Rezultāti

Sezona

Posms

Kopvērtējums (10km)

Vieta Vieta grupā Nr Vārds, uzvārds Klubs GrupaMāras dīķisBiķernieku mežsLucavsalaViesturdārzsPļavnieku parksAnniņmuižas parksKopā
1. 1. 316 Reinis Tops VSK Noskrien V1021-2128
2. 1. 205 Rita Anopa vinteko.lv S102253119
3. 2. 236 Kristīne Gržibovska SK Dzērvene S1013322511
4. 2. 260 Uldis Katlaps V1062-33317
5. 3. 249 Ineta Jerofejeva S1034443317
6. 3. 237 Raitis Gržibovskis VSKNoskrien V1054565625
7. 4. 325 Nora Vrubļevska Surikati S1046128-434
8. 5. 287 Zane Moroza S10118964835
9. 6. 295 Ilze Putriņa Salaspils Zīriņi S101311656937
10. 7. 221 Zane Deimante S1071211105639
11. 8. 318 Anta Veite S1081514971149
12. 4. 894 Valdis Rozentāls V10-101216111160
13. 5. 560 Jānis Amsters V101191315141461
14. 6. 250 Jānis Jerofejevs V101611-1371562
15. 9. 255 Zane Karpenko VSK Noskrien blonde S101213-1681362
16. 7. 247 Juris Jansons Riga Ironman Team V101212-10151766
17. 8. 242 Uģis Inka Vecās Kedas V1013-2917131385
18. 9. 293 Uldis Pormeisters V1017151526182186
19. 10. 225 Inese Eklona VSK Noskrien S10172221-111889
20. 10. 216 Pēteris Ciekurs Ciekuri V1019173419171890
21. 11. 215 Mārtiņš Ciekurs Ciekuri V10152114-211990
22. 11. 320 Anete Vičmane S101425191925-102
23. 12. 283 Ksenija Ļohina S102229232110-105
24. 13. 785 Diana Spiridovska RPP MTB S1019331031-12105
25. 12. 213 Mareks Brokāns Rolling V10231918243330114
26. 14. 211 Gita Biezuma S10243124261925118
27. 13. 241 Kārlis Ielejs VSK Noskrien V10212726282223119
28. 15. 328 Ilga Žeibe vsk noskrien S10-3030281420122
29. 14. 219 Aigars Dakteris Outdoor Training Club V102225-222429122
30. 15. 850 Andrejs Maļukovs V10-2021252531122
31. 16. 262 Artūrs Ketlers SK Dzērvene V10331817431936123
32. 17. 760 Māris Šteinerts V1030232721-25126
33. 16. 234 Zinaida Grīnberga LSC S102732-251827129
34. 18. 266 Igors Kozlovs V10292439-2028140
35. 19. 326 Guntis Zālītis Kadiķi V10282828312834143
36. 17. 733 Inese Ozola Inbank S10-3828292429148
37. 20. 273 Pāvels Kuzmins V10-3119353140156
38. 21. 296 Andris Rēders Rēderu banda V1025324130-32160
39. 18. 294 Janta Putniņa S103434-332733161
40. 22. 315 Aleksandrs Tolpigins V103433-393745188
41. 23. 253 Jānis Kalniņš VSK Noskrien V10514743505250241
42. 24. 222 Konstantīns Deņisovs V105748424848-243
43. 25. 278 Dainis Limanāns RIEKSTI V101--1215
44. 26. 284 Kalvis Mālnieks V107324--16
45. 27. 764 Gatis Pūcītis V104-35-416
46. 28. 269 Konstantīns Krjačko Ronako V1095-8-527
47. 29. 252 Imants Kaldre VSK Noskrien V10-647-1229
48. 19. 312 Sintija Štāle S1057-7-1029
49. 30. 779 Kaspars Vaivods KKDEV V1014779--37
50. 31. 854 Jānis Laurs Visa Veida Kustība V10-1410-9740
51. 32. 246 Atis Jansons Team Jansoni V10-1391212-46
52. 33. 543 Mārtiņš Strušels V10--1614101050
53. 34. 302 Kalvis Silgals Surikati V10-16111123-61
54. 20. 274 Margita Lagzdiņa - S101518-15-1563
55. 21. 226 Renda Forstmane S1018211713--69
56. 22. 880 Zane Beča S10-201320-2275
57. 23. 207 Lāsma Āboliņa VSK Noskrien S102328--222497
58. 24. 314 Irina Tatarinova Matison's Runner Club S10303925-21-115
59. 25. 229 Daiga Gavariņa S10-4027-2031118
60. 26. 254 Marija Kalnīte S1029-2630-34119
61. 27. 857 Maija Ķuda S10-4229-1732120
62. 28. 285 Dagnija Meiere S103135-3223-121
63. 35. 986 Kārlis Zuters V10--32323435133
64. 36. 604 Valdemārs Timofejevs V10--24363638134
65. 37. 243 Jānis Jankavs V10--36373942154
66. 38. 309 Aivis Stepanovs Bez Entuziasma Nav Uzvaras V1041--403837156
67. 39. 291 Dmitrijs Perlovs Schneider Electric V10433938-41-161
68. 40. 299 Ēriks Sarguns V1039-33-4943164
69. 41. 227 Valts Freibergs V10-46404445-175
70. 42. 301 Vladislavs Selickis V104641-4746-180
71. 43. 208 Juris Belovs KKPD V1054--414346184
72. 44. 357 Roberts Osipovs V104844-46-47185
73. 45. 322 Aleksandrs Voino V10-4944-5152196
74. 46. 303 Janis Skutelis V1058--515049208
75. 47. 308 Māris Sparāns V106150--5351215
76. 48. 910 Kristaps Pilskalns Gentelmens Club V10--6-8923
77. 49. 317 Modris Trūlis V1010-8-6-24
78. 29. 235 Zane Gruberte S10--1512-734
79. 30. 666 Justīne Atiķe S10--22-91445
80. 31. 201 Dace Ahiļčenoka S10-231814--55
81. 32. 951 Anna Mitrohina S10---23131955
82. 33. 738 Zanda Taupmana Matisons Runner`s Club S10--202716-63
83. 34. 251 Inga Jurčinska S102026-18--64
84. 50. 276 Normunds Langins VSK Noskrien V10242920---73
85. 51. 860 Austris Livdāns V10-223120--73
86. 52. 909 Valdis Čunka Vichy V10--3027-2279
87. 53. 239 Artjoms Gusevs V102034-29--83
88. 54. 233 Anatolijs Griškjāns greetingcards.lv V1032---272685
89. 55. 231 Romāns Giruckis V10--2534-2786
90. 35. 377 Viktorija Gucu S10--31-263087
91. 56. 288 Jānis Ozoliņš V103626-33--95
92. 36. 815 Ilona Zariņa Swedbank S10-3732--2897
93. 37. 218 Madara Dabare S103343-34--110
94. 57. 327 Jānis Zemturis V10-4035--39114
95. 58. 261 Viktors Kazaks Schneider Electric V1042-37-40-119
96. 59. 275 Kaspars Laizāns Čika un Banijs V1060---2644130
97. 38. 838 Sanita Laicāne SK Tērauds S10-12---3
98. 60. 200 Kaspars Adijāns SPB RUN V103---4-7
99. 39. 244 Kristīne Jansone S1069----15
100. 40. 862 Santa Puriņa S10-107---17
101. 41. 232 Daiga Greiškāne VSK Noskrien S10--16--1632
102. 42. 913 Vineta Krutko S10---2212-34
103. 61. 800 Rolf Fredheim V10---18-2038
104. 62. 923 Edijs Veide DC Vecsalacas United V10---23-2447
105. 63. 264 Aigars Kokins Team Kažemāka V1027-22---49
106. 64. 809 Māris Vizulis Trakie Eži V10-36--29-65
107. 65. 202 Kaspars Aksenoks V103735----72
108. 43. 230 Marta Gernere S103241----73
109. 66. 271 Kristaps Kudlāns V103838----76
110. 67. 986 Renāts Ņikitins V10----424183
111. 68. 282 Māris Logins V1047--38--85
112. 69. Maris Macijevskis Cream of the Crop V10-42---4890
113. 70. 925 Dairis Jankovskis Tehnoland.lv V10---4547-92
114. 71. 228 Uldis Galdiņš LabaDaba V105043----93
115. 72. 268 Dāvis Krastiņš KKPD V1052--42--94
116. 73. 286 Eduards Mickevičs V1055--49--104
117. 44. 972 Klinta Lauska S10---1--1
118. 74. 753 Valdis Aņikejevs SK Tērauds V10--1---1
119. 45. 609 Irita Puķīte Saulkrasti S10--1---1
120. 46. 277 Līva Medne paBaso.lv S10-----22
121. 47. 846 Zane Tilta-Kūma ZVOC S10-5----5
122. 75. 799 Oskars Vidovskis V10-----88
123. 76. 832 Artūrs Lokastovs Lokoloko V10-8----8
124. 48. 685 Diāna Vitkovska SK Katrīne S10--8---8
125. 77. 272 Āris Kundziņš EsiAktivs.lv V108-----8
126. 49. 307 Olga Sparāne S109-----9
127. 50. 324 Karīna Voitkeviča S1010-----10
128. 51. 523 Kata Fulop S10---11--11
129. 52. 878 Iveta Mūrniece-Muceniece S10-14----14
130. 53. 290 Anna Perlova Schneider Electric S10----15-15
131. 78. 798 Raimonds Ozoliņš V10-----1616
132. 54. 298 Alda Rusina S10-16----16
133. 55. 214 Marta Ciekure S1016-----16
134. 79. 548 Mārtiņš Purenkovs Legs Miserables V10----16-16
135. 56. 418 Amanda Leja S10-17----17
136. 57. 924 Silvija Veide DC Vecsalacas United S10---17--17
137. 58. 802 Elīna Brice-Matisone S10-----1717
138. 80. 220 Oskars Dambrovs V1018-----18
139. 59. 810 Līga Vizule Trakie Eži S10-19----19
140. 60. 240 Elīna Heinrihsone Schneider Electric S1021-----21
141. 81. 908 Uģis Holsts Purva Bridējs V10--23---23
142. 61. 223 Anete Zelonka Izskrien Rīgu S10-----2323
143. 62. 936 Dace Šīdere S10---24--24
144. 63. 831 Gunta Lokastova Lokoloko S10-24----24
145. 64. 209 Irina Belugina People S1025-----25
146. 82. 270 NORMUNDS KRONBERGS TUKUMS V1026-----26
147. 65. 217 Gunda Čiževska S1026-----26
148. 66. 265 Jolanta Zastavnaja Izskrien Rīgu S10-----2626
149. 67. 256 Kristīne Karsa S10-27----27
150. 68. 259 Olena Kashyrina Tele2 S1028-----28
151. 83. 515 Jaroslavs Medoedskis V10----30-30
152. 84. 870 Jānis Ozols V10-30----30
153. 85. 257 Rūdolfs Karss Luminor V1031-----31
154. 86. 583 Ilgvars Ribušs VSK Noskrien V10----32-32
155. 87. 203 John Gallacher V10-----3333
156. 69. 709 Dārta Arta Medne S10--33---33
157. 88. 305 Miķelis Marnauza V10----35-35
158. 70. 313 Evita Štāle-Puķīte S1035-----35
159. 89. 248 Oskars Jepsis Swedbank V1035-----35
160. 71. 245 Maija Jansone S10-36----36
161. 90. 879 Aigars Čodars V10-37----37
162. 91. 766 Jānis Markulis AR RIGA V1040-----40
163. 92. 238 Normunds Gudens V1044-----44
164. 93. 403 Daniels Rēķis RS V10----44-44
165. 94. 306 Ivars Spalis V1045-----45
166. 95. 845 Jurijs Šatcs V10-45----45
167. 96. 786 Jānis Ozoliņš V1049-----49
168. 97. 304 Eduards Slišāns KKPD V1053-----53
169. 98. 210 Mārtiņš Bērziņš Schneider Electric V1056-----56
170. 99. 258 Roman Kashirin Tele2 V1059-----59

Kopvērtējums (5km)

Vieta Vieta grupā Nr Vārds, uzvārds Klubs GrupaMāras dīķisBiķernieku mežsLucavsalaViesturdārzsPļavnieku parksAnniņmuižas parksKopā
1. 1. 402 Atis Krebss VJ52311116
2. 1. 354 Armands Bušs Ogres novada sporta centrs/LVVA VP521-1116
3. 1. 398 Anastasija Kondratjeva LSC SJ511112-6
4. 1. 508 Anda Zandberga adidas Runners | Riga SP5224-2111
5. 2. 501 Dmitrijs Vecgailis VP533233213
6. 2. 344 Agija Dace Bidiņa SJ5443-3115
7. 2. 363 Dāvis Dābols VJ555453219
8. 3. 356 Miks Jānis Caune VJ53436-319
9. 4. 797 Dēvids Kristapsons Ātrie vilki VJ5-2236720
10. 2. 343 Linda Beldava VSK Noskrien Vāveres SP564644422
11. 3. 368 Kārlis Evertovskis Glaive.pro VP556376525
12. 3. 481 Daina Stonka VSK Noskrien SP546776830
13. 3. 506 Anna Marija Zaķe Maratona klubs/LSC/RCHV SJ586-46731
14. 4. 893 Renāte Balode Rīgas Hanzas vidusskola SJ579838531
15. 4. 452 Liena Puise-Puiše SP5881265532
16. 5. 367 Vladislavs Ekersdorfs Wood Brothers VJ5885107836
17. 4. 765 Eduards Pāķis Saulkrasti SRT VP57551181236
18. 5. 345 Deniss Bočkovs Massage4you.lv VP598797839
19. 5. 446 Iveta Niedre Maratona klubs SP51110888640
20. 6. 401 Kristofers Kraze individuāli VJ51011915101151
21. 6. 457 iveta Rožkalne SP51291110111152
22. 6. 482 Olegs Suhorukovs VP51010615131453
23. 7. 424 Ieva Livčāne SP513-14117954
24. 7. 757 Elvijs Viļevičs VP5119-13111155
25. 8. 491 Anastasija Tjukova SP5513171210-57
26. 8. 816 Elvijs Siliņš VP5-1511149958
27. 9. 342 Agnese Beināre MySport SP543553-359
28. 7. 470 Matīss Simkevičs VJ51810814-1060
29. 9. 384 Haralds Jansons VP513131418151570
30. 10. 458 Inese Rudavina SP5181415-121372
31. 10. 784 Viktors Suborins VP514171619181681
32. 11. 480 Kārlis Stonka VSK Noskrien VP5191112-222084
33. 12. 391 Dmitrijs Karasenko VP51519-20191790
34. 13. 507 Aivars Zaķis Maratona klubs/LSC VP51618-232023100
35. 11. 471 Agnese Simsone SP524212418-14101
36. 14. 489 Gatis Šūpulnieks Glaive.pro VP5212320252119104
37. 12. 397 Elga Kočâne SP5212321-2618109
38. 13. 439 Olga Mikulova VSK Noskrien SP5-2022232321109
39. 15. 852 Gatis Romanausks Privati VP5-2523262821123
40. 14. 410 Marika Kurnosenko SP5512828192425124
41. 16. 817 Māris Dambis VP5-2424272722124
42. 17. 369 Juris Evertovskis Glaive.pro VP5232625292927130
43. 15. 432 Inga Martinsone SP536342617-23136
44. 16. 496 Veronika Vanaga SP525223524-34140
45. 17. 510 Anna Zavodilova SP5454936262019146
46. 18. 511 Iveta Zinovatnaja SP5563037303020147
47. 18. 796 Gundars Kristapsons Ātrie vilki VP5-2926323228147
48. 19. 390 Sandra Kapče SP533-31322830154
49. 20. 476 Antra Soka SP55027292132-159
50. 19. 346 Deniss Egils Bolužs VP527353040-33165
51. 20. 460 Gunārs Rumpēters VP5323833-3335171
52. 21. 463 Viktors Safutins LSC VP5354032433834179
53. 22. 428 Arnis Lukins VP53739314137-185
54. 21. 371 Airisa Freimane SP5464040413431186
55. 22. 851 Maija Macuka SP5-5246423528203
56. 23. 469 Līga Simkeviča SP5634644354341209
57. 24. 483 Indra Supe SP5604447474840226
58. 25. 370 Ļubova Fintjugova SP5795049-3938255
59. 26. 359 Santa Cine SP57436-554744256
60. 27. 509 Evita Zariņa SP5715755-4233258
61. 28. 376 Laura Grīnbauma SP5674557-5442265
62. 29. 704 Kristiāna Siliņa Solis Dabā SP5725660575049272
63. 30. 423 Kristīne Litčenko SP5-5958565546274
64. 31. 498 Andra Vanaga SP575605653-45289
65. 32. 412 Katrīna Kvjatkovska SP5856365-5853324
66. 33. 336 Baiba Ažušele Talsu Pakalnu Sporta klubs SP5-1111-4
67. 8. 385 Jēkabs Jansons Riga Ironman Team VJ511-22-6
68. 34. 605 Sintija Šaitere SP5--323210
69. 5. 903 Samanta Ermane SJ5--524415
70. 6. 430 Signe Malnača SJ533--7215
71. 23. 853 Miks Pētersons NORDI furniture VP5-4-84420
72. 9. 366 Ansis Eglājs VJ5117-8-430
73. 7. 375 Evija Griņeviča SJ512-759-33
74. 24. 657 Egons Ansbergs VP5--810101038
75. 10. 442 Artūrs Mikus Mūrmanis VJ5991013--41
76. 25. 396 Dmitrijs Kirilovičs VP512-131214-51
77. 35. 382 Jūlija Ivanova VSK Noskrien SP51716--91052
78. 36. 399 Dace Kozlovska Outdoor Training Club SP51412-1513-54
79. 11. 415 Jēkabs Laizāns VJ517--1691355
80. 37. 355 Lāsma Caune SP516--13151256
81. 26. 824 Kristaps Ozols VP5-12-16161357
82. 38. 859 Zita Zariņa SP5-17181414-63
83. 27. 395 Māris Katkovskis KSMR VP517141521--67
84. 39. 365 Inga Dzene SP51518--211670
85. 28. 404 Dainis Kronbergs VP5221617-24-79
86. 40. 665 Evija Ziediņa SP5--2025251585
87. 29. 334 Aleksandrs Azarevics LSC VP52520--231886
88. 30. 789 Jānis Baukerts VP5-212124-2490
89. 41. 497 Madara Vanaga SP53238--1717104
90. 42. 400 Iveta Kraze individuāli SP527-39-1922107
91. 43. 803 Ludmila Kozačenko SP5-313227-26116
92. 31. 793 Arturs Langenfelds VP5-30-352526116
93. 44. 405 Maruta Krūmiņa Maratona Klubs SP5-333429-27123
94. 32. 849 Stanislavs Selickis VP5-32283631-127
95. 45. 588 Katerīna Vdovina SP5--38313129129
96. 46. 386 Ērika Janvare SP528373034--129
97. 47. 464 Ruta Saliņa SP537-33-3332135
98. 48. 362 Agita Danenberga VNK noskrien SP53435-33-35137
99. 49. 348 Santa Briede SP55341--3639169
100. 50. 613 Zane Tišaņinova SP5--53483837176
101. 51. 441 Jana Mūrmane SP557424238--179
102. 52. 487 Renāte Šmite SP5704845--24187
103. 53. 812 Inese Grigale SP5--50504147188
104. 54. 451 Danata Podorska SP548-524444-188
105. 55. 323 Antra Voino SP5-5143-4950193
106. 56. 429 Irita Maculeviča SP55253-5240-197
107. 57. 349 Baiba Brokere Swedbank SP573--544643216
108. 58. 500 Sabīne Vāvere SP5765848--48230
109. 59. 372 Kristiana Gailiša SP57862-5856-254
110. 60. 427 Lilita Lukina SP5846462-57-267
111. 8. 435 Karīna Mellace SJ5-22-1-5
112. 33. 494 Dāvis Uļģis Izturība.lv VP54-12--7
113. 9. 592 Darja Vdovina SJ5--4-5312
114. 12. 582 Nikijs Ziļevs VJ5---75517
115. 34. 970 Reinis Skorovs VSK Noskrien VP5---55717
116. 61. 389 Ina Kalugina LSC SP5379---19
117. 62. 459 Andra Ruģele SP571110---28
118. 13. 904 Dmitrijs Zdanovskis VJ5--611-1229
119. 63. 339 Nellija Baliko Isostar SP5915---731
120. 64. 418 Amanda Leja SP510-169--35
121. 35. 475 Nikolajs Smalovijs MARATONA KLUBS VP5--191717-53
122. 65. 714 Ilze Vasiļjeva SP5--192016-55
123. 36. 488 Artis Šmits Vsk Noskrien VP518-1822--58
124. 66. 419 Natālija Lesiņa SP5232525---73
125. 67. 884 Viktorija Patija SP5262427---77
126. 37. 431 Edgars Maļinovskis VP52427-31--82
127. 68. 759 Ilze Tālmane MRC/Maratona klubs SP539-2322--84
128. 38. 804 Atis Matisons VP5-282733--88
129. 39. 407 Dmitrijs Kučerenko VP53137-30--98
130. 40. 944 Raivis Anops vinteko.lv VP5---383430102
131. 41. 861 Kristaps Līsmanis VP5-362939--104
132. 69. 922 Egija Veide DC VECSALACAS UNITED SP5---433736116
133. 42. 711 Leonids Dedovs VP5---453936120
134. 70. 778 Diāna Kļuškina SP54739-39--125
135. 71. 971 Liāna Lastovkina SP5---492952130
136. 72. 769 Evija Krūmiņa Beļska SP559-5140--150
137. 73. 652 Ilona Senkane SP57747-51--175
138. 74. 332 Anete Arāja SP582-63-45-190
139. 14. 388 Damirs Ņikitins RS VJ5----4610
140. 43. 882 Andrejs Sergejevs VP5-5---611
141. 15. 393 Roberts Kārlis Karss SS Arkādija VJ566----12
142. 10. 724 Viktorija Ļeškeviča SJ5--107--17
143. 16. 224 Rodrigo Anops vinteko.lv VJ5----8917
144. 11. 433 Antonete Martinsone SJ5117----18
145. 44. 492 Edijs Tropiņš VSK Noskrien VP58-10---18
146. 12. 414 Katrīna Laizāne SJ514----822
147. 17. 347 Martins Borovskis VJ5-12---1426
148. 45. 282 Māris Logins VP5-22--26-48
149. 46. 640 Jānis Cimmermanis VP5--22-30-52
150. 47. 448 Pēteris Penka VP53431----65
151. 48. 941 Uģis Kalniņš VP5---34-3266
152. 49. 544 Sandis Siliņš VP5---3735-72
153. 75. 504 Jana Vizule SP540--36--76
154. 50. 440 Māris Mucenieks VP5-41---3778
155. 76. 212 Renāte Bistrova SP541--37--78
156. 77. 350 Anna Brovkina SP5--4146--87
157. 78. 770 Nataļja Gornika SP56132----93
158. 79. 416 Agnese Lazareva SP562-54---116
159. 80. 723 Jūlija Glazepa SP5--6160--121
160. 81. 449 Vineta Petjukeviča SP56854----122
161. 82. 392 Ieva Karpenko SP583---52-135
162. 83. 462 Inese Rūsa VSK Noskrien SP58061----141
163. 84. 478 Ilona Sprūģe SP586-64---150
164. 85. 772 Irita Puķīte SP51-----1
165. 51. 436 Jānis Mežiels ASK Patria VP51-----1
166. 18. Ansis Eglājs VJ5--1---1
167. 52. 486 Jānis Kūms ISOSTAR VP5----2-2
168. 53. 829 Ansis Ozoliņš VP5-2----2
169. 13. 333 Līva Ašmane SJ52-----2
170. 86. 499 Gundega Vancāne SK Tērauds SP5--2---2
171. 87. 454 Inese Rēriha VSK Noskrien Vāveres SP5-3----3
172. 54. 750 Vitālijs Brejevs Rīga VP5-----33
173. 19. 920 Roberts Campbell Runner's Choice VJ5---4--4
174. 55. 959 Edgars Sprūds Matisons Runner`s Club VP5---4--4
175. 56. 787 Māris Sardiko TeamKažemāka/Train2WinLv VP5--4---4
176. 20. 422 Rauls Liepiņš S/K Metroons VJ54-----4
177. 88. 921 Jana Campbell Runner's Choice SP5---5--5
178. 14. 373 Ulrika Garisone SS "Arkādija" SJ55-----5
179. 15. 937 Signe Pablaka SJ5---6--6
180. 16. 409 Amanda Kundziņa EsiAktivs.lv SJ56-----6
181. 17. 801 Sandija Aleksa Štikova SJ5--6---6
182. 57. 933 Vitalijs Čibisovs Sk Tērauds VP5---6--6
183. 18. 703 Lelde Pāķe Saulkrasti SRT SJ5-----66
184. 58. 450 Kristaps Pilskalns Gentlemen's Club VP56-----6
185. 21. 540 Francis Kozlovs VJ5--7---7
186. 22. 421 Andris Liepiņš S/K Metroons VJ57-----7
187. 19. 374 Jevgenija Goidina Move GYM SJ5-8----8
188. 20. 907 Loreta Žubule SJ5--9---9
189. 21. 281 Matilde Terēze Bernšteina SJ5-----99
190. 23. 927 Kristaps Mihaels Bordāns VJ5---9--9
191. 59. 643 Edgars Melkins Rugby & Northampton AC VP5--9---9
192. 22. 493 Veronika Tubele SJ59-----9
193. 23. 484 Viktoroja Suseja Nav kluba SJ510-----10
194. 24. 358 Laura Ceriņa SJ5--11---11
195. 24. 331 Tomass Andersons VJ512-----12
196. 60. 297 Sandis Sauka Team Kažemāka/Train2Win/adidas Runners VP5----12-12
197. 25. 943 Dave Hite VJ5---12--12
198. 89. 901 Simona Radoviča SP5--13---13
199. 26. 341 Ričards Bāliņš VJ513-----13
200. 25. 338 Leina Āriņa SJ513-----13
201. 27. 434 Timotejs Martinsons VJ514-----14
202. 28. 503 Gusts Viļkins MySport VJ515-----15
203. 90. 934 Laima Pēce SP5---16--16
204. 29. 473 Vilhelms Skudra VJ516-----16
205. 91. 869 Gunita Daldere SP5----18-18
206. 92. 420 Iveta Liepiņa S/K Metroons SP519-----19
207. 93. 445 Līga Ozoliņa Babītes SP5-19----19
208. 61. 378 Armands Hildebrants LNSF VP520-----20
209. 94. 479 Inga Stabulniece SP520-----20
210. 95. 419 Natālija Lesiņa SP5----22-22
211. 96. 330 Ginta Andersone SP522-----22
212. 62. VP5-----2525
213. 97. 840 Zane Matuļone SP5-26----26
214. 63. 425 Lauris Lizbovskis ALL MEDIA BALTICS VP526-----26
215. 98. 461 Una Paegle SP5----27-27
216. 64. 774 Normunds Legzdiņš VP528-----28
217. 65. 406 Intars Krūmiņš VP5---28--28
218. 99. 942 Dace Hite SP5---28--28
219. 66. 737 Lauris Ermanis VP5-----2929
220. 100. 352 Linda Buceniece SP529-----29
221. 101. 839 Rita Jansone SP5-29----29
222. 67. 311 Aivars Strūka VP529-----29
223. 102. 387 Linda Kačerovska SP530-----30
224. 68. 468 Māris Siliņš VP530-----30
225. 103. 411 Baiba Kviese SP531-----31
226. 69. 267 Jurijs Makarenko VP5-----3131
227. 70. 842 Nauris Vilciņš VP5-33----33
228. 71. 771 Maksims Barkovskis VP533-----33
229. 72. 795 Vitālijs Langenfelds VP5-34----34
230. 104. 408 Tīna Kukka - SP535-----35
231. 73. 455 Raimonds Ritenis VP536-----36
232. 74. 289 Arnis Janpaulis VP5----36-36
233. 105. 383 Olita Jadreviča SP538-----38
234. 106. 453 Inese Pundiņa-Desmitniece SP542-----42
235. 75. VP5---42--42
236. 107. 833 Justine Berga SP5-43----43
237. 76. 938 Benjamin Sheader VP5---44--44
238. 108. 485 Laura Svētiņa MySport SP544-----44
239. 109. 808 Iveta Šnepa SP5---45--45
240. 110. 380 Agra Ieleja VSK Noskrien SP549-----49
241. 111. 706 Sabīne Leingarde SP5-----5151
242. 112. 310 Natalia Chuchunova SP5----51-51
243. 113. 292 Linda Bebre SP5----53-53
244. 114. 438 Karīna Mičule SP554-----54
245. 115. 782 Kate Pundore SP555-----55
246. 116. 794 Jūlija Langenfelde SP5-55----55
247. 117. 502 Sarmīte Vilsone SP558-----58
248. 118. 557 Lilija Ceriņa SP5--59---59
249. 119. 926 Ingeborga Bordāne SP5---59--59
250. 120. 437 Kristīne Mičule SP564-----64
251. 121. 337 Inga Ābelīte SP565-----65
252. 122. 456 Vita Roķe SP566-----66
253. 123. 364 Nora Dravante SP569-----69
254. 124. 490 Karīna Timošenkova SP581-----81

Kopvērtējums (Bērnu (500m))

Nr Vārds, uzvārds Klubs GrupaMāras dīķisBiķernieku mežsLucavsalaViesturdārzsPļavnieku parksAnniņmuižas parksKopā
620 Rūta Marta Mežale SBxxxxxx6
610 Laura Maculeviča SBxxxxxx6
781 Emīls Vaivods KKDEV VBxxxxxx6
528 Katrīna Bildere SBxxxxxx6
628 Jegors Panovs VBxxxxxx6
689 Adrija Zellīte SBxxxxxx6
690 Elīna Zemture Dārziņu princese SBxxxxxx6
682 Oskars Veits VBxxxxxx6
518 Rodrigo Anops vinteko.lv VBxxxxxx6
526 Rūta Bethere SBxxxxxx6
780 Dāvis Vaivods KKDEV VBxxxxxx6
647 Artjoms Rutko VBxxxxxx6
627 Margarita Panova SBxxxxxx6
626 Toms Ozols VBxxxxxx6
768 Melisa Galkina SBxxxxxx6
681 Lilita Veite SBxxxxxx6
547 Vladimirs Daņilovskis VBxxxxxx6
674 Jasmīne Vanaga SBxx-xxx5
624 Haralds Mihmalis VBxx-xxx5
517 Rēzija Anopa vinteko.lv SBxx-xxx5
649 Mārtiņš Saliņš VBxxx-xx5
811 Darja Vdovina SB-xxxxx5
579 Gabriela Kārkle Blackbird SBxx-xxx5
664 Katrīna Šagiazdanova SBxxxxx-5
601 Lote Lange Riteņvasara SBxxx-xx5
813 Kristians Freimanis VB-xxxxx5
688 Artūrs Zaļais VBxxxxx-5
505 Rihards Slapiņš VBxxx-xx5
650 Regnārs Saliņš VBxxx-xx5
625 Helmuts Mihmalis VBxx-xxx5
577 Adriana Kanašķe SBxx-xxx5
593 Ksenija Kučerenko SBxxxxx-5
899 Darina Bočkova massage4you.lv SB-xxxxx5
818 Kristaps Romanausks Privati VB-xxxxx5
828 Justīne Šolka - SB-xxxxx5
805 Kārlis Inka Z-kalns VB-xxxxx5
675 Melisa Vanaga SBxx-xxx5
687 Marta Kerele SB-xxxxx5
672 Aleksandrs Tolpigins VBxx-xxx5
876 Elizabete Zaprivoda Minutes vole/ boleskole SB-xxxxx5
622 Bruno Mičulis VBx-xxxx5
827 Kārlis Šolks - VB-xxxxx5
551 Liene Eglāja SBxxxx-x5
552 Ansis Eglājs VBxxxx-x5
806 Dāvis Inka Z-kalns VB-xxxxx5
538 Paula Caune SBx-xxxx5
638 Paula Petra Puriņa SBxx-xxx5
529 Emanuela Bole Individuāli SBx-xxxx5
563 Toms Grandāns VBxxxx-x5
564 Emīls Grandāns VBxxxx-x5
553 Atis Eglājs VBxxxx-x5
683 Jaroslavs Veslopolovs VBxxxxx-5
619 Iļja Matvejāns VBxxxxx-5
668 Jegors Voloho Wood Brothers VBx-xxxx5
602 Lauma Lange Riteņvasara SBxxx-xx5
684 Daniils Veslopolovs VBxxxxx-5
863 Aleksandrs Zaprivoda Hokeja Skola Rīga VB-xxxxx5
521 Paula Armane SBxxxx--4
536 Glorija Burģe SBx-x-xx4
632 Linda Pavlovska SBxxxx--4
606 Annija Lāce BJC "Laimīte" SB-xx-xx4
641 Anna Olīvija Riekstiņa Rīgas Vingrošanas skola SBxx-xx-4
637 Iļja Potapovs VBx-x-xx4
888 Marsels Grišuļs VBxx--xx4
573 Felicita Jerofejeva SBxxxx--4
898 Edvards Miks Galviņš VB-x-xxx4
743 Kristers Taupmans VB--xxxx4
574 Selīna Jerofejeva SBxxxx--4
465 Rodions Senkans VBxx-xx-4
883 Emīlija Gertmane SBxxxx--4
571 Marta Jefimova SBxxxx--4
660 Daumants Stonka VBxx--xx4
512 Roberts Slapiņš VB-xx-xx4
659 Māra Stonka SBxx--xx4
791 Sofija Baukerte SB-xxx-x4
871 Poļina Zdanovska SB-xxx-x4
615 Amanda Mankus Saldus OK SBxxxx--4
549 Otto Krasovskis Iskauki VB--xxxx4
616 Amēlija Mankus Saldus OK SBxxxx--4
667 Krišjānis Šīmanis VBxxxx--4
648 Timurs Saldābols VBx--xxx4
545 Tomass Siliņš VB--xxxx4
885 Marks Buivids VBxxxx--4
566 Mārcis Grišuļs VBxx--xx4
887 Elizabete Buivide SBxxxx--4
661 Annete Suharjanto SBxxxx--4
558 Aleksis Ziļevs VB--xxxx4
663 Kristiāna Šagiazdanova SBxxx-x-4
725 Alina Sidorova SB--xxxx4
633 Alina Perlova Schneider Electric SBxxx-x-4
790 Railija Baukerte SB-xxx-x4
896 Emīls Kristofers Galviņš VB-x-xxx4
537 Ērika Burģe SBx-x-xx4
570 Anna Jefimova SBxxxx--4
731 Artjoms Sidorovs VB--xxxx4
886 Aleks Buivids VBxxxx--4
550 Kristaps Krasovskis Iskauki VB--xxxx4
897 Ričards Jānis Galviņš VB-x-xxx4
589 Jaroslavs Krivickis VBx-xx-x4
381 Ivika Mieze SBxx-xx-4
653 Regnārs Skaistais RFL VBx--x-x3
773 Atis Vrubļevskis Surikati VBx-xx--3
856 Mariss Pētersons Nordi furniture VB-x-x-x3
516 Maksims Pičurovs MARATONA KLUBS/LSC VB--xxx-3
677 Artūrs Vasiļevičs ind VBxxx---3
646 Laura Ruģele SS Arkādija SBxxx---3
594 Maksims Kuliševskis VBxxx---3
877 Arturs Smalovijs VB-x-xx-3
958 Davids Palcins VB---xxx3
612 Marcels Mačs VBx--x-x3
686 Madara Pāķe Saulkrasti SRT SB---xxx3
776 Jeļizaveta Dmitrijeva SBxxx---3
676 Viktorija Vasiļeviča ind SBxxx---3
777 Anastasija Dmitrijeva SBxxx---3
607 Gustavs Limanāns Rieksti VBx---xx3
611 Kārlis Mačs VBx--x-x3
635 Paula Piņķe-Finka SBxx-x--3
565 Hugo Gredzens VBxxx---3
847 Dārta Kūma Inov-8 | OSveikals.lv SB-x--xx3
621 Beatrise Mičule SBx--x-x3
678 Alberts Vasiļevičs ind VBxxx---3
524 Amanda Beļska SBx-xx--3
865 Bella Boluža SB--xx-x3
919 Alisa Mitrohina SB---xxx3
542 Nauris Ceriņš VB-xx---2
541 Laura Ceriņa SB-xx---2
916 Antons Bondarevs VB---xx-2
671 Roberts Tālmanis VB-xx---2
855 Marta Dejus SB-x---x2
466 Adelija Vdovina SB----xx2
935 Laura Jēkabsone SB---xx-2
670 Anna Grieta Tālmane SB-xx---2
819 Roberts Ločmelis VB-x-x--2
513 Kristofers Aksenoks VBxx----2
890 Viola Juraka SBxx----2
881 Maija Meijere SB-x-x--2
598 Rebeka Kuzmičova SBxx----2
525 Agnese Beļska SBx--x--2
749 Nelļi Petrova SB--xx--2
596 Alise Kundziņa EsiAktivs.lv SBx---x-2
559 Kristofers Konons VB---x-x2
658 Artūrs Smirnovs VBxx----2
875 Šarlote Štāle SBxx----2
906 Mārtiņš Voino VB--x-x-2
889 Gabriels Juraks VBxx----2
597 Tomass Kundziņš EsiAktivs.lv VBx---x-2
600 Aleksandra Lace SBxx----2
584 Lauma Knoka SBxx----2
905 Ernests Veģis VB--x---1
952 Rino Bērziņš VB---x--1
807 Regīna Kuzmičova SB-x----1
954 Toms Štāls VB---x--1
953 Sandis Auziņš VB---x--1
945 Melisa Sapiete KKPD SB---x--1
966 Lazis Nuridinovs VB---x--1
961 Elīza Baļčūna SB---x--1
843 Markuss Pencis VB-x----1
645 Madara Rudzīte SB-x----1
960 Emīls Zīle Zīļuki VB---x--1
834 Elīza Bondare SB-x----1
514 Keita Pētersone SB--x---1
722 Raiens Martins Štikovs VB--x---1
902 Marija Zaprivoda SB--x---1
895 Luīze Skalbiņa SB-x----1
872 Elza Ratniece SB-x----1
873 Paula Kristiāna Lejstrauta SPORTLAT SB-x----1
957 Tomass Rukmanis Točs VB---x--1
SB-x----1
965 Emīls Jānis Melnūdris VB---x--1
946 Jasmīna Sapiete KKPD SB---x--1
844 Lukass Pencis VB-x----1
651 Nora Lipska SB--x---1
SB-x----1
555 Ausma Laila Gaile SBx-----1
556 Valdis Haralds Gailis VBx-----1
679 Emma Veidemane SBx-----1
554 Ragnārs Ežmalis VBx-----1
568 Laura Gudena SBx-----1
532 Emilija Buceniece SBx-----1
642 Gvido Roķis VBx-----1
680 Katrīna Veidemane SBx-----1
569 Kevins Isibors VB-----x1
631 Undīne Bērziņa SB-----x1
698 Eduards Naglis VB-----x1
520 Madars Andrejs Apinis VB-x----1
519 Arvīds Apinis VB-x----1
700 Agnese Bernava Rīga SB-----x1
279 Miķelis Kalnītis VB-----x1
591 Adriāna Krūmiņa SBx-----1
636 Aurika Portnaja Belkas SBx-----1
587 Dāvids Komaško VBx-----1
758 Dāvis Breicis VBx-----1
762 Edvards Štāls R.F.K. VBx-----1
590 Estere Krūmiņa SBx-----1
608 Anna Līva Lizbovska 41.vidusskola SBx-----1
654 Ļevs Skrickis VBx-----1
754 Markuss Cekuls VBx-----1
562 Alberts Gertmanis VBx-----1
763 Ralfs Briedis VBx-----1
530 Ernests Bole Individuāli VBx-----1
767 Eduards Kapteinis VBx-----1
531 Imants Bruževics VBx-----1
755 Kristers Krūza VBx-----1
644 Katrina Rudzite SBx-----1
603 Paula Bērziņa SB-----x1
614 Sandija Bērziņa SB-----x1
444 Timofejs Sudaļenko VB----x-1
351 Jevgēņija Korļenkova SB----x-1
612 Marcels Mačs VB----x-1
595 Kirils Kuliševskis VB-x----1
477 Eva Varpahovska SB----x-1
918 Olivers Krutko VB----x-1
319 Deniss Kazaks Schneider Electric VB----x-1
361 Margarita Tokareva SB----x-1
950 Madara Šīmane SB---x--1
947 Elvis Sapietis KKPD VB---x--1
379 Ralfs Goldsteins VB----x-1
945 Melisa Sapiete SB----x-1
472 Aļona Muzičenko SB----x-1
522 Artemijs Sasnovskijs VB----x-1
946 Jasmīna Sapiete SB----x-1
585 Kārlis Knoks VB-x----1
353 Iļja Bogdaņecs VB----x-1
360 Emma Opolčenova SB----x-1
335 Elizaveta Žodžina SB----x-1
777 Anastasija Dmitrijeva SB----x-1
443 Lelde Pāķe Saulkrasti SRT SB-----x1
776 Jeļizaveta Dmitrijeva SB----x-1
417 Baiba Brigzna SB----x-1
426 Deizija Milaičikova SB----x-1
917 Sāra Krutko SB----x-1
413 Rēzija Saulīte SB----x-1
611 Kārlis Mačs VB----x-1
321 Luīze Švarca Dārziņu princese SB----x-1
578 Kristiāns Kaziņš VB-x----1
955 Nikola Vanuška SB---x--1

Kopvērtējums (Veselības)

Nr Vārds, uzvārds Klubs GrupaMāras dīķisBiķernieku mežsLucavsalaViesturdārzsPļavnieku parksAnniņmuižas parksKopā
705 Anna Jansone Glaive.pro SVxxxxxx6
739 Elita Skadiņa SVxxxxxx6
721 Aleksandrs Loginovs VVxxxxxx6
729 Kristīne Mičule SVxxxxxx6
713 Nauris Kozuliņš VVxxxx-x5
716 Lote Langejava Riteņvasara SVxxx-xx5
707 Mārīte Jurgelāne SVxx-xxx5
715 Lauma Lange Riteņvasara SVxxx-xx5
712 Iveta Kovnacka SVxx-xxx5
822 Evita Kristapsone SV-xxxxx5
691 Dana Alksne Riteņvasara SVxxx-xx5
823 Elizabete Anete Briede SV-xxxxx5
826 Elīna Bernava - SV-xxxxx5
735 Jevgēnija Panova SVxx-xxx5
572 Agnis Krasovskis Iskauki VV--xxxx4
581 Inese Lielā SV--xxxx4
702 Edgars Gremze VVxxxx--4
617 Yana Makarycheva SV--xxxx4
728 Eduards Mellacis VV-xx-xx4
546 Gatis Krasovskis Iskauki VV--xxxx4
744 Annete Suharjanto SVxxxx--4
825 Elīna Heidere SV-xxxx-4
727 Marta Mellace SV-xx-xx4
701 Anna Garbuze SVxxxx--4
736 Aurika Portnaja Belkas SVxx--xx4
717 Annija Lāce BJC "Laimīte" SV-xx-xx4
747 Renāte Vasiļenoka SVxx--xx4
580 Kristīne Kimmele SV--xxxx4
694 Arina Bahmatova Belkas SVxx--xx4
835 Svetlana Šūpulniece SV-xxxx-4
718 Voldemārs Lejnieks VVx-xx--3
892 Anda Jumiķe SV--x-xx3
741 Salvis Skaistais BORDELAJ VVx--x-x3
696 Voldemārs Burģis VV--x-xx3
732 Juta Opmane SVxx--x-3
740 Regnārs Skaistais RFL VVx--x-x3
734 Ennija Ozoliņa SVxx--x-3
820 Santa Ločmele SV-x-xx-3
775 Inta Kerele SV-x--x-2
837 Ingūna Maļinovska SV-x-x--2
639 Laura Jurševska SV--x--x2
788 Māris Punculis VV-x---x2
695 Adriana Renē Borovska SV-x---x2
949 Anete Jurgelāne SV----xx2
867 Oskars Jumiķis VV----xx2
968 Edvards Miks Galviņš VV---x-x2
830 Agnese Bimsteina SV-x----1
745 Annele Suharjanto SV-x----1
848 Matilde Terēze Bernšteina SV-x----1
841 Margarita Doroškeviča SV-x----1
746 Inese Timofejeva SVx-----1
752 Ilona Zariņa Swedbank SVx-----1
720 Andrejs Liepiņš nav VVx-----1
836 Zane Tišaņinova SV-x----1
699 Evita Česka SVx-----1
733 Inese Ozola Inbank SVx-----1
783 Arita Krūmiņa SVx-----1
730 Ilze Muceniece SV-x----1
697 Dace Cauce SV-x----1
866 Sendija Jumiķe SV----x-1
948 Indra Burkovska KKPD SV---x--1
940 Santa Suta VV---x--1
819 Roberts Ločmelis VV----x-1
599 Arnis Bērziņš VV-----x1
751 Rita Zaļā SVx-----1
939 Gunārs Circenis VV---x--1
SVx-----1
710 Karīna Komaško SVx-----1
748 Dagnija Vasiļenoka SVx-----1