3604:3204:4404:5304:44
79. 18. 189 Evita Ukavica SP5 00:24:46 (5.0) 5 05:3204:2904:4905:0604:48
80. 48. 386 Viktors Baleišis naf VP5 00:25:05 (5.0) 5 05:3205:1404:4804:5304:35
81. 19. 165 Gunita Daldere SP5 00:25:09 (5.0) 5 05:0004:4305:0505:1405:06
82. 20. 223 Inga Dzene SP5 00:25:20 (5.1) 5 04:3504:5305:1905:2405:08
83. 6. 354 Evelīna Broka SJ5 00:25:31 (5.1) 5 04:5105:0304:5806:0404:34
84. 21. 155 Nellija Baliko SP5 00:25:33 (5.1) 5 05:3104:5604:5205:0305:10
85. 49. 232 DAINIS KRONBERGS TUKUMS VP5 00:25:36 (5.1) 5 06:1704:4704:5304:5104:46
86. 50. 489 Viktors Valts VP5 00:25:48 (5.2) 5 06:0904:5104:5604:5204:57
87. 7. 288 Oksana Kainova SJ5 00:25:52 (5.2) 5 04:3004:3805:1706:0105:22
88. 51. 545 Oļegs Tocs Ultimate Bachacha Team VP5 00:25:57 (5.2) 5 05:3705:0505:0905:0604:59
89. 22. 295 Olga Trofimova SP5 00:25:57 (5.2) 5 04:5605:0705:1205:2405:15
90. 8. 304 Anna Olīvija Riekstiņa Rīgas Vingrošanas skola SJ5 00:26:01 (5.2) 5 04:5905:1105:0605:2005:23
91. 23. 183 Anete Vičmane SP5 00:26:23 (5.3) 5 05:4705:0105:0705:2205:04
92. 10. 163 VJ5 00:26:26 (5.3) 5 05:4305:0205:0405:3105:04
93. 24. 481 Pārsla Sizova SP5 00:26:27 (5.3) 5 05:3004:5805:0805:2805:20
94. 25. 204 Anda Luža SP5 00:26:36 (5.3) 5 03:0805:1205:5406:0806:12
95. 26. 177 Lāsma Caune SP5 00:26:42 (5.3) 5 05:1205:1405:2905:3405:12
96. 52. 512 Gints Kļaviņš VP5 00:26:48 (5.4) 5 06:0305:1405:1105:1605:01
97. 27. 211 Inga Martinsone VSK Noskrien SP5 00:26:57 (5.4) 5 05:2905:1405:2205:1705:33
98. 28. 345 SP5 00:27:04 (5.4) 5 05:3905:1405:2405:2305:22
99. 9. 608 Sophia Wirth SJ5 00:27:05 (5.4) 5 06:1505:1405:0505:1505:13
100. 29. 340 Elīna Prauliņa SP5 00:27:09 (5.4) 5 05:4105:1805:2205:2405:22
101. 30. 491 Agnese Kalēja SP5 00:27:13 (5.4) 5 06:0705:1305:1605:2205:13
102. 31. 583 Madara Vanaga SP5 00:27:25 (5.5) 5 05:5205:1405:1805:2605:34
103. 32. 618 Vineta Krutko SP5 00:27:26 (5.5) 5 05:3505:2405:2805:4005:18
104. 10. 300 Anna Marija Zaķe Maratona klubs/LSC SJ5 00:27:28 (5.5) 5 05:1705:2705:3705:4105:23
105. 33. 407 Maruta Krūmiņa Maratona klubs SP5 00:27:32 (5.5) 5 05:2405:2305:3305:3605:34
106. 53. 544 Nikolajs Žarkihs Ultimate Bachacha Team VP5 00:27:39 (5.5) 5 05:3605:0605:3205:4005:42
107. 34. 159 Egija Veide DC VECSALACAS UNITED SP5 00:27:46 (5.6) 5 05:2605:2205:3605:4505:34
108. 35. 610 Svetlana Astashkina SP5 00:27:57 (5.6) 5 05:0405:1605:4405:5705:54
109. 54. 592 Sintija Kraule VP5 00:27:58 (5.6) 5 06:0705:2505:1905:3105:34
110. 36. 206 Agnese Žukova Artificial Intelligence SP5 00:28:06 (5.6) 5 06:2605:3405:1905:2505:19
111. 37. 435 Sandra Zālamane Orkla Latvija SP5 00:28:12 (5.6) 5 05:5705:3405:2505:4205:33
112. 11. 226 Toms Grandāns VJ5 00:28:13 (5.6) 5 05:1905:3505:3105:4705:59
113. 38. 153 Anete Dārta Rožkalne SP5 00:28:15 (5.7) 5 05:4405:3605:4005:4805:25
114. 39. 431 Anna Ivanova SP5 00:28:20 (5.7) 5 06:3605:3105:2505:2505:20
115. 55. 337 Andrejs Manuhins VP5 00:28:24 (5.7) 5 06:2105:2905:3405:2805:30
116. 40. 279 Krista Burģele SP5 00:28:25 (5.7) 5 06:2905:2705:3405:2805:25
117. 11. 621 Elizabete Granta SJ5 00:28:26 (5.7) 5 06:1605:1405:0406:2705:22
118. 56. 235 Konstantīns Šatunovs VP5 00:28:28 (5.7) 5 05:5605:3305:4005:5005:26
119. 41. 252 Santa Briede SP5 00:28:38 (5.7) 5 05:4605:2505:4005:5205:51
120. 57. 611 Staņislavs Uldrihs VP5 00:28:38 (5.7) 5 05:1505:0405:4506:3305:58
121. 12. 289 Ansis Eglājs VJ5 00:28:41 (5.7) 5 05:3805:5106:2005:3505:15
122. 12. 607 Luīze Gavere SJ5 00:28:43 (5.7) 5 06:1605:2405:3605:5505:29
123. 42. 250 Karina Akmentiņa SP5 00:28:43 (5.7) 5 06:4105:2805:3305:2805:32
124. 13. 412 Matīss Simkevičs VJ5 00:28:44 (5.7) 5 04:4405:2705:5506:3006:07
125. 43. 322 Evija Gabrāne nav SP5 00:29:00 (5.8) 5 06:0305:3605:4505:5105:42
126. 44. 597 Sandra Siņicina Orkla Latvija SP5 00:29:00 (5.8) 5 06:0305:3705:4505:5105:42
127. 13. 599 Līga Zlaugotne SJ5 00:29:02 (5.8) 5 05:1805:4606:1706:0105:37
128. 45. 179 Iveta Kraze SP5 00:29:08 (5.8) 5 06:1305:2605:3106:0205:54
129. 14. 283 Andrejs Kondratenko VJ5 00:29:28 (5.9) 5 06:0206:1305:4505:5105:35
130. 58. 328 Atis Matisons VP5 00:29:38 (5.9) 5 06:2405:4505:4305:4905:54
131. 46. 233 Katerīna Vdovina SP5 00:29:40 (5.9) 5 06:0005:3605:4405:5506:23
132. 47. 281 Arta Groma SP5 00:29:54 (6.0) 5 06:2805:3205:4705:5806:07
133. 59. 243 Kristaps Līsmanis VP5 00:29:55 (6.0) 5 06:1405:4405:5306:0505:57
134. 48. 589 Dārta Arta Medne SP5 00:30:09 (6.0) 5 06:0605:4606:0306:0806:04
135. 49. 171 Zinaida Grīnberga LSC SP5 00:30:18 (6.1) 5 06:0205:5606:0606:1305:59
136. 50. 242 Kristiāna Siliņa Solis Dabā SP5 00:30:25 (6.1) 5 06:1905:4606:0406:1605:57
137. 51. 276 Aiga Rinka SP5 00:30:26 (6.1) 5 05:4905:5106:0806:2206:13
138. 52. 408 Evita Kļaviņa SP5 00:30:26 (6.1) 5 05:4405:3906:1706:1706:27
139. 53. 320 Zanda Doļģe SP5 00:30:28 (6.1) 5 06:1205:4306:0306:1606:11
140. 60. 251 Jānis Akmentiņš VP5 00:30:33 (6.1) 5 06:4105:4905:5606:0106:04
141. 54. 513 SP5 00:30:42 (6.1) 5 07:0105:4606:0006:0805:45
142. 14. 629 Marta Lejstrauta SJ5 00:30:44 (6.1) 5 05:3905:5806:1806:2106:25
143. 55. 584 airisa freimane SP5 00:30:57 (6.2) 5 06:5905:5305:5305:5406:17
144. 56. 382 zane Kļava SP5 00:31:03 (6.2) 5 06:1806:0406:0706:1806:14
145. 15. 603 Elīna Vahere-Abražune SJ5 00:31:06 (6.2) 5 05:2806:1006:2606:4306:18
146. 61. 604 Intars Abražuns VP5 00:31:06 (6.2) 5 04:3205:0908:2006:4206:22
147. 57. 519 Anna Jansone Glaive.pro SP5 00:31:09 (6.2) 5 06:4006:0606:1806:1405:49
148. 58. 262 Vineta Krafta SP5 00:31:17 (6.3) 5 06:0706:0306:1206:3206:21
149. 59. 231 Svetlana Matvejeva SP5 00:31:31 (6.3) 5 06:1306:0606:1606:3006:23
150. 60. 523 Gita Biezuma SP5 00:31:37 (6.3) 5 06:3606:0206:1906:2006:18
151. 62. 446 Juris Gailis VP5 00:31:45 (6.4) 5 06:3905:5206:0706:2606:38
152. 15. 259 Ritvars Gailis VJ5 00:31:45 (6.4) 5 06:3805:5206:0806:2706:38
153. 61. 257 Solvita Gaile SP5 00:31:46 (6.4) 5 06:3905:5206:0806:2606:39
154. 16. 180 Kristofers Kraze VJ5 00:31:58 (6.4) 5 06:4305:2306:3806:5806:14
155. 63. 247 Arnis Lukins VP5 00:32:22 (6.5) 5 06:2405:5207:0706:3906:19
156. 62. 246 Anete Arāja SP5 00:32:30 (6.5) 5 06:4606:0106:3306:4006:28
157. 63. 190 Olga Dadeika SP5 00:32:57 (6.6) 5 06:5206:0506:3106:5106:37
158. 64. 297 Irita Maculeviča SP5 00:33:00 (6.6) 5 06:5706:1906:3206:3306:36
159. 65. 488 Egita Sprunce SP5 00:33:03 (6.6) 5 06:3906:1206:3806:3906:53
160. 66. 248 Maija Macuka SP5 00:33:15 (6.7) 5 08:2906:2106:1506:0406:04
161. 64. 249 Aleksandrs Razdorovs VP5 00:33:24 (6.7) 5 08:3106:2006:1506:0606:10
162. 67. 494 Laura Smukule SP5 00:33:44 (6.7) 5 05:4806:0107:2807:1107:14
163. 68. 389 Aija Strazda SP5 00:34:17 (6.9) 5 06:5606:1806:3207:0607:22
164. 16. 193 Agate Šauriņa New Village Workout SJ5 00:34:38 (6.9) 5 05:4505:5107:5007:5507:14
165. 69. 590 Ieva Dīvāne Vinteko SP5 00:34:39 (6.9) 5 07:0206:2106:5407:0707:12
166. 17. 377 Ernests Salnājs VJ5 00:34:45 (7.0) 5 05:4505:5207:4707:5507:23
167. 70. 613 SP5 00:34:51 (7.0) 5 06:4306:1006:5607:2607:34
168. 18. 378 Markuss Jaksts DC VECSALACAS UNITED VJ5 00:34:55 (7.0) 5 05:2406:4107:2907:4107:37
169. 71. 454 Inese Ābele SP5 00:35:04 (7.0) 5 06:3606:3407:0107:1807:33
170. 72. 606 Denise Wirth SP5 00:35:51 (7.2) 5 07:3706:5307:0307:0707:10
171. 17. 551 Evelīna Vahere-Abražune SJ5 00:36:31 (7.3) 5 05:2807:4007:3708:0607:39
172. 73. 609 Edīte Beliha SP5 00:36:35 (7.3) 5 06:4707:2007:3207:2007:34
173. 74. 282 Anete Amere - SP5 00:36:50 (7.4) 5 07:2406:5907:2207:2907:33
174. 75. 415 Dagnija Meiere SP5 00:37:52 (7.6) 5 08:0407:1707:2807:3907:22
175. 65. 419 Krišjānis Segliņš VP5 00:37:53 (7.6) 5 08:0407:1907:2707:3807:23
176. 19. 265 Martins Kondratenko VJ5 00:39:11 (7.8) 5 08:4307:2407:2207:5807:42
177. 66. 434 Jānis Ābele Debešķīgs VP5 00:53:50 (10.8) 5 08:5004:5304:5605:2805:41
178. 67. 520 Juris Evertovskis Glaive.pro VP5 00:32:16 (8.1) 4 06:3504:5409:0011:45
179. 68. 154 Kārlis Evertovskis Glaive.pro VP5 00:18:44 (6.2) 3 03:3603:4411:23
180. 76. 619 Maryam Ismaeel SP5 00:21:04 (7.0) 3 06:1206:5907:52
181. 77. 256 Ludmila Kozačenko SP5 00:21:34 (7.2) 3 15:1003:1003:12
182. 18. 600 Madara Bērziņa SJ5 00:44:46 (14.9) 3 04:3605:3410:35
183. 20. 258 Reinis Gailis VJ5 00:06:39 (6.7) 1 06:39
184. 69. 384 Oskars Cimermanis VP5 00:08:40 (8.7) 1 08:40

Distance: Bērnu (500m)

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Temps Apļi 1.
1. 1. 788 Kristians Freimanis VB2 00:03:13 (4.0) 1 03:13
2. 1. 820 Darja Vdovina Sporta akola Arkādija SB2 00:03:20 (4.2) 1 03:20
3. 2. 956 Hugo Jermaks VB2 00:03:21 (4.2) 1 03:21
4. 2. 796 Amanda Mankus Saldus OK SB2 00:03:38 (4.6) 1 03:38
5. 3. 957 Teo Jermaks VB2 00:03:40 (4.6) 1 03:40
6. 4. 877 Rodrigo Anops Vinteko VB2 00:03:48 (4.8) 1 03:48
7. 5. 773 Iļja Potapovs VB2 00:03:49 (4.8) 1 03:49
8. 3. 749 Evelīna Jaunzeme Sporta skola "Arkādija" SB2 00:03:50 (4.8) 1 03:50
9. 4. 747 Anna Olīvija Riekstiņa Rīgas Vingrošanas skola SB2 00:03:52 (4.8) 1 03:52
10. 6. 719 Toms Grandāns VB2 00:03:55 (4.9) 1 03:55
11. 5. 925 SB2 00:03:55 (4.9) 1 03:55
12. 6. 839 Railija Baukerte SB2 00:03:56 (4.9) 1 03:56
13. 7. 890 Mariss Pētersons vsk noskrien VB2 00:03:58 (5.0) 1 03:58
14. 8. 853 Andrejs Kondratenko VB2 00:03:59 (5.0) 1 03:59
15. 7. 953 Marta Lejstrauta SB2 00:04:00 (5.0) 1 04:00
16. 9. 738 Martins Pigožņa SK Super Nova VB2 00:04:02 (5.1) 1 04:02
17. 8. 716 Lauma Lange Riteņvasara SB2 00:04:07 (5.2) 1 04:07
18. 9. 726 Agate Šauriņa New Village Workout SB2 00:04:09 (5.2) 1 04:09
19. 10. 887 VB2 00:04:12 (5.3) 1 04:12
20. 11. 781 Oskars Veits VB2 00:04:14 (5.3) 1 04:14
21. 10. 844 Katrīna Bildere SB2 00:04:14 (5.3) 1 04:14
22. 12. 937 Kārlis Inka Vecās kedas VB2 00:04:16 (5.3) 1 04:16
23. 13. 832 Roberts Veļesevičs VB2 00:04:23 (5.5) 1 04:23
24. 14. 876 Konstantins Lobovičs VB2 00:04:25 (5.5) 1 04:25
25. 15. 827 Ansis Eglājs VB2 00:04:27 (5.6) 1 04:27
26. 16. 828 Atis Eglājs VB2 00:04:27 (5.6) 1 04:27
27. 11. 717 Lote Lange Riteņvasara SB2 00:04:42 (5.9) 1 04:42
28. 17. 722 Alberts Jansons VB2 00:04:45 (5.9) 1 04:45
29. 18. 866 Niklāvs Jaksts DC VECSALACAS UNITED VB2 00:04:50 (6.1) 1 04:50
30. 19. 954 Kārlis Lejstrauts VB2 00:04:53 (6.1) 1 04:53
31. 20. 835 Georgijs Hačatrjans VB2 00:04:57 (6.2) 1 04:57
32. 21. 951 Markuss Timermanis BJC "Laimīte" VB2 00:04:58 (6.2) 1 04:58
33. 12. 833 Alisija Veļeseviča SB2 00:05:00 (6.3) 1 05:00
34. 22. 897 Rihards Slapiņš VB2 00:05:10 (6.5) 1 05:10
35. 23. 753 Mārtiņš Saliņš VB2 00:05:17 (6.6) 1 05:17
36. 13. 787 SB2 00:05:18 (6.6) 1 05:18
37. 24. 786 VB2 00:05:18 (6.6) 1 05:18
38. 14. 952 Megija Vieļecka SB2 00:05:20 (6.7) 1 05:20
39. 25. 872 Ralfs Briedis VB2 00:05:31 (6.9) 1 05:31
40. 15. 867 Bella Boluža SB2 00:06:20 (7.9) 1 06:20
41. 26. 793 Olivers Krutko VB2 00:06:30 (8.1) 1 06:30
1. 1. 997 Marta Kerele SB1 00:01:57 (4.9) 1 01:57
2. 1. 757 Atis Vrubļevskis Surikati VB1 00:02:06 (5.3) 1 02:06
3. 2. 859 Emīlija Gertmane SB1 00:02:07 (5.3) 1 02:07
4. 3. 949 Kristiāna Deksne SB1 00:02:07 (5.3) 1 02:07
5. 4. 723 Melānija Vāvere SB1 00:02:07 (5.3) 1 02:07
6. 2. 763 VB1 00:02:07 (5.3) 1 02:07
7. 3. 982 Marats Budjko VB1 00:02:09 (5.4) 1 02:09
8. 4. 718 Emīls Grandāns VB1 00:02:10 (5.4) 1 02:10
9. 5. 842 Laura Jēkabsone Rikor SB1 00:02:14 (5.6) 1 02:14
10. 6. 735 Margarita Panova SB1 00:02:14 (5.6) 1 02:14
11. 7. 840 Sofija Baukerte SB1 00:02:17 (5.7) 1 02:17
12. 8. 981 Nelli Budjko SB1 00:02:22 (5.9) 1 02:22
13. 5. 903 Artjoms Rutko VB1 00:02:24 (6.0) 1 02:24
14. 6. 776 Antons Bondarevs VB1 00:02:27 (6.1) 1 02:27
15. 9. 720 Alisa Mitrohina SB1 00:02:34 (6.4) 1 02:34
16. 10. 748 Ksenija Kucerenko SB1 00:02:36 (6.5) 1 02:36
17. 11. 980 Adrija Zellīte SB1 00:02:37 (6.6) 1 02:37
18. 7. 754 Regnārs Saliņš VB1 00:02:38 (6.6) 1 02:38
19. 12. 745 Kerija Pigožņa Austriņa SB1 00:02:39 (6.7) 1 02:39
20. 8. 902 Evans Voits VB1 00:02:40 (6.7) 1 02:40
21. 13. 708 Jasmīne Vanaga SB1 00:02:41 (6.7) 1 02:41
22. 9. 818 Mārtiņš Vāvere VB1 00:02:42 (6.8) 1 02:42
23. 10. 950 Renārs Deksnis VB1 00:02:48 (7.0) 1 02:48
24. 14. 830 Alise Vanaga SB1 00:02:54 (7.3) 1 02:54
25. 15. 821 Adelija Vdovina SB1 00:02:54 (7.3) 1 02:54
26. 16. 734 Paula Caune SB1 00:02:56 (7.4) 1 02:56
27. 17. 721 Elizabete Misjuna SB1 00:02:58 (7.4) 1 02:58
28. 11. 906 Roberts Teteris VB1 00:02:59 (7.5) 1 02:59
29. 18. 829 Liene Eglāja SB1 00:02:59 (7.5) 1 02:59
30. 19. 926 Anastasija Dmitrijeva SB1 00:03:05 (7.7) 1 03:05
31. 20. 875 Elīna Zemture SB1 00:03:06 (7.8) 1 03:06
32. 12. 857 Mārcis Grišuļs VB1 00:03:09 (7.9) 1 03:09
33. 13. 900 Roberts Mūrnieks VB1 00:03:09 (7.9) 1 03:09
34. 21. 740 Eliza Dimitrieva JJ SB1 00:03:09 (7.9) 1 03:09
35. 22. 998 Madara Kerele SB1 00:03:10 (7.9) 1 03:10
36. 14. 774 Renārs Lūsis VB1 00:03:13 (8.1) 1 03:13
37. 23. 836 Elizabete Broka SB1 00:03:14 (8.1) 1 03:14
38. 24. 878 Rēzija Anopa Vinteko SB1 00:03:14 (8.1) 1 03:14
39. 15. 777 Haralds Mihmalis VB1 00:03:18 (8.3) 1 03:18
40. 25. 863 Darina Bočkova massage4you.lv SB1 00:03:27 (8.6) 1 03:27
41. 26. 766 Alise Strazda SB1 00:03:32 (8.9) 1 03:32
42. 27. 782 Lilita Veite SB1 00:03:39 (9.2) 1 03:39
43. 28. 891 Marta Pētersone vsk noskrien SB1 00:03:40 (9.2) 1 03:40
44. 16. 736 Jegors Panovs VB1 00:03:41 (9.2) 1 03:41
45. 29. 813 Paula Pivņenko SB1 00:03:42 (9.3) 1 03:42
46. 30. 709 Melisa Vanaga SB1 00:03:56 (9.8) 1 03:56
47. 31. 797 Amēlija Mankus Saldus OK SB1 00:03:56 (9.9) 1 03:56
48. 32. 944 Jeļizaveta Dzmitrijeva SB1 00:03:58 (9.9) 1 03:58
49. 17. 769 Oskars Strazds VB1 00:03:59 (10.0) 1 03:59
50. 18. 831 Ernests Vanags VB1 00:04:03 (10.1) 1 04:03
51. 33. 841 Emīlija Romaņuka Emi fanu klubs SB1 00:04:03 (10.1) 1 04:03
52. 34. 860 Laura Maculeviča SB1 00:04:06 (10.3) 1 04:06
53. 35. 889 Adriana Kanašķe SB1 00:04:07 (10.3) 1 04:07
54. 36. 920 Amelija Griškjāne greetingcards.lv SB1 00:04:07 (10.3) 1 04:07
55. 37. 931 Kate Sniega SB1 00:04:11 (10.5) 1 04:11
56. 38. 947 Donatella Knopa SB1 00:04:24 (11.0) 1 04:24
57. 39. 865 Maria Fjodorova SB1 00:04:24 (11.0) 1 04:24
58. 40. 814 Laura Pivņenko SB1 00:04:26 (11.1) 1 04:26
59. 41. 706 Rūta Bethere SB1 00:04:32 (11.4) 1 04:32
60. 19. 938 Rolands Mürnieks VB1 00:04:54 (12.3) 1 04:54
61. 42. 731 Krista Kozuliņa SB1 00:05:10 (12.9) 1 05:10
62. 43. 843 Amanda Švarce LVINFO.LV SB1 00:05:11 (13.0) 1 05:11
63. 20. 955 Haralds Jaunzems Superbēbis VB1 00:05:16 (13.2) 1 05:16
64. 44. 896 Austra Matisone SB1 00:05:59 (15.0) 1 05:59
65. 21. 858 Marsels Grišuļs VB1 00:06:21 (15.9) 1 06:21
66. 22. 778 Helmuts Mihmalis VB1 00:06:26 (16.1) 1 06:26
67. 23. 764 VB1 00:07:07 (17.8) 1 07:07
68. 24. 846 Alise Onzule Līvānu VK Junior VB1 00:07:19 (18.3) 1 07:19
69. 45. 856 Dārta Kūma SB1 00:07:24 (18.5) 1 07:24
70. 25. 783 Viesturs Veits VB1 00:07:36 (19.0) 1 07:36
71. 46. 798 Marta Mankus Saldus OK SB1 00:08:42 (21.8) 1 08:42

Distance: Veselības

Vieta Vieta gr. Nr. Vārds, uzvārds Klubs Gr. Rezultāts Temps Apļi 1.2.3.4.5.6.7.8.
1. 1. 470 Voldemārs Lejnieks SK Dzērvene VV 00:28:57 (3.6) 8 03:0603:2303:2503:5903:3703:5603:4503:43
2. 2. 456 Jānis Baukerts VV 00:28:31 (4.8) 6 04:5004:4104:4604:4504:4104:45
3. 1. 569 Zita Zariņa SV 00:29:29 (4.9) 6 05:1304:3804:4804:5705:0404:47
4. 3. 400 Nauris Kozuliņš VV 00:25:46 (5.2) 5 07:0106:4403:3404:1704:09
5. 4. 444 Gatis Lange Riteņvasara VV 00:25:56 (5.2) 5 05:5704:4404:5405:0705:12
6. 2. 418 Ennija Ozoliņa SV 00:27:36 (5.5) 5 05:3305:2105:3705:4105:23
7. 3. 476 Elīza Valtere SV 00:28:13 (5.6) 5 05:3005:3305:3405:4705:46
8. 5. 473 Toms Pāss VV 00:28:18 (5.7) 5 06:0505:2705:3305:4005:31
9. 4. 460 Laura Kozuliņa SV 00:28:26 (5.7) 5 05:1505:0405:2603:2709:12
10. 6. 397 Salvis Skaistais xXx VV 00:28:35 (5.7) 5 06:3605:2805:1405:2805:48
11. 5. 392 Dana Alksne Riteņvasara SV 00:28:55 (5.8) 5 05:4905:5506:0306:1704:49
12. 7. 416 Iļja Potapovs VV 00:23:13 (5.8) 4 04:5505:2306:0706:46
13. 8. 625 Kārlis Inka Vecās Kedas VV 00:24:12 (6.1) 4 05:4305:4705:5506:45
14. 6. 443 Evita Baukerte SV 00:25:03 (6.3) 4 05:3806:0306:3106:48
15. 7. 501 ZANDA EGLĀJA SV 00:25:56 (6.5) 4 07:1706:5707:1704:23
16. 9. 627 Dmitrijs Golonovs VV 00:26:17 (6.6) 4 07:1206:1906:2806:16
17. 8. 624 Berta Lerhe SV 00:26:17 (6.6) 4 07:1206:1706:3106:16
18. 9. 498 Valda Kreicberga SV 00:27:06 (6.8) 4 06:4406:1006:1407:57
19. 10. 401 Jevgēnija Panova SV 00:27:29 (6.9) 4 07:1506:1506:1507:43
20. 11. 427 Aurika Portnaja Belkas SV 00:28:21 (7.1) 4 07:2206:2807:4306:47
21. 12. 565 Dagnija Matisone SV 00:28:47 (7.2) 4 07:0707:3507:3006:34
22. 13. 421 Andra Vanaga SV 00:29:53 (7.5) 4 08:0607:2007:2906:56
23. 14. 472 Guna Emilija Zobena SV 00:29:53 (7.5) 4 08:0607:2107:2906:56
24. 10. 499 Igo Kreicbergs VV 00:18:06 (6.0) 3 06:3305:4005:52
25. 15. 428 Arina Bahmatova Belkas SV 00:25:16 (8.4) 3 08:3808:1808:19
26. 16. 532 Evija Bāre LVINFO.LV SV 00:27:27 (9.2) 3 15:1303:4908:24
27. 17. 507 Laura Jurševska SV 00:28:30 (9.5) 3 06:3306:3115:25
28. 18. 496 lienite dundure herbbalif SV 00:29:34 (9.9) 3 09:4309:5209:58
29. 19. 394 Lauma Lange Riteņvasara SV 00:09:43 (4.9) 2 05:4903:54
30. 20. 622 Daiga Jurševska SV 00:14:52 (7.4) 2 06:4408:07
31. 21. 452 Iveta Kovnacka SV 00:21:56 (11.0) 2 10:5111:05
32. 22. 393 Lote Lange Riteņvasara SV 00:05:57 (6.0) 1 05:57
33. 23. 439 Marta Mellace SV 00:23:25 (23.4) 1 23:25
34. 11. 440 Eduards Mellacis VV 00:23:27 (23.5) 1 23:27
35. 0. 393 Agita Danenberga 00:28:30 2 06:1022:20